Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TRECENA HADA – KUNDALINI – DNA – VĚDOMÍ ŽIVOTA

28. července 2013 v 16:29 |  Mayský Kalendář na každý den

BYL TO ČAS HLUBOKÝCH EMOCÍ, RYCHLÝCH A VELKÝCH ZMĚN A DOKONCE PŘEVRATŮ

NEZAPOMEŇTE, ŽE S VELKOU MOUDROSTÍ PŘICHÁZÍ VELKÁ ZODPOVĚDNOST,
ČÍM VÍCE VÍTE, TÍM VÍCE ÚKOLŮ MÁTE
ČÍM VYŠŠÍ VĚDOMÍ, TÍM VYŠŠÍ ZODPOVĚDNOST A ROZUMNÉ HOSPODAŘENÍ S VLASTNÍ ENERGIÍ


Trecena HADA, která před dvěma dny skončila - disponovala 10ti Galaktickými Portály - dny, v kterých je kosmická energie proudící na Zemi velmi intenzivní - Portály otevírají kanály časoprostoru přinášející možnost práce energií s DNA.

Byl to čas Probouzení, nebo také dalšího zvyšování energie Kundalini. Otázky, které HAD přinesl se týkaly kondice těla, vitální síly, životní vůle, přežití, jednání a mnoha aspektů spojených s první čakrou - základní čakrou, kde dřímá Kundalini.

To vysvětluje, že naše Vědomí zde bylo téměř úplně přestavěno od samých základů - víra o našem vlastním Já a téma zákonů, kterými se svět řídí. Bylo zde vyplaveno na povrch Vědomí všeho, co nám bránilo plně ocenit a uznat vlastní potenciál, s jakým jsme na tuto planetu přišli - všechny otázky popírání daru života, snižování sebe sama a podvědomé kódy, které nám bránily plně využívat naši tělesnost a hojnost vycházející z daru, jakým je život sám. Všechno jen proto, aby vyvolala vnitřní revoluci na úrovni Vědomí.

CHICCHAN- je ohnivý had, který symbolizuje životní energii. Kundalini - je duch DNA, která vyzařuje světlo do každé naší buňky. Tam jsou ukryté všechny informace o nás, o naší minulosti i našich předchozích generacích. V tom spočívá moudrost DNA a ohnivého Hada, který odráží světlo v každé naší buňce. Páteř je autostráda pro ohnivého Hada….podél páteře běží dva kanály Ida a Pingala a naše životní energie po nich cestuje nahoru dolů a znovu dokola. Vyplavuje na povrch Vědomí všechny vzorce a kódy, které nám znemožňovaly realizaci cílů naší Duše. Materiální věci, tělesnost a vše, co je zapsané v podvědomí a nervovém systému - to jsou témata provázející Trecenu CHICCHAN.

V této souvislosti je třeba poznamenat, že 20 Pečetí Tzolkinu odráží 20 různých vysokofrekvenčních vibrací vyzařovaných přes Slunce na Zem, které ovlivňují elektromagnetické pole a struktury hmoty na naší planetě včetně nervových struktur mozku.

Trecena Hada je obzvláště důležitá, protože je " prošpikovaná " Galaktickými Portály otevírajícími kanály časoprostoru, kde máme příležitost vystoupit z karmické podmíněnosti.

Autor : Monika Czyrek www.monikaczyrek.blogspot.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama