Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Duben 2013

ŽIVOT JE KRÁSNÝ - Katarína Lone Mýtna

24. dubna 2013 v 20:45 Oblíbená videa

V krásném prostředí slovenských hor, v dřevěné chaloupce, po duze a zářivém západu Slunce za lesy, vzniklo toto noční povídání při pícce - o Andělu, který Katarínu noc předtím navštívil, o životě v nás, o Sebe Spojení s Vyšším Já, o Znovuzrození přes přijetí odpovědnosti za Tvoření našeho Života, Novém partnerství a Novém rodičovství ... Katarína: " ĎAKUJEM Peťovi Kotešovskému z "Cesty Človeka", ktorý toto stretnutie stvoril a svojou pozornosťou a otázkami odkrýval viedol"(o: S Láskou Katarína."
www.cestacloveka.sk
www.spiral-art.eu


TZOLKIN 24.4.2013 11 KAN

24. dubna 2013 v 12:42 Mayský Kalendář na každý den

ŽLUTÉ SPEKTRÁLNÍ ZRNO
Kan / Buluk - Mějte v úctě a respektujte vaši plodnou duši; hluboko ve vás leží - ať jste muž, či žena - posvátná schopnost tvořit život, dýchat do vašich záměrů a všech forem, jaké můžete nakonec přijmout. Kreativita a plodnost jsou životně důležité síly - nepřetržitý cyklus opačných, doplňujících se a nekonečných rytmů - stejných jako východ a západ slunce, nádech a výdech, příliv a odliv vzduchu , nebo vody - které rozněcují jiskru Bytí ve všech konceptech, myšlenkách a rodících se bytostech. Není větší síla, než ta, která tvoří život.

DNES JE DOBRÝ DEN OČISTIT VZTAHY A NAVÁZAT NOVÉ,
ZRNO - TO JE MAGIE KLÍČENÍ, RODINA, SEXUÁLNÍ AKTIVITA

Dnes ze sebe odhodím to, co obtěžuje mé svědomí. Prolomím staré bariéry, vyjdu lidem naproti, usmířím všechny křivdy. Dnes nebudu ukrývat to, co si myslím a co cítím.
TRANSFORMACE

Uvědomte si, že životní problémy vám chtějí jen pomoci osvobodit vás od iluze bezpečí. Mějte odvahu využít nové možnosti. Zbavte se nadměrné opatrnosti. Nepříjemnosti, kterým čelíte vám to ukazují. Probuďte v sobě pole snů a přání.
Cíl, schopnost, příležitost….

Dny označené KAN bolestně odhalí jakoukoliv nedbalost tím, že nepoužíváte vaše přirozené schopnosti, nevyužíváte životní příležitosti a jedinečné možnosti. Země je evoluční scéna, na které musíme zdokonalit naše Hvězdné ZRNO. KAN klade zvláštní důraz na všechno, co je Božské, a co nejvíce opomíjíme. Ten, kdo se honí za iluzemi a zanedbává svoje poslání, spatří ve dnech ŽLUTÉHO ZRNA bolestný odraz svých činů. Zatímco ten, kdo se řídí moudrostí srdce, toho podpoří Energie KAN zápalnou silou, nasměruje ho k cíli, ukáže efektivitu jednání a odkloní ho od karmických úkolů, které si sám vybral. Lidem, kteří zjistí, že jejich síla je výrazně snížená, se doporučuje věnovat zvláštní pozornost informacím, které přináší Dny označené symbolem ŽLUTÉHO ZRNA. Díky tak jednoduché magii se před vámi otevře duchovní pole nabízející okamžitou pomoc v každé situaci. Síla KAN je obsažená v každém TADY & TEĎ, objevuje se vždy v pravý čas, vždy přináší nejvyšší energetický obsah a je nejvíce pokroková. Obr KAN vás nikdy nezklame, když jste v nouzi - nabídne vám to nejlepší řešení, ale musíte ho k sobě vědomě přivolat.
11. SPEKTRÁLNÍ TÓN OČISTNÉ SÍLY - SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ

JEDENÁCTKA - to je proces rozpouštění - proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO - CO - JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se nadhledem - do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy . Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu!
TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu SPEKTRÁLNÍM se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou Dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít Dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.

Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza Mayow & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


Máš pocit, že některé lidi nemůžeš mít rád?

