Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Červenec 2013

Horoskop na období od 29.7.2013 do 4.8.2013

31. července 2013 v 20:02 Aktuální novinky

Red poppy between gold wheat

Jednej, jako by to bylo poprvé.
Vycházej jen z "tady a teď".
Na začátku týdne ještě působí konstelace z minulého týdne. Od 1.8. se již začne uvolňovat.
Zůstává pouze Jupiter v konjunkci s Černou Lunou v opozici s Plutem, který může značit sklon k fanatismu. Uran v kvadratuře s Marsem symbolizuje výbušnost a nehody. Pokud se potlačí vztek či agresivita, nebo dokazování si, pak někde energie nekontrolovatelně vybuchne. Tento týden buďte opatrní na cestách.
Slunce, které se dostalo do harmonického aspektu s Uranem, přináší rozšířené vědomí, zesílenou intuici, novou inspirací a tím následně nalezení řešení.
Slunce se dostává do kvadratury mezi Dračí hlavou a ocasem a to symbolizuje právě, že Slunce- cesta, projevení se, má dostat do harmonie minulost a naplnit postup vpřed. Opustit lpění na minulosti a zkušenostech a s důvěrou vstoupit do nové zkušenosti. Máme tendenci jednat na základě staré zkušenosti a tím často uděláme pravý opak. Ale ne proto, že to tak cítíme, že to tak máme udělat, ale proto, abychom se vyhnuli špatné zkušenosti z minulosti. A ono se pak stane, že je to zase "blbě".
Proč? Mezitím, co proběhl ten čas mezi minulostí a přítomností, se změnilo "nastavení", pod kterým probíhá realizace hmoty. Proto rozhodovat se jen podle minulosti znamená, vyhodnocovat přítomnost na základě nastavení z minulosti (která už neexistuje) a vykonaný čin nemůže být tudíž správný, protože vám utekla přítomnost. Nejste v "tady a teď". Ve vás už zkušenost z minulosti pozměnila vaše "nastavení". Proto není potřeba se vracet k minulosti. Máte vycházet z přítomnosti, nastavení z daného okamžiku a daného procítění sebe sama. Pak je jednání pravdivé.
Pokud jednáme dle zkušeností z minulosti, ve skutečnosti jsme ve strachu a nejsme v kontaktu se Životem, se sebou samým.
V tomto týdnu je důležité si uvědomit, kým jste teď, jaké máte teď v sobě přesvědčení, poznání, pravdu, a toho vycházet pouze z JSEM. Jen tak můžete udělat krok vpřed, který vede k přerodu.
Srpen je měsíc vyrovnání.
Krásný týden.
Nel


Všímajte si, čo to vlastne robíte, cítite – Apukhe

31. července 2013 v 18:54 Jednoduchost života

Hneď na začiatku chcem upozorniť niektorých čitateľov, že niektoré články ako je aj tento, píšem pre duše, ktoré to potrebujú čítať, vidieť v písmenkách. Pokiaľ si myslíte, že vy to už máte za sebou, ste dostatočne poučený, tak my dovoľte, aby som si pomyslel svoje ...
Ktorý z nás túžime pomáhať druhým? Ktorý z nás to aj robíme? Podľa mňa sa všetci snažíme pomáhať ako len môžeme, dokážeme. Radi sa rozdávame, pomáhame, niekedy aj očakávame. Ako často ale dokážeme pomôcť sami sebe? A presne dnes mi ide o to. Uvedomiť si, prečo radšej pomáhame druhým než sebe. Kde je zádrhel, čo nevnímame či odmietame vidieť? Je to sebaláska, sebadôvera. Sebaláska je láska keď seba samého milujeme so všetkým s čím disponujeme. Milujeme našu svetlú ale aj tienistú stránku. Tienistú práve preto, lebo nám ukazuje, kde máme rezervy, ktoré práve so svetlou stránkou dokážeme presvetliť, transformovať.
Radi sa rozdávate? Dajte si otázku, prečo? Nebude to z dôsledku toho, že chcete na seba upozorniť? Potrebujete ocenenie druhého? No ale prečo? Pravdepodobne nedokážete seba samého oceniť láskou, čo znamená, málo lásky máte v sebe a potrebujete, aby vám lásku dali druhý. Milovaní, toto všetko vy nepotrebujete. Postačí, ak sa rozhodnete, že to chcete riešiť. Robíte zo seba zbytočných martýrov, zbytočné obete.
Niektorý z vás pravdepodobne nebudete súhlasiť s mojim názorom, že radi robíte zo seba obetného baránka len preto, lebo si chcete takouto formou kupovať pozornosť, ocenenie, lásku niekoho. Prečo to ale potrebujete robiť? Z jednoduchého dôvodu. Bojíte sa seba samého, vlastných citov, pocitov, emócií. Je to váš strach prebrať na seba zodpovednosť za vaše skúšky, ktoré vychádzajú z vášho životného plánu.
Netvrdím, že nemáme pomáhať druhým. Naopak pomáhajme, poraďme, no zároveň si všímajme, čo im radíme, nakoľko veľmi často takouto formou dostávame odpovede od našich duchovným pomocníkov na naše nevyrieknuté otázky, pred ktorými sa schovávame. Prestaňme sa báť zodpovednosti, nehryzie, naozaj. Pozrite sa na svoje telo, uvedomte si len tak zhruba aké orgány máte v sebe, čo všetko sa nachádza pod kožou a čo všetko jednotlivé časti robia. Uvedomte si, že všetky tie drobnosti tvoria vaše telo, telo človeka. Bez nich by to telo nebolo funkčné. Ale aj tak ani to telo by nebolo človečenské, pokiaľ by nemalo emócie, city, pocity. Bez emócií by sme boli ako roboti. Práve preto milujme svoje emócie.
Pýtate sa, či máte milovať aj tie zlé emócie? Pokiaľ si uvedomíte, že vám ukazujú cestu ku svetlu, láske, šťastiu, tak áno. Nebojte sa zlých pocitov, tušení. Sú to ukazovatelia vecí, ktoré si potrebujeme v sebe uvedomiť, liečiť. Ako máme liečiť seba? Tak, že si priznáme všetky naše nedokonalosti, prijmeme ich ako nejakých spolubývajúcich, ktorým chceme ukázať, že sa to dá robiť aj inak. Pokiaľ to budeme odmietať, ostaneme otrokmi vlastného ega, strachov, falošných ilúzií.
Všímajte si, čo cítite a čo vlastne robíte. Buďte v tomto smere k sebe otvorený. Pozorujte svoje pocity z plnej hĺbky vášho srdca a vtedy nájdete v sebe dostatok síl liečiť seba samého. Osobne milujem dni, keď zbadám v sebe práve nejakú tienistú stránku. Vtedy ďakujem všetkým, ktorý mi vtom pomohli, aby som to zbadal a tiež ďakujem sebe, že som bol ochotný prijať toto nové poznanie. Prečo? Lebo viem, že od toho momentu sa môj život opäť zmenil a je svetlejší. To isté prajem aj vám. Namaste.
S láskou pre nás Ján Bálint Apukhe

Pre http://gaia2010.sk/ 30.7.2013 napísal Ján Bálint Apukhe. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.TZOLKIN 31.7.2013 5 IK kin 122

31. července 2013 v 11:07 Mayský Kalendář na každý den

BÍLÝ VEDOUCÍ VÍTR

Ik / Ho - Řítíte-li se střemhlav do něčeho, co nemáte promyšleno, zejména pokud se jedná o sdělení pravdy někomu, kdo možná není připraven - opatrně dnes! Ik je čistící, nebo očistná síla, která může zbavit také vás i vaše vztahy ochranné vrstvy diplomacie, zdvořilosti a jemnosti. Takže dnes zvažte se soucitem a pečlivě svá slova, snažte se předejít dopadům a následkům, ještě než začnete mluvit.

DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE SE ZDROJEM VŠEHO

VÍTR, TO JE DECH DUCHA, DECH ŽIVOTA,…. ENERGIE, KTERÁ ZTĚLESŇUJE, ZASÍVÁ A ZASÍLÁ DOBRÉ DUCHOVNÍ MYŠLENKY A SEMENA……..JE TO ENERGIE DUCHOVNÍ INSPIRACE SNÍLKŮ A VIZIONÁŘŮ…...VÍTR JE ENERGIE STOJÍCÍ ZA ZMĚNAMI POČASÍ, ZMĚNAMI SPOLEČNOSTI…….EROZE

Události dnešního dne mě vyzývají k boji s " karcinogenními" ohnisky v mezilidských vztazích. Dnes jsem připravený a přístupný navázat dialog.Dnes nemám žádné výmluvy, žádné kompromisy, ani nekladu druhým podmínky. Dnes mě kontroluje jediná autorita a tou je ŽIVOT. Dnes se neurazím pro slova pravdy, ale pokorně vyslechnu všechny komentáře.

TRANSFORMACE STÍNU

Naučte se vnímat vztah s tím, co je Božské, následujte svojí intuici.

Komunikace…..

Dny označené symbolem IK mají velmi bouřlivý průběh, pokud se dostanou do vzorce stínu vašeho kauzálního těla. BÍLÝ VÍTR přináší pořadí, ve kterém jsou jednotlivé programy uzdravovány. Zkušenosti získané v tento den mohou být velmi nepříjemné. Především bude zkontrolováno, jak dalece se Ego brání realizaci programů vybraných vaší duší. Obzvláště bolestným způsobem je kladen důraz na nedisciplinovanost, nepoctivost a nízké oceňování vlastního JÁ. Jelikož BÍLÝ VÍTR víří bezprostřední Energií Zdroje, u osob spirituálně pokročilých se může v tento den rozzářit síla duchovní zralosti, která nejen produchovní jejich fyzický svět, ale vyvede je z obecného chaosu. Energie BÍLÉHO VĚTRU může velmi specifickým způsobem odhalit aspekty komunikace s Vyšším JÁ a rovněž nám s přátelským úsměvem na tváři ukázat výjimečnou drsnost.
V Tónu IK, který je bezprostředně spojen se Zdrojem, vibruje duchovní čistota a síla, která vás neustále vede osobním procesem rozvoje.Vibrují zde také všechny Prvovzory - díky kterým můžete navázat kontakt s Vyšším Vědomím.

5.VEDOUCÍ TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ

Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého srdce. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do STŘEDU, abyste po navrácení na Zem mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce.Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k pravdě - k poznání vaší Hvězdné Podstaty. Vyšší pravda je k nalezení na Zemi. Díky přijetí vašeho lidství a pozemského Bytí najdete smysl i moudrost NOVÉHO Vyššího Bytí.
Vraťte se do Středu a vneste více Světla do vašeho fyzického těla. Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho Středu. Pokud přestanete přemýšlet kým jste, nebo kým byste mohli být ,stanete se pravdivým JÁ.Zůstaňte tichý a skromný.Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.

VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU !!
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ VAŠEHO STŘEDU !!

Tón PÁTÝ je autoritou Vlny - z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA - spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se tu všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá vyjímečná role - díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin.Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

.... čím více radosti a lásky vyzařuješ, tím více radosti a lásky přivoláváš k sobě.

31. července 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Tvé kladné, tvořivé, milující myšlenky mají ohromnou sílu, daleko větší, než si uvědomuješ, protože myšlenky jsou druhem energie. Proto zapuď všechny záporné myšlenky. Vždy se dívej na světlou stránku života, protože čím více radosti a lásky vyzařuješ, tím více radosti a lásky přivoláváš k sobě. Miluj všechny duše kolem sebe, protože zjistíš, že každý nakonec na lásku reaguje láskou. Děti a zvířata reagují okamžitě, protože nemají žádné vnitřní překážky, které by musely překonávat. Proud lásky vycítí instinktivně, protože nikoho nepodezírají ze špatných motivů a úmyslů; lásku prostě přijmou a radostně ji opětují. Zatímco dospělí jsou; většinou podezíraví a domnívají se, že i k lásce musí existovat nějaký skrytý motiv. Nikdy nepřipusť, aby jakékoliv tvé podezření zatvrdilo vůči někomu tvé srdce. Jsou-li tvé motivy čisté a ryzí, ať láska plyne plnou silou, dokud všechny překážky nebudou překonány. Láska je klíčem k životu. A ty chováš tento klíč ve svém nitru.

Solara – Fragment Solařina Surf Reportu na červenec 2013 – Rychle vpřed!

30. července 2013 v 19:21 Vývoj vědomí bytostí


Starý svět už není, co býval. Ze skříní naší kolektivní duše vypadává stále více kostlivců. V některých lidech to spouští alarm, paniku, nejistotu a strach, jiným to dává velké probuzení. Svět duality padá všude kolem nás. Věci, které dříve byly stabilní a bezpečné, jsou nyní nejisté, prekérní a prázdné.Je to jako procházet úsek země se schovanými minami. Jdeme stezkou mezi životem a smrtí, mezi iluzí a tím, co je skutečné. Navigovat tímto polem vyžaduje velké soustředění, jasnost, pravdivost a odvahu.Žili jsme pěkně dlouho uvězněni v omezující struktuře. Byli jsme jako letadla, která roky krouží nad letištěm a čekají na pokyn Věže, že mohou konečně přistát. Nyní jsme zázrakem natankovali naráz nové super zázračné palivo a vyrazili na úplně novou trajektorii do zcela nového světa. Přestože naše nová určení a destinace nám ještě nejsou známé, víme, že potřebujeme být naplno svými svlečenými Pravými Já beze strachu, pochyb, schovávání, ega, předstírání, postranních úmyslů nebo masek. Mocně cítíme, že překračujeme hranici mezi dvěma velmi odlišnými světy. Není to konstantní proces, protože krajina kolem se neustále mění, vlní a vzdouvá a způsobuje, že věci se transformují v kotrmelcích a přemetech. Vše se hýbe hyper rychlostí. Dveře za starým světem se rychle zavírají a dveře do nového se s výbuchem otvírají přímo před námi.Když se tento kotrmelec v Nové Krajině objeví, děje se masivní posun. V současnosti dokončujeme hlavní životní fázi. "Rychle vpřed" je v akci a nové MUA začalo! Probíhá zásadní předání žezel. Dramaticky se mění hlavní důraz našich životů. Přesunujeme se z dlouhé fáze hledání do nové fáze tvoření a manifestování. Roky hledání jsou nyní u konce. Tato kompletní změna převodů (zařazení nové rychlosti) způsobuje významnou změnu dráhy. Pokud jsme dosud pátrali po svém Pravém Domově, průzkum skončil a my se připravujeme vybudovat ho nebo se do něj přesunout. Pokud jsme pátrali po svém Pravém Účelu, objevuje se před námi s ohromující spravedlností. Výměna žezel probíhá také ve smyslu toho, co necháváme za sebou: lidé, místa a zaměstnání. Tento posun dráhy je velkou záležitostí. Poté, co jsme přepnuli na novou dráhu, jsme dále řízeni nejvíce intenzivním, mocným a kreativním puzením, jaké jsme kdy cítili. Toto je místo, kde ta nejdivočejší z divokých jízd začíná!
Kola času jsou mimo kontrolu. Točí se tak rychle, že čas sám kolabuje. Měsíc díky tomu uplyne za dobu, která dřív byla týdnem, týden je jako jeden den. Čas se může natahovat nebo smršťovat tak, jak je potřeba. Protože je čas iluzorní konstrukt vytvořený v plánu duality, je nyní méně pevný a mnohem flexibilnější, než byl kdykoli dříve.

Vnímám velmi silně, že v Novém Paradigmatu je jiné měření času. Mistrovství zvládání času je důležitým elementem osídlení Nové Země. Vyžaduje to spíše vědomě vstoupit do proudu času, než jím být nevědomě ovlivňován. Co nyní potřebujeme, je využít nové energie Zrychleného Času a srovnat se s ní. Pokud sladíme sami sebe a myriády projektů a úkolů, kterých chceme dosáhnout, se Zrychlením Času, vše může být uděláno v super rychlosti a snadno. Takto se dostáváme do "Rychlého vpřed".
Do července vstupujeme daleko nataženi za svoji zónu pohodlí. Cítíme se přetížení, vzrušení, super kreativní, hluboce vděční, že energie ubíhá vpřed a někdy vyčerpaní. Mnohé cítíme těžce a nejistě. Rovněž cítíme s hlubokou ostrostí a něhou vše, co se děje. I když energie jsou celosvětově extrémně namixované, naše Nové Životy a Nová Krajina jsou obrovsky vzrušující.
Červenec vyžaduje mnoho soustředění, organizace, plánování a úsilí. Plánujeme, přehodnocujeme své plány, znovu a jinak se zaměřujeme na své priority, abychom mohli udělat mocný skok ve svých životech. Jako se generál, který organizuje své armády, ujišťuje, že má dost jídla, zásob, přikrývek, zbraní a sedel pro koně, také my nyní potřebujeme být vysoce organizovaní.
Čas od času je ve vzduchu praskající intenzita a silné napětí, které je způsobováno mnoha důvody. Existuje napětí, které je cítit těsně před závažnou událostí s dalekým dopadem. Podobné napětí cítíme před tím, než uděláme závažné životní rozhodnutí. Nebo jde o napětí, které je přítomné tam, kde se děje velké množství událostí. Můžeme toto napětí cítit ve fyzických tělech a může způsobovat fyzické potíže, zejména se zažíváním. Vědění, že VŠE JE V POŘÁDKU velmi pomáhá v zacházení s těmito napětími.

V tomto čase důležitá rozhodnutí musí být udělána.
Každé rozhodnutí, které uděláme, s sebou přinese celou rodinu k němu vztažených, menších rozhodnutí. Tváří v tvář nekonečnému proudu rozhodnutí se můžeme cítit ve stresu, dokonce i když víme, že naše původní rozhodnutí bylo správné.
Je vzrušující otevřít knihu našeho Nového Příběhu a uchopit pero. Kreativní tlak nás žene vpřed a přináší vzrušující nová dobrodružství. Je to silný, absolutně brilantní proud podivuhodných událostí, jedna za druhou, který dohromady vyzařuje pocit naprosté správnosti. Spící Obr našeho Jednoho Bytí vstává do života po celé planetě. Lvi Aslanové jsou na cestě (bájný a báječný lev z Letopisů Narnie od Clive S. Lewise - pozn. překl.). Velké Kolo Osudu se otáčí, rychleji než kdykoli předtím. Prudce stoupáme do žití Pravých Životů jako Praví Jediní na masivní vlně "Rychle vpřed".
Solara
Toto je velmi malý fragment Solařina kompletního 12ti stránkového Surf Reportu na červenec 2013. Celý Surf Report a týdenní Updaty jsou dostupné po zapsání v angličtině, němčině, portugalštině, ruštině a španělštině na INVISIBLE MERCADO.
Jsme mnohem svobodnější, než si dovolujeme být!
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Pavel Z. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Dětská psycholožka Jiřina Prekopová

30. července 2013 v 15:47 Děti Nové doby
Známá dětská psycholožka, autorka knihy Malý tyran a metody pevného objetí, sama nemohla mít vlastní děti, ale celý život zasvětila práci pro podporu rodinných vztahů. Připravili: M. Vojtková, J. Kačer a M. Elšíková

13. komnata Jiřiny Prekopové13. komnata Jiřiny Prekopové13. komnata Jiřiny Prekopové

Dětská psycholožka Jiřina Prekopová, která se proslavila po celém světě, neměla na růžích ustláno. Její muž Valentin byl jako politický vězeň patnáct let na uranu. Po roce 1968 měla dr. Prekopová politické problémy a protože nechtěla riskovat, že jejího muže znovu uvězní a ona sama bude do práce, rozhodli se pro odchod do exilu. Otevřela si úspěšnou praxi v německém Stuttgartu, kde se věnovala práci s problémovými dětmi. Napsala řadu knih, její kniha Malý tyran popisující až příliš liberální výchovu rodičů v západním světě, vzbudila velký zájem. Při práci s autistickými dětmi vyvinula doktorka Prekopová metodu pevného objetí, která se nyní vyučuje po celém světě, mj. v Rakousku, v Rusku, v Mexiku či ve Venezuele. Protože dlouhá léta vězení nechala na Valentinu Prekopovi zdravotní následky, odešel do předčasného důvodu. Se svou ženou nemohli mít dítě, protože Jiřina Prekopová opakovaně o dítě přišla. Podobný byl i osud dalších spoluvězňů z "uranu" - rodily se jim postižené děti. Doktorka Prekopová našla smysl svého života ve své práci. Společně se zakladatelem rodinných konstelací Bertem Hellingerem vyvinula terapii, které dnes říká Škola lásky v rodinách. Jejím cílem je obnovit vztahy v rodině tak, aby láska proudila.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1186000189-13-komnata/211562210800032-13-komnata-jiriny-prekopove/

Setkání s Mayským kalendářem v Benešově u Prahy 24.8.

30. července 2013 v 10:33 Mayský Kalendář na každý den

CHCETE VĚDOMĚ ŽÍT,
BÝT VESELEJŠÍ?
CHCETE SE CÍTIT LÉPE?
Poradna pro osobnostní rozvoj Majka Rob
& Lenka Sýkorová
Vás srdečně zvou
24.8.2013 13-17h
Na příjemné setkání s mayským odkazem Tzolkinu
PROČ SE VÁM DĚJÍ V ŽIVOTĚ URČITÉ VĚCI?
ZNÁTE SVÉ ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ - PROČ JSTE TADY?
CHCETE POZNAT VÁŠ INKARNAČNÍ ZÁMĚR?
JAK UDRŽET KROK S TRANSFORMAČNÍMI ENERGIEMI?
NALAĎTE SE NA SOUČASNÉ DUCHOVNÍ ENERGIE
POSVÁTNÉHO ODKAZU MAYSKÉHO KALENDÁŘE TZOLKINU
PROBUĎTE HLAS INTUICE,VÍRY A PODPORY
PŘIJĎTE PROŽÍT PŘÍJEMNÉ ODPOLEDNE.
Dozvíte se, co říká Tzolkin právě vám.
Jak vám v běžném životě může pomoci.
Jaká je úloha Gregoriánského kalendáře.
Co je vědomí, evoluce…
Osobní mayský kalendář, jeho cykly, poselství…
Naladíme se na své mayské předky.
Každý si namaluje svůj vlastní "kin".
Příspěvek za odpoledne 600,- Kč/os.
kontakt : majka@cestakmedusi.cz
+420 777 078 773

TZOLKIN 30.7.2013 4 IMIX kin 121

30. července 2013 v 10:32 Mayský Kalendář na každý den


ČERVENÝ NEZÁVISLÝ DRAK

Imix /Kan - Kan kompletuje Imix. Čtyřka je číslo dimenze, ve které zažíváme fyzickou realitu - takže pokud vás něco destabilizuje, váš duševní stav, nebo nějaký jiný aspekt vašeho života - použijte Kan podporující energii dát věci znovu do pořádku. Stejně tak, pokud jsou světové události, chování vašich přátel, či milovaných, nebo jiných okolností, mimo vaši kontrolu, cítíte se bezmocní, frustrovaní, ztrácíte mysl - postavte se na pevnou kamennou základnu Kan a požádejte Imix o nějaké alternativní řešení toho, co vypadá jako nemožný úkol.

DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU

IMIX TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY

Dnes zvítězím nad pocitem osamělosti, pocitem vnitřního vyhoření a nad strachem. Uspořádám způsob myšlení, převezmu kontrolu nad Egem a pohybuji se naprosto svobodně. Dnes důvěřuji Božskému vedení, pustím se nadměrného bezpečí. Přestanu očekávat záruku i jakékoliv potvrzení zvenku.

TRANSFORMACE STÍNU

Uvěřte v nádhernou fantazii, že v životě dostanete to, co potřebujete. Otevřete se přijímání. Mluvte o svých snech, přáních, potřebách.

Obživa, důvěra, víra….

ČERVENÝ DRAK - bez ohledu na doprovodný Tón - vždy přináší otázky důvěry. Dny označené touto Pečetí se dotýkají pole stínů, mohou se projevit strachem, bezmocí, ztrátou, MACHO postojem, nebo namyšleným Egem. Jelikož ČERVENÝ DRAK symbolizuje svět hmoty, pod vlivem energie stínu, se může projevit silným impulsem k postraním úmyslům (nadvláda, lakota, chamtivost). Pozitivní dopad IMIX se projevuje jako ochota jednat, aktivita, nadšení, sebedůvěra, sebeúcta. Energie Dne může zvýraznit poskytování "mateřského tepla", péči a klid. Otázky, kterým ČERVENÝ DRAK přikládá zvláštní význam, jsou otázky matérie, otázky obživy, stejně jako radost ze života.

4. NEZÁVISLÝ TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE

ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních zákonů, kterými se řídí život na Zemi.Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.

KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,

VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ

Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty.V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. zóny načítání programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na Kalendářní Dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu.Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny - v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů - se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto Dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované SLUNEČNÍ Pečetí.

....otevři své oči, dívej se kolem sebe, a uvidíš, jak jsi požehnaný.

30. července 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Vzdávej za všechno neustálé díky. Je toho mnoho, za co máš být vděčný; otevři své oči, dívej se kolem sebe, a uvidíš, jak jsi požehnaný. Zjistíš, že jsi naplněn ohromujícím pocitem lásky a vděčnosti, a celý život pro tebe dostane nový smysl. Lidé kolem tebe budou pro tebe víc znamenat, protože tvé srdce bude naplněno láskou k nim a ty budeš pro ně mít hlubší pochopení a více tolerance. Uvědomíš si, že jim vděčíš za jejich lásku a společenství, za to, že jsou. Tvé oči se otevřou pro všechnu krásu a harmonii kolem tebe, pro zázraky přírody. Tvé oči a uši začnou vnímat a opravdu tak, jak mají, a ty budeš mluvit slovy lásky a porozumění. Život bude pro tebe dobrý, protože nic nebudeš pokládat za samozřejmé, ale všeho si budeš vážit a ve všem poznáš Mou ruku.

SETKÁNÍ - vysvětlení Ježíšova učení na konkrétních životních příbězích...

29. července 2013 v 14:27 Oblíbená videa

Uprostřed noční bouřky nachází pět cizinců útočiště v opuštěné restauraci. Arogantní podnikatel, osamělá svobodná žena, pár na pokraji rozvodu, a mladá uprchlice. Majitel jim však slouží nejen chlebem. Tento geniální hostitel zná všechna jejich tajemství a má odpovědi na všechny problémy - stačí mu věřit. Je to zázračné setkání, které všechny přítomné poznamená.Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 29.7. do 4.8. 2013

29. července 2013 v 13:51 Aktuální novinkyAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 29. července do 4. srpna. Tento výklad přidáváme dříve, protože dnes vyrážíme do Alasky v Austrálii a i když budeme hodně natáčet i na cestách, chtěli jsme nejprve nahrát tento výklad, protože rychlost internetu na lodi, kterou poplujeme, by nám nedovolila ho nahrát. Zatím jsme tedy doma a tak jako jsme vždy mívali u výkladu čerstvé květiny, v poslední době je to mnoho zvířátek.Dnes tady máme nádhernou fenečku Lilikoi, je to naše kamarádka, je jí pět let a jen špatně využívá své nožičky, protože jako štěňátko měla vážnou nemoc a zůstalo jí to jako následek. Michael a já jsme hodně pracovali s Bohem, Ježíšem a archandělem Rafaelem, abychom jí pomohli v léčení. Dnes je tu tedy s námi a spí, protože je odpoledne a rozhodla se odpočívat tu s námi. Dává nám tady pozitivní energii. Je to andílek.

971155_495543597200601_929228472_n


Pro výklad na tento týden použijeme sadu Rady andělů na každý den. Tyto karty jsou výborné pro začátečníky, protože jejich poselství jsou napsaná přímo na kartách a nemusíte tak mnohdy ani použít doprovodnou knížku. Tak jako vždy vybereme tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne, a podíváme se, co nám chtějí andělé sdělit ohledně nacházejícího týdne. Minulý týden byl velmi pozitivní a poukázal na úžasnou novou sílu uvnitř vás. Tak doufám, že jste si to užili! Můžete vidět, že karty obrácené vzhůru nohama obracím zase zpátky, není třeba se bát obrácených karet.


Takže, tady máme pondělí a úterý. Aaa, to je nádherné, podívejte na to. Budeme pokračovat v projasňování naší energie, kterou jsme začali zažívat již tento týden. Je to karta Hraj si a její poselství zní: "Naše drahé dítě, je čas, abys na chvíli zanechalo práce. Neboj se, dohlédneme na to, aby všechny tvé povinnosti byly splněny. Hravost, veselí a smích pozvednou tvou energii a ty se navrátíš k práci s novou motivací a doplněnou energií."

To je veliká pravda. Můj tatínek byl vždy zdravý a teprve nyní ve svých 80. letech začal mít šediny. Vždycky říkal, že hraní si je nezbytnost, nikoli luxus. Musíme si hrát.

Jak víte, minulý týden jsme zakončili s mnoha úkoly, s příliš mnoha povinnostmi a požadavky, a toto vypovídá o vyvážení a rovnováze. Lidé, kteří se neustále starají o peníze, chtějí mít jistotu, že každá věc, kterou během dne dělají, jim pomůže k penězům. Hraní si jim tedy připadá jako ztracený čas. Ale když se uvolníte a hrajete si, pak přitahujete a zhmotňujete si vše potřebné na mnohem vyšších úrovních.


Podívejme se na středu a čtvrtek. No, podívejme se na to. Denní snění. Tento týden hodně vypovídá o ztišení se, vychladnutí a oddělení se od ostatních. Toto sdělení je pro nás velmi zajímavé.

"Naše vedení uslyšíš snáze, když se budeš pravidelně oddávat snění. Uvolni se a otevři svou mysl tomu, co do ní vchází, aniž by ses při tom snažil/a kontrolovat své myšlenky. Všímej si svých pocitů, myšlenek a obrazů jako při sledování filmu. Snění je základem tvořivosti."

Když se podíváte na tyto dvě karty, tak se může zdát, že se budete poflakovat a že to nebude nijak produktivní, ale ve skutečnosti jsou tyto aktivity důležitými základy právě pro velkou produktivitu. Především to platí pro ty z vás, kteří se snažíte si zhmotnit hojnost nebo se zabýváte vlastním podnikáním.

Hravost a uvolnění pozvedává vaší energii na mnohem vyšší úroveň. Uvolněná energie je přirozená, nikoli energie svázaná a omezená. Přirozená energie vychází ze smíchu a radosti. Když pozvednete svou energii, budete pak zhmotňovat vše potřebné na mnohem vyšší úrovni.

Denní snění je pak základním klíčem pro všechny ty lidi, kteří dostali své milionové nápady a získali odvahu k jejich uskutečnění. Kdykoli během dne sníte, všímejte si poselství, které k vám přitom přicházejí. Mohou se v nich ukrývat odpovědi na vaše modlitby.

Když se dostáváme k víkendu, máme tady kartu Práce s energií. Zajímavé. Toto vypovídá o vás a vašem přijímání nějaké energie. Je to pro vás vybídnutí, abyste si dopřáli masáž, nějakou terapii, pracovali s krystaly, získali přírodní energii při pobytu v přírodě, možná si také vzájemně poskytli léčení s některým přítelem, nebo to může být vedení k tomu, abyste šli na seminář o léčení nebo se stali profesionálními léčiteli energie.

Tato karta říká: "Život může být elektrizující, protože jeho esencí je energie. Tvé tělo je pozoruhodným energetickým polem, které kladně reaguje na láskyplné ošetření energií. Tvé ruce a srdce jsou uzpůsobeny tak, aby léčivou energií uzdravovaly druhé."

Svou léčivou energii můžete používat pro sebe, můžete ji používat pro druhé, a co mě andělé také naučili, je to, že si ji můžete dokonce posílat do své budoucnosti.Řekněme, že chcete najít novou práci, nebo vás čeká rande, nebo se někam stěhujete. Vyšlete energii svých modliteb do své budoucnosti a ona vám pomůže, jakmile ji budete na své cestě potřebovat.

Toto je velmi mocný týden stejně jako minule. Andělé vás vyzývají, abyste si dopřáli oddech a nějaký čas stranou, abyste brali věci s lehkostí a opravdu o sebe pečovali.

Tento týden nebudu na hayhouseradio.com, protože jsme na cestách. Budeme slavit společně s mými rodiči narozeniny Michaelovy maminky, úžasné víly přímo z Anglie. Také nás čekají další setkání s Robertem Reevesem, spoluautorem Květinové terapie, takže se budeme věnovat i květinovým výkladům. Jsem velmi nadšená!

A do té doby, prosím, řekněte to se mnou - mnoho andělských požehnání a Alooooooha!

Tento výklad byl věnován všem Božským stvořením, která nás učí prostřednictvím svých handicapů, že dokážou nás ostatní chytit za srdce a pomoci nám k tomu, abychom životem kráčeli i přes všechny jeho zkoušky.

* * *


překlad: Magda Techetová

ĎAKUJEME:

Zdroj: http://eldhwen.wordpress.comTZOLKIN 29.7.2013 3 AHAU

29. července 2013 v 13:01 Mayský Kalendář na každý den

ŽLUTÉ ELEKTRICKÉ SLUNCE
Aha / Ox - V každém konfliktu, nebo problému přichází nejvíce oslabující síla v nejisté, neznámé a neočekávané podobě. Dnešní Ox vám představuje vašeho soupeře, ať už je to zvíře, člověk, nebo fyzická, psychická či duchovní situace. Pokud se již zabýváte něčím, nebo někým - Ox může, jako jeden z trojice razit cestu, nebo vás třikrát obdaruje silou a řešením.
Bez ohledu na to, jak těžká je vaše situace, Ahau - vládce tohoto dne, vás posiluje vynikající intuicí a vedením "vybrousit" vaše řešení a ještě více vás podporuje s Etznab - Mečem Pravdy - k posílení síly vůle a důvěry, kterou potřebujete k vítězství.

DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT O MOUDROST A NEUSTÁLOU PODPORU NAŠE PŘEDKY

Dnes ALFA a OMEGA osvěcuje mé smysly. Dnes Kristovo Vědomí jde mým emocím vstříc. Dnes uzdravím všechny své slabé stránky. Dnes nečekám na omluvu, ale první podávám ruku k usmíření. Přestanu být nemilosrdný. Pečování o bolest, pýchu a tvrdohlavost nejde ruku v ruce s Láskou.

TRANSFORMACE STÍNU

Pokud jste ztělesněním LÁSKY - TADY & TEĎ - jste celkově volní. Podívejte se na obraz vlastního JÁ pojetím Božskosti. Získejte toto umění přijetím BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY a BEZPODMÍNEČNÉHO ODPUŠTĚNÍ.

Osvícení, láska,odpuštění…

ALFA & OMEGA. KONEC & ZAČÁTEK - to vše leží v Pečeti ŽLUTÉHO SLUNCE. AHAU je řídící centrum, ze kterého jsou průběžně zasílány tvůrčí impulsy, a do kterého se vrací zpět každý výsledek. Zde se zaměřují na úspěchy akcí za posledních devatenáct Dnů Vlny, výsledky musí být přezkoumány, tady se utváří celková bilance. Dny AHAU hrají důležitou roli v oblasti vlivu rezonance. Síla vyzařování, kterou mají, je výrazem vaší evoluční zralosti, odrazem stupně integrace se životním prostředím a vlivem skupiny, ve které se otáčejí. Pokud máte pocit osamělosti uprostřed lidí, sbližte se s Energií AHAU. Odtrhněte se od falešných očekávání a závazného pojetí lásky. Přestaňte se milovat "za něco", naučte se odpouštět. Skoncujte s neustálými negacemi, vydáváním soudů a oblíbených argumentů ANO-ALE. Uvolněte se, zavřete oči a zamyslete se, co byste chtěli ve svém životě změnit. AHAU je magickým klíčem do Kristova Srdce. V těchto dnech se magie stává vaším denním chlebem.Indícií jsou dvě prostá slova : MILUJI a ODPOUŠTÍM. Nezapomínejte, že jste na velké cestě, a že vaším cílem je stát se centrem BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY, jako AHAU. SLUNCEM, které svítí pro všechny stejně - pro dobré i špatné, chudé i bohaté. Rozsviťte SLUNEČNÍ JÁ ve svém srdci

3.ELEKTRICKÝ TÓN PODNĚTŮ - SÍLA IMPULSU

TROJKA před vámi otevírá cestu do pozitivních změn a umožňuje vám navrácení se do přirozeného toku života.Poslouchejte v sobě impuls, který vás dovede k NOVÉMU. Dovolte její síle ponořit vás do řeky života všeho, co je zdánlivě ztracené, ,oddělené,nepřístupné, nebo očím neviditelné.Pokud máte sklon být roztržitý,soustřeďte se na jednu zprávu, jeden případ konkrétní změny.Seberte sílu dát výraz pravdě. Přichází čas na velké mystérium, které se objeví prostřednictvím vaší osoby.

DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ POVAHU

Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetum mobile Bytí.V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu ELEKTRICKÉM spočívá výchozí podnět evoluce, neboli síla přinášející rozvoj.V souvislosti se spojením Pečeti Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně.Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a přizpůsobuje programy příčin.V odkazu na Kalendářní Den s Tónem (•••) se ukazuje velmi vysoká aktivita konání.Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nech vše přijít a nepokoušej se nic zastavit ze strachu z rychlosti,s jakou to přichází.

29. července 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Když ti říkám, že Můj slavný plán se odvíjí krůček po krůčku, možná se ti zdá, že všechny události probíhají pomalu. Můj milovaný, teď už nic nebude probíhat pomalu. Všechno se zrychluje. Nicméně jde o postupné odhalování, protože všechno probíhá v dokonalém načasování. Nech vše přijít a nepokoušej se nic zastavit ze strachu z rychlosti,s jakou to přichází. Mé načasování je dokonalé. Proč je nepřijmout? Nechovej v sobě žádný odpor, ale nalézej dokonalou svobodu a radost z toho, jak se můj plán odvíjí. Je to skutečně úžasný plán a ty jsi jeho součástí. Máš v něm svou vlastní roli; proto je důležité, abys ji našel a abys tak učinil hned teď. Nepromarni ani jediný den tím, že bys přestal svou roli hledat. Když si najdeš čas na ztišení, poznáš, jaká je tvá úloha.


TRECENA HADA – KUNDALINI – DNA – VĚDOMÍ ŽIVOTA

28. července 2013 v 16:29 Mayský Kalendář na každý den

BYL TO ČAS HLUBOKÝCH EMOCÍ, RYCHLÝCH A VELKÝCH ZMĚN A DOKONCE PŘEVRATŮ

NEZAPOMEŇTE, ŽE S VELKOU MOUDROSTÍ PŘICHÁZÍ VELKÁ ZODPOVĚDNOST,
ČÍM VÍCE VÍTE, TÍM VÍCE ÚKOLŮ MÁTE
ČÍM VYŠŠÍ VĚDOMÍ, TÍM VYŠŠÍ ZODPOVĚDNOST A ROZUMNÉ HOSPODAŘENÍ S VLASTNÍ ENERGIÍ


Trecena HADA, která před dvěma dny skončila - disponovala 10ti Galaktickými Portály - dny, v kterých je kosmická energie proudící na Zemi velmi intenzivní - Portály otevírají kanály časoprostoru přinášející možnost práce energií s DNA.

Byl to čas Probouzení, nebo také dalšího zvyšování energie Kundalini. Otázky, které HAD přinesl se týkaly kondice těla, vitální síly, životní vůle, přežití, jednání a mnoha aspektů spojených s první čakrou - základní čakrou, kde dřímá Kundalini.

To vysvětluje, že naše Vědomí zde bylo téměř úplně přestavěno od samých základů - víra o našem vlastním Já a téma zákonů, kterými se svět řídí. Bylo zde vyplaveno na povrch Vědomí všeho, co nám bránilo plně ocenit a uznat vlastní potenciál, s jakým jsme na tuto planetu přišli - všechny otázky popírání daru života, snižování sebe sama a podvědomé kódy, které nám bránily plně využívat naši tělesnost a hojnost vycházející z daru, jakým je život sám. Všechno jen proto, aby vyvolala vnitřní revoluci na úrovni Vědomí.

CHICCHAN- je ohnivý had, který symbolizuje životní energii. Kundalini - je duch DNA, která vyzařuje světlo do každé naší buňky. Tam jsou ukryté všechny informace o nás, o naší minulosti i našich předchozích generacích. V tom spočívá moudrost DNA a ohnivého Hada, který odráží světlo v každé naší buňce. Páteř je autostráda pro ohnivého Hada….podél páteře běží dva kanály Ida a Pingala a naše životní energie po nich cestuje nahoru dolů a znovu dokola. Vyplavuje na povrch Vědomí všechny vzorce a kódy, které nám znemožňovaly realizaci cílů naší Duše. Materiální věci, tělesnost a vše, co je zapsané v podvědomí a nervovém systému - to jsou témata provázející Trecenu CHICCHAN.

V této souvislosti je třeba poznamenat, že 20 Pečetí Tzolkinu odráží 20 různých vysokofrekvenčních vibrací vyzařovaných přes Slunce na Zem, které ovlivňují elektromagnetické pole a struktury hmoty na naší planetě včetně nervových struktur mozku.

Trecena Hada je obzvláště důležitá, protože je " prošpikovaná " Galaktickými Portály otevírajícími kanály časoprostoru, kde máme příležitost vystoupit z karmické podmíněnosti.

Autor : Monika Czyrek www.monikaczyrek.blogspot.com

TZOLKIN 28.7.2013 2 CAUAC kin 119

28. července 2013 v 16:27 Mayský Kalendář na každý den


MODRÁ POLARITNÍ BOUŘE
Cauac / Ka - Bouře může přinést dar úrodné půdy pro vyprahlá pole, nebo může ničit celá města. Neznamená to však, že se životodárný déšť promění v ničivý tajfun. Protože je zde tak tenká hranice mezi těmito dvěma extrémy síly Cauac, všechno co potřebujete udělat je - řídit všudypřítomnost potenciálu dramat a otřesů tohoto denního znamení směrem k pozitivním věcem, po kterých toužíte. Všechno, co musíte udělat je - vidět velmi daleko silnici, po které jdete, použít tu samou sílu Cauac k vyčištění Zrcadla Etznab - Vládce této treceny a vidět jasnější, čistší a hlubší pravdu.

DNES JE DOBRÝ DEN PODÍVAT SE NA ŽIVOTNÍ LEKCE, JAKO NA POŽEHNÁNÍ A NA NEPŘÁTELE, JAKO NA ANDĚLY

ESENCE CAUAC, TO JE POCIT BEZPEČÍ, JEDNOTY A MÍRU V ČASE, KDY ZUŘÍ BOUŘE VE VNĚJŠÍM SVĚTE

Dnešní události kladou důraz na základní principy, kterými se musím v životě řídit a které mě podporují při změnách a transformaci. Všechno, co se mi zdá kruté a nespravedlivé, hodím do víru obnovy. Smůla a životní obtíže mě budou pronásledovat tak dlouho, dokud nezměním své názory na smysl a účel života.

TRANSFORMACE

Udržujte odstup od každé otázky. Nesuďte lidi, události či osobní zkušenosti. Získejte přístup k esenciální podstatě vašeho JÁ a požádejte ho, aby vás bezpečně provedlo všemi těžkostmi a pomohlo vyléčit všechny negativní emoce spojené s procesem růstu. Předejte kormidlo v procesu změn vašemu Vyššímu JÁ. Oddělte se od všeho, co vás udržuje v iluzi oddělenosti od pravého Bytí.

Obnova, nezávislost….

Dny MODRÉ BOUŘE se mohou projevit úzkostí a neklidem. Síla jejich dopadu může vyvolat výrazné změny ve vašem životě. Jako vždy, tak i v tomto případě je jediným účelem CAUAC velká přestavba. Abychom přivítali NOVÉ, je třeba nejprve odsunout z cesty ZASTARALÉ. Čím více STARÉHO je třeba odstranit, tím silnější bude impuls CAUAC. Způsoby řešení mohou být velmi nepříjemné, často bolestné, ale nesmíte se nechat unést emocemi - nenegujte změny - i když jsou bouřlivé.

Pokud se vaše Vědomí dostalo na vyšší úroveň, pokud se nadále odmítáte držet starých věcí, síla MODRÉ BOUŘE vám přinese geniální řešení. Bezbolestně odstraní z vašeho života nepotřebné věci a místo STARÉHO okamžitě přinese NOVÉ, zejména pokud je to nezbytné pro váš osobní rozvoj.

Pokud nemáte sílu, abyste změnili v životě to, co by mělo být změněno, věnujte zvláštní pozornost Dnu MODRÉ BOUŘE. Zašle vám sílu a dodá odvahu udělat první krok. Uvědomte si, že každá stagnace v životě pochází z nedostatku životní energie. Dejte šanci Obru CAUAC, aby rozbil všechny překážky a převedl vás do širokých klidných vod.

2. POLARITNÍ TÓN VÝZVY - SÍLA POLARITY

Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdete mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla - kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete svoje pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází. Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.

POLARITA JE PULSEM ZDROJE UNIVERSA

Dny s Energií POLARITNÍHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Pečeť stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě.V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah ( vzhledem k polaritě), což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí, obzvlášť jste-li osobně spojeni s Polaritní Energií, např. přes Kin narození.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Ať je tvůj život neustálou modlitbou lásky a díkůvzdání.

28. července 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Modli se bez ustání. Ať je tvůj život neustálou modlitbou lásky a díkůvzdání. Život je velmi, velmi dobrý, ale pamatuj, že jej budeš mít takový,jakým jej učiníš. Proto budeš-li v negaci, přivoláš na sebe negaci a temný mrak se rozprostře nad tvým životem a oddělí tě od nejvyššího dobra. Budeš-li mít ke všemu stále kladný přístup, uvidíš-li ve všem a v každém dobro, obloha bude modrá a všude kolem tebe a v tobě bude svítit slunce. Naplň svůj život láskou, vírou, nadějí a skutky. Uč se milovat život, protože když se to naučíš, tvůj život bude stálou modlitbou. Modlitba je tvé vnitřní spojení se Mnou, při ní se procházíme a hovoříme spolu, jako jsme činili na počátku. Modlitba je potravou Ducha, výživou duše. Je to hluboká vnitřní potřeba každého jedince. Uvědomuj si tuto vnitrní potřebu a odpovídej na ni.

PŘÍBĚH O ZNOVUZROZENÍ

27. července 2013 v 19:33 Vývoj vědomí bytostí

Nastává období, kdy Kolo roku i Matka Příroda přináší čas ponoření se do hlubin. Čas, kdy můžeme vnímat symbolické pohlazení smrti, která odnáší z našeho života vše staré a vše, co již k nám nepatří.


Někdy mohou konce a tyto "malé smrti" vyvolávat a přinášet bolestné pocity, strach a pochybnosti. Někdy se nám to zdá příliš těžké a náročné a skoro máme chuť to vzdát.
Možná je čas si znovu připomenout, že konce přinášejí vždy nové začátky. Že po každé noci nastane nové ráno. Že někdy je potřeba udělat krok do neznáma - s důvěrou, že pod nohama po došlápnutí ucítíme pevnou zem.
Někdy nás naše cesty dovedou k bodu, kdy musíme nechat zemřít svoje staré Já, abychom se mohli znovuzrodit - do své čistější a zářivější podoby. K bodu, kdy musíme přetnout stará pouta, abychom se mohli osvobodit. Mimo důvěry poddat se tomuto procesu to po nás vyžaduje odvahu. Vykročit z těch starých vyšlapaných cestiček a vydat se novou cestou - cestou srdce. Bez mapy, bez návodu, pouze s nadějí a vírou, že jsme vedeni a ochraňováni.
Již několik let mě provází krásný příběh odvahy, který jsem dostala ve formě malé knížečky jako dárek v knihkupectví. Chtěla jsem se o něj podělit už dříve, ale ten příběh čekal na svůj čas. Možná se teď znovu přihlásil právě proto, aby mi jako už tolikrát dodal odvahu a pomohl překonat náročné zkoušky, které teď prožívám. A možná stejně tak pomůže a inspiruje někoho z vás. Nechte si tedy převyprávět příběh odvahy. Je to Legenda o Bílém orlu, je to příběh Znovuzrození.
Kdesi v Jižní Africe si lidé vyprávějí příběhy o Bílém orlovi, který v této části světa žije. Velký bílý africký orel je pták, který přežívá déle než kterýkoli jiný dravec - může se dožít až sedmdesáti let. Ale před tím, než se tohoto vysokého věku dožije, musí učinit nejobtížnější rozhodnutí svého života.
Ve věku čtyřiceti let mu drápy přirostou k hrudi. Jeho křídla zakrní a velmi ztěžknou. Peří zplihne a ztloustne. Létání je téměř nemožné.
A tak má Bílý orel dvě možnosti - buď zemřít nebo podstoupit velmi bolestný proces obnovy, který trvá sto padesát dní.
Musí letět vysoko do hor, vystavět si hnízdo v blízkosti vysokého skalního útesu, z něhož nebude muset odlétat. Až se ve svém hnízdě usadí, musí orel neúnavně tlouct zobákem do skály, dokud si jej úplně nerozbije. Pak musí počkat, až mu naroste nový zobák, kterým si potom oškube peří těsně u drápů. Když mu začnou růst nové drápy, orel se zbaví veškerého starého peří. A po pěti bolestivých měsících konečně zamává novými křídly, aby pozdravil své znovuzrození, díky němuž bude žít dalších třicet let…

Také v našem životě přijdou chvíle, kdy se musíme na chvíli stáhnout do ústraní, léčit si rány, přijmout bolest. Vydržet, dokud se vše nezahojí a pak začít znovu žít. Abychom mohli dosáhnout naplnění svých snů, je třeba zbavit se starých návyků, neužitečných tradic a bolestných vzpomínek. Jedině když se osvobodíme z pout minulosti, můžeme využít možností, jež nám nabízí naše znovuzrození.
Stejně jako Bílý orel i my máme vždy možnost volby. Abychom mohli žít tak, jak si přejeme, někdy musíme být hodně silní a stateční. A někdy musíme projít opravdu velmi bolestnou zkušeností, abychom znovu mohli létat…
Tento článek bych chtěla věnovat všem, kteří právě prožívají bolestné změny ve svém životě. Pokud máte strach, už to chcete vzdát, ztrácíte naději - prosím nevzdávejte to! Nikdy nejsme vystaveni situacím, které bychom nezvládli. Pokud musíme čelit náročným zkouškám, vesmír nám vždy posílá někoho na pomoc. Jen se dobře rozhlédněte. Nejste v tom sami, požádejte o pomoc, obraťte se na své přátele.
A možná díky tomu zjistíte, že máte kolem sebe spoustu andělů - v lidské i nebeské podobě.
Tímto bych chtěla poděkovat svým přátelům. Za pomoc , podporu, vřelá objetí a lásku, kterou čtu z vašich očí a slyším z vašich hlasů…. Děkuji!!!!!! Srdečně a s láskou Mirka


Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení.


TZOLKIN 27.7.2013 1 ETZNAB kin 118

27. července 2013 v 10:16 Mayský Kalendář na každý den


BÍLÉ MAGNETICKÉ ZRCADLO

ETZNAB - Vlna ZRCADLA - Síla rozpoznávání.
TEĎ je nejlepší ČAS poznat pravdu.

Vlna ZRCADLA přináší do života nezvratnou pravdu a absolutní jasnost.

Na konci Vlny ZRCADLA dosáhneme ve svém životě momentu zvaném OSA ČASU, neboli ČASOVÝ PŘELOM. Mezi Vlnou OPICE a Vlnou ZRCADLA se nachází tzv. PUPEK TZOLKINU, který je tvořen čtyřmi kiny 129,130,131 a 132. Chápeme-li ČAS vertikálně a bereme-li ho z hlediska fraktálního období - máme možnost připomenout si úspěchy minulého období, obohatit svůj potenciál a rovněž zkorigovat současné chyby v životě. ČASOVÁ OSA protíná naše životy cyklicky, ale světy existují i paralelně. Pokud vezmeme v úvahu TZOLKIN, jako velký kalendář, uvidíme, že OSA ČASU učinila první řez v evoluci před 13.000 lety ( přechod z Geneze DRAKA do Geneze OPICE). Zvláštní pozornost by také měla být věnována prvnímu tisíciletí před narozením Krista - přesně období 747 př.n.l. - 353 př.n.l. ( polovina cyklu 3115 př.n.l - 2012 n.l.). To byl čas inkarnace Budhy v Indii, Lao Tse a Konfucia v Číně, a řeckých filozofů Pythagora, Sokrata, Platóna a Aristotela.V tomto časovém období se objevila první vlna "galaktických Mayů", v Mexiku bylo vybudováno město Monte Alban, a zde také odstartoval systém Mayského Kalendáře.

Pokud se zaměříte na Vlnu ZRCADLA, nedívejte se jen na minulých 13 Dnů, ale podívejte se na celý Cyklus Geneze Draka zaměřující se na minulých 130 Dnů kalendářního vývoje. Ponořte se do tohoto časového období a přemýšlejte o něm.

Cílem Vlny ZRCADLA je rozvíjení SVOBODNÉ VŮLE přes výzvy vyvolané osudem. V této Vlně nejsou galaktické portály, každá Pečeť je stejně důležitá.

Nezapomeňte také, že předposlední a poslední pozice Vlny vyznačují polovinu pupku ČASU. Z tohoto důvodu je důležité pozorovat vlastní Střed. Je to Universální Centrum, kolem kterého se točí také vaše JÁ. Tyto dva Dny - odpovídají adekvátně přímo, či nepřímo - skutečnému zlatému dolu znalostí. Takže využijte tuto příležitost!
Nenechte si ujít " ostré hrany " bílé Vlny, protože žádný detail zde nebude opomenutý. Vlna ZRCADLA vám nedovolí klamat, ani přehlížet sebe samého! Je neúprosně očišťující! Nerozčilujte se na ZRCADLO, protože se z něho dívá pouze někdo, kdo stojí na druhé straně odrazu. Ten někdo jste VY! Radujte se, pokud vás z druhé strany uvítá bytost dobrosrdečná, veselá a šťastná, To, co tam TEĎ vidíte, je odraz vašeho JÁ. Všechny informace, na které narazíte v této Vlně mají co do činění s vaším Středem. Přistupujte k nim vážně.

ETZNAB NÁM DÁVÁ SCHOPNOST ROZLIŠIT EMOCE OD FAKTŮ.

DNES JE DOBRÝ DEN PRO SEBEREFLEXI A RETROSPEKCI
KŘEMEN ETZNAB JE ZRCADLO REALITY

Dnešní den otevírá 13ti denní období neochvějné pravdy a jasných poznatků. Dnes se nic nedá zakrýt. Dnes poznám své stíny, slabiny a iluze, kterými se v životě řídím. Dnes dám pod lupu také vedlejší zprávy. Ten, kdo mě nejvíce nervuje, je mým duchovním učitelem. Musím tedy zjistit, co mě chtějí odnaučit protivníci a zdánliví nepřátelé.

TRANSFORMACE STÍNU

Lidé, s kterými se setkáváte jsou vaším vlastním odrazem a jednoznačně pro vás velkým přínosem. Dívejte se na ně, jako na sebe. Uvidíte v nich sebe. Uvidíte, jak si pěstujete v životě iluze. Využijte vrozené schopnosti spravedlivého vyrovnání. Použijte MEČ PRAVDY udělat rozhodující řez ve svém životě, abyste mohli odpustit a ukončit spory.

Identita,pravda,reflexe…..

Pečeti BÍLÉHO ZRCADLA připadá zvláštní role - role NEJVYŠŠÍHO ORGÁNU KONTROLY KVALITY. Vše bude opět dáno pod lupu a pečlivě zkoumáno, zda je to vhodné pro svět, pro kolektivní Vědomí, ale především pro další stupeň Evoluce.
Proto by se neměl nikdo cítit uražen, bude-li podroben BÍLÝM ZRCADLEM opět osobní kontrole. Kromě hodnocení nejdůležitějšího, bude prosvíceno i to, co je vedlejší - a v případě potřeby vráceno zpět k opravě. Dny ETZNAB silně zdůrazňují všechny rozdíly, všechny myšlenkové chyby. BÍLÉ ZRCADLO je naprosto důvěryhodné, protože svůj odraz v zrcadle nemůže nikdo popřít. Na příkladu jiných lidí nám ETZNAB ukazuje naše výhody, nevýhody, slabé stránky, které si nechceme připustit. Pokud nám někdo leze na nervy, znamená to, že problém je v nás, nikoliv v tom člověku. Pokud si myslíme, že je někdo špatný - jsme špatní my sami, jen to nechceme, nebo si to neumíme přiznat. Tento člověk nám vstoupil do cesty jen proto, aby nám odrážel naši vlastní charakteristiku. Nic se neděje bez příčiny. Celý život jsme konfrontováni s důsledky našich myšlenek a činů. Porozumění, pochopení a přijetí této reality je první krok k pochopení nových dovedností, jako například telepatie. Dny ETZNAB nám tímto přinášejí neocenitelnou pomoc. Kdo je ochoten přijmout svůj odraz, tomu BÍLÉ ZRCADLO ukáže zázračnou pilulku, jak uvolnit stres. Čím lépe pochopíme smysl reflexe, tím rychleji zareagujeme, a tím rychleji dosáhneme mír, harmonii, vnitřní pocit bezpečí a tím snazší pro nás bude boj proti vypuknutí infekce. - Odstraněním toho, co nás ruší, se tak připravíme na překročení prahu Evoluce. Síla BÍLÉHO ZRCADLA je největším spojencem na cestě k Osvícení - Hledáním Vyšší Pravdy odhalujeme tajemství příčin.
Duchovní motto ETZNAB zní : "JEN TO, CO JDE HLADCE, JE PRAVDA. TO, CO NARÁŽÍ NA PŘEKÁŽKY, MUSÍ BÝT DÁNO POD LUPU."

1.MAGNETICKÝ TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI

Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný Akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO. Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu. Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu! Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.

VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE!

Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu CENTRA invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu s Pečetí. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Pečetí.V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.


Přehled Vlny ETZNAB - 27.7. - 8.8.

ETZNAB 1
CAUAC 2
AHAU 3
IMIX 4
IK 5
AKBAL 6
KAN 7
CHICCHAN 8
CIMI 9
MANIK 10
LAMAT 11
MULUC 12
OC 13

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.