close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Srpen 2013

Jiří Vokáč Čmolík, Trhák

18. srpna 2013 v 13:33 Oblíbená videa

Kniha Trhák je transformační knihou o vašem mozku. V knize se dozvíte šokující informace z nejnovějších neurologických výzkumů mozků s propojením do praktické roviny našeho života. Všechno je jinak! Autor Jiří Vokáč Čmolík seznamuje ve 21 kapitolách čtenáře s výsledky svého vlastního výzkumu mozku, ale také s výzkumy kolegů neurologů z celého světa ve více jak 50 převratných výzkumech. V knize najdete všechny aspekty našeho života a seznámíte se s tím, kdo ovládá váš život. S vaším mozkem! V knize je také unikátní kód, díky kterému se dostanete zdarma do bonusové části ke knize na webu. Název knihy Trhák odkazuje na trhací stránky v knize s praktickými návody a cvičeními pro váš mozek. Mozek a peníze, sex, vztahy, jak se mozek učí, mozek v byznysu, mozek a děti, spiritualita a mozek.


Pro zakoupení této knihy klikněte na obrázek.
http://www.cestyksobe.cz/jiri-vokac-cmolik-trhak-ad2772/


TZOLKIN 18.8.2013 Ahau / Lahun - 10 AHAU kin 140

18. srpna 2013 v 9:56 Mayský Kalendář na každý den


ŽLUTÉ PLANETÁRNÍ SLUNCE
Nemůžete být v životě lídr, pokud nemáte koho vést. Nemůžete řešit mezilidské vztahy, pokud si znepřátelíte ty, které potřebujete. Nemůžete vyhrát, pokud nemáte s kým soutěžit. Lahun a Ahau vás vezmou za ruku a přivedou vás zpátky do okruhu vztahů, které právě teď ovlivňují váš život - ať už jste připraveni, nebo ne - protože je čas pracovat společně.

Měli byste se také v této Treceně bavit - nebuďte škarohlídi. Chuen to jistí! Bez ohledu na to, jak pevně se snažíte držet rty - energie smíchu jsou ve vzduchu a jsou nakažlivé. Takže se uvolněte! Ne všechno v životě musí být boj!

TRECENA CHUEN přináší do života lehkost, pomáhá zbavit se pocitů viny a hříchu. DESÁTÝ Den zaplavuje svět KRISTOVSKÉ SVĚTLO - učí vás milovat a odpouštět.

DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT O MOUDROST A NEUSTÁLOU PODPORU NAŠE PŘEDKY

Dnes na mě působí síla, která se nazývá KRISTOVSKÉ SVĚTLO. Dnes KRISTUS vstupuje do mého života. Stát se díky Němu Osvíceným, je mým tichým přáním. Dnes skrze mě mluví Božská moudrost. BEZPODMÍNEČNÉ ODPUŠTĚNÍ a LÁSKA mi pomáhají vyřešit osobní problémy.

TRANSFORMACE STÍNU

Pokud jste ztělesněním LÁSKY - TADY & TEĎ - jste celkově volní. Podívejte se na obraz vlastního JÁ pojetím Božskosti. Získejte toto umění přijetím BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY a BEZPODMÍNEČNÉHO ODPUŠTĚNÍ.

Osvícení, láska, odpuštění…

ALFA & OMEGA. KONEC & ZAČÁTEK - to vše leží v Pečeti ŽLUTÉHO SLUNCE. AHAU je řídící centrum, ze kterého jsou průběžně zasílány tvůrčí impulsy, a do kterého se vrací zpět každý výsledek. Zde se zaměřují na úspěchy akcí za posledních devatenáct Dnů Uinalu, výsledky musí být přezkoumány, tady se utváří celková bilance. Dny AHAU hrají důležitou roli v oblasti vlivu rezonance. Síla vyzařování, kterou mají, je výrazem vaší evoluční zralosti, odrazem stupně integrace se životním prostředím a vlivem skupiny, ve které se otáčejí. Pokud máte pocit osamělosti uprostřed lidí, sbližte se s Energií AHAU. Odtrhněte se od falešných očekávání a závazného pojetí lásky. Přestaňte se milovat "za něco", naučte se odpouštět. Skoncujte s neustálými negacemi, vydáváním soudů a oblíbených argumentů ANO-ALE. Uvolněte se, zavřete oči a zamyslete se, co byste chtěli ve svém životě změnit. AHAU je magickým klíčem do Kristova Srdce. V těchto dnech se magie stává vaším denním chlebem.Indícií jsou dvě prostá slova : MILUJI a ODPOUŠTÍM. Nezapomínejte, že jste na velké cestě, a že vaším cílem je stát se centrem BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY, jako AHAU. SLUNCEM, které svítí pro všechny stejně - pro dobré i špatné, chudé i bohaté. Rozsviťte SLUNEČNÍ JÁ ve svém srdci.

10. PLANETÁRNÍ TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ

DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem? Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se, na jakých strukturách a systémech víry se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou : musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi! To je klíč k nalezení vaší pravé identity.

POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD, ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT

V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu,v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle.Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Pečeť stojící vedle Tónu DESET.

TÓN PLANETÁRNÍ VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ

Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního vývoje. Tento Den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Hnutí 269, 269 - Solidarita, empatie, soucit

18. srpna 2013 v 9:49 Oblíbená videa

Hnutí 269, 269 - Solidarita, empatie, soucit

269life je celosvětová kampaň, kterou začali 2. října 2012 tři mladí aktivisté v Izraeli. Ti se nechali veřejně označkovat rozpáleným železem, které se v některých částech světa běžně používá pro značení dobytka.(http://www.youtube.com/watch?v=eA0bJNMFsxA) Číslo 269, které si nechali vypálit na svá těla, znamená náhodné identifikační číslo jednoho z telat ve velkochovu mléčného průmyslu. Jednoho z miliard tvorů, kteří jsou degradováni na pouhá čísla. Pouhá čísla a produkty.
Označení jakéhokoliv tvora na pouhou číslici, znamená ponížení jeho života na spotřební zboží. Nikdo z nás nechce být jen číslem. Nikdo z nás nechce být uzavřen v kleci a nemít možnost úniku. Každý máme svou osobnost a pud sebezáchovy. Nechceme trpět… a nezáleží na tom, jakou máme barvu pleti, jakého jsme pohlaví, nebo kolik máme nohou.
Bolest je bolest
Krev je krev
Strach je strach
Jediné co nám zdánlivě dává právo k zapření přirozeného soucitu je pocit nadřazenosti. Stejný pocit nadřazenosti, který známe z minulosti. Kdy černí sloužili bílým, ženy neměly právo volit a židé ztratili nárok na život samotný. Označením číslem 269 dáváme najevo sounáležitost s oběťmi útlaku a nadvlády. Všichni jsme jedno. Všichni jsme 269.

http://www.cestyksobe.cz/269-solidarita-empatie-soucit-ad2769/


Objeví-li ~ se cokoli neharmonického, rychle se rozhlédni a zjisti, jak to lze zaměnit za něco harmonického.

