close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Srpen 2013

VÁŠ NEJVĚTŠÍ NÁSTROJ TVOŘENÍ

13. srpna 2013 v 9:39 Jednoduchost života


Inelia Benz

Tvoření se děje pořád. Není to něco, co začneme dělat, když si to uvědomíme, nebo když naše vědomí expanduje. Děláme to doslova v jednom kuse. Dokonce "čas" je počinem tvoření.

Nyní, v paradigmatu které opouštíme, jsme se rozhodli mít stanovené pevné trojrozměrné parametry, stvořené a uzamčené v prostoru, abychom mohli mít velmi specifické zážitky.

Nové paradigma, ve kterém se z části nacházíme, mám vědomě projevuje to, co chceme zažít.

Děláme to za prvé rozhodnutím, co si chceme vytvořit v našich životech a potom používáním různých nástrojů k vědomému uskutečnění.

Největším a nejvíce podstatným z těchto nástrojů je DENNÍ SNĚNÍ.

Všechno, co vidíte na planetě, bylo jednou vysněno denním sněním. Pak se to stalo realitou. A nemluvím jenom o technologiích, umění, stavbách, náboženstvích, ideologiích, zemích… a dalších "člověkem" vytvořených věcech a myšlenkách. Dokonce fyzická země, po níž chodíme, stromy, květiny, zvířata, planeta, celý vesmír, byl jednou (a stále je) snem sněným při plném vědomí.

Takže, co přesně je denní snění? Wikipedie má rozkošnou definici:

Denní snění je krátkodobé odloučení od svého bezprostředního okolí, během kterého je kontakt osoby s realitou rozostřen a částečně nahrazen vizionářskou fantazií, zejména šťastnými, příjemnými myšlenkami, nadějemi a ambicemi v představách, jak se realizují, zažívaných v bdělém stavu.

Plně Vám doporučuji přečíst si zbytek článku wikipedie, ohromí vás zvýšená snaha odstranit tuto vyjímečnou schopnost z našeho světa.

Denní snění je často zařazováno mezi "fantazírování". Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma slovy je ten, že denní snění má potenciál stát se reálným, kdežto slovu "fantazie" byla určena energie "nereálného".

A takto ho používáme jako nástroj tvoření:

Vyberte si jednu věc, kterou chcete stvořit. Může to být lepší spojení s vašimi průvodci, nové "něco" ve vašem životě, kreativní projekt, výlet, setkání s mimozemšťany, váš nákupní seznam, nebo sezení před něčím prázdným a "vytváření" toho v denním snění… cokoliv. Ale prozatím jen jednu věc.
Pohodlně se usaďte. Ležení není dobrý nápad, protože můžete upadat do spánku. Oči můžete mít zavřené nebo otevřené. Záleží na vás. Když budou otevřené zjistíte, že se pohybují do pravé nebo levé horní části vašeho zorného pole. A tento pohyb, při zavřených nebo otevřených očích vám pomůže zahájit denní snění.
Teď si představte scénu, jako když sledujete vzpomínku na něco, co se stalo. Vy jste režisérem, tak si dovolte vytvořit cokoliv, co se vám líbí.
Pokud nemůžete vizualizovat, použijte pero a papír a napište to, nebo použijte záznamník a nahlas to vyslovte. Sledování obrázku, například růže v tomto článku a představa, jak se jí dotýkáme, přivoníme si k ní a díváme se na ni ve skutečném životě také pomáhá. Sežeňte se obrázek toho, co chcete stvořit a použijte ho ve svém denním snu.
Jakékoliv obavy nebo myšlenky typu "tohle se nikdy nestane" jsou vítané a zahrnuté světlem a láskou. Důvodem je, že je to jen denní sen a není potřeba se kvůli němu přehnaně strachovat.
Dalším krokem je procítit to. Prociťte, jaké to je být tam, dělat to, vytvářet to a zažívat to. Milisekunda energie toho "procítění" bude fungovat. Ale udržte ho, jak nejdéle budete schopni.
Nyní propusťte denní sen jako něco co žije.

Užijte si to!

P.S. pro lekce denního snění navštivte Ascension101 Course, www.ascension101.com
http://slunecnyzivot.cz


TZOLKIN 13.8.2013 5 MEN kin 135

13. srpna 2013 v 9:01 Mayský Kalendář na každý den


MODRÝ VEDOUCÍ OREL

Men / Ho - Dnes je dobrý den smíchat všechny ty ambice a sny s trochu tvůrčí magií. Men - OREL vám přináší mnohem větší perspektivu vidět všechno z výšky 36 000 stop. Takže opusťte vaše Excel tabulky a seznamy úkolů, a pojďte na opojnou jízdu do říše inspirace a tvořivosti! Tady žádné limity nezatemňují vaše vize a žádné překážky nebrání letu. Pouze živé, čisté sny a možnosti. Není dobré snít ve velkém, pokud nemáte žádnou fantazii!

DNES JE DOKONALÝ ČAS VZNÉST SE K VYŠŠÍMU DUCHOVNÍMU STROPU PRO VHLED DO VYŠŠÍ PRAVDY

Fantazie je nutná k projevení vizí. Pravdivá vize se objeví na určité úrovni Světla. Všechno, co se nachází na nižší úrovni, je iluzorní obraz, vycházející ze světa astrálních iluzí. Dnes se učím rozlišovat bludy od pravdivých vizí a přestanu využívat informace plynoucí z astrálních polí. Dnes jsem pozorný a ostražitý.

TRANSFORMACE STÍNU

Naučte se udržet rovnováhu mezi odpočinkem, prací, spánkem a výživou. Myslete na sebe. Věnujte se svým osobním plánům, vizím a představám. Podívejte se na své záměry a sliby, které dáváte lidem, z pohledu vyššího cíle, kterým je zachování rovnováhy. Naučte se brát i dávat. Zvažte, zda vaše horlivost nebrání druhým v jejich dalším vývoji. Neberte na svá bedra zátěž ostatních lidí. I když prší, nezapomeňte na magické slůvko děkuji.

Vědomí, vize, iluze….

Energetické pole definované symbolem MEN je charakteristické nejvyšším duchovním obsahem. Žádná lidská bytost nemůže žít beze snů. Každý člověk potřebuje vizi cíle, aby mohl vyřešit chaos a uniknout z každodenního zmatku života. Pokud vám chybí vize, honíte se za iluzemi. V nejkrajnějším případu nedostatku vizí propadáte závislosti na ostatních. Stanete-li se středně silnějšími, ztrácíte svoji SUVERENITU. Pouze dosáhne-li váš duchovní růst brány SRDCE - do vašeho energetického pole začínají proudit vizionářské perspektivy. Síla MODRÉHO ORLA vynese vědomí cíle na první místo. Dny MEN jsou dolem informací spirituální vědy, sahající daleko do budoucnosti. OREL otevírá kanály vizí, jejichž prostřednictvím se plně vědomý člověk kontaktuje s vyššími úrovněmi. Tento člověk se přestává zaobírat maličkostmi, starostmi o budoucnost ztrácením času neproduktivními spekulacemi. Moudrost ORLA včas pošle vzkazy, jak překonat nepříznivé situace. Pokud váš život zeje prázdnotou, pokud vám chybí cíle, pokud často registrujete prázdné přebíhání, sbližte se s ORLEM a poproste tohoto Obra, aby vám pomohl postavit magický most do vizionářských světů. Bez motivace zanikne každá chuť tvořit. Dovolte MODRÉMU ORLOVI zalít vás jeho genialitou, dovolte, aby jeho energie probudila vaši Duši. Dnes vidíte, jak dalece jste nezávislí.To, co budete dělat dnes, odráží vaši velikost.

Dnes dáme pod lupu bolestný egocentrický svět. Dnes se staneme vykonavatelem, nikoliv vykonávajícím cizí přání. Dnes nepodlehneme psychóze strachu ani zdánlivé ohrožené budoucnosti.

5.VEDOUCÍ TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ

Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého SRDCE. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do STŘEDU, abyste po navrácení na Zem mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k pravdě - k poznání vaší Hvězdné Podstaty. Vyšší pravda je k nalezení na Zemi. Díky přijetí vašeho lidství a pozemského Bytí najdete smysl i moudrost NOVÉHO Vyššího Bytí.

Vraťte se do Středu a vneste více Světla do vašeho fyzického těla. Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho Středu. Pokud přestanete přemýšlet kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ. Zůstaňte tichý a skromný. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.

VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU !!

VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ VAŠEHO STŘEDU !!

Tón PÁTÝ je autoritou Vlny - z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA - spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se tu všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, - díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

" Neodporuj zlu, ale překonávej ho dobrem."

13. srpna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Uč se myslet a cítit s druhými, čiň jiným to, co by měli oni činit tobě. Uč se druhým rozumět a vstupovat plně do jejich životu a srdcí, uč se na ně vylévat svou lásku a porozumění, a tím odstraňovat všechnu kritiku, souzení a odsuzování. Uvědom si, že láska proměňuje všechnu hořkost a nenávist a že porozumění otevírá srdce, která byla dosud uzavřená, studená a neschopna souznění. Učiň skutkem tato slova: " Neodporuj zlu, ale překonávej ho dobrem." Je snazší tato slova říkat než proměňovat v činy, ale pokud lidstvo nebude podle nich žít, nebude v něm dobré vůle ani míru. Tato slova byla poslouchána, čtena a kázána po celé dlouhé věky, ale lidstvo se jimi neřídilo; proto jsou ve světě války, ničení, zlo a nenávist. To vše bude pokračovat, dokud se lidstvo nenaučí žít, a nebude již o životě pouze mluvit, a dokud neoživí tato krásná slova a nerozezní je v každodenním životě.

TZOLKIN 12.8.2013 4 IX kin 134

12. srpna 2013 v 7:58 Mayský Kalendář na každý den

BÍLÝ NEZÁVISLÝ MÁG

DEN JAGUÁRA! Probuďte svého vrozeného umělce, který je uvnitř každého z nás a kráčejte s IX - Jaguárem do všech čtyřech koutů vaší duše - na sever, jih, východ i západ - a znovu se seznamte se svojí podstatou, kreativitou, schopnostmi a talenty, že můžete znovu růst, jako dokonalá lidská bytost, nikoliv krabice, nebo jiné označení, které vám moderní společnost dává. SPOJTE SE ZNOVU SE SVÝM ZDROJEM!

DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE S MATKOU ZEMÍ A PROJEVIT JÍ SVOU VDĚČNOST

JAGUÁR SE RODÍ Z LÁSKY, Z HLUBOKÉ LÁSKY K MATCE ZEMI, JE TO ŠAMAN HLUBOCE SPOJENÝ SE ZDROJEM MAGIE ZEMĚ…. ŽENSKÁ ENERGIE, KTERÁ VLÁDNE DUCHEM DŽUNGLE, ROVIN I HOR….DUCH JAGUÁRA OSIDLUJE MAYSKÉ SVATYNĚ A JE ŽÁDÁN O POMOC NA DUCHOVNÍCH I MATERIÁLNÍCH STEZKÁCH, JE TO VLÁDCE ENERGIE VDĚČNOSTI……

Mé srdce mi otevírá bránu do světa magie. Dnes v sobě probudím šamana a mága, ale ne s pomocí ezoterických iluzí, či technických triků, ale díky BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Vím, že manipulování pravdy a útěk ke lžím, mi zavírají cestu k úspěchu. Dnes pouštím svobodně kariéru i peníze. Honba za bohatstvím, mě uzavírá v nižších světech.

TRANSFORMACE STÍNU

Vybudujte stabilní most mezi vaším Božským JÁ a vůlí Boha. Zůstaňte flexibilní, poctiví, otevření v jednoduchém, téměř naivním způsobu, jak přijít na to, co je UŠLECHTILÉ, místo nutit se něco vytvořit. Otevřete se novým možnostem. Jste svobodní.Vaše moc je neomezená!

Poctivost, spravedlnost, síla srdce…..

BÍLÝ MÁG umožňuje udělat kvantový skok v poli Vědomí a překročit práh SVĚTA MAGIE. Za tímto symbolem se skrývá Energie zodpovědná za magii tvoření. Mágem je možné stát se díky síle srdce, nikoliv s pomocí těžké hlavy. Všechny přízemní touhy člověka uvězněného ve světe dogmat mohou vyvolat jedině bolest a duchovní utrpení. U mnoha nezralých osob - osob stavějících na první místo dobro materiální - Dny BÍLÉHO MÁGA mohou bolestně zdůraznit bezmoc vůči nepřízni osudu. Pro toho, kdo otevřel srdce, naučil se dívat na svět prizmatem BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY, nikoliv racionální inteligencí, dny MÁGA navrhnou geniální řešení - zašlou duchovní pomoc a podporu k rozpletení mnoha složitých otázek. Problémy se vyřeší téměř spontánně ,neplodné honění za obživou, úporné běhání, boj a strádání náhle ztratí svůj význam. Tato osoba nemající nic jiného na práci, bude připravovat půdu pro nové tvořivé síly. To je úkol BÍLÉHO MÁGA.Pokud si nejste jisti, kdo má pravdu - rozum či srdce - spojte se s polem vibrací energie BÍLÉHO MÁGA. Dny IX pulzují pozemskou moudrostí a stále hledající příjemce na Zemi. Věřte, že vaše vědomé úvahy podporují šíření BÍLÉ MAGIE v životě. Žijte Láskou a otevřou se před vámi všechny brány. Váš Obr MÁG čeká po eony let, aby s vámi navázal spolupráci a vyvedl vás ze světa neustálých bojů. Materiální situace a neustálé honění za chlebem se automaticky vrátí do normálního stavu, ztratí na mimořádné důležitosti.

4. NEZÁVISLÝ TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE

ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních zákonů, kterými se řídí život na Zemi.Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.

KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,

VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ

Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty.V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na Kalendářní Dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny - v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů - se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto Dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované SLUNEČNÍ Pečetí.


Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nerozčiluj se a nebuď netrpělivý, když věci nevycházejí přesně tak, jak jsi očekával.

12. srpna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Nedokážeš učinit vše, co bys měl, když jsi v napětí. Najdi si čas na to, abys byl sám, a udělej něco prostého, něco, co činíš rád, ale ať je to podle tvé vlastní volby, nikoliv podle návrhu někoho jiného. Když tak učiníš, zjistíš, že jsi schopen vidět vše v jiné rovině vědomí. Ulehčí se ti a poznáš, že jsi schopen dokázat mnohem více. Také se nikdy nepokoušej hledět příliš daleko dopředu; to samo o sobě může způsobit velké napětí a neklid. V dané chvíli můžeš udělat pouze jeden krok; učiň jej a další bude následovat přesně v pravý čas. Nech život plynout a nesnaž se s ním manipulovat. Nerozčiluj se a nebuď netrpělivý, když věci nevycházejí přesně tak, jak jsi očekával. Místo toho hledej a najdi smysl a řád všeho, co se odehrává, a uvědom si, že vše spěje k nejlepšímu.

TZOLKIN 11.8.2013 3 BEN kin 133

11. srpna 2013 v 9:32 Mayský Kalendář na každý den

ČERVENÝ ELEKTRICKÝ POUTNÍK
Ben / Ox Možná se dnes setkáte na určité úrovni s nejistotou, nebo problémem na domácí frontě, nebo s menším případem s dětmi, či rodiči. Spíš, než byste se měli zabývat otázkami autoritativního stanoviska - obzvláště, pokud jste rodič - zkuste trochu hravosti, trochu kreativity a přístup z jiného úhlu. Možná se to zdá být riskantní, ale bez rizika je jen málo objevů. Nechte Ben, podpořený přirozenou hravostí Chuen, vést vás k poněkud překvapivým odpovědím.

DNES JE DOBRÝ DEN POŽEHNAT SVÉMU DOMOVU

Dnes vstupuji na válečnou stezku, abych poznal motiv, kterým se řídí mé Ego. Tento krok je velmi důležitý, ale také velmi nebezpečný. Ne všechno, co mi Ego nabízí, je špatné, nebo nesmyslné. Dnes spatřím perspektivu spolupráce, přestanu přešlapovat na místě. Nesmím zapomenout, že dnes stojím na karmickém poli. Zachovám ostražitost a nenechám se unést emocemi.

TRANSFORMACE STÍNU

Zkoumejte hranice vašich možností, přijímejte nové výzvy. Přineste SVĚTLO do svého Středu a osvěcujte ostatní. Spolehněte se na sílu citu, využijte každou příležitost, možnost, návrh. Poznejte svoji sílu. Uvěřte v sebe. Podívejte se na život, jako na nádhernou cestu do neznáma.

Zkoušky, možnosti, osobní svoboda…

Pečeť ČERVENÉHO POUTNÍKA nám otevírá brány do Vyšších světů. Energie BEN nám pomáhá uniknout z karmických otroctví. Každá forma otroctví a závislosti se ve Dnu ČERVENÉHO POUTNÍKA objeví velmi drasticky. Pole napětí vytvořené mezi Karmickým Časem a neomezenou svobodou, přinesenou na Zemi skrze nového Ducha ČASU, se může stát velmi nepříjemné. Kdo vystoupil z karmického otroctví, ten prožije den BEN velmi příjemně. Před tímto člověkem se otevře velký Svět - Svět nových možností, úspěchů a zajímavých návrhů. Objeví se zde krása každého dne, mnohobarevnost a všestrannost lidského Bytí. Tato osoba započne novou etapu života, daleko od karmických výmolů. Pokud trpíte vězením v dramatu života, je to neomylné znamení toho, že váš Obr BEN ještě spí na prahu vašeho života. Otevřete se impulsu tohoto Dne a probuďte vnitřního Obra. Po celý čas dávejte pozor na "řídící věž" a karmické strážce. Můžete je bezpečně obejít pouze s pomocí BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Pamatujte, že na cestě nic nebudete soudit! Nesuďte lidi, kteří vám ublížili! Nevracejte se do minulosti a nepříjemných vzpomínek. Přijměte vše tak, jak to je! To je nejkratší cesta ke SVOBODĚ.

3.ELEKTRICKÝ TÓN PODNĚTŮ - SÍLA IMPULSU

TROJKA před vámi otevírá cestu do pozitivních změn a umožňuje vám navrácení se do přirozeného toku života.Poslouchejte v sobě impuls, který vás dovede k NOVÉMU. Dovolte její síle ponořit vás do řeky života všeho, co je zdánlivě ztracené, oddělené, nepřístupné, nebo očím neviditelné. Pokud máte sklon být roztržitý, soustřeďte se na jednu zprávu, jeden případ konkrétní změny. Seberte sílu dát výraz pravdě. Přichází čas na velké mystérium, které se objeví prostřednictvím vaší osoby.

DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ POVAHU

Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetum mobile Bytí. V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu ELEKTRICKÉM spočívá výchozí podnět evoluce, neboli síla přinášející rozvoj. V souvislosti se spojením Pečeti Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně. Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a přizpůsobuje programy příčin. V odkazu na Kalendářní Den s Tónem (•••) se ukazuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

V této době nelze být neutrální. Buď pracuješ pro světlo, nebo ne; volba je v tvých rukou.

11. srpna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jsi v harmonii s veškerým životem? Cítíš se být v jednotě a v míru se všemi dušemi kolem sebe? Jsi součástí chaosu v současném světě, nebo je tvůj život součástí odpovědi na světové problémy? V této době nelze být neutrální. Buď pracuješ pro světlo, nebo ne; volba je v tvých rukou. Jsi buď se Mnou, nebo proti Mně. Tvá víra a důvěra nemohou být vlažné nebo polovičaté. Musí vycházet z celého srdce, neboť jinak nejsou ničím. Potřebuji tě planoucího plamenem lásky ke Mně, naprosto oddaného Mně a Mé práci, ochotného plnit Mou vůli, bez ohledu na to, co to stojí. Já žádám vše, a pouze když dáš vše, vše dostaneš. Nic bys neměl zadržovat,a poznáš, že vše, co mám, je i tvé.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 4.8. 2013 - 11.8. 2013

10. srpna 2013 v 18:25 Doteky Nového Života
Milovaní,
Jste žádáni zůstat ve svém středu a klidní, ať se ve světě kolem vás objeví cokoli. Vše se odvíjí zrychleným způsobem, aby mohlo být na planetě probuzeno tak mnoho lidí, jak je možné. Probuzení nastává nejčastěji, když je odhaleno něco, co nebylo předtím známo, což otřese základy, na kterých lidé stavěli své životy. Rozvibruje to vzory, které jsou okolo Země a okolo každého jejího obyvatele a otevírá zvážení jiných možností, než byly dosud brány v potaz. Jít do svého vnitřního prostoru pomáhá v tomto čase jednotlivcům zůstat stabilní a v harmonii. Trávení tolika času, jak je jen možné, venku mezi stromy, rostlinami, ptačím štěbetáním a v blízkosti vody pomůže uzemnit se a udržet čakrový systém ve zdravé rovnováze.

Ti, kteří vykonávají svá duchovní cvičení a své disciplíny na každodenní, pravidelné bázi zjišťují, že proplouvají proudy vysoké energie s vitalitou a nadšením. Jakékoli tvrdohlavé blokády v lidském operačním systému mohou být mnohem snadněji uvolněny. Lidské vědomí je v procesu opouštění všeho, co věznilo a spoutávalo lidstvo, aby zůstávalo navždy trčet ve světě polarity. Děje se tak, aby byly možné nové začátky a rozpoznány nové hranice. Řečeno z vyšší perspektivy: toto uvolňování a opouštění otevře váš svět novému průzkumu individuálního a planetárního potenciálu. Lidstvo je v procesu znovu objevování své vlastní velikosti a velkoleposti.

Mnoho z vás se nedávno cítilo unaveně a podrážděně. To je také součást projevů probouzení a objevuje se to u všech lidí. Když se to děje, je důležité být laskavý a soucitný k sobě a k druhým, kteří se nachází v poli vašeho vlivu. Je třeba si uvědomit, že probouzení a aktivace našeho systému DNA a následné dopady je něco, čemu se nelze vyhnout a co je třeba vydržet. Odpouštějte si, když zažíváte náhlé výbuchy a chvíle nestálosti, které jakoby z vás vystřelovaly spolu s pochybnostmi, že jste sešli ze své cesty. Není tomu tak, Drazí. Je to pouze růst na vaší spirituální cestě, kdy se rozpomínáte a aktivujete svůj větší potenciál.

Jděte opatrně a pozorně a používejte svého rozlišování a vnitřního vedení jako pomocníků na cestě. Žádejte Anděly, aby vám pomohli s tím, čím je pro vás obtížné projít. Existuje mnoho nezaměstnaných andělů obklopujících každé místo a každý prostor, kteří by milovali sloužit lidstvu v těchto časech změny. Vše, co potřebujete, je POŽÁDAT a vyslovit ze srdce svou prosbu. Když zažíváte obtížné chvíle, požádejte Anděly, aby pozvedli vašeho ducha, a budete překvapeni pocity obnovení a důvěry, které zažijete. Každá lidská bytost na planetě má v očích andělů cenu, v jejich vědomí není žádné posuzování prožitků, které každého člověka potkávají v jeho životě. Pracuje u nich pouze nepodmíněná láska.

Hovořte s neviditelnými bytostmi, které vás obklopují, i pokud nejste schopni je vidět nebo cítit jejich přítomnost. Buďte ujištěni, že vaše komunikace s nimi je oceňována a je na ni reagováno. Vždy vás vidí a slyší. Byli byste ohromeni z pouhého počtu milujících a ochotných bytostí, které slouží lidstvu a vaší planetě. Nemohou za vás vyřešit všechny vaše problémy, protože by to bylo narušení práva svobodné vůle, která vám zajišťuje být vlastníkem své zkušenosti, aby mohlo docházet k růstu a expanzi duše. Ale mohou - a také tak činí! - pomoci lidem, kteří žádají ve svých denních výzvách nejvyšší možný výsledek a nejvyšší dobro pro všechny.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Pavel Z. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


Změna struktury světelného těla - Kryon

10. srpna 2013 v 18:21 Doteky Nového ŽivotaPoselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 25.07.2013
Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.
Zdravím vás moji milí. Jsem Kryon z Magnetické služby a jsem velmi rád, že k vám smím dnes promluvit. Procházíte obdobím, kdy každý z vás vnímá, že se něco děje a emoce, které tento stav provázejí jsou pro vás někdy náhlé a nepopsatelné. Někdy se ptáte, kde se ve vás takové emoce berou? Kde se bere ta zlost a ta nenávist, které někdy tak prudce vystoupají na povrch, že se sami divíte svým reakcím a pak následně odezvě ze svého okolí? To vše probíhá na základě stoupajících vibrací vašeho Já.
Když se podíváte všude kolem sebe, uvidíte ty stejné lidi, ty stejné bytosti jako jste vy. Když se na ně však podíváte svým vnitřním zrakem, pak můžete pozorovat energetický stav těchto bytostí a vnímat, že se struktura světelného těla mění. A stejně tak se mění i vaše světelné tělo a všechny procesy, které jsou s ním spojené. Je to změna, která přichází zevnitř vás a přesto probíhá od nejvzdálenější vrstvy vašeho jemnohmotného systému (Kryon myslí od nejvzdálenějšího jemnohmotného těla - v současnosti máme 23 jemnohmotných těl - poznámka M.Selinijany). Touto změnou prochází vše, co se nachází na Lady Gaia a tak jste součástí této změny vy sami, váš soused i vaše pračka (Kryon se usmívá).
Když zaměříte svou pozornost do svého nitra, na struktury svého těla, začnete vnímat jemné proudění toků energie, které se navzájem spojují do formací a obrazců, které jsou vašemu rozumu neznámé a zatím si je neumíte vysvětlit. To proto, že vaše myšlení má v současnosti svá omezení. Ta, která jste převzali z dob, kdy jste žili na Zemi. Každou opakovanou zkušeností se toto omezení mysli prohlubovalo a tak teď někdy nerozumíte všemu, co se vám snaží duchovní svět sdělit, nerozumíte všem souvislostem, které rozvoj duše a probuzení přináší, ale přesto máte uvnitř sebe nástroj, který všemu rozumí a tím je vaše srdce. To proto vás stále vyzýváme k tomu, aby jste své srdce otevřeli a dovolili mu, ať za vás jedná jeho energie a ne energie, která je omezená - energie vašeho rozumu. A i nyní změnám ve vašem světelném těle vaše srdce rozumí. Dovolte si tedy svému srdci naslouchat a budete vědět, že informace, které k vám přichází, se vás dotýkají a najednou rozumíte řeči, která pro vás byla dosud neznámá.
Řeč srdce je nástrojem, kterým se budete zabývat v dalších letech.
Představte si, že byste se místo cizích jazyků učili naslouchat a hovořit řečí svého srdce. Jaká by to byla změna ve všem, co prožíváte. Jak tímto jedním jazykem porozumíte všem lidem na světě, porozumíte všem bytostem, které mezi vámi žijí, porozumíte zvířatům, stromům i vodě a dokonce i návštěvníkům z jiných galaxií. Jaké ulehčení tento jazyk celému světu přinese. Jak se změní systémy, které jsou na cizích jazycích závislé. Jazyk o kterém hovořím je ten, který všichni znáte, avšak který se opět ukryl tam, odkud pochází - do nitra vašeho srdce a tam vyčkává ke znovuobjevení.
A tak kdykoli, když své srdce otevíráte a nasloucháte mu,
zároveň obnovujete spojení ke komunikaci galaxie, ve které se vaše planeta nachází.
Je to i jazyk, kterým hovořím já a přesto mu mé médium rozumí. Je to jazyk, který ve svém nitru již znáte a tento jazyk hovoří vždy v řeči, které rozumí vaše vědomí. A stejně tak můžete hovořit s lidmi jiných národů. Dokážete navázat komunikaci s kýmkoli si budete přát a přesto na druhu řeči dané bytosti nezáleží. Vaše kapacita je neomezená. A k tomu vede rozvoj vašich schopností srdce. V úrovni srdce neexistuje lež. Přes úroveň srdce poznáte upřímnost jakékoli komunikace, kterou zažíváte a která je směřována k vám osobně nebo je vázána ke společnosti jako celku. Poznáte, kdy je slovo "láska" myšleno s láskou a kdy je to jen slovo znějící prázdnotou. Rozpoznáte úsměv a radost, která k vám proudí, když s někým telefonujete nebo si píšete vzkaz. Poznáte, kdy vás člověk balamutí a kdy si s vámi milými slovy jen hraje. Přichází čas padání opony, dějství lží končí, mění se role a herci přesto zůstávají. Upřímnost se stává něčím, čemu se všichni učí a čím se mění systém fungování celé společnosti.
Vaše světelné tělo přestává být závislé na dualitních systémech Země a než se plně od těchto vlivů osvobodí, bude to trvat ještě několik let. Čím více se otevřete energii Země, která se pod vašima nohama ve své vibraci pozvedá, tím snadněji se váš jemnohmotný systém uspořádává do formy, kterou potřebujete pro další období svého života. To, co se nyní se Zemí děje, je to, že se Země snaží nadechnout a dýchat v rytmu "Božské" existence vesmíru.
A tak vzhlížejte k Zemi moji milí, právě ona se vás nyní snaží svou vibrací pozvednout zároveň se sebou samotnou. A i když k Zemi stále proudí magnetismus lásky, tak právě fáze, která začíná, míří svou energií od povrchu Země směrem do volného prostoru a stále dál. Jen na Zemi záleží, jak rychle půjde vyšším vibracím vstříc a na vás pak záleží, jak se přizpůsobíte tomu, co nyní Země prožívá.
To, že se ve vás někdy objeví hněv nebo negativní emoce, souvisí nyní se Zemí a s tím, co tu prožíváte a co jste tu prožili. Zemi je třeba se naprosto otevřít a vnímat její energii jako tu, která vás nese a která vám umožňuje žít. Zemi je třeba celým svým srdcem odpustit. A jakmile dojde k odpuštění, což vždy provází silný příliv energie, pak pro vás ladění vibrací jemnohmotných těl nebude zátěží, ale začnete si užívat to, jak se vaše tělo rozpíná a s každým nádechem budete vnímat stále více energie.
Vaše Já povstává. Vibrace se ustalují a ve vašem nitru se rozlévá klid a mír. A k tomu je třeba dospět moji milí. To je cílem následujícího období.
Přestaňte řešit věci, které jsou pro vás zátěží a vždy situaci pozorujte z úrovni svého srdce. Zjistíte, že je váš život prosycen malichernostmi a to, na čem opravdu záleží a co vede k vašemu radostnému Bytí na Zemi, to leží v opomnění. Představte si Zemi v roli, která pro vás možná bude nová.
Představte si sami sebe jako bytost, která se svou velikostí dotýká nebes a Lady Gaia - planetu Zemi, kterou obýváte, vezměte do své náruče.
Hýčkejte ji jako své dítě, jako někoho, koho milujete a na kom vám ze srdce záleží.
Pak pocítíte příliv emocí, které se již delší čas chystaly k uvolnění
a dopřejte si tuto posvátnou chvíli se sebou samotnými a se svými emocemi.
Vaše emoce jsou vždy důkazem toho, že se děje něco správně, něco, co je pro vás prospěšné. Emoce jsou ukazatelem cesty, jsou spojeny s energií vašeho srdce a tak poznáte, kdy emoce vedou k radosti a uvolnění a kdy se jedná o projev ega a určitou formu hněvu a rozčílení.
Dovolte Zemi, ať se stane vaší součástí a obnovte svazek, který máte se Zemí. Hýčkejte svou planetu, která vám umožňuje mít fyzické tělo, protože jen zřídkakde ve vesmíru máte možnost touto formou života žít. A když se vaše láska uzdraví, když přijměte Zemi jako domov současného bytí své duše, pak se mnohé rány ve vašem nitru zacelí. A to povede i ke změnám ve vašem jemnohmotném systému těla. Což snadno poznáte, když na něj zaměříte svůj zrak. Uvidíte a rozpoznáte ona propojení, o kterých jsem na začátku hovořil. Poznáte, že nyní proudí energie snadněji, a že se touto prací mnoho míst ve vašem světelném těle projasní. Pak již nebude důvodu k tomu, abyste prožívali nenadálé výbuchy emocí, které se v tomto období u lidí uvolňují. Čistí se vztah: člověk - Země. A každý z vás svým vědomím přispívá k tomu, že se tato cesta stává i pro další lidi snadnější. Globálním propojením společně tvoříte něco velkého. Struktury, které se uvnitř vás mění, mají široké spektrum působení.
Vnímejte změny uvnitř sebe a pak stejné změny vnímejte i ve svém okolí. Svou září pozvedáváte jiné. Zář, která vás obklopuje, vás neustále doprovází a dotýká se, prolíná se se vším, s čím přijde do styku. Nikdy nejste ve své záři sami. Vždy je vaše zář podporována září jiných bytostí, které jsou ve vaší přítomnosti. Vzniká pestrobarevná směsice různých vibračních frekvencí, která se každým okamžikem mění a každým okamžikem pozvedává.
A tak se nyní obrať do svého nitra a vnímej svou zář. Vnímej, jak vychází tvým tělem na povrch a jak si hraje s barvami světla, které se prolínají s tvou aurou. Uvědom si šířku svého bytí a pozvedni tuto zář všude, kde jsi, v celém svém Já. Vnímej shluky energií, které se ve tvé záři sdružují a pak snadno rozeznáš bytosti, které tvé záři dodávají pestrobarevné vibrace nových kvalit a energií. Dnes ti pomáhají tito, zítra zase jiní. Někdy ve tvé blízkosti zůstávají delší čas a jindy jen tvou aurou projdou, aby tímto jedinečným okamžikem ve tvé záři zanechaly stopy světla, které ti pomáhají růst. Je to vzájemné prolínání světů, které povstávají. Je to vzájemná spolupráce těch, kteří se pracovníky světla nazývají.
Vše probíhá v úrovni tvého podvědomí a z tohoto procesu není ani Lady Gaia vynechána. I její zář se s tou tvojí prolíná a když si to dovolíš vnímat, získáš spoustu informací o sobě a o tématech, která jsou se Zemí úzce spojená. Země si přeje, abys zde žil v hojnosti. A když se tvůj vztah s Lady Gaia uzdraví, může se rozvinout spolupráce, která tě k hojnosti doprovodí.
Neb na svět jsi nepřišel kvůli tomu, abys v jakékoli oblasti svého bytí strádal. Na svět jsi přišel, abys byl jiným příkladem a svým světlem ukázal směr těm, kteří své Já teprve hledají. A to právě děláš tím, že se poznáváš.
S hlubokou úctou se tvému světlu klaním a ve tvé blízkosti zůstávám.
S láskou Kryon
Po přečtení channelingu se prosím vědomě energeticky uzemni.
Změny textu nejsou dovoleny. Stejně tak není dovoleno text jakkoli zkracovat.
Facebook s aktuálními informacemi a krátkými channelingy Kryona a jiných světelných bytostí: http://www.facebook.com/ArantiaKrokyKRozvojiVedomi
Kniha KRYON - Najdi cestu k sobě je na trhu od listopadu 2012. Jedná se o společné dílo Kryona a Markety Selinijana, které pomáhá člověku najít své vnitřní Božství, rozšířit intuici a stát se člověkem "otevřeného srdce". Pomáhá pochopit čím člověk i Lady Gaia prochází. Kde knihu zakoupit najdete na www.zemeandelu.cz

O věčnosti

10. srpna 2013 v 17:41 Skutečný mír je uvnitřNáš život probíhá v čase, pokud vědomím probíhají série různých zkušeností, po sobě jdoucích myšlenek a měnících se představ. Toto neustálé a nekonečné trvání času není věčností, tou může být pouze bezčasovost. Žádný okamžik v životě není tak důležitý jako okamžik, kdy člověk zažívá význam bezčasovosti. V takovém okamžiku zažíváme jen bytí, neexistuje v něm žádná minulost, kterou pamatujeme, žádná budoucnost, kterou předvídáme, žádné následování okamžiků v přítomnosti. Zatímco v čase je naše zkušenost zlomkovitá, v bytí zkušenost dosahuje celistvosti a úplnosti.

V čase zažíváme neustálé stávání se. Trvání je prodloužením minulosti, přítomnosti a budoucnosti ega. Věčnost je jejich rozpuštění v extatickém bytí bez ega. Ti, kteří sní o hmotné nesmrtelnosti, chtějí aby ego pokračovalo trvale a bez konce. Přestože si přejí, aby pokračovala jen ta lepší stránka ega, přejí si, aby toto nepravé jáství bylo zvěčněno a přitom ponechávají bez povšimnutí skutečné bytí, jehož stínem ego je. Hranice bezčasovosti nelze překročit, dokud mentální schopnost pracuje v čase. Jakmile je čas odstraněn, historie se vytratí a člověk, který vstupuje do tohoto druhu vědomí, nalézá mír existence, ve kterém se nevyskytují žádné události.

Během hlubokého spánku beze snů nepociťujeme absolutně žádnou existenci času, jsme ve věčnosti. Pokud se dokonale přesvědčíme o iluzornosti času a stane se to pro nás trvalým postojem, věčnost se sama odhalí i během bdělého stavu. Myšlenky a čas se objevují společně, což způsobuje, že jsou lidé v zajetí sledu minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Na základě této zkušenosti se domnívají, že to je jediná forma, kterou na sebe bere vědomí. Ve skutečnosti je možné získat i jinou zkušenost. Prostřednictvím jógy nebo filozofickým přemýšlením se objeví tichost mysli a čas zmizí.

Idea věčnosti jako prodloužení času není stejná jako idea Věčného Nyní, která je bez času. Představa o věčnosti jako o dlouhé době probíhající milióny let brání pochopení pravého významu duchovnosti. Rozdíl mezi věčností a bezčasovostí je v druhu a ne v rozsahu. Věčnost netvoří souhrn minulosti, přítomnosti a budoucnosti, nahromaděné zkušenosti netvoří věčné vědomí, ale pouze připravují nezbytnou podmínku pro jeho přijetí. Mystická zkušenost bezčasovosti není pochopitelná intelektem ani zdravým rozumem. Přemýšlením o ní, můžeme získat jen pouhý nejasný pojem. Věčné Nyní je něco, co je nezměnitelně stejné, na rozdíl od věčného trvání, které je něčím, co se neustále mění.

Vzpomínky na minulost a představy očekávání budoucnosti nám nedávají nekonečné, věčné bytí. Pouze zatěžují naši mysl. Skutečnost nemá nic společného s minulostí nebo budoucností, protože se nenachází v čase ale v mysli. Přítomnost se rychle stává minulostí, budoucnost a minulost jsou spolu také propojeny. Z toho plyne, že čas je jedinou neporušenou linií. Oddělování minulosti, přítomnosti a budoucnosti je pouhou iluzí, ze které se můžeme osvobodit pouze zažitím a pochopením bezčasovosti. Realita, kterou přikládáme pouze přítomnosti a odpíráme minulosti i budoucnosti, je již v naší mysli, ale v její nejhlubší úrovni. Tato nejhlubší úroveň mysli je spojena s bezčasovostí, protože ta je tou skutečností v nás.

Jakmile prožíváme nepřetržitě jedinou zkušenost, když vědomí nezná žádnou minulost ani budoucnost, pak je náš život osvobozený ve věčnosti. Všechny prožitky v čase, všechna setkání a události, které k nám byly vnější, to vše přestává existovat. Zjišťujeme, že jsme byli vrženi na břeh věčnosti. Tato zkušenost je šťastná a povznášející. To je život v Nadjá, který poskytuje dokonalý mír. Ve své podstatě jsme vždy v bezčasovosti, ale individualita může do času vstupovat a z něj vystupovat. Jakákoliv existence v čase je iluzorní, skutečný život je ve věčnosti.

Ke zkušenostem v čase nás poutají emoce ega. Pohyb mysli v čase nemůže vést k nalezení věčnosti. Cokoli, co vykonáme v čase, nemůže samo od sebe odhalit Bezčasovost, která vše překračuje, která vždy byla a bude. Nadjá se nenachází v čase, ono je bez začátku a bez konce. Tichost Nadjá je pravda, která nás osvobozuje v bezčasovosti. Intelekt, který se pohybuje v čase od jedné události ke druhé, pokládá bytí v bezčasovosti za něco těžko pochopitelného a tajemného. Jakmile v meditaci cítíme, jako bychom v ní byli vždy, dotkli jsme se věčnosti, bezčasovosti. Jakmile se čas zastaví, pocítíme, že jsme nalezli své vyšší jáství, které se nikdy nemění, zatímco nižší jáství se během let mění.

Pro běžnou mysl se může zdát nemožné, abychom zažili všechny formy času jako je minulost, přítomnost a budoucnost současně. Přesto je možné tuto zkušenost obdržet v přímém vhledu do podstaty Nadjá - v insightu. ,,Nyní" osvíceného člověka je zcela jiné než pomíjející a přechodné ,,nyní" zažívané egem. Existence věčného nyní patří metafyzickému a mystickému světu. Veškerý čas je v Nyní, v kruhu věčnosti, který sám sebe uzavírá. Přestože přítomnost neustále mění svou formu, je stále s námi, protože naše nejvnitřnější skutečné bytí beze změn, je vždy s námi. Vznešená zkušenost Věčného nyní je nejlepším svědkem existence bezčasovosti.

Zkušenost nám říká, že přítomný okamžik má svou realitu, ale správně a metafyzicky použitý rozum nám sděluje, že čas není opravdu skutečný. Žádný okamžik v čase nelze převést do věčného Nyní, které je věčné, míruplné a vznešeně nadřazené. Okamžitá přítomnost se zdá mnohem skutečnější než opuštěná minulost nebo vzdálená budoucnost, protože vědomí, jehož prostřednictvím poznáváme přítomnost, existuje ve své konečné povaze v bezčasém Nyní. Myšlení může pronikat do stále vyšších veličin, a přesto stále zůstává omezeno časem.

Nejvyšší stanovisko nauky relativity odhaluje, že minulost přítomnost a budoucnost jsou současné a ne posloupné. Proto neexistuje žádný pevně stanovený čas mezi dvěma událostmi v životě člověka ani mezi epochami existence planet. Naše osobní vědomí se zdá být připoutáno časem k tomuto krátkému životu v těle. Jako lidé žijeme uvnitř času, ale skutečný Život je mimo čas. Existuje skutečná přítomnost, ale existuje také iluzorní přítomnost. Žít v minulosti znamená vzpomínat, žít v budoucnosti znamená snít, ale žít ve skutečné přítomnosti znamená být probuzený, být osvícený.

Věčnost je klidné Nyní. Přítomný okamžik je také věčným nyní, a když je správně pochopen, nikdy se nemění. Pochopení pravého významu a vnitřního smyslu přítomného okamžiku je stejné jako pochopení věčnosti, protože přítomnost plyne a noří se do věčnosti, jako dešťová kapka plyne a noří se do oceánu. Vše pomíjivé není jen přítokem do věčnosti, ale je v realitě. Bezčasé nyní je pozadím všech okamžiků v čase. Nic nezačíná, nic nekončí. Pojmy času z minulosti nebo budoucnosti se zdají neurčité, když se stahují do Věčného Nyní.

Paul Brunton:,,Věčné nyní nesmí být zaměňováno za dočasnou přítomnost. V dočasné přítomnosti ,,já" jsem aktivním činitelem. Ve věčném Nyní je ,,já" pasívním objektem. V dočasné přítomnosti si ,,já" stojí ve svém vlastním světle a naříká na temnotu. Ve věčném Nyní,, já" uhne z cesty a to, co je, je odhaleno."

Volně zpracováno podle knihy: Zápisky Paula Bruntona - Svazek 13. RELATIVITA * FILOZOFIE * MYSL
MCphil


TZOLKIN 10.8.2013 2EB kin 132

10. srpna 2013 v 17:32 Mayský Kalendář na každý den


ŽLUTÝ POLARITNÍ ČLOVĚK

Eb / Ka Dříve, či později vedou všechny cesty na křižovatku. Kudy teď? Ka vám v tomto bodě vaší životní cesty nabízí volbu mezi dvěma možnostmi - pečlivě to zvažte, jakmile jednou odbočíte, a čím dál jste, tím těžší je se vrátit. Ale příliš dlouho neotálejte, protože nerozhodnost může vést ke stagnaci........a Ka vám nebude držet otevřené dveře navždy.

EB SYMBOLIZUJE CESTU ŽIVOTA

Dnes vnesu do života autenticitu, nezávislost a sílu svobodné vůle. Dnes zkontroluji svůj svět extrémů a díky možnosti výběru, nabývám životní moudrost. Dnes neztratím hlavu a nesrazí mě žádné porážky. Jsem ochotný přijmout své pozitivní i negativní stránky. Stojíc na vulkánu karmické rezonance, dnes skládám zkoušku zralosti. Dnes oceňuji velikost lidské přirozenosti.

TRANSFORMACE STÍNU

Získejte přístup k objektivní moudrosti, která - přistupujíc nestranně do emocionálních dramat - ve vás záměrně vyvolává nepříjemné pocity, abyste začali hledat cestu ven. Přestaňte se na sebe rozčilovat. Nehledejte viníky venku. Vyveďte své emoce z dramatu života do svobodně zvolené neutrální oblasti. Přijměte v pokoře vaše životní lekce a uzdravte jejich příčiny. Otevřete se kontaktu společníka osudu. Přijměte jeho pomoc.

Svobodná vůle, zodpovědnost, moudrost….

Zkušenosti získané ve Dnu ŽLUTÉHO ČLOVĚKA se mohou ukázat velmi překvapivé, jelikož se zde jedná o naši pravou identitu. Většina z nás uvízla v karmické polaritě, často spadla do krajností a v závislosti na stupni vývoje se zastavila na extrémním strachu, nebo bloudila po poli lásky. Odrazem tohoto stavu je chorobný sklon k vydávání soudů, nebo hodnocení lidí a jevů. V takových případech ve Dnu ŽLUTÉHO ČLOVĚKA dochází k čelnímu střetu našeho pohledu na svět s jeho silnou neutrální Energií. Dokud neuvěříte v suverenitu vašeho JÁ, budete stále sužováni bolestnými záležitostmi, které přicházejí zvenčí. Čím více jste uvízli v polaritě, tím více vás budou strašit. Pokud jste jedni z těch, kteří se povznesli nad svět matérie, Dny EB vás zalijí moudrostí, kterou s sebou přináší. Díky tomu vám "karmické terapie" přestanou řídit běh života, protože stojíte nad nimi!! Začnete-li sami řídit svůj život, Dny EB budou podporovat vaši nezávislost. Pokud je vaše JÁ stále závislé na vnějším světě - na starých ideologiích, či lásce a nelásce vašich "nadřízených", využijte vzkazy, které vám nabízí ŽLUTÝ ČLOVĚK. Váš vnitřní Obr stále čeká na váš pokyn, chce po vás, abyste ho zapojili do akce - chce zavést postupně pořádek ve vašem životě. To on vám pomůže najít svobodu a nezávislost vašeho JÁ. Pečeť ŽLUTÉHO ČLOVĚKA je první stanice kontroly na cestě k aktivaci vašeho Vyššího JÁ.

2. POLARITNÍ TÓN VÝZVY - SÍLA POLARITY

Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla - kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete svoje pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází. Všechny výzvy ( póly) jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.

POLARITA JE PULSEM ZDROJE UNIVERSA

Dny s Energií POLARITNÍHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Pečeť stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě.V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah ( vzhledem k polaritě ),což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí,obzvlášť jste-li osobně spojeni s Polaritní Energií, např. přes Kin narození.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Změníš-li své vědomí, směrem k lásce, harmonii, míru a jednotě, změní se i vědomí celého světa.

10. srpna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Chceš něco udělat, abys pomohl světové situaci? Pak nahlédni do svého nitra a nezapomínej, že vše začíná u jedince. Změníš-li své vědomí, směrem k lásce, harmonii, míru a jednotě, změní se i vědomí celého světa. Začátek však není vždy příjemný. Narazíš v sobě na temná místa, která budeš muset pročistit. Shledáš, že tvé motivy nejsou vždy ty nejvyšší a že tvé sympatie a antipatie jsou mnohem výraznější, než sis představoval. Zjistíš, že máš sklon k diskriminaci, přestože v Mých očích jsou si všichni rovni. Zjistíš, že tvá láska k bližním není taková, jaká by měla být. Uvědom si všechny své nedostatky a chyby a rozhodni se s nimi něco udělat, a to hned. Neexistuje pro to lepší doba. Já jsem zde, abych ti pomohl. Volej Mě a nech Mě vést každý tvůj krok.

TZOLKIN 9.8.2013 1 CHUEN kin 131

9. srpna 2013 v 11:22 Mayský Kalendář na každý den


MODRÁ MAGNETICKÁ OPICE
Chuen / Hun - Velký den pro otevření plechovek s barvami, které máte uložené v podvědomí - nechte barvy vzlétnout! Fantazie, inspirace a inovace vládnou tomuto nezkrotnému, nespoutanému, nefiltrovanému dni. Takže se nemusíte držet zpátky, buďte trochu divocí! Postříkejte plátno vašeho dne a uvidíte, co se stane! Pokud je váš život příliš strukturovaný, nebo nevíte kde začít, začněte tím, že spoustu času věnujete sami sobě - budete se divit, jak rychle se vaše vrozené schopnosti obnoví. Vše, co potřebujete, je být sami sebou!

CHUEN - Vlna OPICE - Síla Lehkosti
TEĎ je nejlepší ČAS přistupovat k životu s humorem.

Vlna OPICE přináší do života lehkost a pomáhá uvolnit od pocitu hříchů a viny.

Dovolte Vlně svobodně proplout vaším životem. Dny, které se z důvodů nátlaku událostí dostanou do popředí, přijměte vědomě a zeptejte se: jaké informace vám přinášejí, jaké podněty chtějí vyvolat, co by se mělo dostat na povrch. Zvláštní pozornost by měla být věnována dvěma, nebo třem dnům, které náleží do vašeho osobního programu. Přistupujte k této oblasti bez hodnocení jevů a zcela bez strachu. Sledujte průběh událostí, ale nic nesuďte! V každé události se skrývají důležité informace, sloužící vašemu dobru, bez ohledu na to, zda pozorování pro vás bude smutné, či veselé. Vlna OPICE nahraje do pole vašeho života něco velmi cenného. Zejména první tři dny ( náležící do PUPKU TZOLKINU ), jsou specifickým nositelem informací. Nejdůležitější je ŽLUTÝ ČLOVĚK 2. Soustředí se zde kvintesence programu polarity lidské materie.

To, že Vlna OPICE až do DESÁTÉHO dne běží uvnitř mystického sloupce TZOLKINU, jí dává zvláštní postavení. Celou váhu nyní nese spodní část centrálního sloupce, čili váš centrální sloupec. Zamyslete se, jestli na svých bedrech nezvedáte břemena druhých?

Vlna OPICE přináší do hry lehkost a bezstarostnost. OPICE zkontroluje váš vztah k humoru. Věřte, že Stvořitelovo Dílo nepotřebuje smutné lidi. Stvořiteli lepších zítřků jsou pouze ti, kteří jsou schopni přijmout každé řízení osudu v klidu, často humorným způsobem. Dívejte se na dopad celé Vlny z té klidné stránky, okamžitě zjistíte, proč jste minulých 13 dnů museli sbírat chmurné zkušenosti.

Poslouchejte volání toho, co je v Bytí zábavné, co se skutečně skrývá ve Vlně OPICE. Možná, že až příliš vážně berete svůj život. Uvědomte si, že jste Boží dítě které jako všechny děti se chtějí smát a bavit se!

Každá modrá Vlna pulsuje Energií Transformace. Její velikost posílí DVANÁCTÝ Tón - Tón kulatého stolu - s Pečetí BÍLÉHO VĚTRU. Tento kin definuje váš aktuální úspěch současného pobytu na Zemi. Užijte si to, že vám ČAS dal tolik prostoru k přemýšlení. V tento den vám bude ukázána vaše cesta duchovního vývoje - od čistě zvířecí podoby, až k Božskému člověku.

Charakteristickým znakem této Vlny je rozvoj vysoké citlivosti. Váš soucit ke VŠEMU, CO JE - nyní vejde do rezonance se VŠÍM, CO JE. Vlna CHUEN to učiní důkladně a pokud bude třeba vrátí vás až ke dni vzniku veškerého stvoření na Zemi.

TEĎ JE NEJLEPŠÍ ČAS ZMĚNIT PŘÍSTUP K ŽIVOTU, JE TO DOBRÝ DEN NA POČÁTEK NĚČEHO NOVÉHO V ŽIVOTĚ

Dnes ohlašuje mé nadvědomí krásné dary. Díky nim objevuji svoji nevinu, opouštím čistě zvířecí podobu Bytí, a s lehkostí kráčím životem. Moje síla je pohoda a klid ducha. Přeceňováním vážnosti a přísnosti jsem v sobě potlačil humor a soucit. Dnes vyhodím do povětří všechny ponuré světy!

TRANSFORMACE STÍNU

Buďte SVĚTLEM! Mluvte bezprostřední pravdu! Zůstaňte citliví, srdeční, příjemní! Naučte se, jak v klidu přijmout všechny neúspěchy, zvraty osudu, či náhlé zásahy do života. Použijte vrozenou schopnost uzdravit svoji přecitlivělost!

CHUEN… humor, lehkost

Ve Dnech CHUEN začíná proces odpálení tvořivých myšlenek. Fyzická materie se nyní přesouvá do oblasti sféry nemateriální. Dny MODRÉ OPICE vás zalívají impulsy pomáhajícími transformovat tíhu komplikací v jednoduchou lehkost. Pokud jste velmi silně spojeni se světem fyzické materie (majetek, postavení, autorita), Dny MODRÉ OPICE se mohou ukázat velmi únavné. Pokud jste v životě zapomněli na hlubší smysl pro humor, CHUEN vám to připomene dosti bolestně. V případě, že jste našli svoji lehkost - svého vnitřního klauna - otevře se před vámi svět BÍLÉ MAGIE. Budete vyvedeni do reality, ze které přichází vaše tvořivost. Obtížné životní situace se vyřeší téměř spontánně - především ty, v kterých vaše staré Vědomí vidělo Gordický Uzel. Dny MODRÉ OPICE probouzí vaše magické schopnosti a vynáší na povrch váš tvůrčí potenciál dřímající v podvědomí. Tady poznáte zákon Rezonance, možnosti mysli, moc slova a sílu vůle. Pokud vám chybí svoboda a lehkost, pokud stále namáhavě bojujete se životem, přijměte úvahy MODRÉ OPICE. Její moudrost vám pomůže bezbolestně se uvolnit od těžkostí, s kterými se setkáváte. Zátěží je úplně všechno, co vám překáží v radosti ze života! Pokud váš klaun - váš vnitřní Obr - ještě nadále spí, pokuste se ho probudit ve Dnu CHUEN. Pomalu! Nerozčilujte se - to je motto MODRÉ OPICE.

1.MAGNETICKÝ TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI

Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO. Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu. Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu! Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.

VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE!

Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu CENTRA invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce.

Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu s Pečetí. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Pečetí.V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.


Přehled Treceny CHUEN 9.8. - 21.8.

CHUEN 1

EB 2

BEN 3

IX 4

MEN 4

CIB 6

CABAN 7

ETZNAB 8

CAUAC 9

AHAU 10

IMIX 11

IK 12

AKBAL 13

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Jaká radost a výsada je být živ, být tam, kde jsi, dělat to, co právě děláš....

9. srpna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Vždy se dívej na vše optimisticky a zažeň všechny skličující a negativní myšlenky. Jsi obklopen mnoha úžasnými lidmi, věcmi a životními zkušenostmi. Proč se na ně nesoustředíš, nevzdáš za ně díky a nezbavíš se všeho nepříjemného, nešťastného a obtížného? Svým životním postojem a názory přivoláváš k sobě buď to opravdu nejlepší, anebo to nejhorší. A proto, když obviňuješ ze svého ne štěstí své životní poměry nebo jiné lidi, pohlédni do nitra, abys zjistil, co můžeš udělat pro změnu svého postoje. Když tak učiníš, uvidíš, že kousek po kousku dochází ke změnám, a začneš si uvědomovat, jak mocně jsi požehnán a jak je život vskutku báječný. Jaká radost a výsada je být živ, být tam, kde jsi, dělat to, co právě děláš, obklopen tolika úžasnými věcmi a lidmi! Začni je hledat hned teď. Jsou přímo zde, takže nemusíš hledat příliš dalek.

O temné noci duše – Paul Brunton

8. srpna 2013 v 13:00 Skutečný mír je uvnitř
O temné noci duše – Paul Brunton

O temné noci duše

Je nepříjemnou skutečností, že vzestupy během našeho hledání jsou vykoupeny pády.Zbavení veškerého pocitu, že božské skutečně existuje, je stejně tak součástí naši duchovní zkušenosti v našem hledání, jako je i jasné ujištění se o jeho existenci. Skutečnost zažíváme nejdříve v záblescích. Není to vyšší Já, které se takto objevuje a mizí před upřeným pohledem aspiranta, vyvolávaje v něm střídavé stavy šťastného dosažení a ubohé nemohoucnosti, nýbrž je to milující Milost vyššího Já. Kdykoli se vylévá, uchazeč reaguje nejdříve silným pocitem duchovního strádání, suchosti, temnoty a toužení. To přináší silný pocit neštěstí, nespokojenosti a zklamání. Ale přináší to také zvýšenou a zesílenou touhu po nadpozemském a nechuť k pozemskému. Tato fáze pomine a následuje ji fáze tak osvěcující, jako byla předešlá temná, tak radostnou jako byla předešlá nešťastná, tak plodnou, jako byla předešlá neplodnou a tak blízko skutečnosti, jako se předešlá zdála být od ní vzdálená.

V této svaté přítomnosti probíhá očisťující proces. Staré známé nedokonalé jáství odpadá jako podzimní listí se stromů. Aspirant ve svém srdci učiní zářící odhalení o její původní dobrotě. Ale běda, když se přítomnost vytratí, nižší já se vrátí a ujme se znovu vlády. Období osvícení je často následováno obdobím temnoty. Příchod neočekávaného duchovního pokroku, je obvykle následován obdobím ústupu. Jásot střídá sklíčenost, očekává nás ještě větší zkouška. Nadjá požaduje tak naprostou, tak úplnou oběť, že i přirozené toužení po osobním štěstí musí být obětováno. Protože žádný začátečník ani středně pokročilý aspirant by nemohl tuto temnou noc duše snést a dokonce ani vysoce pokročilí ji nedokáží snášet bez reptání, je vyhrazena pouze pro poslední skupinu. To znamená, že přichází na pokročilém stupni stezky mezi obdobím velkého osvícení a obdobím vznešeného sjednocení.

Temná noc duše je obdobím duchovní stagnace, mravní sklíčenosti a mentální únavy. Žák je vyučován tou nejkrutější zkušeností, že božská skutečnost nesmí být zaměňována s jeho vědomou , mentální a ani citovou reakcí na ni. Protože náleží k neznámé a nepoznatelné říši, která přesahuje lidské schopnosti a vzdoruje lidskému vnímání. V tomto období se mystik bude cítit opuštěn, citově unaven, intelektuálně znuděn do té míry, že se může stát ,,nemocnou duší". Meditační cvičení budou nemožná a neplodná, duchovní touhy mrtvé a nepřitažlivé. Zachvátí ho pocit strašné osamělosti. Může převládnout pocit, že další postup je ochromen. I když to tak nevypadá, je toto vše součástí našeho vývoje. Během tohoto temného období jsme často uvrženi do nového typu zkušeností. Nadjá nám předkládá zkoušky, kterými máme projít a dosáhnout rovnováhy.

Největším nebezpečím ,,temné noci" je oslabení vůle se současným znovuobjevením starých, zapomenutých špatných sklonů. V tomto bodě je aspirant skutečně zkoušen a část těch, kteří dosáhli tohoto vysokého stupně, ve zkoušce neobstojí a na mnoho let klesnou na nižší úroveň. Žák musí dovršit všestranný vývoj ega, vyvážit ho a vyrovnat, potom se ho zcela vzdát. Teprve pak může vyplynout dokonalá a trvalá jednota s Nadjá. Reakce ve formě dočasné a menší temné noci duše může nastat po zažití záblesku, vytržení nebo rozšíření mysli. V tomto období se Božství zdá být velmi vzdálené. Citová netečnost a intelektuální malátnost padají na člověka, který nenachází žádnou pomoc v sobě ani mimo sebe. Objeví se strach, který vyvolávají obavy, že se to stane trvalým stavem.

Noc je nejtemnější před svítáním. K trýzni dochází jen proto, abychom si více cenili božského navštívení. V tomto hlubokém působení je duchovnost světce zcela prostá zření, cítění a vědomí. Žáku je na nějaký čas odebráno vše co získal a přitom jsou zbytky jeho ega neúprosně drceny. Ztrácí sebedůvěru, dostaví se nepříjemný pocit selhání, pesimistické přesvědčení, že už nikdy nenajde mír, radost nebo štěstí. Pak se ale dostaví opravdové a trvalé osvícení. Nadjá není od nás vzdáleno během té nejdelší temné noci duše o nic víc, než tomu bylo uprostřed extáze a radosti. Tento stav není trvalý, ale je dost hluboký na to, aby naše trpělivost byla zkoušena.

Temné období může trvat i několik let, ale může pominout i v jediném roce. Objeví se nálady, ve kterých se lidský život zdá bezcílný a bezúčelný, práce nudná a potěšení skličující. Takováto období, kdy se mystický život zdá být nudný a neskutečný, tupý a chmurný, lze očekávat. Jedná se o běžnou zkušenost v životě většiny hledajících. Dokazuje to jak je žák bezmocný, protože poslední slovo má božská milost. To neznamená, že bychom měli opustit své úsilí, ale naopak musíme pokračovat v meditacích, modlitbách a studiu. Protože tyto činnosti způsobí příchod Milosti.

Nápadným rysem duchovní temné noci je strašná vnitřní otupělost a nesnesitelná prázdnota, ochromující citová vyprahlost a intelektuální otupělost. Je to tragické období, ze kterého se jen stěží vynoříme bez hořkého reptání a vzdorné obžaloby Božství. V ničem nemůžeme nalézt úlevu ve svém utrpení, a tak se naše chování stává bezcílným a nesmyslným. Temná noc duše je nepříjemná záležitost vyznačující se ztrátou provádění meditace o duchovních námětech, neschopností vstoupit do nálady duchovní extáze. Duchovní touha se stane lhostejnou, odhodlání nalézt pravdu se poněkud vytrácí. Cítíme se ztraceni, objeví se strach a výčitky svých hříchů za které, jak se mylně domníváme, jsme trestáni.

Může se zdát, že jsme zcela osamoceni, žádný přítel, žádná kniha ani žádný učitel nemohou pomoci. V ničem, co v nás dříve vyvolávalo nadšení, nenajdeme žádnou útěchu. Nic nemůže nahradit vyciťování božství, které mu nyní tak chybí. Avšak je to pouze fáze, která se během času sama upraví. Nemůže udělat nic víc, než se držet pevné víry, že vše pomine v době, stanovené moudrostí svého vyššího Já. Musí být trpělivý, neboť to čím prochází mu skutečně prospěje. I když je to velmi nepříjemné pro emoce, je to nutné, aby se dostal nad ně a aby žil v intuitivním klidu. Musí čelit tvrdé lekci, která ho má naučit odpoutanosti od osobních citů a která musí být zvládnuta, má-li dosáhnout vnitřního míru.

S příchodem temné noci duše vstupujeme do pusté netečnosti, ztrácíme zájem o věci a záležitosti, po kterých jsme dříve tolik toužili. Je to prodloužená strnulost, období tupého nekonečného čekání, že nastane nějaká změna. V tomto temném období se může zdát, že žít život je bezúčelné, události bez významu a celý svět iluzorní. Temná noc duše je vlastně určitou fází duchovního růstu. Není třeba se jí bát více než se bojíme příchodu temné noci v našem zevním světě. Temná noc duše není trestem za spáchané hříchy, ale prostředkem ke zničení egoismu. I když se může zdát, že jsme vystavováni neužitečnému utrpení, uvolňuje nás to víc a více ze sevření našeho ega. Nepřítomnost vyššího Já, Boha nebo milosti je v tomto stavu pouze zdánlivá. Jsou stále pod onou temnotou.

V tomto procesu, který je vážnou zkouškou lidské duše na kritickém stupni její evoluce, kdy nastává nutnost úplné změny vztahu mezi nižším a vyšším jástvím, jsou vynášeny na povrch všechny skryté chyby, slabosti, všechno latentní zlo. Tak mohou být odhaleny tím, čím jsou a odstraněny. Veškerá latentní špatnost se postupně aktivizuje. Ve stejnou dobu se také projevují dobré vlastnosti, takže v něm existuje vnitřní boj, který ustanovily zákony hledání, aby ho podstoupil a sám dovršil. Tak se z velké části osvobodí od připoutaností a zejména od připoutanosti k egu. Jeho srdce se vyprázdní a do této prázdnoty může proudit Milost. Přijímejme ji trpělivě, klidně, pokorně a odevzdaně jako určenou k našemu pravému dobru.

Máme-li být skutečně odevzdáni božské vůli, přijmeme plně tuto temnotu a dáme svůj upřímný souhlas skryté, nepostřehnutelné činnosti Nadjá v sobě. Pokud věříme, chápeme nebo víme, že se skutečně jedná o činnost Nadjá a projev jeho milosti, pak je temná noc mnohem méně temnou. Pokud by nás Nadjá nevedlo závěrečnou temnou nocí, jak jinak bychom mohli poznat, že není v našich silách a schopnostech, povznést se konečně do trvalého osvícení? Přestože si v této krizi připadá žák nejvíce opuštěn, je ve skutečnosti nejvíce veden, veden od Dlouhé stezky, která dospěla ke svému konci, ke Krátké stezce, po níž nyní musí začít putovat.

Paul Brunton:,, Když přijde temná noc duše, její účinky žáka omráčí. Jeho dychtivé snahy zaniknou v sklíčenosti a jeho duchovní cvičení upadnou v zapomnění. Nezáleží mu na ničem, co se děje kolem něho a vše vypadá tak bezcílné, bezvýznamné malicherné. Musí se nutit, aby pokračoval v zevním životě jako obvykle. Jeho vůle je netečná a jeho city deprimované. Vnitřně se cítí mrtvý, je si sotva vědom něčeho jiného kromě svého vlastního stavu. Zkušenosti a okolnosti, které mu každý den přináší, procházejí jako ve snu."

Volně zpracováno podle knihy: Zápisky Paula Bruntona - Svazek 15. POKROČILÁ KONTEMPLACE * MÍR VE VÁS

MCphil

Krátka správa k nadchádzajúcim dňom - Elina

8. srpna 2013 v 12:56 Doteky Nového Života

Krátka správa k nadchádzajúcim dňom - Elina


My bytosti hierarchie svetelných sústav po tieto dni bdieme nad vami a sledujeme vaše počínanie. V týchto dňoch dochádza k najväčšiemu prieniku svetelných lúčov na vašu Matku Zem v dejinách epochy vývoja ľudstva. Dochádza k najväčšej evolúcii ľudstva o akej ste mohli len snívať. Na zem prenikajú adamantinové častice, ktoré previbrovávajú všetky torzné polia a spôsobujú ich znovunavodenie do pôvodných štrukturálnych hodnôt. Tieto vlákna majú za úlohu navýšiť vibrácie na najvyššiu možnú mieru, aby zem mohla dokončiť svoj evolučný proces. V tieto dni, ktoré máte pred sebou je už všetko nachystané. Všetky duše podľa svojho stupňa evolučného vývoja dostávate potrebné vedenie ohľadom vašej úlohy v tomto procese. Plníte svoje poslanie. Zavŕšiť všetko, čo si vaše duše vzali pod svoju ochranu - splniť svoj cieľ a napomôcť v procese vývoja a postupu vašej planéty. Matka zem sa teší a raduje a my spolu s ňou.
K týmto dňom: Všetky ťažkosti, ktoré pociťujete sú len dočasné. Všetko postupne odznie. Vaše telá dostávajú v týchto dňoch všetky potrebné dávky svetla. Torzné polia naprávajú svoje pôvodné štruktúry a získavate nové vlastnosti. Mení sa vibračná hustota vašich tiel. Eustachova trubica, kardiovaskulárny systém, nervové zakončenia, mozgová kôra. Všetko dostáva nové štruktúry. So zmenou magnetizmu sa mení aj vaša telesná schránka a otvárajú sa vám nové možnosti a schopnosti.
Tieto dni sa spájajú duše, ktoré vibrujú na rovnakej úrovni, aby sa zavŕšilo dielo. Stretávajú sa za určitým poslaním. Preto ak cítite volanie ísť na stretnutie ľudí, neriešte hlavou možnosti čo a ako bude. Reagujte na volanie duše. Duša vás vedie ísť tam, kde ste potrebný. Venujte čas príprave sami so sebou. Počas meditácií venujte chvíľu len Byť. Dostávajú sa vám potrebné vedomosti, vedenie, aká je vaša úloha v tomto procese. Niektorí z vás pocítite silnú túžbu ísť domou. Navrátiť sa do svojej pôvodnej materskej štruktúry. Vaša slobodná vôľa vám bude ponechaná. Váš stvoriteľ vám dal možnosť rozhodovať o vašich životoch. Každý, ktorí mate splnený evolučný stupeň a dokončené karmické lekcie, dostane možnosť pokračovať v inom evolučnom stupni. Podľa vášho precítenia vám bude ponechaná možnosť pokračovať tam, kde cítite potrebu vášho miesta. Viacerý z vás dosiahli maximálnu hranicu vývoja. Aj preto mohlo dôjsť k týmto udalostiam, ktoré práve prebiehajú. Ďakujeme vám.
Počas meditácií v týchto dňoch každý dostane potrebné vedenie. Ukážu sa mu možnosti ako ďalej.
Spájajte sa Srdciami, spájajte sa Láskou, spájajte sa Svetlom. Nová Doba je tu. Nový Človek je zrodený zo svetelného tela. Bytie vaše je požehnané.
S láskou svetelné bytosti Plejádskej rady svetla, Sírianský vyslanci svetla, bohyňa Isis, Kuan Jin a ďalší ...

Pre http://gaia2010.sk/ 8.8.2013 napísala: Elina. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Deň neutrality.... Féwa

8. srpna 2013 v 11:11 Vývoj vědomí bytostí


Deň neutrality....absolvovaním vrcholového zápasu najvyššieho levelu - energií Krista a Antikrista. S dobehom troch následujúcich dní.

Vychádzame z ilúzie, vracajúc sa do reality skutočného svetla. Odosobňovaním sa od neobjektívne pochopenej príčiny, prečo sa stále otáčame v kruhu rovnakého myslenia, pričom neviditeľná "budúcnosť" do ktorej sa objektivitou časových brán vraciame je - inverzia. To znamená, že sa denné svetlo, ktoré nám vzhľadom na frekvenciu neumožňuje vidieť objektívne - zmenou frekvencie mení. Tým mení i nás, naše vedomie /v zmysle pozitívna, hravosti, detskej radosti, sympatizujúcej so spontánnosťou, úprimnosťou.../. Pomocou kristovského vedomia duchovných chrámov, ich hudby, ktorá nám neustále rezonuje v srdci /i keď ju fyzicky nepočujeme/. Ale i energiou našich duchovných chrámov, ktorými je naše srdce. Inými slovami - schéma, spôsob nočného a denného videnia - čomu zodpovedá pripravenosť zraku, jeho fyzickej vrstvy svetla - sa postupne prispôsobuje meniacej sa realite Zeme. Rozpúšťaním negatívnych spojov elektromagnetickej frekvencie, ktorými nás temná energia po celý čas manipulovala. Je to zmes tyčiniek a piestikov epifýzy, ktorá ako kvet opeľovaný žiarením duchovných vibrácií znovu rozkvitá. Telepatickou cestou komunikácie s galaktickou rodinou svetla, ktoré je neustále v nás.

S dobehom pár dní, ktoré máme pred sebou a vnímame ich ako viac - menej fyzicky zaťažujúce /vzhľadom na intenzitu Slnka/ sa jedným z najťažších zápasov prebiehajúcich počas obdobia transformácie, očisťuje gro krištalickej mriežky. Mohli by sme túto skúsenosť prirovnať k autu, ktoré sme pár rokov neumývali a teraz sme sa rozhodli, že už DOSŤ ! Už stačí tá zneviditeľňujúca špina, zatvrdnuté blato, sadze a prach neustále korenené strachom, deficitom slobody, hojnosti, šťastia ľudského žitia, ktoré so skutočným životom nemá nič spoločné. S životom, na ktorý má každý človek, každá bytosť našej spoločnej matky Zeme a nekonečného Multiverza - PRÁVO ! Žiť ako človek, ktorého božská podstata bola oddelením od rovnováhy izolovaná. Temné energie vypĺňajú miesta medzi energetickými poliami mikro- a makro- realít. To znamená mimo energetické pole človeka, planéty, solárnej sústavy. Čakajúc na svoju príležitosť, aby sa svojimi chapadlami napojili na energiu tela. Akonáhle naša energia slabne. Preto je dôležité udržiavať sa pokiaľ možno v rovnováve /i keď v dualitnej sfére absolútny stav rovnováhy je ťažko zrealizovateľný/. Snažiť sa pozerať na svet pozitívne, pretože čierny šíp, ktorý je k nám negativitou vyslaný, posielame vybielený našou energiou svetla späť k "darcovi". Ako bumerang ktorého cieľom je iný zámer. Nezabúdajme, že sme nosiče svetla.

Naša i zemská mriežka je /v kombinácii so žiarením/ energetickým mikro- , makro- filtrom našej planetárnej reality. Odstraňovaním negatívnych nánosov, držaných na základe všetkého čo je naším reálnym vedomím sa zviditeľňuje krištalická mriežka - to znamená, aktivuje sa. Tou bránou Leva, ktorou sme i my, duchovní majstri kristovského vedomia. Ako keď si naleštíme auto, aby sa každý milimeter štvorcový na Slnku konečne ligotal.
Sme obklopení neuveriteľným množstvom duchovných energií, ale i bytostí, ktoré sa "otváraním našich očí" postupne zviditeľňujú. A vzhľadom na schopnosť, ktorá mi bola ponechaná - vidieť ich a komunikovať s nimi, čo sa pochopiteľne netýka len mňa - Vám môžem povedať, že sú nielen nádherní, ale i láska, ktorá ich energiami k nám prúdi je slovami fyzickej sféry neopísateľná. Milujú nás tým spôsobom, na ktorý sme mnohí zabudli. Predvčerom k nám prišli i duše blízkych, ktorí sa už z našej dimenzie vzdialili, aby pokračovali na svojej ceste. Takže sme nielen milovaní zo všetkých strán, ale i chránení.
Rozpúšťa sa najčiernejší zámer temnej tieňohry - byť obätným baránkom. Zámer, ktorý bol neustále prikŕmovaný energiou strachu, ktorej dôsledky viac - menej všetci dobre poznáme. Vedomie kolektívu Zeme, neustále poháňané bičom negativity. Vedomie, ktorého necelistvosť /oddelením od božských energií/ nemá schopnosť neúplnou kapacitou, nerovnováhou, svojimi božskými energiami disponovať. To znamená - zatieňovaním holej pravdy o ľudskej existencii.

Temno, ktoré nami manipulovalo, podceňujúc silu našich jemných, citlivých, krehkých energií, ktoré sú vo fyzických realitách vnímané ako naivita, nemohúcnosť, neschopnosť, pozabudlo v honbe za protikladmi všetkého čo skutočnú lásku predstavuje na neviditeľnú energiu, ktorá je v nás. Na Božské oko duchovných sŕdc, ktoré dovidí do každého miesta času i spôsobu, akým sa tmavá energia snaží pravdu o sebe skryť. I tú, ktorá je na ľudí nabalená, aby ich brzdila, zväzovala ruky a zastavovala individuálnu cestu, čím človek prispieva ku kolektívnemu blokovaniu vedomia. Pretože všetko je energia. Keď sa na ktoromkoľvek mieste nášho planetárneho stromu života pohne list, o chvíľu sa vlní celá koruna.
Energie svetla nám rozmasírovávajú všetky naše zatvrdnuté miesta, ktoré bránili vrátiť sa späť.

Objímam Vás
Féwa

TZOLKIN 8.8.2013 13 OC kin 130

8. srpna 2013 v 9:39 Mayský Kalendář na každý den

BÍLÝ KOSMICKÝ PES

Oc / Oxlahun - Východní medicína se domnívá, že pacient je více méně odpovědný za své zdraví. To znamená, že má nejen znalosti, ale i moc rozhodovat, jak nejlépe léčit své tělo, udržovat ho silné a zářivě zdravé dlouho do budoucna. Dnes je dobré využít duchovní energii Oxlahun, naladit se na své tělo a jít rovnou k jádru toho, co vás trápí, nebo vyžaduje pozornost. Vyslechněte si radu od svých lékařů, nebo zdravotnického personálu, zejména v holistické Východní medicíně, ale udělejte si svůj vlastní průzkum a konečné rozhodnutí udělejte sami!

Vlna ETZNAB přináší do života nezvratnou pravdu a absolutní jasnost.
TŘINÁCTÝ Den nás informuje, že JEDINĚ LÁSKA nám pomůže najít pravou identitu ve světě rozporů a negace.

Na konci Vlny ZRCADLA dosáhneme ve svém životě momentu zvaném OSA ČASU, neboli ČASOVÝ PŘELOM. Mezi Vlnou ZRCADLA a Vlnou OPICE se nachází tzv.PUPEK TZOLKINU, který je tvořen čtyřmi kiny 129,130,131 a 132. Pojmeme-li ČAS vertikálně z hlediska fraktálního období, máme možnost připomenout si úspěchy minulého období, obohatit potenciál a rovněž zkorigovat současné chyby v našem životě. ČASOVÁ OSA protíná naše životy cyklicky, ale světy existují i paralelně.

Pamatujte, že předposlední a poslední pozice Vlny vyznačují polovinu pupku ČASU. Z tohoto důvodu je důležité pozorovat vlastní Střed. Je to Universální Centrum, kolem kterého se točí také vaše JÁ. Tyto dva Dny - odpovídají adekvátně přímo, či nepřímo - skutečnému zlatému dolu znalostí. Takže využijte tuto příležitost!

DNES JE DOBRÝ DEN TĚŠIT SE S RODINOU A PŘÁTELI

LÁSKA je součástí mé cesty. Hlava a srdce mě doprovází do vnitřní harmonie. Dnešní den je přelomovým momentem v mém životě. Dnes věnuji pozornost reakcím mého emocionálního těla. Podmínkou úspěchu je zharmonizování pole pocitů. Dnes akceptuji sám sebe takového, jaký jsem, protože jedině pod touto podmínkou najdu svoji pravdivou identitu a začnu znovu žít. Konflikty vznikají z mého zaslepení a nedostatku tolerance k sobě a k druhým lidem.

TRANSFORMACE STÍNU

Získejte přístup k objektivní moudrosti, která - přistupujíc nestranně do emocionálních dramat - ve vás záměrně vyvolává nepříjemné pocity, abyste začali hledat cestu ven. Přestaňte se na sebe rozčilovat. Nehledejte viníky venku. Vyveďte svoje emoce z dramatu života do svobodně zvolené neutrální oblasti. Přijměte v pokoře vaše životní lekce a uzdravte jejich příčiny. Otevřete se kontaktu společníka osudu. Přijměte jeho pomoc.

Pocity, loajalita, přátelství…

Dny Energie BÍLÉHO PSA pronikají do celého vašeho emocionálního těla a diagnostikují v něm téma LÁSKY. BÍLÝ PES vyvolává otázky lásky v partnerství, prosvěcuje pole pocitů v rodinném kruhu i v mezilidských vztazích. Jak dlouho Vědomí člověka nechápe lásku Vyšší Pravdy, tak dlouho se bude potýkat s milostnými závody a s hlubokým rozčarováním.Pokud se Vědomí člověka opírá o moudrost srdce, může brát i dávat lásku - miluje a je milován. Setkává se se souhlasem vnějšího světa, chce obejmout svět kolem ramen, je vysoce tolerantní, každý problém zkoumá z pozitivního pohledu znalostí. Jeho život se ubírá šťastně, přijímajíc všechny - nejen ty příznivé - situace. Nicméně každé rozčílení, či ustavičné negace, jsou důsledkem nedostatku lásky. Komu je toto pole energie blízké, měl by pečlivě zvážit zkušenosti zaregistrované ve Dnu OC. Dovolte spojit se se světelným světem BÍLÉHO PSA. Otevřete se radosti!