24. dubna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Máš pocit, že některé lidi nemůžeš mít rád? Především je přestaň nenávidět. Přestaň být vůči nim netolerantní a kritizovat je. To může být tvůj první krok správným směrem. Potom si postupně najdi čas, abys je poznal, abys zjistil, co je činí takovými, jací jsou, a co v tobě vytvořilo tuto přehradu mezi vámi. Pohleď do sebe sama a zjisti, co chybného se stalo s tebou a s tvým vztahem k nim, a nikdy za žádných okolností nesvaluj vinu na někoho jiného. Dokážeš-li se zpříma podívat na sebe sama a na své vlastní nedostatky, jdeš po správné cestě, která tě vede dobrým směrem a umožní ti nalézt dokonalé řešení tvých problémů. Dříve než si to plně uvědomíš, tvůj vztah a přístup ke každé duši se změní. Vždy pro to můžeš něco udělat hned teď; začni tedy a nečekej, až udělá první krok někdo jiný.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 22.4. 2013 - 28.4. 2013

24. dubna 2013 v 0:47 Vývoj vědomí bytostí

Uveřejnil(a) Láďa
Pondělí, 22 Duben 2013 22:54
Milovaní,
doba, v níž žijete, je čas těch největších možností a nejvyššího požehnání. Energie třetí dimenze již přestávají být podporovány ovzduším obklopujícím Zemi a je stále obtížnější držet si ve svých osobních energetických polích hustší energie. U těch, kteří v sobě chovají a udržují si hustší energie, se objevuje tzv. efekt bumerangu, kdy tito lidé zjišťují, že se jim jejich energie vrací velmi zesílené a občas vybouchnou způsobem, který je širší společností těžko pochopitelný.

Zbavit se těchto hustých energií tak, aby se již svým škodlivým způsobem nedotýkaly Světa, začíná být čím dál důležitější. Aktuální role vás, Světlonošů, je zajistit rovnováhu a rozpouštění nesouznějících energií. To je váš záměr a o to se také snažíte, když se objeví nějaký problém. Již jste se naučili, jak transformovat nižší energie ve svých nitrech a žít na Zemi bez negativních vlivů. Je důležité udržovat si ve svých srdcích lásku bez ohledu na to, co se děje v měnícím se Světě kolem vás, což se vám obdivuhodně daří.

Je na každém z vás, aby každý den upevňoval své obranné štíty, které mu umožní zůstat soustředěn na své vnitřní jádro světla, lásky a soucitu a udržovat ho pevné během svých každodenních aktivit. Co nejvíc času věnujte pobytu venku a komunikaci s přírodou a elementární rodinou, která obklopuje vaše bydliště a která pracuje na transformaci všech energií na jednotu a harmonii. Volejte je na pomoc, když vás tíží starosti Světa a když máte potíže s udržením harmonického pohledu z vyšší perspektivy vzestupného procesu. Stačí pět minut uzemňování se do jádra Země a propojování se s vyššími aspekty, aby to mělo pozitivní a léčebný vliv na váš systém.

Udržujte si svou rovnováhu ve všech směrech a když se ve vaší části Světa objeví disharmonické energie, co nejčastěji si připomínejte, že jste bytosti světla a lásky. V atmosféře jsou další silné energie, které je třeba asimilovat do vašeho lidského operačního systému, aby bylo ve vás možné aktivovat další světlo. Probíhá aktivace vašeho rozpomenutí si na roli, kterou jste si vybrali, a vaše oddanost pro tuto službu je nadšeně podporováno vaší Světelnou Rodinou.

Nepovolujte ve svém úsilí žít autenticky a čestně za každé situace. Slova "stůj ve svém Světle" nyní přijala zcela nový význam, neboť se stala klíčovým prvkem podpory Země a všech jejích obyvatel. Nezapomínejte se propojovat do nově aktivované krystalické mřížky, která má nyní plnou kapacitu, aby mohla sloužit obecnému dobru sjednocováním a znásobováním vašeho společného úsilí s úmyslem toho nejvyššího dobra a nejlepších výsledků pro všechny.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

DNA a její vliv na NÁŠ ŽIVOT - Martin Kola (Festival Evoluce, 20. 4. 2013)

23. dubna 2013 v 23:19 Oblíbená videa
Ostravský léčitel hovoří o čerpání poznatků z nevědomí, v otevření se "sám sobě" a silám, které v každém z nás dřímou. Martin věří, že poznání vědecké a duchovní se spojí ve prospěch lidstva!
- Vystoupení v rámci "Programu časopisu Meduňka".
Natočila GoschaTV na Veletrhu Esoterika a Biostyl (Festival Evoluce) - s poděkováním organizátorům Veletrhu.
www.festivalevolution.cz
www.goscha.cz


Chlapec a pes a autismus a Teal Scott (inspirativní video)

23. dubna 2013 v 23:00 Oblíbená videa
Komponované video pro GoschaTV, které poskládalo dva fenomény současného Youtube prostoru - tedy povídání úžasné Teal Scott, tentokrát o "autismu" a handicapovaných dětech, dále nádherné video postiženého chlapce hrajícího si se psem, a k tomu hraje NÁDHERNÁ skladba "Maria" od Ladislavy Písničky Svobodové. - Děkujeme za zájem a sdílení. - Igor a GoschaTV.
www.goscha.czTZOLKIN 23.4.2013 10 AKBAL kin 23

23. dubna 2013 v 10:41 Mayský Kalendář na každý den

MODRÁ PLANETÁRNÍ NOC
Vlna MÁGA přináší do vašeho života pohyb a ukazuje, jak důležitá je v životě síla Ducha, loajalita a Právoplatnost.
DESÁTÝ Den odkrývá nekonečné bohatství, kterým disponujete od narození, a o kterém pravděpodobně nevíte.
Akbal / Lahun - Věnujte dnes čas a pozornost vašemu manželství, nebo milostnému vztahu. Utvářejte silnější pouto přátelství, partnerství a spolupráce, neboť je to váš partner, kdo tu s vámi bude po zbytek života - pokud je to touha vás obou. Neberte svého partnera jako samozřejmost; ctěte ho s láskou, soucitem a pochopením, dejte mu svobodu být tím kým je, bez výhrad a posuzování. Nevyžadujte peníze, nebo materiální bohatství, ale budujte to společně. Poznejte sebe, podělte se o své sny a žijte v dokonalosti míru.

DNES JE DOBRÝ DEN NA ROZJÍMÁNÍ O HVĚZDNÉM PROSTORU,
ODTUD PŘICHÁZÍ INSPIRACE

NOC SYMBOLIZUJE KOSMICKOU PRÁZDNOTU, MÍSTO, KDE NIC NEEXISTUJE, ALE PRÁVĚ TAM SE SKRÝVÁ CELÝ POTENCIÁL; NOC, TO JE LŮNO TVOŘIVOSTI…..Z TÉTO PRÁZDNOTY VZNIKAJÍ NOVÁ ŘEŠENÍ, UMĚLECKÉ INSPIRACE , ROZPOUŠTÍ SE STRACHY A NEDOSTATEK POCITU BEZPEČÍ

Dnes ocením to, čeho jsem v životě dosáhl. Všechny mé nedostatky vyplývají z přílišné opatrnosti a vnitřních zábran. Dnes se nebojím výzev, které mi staví můj život. Zachovám klid a prokážu mnoho trpělivosti k sobě i lidem. Dnes změním staré zvyky a bez vnější pózy začnu brát i dávat. Dnes nikomu nic nezávidím, a nikomu nic falešně nepřeji.

DOPORUČENÍ
Buďte ochotni podstoupit test. Jak oceňujete sami sebe? Obejměte duchovním zrakem všechny negativní procesy a spusťte se až na samé dno, abyste viděli dary, které s sebou přináší….

Přání, sny….

Dny nesené energií MODRÉ NOCI, odhalí velmi iracionální obrazy. Jako první ze všech světů odhalí nedostatky vyplývající z přerušení kontaktu s Božským Zdrojem. Pokud je lidské Vědomí zaměřeno pouze na materiální dobro, Energie NOCI musí udělat řez, abyste skoncovali s těmito dary.Ve dnech MODRÉ NOCI se může objevit pocit bezmoci, malichernosti, a také silná frustrace i pocit nedostatku smyslu života. Pokud člověk najde cestu do vnitřních světů, dny NOCI v něm uvolní tvůrčí impulsy, zašlou zázračné nápady a pomohou s vynalézavostí při překonávání obtíží a nedostatkem na všech úrovních Bytí. MODRÁ NOC podporuje lidské úsilí v oblasti rozšiřování Vědomí a také vyprovází ze všech fyzických omezení.V této Pečeti dřímá magická síla umožňující přístup k dosud neznámým potenciálům. Dny MODRÉ NOCI jsou opravdovou truhlou s pokladem, kterou nám posílá Božský Zdroj. Jenom ten, kdo se řídí vlastní intuicí, kdo neomezeně věří svému Zdroji, může dosáhnout kosmického bohatství, a s jeho pomocí tak rozdrtit všechny pozemské nedostatky.

10. PLANETÁRNÍ TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systémy víry se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou : musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi! To je klíč k nalezení vaší pravé identity.

POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT
V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Pečeť stojící vedle Tónu DESET.
TÓN PLANETÁRNÍ VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento Den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.


Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza Mayow & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


Přibliž se ke Mně, a Já se přiblížím k tobě.

23. dubna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Přibliž se ke Mně, a Já se přiblížím k tobě. Záleží na tobě, abys udělal první krok správným směrem a navázal se Mnou přímý kontakt, a dál už to půjde samo. Není důležité, jakým způsobem se ke mně přiblížíš, ale podstatné je, že to učiníš bez ohledu na to, jak moc budeš zpočátku klopýtat. Prostě pochop, že když jsi již jednou učinil počáteční krok, každý následující krok bude silnější a jistější. Spatříš, jak se děje zázrak za zázrakem, konáš-li Mou vůli, a uvidíš, jak se projevují Mé zákony. Tvá víra a naděje se stanou silnými a neotřesitelnými, pokud budeš očekávat to nejlepší, a tím to k sobě přitahovat. A pohleď, že to nejlepší opravdu nastane, a ne pouze jednou, ale znovu a znovu, dokud nepřestaneš zcela pochybovat o zázracích Mých cest, nevložíš ve Mne plně svou víru a důvěru a nedovolíš Mi, abych převzal vedení nad celým tvým životem.
TZOLKIN 22.4.2013 9 IK kin 22

22. dubna 2013 v 22:44 Mayský Kalendář na každý den

BÍLÝ SOLÁRNÍ VÍTR


Ik / Bolon- Vítr nefouká ze severu, jihu, východu, nebo ze západu, ale uvnitř vás. Vyhledejte hlavní zdroj vaší duše a veďte ji na místo, kde potřebujete být, na cestu, kterou hledáte. Nechte Bolon - jeho zlatou esenci a příznivé energie silného Ik nalít do všech extrémů. Uvolněte je hluboko, široko a daleko ve všech aspektech svého života tak, aby mohly být odstraněny a vyčištěny od prachu a stagnace, aby mohly najít radost a euforii.

DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE SE ZDROJEM

VÍTR, TO JE DECH DUCHA, DECH ŽIVOTA,…. ENERGIE, KTERÁ ZTĚLESŇUJE, ZASÍVÁ A ZASÍLÁ DOBRÉ DUCHOVNÍ MYŠLENKY A SEMENA……..JE TO ENERGIE DUCHOVNÍ INSPIRACE SNÍLKŮ A VIZIONÁŘŮ…...VÍTR JE ENERGIE STOJÍCÍ ZA ZMĚNAMI POČASÍ, ZMĚNAMI SPOLEČNOST…..EROZE

Dnes konfrontuji své ambiciózní záměry s vůlí srdce. Veškerý boj ztrácí svůj význam. Dnes se nenechám nikým vyprovokovat. Vím, jak ukončit staré spory a jak dojít k porozumění s partnerem, rodinou, kolegy v práci, sousedy. Mottem mého života se stává čistota záměrů, pravda a loajalita.

DOPORUČENÍ

Naučte se vnímat vztah s tím, co je Božské, následujte svojí intuici.

Komunikace…..

Dny označené symbolem IK mají velmi bouřlivý průběh, pokud se dostanou do vzorce Stínu vašeho kauzálního těla. BÍLÝ VÍTR přináší pořadí, ve kterém jsou jednotlivé programy uzdravovány. Zkušenosti získané v tento den mohou být velmi nepříjemné. Především bude zkontrolováno, jak dalece se Ego brání realizaci programů vybraných vaší duší. Obzvláště bolestným způsobem je kladen důraz na nedisciplinovanost, nepoctivost a nízké oceňování vlastního JÁ. Jelikož BÍLÝ VÍTR víří bezprostřední Energií Zdroje, u osob spirituálně pokročilých se může v tento den rozzářit síla duchovní zralosti, která nejen produchovní jejich fyzický svět, ale vyvede je z obecného chaosu. Energie BÍLÉHO VĚTRU může velmi specifickým způsobem odhalit aspekty komunikace s Vyšším JÁ a rovněž nám s přátelským úsměvem na tváři ukázat výjimečnou drsnost. V Tónu IK, který je bezprostředně spojen se Zdrojem, vibruje duchovní čistota a síla, která vás neustále vede osobním procesem rozvoje. Vibrují zde také všechny Prvovzory - díky kterým můžete navázat kontakt s Vyšším Vědomím.