18. srpna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Nenech se sklíčit starostí o sebe sama natolik, abys zmeškal všechny zázraky života. Kráčej s očima široce otevřenýma, oceňuj krásu kolem sebe a podílej se na ní. Vyber si občas jeden den a plně jej oceň. Ať je každý jeho okamžik naplněn láskou a díkůvzdáním. Objeví-li ~ se cokoli neharmonického, rychle se rozhlédni a zjisti, jak to lze zaměnit za něco harmonického. Učiň to rychle, protože negativní a škodlivé myšlenky se mohou rozrůst stejně rychle jako plevel na zahrádce a udusit všechny krásné a jemné rostliny, jestliže jim dovolíš ujmout se vlády. Nauč se řídit své myšlenky tak, aby byly pouze myšlenkami krásy, harmonie a lásky. Jakmile se tvé pozitivní myšlenky jednou pevně ustálí, budeš automaticky hledat v každé situaci to nejlepší. Pouze tehdy se můžeš uvolnit a nechat do sebe vstoupit radost a svobodu Ducha.

TZOLKIN 17.8.2013 9 CAUAC kin139

17. srpna 2013 v 10:44 Mayský Kalendář na každý den

MODRÁ SOLÁRNÍ BOUŘE
Občas se denní znamení a číslo daného dne tak vzájemně dokonale doplňují, že se stanou živou svěží energií. Dnešek je takovým dnem. Cauac a Bolon oslavují Božskou Ženskost a její posvátnou sílu dávat život, léčit tělo, mysl i duši. Ať už jste žena, nebo muž, oslavujte dnes s Cauac a Bolon, ctěte Božskou Ženskost, která vzkvétá v každé lidské bytosti a všem živém. Pokud jste žena, ctěte vaši přirozenou sílu dávat život - nikdy to neberte jako samozřejmost. Jednejte se všemi dětmi - s vašimi i s těmi ostatními - s velkou úctou a respektem, protože jsou to nejčistší lidské inkarnace.

DNES JE DOBRÝ DEN PODÍVAT SE NA ŽIVOTNÍ LEKCE, JAKO NA POŽEHNÁNÍ A NA NEPŘÁTELE, JAKO NA ANDĚLY

ESENCE CAUAC, TO JE POCIT BEZPEČÍ, JEDNOTY A MÍRU V ČASE, KDY ZUŘÍ BOUŘE VE VNĚJŠÍM SVĚTE

Dnes se odevzdám impulsům obnovy a zahájím změny v životě. Dnes se dobrovolně poddám proudu transformace, aby zregenerovala mé oslabené síly, vymazala negativní pocity a uspořádala chaotické myšlenky. Dnes se uvolním od podvědomého strachu z budoucnosti, od mánie pronásledování, kritiky a chorobného připoutání ke starým návykům a zásadám.

TRANSFORMACE STÍNU

Udržujte odstup od každé otázky. Nesuďte lidi, události či osobní zkušenosti. Získejte přístup k esenciální podstatě vašeho JÁ a požádejte ho, aby vás bezpečně provedlo všemi těžkostmi a pomohlo vyléčit všechny negativní emoce spojené s procesem růstu. Předejte kormidlo v procesu přeměn vašemu Vyššímu JÁ. Oddělte se od všeho, co vás udržuje v iluzi oddělenosti od pravého Bytí.

Obnova, nezávislost….

Dny MODRÉ BOUŘE se mohou projevit úzkostí a neklidem. Síla jejich dopadu může vyvolat výrazné změny ve vašem životě. Jako vždy, tak i v tomto případě je jediným účelem CAUAC velká přestavba. Abychom přivítali NOVÉ, je třeba nejprve odsunout z cesty ZASTARALÉ. Čím více STARÉHO je třeba odstranit, tím silnější bude impuls CAUAC. Způsoby řešení mohou být velmi nepříjemné, často bolestné, ale nesmíte se nechat unést emocemi - nenegujte změny - i když jsou bouřlivé.
Pokud se vaše Vědomí dostalo na vyšší úroveň, pokud se nadále odmítáte držet starých věcí, síla MODRÉ BOUŘE vám přinese geniální řešení. Bezbolestně odstraní z vašeho života nepotřebné věci a místo STARÉHO okamžitě přinese NOVÉ, zejména pokud je to nezbytné pro váš osobní rozvoj.
Pokud nemáte sílu, abyste změnili v životě to, co by mělo být změněno, věnujte zvláštní pozornost Dnu MODRÉ BOUŘE. Zašle vám sílu a dodá odvahu udělat první krok. Uvědomte si, že každá stagnace v životě pochází z nedostatku životní Energie. Dejte šanci Obru CAUAC, aby rozbil všechny překážky a převedl vás do širokých klidných vod.

9. SOLÁRNÍ TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ

DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ zkostnatělé vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.

ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI !!

V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. Solární dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučuje se využít energii tohoto Slunečního Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Oslavují Božskou Ženskost a její posvátnou sílu dávat život, léčit tělo, mysl i duši.

17. srpna 2013 v 10:32 Mayský Kalendář na každý den


17.8.2013 Občas se denní znamení a číslo daného dne tak vzájemně dokonale doplňují, že se stanou živou svěží energií. Dnešek je takovým dnem. Cauac a Bolon oslavují Božskou Ženskost a její posvátnou sílu dávat život, léčit tělo, mysl i duši. Ať už jste žena, nebo muž, oslavujte dnes s Cauac a Bolon, ctěte Božskou Ženskost, která vzkvétá v každé lidské bytosti a všem živém. Pokud jste žena, ctěte vaši přirozenou sílu dávat život - nikdy to neberte jako samozřejmost. Jednejte se všemi dětmi - s vašimi i s těmi ostatními - s velkou úctou a respektem, protože jsou to nejčistší lidské inkarnace.

Uvědom si, že tvůj vnější život je odrazem tvého života vnitřního.

17. srpna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Nauč se být velmi pružný a přizpůsobivý. Zároveň však vždy vycházej z pevného vnitřního poznání tak, abys nebyl ovlivňován či ovládán žádnými vnějšími okolnostmi či podmínkami. Uvědom si, že tvůj vnější život je odrazem tvého života vnitřního. Jsi-li uvnitř v míru, vyzařuješ mír i navenek, protože když tvé srdce překypuje láskou, nemůžeš zabránit tomu,abys odrážel a vyzařoval tuto lásku všude kolem sebe. Nemůžeš ukrýt, co je hluboko v tobě, protože tvůj vnější stav je zrcadlem tvého stavu vnitřního. Čas, který trávíš v klidu a v tichosti, není nikdy promarněn. Je nezbytné, aby si každá duše našla čas ke ztišení a postihla to, co je hluboko uvnitř, ty skutečnosti, na kterých v životě záleží, které život dělají tím, čím je, cestami Ducha. Nezáleží na tom, jak rušný je tvůj den. Chvíle ticha jsou v něm podstatné, jsou přímo páteří tvého života.


kryon - „TŘI VĚTRY” 1 část

16. srpna 2013 v 23:52 Doteky Nového Života

Uveřejnil(a) Láďa
Úterý, 13 Srpen 2013 19:14
Tento živý channeling Krona byl přijat v Saskatoonu, Saskatchewanu a Calgary, Alberta, Kanada 23-24. února 2013

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channeling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Proto si užijte toto vznešené poselství předané západní Kanadě
.

Kryon - „TŘI VĚTRY” 2 část

16. srpna 2013 v 23:49 Doteky Nového Života

Úkol Staré Duše

Moji drazí, musíte pochopit jedinečnost života. To je důvodem, proč říkáme, že neexistují žádná pravidla, která říkají, že se nějak musíte probudit, abyste pomohli planetě nebo že musíte vysílat Světlo, zatímco jste zde. Jednoduše neexistuje nic, co byste museli, protože systém je komplexní a dává různé možnosti. Tentokrát jsou zde někteří proto, aby nesli energii toho, kdo jsou a kde jsou. Příště budou pracovat, ale teď právě drží místo. Někteří z vás mají právě tyto atributy a pro planetu je to nezbytné a potřebné. Jako v nějaké duchovní štafetě nesou někteří štafetový kolík svižně a někteří sedí a pozorují, ale všichni jsou součástí závodu.

Některé Staré Duše jen tak nesou energii, aniž si vůbec uvědomují nějakou metafyzickou cestu. Takže by se dalo říci, že je to rekalibrace nebo omlazení Staré Duše. Avšak, někteří z vás můžou říci: "Nejsem si jistý, že to chci. Vypadá to jako plýtvání životem Staré Duše - 80 let nebo více!" Moji drazí, je to plýtvání časem, když jedete na tři týdny na dovolenou? Ne. Často se vracíte odpočati a připraveni pracovat! Je to komplexní a vy se díváte na věci ve světle "života". Ale pro nás je to jednoduše uplynulý den. Všechno je to o načasování. Proto si nedělejte hlavu s tím, co funguje a co není založeno na vašich "existenčních hodinách".

Staré Duše budou mít na planetu v této nové energii největší vliv. Ti, kteří zde byli nejčastěji, budou vědět lépe než kdykoliv dříve, co dělat, za podmínek, které nalezli při svém příchodu.

Kategorie Větru Existence: Noví a Učící se

NOVÍ: Nováčci přicházejí stále. Musí, protože planeta expanduje geometrickou řadou [růst populace]. Takže logicky, chápete, že sem neustále přicházejí nové duše? Je to zřejmé. Ale vy můžete rozeznat nováčky během minuty, když s nimi začnete mluvit. Řeknete A, a oni slyší B. Vy je požádáte, aby šli doleva, a oni půjdou doprava. Nemají vůbec žádnou představu o tom, jak to funguje mezi Lidmi. Oni doopravdy nechápou, jestli je něco dobré nebo špatné. Přiměřenost chování je tajemství - a často se to ukazuje.

Nevědí, jak život obecně funguje. Budete si překvapeně ťukat na čelo, protože nebudete moci věřit, že by někdo takový mohl existovat! Oni jsou noví. Neznají lidskou povahu. Mohou být snadno podvedeni jinou Lidskou Bytostí, která je chce podvést. A opět si budete ťukat na čelo a pomyslíte se: "Copak právě dorazili?" Ano, přesně tak.

Jsou ve všech směrech neuvěřitelně naivní a vy to vidíte. Každý z nich se bude muset mnohokrát vrátit předtím, než začne chápat celý proces toho, jak život funguje, proto je jich zde vždy docela velké množství. Nenajdete je na setkáních jako je toto, ale spíše se zdržují mimo shromáždění, která učí "jak Lidé fungují". Mnozí z nich se natahují na psychologovu pohovku, aby zjistili více o sobě samém a kupodivu, mnozí dokonce skončí sami jako psychologové! Je to proto, že lidská povaha je pro ně takové mystérium, které musí vyřešit, že si jsou plně vědomi, jak moc potřebují pomoc, takže se stávají pomocníky pro ostatní nováčky.

UČÍCÍ SE: V průběhu několika životů mnozí dorazí v určitém stavu, kde je přítomno intuitivní uvědomění si toho, jak věci na planetě chodí. Dostaví se lepší emoční rovnováha a potom se takový Člověk stává žákem, který začíná sbírat duchovní vědomosti.

Žáci jsou jasná kategorie. Jsou to ti, kteří jsou potencionálními probuzenými, protože mají potenciál přijít na místo jako je toto, slyšet pravdu, rozeznat ji nebo ne, a odejít. Jestliže necítí, že je to něco, co je jim blízké, znamená to jen tolik, že nebylo správné načasování. A znovu opakuji, pamatujete se na axiom o návratu do méně vědomého stavu? Není to možné. Takže i kdybyste s něčím nesouhlasili nebo se něčím neřídili, neznamená to, že to zapomenete. Dnešní pošetilost se může stát zítřejší moudrostí. Záleží pouze na vašem vnímání.

Načasování je vše. Můj partner se mnohokrát ptal: "Kryone, proč jsem se musel probudit k pravdě v polovině mých 40. let? Bylo by to mnohem více efektivní, kdyby se to stalo v mých 30 letech!" Odpověděl jsem, že je to všechno o načasování. Má to co dělat s jeho umístěním do věku, ve kterém potřebuje být, aby dělal to, co dělá dnes a také to, co chce dělat příště. Dostanu se k tomu.

A tak, moji drazí, ti, kdo přede mnou sedí na židlích, a ti, kdo čtou, jsou všichni v žákovské kategorii. Často jsou starší duše a ti, kteří se probudili pro duchovní otázky. Cítí, co se děje na planetě a chtějí vědět více. Nově si uvědomují, že energie se mění a že je Země potřebuje. Také vědí, že každá cesta je jiná, proto sedí v této místnosti nebo čtou tento přepis s tímto na mysli.

Toto je způsob, jakým to funguje, Staré Duše
. Někteří z vás se probudili k duchovní pravdě "vnitřního Stvořitele" mnohokrát. Vaše knihovna je plná duchovních úkolů. Někteří z vás se právě probudili v tomto životě a uvědomují si, že jsou Staré Duše. A protože jste všichni zde a posloucháte a čtete, nabídnu vám rozptýlení. Je to složitost, kterou jste nečekali, týká se nové energie.

Pokročilý komplexní kvantový atribut

Možná je to složité, ale někteří z vás jsou na to připraveni. Tato myšlenka je pro některé zde intuitivní, protože jde o duchovní logiku. Zmíním to pouze krátce, protože jsem vám to předal již dříve a potřebuje to být zahrnuto, aby byly větry vysvětleny tak komplexně, jak je to jen možné.

Jak jsem vám už řekl, ve vašem nitru existuje knihovna Akáši. To znamená, že tam je uložena Pravda, kterou můžete získat, a která je univerzální. Ale velmi lineárním způsobem také rozumíte, že můžete mít ve své Akášické knihovně to, co jste nasbírali během vašich životů na Zemi. Je to pravda nebo lež? Mluvili jsme o tom v tomto novém roce 2013 již dříve. Odpověď zní, že to závisí na tom, jak moc kvantovými se stanete.

Je to velmi obtížné, ale teď se pustím do předmětu, který je naprosto nelineární; proto dobře poslouchejte. Pokud je to pravda, drahé Lidské Bytosti, že jste byli zasazeni vzestoupenou rasou z jiné části galaxie [Plejáďany], potom to znamená, že máte část jejich DNA! Všechno, co věděli oni, je ve vaší DNA - a vy víte, kam tím mířím, že? To znamená, že se můžete probudit k větší pravdě, ale jde o pravdu, která není založena na pozemské zkušenosti. Dostala se tam z toho, co vám předali oni. To jde daleko za to, co jsme vás učili o vaší Akáše a zavádí pojem duchovní kvantové Akáši.

