Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Únor 2013


Čaroděj – dát souhlas hojnosti

28. února 2013 v 13:00 Doteky Nového Života

Čaroděj - dát souhlas hojnosti


Marie prostřednictvím Pamely Kribbe
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí přátelé,

Všechny vás zdravím v tento zářivý a jasný den v srdci zimy. Já jsem Marie, oslovuji vás z křišťálově jasné říše, jež je vašim skutečným domovem. Vnímejte světlo kolem sebe, světlo, které se z mé říše dotýká Země, ale také proudí přímo z vašich srdcí.

Sešli jsme se dnes tu s tak krásným záměrem a to umožnit vaší duši na Zemi zářit. Všichni jste tímto záměrem spojeni a to vás činí krásné a čisté. Pohlížejte na sebe našima očima, pozorujte se z určité vzdálenosti: jste stateční andělé v lidské formě z masa a krve. Vnímejte naši lásku a vděčnost za cestu, po níž kráčíte.

Někdy se tato cesta zdá být velmi osamělá a temná, vaše světlo je však nesporné - je nám tak jasně zřetelné! Vnímejte, jak září ve vašem srdci, zahalte se do něj. Umožněte svému světlu proudit společně se světlem z naší strany a osprchujte se v něm od své koruny až k chodidlům. Léčivá energie je tu pro vás dostupná v každý okamžik, v jakékoli formě, kterou potřebujete. Přijměte ji, jelikož jste ve svém záměru krásní a čistí.

Mnoho z vás cítí volání pojmout druhé na jejich cestě a přijímání je pro vás něco obtížného. Mnoho z vás snadno nese své světlo ostatním a pustí se do akce, kdykoli je tu bolest nebo utrpení. Když však přijde na dávání sobě, často se zdráháte. Proč je tomu tak? Proč tolik popíráte sami sebe? Bojíte se přijímat a tak se podceňujete. Byli jste učeni dlouhou tradicí světských i náboženských autorit a vládců, abyste byli druhým k službám a byli poslušní.

Ten čas nyní skončil. Přišli jste v tomto století sem, abyste hájili své vlastní srdce, svou vlastní pravdu, své vlastní světlo. Neposlouchali již to, co vám nařizují druzí, nýbrž byli světelným majákem, před kterým se mohou druzí ohřát. Svět je plný strachů a přikázání založených na strachu, na normách a hodnotách, které vám neslouží. Přišli jste sem, abyste si nárokovali své mistrovství nad svým vlastním životem a osvobodili se od minulosti. Jste tu, abyste byli planoucím andělem světla prostřednictvím své vlastní inspirace! Vnímejte na chvíli sílu, která skrze vás protéká a pulzuje jako kosmické srdce! To jste vy! Dovolte, aby se vaše skutečná velikost projevila, a odvažte se postavit a být viděni.

Přišli jste na konec dlouhé cesty mnoha životů. Emoce a pocity, s kterými nyní bojujete, nejsou jen z tohoto života. Šíříte své světlo po mnoho inkarnací. Pokoušíte se ukotvit ho v této realitě, jež je opravdu potemnělá a náročná. Vy všichni jste stateční a odvážní. Vytrvali jste, jinak byste tu nyní v tomto okamžiku neseděli. Uvědomte si svou vlastní sílu a důstojnost spirituálního bojovníka, kterým jste. Buďte hrdí na to, kým jste a čeho jste dosáhli!

Sestoupení na Zemi vždy vyžaduje, že za sebou zanecháte část svého nejvyššího světla a vědění. Noříte se do nevědomosti a odtud kousek po kousku, stránku po stránce, znovu objevujete své světlo. To je skutečná světelná práce, kterou jste sem přišli dělat. Abyste se ponořili do nevědomosti a znovu objevili své skutečné já. To je něco mimořádného, co nemůžeme reprodukovat z Nebe. Vyzařujeme světlo, lásku, mír a důvěru, protože jsme v říši jednoty, která nám to umožňuje. Vy jste však ponořeni v husté realitě, kde poznání vlastního světla a vnímání pravdy, jež se ve vás manifestuje, vyžaduje námahu a sílu. Proto jste tolik odvážní a stateční.

V tomto čase se na Zemi rozprostírá ohromný transformační proces a vy všichni v něm hrajete roli. Všichni lidé v něm hrají roli, avšak vy jste mezi těmi, kdo vykonávají roli průkopníků.

Vy již vnímáte novou a harmoničtější realitu, která se touží na Zemi odhalit. Tu, kterou znáte z naší strany, a tu, kterou jste tak dlouho chtěli na Zemi přinést. Z toho důvodu nejste netrénovaní a mladiství, když začínáte plnit tuto roli průkopníků. Přinášíte s sebou tolik toho tolik, co se týká vaší vnitřní moudrosti, vřelosti a soucitu v srdci. Přesto váháte tuto roli naplnit, povstat a ujmout se vůdcovství, které vám v tomto čase náleží.

Proč váháte? Odkud pramení ten strach a nejistota, které cítíte. Je to tu z části kvůli vašim osobním zkušenostem z odmítnutí a z části kvůli ohromné přítomnosti strachu, kolektivního strachu, na Zemi. Lidstvo je v jistém smyslu ztraceno a bloumá nevědíc, čeho se držet. Opravdu se svět zbláznil! Nyní však, v tomto čase, kdy jsou v mnoha oblastech krize - ekonomické, politické, ekologické - právě v tomto čase, je potřeba nových hlasů a nové energie.

Jste tolik skromní, často se skrýváte za svými pochybnostmi a strachy, ale jste to právě vy, na koho svět čeká - vy a lidé jako vy. Věříte tomu? Zbavte se své chybné skromnosti! Přišli jste na Zemi s čistým a krásným záměrem - věřte ve svou sílu! Vnímejte, jak proudí vašim tělem. Častokrát jste se na Zemi cítili odmítnuti za to, kým jste, protože jste byli jiní, protože jste přinášeli něco, na co ještě nebyla doba zralá. Přesto existují rašící klíčky, které se zrodily z malých semínek, které jste zaseli během svých mnohých životů. Umožnili jste tuto transformaci.

To, co je pro vás nyní osobně důležité, je najít rovnováhu mezi svým osobním já a úlohou jako Pracovníka Světla, kterou chcete vyjádřit světu. Pokud existuje nějaké přikázání, které byste měli uposlechnout, pak je to tohle: Pečujte o sebe! Dejte sami sebe na první místo! Zahalte se do vřelosti a soucitu, stejně tak, jak to děláte s ostatními. Vy jste tím kanálem, nástrojem skrze který se chce manifestovat nové vědomí! Jak může tento kanál náležitě fungovat, když ho neberete vážně a nevyživujete ho! Co se od vás nyní žádá nejvíc? Nechejte vaši nejspontánnější část hovořit. Vnímejte, jak vaše vnitřní dítě vykřikuje. Existuje tu něco, co potlačujete a co chcete nejvíc - ať se to projeví.

Možná je to klid a prostor pro sebe sama. Možná je to propuštění všech těch sebe-kritických myšlenek, které vás "zavrhují". Možná si s někým chcete vysvětlit své nevyřešené emoce a vyjádřit mu/jí své pocity. Umožněte svému vnitřnímu dítěti, aby vám řeklo, co od vás nejvíce potřebuje, co pro něj můžete udělat. Věřte tomu, co vám dítě sděluje, neboť je to vaše nejupřímnější spontánní část.

Být k sobě dobrotivý zejména znamená, že berete své pocity vážně. Nemusíte být vedeni tím, co byste "měli" zvnějšku, ale svým vnitřním hlasem, touhou, která promlouvá prostřednictvím vašeho srdce a břicha. To je pro vás pravdou a to je směr, který vás dovede přesně tam, kde být chcete. Berte své pocity vážně a uvidíte, že na ně hmotná reality odpovídá.

Pokud byste si měli skutečně vybrat, co v tomto životě chcete, v mnohých z vás žije strach z nouze, z nedostatku peněz a materiální hojnosti. Pochybujete o tom, zda je v tomto světě pro vás skutečně místo. Tyto pochyby se převádějí do strachu z nedostatku finančních zdrojů. Jádrem této úzkosti však nejsou peníze ale přemítání otázky, zda můžete skutečně být tím, kým jste. Věříte, že jste svobodní a máte prostředky dělat to, co vás skutečně inspiruje? Důvěřujete šepotu své duše? To, co vás drží zpět není vnější svět, avšak vaše vlastní výhrady k opravdovému přijetí sebe sama a přijetí čehokoliv, co potřebujete ke svému rozkvětu a k nalezení radosti.

Podívejte se do sebe. Představte si, jak sedíte na krásném místě v přírodě. Začalo jaro, rodí se zeleň a slunce svítí na vaši tvář. Sedíte na mýtince v lese a náhle se tu zjeví čaroděj a směřuje k vám. Přichází k vám a ze svého rukávu vykouzlí zlaté mince, které vám usměvavě hází. "Kolik chceš, řekni si," ptá se. Pozorujte svou odpověď. Jaká je vaše první reakce na jeho nabídku? Dokážete ji přijmout? Dokážete mu říct přesně tolik, kolik potřebujete? Nebo cítíte, že vás v srdci něco blokuje? Ptáte se, "Smím si to vzít? Mohu o tolik žádat?" Musíte o tom přemýšlet a máte pochybnosti? Zaregistrujte zkrátka svou první reakci.

Poté vezměte jednu ze zlatých mincí a podržte ji v ruce. Vnímejte její energii. Pozorujte nebo pociťte, co je uvnitř těchto peněz. V této zlaté minci je příslib hojnosti na Zemi, ať už je to život v hezkém domě, příjemné pracoviště nebo výlohy na žití. Je to skutečně o svobodném prozkoumávání, objevování a tvoření, o pocitu zajištění a bezpečí - vše, co si spojujete s pozemskou hojností. Vnímejte tuto hřejivou zlatou energii mince a pozorujte, zda cítíte, jak protéká rukama směrem k vašemu srdci - pozorujte, zda ji dokážete přijmout. Zeptejte se čaroděje: "Jak se mohu lépe naučit přijímat?" Nebo to udržujte jednoduché a hravé a zeptejte se ho: "Můžeš mě tento trik naučit?" Nechť vám čaroděj ukáže v podobě slov či gest, jaký klíč k pozemské hojnosti leží uvnitř vás.

Klíč k hojnosti leží ve vás všech. V této fázi svého života nadešel čas pro silnější manifestaci vašeho nejvyššího já, vaší duše. Zajistili jste pro sebe tento záměr, když jste před dlouhým časem započali svůj život, dokonce i předtím. Nesete si tento záměr po dlouhý cyklus životů. Věřte tedy, že pro vás existuje připravená cesta s tím, co ji podporuje a pomáhá ji udržet. Tím, že stále nasloucháte tomu, po čem skutečně toužíte a tomu, co vás uvnitř vyživuje, udržujete kurz a cesta si vás najde. Nemusíte se pro to snažit nebo za to bojovat, cesta si vás najde.