9. SOLÁRNÍ TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ
DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ zkostnatělé vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.

ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI !!

V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. SOLÁRNÍ dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Slunečního Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.
Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


Jak často už jsi slyšel poznámku "Jak ten čas letí"?

22. dubna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jak často už jsi slyšel poznámku "Jak ten čas letí"? Jsi-li naplněn radostí a štěstím a rozdáváš ze sebe to nejlepší, žiješ-li pro druhé a na srdci ti leží dobro celku, čas skutečně letí a ty se raduješ z každého okamžiku. Přestože žiješ v určitém čase, není třeba, aby se stal tvým břemenem a tísnil tě. Na všechny věci, které chceš vykonat, si můžeš najít vhodnou dobu. Každý má stejný příděl času, ale záleží na tom, jak ho kdo využije, a proto si nikdy nestěžuj, že některé duše ho mají více než jiné. Nebud' nikdy otrokem času, ale učiň ho svým služebníkem. Musíš se rozhodnout, co chceš dělat, a pak jdi za tím a udělej to; zjistíš, že máš dost času, abys to udělal dokonale.TZOLKIN 21.4.2013 8 IMIX kin 21

21. dubna 2013 v 18:27 Mayský Kalendář na každý den


ČERVENÝ GALAKTICKÝ DRAK

DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU
IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY
Dnes důvěřuji Božskému vedení a necítím se jako něčí oběť. Všechno, co jsem v životě vytvořil bylo správné, i když jsem dělal chyby. Chyby patří k mému osudu. Díky nim se učím rozeznávat dobro a zlo, hořkost a sladkost, radost i bolest. Dnes poskytnu péči slabším, nemilujícím a zbloudilým. Život mi ukáže od koho začít.

DOPORUČENÍ

Důvěřujte moudrosti osudu. Uvěřte v nádhernou fantazii, že v životě dostanete to, co potřebujete. Otevřete se volnému toku přijímání a dávání. Mluvte o svých snech, přáních, potřebách.
Obživa, důvěra, víra….

ČERVENÝ DRAK - bez ohledu na doprovodný Tón - vždy přináší otázky důvěry. Dny označené touto Pečetí se dotýkají pole Stínů, a mohou se projevit strachem, bezmocí, ztrátou, MACHO postojem, nebo namyšleným Egem. Jelikož ČERVENÝ DRAK symbolizuje svět hmoty, pod vlivem Energie Stínu se může projevit silným impulsem k postraním úmyslům (nadvláda, lakota, chamtivost). Pozitivní dopad IMIX se projevuje jako OCHOTA JEDNAT, AKTIVITA, NADŠENÍ, SEBEDŮVĚRA, SEBEÚCTA. Energie Dne může zdůraznit poskytování "mateřského tepla", péči a klid. Otázky, kterým ČERVENÝ DRAK přikládá zvláštní význam, jsou otázky matérie, otázky obživy, stejně jako radosti ze života.
8. GALAKTICKÝ TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE

Tón GALAKTICKÝ vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako velmi nepříjemný. Bolest a utrpení se mohou objevit v oblasti mentální, emocionální, fyzické, nebo také v podobě překážek, nepříznivého průběhu věcí, nešťastných událostí doma, ve společnosti i v povolání. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají po nás jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.


Výklad je přeložen z originálu Przewodnik i Klucz do kalendarza Mayow & Mayan Calendar Portal. Je vydán prostřednictvím www.mayskykalendar.blogspot.com. Lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nalezni své správné místo....

21. dubna 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Na světě je místo pro každého člověka, ale musíš hledat a nalézt, kde tvé místo je a kam patříš. Máš-li strach převzít zodpovědnost za přispění novému, nesnaž se zastavit ty, kteří jsou ochotni to udělat. Uvědom si, že ty duše, které byly vychovány a inspirovány myšlenkou podstoupit tento úkol, to dokáží, protože jsou k tomu určeny. Nalezni své správné místo v celém tom ohromném plánu a nejsi-li v první řadě, nenech se tím znepokojit. Měj na paměti, že k vytvoření celku jsou potřebné různé typy lidí. Jednoduše přijmi svou specifickou práci a dělej to, co víš, že musíš učinit, z celého srdce a dovol těm duším, které jsou postaveny na čelní a odpovědná místa, aby šly vpřed. Dej jim svou plnou podporu a věrnost; potřebují ji a ocení ji. Nech prostoupit své srdce hlubokou láskou k těmto duším, vzdávej za ně chválu a vděčnost a vždy ze sebe dávej to nejlepší.


Mistr Eckhart - o středověkém mystikovi

20. dubna 2013 v 14:25 Oblíbená videa
Dokument o největším mystikovi středověku (1260-1327). - Eckhartova filozofie nepodává propracovaný sytém, v němž má vše své pevné místo, je spíše výrazem intenzivního náboženského prožitku, nestará se o jednotlivosti světa a přírody, nýbrž krouží výhradně kolem dvou věčných pólů mystiky - Boha a duše.
Eckhartovo "božství", je čímsi jako propastí nicoty a teprve, když se "prohlásí", když je "vysloveno Slovem", zjeví se a stane se z něj trojjediný Bůh křesťanství, "božství se rozestoupí v objekt a subjekt, přičemž subjektem je Bůh Otec a objektem (Slovem, v němž je "božství" prohlášeno) je Bůh syn - řečeno s Mistrem Eckhartem: "Věčné Slovo je Slovo Otce a je jeho jednorozený Syn, náš Pán Ježíš Kristus. V něm vyslovil všechna stvoření bez počátku a bez konce..." Pouto lásky, které spojuje Otce a Syna, je pak pro Eckharta Duchem svatým. Trojjediného Boha křesťanského chápe Eckhart jako první "emanaci", jako vyzáření původnějšího "božství", které stojí nad ním.
Druhou základní myšlenkou Eckhartovy filozofie je stará mystická nauka o jednotě Boha a lidské duše, která je vytvořena podle obrazu Boha - duše je přitom u Eckharta stejně jako Bůh trojjedinná: sestává ze tří duševních sil, z poznání, z "hněvání se" a z chtění, jimž Eckhart přiřazuje při základní křesťanské ctnosti - víru, lásku a naději. Ale jako na trojjediným Bohem stojí "božství" i nad duší a jejími třemi silami stojí božská " ...jiskérka, která je světlem božské rovnosti, které se po celý čas obrací k Bohu..."
Třetí základní myšlenkou, a nutným důsledkem myšlenek předchozích, Eckhartovy mystické filozofie je vystoupení ze sebe a splynutí s Bohem - podmínkou tohoto splynutí je zřeknutí se hříchu, který nás od Boha odděluje, dále dosáhnutí klidu a vnitřního uvolnění a dospění k "oproštění", tj. k odloučení se od všech pozemských věcí a nakonec i od svého vlastního já a vzdání se vlastní vůle - jen tak jedinec vejde do vůle Boží.
Po tomto vejití se podle Eckharta stává lidská duše rovnou Bohu a poznává přitom, že všechno kromě Boha je nejen bezcenné, nýbrž zcela nicotné, že všechno existuje jen potud, pokud je to v Bohu - v tomto stavu duše vystoupí nad prostor a čas a poznává, že bytost, která je základem všeho, není časová pomíjivost, nýbrž věčná, bezčasová přítomnost. Duše ale také poznává věčnou nutnost, která je základem všeho, protože " ...z nutnosti musí Bůh dělat všechna svoje díla..."
Tato poznaná věčná nutnost také zakládá proces vykoupení, kterým duše vstupuje do Boha - nutnost opět nikoli jen pro člověka, nýbrž také pro Boha, protože "Bůh nás může postrádat právě tak málo, jako my jeho".
Eckhart, podobně jako celý křesťanský středověk, vidí spásu jedince v podstatě v poznání - rozdíl oproti např. scholastikům je ale v tom, že toto poznání je u Eckharta mystické a lze ho dosáhnout již v pozemském životě.
Eckhartovo dílo, plné jazykového mistrovství a duchovní a náboženské hloubky, jedno z nejvelkolepějších děl v dějinách křesťanského ducha, nicméně v teologických kruzích v průběhu staletí zapadlo - až moderní doba, a jedinec hledající cestu k sobě i k vyšším duchovním hodnotám, toto dílo znovu postupně objevuje.