Budou tací, kteří se zeptají: "Dobrá tedy, my s tím tedy přijdeme, že? Mají to dokonce i nováčci? Proč si to tedy také nepamatujeme?" Odpověď zní: V nové energii [po roce 2013] budou existovat lidé, kteří začnou používat to, čemu říkáme "kvantové Akášické nástroje". Bude to zahrnovat myšlenku na "dolování Akáši" [atribut, který jsme vám předali už dříve] a také myšlenku "kvantového Akášického dědictví", což bude začátek rozpomenutí se na původní vědění galaktických předků. To může nakonec vést ke kvantovým objevům na planetě. Až se Lidé stanou ve své evoluci kvantovějšími, začnou sbírat tyto nové nástroje. Má to co dělat s DNA a my jsme o tom již mnohokrát hovořili. To je "rozpomenutí se". Ale tyto věci se začnou dít jen Starým Duším mezi vámi, protože se to děje pouze po plném uvědomění si "Boha uvnitř".

Karma
Co má s tím vším společného karma? Žák, který prošel stavem "příchodu na Zemi" teď má něco, čemu se říká karma, a práce s tím vyžaduje velkou energii. Proto nám dovolte, abychom vysvětlili, o co jde.

Karma je "neukončená energie rodinné skupiny", která pokračuje z jednoho života do druhého. Tlačí a táhne vás životem a nemá nic společného s předurčením. Místo toho se zcela týká predispozice. Máte-li kolem sebe hodně karmické energie, potom máte dispozice pohybovat se za určitých daných podmínek doleva nebo doprava. To je založeno na energiích z minulosti a většinou i na mezilidském vzájemném působení.

Tuto informaci jsme vám předali již v roce 1993 v Kryonově Knize Jedna Konec Času. Řekli jsme vám, že Staré Duše teď mají svolení zahodit energii karmy a řídit si svou cestu životem sami, spolu-vytvářet energii toho, co chtějí, namísto toho, aby bojovaly s minulostí. Neustále vám říkáme, že karma je starý systém učení, a že vy jste jej již překonali.

Karmickou energii ještě stále potřebují ti žáci, kteří nejsou připraveni se jí vzdát a potřebují procházet lekcemi na ní založenými. Karma není dostupná nováčkům [těm, co přišli poprvé], protože přicházející nová duše nemá žádnou minulou energii, ze které by se měla vyvléknout. Mimochodem, to je i důvod, proč jsou neinformovaní! Ale když přijdou podruhé nebo potřetí, začnou tvořit svou vlastní karmu z energie běžného života, která je potom nutí dělat určité věci v tom příštím.

Jakmile jednou Stará Duše odhodí karmu, znamená to, že ji dokonale oddělila a příště tam již také nebude. A opakuji, zde je kvantový atribut, který říká: "Co vytvoříte v rámci modelování své duchovní DNA dnes, zůstává navždy. Nemusí to být provedeno opět v příštím životě." A opakuji, toto není předurčení, ale vězte, že co uděláte v tomto životě, modeluje ten příští a v této nové energii to je velmi hluboké, Staré Duše!

Smlouvy

Chci s vámi mluvit o smlouvách. To pravé slovo je nedorozumění. Myslíte, že jste uzavřeli duchovní smlouvu něco udělat na Zemi? Někteří z vás dorazí na planetu a pomyslí si: "Jsem tady, abych dělal, co se ode mě čeká v tomto městě, protože to je moje smlouva." A tak zatímco zdánlivě plníte svou smlouvu, co uděláte, když přijde jiná osoba s lepší nabídkou, ale budete se muset přesunout do jiného města? Mohla by to být duchovní nabídka, která by vás dostala na mnohem lepší místo, kde budete moci pomáhat lidem. Ach ne! Tady je velká hádanka. Co se stane s vaší duchovní smlouvou?

Jedna vaše část vás táhne směrem k: "Musím zůstat tady a dělat to, proč jsem přišel." Ta druhá vaše část je drásána nerozhodností. Nakonec se vzchopíte a řeknete: "Moje smlouva je, že musím zůstat tady a dělat svou práci. Ať se děje cokoliv, splním svou smlouvu s Bohem."

Dovolte mi, abych vám řekl jedno slovo, které si zapamatujte - nesmysl! Vaše smlouva je psána neviditelným inkoustem! Poslouchejte, Staré Duše: Každý jednotlivý den vašeho života představuje přepsatelnou duchovní cestu. Věděli jste to? Toto je podstata spolu-tvoření. Jediná smlouva, kterou jste uzavřeli, je být zde a to se naplňuje, když toto čtete. Proto uchopte duchovní pero a napište každý den, co potřebujete. Jestliže se dostaví synchronicita a zavede vás do jiné oblasti, dívejte se na to, jak to je - je to něco, o co jste žádali! Vnímejte pravdivost toho, když se to děje. Poddejte se svému intuitivnímu pocitu a napište novou smlouvu na každý den, která může zítra, až ji přepíšete do něčeho ještě lepšího, zase zmizet.

Staré Duše, nikdy jste neměli takovou příležitost, jako je tato. V této nové energii můžete měnit Vítr Existence, abyste dosáhli toho, co potřebujete. V těchto několika letech na této planetě kolektivně rozhodnete množství věcí. Skrze velmi pomalé oslabování staré energie, která umírá, se dostanete do vedení.

Nastane větší integrita a budou ji tvořit Staré Duše. Někdy budou zastoupeny v mladých tělech, která se rychle probouzejí. Ten nejlepší plán toho, o čem Země je, začne nabírat tvar. Vzniknou nová spojenectví národů. Mnoho hranic padne a vlády začnou chápat nový princip jednoty, který byl před tím na planetě nevídaný. Nakonec budou zaseta semena skutečného míru na Zemi. Dokonce i Dálný Východ zažije posun.

Řekl jsem to už dříve. Přijdou další generace, které se ohlédnou zpět, a pojmenují všechno před rokem 2012 jako "Barbarskou Éru." Spatříte civilizaci tak, jak začala v roce 2013. To je příslib reálného demarkačního bodu, který přijde v průběhu tří generací. Přemýšlejte o tom. Lidská historie se vždy točila kolem války a dobývání. Avšak vy začínáte zahýbat za roh. Protože stará energie pomalu odumírá, přežití bude vnímáno jako jednota a spolupráce. Už se to stalo na planetě dříve, všimli jste si toho?

Tím Větrem Existence jste vy, pracující na skládačce, Staré Duše, a nejste svazováni karmou ani smlouvou. Naopak, jste v manifestačním nastavení. Možná se vám to nelíbí, ale dejte tomu šanci. Řekli jsme to už dříve: Když začnete vystupovat z nastavení pro přežití a přestanete se strachovat nad každou jednotlivostí, nakonec doputujete do manifestačního nastavení. Strachovací nastavení je něco, co se učili vaši rodiče. Vy jste to zdědili, ale není to nic, co dělají osvícené bytosti. Ty namísto toho dávají najevo své potřeby a nedělají si starosti s tím, co nemají, protože to, co potřebují, k nim přichází, když to potřebují, skrze proces synchronicity - osvíceného konceptu, který dává důvěryhodnost vnitřní božské moudrosti.

Vítr Přechodu (Tranzitu)

Posledním větrem je Vítr Přechodu. Vy mu říkáte smrt.
Co vám mohu o něm říci nového, co byste už nevěděli? No, myslím, že vám toho můžu říci hodně. Úplně nejdříve pravidla: Vy nevíte, co nevíte. Nevíte, kdy se to stane. Věděli jste, že tu některé z vás potřebujeme udržet po velmi dlouhou dobu? Je to proto, že jste ještě nedokončili to, co jste začali. Pro vás ostatní potřebujeme přechod dříve nebo později, abyste následovali svůj vlastní plán. Potřebujeme vás brzy na novém místě na planetě - mladé. Potřebujeme, aby se vaše Akášické znalosti brzy probudily a abyste pokračovali v rozvíjení toho, co rozvíjíte teď, protože budete mít energii mládí.

Potřebujeme, abyste dosáhli určitého věku, abyste mohli vést úřad, přesně jak jste si to naplánovali. Potřebujeme vás mladé z dalších důvodů, které by vám měly být naprosto zřejmé, když o tom přemýšlíte z našeho hlediska. Takže, vy nevíte, kdy odejdete. Odhoďte stranou strach z tohoto přechodu, abyste pochopili důvody, které jsou hluboké a které jste pomohli vytvořit, když jste byli na mé straně. Ten správný probouzecí proces pomáhá rozhodnout, kdy hodláte převést energii a projít opět přechodem.

Chci vám dát atribut, o kterém jste možná nepřemýšleli. Smrt je obávaná. Ve fyzickém smyslu máte neuvěřitelnou vůli přežít. Poslední věcí, kterou někdo chce, dokonce i baktérie, je zemřít. Přežití vás potom tlačí k životu a nikdo jednoduše nejde vstříc smrti beze strachu. Tak to zůstane, a tak by to i mělo být. Ale je zde dar pro vás, který vám předáváme a vy o tom ani nevíte.

V okamžiku přechodu, když se vaše srdce zastaví a vy se naposledy nadechnete, jsme zde. Všichni andělé z Velkého Centrálního Slunce jsou zde také, a zažíhají světlo, které vás uklidňuje. Je to klid tak velký, že strach nemůže existovat. Ve zlomku sekundy víte, že je to tak v pořádku. Můžete tomu říkat duchovní anestetikum, ale my to nazýváme darem od Stvořitele.

Vítr Přechodu
je z našeho, kvantového, pohledu nádherný. Představuje okamžik, kdy si uvědomíte, že jste hotovi s tímto životem. Trvá to jen sekundu a pak je to pryč. Pak se přesunete do procesu třídenního rozvzpomínání na to, kdo jste. Část vás je stále na planetě, část je s námi. To všechno je nádherné.

Někteří lidé prošli zkušeností blízké smrti a vysvětlili to, jak nejlépe uměli, ale všichni vyprávějí o svém návratu odlišně. Ach, Lidská Bytosti, oni z toho viděli jen kousek - viděli kousek Stvořitele, a když se vrátili zpět, vykřikli na vás: "Tomu nebudete věřit! Na chvíli jsem byl mrtvý a slyšel jsem zpěv a viděl světlo." Jen se jich zeptejte a oni vám to poví. Je to dar přechodu, o kterém jsme nikdy dříve nemluvili. Neexistuje žádný nepříjemný konec, Lidská Bytosti. Bolavý konec je to jen pro ty, kdo zůstávají, a nevědí, kde jste. Mají pocit, že jste navždy pryč, ale není tomu tak. Ani duše těch, které jste ztratili už před léty, drazí posluchači a čtenáři. Věděli jste, že rodiče, které jste možná ztratili, budou s vámi až do vašeho posledního dechu? Celou dobu vás drží za ruku. Toto je celek, ale je to součást nádherného multidimenzionálního systému sdružování duší. Někteří z vás vědí, že mám pravdu, protože je cítíte.

Lidské Bytosti, musíte vědět, že vaše duchovní skupina může být na několika místech současně. Tuto informaci jsme vám předali už dříve. Duše mohou být reinkarnovány někde jinde na planetě jako hmotní lidé, a zároveň být s vámi jako to, co chápete jako průvodce. Neptejte se "jak", protože to nedává žádný smysl ve vaší realitě. Je to nádherný systém. Smrt není nepříjemný konec!

Jestliže ztratíte někoho, koho jste milovali, chci, abyste si vzpomněli na toto: Mohou se zdát nehybní a chladní a navždy pryč, ale to je pouze ve 3D a to není skutečnost. Jsou živí a v pořádku. Dívají se na vás, prosí vás, abyste viděli energii lásky, kterou představují. Neodešli.

To jsou Tři Větry pro dnešní den. Miluji vyprávění o těchto věcech, protože jsou po celou dobu blízko mě. Pracuji se všemi třemi a pracuji s nimi i teď. Ta energie, která je Kryon, je skupina. Přesně tak jako jste vy všichni, protože máte také tyto atributy. Já jsem právě teď součástí skupiny pracující s těmi ve Větru Zrození. Já také vítám ty, kteří procházejí Přechodem - právě teď. Toto je role ducha prostřednictvím Vyššího Já, které je vaše. Objevte Boha ve svém nitru. Když to uděláte, zároveň uvidíte celou nádheru toho plánu, moji drazí.
A tak to je.

KRYON

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - The Three Winds.


Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Iva M. pro www.transformace.info a pro www.kryon.webnode.cz. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


Aktivace Portálu míru 25. srpna 2013

16. srpna 2013 v 9:06 Skutečný mír je uvnitř

portl 25-8
25. srpna se otevře velmi důležitý portál, který přinese silný příliv Světla do konfliktních situací na povrchu planety. V tento den znovu dojde k další velké sextilové astrologické konfiguraci tohoto léta, podobně jako 29. července.
Tato konfigurace bude mnohem silnější než předchozí sextil, neboť k velkému sextilu Měsíce, Jupitera, Slunce/Merkura, Saturna, Pluta a Neptuna se 25. srpna přiřadí ještě velký přechod Pluta, Uranu, Merkuru a Venuše.
Proto aktivace Portálu míru nabídne jedinečnou příležitost transformovat napětí čtverce Uran/Pluto (v ten den posíleným velkým přechodem Jupitera a Venuše) harmonizujícími důsledky velkého sextilu.To znamená, že všechny hluboce zakořeněné konflikty na povrchu planety se konečně mohou začít rozpouštět, pokud klíčové množství 144 000 lidí bude tento portál aktivovat.
portl 25-8_350
Proto je třeba tuto informaci šířit! Potřebujeme takové množství lidí, aby bylo daného počtu dosaženo! Dejte tuto zprávu na své weby. Bylo vědecky dokázáno, že meditace má kladný efekt na lidskou společnost, takže každý z vás, kdo se zůčastníte, můžete zachraňovat lidské životy.
Aktivaci budeme provádět 25. 8. v 11 hodin 11 minut Káhirského času, to je 11:11 ve střední Evropě, 10:11 v UK, 5:11 EDT, 4:11 CDT, 3:11 MDT, 2:11 PDT.
Pokyny:
1. Uvolněte tělo i mysl sledováním dechu po několik minut
2. Vizualizujte sloup elektrického modrého Světla vycházejícího z centrálního galaktického slunce a jdoucího dolů přes vaše tělo
3. Vizualizujte, jak toto Světlo prochází skrz vaše srdce a pak rukama přímo do konfliktu v Sýrii, egyptského liberalizačního procesu, vězeňských táborů v Severní Koreji, a dalších nevyřešených situací na planetě, a jak je toto Světlo naplňuje a vytlačuje temnotu, která tam je.
4. Požádejte Bohyni (božské ženství), aby procházela vaším tělem
5. Požádejte Bohyni o vedení energií míru a harmonie do všech nevyřešených situací a všem, kdo se jich účastní. Dovolte, aby energie proudila skrz vaše srdce a pak rukama do těchto situací po několik následujících minut.

Bohyně žádá mír a svobodu a proto mír a svoboda nastane.
Zdroj: www.2012portal.blogspot.com

TZOLKIN 16.8.2013 8 ETZNAB kin 138

16. srpna 2013 v 8:42 Mayský Kalendář na každý den

BÍLÉ GALAKTICKÉ ZRCADLO
Podívejte se na svět tak, jako děti……..čistými odrazy holé pravdy, nevinností narozenou z letního větru, hrou a fantazií divočejší než koně běžící na jaře po rozkvetlých loukách…..děti vás naučí, jak vidět svět takový, jaký skutečně je, ne takový, jaký by podle dospělých měl být. Chcete-li vyléčit všechny bolesti nashromážděné během života a odhodit všechny zátěže moderní doby z vašich ramen, pak si vzpomeňte, jaké to je smát se bez důvodů, válet se v trávě, zírat na oblohu několik hodin a zapomenout, jaké to je cítit vinu, stud, závist, ambice a zlobu.
Říká se, že jsme ztratili naše vnitřní dítě…….my říkáme, že tam je pořád!……smích :))

ETZNAB NÁM DÁVÁ SCHOPNOST ROZLIŠIT EMOCE OD FAKTŮ.
DNES JE DOBRÝ DEN PRO SEBEREFLEXI A RETROSPEKCI
KŘEMEN ETZNAB JE ZRCADLO REALITY

Dnes provedu důkladnou kontrolu mysli.Všechny negativní myšlenky se ke mně vrací a budou mě obtěžovat tak dlouho, dokud je nepřijmu a nevyléčím. Dnes nepřistoupím na kompromisy mého Ega, ani nebudu popírat své negativní odrazy. Dnes netrvám na platnosti mých přesvědčení, ale umožňuji odhalení dalším pravdám.

TRANSFORMACE STÍNU

Lidé, s kterými se setkáváte jsou vaším vlastním odrazem a jednoznačně pro vás velkým přínosem. Dívejte se na ně, jako na sebe. Uvidíte v nich sebe. Uvidíte, jak si pěstujete v životě iluze.Využijte vrozené schopnosti spravedlivého vyrovnání. Použijte MEČ PRAVDY udělat rozhodující řez ve svém životě, abyste mohli odpustit a ukončit spory.

Identita, pravda, reflexe…..

Pečeti BÍLÉHO ZRCADLA připadá zvláštní role - role NEJVYŠŠÍHO ORGÁNU KONTROLY KVALITY. Vše bude opět dáno pod lupu a pečlivě zkoumáno, zda je to vhodné pro svět, pro kolektivní Vědomí, ale především pro další stupeň Evoluce.
Proto by se neměl nikdo cítit uražen, bude-li podroben BÍLÝM ZRCADLEM opět osobní kontrole. Kromě hodnocení nejdůležitějšího, bude prosvíceno i to, co je vedlejší - a v případě potřeby vráceno zpět k opravě. Dny ETZNAB silně zdůrazňují všechny rozdíly, všechny myšlenkové chyby. BÍLÉ ZRCADLO je naprosto důvěryhodné, protože svůj odraz v zrcadle nemůže nikdo popřít. Na příkladu jiných lidí nám ETZNAB ukazuje naše výhody, nevýhody, slabé stránky, které si nechceme připustit. Pokud nám někdo jde na nervy, znamená to, že problém je v nás, nikoliv v tom člověku. Pokud si myslíme, že je někdo špatný - jsme špatní my sami, jen to nechceme, nebo si to neumíme přiznat. Tento člověk nám vstoupil do cesty jen proto, aby nám odrážel naši vlastní charakteristiku. Nic se neděje bez příčiny. Celý život jsme konfrontováni s důsledky našich myšlenek a činů. Porozumění, pochopení a přijetí této reality je první krok k pochopení nových dovedností, jako například telepatie. Dny ETZNAB nám tímto přinášejí neocenitelnou pomoc. Kdo je ochoten přijmout svůj odraz, tomu BÍLÉ ZRCADLO ukáže zázračnou pilulku, jak uvolnit stres. Čím lépe pochopíme smysl reflexe, tím rychleji zareagujeme, a tím rychleji dosáhneme mír, harmonii, vnitřní pocit bezpečí a tím snazší pro nás bude boj proti vypuknutí infekce. Odstraněním toho, co nás ruší, se tak připravíme na překročení prahu Evoluce. Síla BÍLÉHO ZRCADLA je největším spojencem na cestě k Osvícení - Hledáním Vyšší pravdy, odhalujeme tajemství příčin.
Duchovní motto ETZNAB zní : "JEN TO, CO JDE HLADCE, JE PRAVDA. TO, CO NARÁŽÍ NA PŘEKÁŽKY, MUSÍ BÝT DÁNO POD LUPU."

8. GALAKTICKÝ TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ

Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.

VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE

Tón GALAKTICKÝ vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces,Tón OSM se může ukázat, jako velmi nepříjemný. Bolest a utrpení se mohou objevit v oblasti mentální, emocionální, fyzické, nebo také v podobě překážek, nepříznivého průběhu věcí, nešťastných událostí doma, ve společnosti i v povolání. Práva spirituální jsou velmi konzistentní ,vymáhají po nás jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Uvědom si, že nikdy na tebe nebude naloženo více, než jsi schopen unést.

16. srpna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Tvůj životní postoj je nesmírně důležitý, daleko důležitější, než si uvědomuješ. Proto když nemůžeš něco dělat se správným postojem, nedělej to vůbec, dokud nedokážeš svůj postoj změnit. Opravdově se raduj z toho, že tak činíš, a uvědom si, že ať jde o cokoliv, je to důležité pro hladký, chod celku. Nikdy se neboj vzít na svá bedra zodpovědnost a rozvíjej se tím do moudrosti a velikosti. Uvědom si, že nikdy na tebe nebude naloženo více, než jsi schopen unést. Je důležité, že každá zodpovědnost ti pomáhá o trochu víc se napřímit a vyrůst. Předmět zodpovědnosti by tě neměl ohnout a přetížit, ale měl by ti pomoci v růstu. Nepřijímej s nelibostí zodpovědnost, která je na tebe kladena, ale buď za ni vděčný. Uvědom si, že by na tebe nebyla vložena, kdybych necítil, že jsi schopen ji unést. Hledej Mou pomoc v každé době. Jsem stále připraven pomoci ti a vést tě. Zavolej Mě.

TZOLKIN 15.8.2013 7 CABAN 137

15. srpna 2013 v 9:16 Mayský Kalendář na každý den

ČERVENÁ REZONANČNÍ ZEMĚ
Caban je o logice, rozumu a racionálním myšlení. Tomuto dni vládne hluboká introspekce, ale protože jsme v treceně Chuen, možná budete chtít rozrazit dveře a vpustit trochu čerstvého vzduchu. Přemýšlíte, že nemáte obvykle odvahu. Ale to je jako u všech jiných věcí, dvakrát rozmyslíte, než něco uděláte. Existuje nebezpečí SEDMIČKY, která je středem třináctky a představuje naprostou neutralitu, takže můžete jít jednou, nebo druhou cestou. Kromě toho, nechceme mít u dveří řadu lidí, kteří si přišli stěžovat, že jsme vzbudili celé město.

CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI

Dnes kontroluji své pohnutky, impulzivitu a nízké choutky. Dnes nejde jen o mé blaho, jako o dobro všech. To, co neslouží CELKU, bude nemilosrdně odstraněno z mého pole a možná z toho nebudu nadšený. Místo naříkání, jak je všechno špatné, se podívám na nové možnosti, přestanu se bránit probuzení. Dnes přistupuji s láskou k lidem, zvířatům i přírodě.

TRANSFORMACE STÍNU

Zkoncentrujte se na okamžik přítomnosti. Podívejte se na svůj život bez vydávání ukvapených závěrů. Přemýšlejte o svých osobních plánech.Věřte, že vy sami z vlastní vůle jste se rozhodli inkarnovat na Zemi v tomto zvláštním čase. Připomeňte si, proč jste tady?

Souznění, rozvoj, spolupráce….

V Energii ČERVENÉ ZEMĚ se nachází zóna kontroly individuální úrovně Vědomí. Je zde testována užitečnost a škodlivost individuálního JÁ pro CELEK.Všechny pocity ve Dnu CABAN, by měly být posuzovány z pozice osobní Rezonance s CELKEM. CABAN kontroluje také vztah ČLOVĚK - PŘÍRODA, protože jako pozemský kolektiv přebíráme zodpovědnost za osud světa. Pamatujte si, že rovnováha v přírodě je daleko více narušena, než mezilidské vztahy.Kdo se naučil vidět sám sebe, jako součást CELKU, přestane soudit lidi, protože ví, že každý, koho potkáme, je odrazem v zrcadle našeho vlastního JÁ. Uzdravení světa a kolektivního Vědomí začíná pořádkem na vlastním dvorku. Mohou zde nastat různé konflikty, nejen v kruhu rodinném, nebo v kruhu přátel, ale i v pracovním prostředí.V takových případech se stává síla navigace CABAN strážcem svým pozemským zástupcům, nenechá své studenty na scestí, ale na každém rozcestí pro ně nastaví osobní milníky.Pokud chcete připojit ke svému duchovnímu JÁ všemocnou Energii CELKU, zaměřte se na Den ČERVENÉ ZEMĚ, ale nikoliv proto, aby posílil vaši pozici, či vás posunul na první místo, ale proto, aby vám pomohl vyřešit problémy ve vašem okolí. Socializace je důležitým krokem k duchovnímu růstu, tzn.,že každý jednotlivý aspekt Vědomí, musí dosáhnout plnohodnotné formy,aby mohl být přijat do CELKU.

7. REZONANČÍ TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ

Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem.Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - vězte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v NOVÉM světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebe přijetí.Otevřete se přitékajícím darům. Přijměte sami sebe BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.

STAŇTE SE JEDNÍM S MYSTICKOU SEDMIČKOU
JEDNÍM SE SEDMI ČAKRAMI TĚLA
SEDMI ÚROVNĚMI PYRAMIDY,
KTERÉ SPOJUJE VĚDOMÍ SEDMI

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje, nazývaném též SEDMOU dimenzí. Dny Kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité Nejčistší Energií,která proniká až do vaší tělesnosti.SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. V energii SEDMIČKY je stimulovaný ŠESTÝ SMYSL,čili mimosmyslové vnímání. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2,7,12,doporučujeme být ve svém Středu,abychom se nedostali do zápasů či extrémů.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


Nutit se mít někoho rád je předem prohraný boj.

15. srpna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jestliže se ti zdá nesnadné milovat své bližní, nedělej si příliš násilí, protože se nemůžeš přinutit mít někoho rád. Budeš-li však hledat Mne a Mou pomoc, vložím do tvého srdce, sémě lásky. Pak o ně budeš muset už jen jemně a tiše pečovat a nechat je růst bez úsilí z tvé strany. Nutit se mít někoho rád je předem prohraný boj. Zjistíš, že stejné věci se přitahují, že jsi zcela přirozeně k některým lidem přitahován více než k jiným a že jsi snáze schopen se s nimi sblížit; tím se však neznepokojuj. Postupně se naučíš poznávat význam univerzální, božské lásky tím, že duchovně porosteš. Nech ji zcela přirozeně plynout bez úsilí z tvé strany, jen s hlubokým vnitřním přáním více milovat.

Sny jsou jako andělé...

14. srpna 2013 v 16:17 Oblíbená videa

Sny jsou jako andělé
Udržují zlo v odstupu
Láska je světlo
odhání temnotu
Jsem do tebe tak zamilovaná
Učiň lásku svým cílem

Síla lásky
Síla z hora
Čistící mou duši
Oheň na vypalování touhy
Láska s plamínky ohně
Očišťuje duši
Učiň lásku svým cílem

Budu Tě chránit před skrytými drápky
Odhánět upíry od tvých dveří
Když jde do tuhého, budu blízko
se svou nehynoucí a smrti vzdorující láskou k tobě
Závist si ublíží sama
Nech se být úžasným
Jiskření světla, květiny a perly a hezké
dívky
Láska je jako energie
spěchající, spěchajíćí ve mně, hmmm ..

Síla lásky
Síla z hora
Čistící mou duši
Oheň na vypalování přání
Láska s plamínky ohně
Očišťuje duši
Učiň lásku svým cílem

Tento čas bude ohromný
Milovníci božsky propletení
Láska je nebezpečí, láska je potěšení
Láska je čistá, jediný poklad
Tak moc tě miluju
Učiň lásku svým cílem

Síla lásky
Síla z hora
Čistící mou duši
Síla lásky
Síla z hora
Nebe odírajícící holubice
Oheň na vypalování přání
Láska s plamínky ohně
Očištění duše
Učiň lásku svým cílem
Učiň lásku svým cílem..


TZOLKIN 14.8.2013 6 CIB kin 136

14. srpna 2013 v 9:52 Mayský Kalendář na každý den

ŽLUTÝ RYTMICKÝ BOJOVNÍK
Cib / Uac - Na první pohled se může zdát, že je Uac v rozporu se samotnou podstatou CIB - praktický, uzemněný zaměřující se na TEĎ a TADY - kontrastuje s moudrostí předků a energií starých duší, kterou Cib představuje. Ale ve skutečnosti je jen málo energií, které jsou tak kompatibilní - většina prakticky použitelných znalostí a vhledů zpravidla pochází od Starších a našich předků, kteří nám vydláždili cestu. Učíme se však z vlastních zkušeností, chyb a vpádů do nezmapovaných území.

CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST,VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.

Dnes spojím rozum s intuicí, odtrhnu se od "nelidské" minulosti, uvolním se z negativních vztahů a přestanu s bojem, kterému propadá mé Ego. Dnes důvěřuji mé mystické moudrosti, s její pomocí vyrovnám všechny rozdíly mezi tím, co vidí pravá a levá hemisféra mozku. Dnes se zbavuji strachu a nedovolím ani mému Egu, ani myšlenkám zabloudit do slepé uličky.

TRANSFORMACE STÍNU

Vytvořte mentální spojení s tím, co je BOŽSKÉ. Staňte se DUCHOVNÍM kanálem. Věřte ve svoji mystickou inteligenci. Nastavte se na vnitřní signály. Pusťte se matérie. Otevřete se duchovnímu vedení.

Strach, obavy, inteligence….

V Pečeti ŽLUTÉHO BOJOVNÍKA jsou zakódovány Energie probouzející INTELIGENCI TVŮRCE. Zde se dosahuje nejvyššího stupně zralosti inteligence přičemž podmínkou k dosažení duchovního stropu inteligence CIB, je spojení třech předchozích úrovní (Poutník, Mág, Orel). Protože lidská inteligence je dvoupólová tzn. skládá se z ROZUMU a INTUICE, každá jednostrannost se stává pro člověka problémem, časem často i mučením. Chybný rozvoj inteligence vede k fanatizmu, k patologickému duševnímu přetížení, nebo vzniku mezer v oblasti racionálního uvažování. Ti, kteří úspěšně přešli předchozími úrovněmi (Poutník, Mág, Orel) se přestanou zabývat triviálními věcmi, začnou myslet perspektivně s inteligencí BOJOVNÍKA - tak mohou odkrýt mnoho skvělých objevů a dosáhnout mnoha úspěchů. Na této úrovni je aktivován nejen racionální rozum, ale hlavně pravá mozková hemisféra - operativní intuice.
Pokud vám chybí síly, otevřete své Vědomí moudrosti BOJOVNÍKA. Nezapomínejte na tři předchozí vznešené úrovně a především aspekt Lásky a čistoty záměrů BÍLÉHO MÁGA. Síla srdce je základem zdravého vývoje - fyzického i duchovního.
Na úrovni ŽLUTÉHO BOJOVNÍKA zmizí jakékoliv OBAVY, STRACH i VÁHÁNÍ. Zde se začíná manifestovat Vyšší Vědomí, čili duchovní moudrost vašeho Vyššího JÁ.

6. RYTMICKÝ TÓN ROVNOVÁHY - SÍLA VYROVNÁNÍ

Organická rovnováha má kořeny v Celosti toho, kým jste. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se vším CO JE. Stojíc pevně na Zemi, dovolte vyjádřit své Světelné JÁ. Zkontrolujte stav vašeho pozemského JÁ v tuto chvíli. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Vězte, že i Hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte s kým chcete rezonovat.Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesněte v pozemských věcech to, co je Božské, čili svoji Hvězdnou Duši. Pouze tehdy proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.

ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.

V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulosti a odporu - a na druhé straně se koncentrují Energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučuje se, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení událostí a udržovali si přátelský přístup k lidem.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Máš v sobě něco osobitého, co nikdo jiný nemá a nemůže dát a co je velmi potřebné.

14. srpna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Když přispěješ svými vlastními dary a nadáním ve prospěch celku, pak se všechny části skládanky života spojí v dokonalý celek. Jaké jsou tvé zvláštní dary a nadání? Proč se o ně nepodělíš a nepřestaneš je ukrývat, vždyť všechny jsou potřebné. Možná si myslíš, že máš mnoho darů, nebo že jich máš naopak málo, že nemáš nic, co bys mohl dávat. To druhé není pravda. Máš v sobě něco osobitého, co nikdo jiný nemá a nemůže dát a co je velmi potřebné. Záleží pouze na tobě, abys zjistil, co to je, a pak to daroval. K vytvoření celku je třeba všech rozmanitých součástí. K vyrobení hodin je nezbytný každý šroubek, hřídel i perko. Každý orgán těla, každá nepatrná buňka i atom jsou potřebné, aby bylo vytvořeno dokonalé tělo. Když se na sebe budeš dívat jako na součást celku, nebudeš dále chtít schraňovat to, co musíš rozdat.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 11.8. 2013 - 18.8. 2013

13. srpna 2013 v 9:46 Doteky Nového Života
Milovaní,
jak procházíte vašimi dny, vězte, že sloužíte vyššímu účelu, který pro vás není vždy snadno rozpoznatelný. Každý z vás vibruje na vyšší úrovni než většina lidstva v této době a to občas působí uvnitř vašeho lidství zmatek či nejistotu ohledně vašeho vytrvalého postupu na cestě. Když se v současné době díváte na svět objektivem zpravodajství v médiích, zdá se vám, že svět a lidé v něm úplně zešíleli. Je to způsobené rozpadající se strukturou starých paradigmat a váš záměr na udržování míru a harmonie uvnitř vás a v oblasti vašeho energetického vlivu pomáhá vytvářet realitu Nové Země v okamžicích právě teď. To, na co se zaměřujeme, se stává realitou, vytvářenou právě teď. Ti, kdo ovlivňují každodenní zpravodajství v médiích, to také vědí, a proto se informace a příběhy ve zprávách neustále, znovu a znovu, opakují. Proto každému milovanému Paprsku Světla radíme, aby si každou zprávu vyslechl pouze jednou, ne opakovaně.

Buďte stále sami sebou, přítomní v každém okamžiku, a dovolte svým vyšším aspektům, aby se dále integrovaly do vaší lidské formy. Tímto způsobem dosáhnete mnohé a když se všichni podíváte na svůj život jen před šesti měsíci, uvidíte, jaký jste udělali neuvěřitelný pokrok, zvlášť pokud jde o váš vlastní růst a potenciál. Máte nyní schopnost být ve svém životě pozorovatelem i tím, kdo koná a to vede každého z vás k větším vhledům a odkrývání navyklých/zaběhnutých vzorců chování, které potřebují určité vylepšení nebo změnu přístupu. Tím, že toto děláte, uvolnili jste a uvolňujete mnoho programů nesloužících pro vaše nejvyšší dobro a to pozitivně působí také na lidi, které milujete a vytváří to pozitivní změnu v každém z nich.

Také to usnadňuje a podněcuje potřebu růstu u těchto lidí a někteří tento impuls odmítají a chovají se konfliktně, což vede k jejich oddělení/separaci. Stůjte pevně na svém a nechte kosmické energie, ať dělají svou transformační práci. Je žádoucí, abyste k některým svým milovaným projevili větší trpělivost a soucit. Uvědomujeme si, že je těžké nereagovat na ty, ktěří se brání cestě lásky a jednoty, jen vězte a věřte, že přijde doba, již nepříliš vzdálená, kdy se to změní. Vyšší frekvence přicházející do atmosféry Země vytvoří transformaci v těchto jedincích a cesta vpřed se stane pro každého z vás snazší a jasnější.

Mnoho lidí na Zemi cítí v současné době účinky vyšších energií a jak víte, při absorbování vyššího Světla se u každého jedince ukáže to, co není v rezonanci s vyšší frekvencí. Je důležité, aby tito jedinci měli možnost vyjádřit emoce a myšlenky, které se v nich vynoří a abyste si to, co říkají a dělají, nebrali osobně. Toto nazýváme láskyplným odstupem/nestranností. Dejte jim svou lásku a soucit, ale nedovolte jejich projekcím, aby vstoupily do vašeho aurického pole. Tímto způsobem můžete udělat velkou službu, protože se stáváte příkladem lidství vyjadřujícího své Božství, což bude nakonec napodobovat všechno lidstvo na celé planetě.

Tak, jak všichni pokračujete v uvolňování a odevzdávání všeho, co brání vaší cestě do vyšších dimenzí, přijde čas, kdy polarity, které udržovaly lidstvo v konfliktu po mnoho věků, začnou postupně mizet. Proces růstu potřebuje čas a trpělivost, aby duše každé osoby nasbírala své lekce a vhledy a zakusila je v úplnosti svého ztělesněného fyzického života v nižších dimenzích a aby dostala přednost nová cesta fyzického ztělesnění ve vyšších dimenzích. Až tento okamžik nastane, bude radostný pro všechny.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Ivana M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.