© Pamela Kribbe

Překlad:DenisaVaňková

MAYSKÝ KALENDÁŘ 28.2.2013 8 MULUC kin 229

28. února 2013 v 12:54 Aktuální novinky
ČERVENÝ PLANETÁRNÍ MĚSÍC


Muluc / Uaxac - Když jsou voda, nebo oheň připoutány k VĚTRU, jejich efekt exponenciálně zesílí. Uaxac stabilizace ovlivňuje uzemnění, a neříká zde jaký druh bouře v MULUC nás dnes vybičuje. Ve skutečnosti nám Uaxac umožňuje nasměrovat a využít ohromující výkon ztělesňující MULUC - a i když Uaxac VÍTR omotává šňůru času kolem MULUC po celý den, můžete směrovat jeho energie k otázkám, situacím, nebo cílům, se kterými pracujete, nebo chcete, aby se projevily.

DNES JE DOBRÝ DEN PROJEVIT VDĚČNOST ZA CELÉ DÍLO STVOŘITELE
MULUC, TO JE SYMBOL OBDAROVÁNÍ

Dnes vydobudu na povrch mé tiché záměry a zamyslím se, jak je přenést do života. Dnes jsem ochoten přijmout každou pomoc, stejně tak se podělit s ostatními o své znalosti. Dnes mám Ego pod kontrolou, akceptuji vůli ostatních a nikoho do ničeho nenutím. Každý má svojí cestu, dokonce i naše děti. Dnes se koncentruji na svůj vlastní život, nemíchám se do života druhým.

TRANSFORMACE STÍNU

Shoďte závoj zapomnění! Probuďte se! Protřete si oči! Soustřeďte se na svůj vnitřní Střed! Podívejte se na nové možnosti! Pokud se otevřete změně - vzpomenout si - získáte záštitu Božského Vedení. Staňte se svítící lucernou. Hledejte ty, kteří vás potřebují, kteří plně přijmou váš způsob projevu. Přestaňte bojovat. Spolehněte se na přirozené procesy…..

Očištění, probuzení….

Spolu s Pečetí MULUC vchází do života Energie prolamující blokády. ČERVENÝ MĚSÍC zodpovídá za plynulost pohybu a průchodnost všech kanálů. Chce rozpustit zóny blokád, a obvykle potřebuje zvýšit sílu tlaku, aby došlo k maximálnímu protržení energií, a bylo dosaženo bodu průlomu. Dny MULUC jsou spojeny s velkou dynamikou a spoustou změn, protože pohyb zajišťuje průchodnost a čistí usazeniny. Síla MĚSÍCE vyplavuje bolestným způsobem záležitosti skrývající se v poli identity, nutí nás přehodnotit naše vlastní Stíny. ČERVENÝ MĚSÍC ukončující parádu Stínů, v nás může vyvolat vzpouru, nebo přinést nepříjemné vzpomínky. To bude ale velmi prospěšné našemu procesu růstu - MULUC pouze chce - pomoci nám osvobodit se od nadvlády Ega, které na základě - nepochopení minulosti - nám dává pocit oběti, nebo osoby ukřivděné lidmi či osudem.
Kdo je ve shodě se svým Srdcem, tomu MULUC udělá velkou radost . Život takového člověka běží hladce, všechno je pořádku, jakoby mávnutím kouzelného proutku. Čistící operace MULUC jemně, ale pevně odstraňuje zbytky kurzu a bezbolestně vyplavuje staré vrstvy z pole podvědomí. Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC. Napětí a vlny klidu, proložené chvilkami zklamání, je možné odstranit ze svého života díky očistné síle MĚSÍCE. Věnujte pozornost na konkrétní dopad těchto sil - jeho neúprosnosti a vysoké schopnosti. Snažte se zbavit negativních afirmací a pesimismu vidět svět černě, ještě než ČERVENÝ MĚSÍC vstoupí do pole oprav.

8. GALAKTICKÝ TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ

Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.

VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE

Tón GALAKTICKÝ vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou.Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako velmi nepříjemný. Bolest a utrpení se mohou objevit v oblasti mentální, emocionální, fyzické, nebo také v podobě překážek, nepříznivého průběhu věcí, nešťastných událostí doma, ve společnosti i v povolání. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají po nás jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.Mirek Vojáček - Politika je hlubokým duchovním cvičením

28. února 2013 v 7:00 Skutečný mír je uvnitř


Mirek Vojáček - Politika je hlubokým duchovním cvičením
Uveřejnil(a) Láďa
Středa, 27 Únor 2013 13:06
Sledujete pravidelně politiku? Jste z toho znechuceni? Otevírá se vám nůž v kapse, když vidíte špičky státu na obrazovce? Nechápete o čem hovoří a vždy vás to vyvede z míry? Patrně jste ještě nepochopili, že jde o velmi hluboké duchovní cvičení, jehož jste účastníkem.

Politika sama o sobě je nekonečným zdrojem všech možných emocí. To, co se tam odehrává, je pro normálního smrtelníka těžko pochopitelné a mnohdy i nestravitelné. Nekonečné výlevy, kličkování, mlžení, lhaní, přetvářka, podvody a intriky. Doktor Jan Hnízdil naši volenou i nevolenou reprezentaci shrnul do kategorie psychiatrických diagnóz. Pro mnohé se tím vše vysvětlí a myšlení, vyjadřování i chování politiků, tak dostává naprosto jiný rámec.

Jenže, co kdybychom se podívali na politiku jako na skvělou příležitost ke svému duchovnímu růstu? Ano, úžasné cvičení, díky kterému se posuneme ve svém osobním vývoji a ještě získáme skvělý nadhled a odstup. Východní filozofie považují negativní emoce za "palivo na cestě k osvícení". Nejvíce špatných pocitů máme v současnosti při sledování politického dění. Proto jsou zprávy z této oblasti nekonečnou příležitostí, která se nám nabízí každým dnem a každou hodinou. Jen tuto příležitosti správně využít.

V této souvislosti se vkrádá ještě jedna myšlenka. Zda celé to divadlo hrající na naše nervy, není jen velmi důmyslným duchovním systémem, který vyvinuli naši volení zástupci proto, abychom nezakrněli. Každý z nich má totiž na mysli - tedy alespoň to tak o sobě říkají - naše blaho. Proto se, předpokládám, v politice vše děje, v náš prospěch. Když to takto pochopíme, máme možnost tuto nabídnutou šanci využít k odstraňování svých vlastních omezení. Zaměřit svoje emoce tím správným směrem. Stačí pochopit tři základní pravidla tohoto Politického duchovního systému osobního rozvoje.

První pravidlo:
Pokud se necítím při sledování politického dění dobře, mohu své pocity změnit zase jenom já. Nikdo cizí je za mne nevyřeší.

Druhé pravidlo: Nemohu změnit politiku ani politiky, ale pouze své vlastní prožívání tohoto problému.

A třetí pravidlo:
Nic, co se na politické scéně děje, není zaměřeno proti mně, ale v můj prospěch.

Pokud nás nějaký politik či dění naštve, jsou to negativní emoce, které prožíváme. A prožíváme je my. Ne ten politik. V ten okamžik můžeme jednoduchými technikami zjistit, co je příčinou našeho nelibého pocitu. Pokud tento pocit následně zpracujeme (a to nám nebude trvat déle než několik minut), zjistíme, že nám politik nebo jeho chování již nevadí. Tím jsme vyřešili část problémů, které v nás vyvolává. Pokračujeme-li tímto způsobem opakovaně při každém svém rozčilení a za čas zjistíme, že se nás dotýká stále méně a méně událostí. Mílovými kroky se blížíme k osvícení. Jak snadné a jednoduché.

Vždyť díky našim vrcholovým představitelům státu, máme možnost se rozvíjet a dostat se až do fáze naprostého osvobození od emocí, kdy při sledování večerních zpráv se budeme bavit a přijde nám nadmíru zajímavé, co se to odehrává. S krásnými pocity pak budeme lehce usínat, protože teprve teď jsme skutečně nad věcí a už se nechytáme do osidel svých špatných pocitů. Jsme vysvobozeni.

Proto děkuji všem, kdo vyvinuli tento nadmíru sofistikovaný systém práce s emocemi, který nás nutí zdokonalovat se pravidelně mnohokrát za den. Nemusíme přitom meditovat, kontemplovat, recitovat mantry ani cvičit jógu. Je snadno dostupný v jakémkoliv televizním přijímači, počítači, tabletu i smartphonu. Závidět mohou všechna velká náboženství. Tolik aktivně praktikujících nemá celosvětově žádné z nich. Budeme zdaleka nejrychleji se vyvíjející společností, která se velice rychle oprostí od materiálního lpění a vymění nízké hodnoty spjaté s penězi a hmotnými požitky za nadčasový prožitek jednoty se vším a se všemi.

Jediný problém vidím v tom, že nám nikdo neřekl, že jsme v tréninku!


Modlitby bez víry jsou prázdné.

28. února 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jdi a obývej to království, které přichází, ale zároveň čeká, aby je stále více duší poznávalo a vyžadovalo. Modlíš se, aby Mé království přišlo, aby Má vůle byla konána na zemi; přestaň se teď za to modlit a hlas se o to. Modlitby bez víry jsou prázdné. Musíš se učit modlit a věřit celým svým srdcem, myslí a duší tak, aby tvé modlitby, ať jsou jakékoliv, byly opravdu skutečné a konkrétní a tys věděl bez jakékoliv pochybnosti, že budou vyslyšeny. Nic neomezuj. Není omezení v Mém království. Mé království přichází a v Mém království je vše možné. Uč se přesáhnout sebe a svá lidská omezení. Žij v království Ducha, kde můžeš dělat vše ve Mně. Já tě posiluji a podporuji, tak věz, že Já jsem vždy s tebou. Jak by tomu mohlo být jinak, když Já jsem v tobě?

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 24.2. 2013 - 3.3. 2013

28. února 2013 v 0:16 Aktuální novinky

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 24.2. 2013 - 3.3. 2013
Uveřejnil(a) Láďa
Středa, 27 Únor 2013 19:54
Milovaní,
v průběhu svých každodenních životů nacházíte všude kolem další důkazy jemné práce vyšších dimenzí, zdá se, že choulostivé a citlivé situace tají a mění se v klid a harmonii. To se děje jednotlivě i kolektivně po celé Planetě a zřetelné je to zejména Světlonošům, kteří jsou na tyto přicházející nové energie citlivější. Nechejte vámi i nadále tyto energie a jejich vliv procházet bez překážek a vše bude v v pořádku. Všichni vidíte, že je to tak, a v souvislosti s tím, jak si vy a vaši blízcí seřizujete svá vnímání, vidíte, že vyjadřovat svou pravdu s odhodláním, přináší do vašeho života více dobrého, než kdybyste se ohlíželi zpět.

Tyto účinky se budou projevovat i nadále, zatímco se očišťujete od svých myšlenek, které zůstávají skryty a ještě nebyly dostatečně prozkoumány. Vaše lidská já skladovala tyto myšlenky během vašeho života mimo váš dosah a tyto myšlenky omezovaly vaši schopnost žít těmi nejvyššími možnostmi. Někdy se tyto myšlenky musí vyjádřit poměrně energicky, abyste se osvobodili od jejich vlivu. Poté, co se to stane, požádejte Anděly Fialového Plamene, aby transformovali ta slova, která byla vyslovena a vypuštěna do atmosféry, a aby tu energii transformovali do čistého bílého Světla pro dobro všech. Také požádejte, aby všechno, co vás opustilo, bylo ve vašich nitrech okamžitě nahrazeno čistým bílým Světlem.

Je na každé Duši, která je na cestě Vzestupu, aby každý den sledovala svoje myšlenky a uvědomovala si je, neboť nyní vybíráte nová semínka, která budou růst ve vaší zahradě života. Pěstujte ta semena, která vám umožní růst a kvést na nově zoraném poli nového Zlatého věku, který čekal, až příjde jeho čas. Každá dobrá myšlenka zasazená do společného pole, se vám vrátí, aby vás živila, a zmnoží dobro, které na vás čeká. Každý zde uložený pozitivní záměr vám přinese prospěch, který vás překvapí a potěší vás. Je čas stát se alchymisty proměňujícími olovo minulosti ve zlato své přítomnosti.

Jakmile začnete bez potíží ovládat své myšlenkové procesy, budete nadšeni z možností, které můžete do svého světa přinést jakožto tvůrci pracující ve spolupráci s Bytostí Nekonečna. Nejprve to začne ve vašem vlastním osobním životě, kde se budete učit zpracovávat mocnou energii svých myšlenek do formy příjemného projevu. Toho budou vaše dny, kdy budete následovat své srdce a své sny, plné a budou příjemné. Radost z každé zkušenosti bude prudce růst a tím, že vy se budete učit pracovat se svými energiemi zcela novým způsobem, zlepší se i životy vašich blízkých. Pocity radosti plodí další radost, což je frekvence, která vás povznáší do vyšších dimenzí.

Pokračujte ve své práci tvůrců míru a vyslanců Světla a procvičujte své nové síly a schopnosti.Nemějte obavy, když se budou staré skryté myšlenky nadále objevovat a dožadovat se vaší pozornosti. Z vyšší perspektivy je to tak správně. Buďte k sobě jemní a milí, neboť jste v procesu hromadné transformace celých svých bytostí, i když jste ve svých fyzických tělech přítomni, což je něco, o co se dosud nikdo nepokoušel na žádné Planetě. Vidíme, že to probíhá v pořádku a že to přináší ovoce každému z vás. Ptejte se nás a dostanete odpověď. Důležité je pamatovat si, že se musíte zeptat.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Mistr Kuthumi a Nebeské Bílé Bytosti - Osvícení skrze Probuzení

27. února 2013 v 23:57 Vývoj vědomí bytostíMistr Kuthumi a Nebeské Bílé Bytosti - Osvícení skrze Probuzení
Uveřejnil(a) Láďa
Středa, 27 Únor 2013 11:49
Poselství od Mistra Kuthumiho a Nebeských Bílých Bytostí přijala Natalie Glasson, dne 10.2.2013

Přicházíme k vám s nesmírně vědomou láskou, abychom vás pozdravili a spojili se s vámi. Přejeme si sdílet s vámi dar vědomé bezpodmínečné lásky, která je jedním z největších darů, který může být sdílen. Přejeme si, abyste probudili svoji vlastní přirozenou schopnost být si vědomí v nepodmíněné lásce, že jste v nepodmíněné lásce, kterou sdílíte s ostatními a se sebou. Žádáme vás, jestliže se cítíte být vedeni, abyste použili své energie a přenesli se do ašrámu Mistra Kuthumiho na vnitřních rovinách Stvořitelova vesmíru. Našim největším přáním je pohnout s vašimi pocity, vjemy a energetickými prožitky radosti, požehnání a obrovského štěstí, přejeme si, abyste v projevech těchto posvátných kvalit Stvořitele aktivovali svoji přirozenou schopnost, být si vědomý své nepodmíněné lásky. V těchto posvátných kvalitách si přejeme tvořit, probudit a hluboce vás vést v tom, abyste si začali být vědomi své vibrace nepodmíněné lásky a byli si vědomi této vibrace. Být si vědomi znamená být zcela uzemněni v energii, být si zcela vědomi energie a cítit, jako kdybyste byli ta energie; opravdové a absolutní spojení v jeden celek. V lidské povaze, spojeních a projevech je nepodmíněná láska na Zemi vždy zapotřebí, ale my si přejeme, abyste ukotvili čistou vibraci nepodmíněné lásky, která se může zrodit pouze z toho, že jste vědomi. Můžete otevřít svá srdce a sdílet svoji nepodmíněnou lásku, ale tento proces bude intenzivnější, pokud jste vědomi, není to být si vědomi toho, kde nepodmíněná láska proudí, účelu nebo důsledku nepodmíněné lásky. Více to slouží tomu, abyste si byli vědomi aktuální vibrace nepodmíněné lásky, takže to lze interpretovat jako váš prožitek nepodmíněné lásky. Dokonce, jakmile si budete vědomi prožitku nepodmíněné lásky, nebudete už více potřebovat pochopit nebo obsáhnout to, co právě prožíváte, spíše tak poznáte vibraci energie, být spojení s vibrací svobody od očekávání nebo potřeb duševního zpracovávání. Žádáme vás, abyste se s námi spojili v ašrámu Mistra Kuthumiho, abychom uskutečnili a probudili toto vědomí uvnitř vás, protože bude sloužit jako opravdový a smysluplný dar ve vaší realitě. Přestavte si, že byste byli schopni být v tomto stavu na Zemi věčně, měli tuto božskou a posvátnou schopnost, a ta je přirozeně uvnitř vás.

Zaprvé je zapotřebí, abyste dosáhli tohoto stavu vědomí na vnitřních rovinách, pak ho budete moci opravdově prožívat ve své fyzické realitě, což umožní materializovat novou vibraci nejenom ve své realitě, ale v opravdových základech vibrace Země. S vědomou znalostí a jednotou s vibrací nepodmíněné lásky na vnitřních rovinách poznáte vibraci mimořádně dobře, a tudíž budete schopni naladit se na hlubší vědomé vlny nepodmíněné lásky. Nepodmíněná lásky je jeden z největších a nejkrásnějších způsobů, jakým lze léčit uvnitř vašeho bytí a na Zemi; má sílu zrušit nárůst ega, odsuzování, krutost, nedorozumění nebo nedostatek na Zemi a v realitách všeho. Má rovněž moc přinést opravdové a absolutní spojení se Stvořitelem. Nepodmíněná láska je božským vyjádřením vašeho bytí, o kterou lze pečovat jako o kvalitu síly a pravdy uvnitř vás.

Nepodmíněnou lásku si můžete uvědomovat skrze meditaci, jednoduše nás požádejte, abychom vás přenesli do mírumilovného stavu bytí a dýchání, nabídli vám pomoc a přenesli vás do ašrámu Mistra Kuthumiho, abyste dosáhli daru vědomé nepodmíněné lásky.

Část 1

Až budete chtít nadechnou vibraci ašrámu hluboko do svého bytí, jednoduše nás požádejte, Mistra Kuthumiho a Nebeské Bílé bytosti, abychom vás obklopili s božskými kvalitami Stvořitelovi radosti, požehnání a obrovského štěstí

Nadechněte tyto vibrace do svého bytí, jako kdybyste se plnili radostí, požehnáním a obrovským štěstím. Jakmile se zaměříte na vdechování vibrace, aktivujete tu samou vibraci uvnitř vašeho bytí.

Možná, že zjistíte, že potřebujete zkoušet tuto část spojení se sebou několikrát, dokud si nebudete opravdu vědomi a schopni prožívat radost, požehnání a obrovské štěstí aktivované uvnitř vás a zářící z vás. Tato vibrace bude proudit z vaší duše, takže vězte, že se svým prožitkem budete tedy hluboce spojení s vaší duší, podstatou a pravdou vašeho bytí.

Část 2

S vašim vědomým prožitkem části 1 pak dovolte sami sobě zaměřit se do svého bytí, ne do svého srdce, ale jako kdybyste se zaměřili na to, že jste ve středu jádra vašeho bytí, ať už ten střed je pro vás kdekoliv.

Ve středu vašeho bytí je přítomné pouze světlo.

"Mistře Kuthumi a Nebeské Bílé bytosti, volám vás, abyste mne přenesli do středu mého bytí, semena vaší vlastní nepodmíněné lásky. Jak si představuji, cítím nebo potvrzuji toto semeno nepodmíněné lásky přítomné uvnitř mne, mísí se s mým osobním semenem nepodmíněné lásky. Toto semeno nepodmíněné lásky uvnitř mne symbolizuje jednotu a jedinečnost všech aspektů nepodmíněné lásky a nepodmíněné lásky Stvořitele.
Vzývám energii vibrace svého bytí, která je mojí vědomou bdělostí a přináší záměr obalit se kolem semena nepodmíněné lásky, umožňující uskutečnění hlubšího splynutí. Mé splynutí nepodmíněné lásky a vědomé bdělosti se projevuje jako symbol mnou zvoleného projevu. S pravdou, láskou a božskou zodpovědností žádám Mistra Kuthumiho a Nebeské Bílé bytosti, aby mi pomáhali s růstem semena nepodmíněné lásky, takže ho možná celé vtělím a dosáhnu úplné jednoty. Vše, co si volím vtělit, je obklopeno a napájeno radostí, požehnáním a obrovským štěstím, kterého jsem si vždy vědom.
Jsem vědomá nepodmíněná láska ve vtělení."


Možná přijdete na to, že je záhodno opakovat poslední afirmaci ve své mysli nebo venku nahlas, protože se zaměřujete na bytí, splynutí a spojení nebo na semeno vědomé nepodmíněné lásky. Čím více budete pobývat ve vibraci, realizovat jednotu s vibrací, tím více si budete vědomi nepodmíněné lásky, kterou máte. Po nějaké době možná přijdete na to, že tato vibrace a schopnost být vědomi vyzařuje a proudí z vašeho srdce do vaší fyzické reality bez větší námahy nebo snahy.

Až dovolíte sami sobě být si vědomi nepodmíněné lásky, která je extrémně čistým aspektem vašeho bytí, která nic nehledá, ale jednoduše si přeje vyzařovat a být projevena, pak dovolíte sami sobě se stát vědomějším v ostatních aspektech vaší reality a vašeho bytí. Je to skrze vaše zaměření na to, být si vědomi, což vám umožní dospět k osvícení. Když prožíváte nepodmíněnou lásku uvnitř svého bytí, nepodmíněná láska udržuje a přináší vám osvícení, nakonec osvícení není přijímání moudrosti a znalostí, ale spíše schopnost být vědomý, pozorný, uzemněný a jednoduše být ve vibraci porozumění. Osvícení lze přirovnat k porozumění, ale porozumění můžeme přirovnat k uvědomění si dalších činů. Jste-li osvíceni nebo máte-li duchovní porozumění, jste si vědomi procesu, který vyžaduje vaši akci, váš záměr a energii způsobem, který interpretuje vůli a božský plán Stvořitele. Je zapotřebí mnoha způsoby upustit od potřeby podrobného pochopení a přijmout proces porozumění bez skutečného pochopení všech aspektů ve své mysli.

Jsme s vámi v této době obrovské změny, osvícení je váš zisk, je již váš, je to jenom tak, že očekávání zakrývají vaši vizi vašeho vlastního osvíceného bytí. Osvícení může být, abyste byli spokojení, následovali mocné vedení uvnitř svého bytí bez hledání čehokoliv jiného, ale jen následovali tento božský vnitřní kompas. Osvícení proudí z probuzení, povzbuzování sama sebe být si vědomí, projevuje mnoho aktivací uvnitř vašeho bytí. Být vědomý znamená uskutečnit vše, co je Stvořitel.