ŽIVOT JE KRÁSNÝ

13. KOSMICKÝ TÓN TRANSFORMACE - SÍLA POHYBU UNIVERSA

TŘINÁCTKA se vás dotýká rukama neviditelných sil, zodpovědných za radikální změnu. Tón TŘINÁCTÝ uvádí do pohybu vše, co brání změně, co je strnulé, co vypadlo spod vaší kontroly. TŘINÁCTKA může spustit cokoliv, co dramaticky změní běh vašeho života.Věřte, ale, že se vás dotýká Nejčistší Energie Universa, a nová sebeidentifikace, pomáhající vám otevřít se darům Vesmíru. TŘINÁCTKA vás volá, abyste se připojili k akci na zlepšení vyšších standardů vašeho Esenciálního JÁ a k cíli vašeho Světelného Těla. Přemýšlejte, o jak velký pohyb běží z hlediska vaší důvěry lidem a v přirozené procesy života. Věnujte pozornost běhu okolností, které se náhle objeví před vaším duchovním zrakem.TŘINÁCTKA má moc pohybu úrovní a změny četnosti. Posílá vám nejnovější informace,vrhá nové výzvy, vytváří nové možnosti. Staňte se Nebeským Poutníkem.Buďte upřímní a flexibilní. Dovolte nepříznivým situacím stát se vašimi dynamickými spojenci!

OTEVŘETE SE SPOLUPRÁCI,
KTEROU VÁM NABÍZÍ POHYB UNIVERSA POD VAŠÍM VEDENÍM!

V Tónu TŘINÁCTÉM pulzují Energie, jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE,čili SÍLA PŘEMĚNY A ZMĚNY. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout. Pokud jste v minulosti měřili čas v rytmu "12" to znamenalo, že jste se mohli točit pouze dokola, ať jste dělali cokoliv správně a rychle - nic podstatného z toho nemohlo vzniknout. Číslo "13" je často nazýváno BOŽSKÝM FAKTOREM. Jiné školy mluví o 13, jako o LÉČBĚ PŘÍČIN.

Dny s Tónem TŘINÁCT jsou často přetíženy svým obsahem,který umožňuje přeměnu energie,která se může projevit pro člověka velmi zdrcující.Proto může vzniknout pocit lenosti, nesoustředěnosti, nebo pocit něčeho NOVÉHO, co visí ve vzduchu.Nezapomeňte, že TŘINÁCTÝ Tón vzniká spojením Tónu PRVNÍHO,který vždy ohlašuje něco nového.Tón TŘINÁCTÝ se váže s fází přechodu - opouštěním STARÉHO a připojením se k NOVÉMU - čili SÍLA TRANSFORMACE.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Informácie Féwa - 4. 8. 2013

8. srpna 2013 v 8:59 Doteky Nového Života

Informácie Féwa - 4. 8. 2013

Hyperfrekvencia - navyšovaním diapazónu /zvukovej škály planéty/ zvukmi Agharty

Sivá kôra mozgová je transférom do novej dimenzie svetla. Je miestom, kde sa k fyzickej frekvencii /fyzickým realitám/ pripájajú zabudnuté tóny ľudského vedomia - novej reality Zeme, nových realít človeka, to znamená i doposiaľ fyzickou frekvenciou nezachytiteľné energie.
Cez sivú kôru mozgovú sú - triangularitou časopriestoru, diagonálne pripájané na našu frekvenciu éterické zvuky. Cez lebečné švy, ktoré do seba zapadajú ako zuby času. Cez tieto spoje sa intenzívne prenáša zvuk do fyzických hemisfér, ktoré rezonanciou nášho podvedomia dávajú súhlas k aktivácii nových zvukov. Zvukmi sa rozochvieva zvuková membrána a postkoagulačne - to znamená, zhusťovaním svetla, ktoré prichádza na Zem a transformuje nižšiu frekvenciu, zjemnohmotňuje fyzická realita . Akusticky sa cez jadro zeme a jej hemisféry, ako i cez stred medzi našimi hemisférami a čakrálnym stredom našich tiel rozochvieva novými zvukmi membrána hemisfér. To znamená, že intenzita zvuku je ladičkou fyzických realít. Reality pravej a ľavej hemisféry, medzi ktorými sa vytvára rovnováha. Dosiahnutie rovnováhy je vstupnou bránou do harmónie, ktorou je všadeprítomná láska. Inými slovami - harmonizujúca tachyónová energia zarovnáva rezonanciou hemisfér naše klady a nedostatky, transformujúc všetko negatívne v nás, v spoločnosti. Aby sme sa vytvorením hemisférickej rovnováhy, odstránením disbalansu, postupným narastaním vibrácií, stali so súhlasom najvyšších energií lásky, ale i so súhlasom nášho vedomia - súčasťou hviezdnej jednoty.
Týmto procesom navyšovania zvukov a samozrejme i svetla /osvietenia/ previbrovávame - prechodom cez bránu Leva, ktorú máme za sebou. To znamená, že na tomto mieste času už prebieha v zmysle vzostupu aktivácia záveru. Sme v cieľovej rovine hemisfér, ktoré sa zvukom chrámov Agharty rozvibrovávajú, teplom Centrálneho Slnka sa rozpúšťa zahlienenosť fyzických realít /čo momentálne niektorí pociťujeme ako problém s nosohltanom, Eustachovou trubicou, dýchacou trubicou, ktorá je fyzickým prepojením na nový spôsob dýchania.
Rozvibrováva sa a negativitu zo seba striasa i naša dimenzia - naše reality, ktoré si sami tvoríme /projektujeme v priestore/, aby sa mužská i ženská energia uvoľnila od emocionálnych záťaží z prežitých negatívnych situácií a aktivovala sa opäť ich rovnováha - a tým i harmonická existencia matky Zeme. Aby sa ľudská populácia plne ponorila do radosti, ľahkosti bytia, hojnosti.
Rezonanciou s galaktickým duchovným srdcom ozvučujeme duchovnou bránou Leva všetkých, ktorých negativita ešte sem-tam niekde drží, čo im neumožňuje ich duchovné srdce otvoriť.
Zvukom chrámov duchovných realít /ktorý je k našej dimenzionálnej sfére vysielaný/ sa pripájame k ich energiám /aktivujeme naše duchovné energie/, ktorých zámerom je láska s absenciou čohokoľvek, čo je negatívne. Inými slovami - transformuje sa všetko čo neladí s jednotou ducha a duše. Myslenie, konanie, ktorého záujmom je len vlastný prospech /prosperita/. To znamená, že človek, ktorého záujmom je len osobná realita, bez ohľadu na svoje okolie, sa dostáva nielen do stavu stagnácie, ale i do situácií, ktoré jeho ego transformujú.
Rozširujúci sa diapazón je - cez terciálnu sféru duality /hmotné reality/ preposielaný zvuk nového galaktického svetla. Je to nielen nová škála zvukov, ich tvarov, ktorých štruktúra je univerzálne bezhraničná, ale je to i /vzhľadom na vracajúce sa emócie duchovna/ škála iných tvarov myšlienok, ktorých intenzita, ale i košatosť sa navyšovaním energií brány mení tým spôsobom, že sa stáva jemnejšia, transparentnejšia, citlivejšia, empatickejšia. Tým sa rozpúšťa dimenzionálny most medzi hemisférami, ktorých priestor sa okrem zjednocovania i zväčšuje, čím sa rozpína naše energetické pole, ako i energetické pole Zeme. O škálu fyzicky nepočuteľných zvukov. Tieto zvuky pôsobia na organický svet subjektívnych realít v troposfére - to znamená v našom životnom priestore /nielen na človeka, ale i na faunu a flóru/. Zvuková "kulisa", ktorú svojím podprahovým akceptovaním absorbujeme. Zvukové vlny nami prechádzajú, vlnia sa, špirálovite sa spájajú s našou frekvenciou zvukov, pričom tachyónová energia jednu i druhú myšlienkovú sféru odstraňovaním negatívna dáva do rovnováhy - harmonizuje. Čím sme pripravovaní na splynutie s novou dimenziou a tým i s novou realitou človeka a Zeme. Aktivuje sa rovnováha dávania a prijímania, existencia v mieri, slobode, hojnosti.
Znovu sa kolektívne "zviditeľňuje" DNA. Zvuky k nám prúdiace navyšujú vibrácie, čím sa mení i intenzita svetla a magnetizmus Zeme. V miestach elektromagnetických bodov v ktorých sa spája elektricita s magnetizmom a vytvára sa elektromagnetické vlnenie. Čím sa mení mriežka Zeme i nás. Boli to blokované frekvencie /časopriestorové prolapsy, to znamená zámerne vytvárane pauzy vo frekvencii a tým i vo vedomí, aby sa iné zvuky našej reality nedotkli/. Energie, ktoré k nám prichádzajú a pomáhajú nám znovu vytvárať rovnováhu sú homeostatické /pôsobia proti odchýlkam, výkyvom, čiže proti disbalansu, ktorý je pre hmotnú realitu charakterictický/.
Majestátnosťou energií bieleho leva, tigra, sovy, delfína, veľryby....a mnohých tónov /vibrácií/ fialovej sa spolu s ružovou, bledomodrou, bieložltou, energetizujúcou zelenou, vytvára jednotná farebná realita, ktorá je vstupnou farebnosťou zvukov na ktorých dôležitosť sme zabudli. S čím súvisí i jemnosť, citlivosť, emocionálnosť. Touto farebnou škálou previbrovávame smerom do hviezdnych realít, pričom sa k nám pripájajú žiarivé, hravé, milujúce, radostné, farebne sýte tóny, oddeľujúce nás od negativity a negatívneho pohľadu na svet v ktorom žijeme. A nezabúdajme, že akonáhle je negativita /naším očakávaním/ naším zámerom - to znamená, ak už vopred vidíme konkrétnu situáciu negatívne...alebo sa negatívnym pohľadom pozeráme na ktorúkoľvek bytosť, svojím zámerom vytvárame i negatívny cieľ.
Nachádzame sa už v galaktickej spoločnosti doposiaľ fyzicky neviditeľných planetárnych sústav. Kde je existencia budovaná na negativite nemysliteľná.
Je to strach, ktorý nás brzdí, zastavuje nás. Obava z nového a pritom len zabudnutého. Stav, ktorý sme poznali, tvorivosť ktorou sme prosperovali ako jednotlivci, tak i celá človečenská spoločnosť. Kládli sme dôraz na bezpodmienečnú lásku, ktorá sa aktiváciou nového svetla k nám vracia. A nezabúdajme, že to čo je dnes ....už zajtra môže byť diametrálne odlišné. Tak funguje vesmír.
Navýšením zvukov sa naša dimenzia presvetlí, odstráni sa oštep vmanipulovaný do hlavy, rozpustí sa temná energia mikro- ...makro-...realít a človek dospeje do svojej kompletnosti /plnej kapacity schopností/. Zážehom najvyššej vibrácie. Uvolní sa blokáda, ktorá znepriechodňovala tok voľných energií. To je viečko krabičky, ktoré sa nadvihuje.....aktivuje sa zvuk, ktorého svetlo je cieľom kolektívnej transformácie.

S láskou Féwa

Nikdy nezapomeň, že daleko víc naučíš příkladem.

8. srpna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Když se naučíš konat Mou vůli a kráčet po Mých cestách, začneš chápat význam vnitřního klidu a harmonie. Tvé srdce bude přetékat láskou, tvé porozumění se prohloubí a ty budeš shovívavější, otevřenější a uvidíš jasně, že je mnoho cest, které vedou ke Mně. Naučíš se žít a nechávat žít a už nebudeš mít pocit, že tvá cesta je jediná. Už nikdy nebudeš v ničem neústupný, ale velmi klidně a s důvěrou půjdeš svou cestou a budeš dělat to, co cítíš, že je pro tebe správné. Už se nebudeš dále snažit měnit jiné duše, ale naučíš se žít takovým způsobem, že ostatní budou chtít vědět, co to je, co jsi získal a oni nikoli. Nikdy nezapomeň, že daleko víc naučíš příkladem. Budeš-li klidně plnit Mou vůli, bude to pro lidstvo účinnější než vykřikovat krásná slova z výšin a přitom nežít tak, jak hlásáš.