Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Červen 2013TZOLKIN 5.6.2013 1 CIMI kin 66

5. června 2013 v 20:36 Mayský Kalendář na každý den

BÍLÁ MAGNETICKÁ SPOJKA
Cimi / Hun - Oslavujte cyklus života, smrti a znovuzrození; počátků, zavírání a znovu otevírání; nového, starého, předělaného; minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Co umírá, bude znovuzrozeno. Co je toxické, musí být vyčištěno. Co je příčinou bolesti, bude vyřešeno. Co je uvězněno, bude osvobozeno.
To jsou nekonečné cykly všeho - jak nahoře, tak dole, jak uvnitř, tak venku - z nekonečného obrovského vesmíru vám kvantové částečky mohou, ale nemusí šeptat do ucha každý moment……

CIMI - Vlna SPOJKY - Síla Přeměny
TEĎ je nejlepší ČAS odtrhnout se od minulosti.

Vlna SPOJKY pomáhá vyrovnat průběh života, odsunout z cesty to, co se stalo reliktem minulosti a co stále ruší váš klid.

Vlna BÍLÉ SPOJKY testuje úroveň vibrací v poli vašeho života. Je zodpovědná za shodnost informací, - udržuje kontrolu harmonie mezi tím, jak myslíte a co říkáte. Podívejte se na své pocity při " náhodných " setkáních s lidmi ze strany čistoty myšlení a upřímnosti záměrů. Ne cizích, ale vašich vlastních!
Třetím Portálem v této Vlně je CABAN 12 ( v tento den bude specificky zvýšena vibrace planety ). ČERVENÁ ZEMĚ s sebou přináší mnoho informací souvisejících s Programem Uzdravení, s kterým chtě nechtě jste bezprostředně spojeni od té doby, co chodíte po Zemi. V tento den máte bezprostřední vhled do Kroniky Akáši ( kniha vtělení na Zemi). Může se mnohem více prosvětlit váš individuální vztah s CELKEM. Otevřený Portál zlepšuje schopnost rozpoznání mnoha vztahů. Z tohoto důvodu Vlna BÍLÉ SPOJKY hraje výjimečnou roli v TZOLKINU. Z jedné strany síla pomáhající vyrovnat zátěže, z druhé strany umožňuje prostřednictvím Portálu vhled do vašeho Středu a odhalí vaši roli na Zemi. DVANÁCTÝ Den je třeba se zamyslet, zda byl ve vašem bezprostředním okolí zahájen proces oddělení od minulosti, nebo se vyjasnila nějaká komplikovaná věc, nebo jestli se manifestovalo něco nového a jestli už víte, čeho se musíte pustit, abyste uskutečnili na Zemi váš Světelný Kód.
Nezapomeňte navázat osobní vztah s Vlnou díky dvěma nebo třem Pečetím vaší Solární Rodiny. Můžete tak objevit mnoho žhavých ohnisek a určit nejcitlivější body ve vašem životě.

CIMI TO JE CYKLUS NAROZENÍ, SMRTI A ZNOVUZROZENÍ
JE TO DOBRÝ DEN SPŘÁDAT VOLNÉ VLÁKNO ŽIVOTA

Duchovní konzervatizmus je největší překážka na cestě přeměn. Velmi často jsem přitlačen ke zdi, abych se zbavil něčeho starého a udělal krok vpřed. Ode dneška se učím dobrovolně odsunout z cesty to, co přežilo a bez bolesti pustit minulost. Vím, že mě čeká těžká práce. Nejdříve odstraním z domu všechny zbytečné věci připomínající nepříjemné vzpomínky.

TRANSFORMACE

Vzdejte se síly dokonalosti. Poslouchejte v sobě tu část, která volá " po smrti " a transformaci. Buďte přístupní její moudrosti…

Rovnováha, minulost, změna…..

Síla dopadu CIMI se objeví jako mocná ENERGIE PŘEMĚNY. Klade zvláštní důraz na oddělení od starých programů, autorit a zlozvyků. CIMI přetrhává a láme vazby se vším, co je ZKOSTNATĚLÉ. Čím silnější je ZTUHLOST, tím bolestnější je proces! I když BÍLÁ SPOJKA často přináší bolest a utrpení, je naším největším spojencem na duchovní cestě rozvoje. CIMI nám umožňuje udělat rozhodující krok vpřed. Pokud se naučíte vědomě pustit to, co bylo - CIMI vás bezbolestně vyprovodí ze starých nefungujících vztahů do nové bezpečné oblasti.
V jednom lidském životě umíráme tisíckrát, protože každý nový krok směrem k novému cíli, je další z vnitřních smrtí. Energie BÍLÉ SPOJKY pracuje jako bílé krvinky, bojuje v organizmu s tím, co nám brání žít. CIMI válčí se zápalnými ohnisky a odstraňuje potencionální hrozbu našeho duchovního života. Pokud máte problémy rozloučit se s něčím STARÝM - je jedno, s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. BÍLÁ SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může UVOLNIT z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.

1.MAGNETICKÝ TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI

Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný Akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO. Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu. Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu! Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.

VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE!

Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu CENTRA invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu s Pečetí. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Pečetí.V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.

Přehled Vlny 5.6. - 17.6.

CIMI 1
MANIK 2
LAMAT 3
MULUC 4 galaktický portál
OC 5
CHUEN 6
EB 7 galaktický portál
BEN 8
IX 9
MEN 10
CIB 11
CABAN 12 galaktický portál
ETZNAB 13

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Láska je klíč ke všem zavřeným dveřím.

5. června 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Víš vůbec, co znamená milovat, cítit, že tvé srdce je naplněno takovou radostí a vděčností, kterou už nemůžeš obsáhnout a která přetéká ke všem duším, jež tě obklopují? Je to slavnostní pocit pohody a souladu s veškerým životem. Všechen strach, všechna nenávist, žárlivost, závist a lakota zmizí, protože tam, kde je láska, není místo pro záporné a destruktivní síly. Je-li tvé srdce chladné a necítíš žádnou lásku, nezoufej, ale rozhlédni se kolem a najdi něco, co můžeš milovat. Může to být nějaká docela malá věc, a tato malá jiskra může zažehnout celou tvou bytost, až v tobě vzplane láska. Pouhý malý klíč může odemknout těžké dveře. Láska je klíč ke všem zavřeným dveřím. Uč se s ní zacházet, dokud všechny dveře nebudou otevřeny. Začni právě tam, kde jsi. Otevři oči i srdce a odpověz svou láskou všude tam, kde je třeba


TZOLKIN 4.6.2013 13 CHICCHAN

4. června 2013 v 20:09 Mayský Kalendář na každý den

ČERVENÝ KOSMICKÝ HAD

Chicchan / Oxlahun - Dnešní den je jedním z nejsilnějších v Tzolkinu. Oxlahun - silné a mystické číslo v kalendáři proplétá své intenzivní duchovní energie se zářivým vnitřním ohněm Chicchan - hlubokého a mystického denního znamení. Je to den, který vyživuje vašeho koypou, kundalini, vaší životní sílu proudící skrze tělo, mysl, duši. Ať vás nic neodvrátí od této posvátné společnosti: udržujte pokoru, laskavost a integritu, udržujte čistotu úmyslu, jak vyjádřit sílu této posvátné energie ve vašem životě a životě druhých lidí kolem vás.

Trecena POUTNÍKA přináší SVOBODU a NEZÁVISLOST. TŘINÁCTÝ Den vám odhalí, jak důležité je vaše fyzické tělo a umožňuje podívat se zblízka na neduhy a komplexy, abyste poznali jejich význam.

DNES JE DOBRÝ DEN PEČOVAT O SVÉ TĚLO, O JEHO PRUŽNOST A TOK ENERGIE

Dobré sebevědomí jde ruku v ruce se svobodou. Tam, kde chybí svoboda, zaniká radost ze života a začíná selhávat zdraví. Dnes se podívám na nemoce a rozpoznávám, jestli mě občas neblokují komplexy ( dýchací systém ) , nebo něco nemohu strávit ( žaludek) , nebo zda nenosím zbytečnou zátěž ( záda) , nebo jestli nade mnou nedominuje Ego ( kolena).

TRANSFORMACE

Použijte svoje tělo jako klíč k vnitřní transformaci. Podívejte se na něj, jako na ukazatel směrující vás k Vyššímu Vědomí. Řiďte se instinktem. Řiďte se vnitřním hlasem.Věřte v přirozenou schopnost rozhodnout se v tom okamžiku….

Instinkt, vitální síla…..

ČERVENÝ HAD náleží k nejrychleji konající síle Prasíly. Pokud je lidské Vědomí založeno na právech duchovních, energie HADA vám nabídne vynikající fyzickou i psychickou kondici. Ten, kdo se řídí pravidly stanovenými Egem, se nemůže divit, pokud ho ČERVENÝ HAD konfrontuje se skutky egoistického chování. HAD přistupuje velmi přísně k chování lidského Ega, jelikož v samovůli Ega vzniká nejvíce karmického odpadu. Všechny nepříjemné pocity ve dnech ČERVENÉHO HADA jsou znakem nedostatku lásky k sobě a k druhým lidem. Kdo se nachází v harmonii se svým Středem, kdo respektuje svoje zdraví i tělo, tomu HAD zašle životní sílu na všech možných úrovních, zejména na úrovni fyzického a mentálního těla. Doplňkovou odměnou HADA za laskavý přístup k našemu vlastnímu životu a životu všech ostatních bytostí, bude skvělá nálada. Pamatujte, že naše laskavost a skvělá nálada je poskytována všem lidem, se kterými se setkáváme. Nepřímo tak budeme obdarováni také jejich energií v podobě úsměvu. Člověk pohrdající dary života, závislostmi, špatnou životosprávou, nedostatkem hygieny, nebo negativním postojem k životu, by se měl co nejrychleji spojit s Energií ČERVENÉHO HADA, než se objeví nemoc.

13. KOSMICKÝ TÓN TRANSFORMACE - SÍLA POHYBU UNIVERSA

TŘINÁCTKA se vás dotýká rukama neviditelných sil, zodpovědných za radikální změnu. Tón TŘINÁCTÝ uvádí do pohybu vše, co se brání změně, co je strnulé, co vypadlo spod vaší kontroly. TŘINÁCTKA může spustit cokoliv, co dramaticky změní běh vašeho života. Věřte ale, že se vás dotýká Nejčistší Energie Universa, a nová sebeidentifikace, pomáhající vám otevřít se darům Vesmíru. TŘINÁCTKA vás volá, abyste se připojili k akci na zlepšení vyšších standardů vašeho Esenciálního JÁ a k cíli vašeho Světelného těla. Přemýšlejte, o jak velký pohyb běží z hlediska vaší důvěry lidem a v přirozené procesy života. Věnujte pozornost běhu okolností, které se náhle objeví před vaším duchovním zrakem.TŘINÁCTKA má moc pohybu úrovní a změny četnosti. Posílá vám nejnovější informace, vrhá nové výzvy, vytváří nové možnosti. Staňte se Nebeským Poutníkem. Buďte upřímní a flexibilní. Dovolte nepříznivým situacím stát se vašimi dynamickými spojenci!

OTEVŘETE SE SPOLUPRÁCI,
KTEROU VÁM NABÍZÍ POHYB UNIVERSA
POD VAŠÍM VEDENÍM!

V Tónu TŘINÁCTÉM pulzují Energie, jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE, čili SÍLA PŘEMĚN A ZMĚN. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout. Pokud jste v minulosti měřili čas v rytmu "12", to znamenalo, že jste se mohli točit pouze dokola, ať jste dělali cokoliv správně a rychle - nic podstatného z toho nemohlo vzniknout. Číslo "13" je často nazýváno BOŽSKÝM FAKTOREM. Jiné školy mluví o 13 jako o ČÍSLE OSUDU.
Dny s Tónem TŘINÁCT jsou často přetíženy svým obsahem, umožňující přeměnu energie, která se může jevit pro člověka velmi zdrcující. Proto může vzniknout pocit lenosti, nesoustředěnosti, nebo pocit něčeho NOVÉHO, co visí ve vzduchu. Nezapomeňte, že TŘINÁCTÝ Tón vzniká spojením Tónu PRVNÍHO, který vždy ohlašuje něco nového. Tón TŘINÁCTÝ se váže s fází přechodu - opuštěním STARÉHO a připojením se k NOVÉMU - čili SÍLU TRANSFORMACE.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


Nemůžeš pokračovat po zbytek svého života starým způsobem.

4. června 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Nebuď nikdy plně uspokojen svým pohledem na život. Vždy se můžeš naučit něčemu novému a vzrušujícímu a můžeš doufat, že to uskutečníš, zůstaneš-li otevřený a citlivý ke všemu, co se děje. Nové cesty nejsou vždy snadno pochopitelné. Nedopusť, aby tě znepokojovaly, ale buď ochoten je přijmout s vírou a věz, že tvé porozumění tím poroste. Poznáš oním hlubokým vnitřním poznáním, zda tyto nové ideje, nové cesty a nové myšlenky jsou pravdivé, či ne. Jestliže získáš hluboký pocit správnosti, dovol sám sobě vstřebat tyto pravdy, i když jim nebudeš zcela rozumět. Postupně vysvitne světlo, a ty procitneš a vše pochopíš. Nemůžeš pokračovat po zbytek svého života starým způsobem. Musíš být ochoten pustit se do něčeho zcela nového.

VŠÍMEJTE SI ZNAMENÍ

3. června 2013 v 12:53 Doteky Nového Života

Máte strážného anděla, ať tomu věříte nebo ne, a tento anděl je s vámi pořád od chvíle, kdy jste se narodili.


VŠÍMEJTE SI ZNAMENÍ

Máte strážného anděla, ať tomu věříte nebo ne, a tento anděl je s vámi pořád od chvíle, kdy jste se narodili.

Každému z nás byl v životě dán důkaz, že máme strážného anděla. Tento důkaz nám byl dán proto, aby nám pomohl uvěřit. Bohužel mnoho lidí si nevšimne těchto znamení a buď je úplně ignorují nebo je připisují náhodě.


Lidé říkají, že pro mě to je snadné věřit v anděly. Vidím anděly fyzicky od dětství; vidím strážného anděla za každým člověkem, nehledě na jeho náboženství. Každý den na vlastní oči vidím, jak moc se strážní andělé snaží, aby získali pozornost svého svěřence - někdy tahají za oblečení nebo shazují věci, ale mnoho lidí dál pochybuje o tom, že pomoc je nablízku.

MEDITACE NA POMOC

Nahrála jsem meditaci, abych pomohla lidem zamyslet se nad jejich životem a s pomocí jejich strážného anděla se rozpomenout na pomoc nebo znamení, které jim dal jejich anděl. Když jsem to CD nahrávala, sama jsem se ponořila do hluboké meditace a nechala jsem svého vlastního strážného anděla, aby mě vedl v tom, co říkám.

Vím, že poslouchání nějaké meditace je silné, ale chci vám tady dát určitý základ, abyste viděli důkaz toho, jak váš strážný anděl působí ve vašem životě.DOPŘEJTE SI TĚCH PÁR MINUT

Ať jste kdekoliv, doma, v autobuse, u počítače nebo dokonce na nějakém zalidněném místě, dovolte si utišit a uklidnit se. Představte si, jak přímo za vámi stojí váš strážný anděl, potlačte na chvíli všechny svoje pochybnosti a dovolte si cítit jeho přítomnost.

Vzpomeňte si na dobu, kdy jste byli malým dítětem a viděli jste všechnu tu radost a zázraky v životě, kdy jste neměli ještě žádné starosti. Požádejte svého strážného anděla, aby vám pomohl si vzpomenout na situace, ve kterých vám pomohl.

Uvědomujte si myšlenky, které vás přitom napadnou. Mohou to být jen útržky obrazů nebo zlomky vzpomínek. Také si můžete uvědomit až později, třeba večer nebo druhý den, co jste přesně viděli.


Pamatujte, že váš strážný anděl s vámi není pouze tehdy, když se všechno daří - je s vámi i těžkých a bolestných dobách. Může se stát, že si najednou vzpomenete, jak vám strážný anděl pomohl překonat smutek ze ztráty milovaného prarodiče.

Váš strážný anděl vám možná předal znamení skrze jiné lidi, možná někdo řekl něco, co vám dodalo odvahu. Často jsou to právě ty malé věci; možná vám maminka nečekaně udělala váš oblíbený koláč - že by poslechla svého strážného anděla?

Každé dítě cítilo dotek ruky svého strážného anděla, který ho uklidnil a ujistil. Požádejte teď svého strážného anděla, aby vám pomohl si vzpomenout na tento dotyk a poznat ho. Možná se vás dotkl na ruce, na tváři nebo na rameni; můj strážný anděl si vždy hrál s mými vlasy. Možná jste cítili jeho paže kolem sebe, jak vás objímají. Když se vás váš strážný anděl dotkne, cítíte bezpečí a lásku.

ZNAMENÍ TADY A TEĎ

Požádejte svého strážného anděla, aby vám dovolil cítit znovu jeho dotek, jak tu teď sedíte. Buďte otevřeni možnosti, že můžete ucítit dotyk svého strážného anděla. Nezavrhujte malé šimrání, pocit tepla nebo závan větru jako náhodu. Mnoho lidí se samo blokuje před těmito zkušenostmi tím, že mají příliš velká očekávání. Což mi připomíná jednu ženu, s kterou jsem se setkala a která nevěřila znamením, které jí andělé dávali, ačkoliv jí jich dávali celkem hodně. Stále čekala, že se jí její strážný anděl zjeví. Jako dospělí si často myslíme, že víme přesně, jak by mělo znamení vypadat, a pak zmeškáme opravdová znamení, když nám jsou dána.

V těchto posledních dvou minutách rozjímání jste si možná vzpomněli na chvíle, kdy vám váš strážný anděl pomohl, když jste byli dítě. Pokud ano, uchovejte si tyto vzpomínky, neboť jsou velmi vzácné, a buďte pozorní ke znamením, kterými vám váš strážný anděl znovu pomáhá ve vašem každodenním životě.
Pokud jste si nevzpomněli na chvíli, kdy vám váš strážný anděl dal důkaz o tom, že je s vámi, nemyslete si, že nemáte žádného strážného anděla nebo že ne vás nemiluje - ujišťuji vás, že ho máte a že vás bezpodmínečně miluje takové, jací jste. Během několika následujících dní si buďte vědomi vzpomínek z dětství, které vás napadnou, a sledujte znamení, kterými vám váš strážný anděl pomáhá. Andělé mi říkají, abych vám řekla, že vám dávají znamení neustále, ale my je tak často přehlédneme. Andělé mi říkají, že děti mnohem častěji vidí a rozpoznávají znamení, a proto se zde soustředím na dětství.

Prosím o to, aby každému, kdo čte tento článek, bylo umožněno vidět znamení, které mu v životě dává jeho strážný anděl.
Požehnání,Lorna


TZOLKIN 3.6.2013 12 KAN

3. června 2013 v 10:29 Mayský Kalendář na každý den

ŽLUTÉ KRYSTALICKÉ ZRNO

Kan / Lahun - Dnes vyjádřete vděčnost za ty aspekty a prvky v životě, které jste byli schopni rozvinout, osvítit a obohatit v průběhu této Treceny; zatěžující vzory z minulosti, které jste byli schopni zlomit a nová semena, které jste mohli zasít. Ať už jste kdekoliv ve vašem životě, čerpejte z vašich životních zkušeností, podnětů vaší karmy, vhledů do vaší duše, které pohánějí pozitivní změnu, kterou chcete vidět v životě, v rodině, ve vztazích, zemi a společnosti celého světa.

Vlna POUTNÍKA přináší SVOBODU a NEZÁVISLOST. DVANÁCTÝ Den vám ukazuje že pokud chcete najít smysl života, musíte nejprve uspořádat své myšlenky.

DNES JE DOBRÝ DEN OČISTIT VZTAHY A NAVÁZAT NOVÉ,
ZRNO - TO JE MAGIE KLÍČENÍ, RODINA, SEXUÁLNÍ AKTIVITA

Dnes změním své myšlenky a způsob přemýšlení. Dokud se nebudu cítit vnitřně svobodný a nezávislý, nezmění se nic trvale a dál budu odsouzen k utrpení. Svoboda je aktem životní zralosti. Životní prostředí oceňuje pouze zralé osoby. Dnes se uvolním od nadměrného bezpečí.

TRANSFORMACE

Uvědomte si, že životní problémy vám chtějí jen pomoci osvobodit vás od iluze bezpečí. Mějte odvahu využít nové možnosti. Zbavte se nadměrné opatrnosti. Nepříjemnosti, kterým čelíte vám to ukazují. Probuďte v sobě pole snů a přání.

Cíl, schopnost, příležitost….

Dny označené KAN bolestně odhalí jakoukoliv nedbalost tím, že nepoužíváte vaše přirozené schopnosti, nevyužíváte životní příležitosti a jedinečné možnosti. Země je evoluční scéna, na které musíme zdokonalit naše Hvězdné ZRNO. KAN klade zvláštní důraz na všechno, co je Božské, a co nejvíce opomíjíme. Ten, kdo se honí za iluzemi a zanedbává svoje poslání, spatří ve dnech ŽLUTÉHO ZRNA bolestný odraz svých činů. Zatímco ten, kdo se řídí moudrostí srdce, toho podpoří Energie KAN zápalnou silou, nasměruje ho k cíli, ukáže efektivitu jednání a odkloní ho od karmických úkolů, které si sám vybral. Lidem, kteří zjistí, že jejich síla je výrazně snížená, se doporučuje věnovat zvláštní pozornost informacím, které přináší Dny označené symbolem ŽLUTÉHO ZRNA. Díky tak jednoduché magii se před vámi otevře duchovní pole nabízející okamžitou pomoc v každé situaci. Síla KAN je obsažená v každém TADY & TEĎ, objevuje se vždy v pravý čas, vždy přináší nejvyšší energetický obsah a je nejvíce pokroková. Obr KAN vás nikdy nezklame, když jste v nouzi - nabídne vám to nejlepší řešení, ale musíte ho k sobě vědomě přivolat.

12. KRYSTALICKÝ TÓN BILANCE - SÍLA VYŠŠÍ PRAVDY

Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplývající z polarity. Prýští odtud síla vytrvalosti, podporující celé naše rytmicky pulsující tělo.Žijeme ve světe polarity a víme, že všechno patří do jednoho velkého CELKU - uvědoměním si svých osobních vzorců. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit. Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili. Vědění je otázkou schopnosti vnímat. Hledejte, kde je pevnost tlaku, kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení. Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarity k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Světelné Rodiny si přivolejte mystickou moudrost, spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.

ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI !!
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU!!

V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti. Slovo krystalický zde znamená jasný vhled, čistotu obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu nám ukazuje, o co se v celé Vlně jednalo. A také, jak jsme byli zapleteni karmickými vazbami - to nám odhalí vyšší nadhled. Tón KRYSTALICKÝ preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny kalendářní Dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Zákon vděku za vše je základní duchovní zákon.

3. června 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jestliže tvůj postoj je kladný, jsi schopen vidět pod povrch, do skutečných hlubin. Dívej se na své potřeby zcela jasně, a pak poznáš bez pochybností, že všechny tvé potřeby jsou a budou zázračně uspokojovány. Nikdy za to nezapomeň vzdávat díky. Zákon vděku za vše je základní duchovní zákon. Umíš být opravdu za vše vděčný? Vidíš dobro v každé situaci? Přeji si, aby ses snažil uvádět tento zákon stále více a více do života, zvláště když se setkáš se zdánlivě velmi obtížnou situací. Pohleď na ni správně a zpříma; potom ji prozkoumej ze všech stran, a až skončíš, zjistíš, že celý tvůj postoj k této situaci se značně mění. Co se zpočátku jevilo jako pohroma, stalo se teď příležitostí, a ty jsi povolán vyřešit ji úspěšně tím, že si z ní vybereš jen to nejlepší

TZOLKIN 2.6.2013 11 AKBAL kin 63

2. června 2013 v 22:03 Mayský Kalendář na každý den

TZOLKIN 2.6.2013 11 AKBAL kin 63

MODRÁ SPEKTRÁLNÍ NOC

Akbal / Buluc - Pečujte o svůj vnitřní domov, srdce vaší duše. Tam je zdroj síly, jádro vašeho životního záměru. Ctěte ho a respektujte, protože je skutečně posvátné. Vy jste jediný, kdo může ochraňovat integritu vaší duše.
Dnes je dobrý den pro uzemnění, pečujte o svůj dům, domov a rodinu. Pokud máte děti, udělejte si trochu času a promluvte s nimi o posvátném semenu - potenciálu, který v sobě nosí. Řekněte jim, jak je důležité milovat a nikdy se nevzdat svých vlastních nadějí. Dítě je jako nekonečně kvetoucí rostlina, období za obdobím, vrstva po vrstvě, semínko květu a ovocný plod - a stejně jako květina, potřebuje slunce a vodu sebelásky a sebeúcty.

DNES JE DOBRÝ DEN NA ROZJÍMÁNÍ O HVĚZDNÉM PROSTORU,
ODTUD PŘICHÁZÍ INSPIRACE

NOC SYMBOLIZUJE KOSMICKOU PRÁZDNOTU, MÍSTO, KDE NIC NEEXISTUJE, ALE PRÁVĚ TAM SE SKRÝVÁ CELÝ POTENCIÁL; NOC, TO JE LŮNO TVOŘIVOSTI…..Z TÉTO PRÁZDNOTY VZNIKAJÍ NOVÁ ŘEŠENÍ, UMĚLECKÉ INSPIRACE , ROZPOUŠTÍ SE STRACHY A NEDOSTATEK POCITU BEZPEČÍ

Dnes očistím astrální pole, v kterých jsem nahromadil mnoho škodlivého odpadu. Je to balast, který mi brání na cestě k nezávislosti. To, čeho se po nocích nejvíce bojím, jsou mé vlastní myšlenkové formy, které jsem sám kdysi nevědomě stvořil. Dnes přestanu věřit na zlo, ďábla a smůlu. Jsem připraven poznat nové směry, abych uzdravil kanály představ, snů a tvůrčích nápadů.

TRANSFORMACE

Buďte ochotni podstoupit test. Jak oceňujete sami sebe? Obejměte duchovním zrakem všechny negativní procesy a spusťte se až na samé dno, abyste viděli dary, které s sebou přináší….

Přání, sny….

Dny nesené energií MODRÉ NOCI, odhalí velmi iracionální obrazy. Jako první ze všech světů odhalí nedostatky vyplývající z přerušení kontaktu s Božským Zdrojem. Pokud je lidské Vědomí zaměřeno pouze na materiální dobro, Energie NOCI musí udělat řez, abyste skoncovali s těmito dary.Ve dnech MODRÉ NOCI se může objevit pocit bezmoci, malichernosti, a také silná frustrace i pocit nedostatku smyslu života. Pokud člověk najde cestu do vnitřních světů, dny NOCI v něm uvolní tvůrčí impulsy, zašlou zázračné nápady a pomohou s vynalézavostí při překonávání obtíží a nedostatkem na všech úrovních Bytí. MODRÁ NOC podporuje lidské úsilí v oblasti rozšiřování Vědomí a také vyprovází ze všech fyzických omezení. V této Pečeti dřímá magická síla umožňující přístup k dosud neznámým potenciálům. Dny MODRÉ NOCI jsou opravdovou truhlou s pokladem, kterou nám posílá Božský Zdroj. Jenom ten, kdo se řídí vlastní intuicí, kdo neomezeně věří svému Zdroji, může dosáhnout kosmického bohatství, a s jeho pomocí tak rozdrtit všechny pozemské nedostatky.

11. SPEKTRÁLNÍ TÓN OČISTNÉ SÍLY - SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ

JEDENÁCTKA - to je proces rozpouštění - proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO - CO - JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se nadhledem - do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy . Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu!

TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ

V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu SPEKTRÁLNÍM se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou Dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít Dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.Máš v sobě všechnu sílu, všechnu moudrost, všechnu moc, všechen rozum a všechno pochopení.

2. června 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Můžeš dokázat všechno, když budeš mít ve Mne víru a důvěru a nebudeš mít žádné pochybnosti a strach, které by ti v tom bránily. Neexistuje nic, co bys nemohl udělat, co bys nemohl v tomto životě dokončit, je-li tvůj vztah a postoj k věci správný a máš-li naprostou důvěru ve svou schopnost ji vykonat. Máš v sobě všechnu sílu, všechnu moudrost, všechnu moc, všechen rozum a všechno pochopení. To Já ti umožňuji vykonat zdánlivě nemožné tím, že pracuji v tobě a skrze tebe. Nikdy se neboj mířit vysoko, nikdy se neobávej očekávat, že nemožné se stane možným. Nežij omezen žádnými hranicemi, svým životem přesáhni sám sebe a dej Mi tak příležitost ukázat ti, že se Mnou je vše možné. Nedáš-li Mi tuto příležitost, jak můžeš čekat, že se dozvíš, co vše bys mohl vykonat, budu-li Já s tebou ve spojení a budu-li provázet a řídit tvůj život? Nech vše plynout, přenech vše Mně a sleduj, co se bude dít.


PÁTÁ DOHODA - Jaroslav Dušek (SVOBODA BÝT SÁM SEBOU!)

2. června 2013 v 1:15 Oblíbená videa

Pokračování knihy moudrosti starých Toltéků. Záznam představení pokaždé jiného a vždy vynikajícího! - Pátá dohoda nás zavádí do hlubin nás samých, k našemu pravému já. Pokračování Čtyř dohod, které změnily životy milionům lidí po celém světě, připomíná největší dar, kterým se můžeme obdarovat: svobodu být sám sebou.


MY JSME TI, NA KTERÉ JSME ČEKALI!

2. června 2013 v 1:02 Oblíbená videa
A také o tom, že MY JSME TI, NA KTERÉ JSME ČEKALI! - Vztahy lidského těla, správné stravy a našeho energetického systému. Jak si zachovat vitální svěžest a stabilitu a uchránit se parazitickým útokům. - Součást komponovaného bloku RŮZNÉ FORMY PARAZITICKÝCH ÚTOKŮ NA ČLOVĚKA, v sobotu dopoledne na Setkání Gošárníků 6 v Chotěboři. Organizuje Igor Chaun a Goscha o.s.
Více o videích a aktivitách GOSCHA na www.goscha.cz


TZOLKIN 1.6.2013 10 IK

1. června 2013 v 13:53 Mayský Kalendář na každý den

BÍLÝ PLANETÁRNÍ VÍTR

Vlna POUTNÍKA přináší SVOBODU a NEZÁVISLOST. DESÁTÝ Den vám naznačuje, že s pomocí síly duše se můžete uvolnit od připoutanosti k materii.

DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE SE ZDROJEM

VÍTR, TO JE DECH DUCHA, DECH ŽIVOTA,…. ENERGIE, KTERÁ ZTĚLESŇUJE, ZASÍVÁ A ZASÍLÁ DOBRÉ DUCHOVNÍ MYŠLENKY A SEMENA……..JE TO ENERGIE DUCHOVNÍ INSPIRACE SNÍLKŮ A VIZIONÁŘŮ…...VÍTR JE ENERGIE STOJÍCÍ ZA ZMĚNAMI POČASÍ, ZMĚNAMI SPOLEČNOSTI…..EROZE

Dnes se může stát cokoliv. Dnes využívám všechno, v čem jsem v životě zvítězil. Nerozděluji nic na lepší a horší, ale udržuji neutrální postoj. Dnes zjistím, jestli jsem svobodným člověkem, anebo otrokem toho, co je typicky pozemské ( peníze, vzdělání, postavení ). Dnes poznávám své komplexy a neobviňuji ostatní ( děti, rodiče, partnera, šéfa).


TRANSFORMACE

Naučte se vnímat vztah s tím, co je Božské, následujte svojí intuici.

Komunikace…..

Dny označené symbolem IK mají velmi bouřlivý průběh, pokud se dostanou do vzorce Stínu vašeho kauzálního těla. BÍLÝ VÍTR přináší pořadí, ve kterém jsou jednotlivé programy uzdravovány. Zkušenosti získané v tento den mohou být velmi nepříjemné. Především bude zkontrolováno, jak dalece se Ego brání realizaci programů vybraných vaší duší. Obzvláště bolestným způsobem je kladen důraz na nedisciplinovanost, nepoctivost a nízké oceňování vlastního JÁ. Jelikož BÍLÝ VÍTR víří bezprostřední Energií Zdroje, u osob spirituálně pokročilých se může v tento den rozzářit síla duchovní zralosti, která nejen produchovní jejich fyzický svět, ale vyvede je z obecného chaosu. Energie BÍLÉHO VĚTRU může velmi specifickým způsobem odhalit aspekty komunikace s Vyšším JÁ a rovněž nám s přátelským úsměvem na tváři ukázat výjimečnou drsnost. V Tónu IK, který je bezprostředně spojen se Zdrojem, vibruje duchovní čistota a síla, která vás neustále vede osobním procesem rozvoje. Vibrují zde také všechny Prvovzory - díky kterým můžete navázat kontakt s Vyšším Vědomím.

10. PLANETÁRNÍ TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ

DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systémy víry se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou : musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi! To je klíč k nalezení vaší pravé identity.

POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT

V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Pečeť stojící vedle Tónu DESET.
TÓN PLANETÁRNÍ VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento Den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


Každá duše musí po království nebeském toužit, dříve než je může nalézt.

1. června 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Proč si nezvykneš přistupovat k životu ve správném duchu, radostně, s očekáváním a s absolutní důvěrou, že je před tebou jen to nejlepší ? Chci, abys měl v životě opravdu to nejlepší. Nechci, abys šel životem s těžkým břemenem na ramenou, ohnutý pod tíhou starostí světa. Potřebuji tě svobodného, abych mohl pracovat v tobě a skrze tebe. Přestaň být ustaraný a vlož všechny své starosti a břemena na Mne. Pochop, že království nebeské je v tvém nitru; čeká tam na tebe, abys je poznal. Musíš je poznat, uvěřit mu a snést je na Zem. Království nebeské je stav mysli a je na každém, aby je hledal a našel. Každá duše musí po království nebeském toužit, dříve než je může nalézt. Touha po něm musí být tak silná, že se jí nic nemůže postavit do cesty.