S nepodmíněnou láskou,
Mistr Kuthumi a Nebeské Bílé bytosti

© Natalie Glasson, http://www.omna.org/Home.html

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Andrea L. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Bohyně se nesnaží

27. února 2013 v 23:32 Krása ženy

Bohyně se nesnaží


Milé ženy, dovoluji si sdílet úžasný text, který jsem objevila. Je určen nám všem krásným bytostem v jedinečných ženských tělech….

Onehdá na mě vypadl při úklidu lísteček s větou: "Bohyně se nesnaží, ale dovolí druhým, aby se snažili o ni. " Vzpomněla jsem si, že když jsem si ji před časem zapisovala, cítila jsem se jako rebelka, jako bych si sáhla na zakázané ovoce. To prohlášení se mi zdálo hodně odvážné a z jakéhosi neznámého důvodu jsem měla pocit, že bych neměla rozhodně veřejně ventilovat, že se podle této zásady pokouším žít.
Dnes už vím, že na této větě nic odvážného ani provokativního není. Je to pouhé konstatování, pravda vyjádřená v jakési zkratce. Možná někoho může dráždit použití slova "Bohyně", ale já ho vnímám jako synonymum slova "ženství" nebo "jin".V personifikované podobě pak je pro mě Bohyní žena, která je skutečně ženská, jinová, přijímající, vědomá si své ceny.
A taková žena se nesnaží ulovit muže, ani ho vést, myslet za něj, vychovávat či opečovávat ho jako malé dítě. Nepřebírá na sebe mužovu úlohu a nechává mu prostor pro jeho vlastní aktivitu.
Jenomže, povzdychnete si, to je tak těžké! Když to necháme všechno na nich, tak se ničeho nedočkáme. To je bohužel pravda. Může se skutečně stát, že se nedočkáte toho, po čem tolik toužíte. Může se stát, že bude trvat delší dobu, než uvidíte výsledky . A může se dokonce stát, že lidé, na kterých vám nejvíc záleží, nebudou schopni a ochotni vyvinout poptřebnou iniciativu a budou vnímat vaše chování jako zradu. S tím je třeba počítat. Ale na druhou stranu - ušetříte obrovské množství energie a získáte spoustu volného času. A pokud tuto energii a ten čas věnujete sobě, věřte tomu, že postupně získáte mnohem víc. A věřte - nevěřte, nakonec tím prospějete i ostatním.
Teprve nedávno jsem si uvědomila, jak pokřivená představa o roli ženy nám je od dětství vštěpována. Jsme vychovávány k tomu, abychom byly láskyplné, tolerantní, abychom nebyly sobecké, abychom braly ohled na potřeby ostatních. Učíme se, že pro ženu je prioritou rodina, že to ona je zodpovědná za harmonické vztahy, že ona má vytvářet láskyplné a harmonické prostředí. Jenomže toto všechno je jenom část pravdy o ženské roli! Nikdo nám totiž neukázal druhou stranu mince, a to kde vzít sílu a moudrost, abychom to všechno zvládly, aniž bychom popíraly samy sebe!
Tak nějak samozřejmě se v naší společnosti počítá s tím, že se žena obětuje - a že bude přitom všem ještě šťastná. Troufám si říci, že více či méně jsme všechny obětí syndromu hodné holčičky. Ačkoli se třeba navenek chováme rázně, všechny někde uvnitř toužíme po tom, aby nás někdo pochválil, aby ocenil, jak jsme úžasné.
Díky výchově jsme uvěřily, že si lásku musíme zasloužit. Že musíme být hodné holčičky. A tak žijeme životem svých blízkých, staráme se o ně, děláme jim pomyšlení, řešíme jejich problémy a snažíme se mít byt jako klícku, vařit jako Magdalena Dobromila Rettigová, pereme, žehlíme, vyděláváme peníze… K tomu se snažíme být chytré, vtipné, nápadité, krásné a přitažlivé …
… a končíme citově vyprahlé, fyzicky vyčerpané, nemocné, zatrpklé, prázdné.
Naši partneři bezostyšně využívají našeho servisu a nezdá se jim na tom nic divného (ostatně samy jsme jim ho vnutily ve snaze ohromit je svou dokonalostí) a mají spoustu volného času a energie na to, aby se věnovali svým kamarádům, koníčkům a někdy i milenkám. Vlastně se jim ani kolikrát nechce domů, protože je tam čeká unavená, vyčepaná a často i podrážděná partnerka.
A proto, milé ženy, mám pro vás zprávu životní důležitosti:
Nemusíte být dokonalé, aby vás měl někdo rád. Nemusíte na sebe přebírat starosti a úkoly druhých, aby vaše vztahy byly harmonické. Nemusíte být výkonné. Nemusíte vůbec nic, protože láska se nedá zasloužit, láska je bezpodmínečná. Pokud chcete lásku a harmonii, nečekejte, že vám ji dá někdo jiný. Existuje jeden jediný člověk na světě, který opravdu potřebuje vaši pozornost a péči - a tím jste vy samy.
Přestaňte proto neustále něco dělat, něco vymýšlet, něco řešit, přechejte prostor jiným a udělejte si čas samy na sebe. Uvědomte si, jak se cítíte, jak vám je, po čem toužíte. Naslouchejte svým pocitům, svému tělu a hlavně - řiďte se tím, co cítíte! Dovolte si co nejvíc trávit čas způsobem, který vám je příjemný, i kdyby se jednalo o tu nejméně užitečnou a smyslupnou činnost. Jenom v klidu, jenom tam, kde není žádné usilování, kde je pouze přijímání a plynutí, se můžete potkat samy se sebou, se svou silou, moudrostí a láskou. Všechny tyto kvality máte v sobě a není třeba žebrat, ponižovat se a pachtit, abyste si je zasloužily od někoho zvenčí.
Asi před půl rokem, kdy jsem se cítila velmi vyčerpaná a zoufale jsem prosila o to, aby mi byla ukázána cesta, mi opakovaně přicházelo: Nauč se dělat nicneděláním. Tehdy se mi to zdálo jako něco naprosto nepředstavitelného. Měla jsem pocit, že když byť jen na chvíli vypnu, pustím z rukou otěže, život mě nemilosrdně převálcuje.
Dnes vím, že žena může udělat udělat pro své okolí mnohem víc, když prostě pouze JE. Když je ve svém těle, když je v kontaktu sama se sebou, když pravdivě vyjadřuje, kdo je a co cítí. Pak je tím, kdo zcela přirozeně vytváří harmonické vztahy a prostředí, tím, kdo léčí všechny kolem sebe. Její láska a pochopení pro druhé už nevede k sebepopření a sebeoběti, protože má úctu k sobě samé a zná své hranice. Chápe, že láska nemusí automaticky znamenat nutnost sdílet s milovanou osobou její hodnoty a cestu a že slovo NE je stejně láskyplné jako ANO. Všechno to, co ji předtím stálo spoustu námahy, pozvolna přichází samo. A spolu s láskou k sobě samé a s rostoucím vědomím vlastní hodnoty najednou přicházejí do jejího života i láskyplní lidé. Nemusí se snažit, líčit pasti, podbízet se. Druzí přicházejí vábeni kouzlem její osobnosti, jejím vyzařováním.
Ano, my ženy jsme skutečně těmi, které by měly být láskyplnější, soucitnější, tolerantnější, těmi, které pečují o vztahy a vytvářejí domov. Máme k tomu všechny dispozice. Nesmíme ale zapomínat, že v prvé řadě musíme být láskyplné a soucitné samy k sobě, pečovat o sebe a vytvořit si prostředí, ve kterém budeme prospívat.
Jenom tak můžeme jako květiny provonět svět kolem sebe.


MAYSKÝ KALENDÁŘ 27.2.2013 7 LAMAT kin 228

27. února 2013 v 13:14 Aktuální novinky
ŽLUTÁ REZONANČNÍ HVĚZDA


Lamat / Uuc - Znamení Lamat odráží a zesiluje přirozené bohatství, všichni jsme stvořeni z vyšších vibračních frekvencí Vědomí, které generuje druh bezmezné vitality těla, mysli i duše, a všichni hledáme do jisté míry stejnou cestu. Takže relaxujte a uvolněte hranice a limitující omezení uložené sami na sebe. Jen dbejte, abyste nedávali příliš mnoho ze sebe, nebo IK - VÍTR rozptýlí vaši velkorysost daleko a široko, a vy se budete cítit vyčerpaní a uštvaní.

DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT A DĚKOVAT ZA HOJNOST VŠEHO
Energie HVĚZDY násobí vše do hojnosti.

Řád a harmonie hrají významnou roli v mém životě. To, co dělám nedbale, rychle, chaoticky mi bude ukázáno velmi dramatickým způsobem. Životní problémy a napjaté situace jsou znamením, že jdu po falešné cestě. Špatně zorganizovaný domov je problémem číslo jedna. Dnes zavedu pořádek ve svém domě.

TRANSFORMACE STÍNU

Otevřete se lásce. Pečujte o harmonii. Pronikněte do podstaty svého Hvězdného Zrna. Zůstaňte v harmonii přítomnosti se VŠÍM, CO JE A JAKÉ TO JE!

LAMAT …krása, dokonalost, disciplína….

Spektrum ŽLUTÉ HVĚZDY zkoumá všechno pod vlivem krásy a harmonie. V tomto pólu se shromažďují síly na kontrolu jakosti. LAMAT je jakási instance dokončující závěrečná shrnutí výsledků vašeho jednání.Všechno, co není dostatečně krásné, co se nenachází v harmonii s duchovními vzorci, bude zasláno zpět k opravě. Síla ŽLUTÉ HVĚZDY je absolutně neúplatná a poměrně zatěžující pro ty, kteří ještě nezahájili, ignorovali, nebo ukončili proces harmonizace života kolem sebe. Pro ty, kteří již mají tento proces ve velké míře za sebou, bude Den LAMAT velmi poučný - zvýší se pocit sebevědomí, spokojenosti se životem, stejně tak pocit zdokonalovat životní prostředí. V tomto symbolu se shromažďují síly zodpovědné za řád a pořádek. Dny LAMAT také pomáhají odstranit nedostatky v sociální oblasti a člověk začne cítit velkou úlevu, radost a spokojenost se životem. Lidem, kteří mají problém přinést do svého života řád a harmonii, se doporučuje, aby věnovali zvláštní pozornost Energii ŽLUTÉ HVĚZDY a dovolili jí vyrovnat způsobený nesoulad. Takže ti, kteří doposud nevěděli, že aspekty estetiky, řád, disciplína a vnitřní pořádek, jsou základním předpokladem pro vytvoření stabilní základny života, by se měli spojit s Energií LAMAT.

7. REZONANČÍ TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ

Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - vězte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v NOVÉM světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí.Otevřete se přitékajícím darům. Přijměte sami sebe BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.

STAŇTE SE JEDNÍM S MYSTICKOU SEDMIČKOU
JEDNÍM SE SEDMI ČAKRAMI TĚLA
SEDMI ÚROVNĚMI PYRAMIDY,
KTERÉ SPOJUJE VĚDOMÍ SEDMI

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje, nazývaném též SEDMOU dimenzí. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. V energii SEDMIČKY je stimulovaný ŠESTÝ SMYSL, čili mimosmyslové vnímání. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abychom se nedostali do zápasů či extrémů.
Všechny lidské bytosti jsou svobodné...

27. února 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Musíš poznat svou svobodu tak, aby ses mohl vznést do nejvyšších duchovních světů. Jinak jsi jako pták v kleci, který, ačkoli dveře jeho klece jsou doširoka rozevřené a on může svobodně letět, kam chce, nepozná svou svobodu a pokračuje v bezcílném poletování v kleci. Můžeš prožít celý svůj život jako ten pták, úplně slepý a zotročený, aniž bys poznal, že jsi svobodný, přijal svou svobodu a využil ji tak, jak by měla být využita, v království Ducha, kde nejsou žádná omezení, hranice a překážky, které by tě zadržely. Všechny lidské bytosti jsou svobodné, jen kdyby to mohly pochopit a přijmout. Takováto svoboda je ti nabídnuta, ale ty ji musíš přijmout, dříve než ji můžeš využít. Proč nepřijmout svou svobodu nyní, jestliže si uvědomíš, že nejsi nikým a ničím svázán a že jsi schopen vykonat cokoli, po čem toužíš?

Kryon - “2013 - A CO TEĎ?”

26. února 2013 v 20:00 Doteky Nového Života

Kryon - "2013 - A CO TEĎ?"
Uveřejnil(a) Láďa
Úterý, 26 Únor 2013 00:02
Tento živý channeling byl přijat 6. ledna 2013, Phoenix, Arizona,
(původně pod názvem "Změna začíná")

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem] tak, aby umožnil čtenářům lepší pochopení. Často se stává, že živý channeling obsahuje energii, která se přenáší v průběhu komunikace, ale v tištěné verzi již ne. Takže si užijte tento obohacený vzkaz, který byl přijat ve Phoenixu v Arizoně
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z Magnetické Služby. Je to tak, že toto konkrétní poselství by mělo být prvním vydaným v roce 2013. Budou tací, kteří teď budou poslouchat, kteří řeknou: "Teď, když jsme překročili milník (21.12.2012), co přijde dál?" To říká Lidská Bytost, která stále hledí kupředu a nikdy se neohlíží zpátky, která se obvykle nezastavuje a nerozhlíží kolem sebe, která vždy chce poměřovat energii tím, co přichází místo tím, co bylo nebo co je.
Tak touto cestou se vydávat nebudeme - ještě ne. Místo toho vám chceme sdělit: "Chci, abyste se zastavili a podívali se, co děláte." Protože, abyste se mohli podívat dopředu, musíte pochopit, co je za vámi. To, co je za vámi, je podrobení si staré energie, mimo všechny meze, co kdy bylo předpovězeno, že kdy dokážete.

"2013 - A CO TEĎ?"

Pro ty, kterým to ještě nedošlo, tak můj příchod v roce 1989 byl předzvěstí potenciálů, které jsme viděli, že mohou nastat právě dnes. Kdybyste nebyli změnili vědomí planety, nevyznačili své území Harmonickou Konvergencí v roce 1987, dneska bych tady se svým partnerem nekomunikoval. Jeho život by byl jiný, protože bych se mu nikdy nepředstavil tak, jak jsem to udělal. Hned na začátku jsem mu sdělil, že jestliže nepřijme plášť, který jsem mu nabídl, budou jiní, kteří jej přijmou. Jde o to, že jste stvořili energii, která mi umožnila vstoupit a začít vyučovat lidství skrze Lidské Bytí.

Tím, že jsem zde přišel, jsem nic nestvořil, moji drazí. Vy jste těmi, kdo se rozhodli uvařit toto jídlo. Já jsem prostě jen jednou z jeho ingrediencí. Chci, abyste se obrazně řečeno rozhlédli kolem sebe na to, co jste dokázali a čím jste prošli. Probojovali jste se skrze jedny z nejstarších energií, jaké kdy na planetě existovaly. Třímali jste světlo a vrhali jste je proti temnotě, která neměla žádnou integritu, proti soudům a dramatům a dělali jste to, mimochodem, celých 18 let.

Někteří z vás, říkají: "Já to dělám mnohem déle, Kryone!" Může být, ale těch posledních 18 let byly ty, které byly předpovězeny jako součást Galaktického Vyrovnání. Toto vyrovnání je více než nějaké seřazení na obloze, moji drazí. Když se vaše Slunce dostane do jedné přímky se Zemí a galaktickým centrem, jste svědky stvoření. Toto vyrovnání je určitým ukazatelem, který je energetický, nejen něco, co astronomové znají jako precese bodů rovnodennosti, nebo toho, co vám Mayové říkali svými kalendáři, nebo to co vám dal výpočet fraktálního času. Jedná se o čas, se kterým pracuje Vesmír a co jste kolem toho udělali vy.

Uvolnění

Teď se začíná všechno měnit a tou první věcí, ke které dojde, je to, co nazveme uvolněním. Musíte pochopit, že Duch postupuje pomalu a to zvláště v rámci časového rámce toho, jak rychle se vědomí dokáže na planetě měnit - totiž vás. Tudíž neexistují žádné hodiny nebo časová osa, které by vám byly dány Duchem, s výjimkou časového rámce příštích 18 let, zatímco vaše planeta pokračuje v procházení skrze něco, čemu se říká Temná Trhlina* (Dark Rift), což je mléčná dráha. V rámci těchto 18 let existuje velká možnost, že budete schopni "zasévat semena nového vědomí", která v budoucnosti jistě rychle porostou.

Uvolnění: Jestliže jste kulturista a dlouhou dobu držíte v rukou činky, tak když je potom vrátíte zpátky na nosič, vaše svaly budou potřebovat čas, aby se vrátily do normálu. Když zvedáte činku je přítomen stres a fyzická rovnováha, která se mění se stresem. Tělesný chemismus ve svalech se mění, aby umožnil zvednout činku. Proto je přítomen uvolňovací proces, který se objevuje po odložení činky.

Existuje metafora uvolnění, která říká: "Vezmi si krátkou dovolenou od boje se starou energií, protože stará energie, se začne také měnit, protože to je také součástí tohoto uvolnění."A vám se to nebude líbit, protože stará energie také nese něco v sobě; zadržuje světlo (vás). Takže jste se oba najednou ocitli ve stavu uvolnění. Ale moudrý Člověk si vždy počká na okamžik, než se věci vzpamatují a sleduje, kde se věci řeší. Nerozumný člověk bude nadále jednat podle starého zvyku, bez ohledu na všechno. Je důležité, abyste se na chvíli uvolnili a podívali se na měnící se paradigma.

Stará energie je prostě energie bez světla nebo moudrosti, takže bude pokračovat v tlaku starým způsobem a stejným způsobem se bude dívat i na vás. Ale rozdíl je v tom, že to bude bez náboje, který to mělo dříve. Tento náboj je struktura Krystalické Mřížky a schopnost temnoty přežít způsobem, jakým to dělala po tisíciletí.

Temnota

Protože jste změnili aktuální systém mřížky Gaii a projevili zájem přesunout tento ukazatel roku 2012 do roku 2013, pravidla, podle kterých spolu bojovali temnota a světlo, se změnila. Teď začíná mít navrch světlo - je mnohem mocnější. Definicí temnoty je absence světla - to víte, že? Takže temnota je prázdnota, která není vyplněna světlem, ale má stále energii, ačkoliv je slabší než před tím. Tak si definujme něco jiného - "Vědomí Temnoty".

Temnota a světlo jsou měřítka, ne reálné jednotky. Představují způsob, jakým Lidé přemýšlejí a vlny vědomí, které ovlivňují ostatní a vytvářejí paradigmata na Zemi. Takže když řekneme:"Temnota chce to nebo tamto", popisujeme skupiny Lidí, kterým chybí světlo. Jedná se o opak Pracovníků světla, kteří jsou skupinami Lidí, kteří se probudili, aby si uvědomili, že Bůh je uvnitř. Toto uvědomění, jen tak mimochodem, je dostupné pro celé lidstvo, protože Bůh je v nitru každé duše na planetě. Ale po velmi dlouhou dobu zde prostě nebyl žádný Člověk, který by chápal, že existuje skutečná svobodná volba být čímkoliv a ne pouze tím, čím jim bylo řečeno, že jsou.

Takže tato bitva byla vždy mezi vědomím a tím, kolik světla by mohlo být poskytnuto těm, kteří by to mohli vidět nebo by si přáli to vidět. Ale jak víte, většina lidstva si libovala ve velmi tlumeném světle, které se po staletí příliš neměnilo - až do teď. To není otázka dobra nebo zla. Je to o souběhu nebo přirozené shodě v tom, jak Lidé přemýšlejí o sobě a o tom, co je vhodné chování pro lidstvo. Někdo by to dokonce možná nazval Lidskou přirozeností.

No a ta stará energie myšlení chce nadále přetrvat. Neuvěří, že došlo ke změně, ale bude se chvíli destabilizovaně poflakovat kolem, než si uvědomí, že už nemá žádnou moc. A to bude pro vás nepříjemné.

Někteří z vás říkají: "Dobrá, rok 2013 by měl přinést uvolnění, závan čerstvého vzduchu. Dokázali jsme to!" No, a já vám povím, jako dítěti, když "není po jeho", že staré cesty temnoty zasáhnou každou oblast života. Bude bojovat o svůj život a přežití a bude cítit skutečnost, že věci už nejsou jako kdysi. Proto chci, abyste v tomto uvolňujícím období ustoupili o krok zpátky. Když uvidíte tyto věci zvedat jejich ošklivé hlavy, nečiňte rozhodnutí, že rok 2013 není tím, co jste si mysleli. Když uvidíte více nerovnováhy na planetě, možná i některé věci, které jste nečekali - a opravdu budou i takové - nespínejte ruce a neříkejte: "Už je to tu zase. Vůbec nic jsme nezměnili." Protože jste je změnili. Tento druh věcí pracuje pomalu.

Začátek moderní historie

Energie se přesouvá a my jsme vám o tom říkali již dříve. Skutečná rovnováha protokolu bitvy se sama slaďuje. O tom je tento čas. Když se zeptáte těch v jiných solárních systémech, kteří si tím prošli před tím, byl to ZAČÁTEK, doslova, jejich historie. Na nic, co bylo před tím se ani nedívali. Teď všechno začíná. Už jsme vám říkali dříve, že jestliže se podíváte do budoucnosti lidstva, poukážou na tento den a označí jej jako začátek moderní historie Lidstva. Pohlédnou na všechno, co bylo před tím a řeknou: "To byly dny barbarství. Byly to dny moderní mytologie. Byly to dny, kdy jsme to neuměli lépe; a teď vidíme tvář Boha v nás samých." To je to, do čeho jste vkročili. Ale je to obtížné a je to pomalé.

Zasévání semen

Už mnohokrát jsem použil metaforu o zasévání semen, takže se tomu už budeme věnovat jen krátce a předáme vám několik dalších informací. Metafora je samozřejmě farmář a my ji používáme proto, abyste viděli všechny atributy, které farmář bere v potaz, a které jsou vám všem společné.

