Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 29.7. do 4.8. 2013

29. července 2013 v 13:51 |  Aktuální novinkyAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 29. července do 4. srpna. Tento výklad přidáváme dříve, protože dnes vyrážíme do Alasky v Austrálii a i když budeme hodně natáčet i na cestách, chtěli jsme nejprve nahrát tento výklad, protože rychlost internetu na lodi, kterou poplujeme, by nám nedovolila ho nahrát. Zatím jsme tedy doma a tak jako jsme vždy mívali u výkladu čerstvé květiny, v poslední době je to mnoho zvířátek.Dnes tady máme nádhernou fenečku Lilikoi, je to naše kamarádka, je jí pět let a jen špatně využívá své nožičky, protože jako štěňátko měla vážnou nemoc a zůstalo jí to jako následek. Michael a já jsme hodně pracovali s Bohem, Ježíšem a archandělem Rafaelem, abychom jí pomohli v léčení. Dnes je tu tedy s námi a spí, protože je odpoledne a rozhodla se odpočívat tu s námi. Dává nám tady pozitivní energii. Je to andílek.

971155_495543597200601_929228472_n


Pro výklad na tento týden použijeme sadu Rady andělů na každý den. Tyto karty jsou výborné pro začátečníky, protože jejich poselství jsou napsaná přímo na kartách a nemusíte tak mnohdy ani použít doprovodnou knížku. Tak jako vždy vybereme tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne, a podíváme se, co nám chtějí andělé sdělit ohledně nacházejícího týdne. Minulý týden byl velmi pozitivní a poukázal na úžasnou novou sílu uvnitř vás. Tak doufám, že jste si to užili! Můžete vidět, že karty obrácené vzhůru nohama obracím zase zpátky, není třeba se bát obrácených karet.


Takže, tady máme pondělí a úterý. Aaa, to je nádherné, podívejte na to. Budeme pokračovat v projasňování naší energie, kterou jsme začali zažívat již tento týden. Je to karta Hraj si a její poselství zní: "Naše drahé dítě, je čas, abys na chvíli zanechalo práce. Neboj se, dohlédneme na to, aby všechny tvé povinnosti byly splněny. Hravost, veselí a smích pozvednou tvou energii a ty se navrátíš k práci s novou motivací a doplněnou energií."

To je veliká pravda. Můj tatínek byl vždy zdravý a teprve nyní ve svých 80. letech začal mít šediny. Vždycky říkal, že hraní si je nezbytnost, nikoli luxus. Musíme si hrát.

Jak víte, minulý týden jsme zakončili s mnoha úkoly, s příliš mnoha povinnostmi a požadavky, a toto vypovídá o vyvážení a rovnováze. Lidé, kteří se neustále starají o peníze, chtějí mít jistotu, že každá věc, kterou během dne dělají, jim pomůže k penězům. Hraní si jim tedy připadá jako ztracený čas. Ale když se uvolníte a hrajete si, pak přitahujete a zhmotňujete si vše potřebné na mnohem vyšších úrovních.


Podívejme se na středu a čtvrtek. No, podívejme se na to. Denní snění. Tento týden hodně vypovídá o ztišení se, vychladnutí a oddělení se od ostatních. Toto sdělení je pro nás velmi zajímavé.

"Naše vedení uslyšíš snáze, když se budeš pravidelně oddávat snění. Uvolni se a otevři svou mysl tomu, co do ní vchází, aniž by ses při tom snažil/a kontrolovat své myšlenky. Všímej si svých pocitů, myšlenek a obrazů jako při sledování filmu. Snění je základem tvořivosti."

Když se podíváte na tyto dvě karty, tak se může zdát, že se budete poflakovat a že to nebude nijak produktivní, ale ve skutečnosti jsou tyto aktivity důležitými základy právě pro velkou produktivitu. Především to platí pro ty z vás, kteří se snažíte si zhmotnit hojnost nebo se zabýváte vlastním podnikáním.

Hravost a uvolnění pozvedává vaší energii na mnohem vyšší úroveň. Uvolněná energie je přirozená, nikoli energie svázaná a omezená. Přirozená energie vychází ze smíchu a radosti. Když pozvednete svou energii, budete pak zhmotňovat vše potřebné na mnohem vyšší úrovni.

Denní snění je pak základním klíčem pro všechny ty lidi, kteří dostali své milionové nápady a získali odvahu k jejich uskutečnění. Kdykoli během dne sníte, všímejte si poselství, které k vám přitom přicházejí. Mohou se v nich ukrývat odpovědi na vaše modlitby.

Když se dostáváme k víkendu, máme tady kartu Práce s energií. Zajímavé. Toto vypovídá o vás a vašem přijímání nějaké energie. Je to pro vás vybídnutí, abyste si dopřáli masáž, nějakou terapii, pracovali s krystaly, získali přírodní energii při pobytu v přírodě, možná si také vzájemně poskytli léčení s některým přítelem, nebo to může být vedení k tomu, abyste šli na seminář o léčení nebo se stali profesionálními léčiteli energie.

Tato karta říká: "Život může být elektrizující, protože jeho esencí je energie. Tvé tělo je pozoruhodným energetickým polem, které kladně reaguje na láskyplné ošetření energií. Tvé ruce a srdce jsou uzpůsobeny tak, aby léčivou energií uzdravovaly druhé."

Svou léčivou energii můžete používat pro sebe, můžete ji používat pro druhé, a co mě andělé také naučili, je to, že si ji můžete dokonce posílat do své budoucnosti.Řekněme, že chcete najít novou práci, nebo vás čeká rande, nebo se někam stěhujete. Vyšlete energii svých modliteb do své budoucnosti a ona vám pomůže, jakmile ji budete na své cestě potřebovat.

Toto je velmi mocný týden stejně jako minule. Andělé vás vyzývají, abyste si dopřáli oddech a nějaký čas stranou, abyste brali věci s lehkostí a opravdu o sebe pečovali.

Tento týden nebudu na hayhouseradio.com, protože jsme na cestách. Budeme slavit společně s mými rodiči narozeniny Michaelovy maminky, úžasné víly přímo z Anglie. Také nás čekají další setkání s Robertem Reevesem, spoluautorem Květinové terapie, takže se budeme věnovat i květinovým výkladům. Jsem velmi nadšená!

A do té doby, prosím, řekněte to se mnou - mnoho andělských požehnání a Alooooooha!

Tento výklad byl věnován všem Božským stvořením, která nás učí prostřednictvím svých handicapů, že dokážou nás ostatní chytit za srdce a pomoci nám k tomu, abychom životem kráčeli i přes všechny jeho zkoušky.

* * *


překlad: Magda Techetová

ĎAKUJEME:

Zdroj: http://eldhwen.wordpress.com


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama