Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Vědomí v čase a prostoru

27. června 2013 v 10:44 |  Mayský Kalendář na každý den

Vědomí v čase a prostoru


Mayský kalendář nám pomáhá pochopit historii a umožňuje seznámit s tvořením časových struktur, jako Božského Plánu Stvoření od doby Velkého Třesku před 16,4 miliardami let - od této doby počítají Mayové Cykly STVOŘENÍ, které v jeden jediný den skončily na deváté úrovni pyramidy - v UNIVERSÁLNÍM Cyklu - 28.10.2011. Všimli jste si od tohoto data zrychlení tvoření?Mayové určili 9 dlouhých cyklů od života ryb až k Osvícení Vědomí. Už ve staré Mezopotámii ale i Sumerové zaznamenávali na své hliněné tabulky klínovým písmem Cykly Tvoření, které trvaly 7 Dní a 6 Nocí - Mayové nejsou první civilizací, která disponovala těmito znalostmi počítání, ale jsou nejmodernější posvátnou civilizací, která nám o tom zanechala nejvíce zmínek. Ačkoliv to ale vypadá, že se čas neustále zrychluje - zrychluje se tvoření - máme na všechno méně času. Když se podíváte na spodní úroveň pyramidy - BUNĚČNÝ Cyklus - máme zkušenost, že jsme na všechno měli mnohem více času - 1 DEN trval 1,26 miliard let - zatímco v roce 2011 DEN trval 20 dnů!! Kdysi jsme potřebovali miliardy let pro vznik života a 14 let od vytvoření PC ke vzniku World Wide Web. Rok 2012 byl chybně interpretován jako konec světa - 21.prosinec 2012 znamenal počátek OSVÍCENÍ.

Vědci dodnes nechápou, jak indiánský kmen žijící v lese - " nemoderním a zastaralým způsobem" mohl určit Počátek Stvoření, trvalo jim 7 let, než rozluštili mayské kódy - v roce 1994 se švédský mikrobiolog Carl Johan Calleman Ph.D. rozhodl vyřešit záhadu mayské civilizace.

Kalendář byl v každé civilizaci absolutním středem všeho - bohužel dnes je tomu tak i s komerčním gregoriánským kalendářem, jehož základ spočívá na fyzické podstatě - navzájem nesoudělitelných cyklů a pevných tělesech naší sluneční soustavy - takže nás, jako kolektivní vědomí nepochopitelným způsobem odvádí od přirozeného toku života. Gregoriánský rok trvá 365,25 dní - všechny kalendáře starověkých civilizací disponovaly rokem, který měl 360 dnů, jako 360° kruhu, stejně jako Mayský kalendář TUN. Vědomí gregoriánského kalendáře nás udržuje v Bytí MINULOSTI A BUDOUCNOSTI.


Vědomí znamená - že si uvědomujete vědomě všechno, co právě děláte. Vědomí se orientuje podle dvou aspektů ČASU & PROSTORU - funguje tak celý život teď a tady. Pokud budete nosit vodu ze studny - jste určitý čas na určitém místě. Jiné Vědomí existovalo v 15.století, jiné Vědomí existuje např. v Africe. Gregoriánský kalendář pracuje zákeřně s naším Vědomím od roku 1582 - na úrovni naprostého potlačení individuality - na systému stáda - STŮJ V ŘADĚ, DĚLEJ, MLČ A TVRDĚ PRACUJ!


KAŽDÝ ČLOVĚK VE VŠECH DOBÁCH VESMÍRU MĚL A MÁ SVŮJ VLASTNÍ VÝCHOZÍ BOD POZNÁNÍ, KTERÝ NIKDO JINÝ NEMÁ. VŠICHNI MÁME SVOBODNOU VŮLI JESTLI NAŠI POZORNOST SMĚRUJEME K BOLESTI, NEBO PŘÍJEMNĚJŠÍM VĚCEM.

My všichni jsme se narodili v PLANETÁRNÍM Cyklu, kde 1 Den trval 19,7 roku - narodili jsme se skvělým lidem a do té doby bylo všechno pořádku. Kolem 13. a 15. roku našeho života, vám ti lidé, kteří tvrdili, že jsou vaši rodiče připadali trapní a nudní - vznikaly různé pohledy, vy jste začali mít mnohem více informací, než vaši rodiče - vznikala generační propast - v tomto PLANETÁRNÍM Cyklu nastal velký posud Vědomí. Co kdysi nebylo možné se stalo rychle skutečností.

VESMÍRNÝ Cyklus začal 11.2. 2011 a půda pod nohama v ekonomických oblastech začala být více a více horká -Cyklus trval 260 dnů a skončil 28.10.2011 a od té doby máme pocit, že se vše jakoby v mikrosekundě smazalo - vše je jinak - věci, na které jsme potřebovali dříve rok, je třeba zvládat za 20 dnů. Zvykněte si na to!

Realitou Jednoty je
VĚDOMÉ TVOŘENÍ
SPOLEČNÉ TVOŘENÍ
RŮST NA ZKUŠENOSTECH A ZÁŽITCÍCH

a k tomu byla nutná příprava, která trvala 16,4 miliard let!!

Zpracováno na podkladech z přednášky Iana Xela Lungolda 2004
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 selskyfilosof | E-mail | Web | 27. června 2013 v 19:53 | Reagovat

Hezký den Všem.
Co k tomu dodat,Mayové vnímali realitu na své úrovni, tak ji i vykládali,já Vám dávám vnímaní z dnešního pohledu, vidím jejich pravdu a převádím do podoby dnešního vnímání, přesto není zdaleka chápána, tři x tři úrovně, to je dvět v nekonečném opakování, až do konečného naplnění záměru Boha, Vesmíru, Universa.
A pak znovu, to je podstata nekonečosti.
Jen vyjádření obyčejného sedláka.
sf.

2 selskyfilosof | E-mail | Web | 27. června 2013 v 19:58 | Reagovat

"Vědci dnes nechápou,jak by mohl obyčejný sedlák formulovat universální zákon Vesmíru."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama