Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Květen 2013

TZOLKIN 31.5.2013 9 IMIX kin 61

31. května 2013 v 14:29 Mayský Kalendář na každý den

ČERVENÝ SOLÁRNÍ DRAK

Imix / Bolon - Když venku zuří bouře, není lepší místo, než se ohřát doma u ohně, a v uklidňujícím objetí naší matky. Stejně tak můžeme najít útočiště v pohodlí našich myšlenkových vzorců a reakcí - když lidé, životní události, nebo situace atakují naše vnímání reality. Ale stejně jako musí všechny děti jednoho dne opustit bezpečí své matky, tak i my všichni musíme čelit výzvám, abychom se vyvíjeli a postupovali na cestě naší duše. Dnes je velký den psychického znovuzrození: Bolon silné a pozitivní energie zjemňují dopad Imix a vedou vás k vašemu životnímu cíli.

DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU
IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY

Dnes čerpám sílu a inspiraci ze Zdroje, kterému bezhraničně věřím. Mám velký zápal do práce. Dnes uskutečním své tiché záměry. Dnes obklopím mateřským teplem každého trpícího člověka a nenechám se zaplést do jakéhokoliv konfliktu. Lehce přetrvám všechny těžké chvíle a nedovolím, aby se zrodil chaos. Dnes zachovám umírněnost, nepřijmu Macho postoj a nestanu se bolestným EGEM.

TRANSFORMACE

Důvěřujte moudrosti osudu. Uvěřte v nádhernou fantazii, že v životě dostanete to, co potřebujete. Otevřete se volnému toku přijímání a dávání. Mluvte o svých snech, přáních, potřebách.

Obživa, důvěra, víra….

ČERVENÝ DRAK - bez ohledu na doprovodný Tón - vždy přináší otázky důvěry. Dny označené touto Pečetí se dotýkají pole Stínů, a mohou se projevit strachem, bezmocí, ztrátou, MACHO postojem, nebo namyšleným Egem. Jelikož ČERVENÝ DRAK symbolizuje svět hmoty, pod vlivem Energie Stínu se může projevit silným impulsem k postranním úmyslům (nadvláda, lakota, chamtivost). Pozitivní dopad IMIX se projevuje jako OCHOTA JEDNAT, AKTIVITA, NADŠENÍ, SEBEDŮVĚRA, SEBEÚCTA. Energie Dne může zdůraznit poskytování "mateřského tepla", péči a klid. Otázky, kterým ČERVENÝ DRAK přikládá zvláštní význam, jsou otázky matérie, otázky obživy, stejně jako radosti ze života.

9. SOLÁRNÍ TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ

DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ zkostnatělé vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.

ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI !!

V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. SOLÁRNÍ dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Slunečního Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Začni hned teď rozvíjet své vědomí a myslet na hojnost ve všem...

31. května 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Začni hned teď rozvíjet své vědomí a myslet na hojnost ve všem, protože jen tak mohou být všechny tvé potřeby uspokojeny. Chci, abys věděl, že je pro Mne velkým potěšením dávat ti království, z něhož plyne vše ostatní. Proto je musíš hledat ze všeho nejdřív, a vše další ti pak bude přidáno. Znám každou tvou potřebu a každá tvá potřeba bude obdivuhodně splněna. Věř tomu z celého srdce. Nikdy nedovol jediné pochybnosti, aby zmařila tento zázrak. Přijmi Má slova, žij podle nich a uvidíš, jak přichází zázrak za zázrakem. Čas zázraků jistě ještě neskončil. Jsi-li Mi svým životem zcela oddán, budeš svědkem nevýslovných zázraků. Uvidíš, jak se nemožné stává možným. Poznáš ve všem Mou ruku. Tvé srdce bude přetékat láskou a vděčností za vše, co přijde.

Hormonální jógou za lepším zdravím

30. května 2013 v 18:04 Oblíbená videa

Hormonální jógou za lepším zdravím
Hormonální jógová terapie ( HJT) je cvičení ásan, jógových pozic a jejich variant. Cviky aktivují a harmonizují hormonální systém ženy a mají také další efekty, například detoxikují tělo, rozšíří plíce, čistí krev, nabijí energií a zvyšují sebevědomí a pocit sebedůvěry. Výsledky se dostaví většinou po 3-4 měsících. Součástí cvičení jsou i pranajámy (dechová cvičení) a cviky, které účinně odbourávají stres.

http://www.cestyksobe.cz/hormonalni-jogova-terapie-ad2508/


Naslouchejte svému tichému vnitřnímu hlasu....

30. května 2013 v 12:30 Jednoduchost života

Nikoho nenásledujte, nenapodobujte, protože napodobování a následování dělá z člověka hlupáka. Narodili jste se s úžasným potenciálem vlastní inteligence. Narodili jste se s vnitřním světlem. Naslouchejte svému tichému vnitřnímu hlasu, a on vás povede. Nikdo jiný vás nemůže vést, nikdo se nemůže stát vaším vzorem, protože jste jedineční. Nikdy nežil nikdo úplně stejný jako vy a nikdy nebude nikdo, kdo by byl úplně stejný, jako jste vy. V tom je vaše krása, vaše vznešenost - jste nenahraditelní; vy jste vy a nikdo jiný takový není.

Osho

...kdo už neměl sílu jít dál.....

30. května 2013 v 12:17 Skutečný mír je uvnitř


Tohle píšu jen pro ty z vás, kteří stojí na hraně života a smrti, pro vás, kterým bolest srdce či bolest mysli nedovoluje vstát…
Když jsem před lety stál na mostě nad tratí a držel za ruku někoho, kdo už neměl sílu jít dál, byl jsem na počátku a neznal moc démonů, kteří ovládají lidi. Byl jsem plný pýchy a přesvědčení, že to dokážu a jen ti slabí a neschopní se nedokážou sami zvednout. Tolik jsem se mýlil…
Pro ty z vás, kteří máte tváře rozežrané solí svých slz, klouby bílé jak tisknete poslední zbytky sil třesoucích se rukou. Pro ty z vás, kteří se rozhodujete a nevidíte již cestu dál, čekáte na svůj vlak. Pro vás mám toto poselství.
Jdou dny a my máme tu příležitost. Ano! Pokaždé máme šanci začít znovu.
Dnes k ránu jsem tam stál i já. Hleděl jsem do tváří démonů, slyšel jsem smích ďábla, roztáhl jsem ruce a už skoro padal. V poslední chvíli jsem zavřel oči a zbyla jen tma... Na mou otázku proč - proč bych to neměl udělat, přišla náhle odpověď, která mne překvapila: "Z kříže se neslézá…"
Prudce jsem se nadechl, otevřel jsem překvapením oči a uviděl vycházet slunce. Na zatažené obloze, tak brzy ráno… Snad to nebylo světlo slunce, co jsem uviděl. Vím však, že to bylo znamení…
Pokud si nedokážete teď odpustit, nevadí, buďte laskaví. Najděte v sobě laskavost - laskavost k sobě! Láska znamená dávat. Dejte si druhou šanci, byť by byla v pořadí již sto první. Otevřete oči, věřte, že po každé noci přijde ráno, byť by ta noc byla nejdelší a nejhlubší ze všech nocí. Věřit znamená přijímat. Přijměte své chyby, nehodnoťte je ani sebe. Věřte a vaše víra vám dá sílu jít dál, i když to vypadá, že to nejde. Nadechněte se a v pravdě vnímejte Boha, neopustil vás…
Nechť v pokoře mých slov spatříte sílu a ne slabost.
Mé světlo svítí dál a tma mě nepohltila…


TZOLKIN 30.5.2013 8 AHAU kin 60

30. května 2013 v 10:57 Mayský Kalendář na každý den

ŽLUTÉ GALAKTICKÉ SLUNCE
Ahau / Uaxac - Obzvláště rozhodující den pro dokončení, vyřešení a uzavření. Neodcházejte z něčeho, co jste začali, nebo k čemu jste se zavázali jen proto, že jsou věci ještě těžší. Tím se učíte, kdo jste. Takže posilte své odhodlání, přitáhněte kořeny domova a rodiny, které Trecena Ben posiluje a využijte vysoce nabitou sluneční energii Ahau k posunutí vpřed a k protažení potížemi ve vašem životě.

DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT O MOUDROST A NEUSTÁLOU PODPORU NAŠE PŘEDKY

Dnes OHEŇ Lásky proniká mé Vědomí a spaluje v něm všechno, co vzbuzuje obavy. Dnes se rozhodne mnoho věcí. Dnes najdu východ z každého útlaku. Spoléhám-li na lásku, poznám hodně tepla od lidí. Dnes se podělím o své znalosti s druhými a nebudu hledat rozdíl mezi mnou a lidmi. Všichni jsme si rovní a svobodní. Všichni máme stejné právo na štěstí. Dnes se těším z úspěchu svého partnera a nikomu nic nezávidím.

TRANSFORMACE

Pokud jste ztělesněním LÁSKY - TADY & TEĎ - jste celkově volní. Podívejte se na obraz vlastního JÁ pojetím Božskosti. Získejte toto umění přijetím BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY a BEZPODMÍNEČNÉHO ODPUŠTĚNÍ.

Osvícení, láska, odpuštění…

ALFA & OMEGA. KONEC & ZAČÁTEK - to vše leží v Pečeti ŽLUTÉHO SLUNCE. AHAU je řídící centrum, ze kterého jsou průběžně zasílány tvůrčí impulsy, a do kterého se vrací zpět každý výsledek. Zde se zaměřují na úspěchy akcí za posledních devatenáct Dnů Unialu; zde musí být výsledky přezkoumány, tady se utváří celková bilance. Dny AHAU hrají důležitou roli v oblasti vlivu Rezonance. Síla vyzařování, kterou mají, je výrazem vaší evoluční zralosti, odrazem stupně integrace s životním prostředím a vlivem skupiny, ve které se otáčejí. Pokud máte pocit osamělosti uprostřed lidí, sbližte se s Energií AHAU. Odtrhněte se od falešných očekávání a závazného pojetí lásky. Přestaňte se milovat "za něco", naučte se odpouštět. Skoncujte s neustálými negacemi, vydáváním soudů a oblíbených argumentů ANO-ALE. Uvolněte se, zavřete oči a zamyslete se, co byste chtěli ve svém životě změnit. AHAU je magickým klíčem do Kristova Srdce. V těchto dnech se magie stává vaším denním chlebem. Indicií jsou dvě prostá slova : MILUJI a ODPOUŠTÍM. Nezapomínejte, že jste na velké cestě, a že vaším cílem je stát se centrem BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY, jako AHAU. SLUNCEM, které svítí pro všechny stejně - pro dobré i špatné, chudé i bohaté. Rozsviťte SLUNEČNÍ JÁ ve svém srdci.

8. GALAKTICKÝ TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ

Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.

VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE

Tón GALAKTICKÝ vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako velmi nepříjemný. Bolest a utrpení se mohou objevit v oblasti mentální, emocionální, fyzické, nebo také v podobě překážek, nepříznivého průběhu věcí, nešťastných událostí doma, ve společnosti i v povolání. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají po nás jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Obrať se do svého nitra, hledej uvnitř každou odpověď, a nalezneš ji.

30. května 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Mohu ti stále sdělovat duchovní pravdy, avšak jen když je prožiješ, převedeš do praxe, a tím je prokážeš, stanou se pro tebe skutečností, budou v tobě žít a působit. Musíš myslet sám za sebe, žít sám za sebe a pracovat sám za sebe. Musíš stát na vlastních nohou a nikdy nečekat, že za tebe někdo něco udělá. Obrať se do svého nitra, hledej uvnitř každou odpověď, a nalezneš ji. Může to trvat dlouho. Možná, že se budeš muset učit být trpělivý a čekat na Mne, ale jsou-li tvá víra a přesvědčení dost silné, nalezneš vše, co hledáš. Uč se rozmachu, růstu a rozvoji. Nauč se čerpat z pramene vší sily a moudrosti, všeho poznání a porozumění. Stále se ke Mně obracej, k svému Bohu a Pánu, k božství v sobě. Já tě nikdy nezanedbám ani neopustím, neboť teď již jistě víš, že,Já jsem stále s tebou.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.5. 2013 - 2.6. 2013

30. května 2013 v 0:08 Doteky Nového Života


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.5. 2013 - 2.6. 2013
Uveřejnil(a) Láďa
Pondělí, 27 Květen 2013 20:59
Milovaní,
nyní se vaše cesta vpřed a vzhůru ještě více propojuje s radostí a krásou, která sídlí ve vaší duši, což vede k pocitům růstu a nekonečných možností. Otevřete se vizi nových začátků a dovolte si přijímat štědrost Vesmíru, neboť vám přináší schopnost užívat si plodů svých nejhlubších snů. Cesta před vámi je očišťována a nyní je třeba jediné - otevřít svá srdce. Nechte svou fantazii vznášet se na radostném očekávání příchodu nového dne, který je čistý jako nepopsaný list a na který můžete psát život podle svého výběru, vše, co je třeba, je vaše aktivní účast.

Následujte pokyny svých upřímných tužeb a nebojte se mít velké sny. Pochopte, že máte možnost získat to nejlepší, co může život nabídnout. Mnozí z vás jste již připraveni vykročit mimo hranice starých paradigmat, která se již rozpadají před vašima očima. Vy jste katalyzátory pro právě probíhající změny. Dostali jste se na své cestě do bodu, který potřebuje vaši víru a přesvědčení, že vše je v pořádku a že se před vámi prostírá nový život. Neopouštějte svou víru a trvejte na tom, aby se vaše záměry staly skutečností. Na éterických úrovních života probíhá spousta aktivit, které vám mohou ve vašem úsilí pomoci.

Tato doba vyžaduje neustálé přehodnocování svých očekávání a vnímání toho, jak by co mělo být. Jak jste si asi všimli, většina z toho stejně nedopadla tak, jak jste si představovali, protože jisté síly zaměstnávaly vaši pozornost mnohem bezprostřednějšími problémy, jako je zajištění základních životních potřeb. Tyto síly se spojily, aby rozptýlily vaše soustředění na důležitější hodnoty života, ty, které váš život zkvalitňují a přinášejí určitou míru osvobození od bídy a nedostatku. Žijete v konzumním světě a jste to vy, kdo se musí rozhodnout, do jaké míry budete v tomto světě hrát aktivní roli.

Pokud zvolíte jednodušší život s menší potřebou získávání nejnovějších věcí a přístrojů, poskytne vám to prostor pro život plný opravdové radosti z obyčejných maličkostí, které stačí pouze zaznamenat a ocenit. Kouzelný den a krásné seskupení mraků na nebi poskytnou silné momenty radosti a porozumění. Nádherný západ slunce na konci dne vám může požehnat svým inspirativním a povznášejícím poselstvím nekonečné krásy, která se dá nasávat a vychutnávat s nekonečným potěšením. Všude kolem vás existuje kvalitní život, který vyžaduje jen minimum finančních prostředků. Je jich spousta a jsou volně dostupné díky elementárním bytostem, které vám denodenně slouží jen pro samu radost z tohoto dávání.

Všímejte si všech zázraků přírody, které obklopují váš domov a okolí, neboť všude, kam se podíváte, najdete krásu. Vnímejte krásu v srdcích vašich milovaných, kteří snaží vytvořit vám život přinášející větší pohodlí a potěšení. Bez jakéhokoli očekávání si všímejte dárečků, které vám každý den přinášejí, aniž by za ně požadovali cokoli na oplátku. Učiňte štěstí jiného člověka jako svou prioritu a zjistíte, že když přinesete štěstí druhým, přinesete ho také sami sobě. Děkujte každý den za vše, co máte a co dostáváte, neboť tímto způsobem toho dostanete ještě více.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Obraz: Andělská energie proudící do Srdce každé živé bytosti na planetě Zemi 29.5.2013

29. května 2013 v 15:15 Obrazy rok 2013

Obraz: Andělská energie proudící do Srdce každé živé bytosti na planetě Zemi

Text i obraz jsou autorské © Anna a je možné je v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu http://slunecnikvet-anna.blog.cz/

TZOLKIN 29.5.2013 7 CAUAC kin 59

29. května 2013 v 10:56 Mayský Kalendář na každý den

MODRÁ REZONANČNÍ BOUŘE
Cauac / Uuc - Často je to uprostřed bouře, kdy najdete vnitřní klid, vhled, nebo inspiraci, kterou hledáte ……bouře smývá všechno, ale i příčiny. Díky schopnosti Uuc vidíte věci ze všech úhlů a díky Cauac smývající masivní síle, dostane dnes vaše duše silnou očistu. Všechno, čeho jste se dřív drželi, se pálí: všechny vrstvy sebeklamu, nejistoty, strachu, veškeré nečistoty, špína viny a hanby, a všechny toxiny ostatních jedů. Dopad není jednoduchý, zejména pokud máte vytvořených hodně vrstev, může to trvat několik kol Tzolkinu, ale věřte energii a její očistné práci - vyjdete naprosto čistí.

DNES JE DOBRÝ DEN PODÍVAT SE NA ŽIVOTNÍ LEKCE, JAKO NA POŽEHNÁNÍ A NA NEPŘÁTELE, JAKO NA ANDĚLY
ESENCE CAUAC, TO JE POCIT BEZPEČÍ, JEDNOTY A MÍRU V ČASE, KDY ZUŘÍ BOUŘE VE VNĚJŠÍM SVĚTE

Dnes zregeneruji mé ochablé tělo, posílím nervy, zreformuji váhání mysli. Dnes se může objevit strach, že něco, nebo někoho ztratím. Rozpory, duchovní utrpení a deprese mě chtějí probudit ke změně názorů. Dnes mě nepřekvapí žádná situace, především ty, které staví svět na hlavu. Dnes nedovolím násobit pochybnosti, ale vědomě uspořádám svět smyslů.

TRANSFORMACE

Udržujte odstup od každé otázky. Nesuďte lidi, události či osobní zkušenosti. Získejte přístup k esenciální podstatě vašeho JÁ a požádejte ho, aby vás bezpečně provedlo všemi těžkostmi a pomohlo vyléčit všechny negativní emoce spojené s procesem růstu. Předejte kormidlo v procesu TRANSFORMACE vašemu Vyššímu JÁ. Oddělte se od všeho, co vás udržuje v iluzi oddělenosti od pravého Bytí.

Obnova, nezávislost….

Dny MODRÉ BOUŘE se mohou projevit úzkostí a neklidem. Síla jejich dopadu může vyvolat výrazné změny ve vašem životě. Jako vždy, tak i v tomto případě je jediným účelem CAUAC velká přestavba. Abychom přivítali NOVÉ, je třeba nejprve odsunout z cesty ZASTARALÉ. Čím více STARÉHO je třeba odstranit, tím silnější bude impuls CAUAC. Způsoby řešení mohou být velmi nepříjemné, často bolestné, ale nesmíte se nechat unést emocemi - nenegujte změny - i když jsou bouřlivé.
Pokud se vaše Vědomí dostalo na vyšší úroveň, pokud se nadále odmítáte držet starých věcí, síla MODRÉ BOUŘE vám přinese geniální řešení. Bezbolestně odstraní z vašeho života nepotřebné věci a místo STARÉHO okamžitě přinese NOVÉ, zejména pokud je to nezbytné pro váš osobní rozvoj.
Pokud nemáte sílu, abyste změnili v životě to, co by mělo být změněno, věnujte zvláštní pozornost Dnu MODRÉ BOUŘE. Zašle vám sílu a dodá odvahu udělat první krok. Uvědomte si, že každá stagnace v životě pochází z nedostatku životní Energie. Dejte šanci Obru CAUAC, aby rozbil všechny překážky a převedl vás do širokých klidných vod.

7. REZONANČNÍ TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ

Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické do NOVÉHO světa. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům. PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.

STAŇTE SE JEDNÍM S MYSTICKOU SEDMIČKOU
JEDNÍM SE SEDMI ČAKRAMI TĚLA
SEDMI ÚROVNĚMI PYRAMIDY,
KTERÉ SPOJUJE VĚDOMÍ SEDMI

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje, nazývaném též SEDMOU dimenzí. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. V energii SEDMIČKY je stimulovaný ŠESTÝ SMYSL, čili mimosmyslové vnímání. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abychom se nedostali do zápasů či extrémů.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Ty jsi individuálně to, co Já univerzálně.

29. května 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jsi bodem světla v Mé mysli. Jsi bodem lásky v Mém srdci. Když to dokážeš přijmout, když se dokážeš vidět jako mikrokosmos v makrokosmu, nikdy se už nebudeš podceňovat a špatně o sobě smýšlet. Uvědomíš si, že jsi skutečně utvořen k obrazu Mému, že jsme jedno a že nás nikdo a nic nemůže rozdělit. Jestliže pocítíš jakékoliv odloučení ode Mne, věz, že sis je způsobil sám, neboť Já se od tebe nikdy neodloučím. Ty jsi individuálně to, co Já univerzálně. Divíš se, že se musíš znovu zrodit, abys přijal zázrak této pravdy? Mnoho lidí se ode Mne vzdálilo a odloučilo do té míry, že si Mě umístili do nebes do takových výšek, že jsem nedosažitelný. Já jsem v tobě, skryt ve velkých hlubinách, a čekám, až Mě poznáš a vyzvedneš na světlo.

TZOLKIN 28.5. 2013 6 ETZNAB kin 58

28. května 2013 v 13:17 Mayský Kalendář na každý den

BÍLÉ RYTMICKÉ ZRCADLA
Etznab /Uac - Ať už se trápíte vy, nebo vaši milovaní, ať už je to psychicky, fyzicky, nebo emocionálně, dnešní energie vám dávají silný stabilní základ pro postavení, zajištění a zabezpečení péče pro uzdravení. Přesto to ale neznamená, že bychom měli hýčkat, nebo rozmazlovat ty, kteří potřebují naši pomoc, protože Etznab nás učí říkat slova, která - jak se říká pravda někdy bolí. Nakonec je to někdy věc, která může skutečně vyřešit problém, nebo obtíže : drsnou neskrývanou pravdou. Pokud budete mít jistotu svého vlastního vnitřního stabilního jádra, pak budete schopni ustát pravdu. Buďte majákem stability pro vás a vaši rodinu.

ETZNAB NÁM DÁVÁ SCHOPNOST ROZLIŠIT EMOCE OD FAKTŮ.
DNES JE DOBRÝ DEN PRO SEBEREFLEXI A RETROSPEKCI
KŘEMEN ETZNAB JE ZRCADLO REALITY

Dnes se přesvědčím, jestli jsem si vybral správnou cestu ke svobodě, nebo falešnou. Pokud se naučím vcítit do postavení druhých a dívat se na sebe očima " nepřátel " , poznám objektivní pravdu a najdu neviditelný magický kompas. Dnes shromažďuji informace o sobě, dívajíc se očima druhých.

TRANSFORMACE

Lidé, se kterými se setkáváte, jsou vaším vlastním odrazem a jednoznačně pro vás velkým přínosem. Dívejte se na ně, jako na sebe. Uvidíte v nich sebe. Uvidíte, jak si pěstujete v životě iluze.Využijte vrozené schopnosti spravedlivého vyrovnání. Použijte MEČ PRAVDY udělat rozhodující řez ve svém životě, abyste mohli odpustit a ukončit spory.

Identita, pravda, reflexe…..

Pečeti BÍLÉHO ZRCADLA připadá zvláštní role - role NEJVYŠŠÍHO ORGÁNU KONTROLY KVALITY.Vše bude opět dáno pod lupu a pečlivě zkoumáno, zda je to vhodné pro svět, pro kolektivní Vědomí, ale především pro další stupeň Evoluce.
Proto by se neměl nikdo cítit uražen, bude-li podroben BÍLÝM ZRCADLEM opět osobní kontrole. Kromě hodnocení nejdůležitějšího, bude prosvíceno i to, co je vedlejší - a v případě potřeby vráceno zpět k opravě. Dny ETZNAB silně zdůrazňují všechny rozdíly, všechny myšlenkové chyby. BÍLÉ ZRCADLO je naprosto důvěryhodné, protože svůj odraz v zrcadle nemůže nikdo popřít. Na příkladu jiných lidí nám ETZNAB ukazuje naše přednosti, nedostatky, slabé stránky, které si nechceme připustit. Pokud nám někdo leze na nervy, znamená to, že problém je v nás, nikoliv v té osobě. Pokud si myslíme, že je někdo špatný - jsme špatní my sami, jen to nechceme, nebo si to neumíme přiznat. Tento člověk nám vstoupil do cesty jen proto, aby nám odrážel naše vlastnosti. Nic se neděje bez příčiny. Celý život jsme konfrontováni s důsledky našich myšlenek a činů. Porozumění, pochopení a přijetí této reality je první krok k pochopení nových dovedností, jako například telepatie. Dny ETZNAB nám tímto přinášejí neocenitelnou pomoc. Kdo je ochoten přijmout svůj odraz v zrcadle, tomu BÍLÉ ZRCADLO ukáže zázračnou pilulku, jak uvolnit stres. Čím lépe pochopíme smysl reflexe, tím rychleji zareagujeme, a tím rychleji dosáhneme mír, harmonii, vnitřní pocit bezpečí a tím snazší pro nás bude boj proti vypuknutí infekce. Odstraněním toho, co nás ruší, se tak připravíme na překročení prahu Evoluce. Síla BÍLÉHO ZRCADLA je největším spojencem na cestě k Osvícení - Hledáním Vyšší pravdy, odhalujeme tajemství příčin.

Duchovní motto ETZNAB zní : "JEN TO, CO JDE HLADCE, JE PRAVDA. TO, CO NARÁŽÍ NA PŘEKÁŽKY, MUSÍ BÝT DÁNO POD LUPU."

6. RYTMICKÝ TÓN ROVNOVÁHY - SÍLA VYROVNÁNÍ

Organická rovnováha má kořeny v Celosti toho, kým jste. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se vším CO JE. Stůjte pevně na Zemi a dovolte vyjádřit své Světelné JÁ. Zkontrolujte stav vašeho pozemského JÁ v tuto chvíli. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Věřte, že i hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesněte v pozemských věcech to, co je Božské, čili svoji Hvězdnou Duši. Pouze tehdy proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.

ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.

V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulosti a odporu - a na druhé straně se koncentrují Energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučuje se, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení jakýchkoliv jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Co děláš pro svou sebekázeň?

28. května 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Dříve než bys lezl na vysokou horu, by sis jistě prohlédl celou svou výbavu, abys zjistil, zda je v pořádku, zda lano nemá žádný kaz, protože na něm je závislý celý tvůj život. Vybral by sis dobrého vůdce a musel bys v něj mít naprostou důvěru. Musel bys být ochoten bez námitek poslouchat vůdcovy příkazy a dodržovat jeho nařízení. Stejné je to s duchovním životem. Nemůžeš doufat, že začneš žít tento vzrušující život, aniž by ses naučil kázni a poslušnosti, aniž by ses rozhodl konat Mou vůli a poslouchat Můj hlas. Nebylo by to pro tebe bezpečné. Máš-li pocit, že jsi uvízl ve vyjetých kolejích, prozkoumej pečlivě své nitro a zjisti, zda je v něm něco, co tě pozvedne. Co děláš pro svou sebekázeň? Umíš si ještě něco odříci? Jak je to s tvou poslušností? Jsi ochoten následovat Mou vůli, ať to stojí cokoliv?


TZOLKIN 27.5.2013 5 CABAN

27. května 2013 v 23:14 Mayský Kalendář na každý den

ČERVENÁ VEDOUCÍ ZEMĚ

CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Dnes udělám dlouhou procházku a vstoupím do kontaktu s přírodou, která mi dává inspiraci a pocit odpočinku. Dnes nikdo nenaruší můj klid ani já nezpůsobím zmatek v životě druhých. Dnes nebudu konfliktní, neudělám ukvapená rozhodnutí, nebudu tvrdohlavý. No, i já se mohu mýlit.

TRANSFORMACE

Zkoncentrujte se na okamžik přítomnosti. Podívejte se na svůj život bez vydávání ukvapených závěrů. Přemýšlejte o svých osobních plánech.Věřte, že vy sami z vlastní vůle jste se rozhodli inkarnovat na Zemi v tomto zvláštním čase. Připomeňte si, proč jste tady.

Souznění, rozvoj, spolupráce….

V Energii ČERVENÉ ZEMĚ se nachází zóna kontroly individuální úrovně Vědomí. Je zde testována užitečnost a škodlivost individuálního JÁ pro CELEK.Všechny pocity ve Dnu CABAN, by měly být posuzovány z pozice osobní Rezonance s CELKEM. CABAN kontroluje také vztah ČLOVĚK - PŘÍRODA, protože jako pozemský kolektiv přebíráme zodpovědnost za osud světa. Pamatujte si, že rovnováha v přírodě je daleko více narušena, než mezilidské vztahy. Kdo se naučil vidět sám sebe, jako součást CELKU, přestane soudit lidi, protože ví, že každý, koho potkáme, je odrazem v zrcadle našeho vlastního JÁ. Uzdravení světa a kolektivního Vědomí začíná pořádkem na vlastním dvorku. Mohou zde nastat různé konflikty, nejen v kruhu rodinném, nebo v kruhu přátel, ale i v pracovním prostředí.V takových případech se stává síla navigace CABAN strážcem svým pozemským zástupcům, nenechá své studenty na scestí, ale na každém rozcestí pro ně nastaví osobní majáky. Pokud chcete připojit ke svému duchovnímu JÁ všemocnou Energii CELKU, zaměřte se na Den ČERVENÉ ZEMĚ, ale nikoliv proto, aby posílil vaši pozici, či vás posunul na první místo, ale proto, aby vám pomohl vyřešit problémy ve vašem okolí. Socializace je důležitým krokem k duchovnímu růstu, tzn., že každý jednotlivý aspekt Vědomí, musí dosáhnout plnohodnotné formy, aby mohl být přijat do CELKU.

5.VEDOUCÍ TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ

Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého SRDCE. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do STŘEDU, abyste po navrácení na Zem mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k pravdě - k poznání vaší Hvězdné Podstaty. Vyšší pravda je k nalezení na Zemi. Díky přijetí vašeho lidství a pozemského Bytí, najdete smysl i moudrost NOVÉHO Vyššího Bytí.Vraťte se do Středu a vneste více Světla do vašeho fyzického těla. Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho Srdce. Pokud přestanete přemýšlet kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ. Zůstaňte tichý a skromný. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.


VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU !
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ VAŠEHO STŘEDU !

Tón PÁTÝ je autoritou Vlny - z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA - spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, - díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Vstúpte do brány večnosti

27. května 2013 v 23:13 Vývoj vědomí bytostíVstúpte do brány večnosti

K této změně vnímání někdy dochází v životu nebezpečných situacích. Osobnost, která má svou minulost a budoucnost, dočasně ustupuje a je nahrazena intenzivním vědomím přítomného okamžiku. Všechno, co je potřeba udělat, pak vychází z tohoto stavu vědomí. Proto někteří lidé mají rádi nebezpečné aktivity, jako je například horolezectví nebo závodění v autech, aniž si to uvědomují, neboť nebezpečí je nutí žít v přítomném okamžiku - v onom intenzivním stavu, v němž neexistuje čas, osobní problémy ani myšlení.
Sebemenší nepozornost může znamenat smrt. Abyste se dostali do takového stavu, nemusíte lézt na severní štít Eigeru. Do tohoto stavu můžete vstoupit teď hned. Duchovní mistři všech tradic se už odedávna shodují v tom, že přítomný okamžik je bránou do sféry duchovna. Přesto se zdá, že tato pravda zůstala dodnes tajemstvím. Zajisté se nevyučuje v kostelech a chrámech. Chodíte-li do kostela, můžete slyšet biblické verše jako například, "Nemysli na zítřek, neboť zítřek se o všechno postará sám", nebo "Žádný, kdo položil ruku na pluh a dívá se na to, co je vzadu, se nehodí pro Boží království".
Hloubku těchto veršů si pravděpodobně neuvědomujete. Zdá se, že nikdo nechápe, že by podle nich měl žít, a tím urychlit hlubokou duchovní transformaci. Podstata zenu spočívá v tom, že žijete v přítomném okamžiku tak vědomě a soustředěně, že ve vás nemůže přežít nic, čím bytostně nejste. V přítomném okamžiku, v němž neexistuje čas, se rozpouští všechny vaše problémy. Utrpení vyžaduje čas, neboť nemůže existovat v přítomnosti. Když chtěl velký zenový mistr Rinzai odvést pozornost svých žáků od času, často zvedal prst a ptal se: "Co tento okamžik postrádá?" To je výborná otázka, která nevyžaduje odpově� � na racionální úrovni. Jejím cílem je soustředit vaši pozornost na přítomný okamžik.
Zenoví mistři často kladou podobnou otázku: "Jestliže ne teď, kdy tedy?" Přítomný okamžik je důležitý také v súfismu, mystické větvi islámu. Súfisté mají rčení: "Súťista je synem přítomného okamžiku." Rúmí, velký básník a učitel súfismu, prohlásil:
"Minulost a budoucnost nám zastírají Boha; spalte je v ohni."
Mistr Eckhart, duchovní učitel ze třináctého století, to vyjádřil krásně: "Čas je to, co nám brání vidět světlo. Na cestě k Bohu není větší překážka než čas."
Eckhart Tolle

Zdroj: email Iva B.

Každá duše se potřebuje čas od času stáhnout z okolního světa...

27. května 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Každá duše se potřebuje čas od času stáhnout z okolního světa, aby našla mír, který přesahuje veškeré chápání. Každá duše potřebuje najít vyrovnanost, a k tomu může dojít jen v míru a klidu. Jakmile dojde k vnitřnímu vyrovnání, můžeš jít kamkoliv a dělat cokoliv, aniž by tě nějak ovlivnil vnější chaos. Pronikneš do tajemného místa Nejvyššího. Nalezneš svou jednotu se Mnou, která ti umožní pokračovat, když budeš mít pocit, že jsi u konce svých sil a už nemůžeš jít ani o krok dále. Tvé kroky do neznáma, umocněné vírou v Mou sílu, vykonají zázraky a změní tvůj život. Tyto kroky způsobí, že nemožné se stane možným, a snesou Mé království na Zem. Směřuj stále k tomuto cíli. Proměňuj se, a to rychle, je-li změna nutná. Já jsem vždy s tebou. Spočiň ve Mně.

TZOLKIN 26.5.2013 4 CIB kin 56

27. května 2013 v 0:21 Mayský Kalendář na každý den

ŽLUTÝ NEZÁVISLÝ BOJOVNÍK

Cib /Kan - Duše našich předků a našich budoucích dětí žijí na stejném místě: hluboké tmavomodré noci potenciální minulosti a budoucnosti. Oba mají hluboký a silný vliv na naše životy. Některá volání z minulosti se podílí na moudrosti a ponaučení, které můžeme uplatnit v současném životě, jiná na nás vyzařují z budoucnosti a napomínají nás, abychom činili správná rozhodnutí a dělali správné věci v současnosti.
Ctěte své předky a své děti.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST, VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Dnes posílím základy svého života, odmítám poslušnost a předkládaná přesvědčení.
Cesta ke svobodě je místy hrbolatá a dokonce - při velkém chvástání - i nebezpečná. Dnes bez strachu mluvím o svých plánech. Abych nepodlehl pokušení, bezhraničně dnes věřím své mystické inteligenci. Dnes poznám svá slabá místa a zůstanu neúplatný! Nechci být vlajkou ve větru.

TRANSFORMACE

Vytvořte mentální spojení s tím, co je BOŽSKÉ. Staňte se DUCHOVNÍM kanálem. Věřte ve svoji mystickou inteligenci. Nastavte se na vnitřní signály. Pusťte se matérie. Otevřete se duchovnímu vedení.

Strach, obavy, inteligence….

V Pečeti ŽLUTÉHO BOJOVNÍKA jsou zakódovány Energie probouzející INTELIGENCI TVŮRCE. Zde se dosahuje nejvyššího stupně zralosti inteligence, přičemž podmínkou k dosažení duchovního stropu inteligence CIB, je spojení třech předchozích úrovní (Poutník, Mág, Orel). Protože lidská inteligence je dvoupólová tzn. skládá se z ROZUMU a INTUICE, každá jednostrannost se stává pro člověka problémem, časem často i mučením. Chybný rozvoj inteligence vede k fanatizmu, k patologickému duševnímu přetížení, nebo vzniku mezer v oblasti racionálního uvažování. Ti, kteří úspěšně prošli předchozími úrovněmi ( Poutník, Mág, Orel ), se přestanou zabývat triviálními věcmi, začnou myslet perspektivně s inteligencí BOJOVNÍKA - a tak mohou odkrýt mnoho skvělých objevů a dosáhnout mnoha úspěchů. Na této úrovni je aktivován nejen racionální rozum, ale hlavně pravá mozková hemisféra - operativní intuice.
Pokud vám chybí síly, otevřete své Vědomí moudrosti BOJOVNÍKA. Nezapomínejte na tři předchozí vznešené úrovně a především aspekt Lásky a čistoty záměrů BÍLÉHO MÁGA. Síla srdce je základem zdravého vývoje - fyzického i duchovního.
Na úrovni ŽLUTÉHO BOJOVNÍKA zmizí jakékoliv OBAVY, STRACH i VÁHÁNÍ. Zde se začíná manifestovat Vyšší Vědomí, čili duchovní moudrost vašeho Vyššího JÁ.

4. NEZÁVISLÝ TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE

ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s ČASEM i PROSTOREM a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.

KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ

Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty.V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní Dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny - v závislosti na stupni problémů a sporů - se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto Dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované SLUNEČNÍ Pečetí.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Léčebný kód s Josefem

26. května 2013 v 14:38 Oblíbená videa
Povídání s Josefem a Maruškou nad knihou Léčebný kód od autorů Alexandra Loyda a Bena Johnsona. Pohledy na léčení a vnímání příčin nemocí včera a dnes.


Neodsuzujte se...

26. května 2013 v 14:18 Vlastnosti i ctnosti


ℒℴνℯ

Neodsuzujte se...
Lidé vás posuzují a vy jejich názory bez přemýšlení přebíráte. Jejich názory trpíte, ale sami také ostatní hodnotíte. Tato hra překročila veškeré meze a celé lidstvo kvůli ní strádá. Jestliže z ní chcete uniknout, pak první, co musíte udělat, je neodsuzovat sám sebe a přiznat si svou nedokonalost, neúspěchy, chyby a slabiny. Není nutné něco předstírat, protože nikdy nejste dokonalým člověkem, vždy je něco neuspokojivé. Dokonalost je nedosažitelná stejně jako obzor. Jestliže se kvůli své nedokonalosti trápíte, cítíte se vinni a odsuzujete sami sebe, ale odsuzováním se nikdy nemůžete změnit.
Odsouzení plodí pouze pokrytectví, což znamená, že vy jako skutečný člověk předstíráte, že jste ideální člověk, a tak ve vás vzniká falešná představa.
Kvůli této vymyšlené osobnosti prakticky nikdy nechcete dosáhnout nějakého cíle, protože jestliže dosáhnete cíle, budete naprosto zklamáni. Žijete nadějí a naděje je druh snu. Nikdy nedosáhnete cíle a proto nikdy nepochopíte, že cíl je klamný. U nereálné osobnosti je nereálné vše - i cíle. Ale vezte, že reálné se objeví, jestliže jste se stali přirozenými a nebojíte se sami sebe, přijímáte se, milujete se a jste sami sebou.

(zdroj: Bible štěstí - Sun Light)