Zatímco bojujete se starou energií, neobděláváte pole, abyste je připravili pro výsev. Namísto toho jen přežíváte. Teď přišel čas, abyste připravili pole k osetí, a v procesu uvolnění se obracíte do nitra. Příprava pole je metafora objevování Vyššího Já, kvantovosti ve vašem nitru a osobního přesunu na místo, kde věci ve vašem každodenním životě začnou dávat více smyslu.

Jsou někteří lidé v této místnosti a ti, kteří právě teď čtou, které slyším volat: "Pomoz mi, pomoz mi."Myslíte si, že nevím, kdo je zde? A proto vám říkám: Vy víte, kdo jste, moji drazí, a já chci, abyste se na chvíli uvolnili. Jste milováni tak, jak jste o tom ani nesnili. Bůh vás zná tak, jak jste v to nikdy nedoufali, a to, co si myslíte teď, je dočasné. V pořádku? Je to dočasné. Jestliže žadoníte o pomoc, jste v nerovnováze. Je načase uvolnit se v Bohu a vědět, že jste milováni. Nastal čas. Vy to zvládnete.

V metafoře plánu setí semen je moudrost. Zaprvé - obděláváte pole, potom je hnojíte a vyživujete. Nakonec jste připraveni pro setí semen. Pole teď nejsou připravena, proto si musíte udělat pauzu a připravit je. Takže tato řeč je jakousi farmářskou metaforou. To všechno vám nemusí dávat smysl, ale to, co říká je, že demarkační čára od starého k novému je nyní a pouze nyní můžete začít to, pro co jste přišli. Ještě jste nezaseli semena. Pole musí být připravena. V procesu této přípravy zjistíte, že temnou energii je snadnější porazit a to vám dovolí zasévat.

Budou se vynořovat nové scénáře, aby vám ukázaly, že je to pravda. Nebudete věřit, že jste se dostali skrze některé výzvy tak snadno. Protože vás nyní podporuje energie, která to před rokem nedělala. Rok 2013 je opravdu vymezením záměru a projevováním smyslu. Začínáte připravovat pole pro novou energii a začínáte sít semena s použitím toho, co má Stará Duše:moudrost minulosti. Tato semena moudrosti jsou zasévána do ekonomiky, do vlády, do domácností a rodin. Jsou to semena integrity a budou hovořit o sjednocující se moudrosti, místo o jejím trhání na kousky.

Amatérští farmáři

Lidské atributy a zvláště Lidská povaha se začnou měnit, ale je to pomalé. Představte si farmáře amatéra. Nemá žádnou představu o tom, co dělá, ale má pytlík se semeny. Tak si přečte návod, nechá připravit pole a nastrká ta semena do půdy. Je tak vzrušený! Potom běží domů, ale může stěží usnout. Přejde noc, vyjde slunce a on se běží podívat za úsvitu na pole, aby viděl, co se děje. A - tam nic! Co jenom udělal špatně? Není tam žádná úroda!

"Nic se neděje," říká farmář. Zasadil vůbec něco? Je to směšné, samozřejmě, protože každý farmář ví, že úroda roste pomalu. Ve skutečnosti roste tak pomalu, že ji nemůžete sledovat, jak roste! Sehnete se, díváte se na rostlinku a můžete na ni dokonce křičet, aby rostla, a přece se nic dít nebude. Potom o týden později si všimnete, že rostlinka je opravdu větší; další týden uplyne a je ještě větší. Během určité doby uzraje a vytvoří úrodu, kterou jste vypěstovali.

A to je to, co vám říkáme: Pěstování semen vědomí bude pomalý proces. Jen pouhý růst zabere 18 let! Tak jak dlouho to bude trvat, než získáte květy? "Ale ne!" říkají někteří z vás. První reakcí staré duše na tuto zprávu je: "To není to, co jsem chtěl slyšet." Možná potom řeknete: "Tak proč jsem vlastně tady? Jsem unavený. Proč vlastně teď nejdu domů? Kryone, rozhodl jsem se, hned teď odejdu na odpočinek od své světelné práce. Udělal jsem svou práci. Ty jsi posunul ukazatel. Proč bych se měl teď starat? Necháme to na mladších generacích."

Teď ti povím, Pracovníku Světla, že jediným způsobem, jak může úroda růst je, že využívá světlo, se kterým jsi sem přišel. Tak to je. Ty jsi ten jediný, kdo si může nasadit pracovní rukavice, obléct plášť zodpovědnosti, který jsi dostal a pohnout se kupředu, aby ses ujistil, že úroda roste. Chci ti pouze říci, že to, čím sis až dosud prošel, je ta nejtěžší část. To, co je před tebou, bude časem snazší. Ale stále to bude trvat déle, než je ti milé. Takže to, co uvidíš, velmi pomalu, je vynoření se nové Lidské energie. Bude mít mnoho podob, ale uvidíš nové věci. Pojďme jednu prozkoumat.

Nové myšlenky - nevíte, co nevíte

V několika minulých channelinzích, jsme vám něco řekli o nových nápadech, na které se můžeme v této nové éře těšit. Teď mluvíme o nových myšlenkách a nových paradigmatech myšlení. Až tyto věci nastanou a podíváte se na ně zpětně, potom řeknete: "Proč nás to nenapadlo dříve?" Důvod je ten, že jste na to nebyli připraveni. Takže jste byli postaveni před proces, který vám budeme jen těžce vysvětlovat, protože Lidé to nechtějí slyšet.

Lidské Bytosti věří, že jejich mozky jsou schopné jakékoliv myšlenky, která je ve Vesmíru myslitelná a že obloha je hranicí. Věří, že v kterékoliv době, kterýkoliv intelektuál může přijít se vším, co je potřeba, jako s dalším krokem v rozvinutém myšlení. A přece tomu historie nenasvědčuje, že? V minulých poselstvích jsme na to poukazovali a dali jsme vám námět k přemýšlení. Nadnesli jsme skutečnost, že by vám mělo být jasné, jak létat a samozřejmě tomu tak nyní je. Když hovoříme, tisíce Lidských Bytostí jsou ve vzduchu, letí z jednoho místa na druhé na principu, který vám ukázali před tisíci lety ptáci. A přece je to pro lidstvo nová věc, která byla teprve nedávno objevena. Jak dlouho jste se dívali na ptáky a toužili se vznést? Jak dlouho některé kultury používají létající draky? A přesto jste na to nikdy nepřišli! Jak je tomu u Lidské Bytosti s neohraničeným myšlením? Nikdy jste na to nepřišli!

Nakonec to dokázali asi před 100 lety dva výrobci kol. A já se vás ptám, vypadá to, jako že se tady stalo něco, co se vymyká běžné normě? Věděli jste (a já to zopakuji), že tito výrobci kol vyhráli rekord prvního Lidského letu asi o týden? Ti ostatní na Zemi na tom také současně pracovali. Věděli jste to? A tady je odpověď - protože Duch vštěpuje myšlenky, když jste na ně připraveni a ne dříve. Tato zdánlivě zřejmá představa je neviditelná a slepá a nedosažitelná Lidské Bytosti, protože na ni nedokáže myslet. Tento atribut vidíte ve všem, co se týká lidstva, ať už o tom víte nebo ne.

Jak dlouho jste měli pocit, že musíte vybudovat hradby kolem městských států a chránit se před jinými lidmi z jiných měst? Lidé stavěli zdi a vedli pravidelně války, aby druzí lidé nedosáhli na jejich majetek. Tak jak dlouho vám to trvalo, než jste si uvědomili, že byste se možná mohli o své zdroje rozdělit nebo snad dokonce jeden s druhým obchodovat, abyste oba měli prostředky toho druhého a oba v tomto procesu zvítězili? Jaký to koncept! Vlastně jste to udělali až teď. Spojovat věci dohromady, místo abyste je trhali na kusy, vám přišlo na mysl v posledních 75 letech. Proč k tomu nedošlo před tisíci lety? Místo toho jste pokračovali v izolování vašich hranic a budování armád, abyste se cítili v bezpečí. A teď je tady myšlenka " skupiny zemí", které sdílejí společné zdroje, obchodují bez cel a mají na mysli společnou obranu. Všimli jste si toho? A připravte se na daleko více, protože vzniknou celé kontinenty, které to udělají v budoucnu. Ale proč to trvalo tak dlouho?

Až do velmi, velmi nedávné doby, jste byli dobyvatelé. To je všechno, co jste dělali, to je vše, co vás napadlo. Dobyvatelé smetli jiné Lidské Bytosti, takže tam, kam vstoupili, teď vlastnili zemi a zdroje. Tak se tenkrát přemýšlelo. Teď říkáte: "Už jsme to překonali." Až tak moc ne. Ne doopravdy, ale jednou tomu tak bude.

Nové nápady budou takové, že jste na to nikdy ani nepomysleli. Tyto představy vám budou dány, abyste dostali odpovědi na ty nejčastější otázky, které trápí vaši společnost od doby, co jste se narodili. Vynálezy přinesou každému Člověku na této planetě čistou vodu, levně a kdekoliv. Vynálezy vám poskytnou energii, levně a kdekoliv. Tyto myšlenky smetou všechny důvody, kterými nyní omlouváte znečišťování, a když se podíváte nazpátek, napadne vás:"Toto řešení bylo vždy k dispozici. Proč jsme na ně nepomysleli? Proč jsme to tak nedělali už dříve?" Protože k tomu ještě nenastal čas a vy jste nebyli připraveni. Nezaseli jste semena a stále ještě jste bojovali se starou energií, rozhodovali se, zda to máte sami se sebou skoncovat ještě před koncem roku 2012. A neudělali jste to… a neudělali jste to.

Je legrační, o čem uvažujete, a co vaši sociologové považují za "velké současné problémy lidstva", protože vaše nové myšlenky jednoduše zruší pravou podstatu těch otázek právě tak, jako to udělaly v minulosti. Vzpomínáte? Před dvěma sty lety předpovědi sociologů říkaly, že přijdete o zdroje potravin, protože nebylo dostatek půdy, aby stačila rostoucí populaci. Potom jste objevili rotaci plodin a hnojivo. Najednou každá parcela půdy mohla produkovat mnohokrát více, než tomu bylo dříve. Vzpomínáte si na předpovědi, že budete mít nedostatek dřeva k vytápění vašich domovů? Pravděpodobně ne. To bylo ještě před elektřinou. A tak můžeme pokračovat pořád dál a dál.

Takže dnešní hádanka je právě tak zvláštní, jak uvidíte. (1) Jak zesílíte energetické sítě vašich velkých národů, aby nebyly náchylné k pádu nebo nevyžadovaly masivní výdaje na zlepšení infrastruktury? Protože přichází zima (malá doba ledová, informace z dřívějšího channelingu), a vy budete potřebovat více energie. (2) Co můžete udělat se znečištěním? (3) A co světové přelidnění? Někteří odborníci vám budou říkat, že pandemie bude tou odpovědí; příroda (Gaia) zahubí asi jednu třetinu světové populace. Ty nejlepší mozky tohoto století dumají nad touto hádankou a říkají vám, že stojíte před velkými problémy. Posloucháte to celý svůj život.

Dovolte, abych vám položil tyto otázky. (1) Co kdybyste mohli úplně zrušit energetickou síť? Můžete to udělat a uděláte to. (2) Co když zdroje znečištění prostě zmizí, díky novým nápadům a vynálezům a prostředí se začne samo obnovovat? (3) Přelidnění? Předpokládáte, že lidstvo bude pokračovat v exponenciálním plození dětí, protože lidé jsou hloupí a nedokážou si pomoci. To je, moji drazí, otázka vědomí a vzdělání a změní se to. Představte si atribut nulového růstu v mnoha zemích, což je něco, co bude běžné. Všimli jste si, že některé z vašich dětí dnes opravdu začínají váhat, jestli mají vůbec mít děti? To je koncept!

Příprava na oddělení starého a nového

Je tady nový úsvit, ale to je všechno. Slunce se přehouplo přes horizont, jako kdyby říkalo: "Jsme zpátky." Ale nějakou dobu nebudete mít čistou oblohu, Pracovníku Světla, protože v procesu uvolňování budete mít co do činění s oddělováním, které bude probíhat. Vyvstanou námitky vůči těm, kteří nechtějí vstoupit do světla a kteří chtějí udržet to, co mají, protože jim to funguje. Cítí, že je to správná cesta, protože jim to fungovalo v minulosti a protože je to jejich život (přežívání). Oni nechápou, že věci se dramaticky mění.

To co nazýváte komunitou Nové Doby (New Age), všechny procesy - od toho, který vidíte zde (channeling) až po ten, který používá léčitel, jsou všechny rekalibrující. Některé z axiomů, které jste se naučili o tom "jak dělat věci správně" už nebudou fungovat. Bude zde více centralizované soustředění se na autoritu jedné duše. Tudíž bude menší soustředění na skupiny a více na individuální rozlišování. Říkejme tomu šíření nebo rozklad organizačně založené moudrosti a důrazu na individualisticky založené moudrosti.

"Počkej chviličku Kryone, to nedává žádný smysl. Každý ví, že jestliže spojíš více lidí dohromady, dostaneš lepší výsledky, protože základna moudrosti je větší." Opravdu? Připravte se na naprosto nový koncept, moji drazí. Kolik životů má za sebou vaše duše? Přemýšlejte o tom jako o výboru vaší vlastní moudrosti a spoléhejte se, že vám odpoví na všechno. "To je šílené, Kryone! A co pravidla, struktura, běžné cíle a úsilí skupiny, které pomáhají budovat představy a energii? Máme zahodit základní běžné dohody? Tyto principy jsou jednoduše zdravý rozum."

Moji drazí, jak vám mám předat koncepty, o kterých ještě nevíte? Dnešní zdravý rozum je zítřejší hloupostí, jestliže se objeví nová informace, která jej překoná. Chápete? Co když, jen co když, faktor individuálního vědomí, založený na všech jeho vlastních minulých životech, vyvinul v sobě sadu parametrů, které jsou společné všem? Co když je zde k dispozici posvátný vzorec, který je zcela běžný, ale dostupný pouze jednotlivcům? Potom tento jedinec objeví posvátnou odpověď přicházející z druhé strany závoje namísto od Lidského výboru někde na schůzi. Zvažte tyto věci předtím, než řeknete, že to, co považujete za "zdravý rozum" je skutečně něco, co je věčné.

Všechny tyto záležitosti budou nové a bude to jako strkat prst do oka mnohým, kteří si celý život mysleli, že všechno vědí, a najednou zjistili, že jsou tací, kteří jdou za nimi a dělají věci, o kterých si nikdy nemysleli, že by byly možné. Proto očekávejte oddělení se těch, kteří se nevyrovnají s těmito novými věcmi, a mnozí z nich budou Staré Duše.

Všechno to, o čem hovoříme v tomto poselství, zapadá přesně do sféry zájmů Staré Duše, která toto čte. Tisíce starých duší toto čtou v budoucnu. Teď hned vám řeknu, že vím, kdo jste. Nejste jen pouhou nadějí pro planetu, vždy jste byli její nadějí. Neexistuje nic nového, kromě toho, že nakonec to půjde snáze. Ale na okamžik musíte pochopit proces posunu a to, že změna není vždy spatřovaná jako dobrá věc. Tak po špičkách vstupte do této nové energie místo toho, abyste se s touto novou pravdou drali kupředu. Vstupujete do světla více cestami, než jste měli kdy předtím a i vaše "pravda" se možná mění.

Staro-nová duše

Dovolte mi, abych to shrnul. Potřebujeme vás. Nejste hotovi a nikdo neodchází. Budete následovat více channelingů, přijde více pomocných bytostí. Mocné informace budou přicházet ze zdrojů, o kterých jste si ani nemysleli, že je máte. Budete schopni rozlišit, jestli je to reálné nebo ne a bude to snadné. Můžete to poznat podle energie přenosu a podle toho, co sděluje. Všechno, co si budete muset vyslechnout, je jen malý kousek informace a poznáte, jestli je channeling předstíraný. To znamená, že ta vaše část, která je nazývána posvátné rozlišení, poroste.

Budete mít více intuitivní síly, protože se už teď nevrhá proti temnotě. To všechno se bude dít pomalu. Ale vězte toto: Potřebujeme vás, a potřebujeme, abyste byli nadšeni z toho, co je před vámi. Právě jste vyšli z temné éry trvající více než 30 000 let. Opakuji vám to znovu, moji drazí, že přijde den, možná už při příští precesi, kdy Lidská historie nebude vůbec pokládat dobu před rokem 2012 za životaschopnou sociální studii. To je to, co vidíte právě teď - začátek nové éry.

Nové děti

Myslím, že ironií tohoto poselství je toto: Ty Lidské Bytosti, které sedí přede mnou, říkají, že jsou unavené. Dlouhou dobu bojovaly a budou v tom pokračovat, až se rekalibrujeme. Když překročí závoj, jak to vždy dělají, vrátí se zpět jako děti (samozřejmě), ale jejich DNA se bude lišit od té, kterou měli kdykoliv předtím. Jako Staré Duše nikdy nebudou muset projít tím, čím prošli již dříve, protože stará energie nebude stejná. Probudí se s plným uvědoměním si toho, kdo jsou (nové atributy Akášického dědictví).

Jako děti budou znát a vidět barvy (interdimenzionální vidění). Jako děti budou mít identitu Staré Duše (vědí, že žily dříve). Budou vědět, proč jsou tady, už když jim bude 13 (mají dobrý koncept životních lekcí). Ale jste to vy! Právě jsem popsal vás - vás všechny! Stará Duše, toto je jeden z největších posunů, jaký kdy uvidíte, a může trvat celou generaci, ale stane se to. A ti, kdo potom uslyší tato slova a budou číst tato slova, potom budou vědět, že mám pravdu a budou znovu probuzeni na Zemi s naprosto novým paradigmatem vědomé reality.

Vzdělavatelé po celém světě rekalibrují svá učení, protože děti jsou jiné.
A zase, tyto věci nejsou tím, co jste si mysleli. Není to pouze nějaká nová doba, ale spíše nový Člověk. To jediné, co vám můžeme sdělit je, že jsme vám říkali, že se to stane. Přišel jsem před těmi mnoha lety (v roce 1989) a řekl jsem, že se nezahubíte, jak o tom mluvilo vaše proroctví; prostě se tak nestane. Řekl jsem vám, že existují daleko lepší možnosti. Řekl jsem vám, abyste sledovali, jak se to děje. Sledujte to!

Ale byli tací, kteří byli staré duše a ti říkali: "Ne." Říkali, že Kryon je zlo století, protože jsem vám přinesl informaci, která byla jako políček do tváře všemu, co očekávali. Teď tady sedíte v roce 2013 a mohl bych říct: "Měl jsem pravdu." Ale místo toho říkám: "Měli jste pravdu." Protože jste to byli vy, kdo stvořil tento posun. Vy jste mě přivedli sem. Vy jste nás provedli tímto posunem,moji drazí!
Bůh žehnej Lidské Bytosti a všemu, co ve Vesmíru představuje.
A tak to je.

KRYON

* Velká temná trhlina (Dark Rift, někdy také Great Rift), jde o kraj mračna kosmického prachu, které leží podél Mléčné dráhy. Zdá se, že rozděluje světlo do dvou cest. Mayové nazvali tuto trhlinu Xibalba Be {Cesta do podsvětí) a pohlíželi na ni jako na místo narození a smrti a smrti a znovuzrození. Bylo to pro ně kanálem narození kosmické matky Creatrix, kde bude Slunce o prosincovém slunovratu 2012 znovuzrozeno. Bylo také místem smrti, protože je branou do podsvětí, země mrtvých a nenarozených.

Poznámka ke kopírování:
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Iva M. pro www.transformace.info a prowww.kryon.webnode.cz. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Je mnoho různých způsobů, jimiž se nové věci zjevují.

26. února 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jsou období, kdy nové přichází tak pozvolně, že nepostřehneš změny, které probíhají, dokud si náhle neuvědomíš, co vše se stalo, aniž by sis toho dříve všiml. Jindy můžeš sledovat změny, jak se odvíjejí krok za krokem přímo před tvýma očima. Potom jsou období, kdy věci přicházejí přes noc - podobně jako v zimě, když jdeš večer spát a svět venku je normální, a když se ráno probudíš, vše je pokryto sněhem. Nemusel jsi pro to nic udělat; stalo se to tím nejzázračnějším způsobem. Je mnoho různých způsobů, jimiž se nové věci zjevují. Vše, co musíš udělat, je jít s těmito změnami a nebránit jim. Změna nemusí být bolestná. Je nevyhnutelná, protože nic nemůže zůstávat stále stejné, a nahlédneš-li do svého srdce, zjistíš, že bys ani nechtěl, aby tomu tak bylo.

Mantra lásky RaMaDaSa

26. února 2013 v 1:01 Skutečný mír je uvnitř

Mantra lásky RaMaDaSa

Mantra Ra Ma Da Sa Sa Say So Hung je mimořádně účinná při řešení zdravotních
problémů. Pracuje na mnoha úrovních - duševní, duchovní, emocionální i fyzické


Láska je podstatou Mého učení.
Moje moc je moc lásky.
Neexistuje nic mocnějšího, než je láska.
Když rozvinete lásku,
můžete snadno čelit životním výzvám a zvítězit.
Bůh bude stále s vámi, ve vás a kolem vás
a postará se o vás.
Pomocí modlitby lze uskutečnit jakkoli obtížný úkol. Vaše modlitby však musejí být upřímné.
Musíte mít soulad myšlenky, slova a činu.
Rozvíjejte pevnou víru,
že s vámí je ve vás a vždy vaše modlitby vyslechne. Jak by ho vaše modlitby mohly
dosáhnout, budete-li si myslet, že je vně?
Vtělení lásky!
Jen láska vám pomůže dosáhnout v životě úspěchu. Rozvíjejte proto lásku.
To je skutečná modlitba, kterou od vás Bůh očekává.


Obraz: "Vděčnost" 25.2.2013

25. února 2013 v 22:02 Obrazy rok 2013
Všechny zdravím v dnešní úplňkový den. Děje se mnoho s Matkou Zemí a tento obrázek byl malován právě za doprovodu krásných bytostí ze světa jemnohmotného, které zde na Zemi s námi sdílejí své bytí. Pro název jsem dostala slovo "Vděčnost". Pro mnohé z vás hovoří řeší Lásky, našeho společného jazyka. S Láskou v Lásce a pro Lásku Anna


Obraz: "Vděčnost"

Text i obraz jsou autorské © Anna a je možné je v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu http://slunecnikvet-anna.blog.cz/

Hnev, Jezis a Oscar

25. února 2013 v 21:49 Aktuální novinky


Hnev, Jezis a Oscar

Hnev je zaujimava emocia. Dalo by sa o nej hovorit vela, ale teraz snad len tolko, ze vela spiritualnych ludi si mysli, ze hnev je nespravny, ze ho treba potlacovat. Nie je dobre hnev potlacovat, pretoze potlaceny sa sprava v nasom tele ako jed, ktory nas postupne zvnutra zoziera a je dovodom mnohych chorob. Je nespravne ho aj vychrlit na druhych a vinit druhych za nas hnev, treba na nom pracovat energeticky v sebe samom, pretoze ten hnev, ktory citime je len nasa nespracovana emocia. Druhi ludia ci situacie nam ho 'len' pomozu zadefinovat, vyprovokovat ho. Ak nie sme sami ked je v nas hnev vyprovokovany, mozeme povedat - "Teraz som velmi nahnevany", alebo "citim velk hnev. Potrebujem chvilu casu..." A treba to rozdychat, spracovat. Navod na pracu s energiami a emociami som dala v youtube videach cislo 4 a 5. V Mount Shaste nam nasa ucitelka dokonca ukazovala, ze ked sme velmi nahnevani a nase telo sa az trasie od zlosti, na meditaciu je uz asi neskoro a vtedy je dobre zobrat uterak a bit nim do gauca a veru aj kricat ak treba. Najhorsie je projektovat/preniest hnev na najblizsieho cloveka pri nas, alebo na toho, kto nam hnev akoze sposobil. Ten hnev je v nas a ked si vsetok hnev spracujeme, potom bude nemozne, aby nas veci rozculili. To co nas rozculi je dobrym ukazovatelom toho, v ktorych oblastiach si este mame popracovat. Najhorsie je hnev vychrlit na druheho cloveka, pretoze tym si len vytvorime dalsiu karmu a vlastne hnev nepretransformujeme, lekciu nepochopime a budeme vsetko dookola zase opakovat v inej situacii, s inymi aktermi. Praca s hnevom trva cas a my postupne pretransformuvame vrstvy a nanosy, ktore sme si tak peclivo uchovavali, alebo ich len znovu-aktivovali a preto treba byt pri praci s hnevom trpezlivy a neodsudzovat sam seba a ani druhych. Hnev proste treba brat ako energiu, ktoru treba spracovat. Je dolezite sa naucit nestotoznovat sa s hnevom, nekonat z hnevu, ale pozorovat ho ako emociu ako energiu.


Ina vec je ked hnev pouzijeme vedome, lebo niektore situacie si to vyzaduju. Niektori ludia su nastaveni tak, ze na dobro proste nereaguju. Dobro je pre niektorych slabosstvo, pohrdaju nim. A vtedy zvysenie hlasu a pouzitie hnevu vedome moze pomoct. Ani Jezis nenastavil vzdy len druhe lice. Aj on vedel, ze hnev je niekedy potrebny a pomoze veci vyriesit rychlejsie a ucinnejsie:


Jn 2, 13- 25
"Blízko bola židovská Veľká noc a Ježiš vystúpil do Jeruzalema. V chráme našiel predavačov dobytka, oviec a holubov i peňazomencov, čo tam sedeli. Urobil si z povrázkov bič a všetkých vyhnal z chrámu, aj ovce a dobytok. Peňazomencom rozhádzal peniaze a poprevracal stoly a predavačom holubov povedal: "Odneste to odtiaľto! Nerobte z domu môjho Otca tržnicu!"[Mat.:21:12]: "Potom Jezis vstupil do chramu a vyhnal vsetkych, co v chrame predavali a kupovali;poprevracal stoly penazomencom a sedadla tym, co predavali holuby..."[Mk.:11:15]: "Ked dosli do Jeruzalema, pobral sa do chramu, kde zacal vyhanat tych, co predavali a kupovaliv chrame; poprevracal stoly penazomencom a stolice tym, co predavali holuby. Ani nikomu nedovolilprenasat nacinie cez chram".[Luk.:19:45]: "A ked vosiel do chramu, zacal z neho vyhanat predavacov".
Tento pribeh je v Novom Zakone spominany 3 krat a naznacuje, ze islo o pomerne nasilny (Jezisov) cin,(prevracanie stolov a nedovolenie prenasania nacinia) - lebo dobrovolne by asi kupci neodisli.


Tiez, ku koncu pozemskeho zivota, Jezis sa zhovaral s ucenikmi.O tom pise [Luk.:22:35-38]: Citat:"... On im vsak povedal: 'Ale teraz, kto ma mesec, nech vezme, podobne aj kapsu,a kto nema, nech preda svoj plast a kupi si mec! ...[oni mu odpovedali]: 'Pane, tu, hla, su dva mece!' On im odpovedal: 'To staci'."
Tento vyrok sa interpretuje tak, ze pouzitie nasilia v sebaobrane je povolene (alebo je aj nutne).


Krasnu nedielku vsetkym :) Dnes sa v Amerike odovzdavaju Oscary, velmi vela ludi bude na celom svete spojenych pozeranim prenosu, v televizii bude vela HVIEZD a preto je dobre dnes aspon trosku meditovat a vyslat zelanie, aby Svetielko a zlata farba sosky Oscara navysila frekvenciu ludi a aby sa srdcia nas vsetkych spojili este viac i pocas takejto 'svetskej' udalosti akou je Oscar:)))


Máš sehrát svou roli v celkovém plánu.

25. února 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Dívej se na každou obtíž jako na výzvu či odrazový můstek a nikdy se nedej nikým a ničím porazit. Vytrvej v pohybu vpřed a věz, že odpověď ti bude zjevena, jestliže budeš vytrvalý a stálý. Bud' silný a odvážný a bud' si vědom toho, že se k cíli dostaneš, ať přijde cokoli. V této situaci není cesty zpět. Všechny dveře za tebou byly uzamčeny a uzavřeny na závoru, a proto musíš jít vpřed. Čas se krátí a ještě je třeba mnohé vykonat. Máš sehrát svou roli v celkovém plánu. Najdi v něm své správné místo, protože víš-li, kam patříš, můžeš být klidný a dělat vše, co má být vykonáno, s naprostou důvěrou. Je to skvělý a slavný plán, tedy se ničeho neobávej, když se na něm podílíš. Prostě vydej ze sebe to nejlepší, a tím pomoz jeho naplnění tak rychle, jak je to jen možné, a sleduj, jak se odvíjí ve své dokonalosti.

Správa pre prítomnosť nášho bytia – Elina + Apukhe

24. února 2013 v 20:03 Doteky Nového Života


Správa pre prítomnosť nášho bytia - Elina + Apukhe


Táto správa pre nás je zhrnutie prichádzajúcich informácií za minulé dni. V tej svetelnej rýchlosti času vesmíru a potreby reakcie vyššieho Ja na tieto opísané udalosti, ostáva len jedno, kontrolovať, preciťovať dodatočne cez srdce.

Prečo je dôležitá táto správa pre nás? Všetky informácie, kódy, ktoré prichádzajú z centrálneho slnka k nám na Gaiu, sú životodarné svetelné kvantové vlny, plné informácií pre našu terajšiu prítomnosť v čase a priestore. Komunikácia prebieha na viacerých úrovniach naraz, podľa potreby a schopnosti prijímateľa. Pre ľudstvo je dôležité vedieť, že nikto nie je vynechaný, každý je oslovený a všetci podľa slobodnej vôle sa rozhodujeme, čo urobíme s týmito informáciami.

Ako prebieha príjem a komunikácia?

Aby sme mohli pochopiť príjem a komunikáciu, je potrebné aspoň na oko tak trocha rozdeliť tieto úžasné duše vesmíru. Verte, toto rozdelenie je len imaginárne pre pochopenie určitých vecí, inak vieme veľmi dobre, že jeden bez druhého nedokážeme nič a sme stále v Jednote.

Prvá skupina ľudí: Sem patria všetci zobudení pracovníci svetla, ktorí vedome dokážu komunikovať s vlastným vyšším Ja ako aj ostatnými duchovnými, ale aj galaktickými spolupracovníkmi svetla, vzostupu. Ich vedomé zobudenie bolo dané už pri plánovaní tejto misie ich duše na Zem. Postupne, podľa vyčistenia sa od ega, prijatia bezpodmienečnej lásky do vlastného bytia, prijali a naďalej prijímajú prichystané dary centrálneho slnka. Sú to dary jasnovidnosti, jasnocitu, jasnopočutia, súcitu, schopnosti liečiť, pomáhať, radiť atď. s obrovskou láskou vo svojich srdciach. Prišli sem ako služobníci Svetla, prijali svoju službu ako posvätnú prácu na ochranu vzostupu Gaie so spoluprácou všetkými zainteresovanými pomocníkmi.

Druhá skupina ľudí: Sú to rovnako zobudení pracovníci svetla, ktorí sú na ceste prijať postupne všetky tie dary, o ktorých sme už písali. V tejto skupine sa nachádzajú jedinci schopní agitovať, viesť, radiť, ukazovať smer, rozdávať lásku ostaným podobne vibrujúcim dušiam. Často sa tu nachádzajú aj hľadajúci svoju identitu v rámci plánu duše. Ich srdiečka sú obrovské a plné lásky, svetla, spolupracujú so svojimi učiteľmi, duchovnými vzormi. Podporujú vzostup s úžasnými meditáciami, či už ako jednotlivci, ale aj ako menšie, či obrovské skupiny.

Kým v prvej skupine prebieha príjem ako aj vysielanie, vedomá komunikácia cez srdce pomocou už spomenutých darov vesmíru, v druhej sa pracuje cez stále sa silnejúcu sa intuíciu. Je úžasné vidieť, ako postupne prechádza z druhej skupiny do prvej. Ešte raz opakujeme, obe skupiny tvoria celok, jednotu.

Tretiu skupinu duší tvoria ľudia, ktorí nevedome, ale aj vedome odmietajú vzostup. V tomto prípade sú oslovené s informáciami centrálneho slnka ich duše. Rovnako majú voľbu pomáhať, odmietať, spolupracovať, vystúpiť z tohto bludného kruhu. Často u nich môžeme vnímať, že podvedome akoby boli v takom neutrálnom stave a občas v niektorých závažných situáciách priklonia sa, podporia pozitívny zámer centrálneho slnka. Sme šťastní, že je ich stále viac a je to len otázkou času, kedy ich vesmírne semeno života začne naplno klíčiť a nastúpi u nich plný duchovný rast.

Z nadhľadu Gaie, Centrálneho slnka, všetkých zainteresovaných pomocníkov vzostupu, všetci sme v Jednote a vytvárame jednotný celok podľa zákona rezonancie. To znamená, že tieto hore uvedené skupiny tvoria jeden celok v Jednote a momentálne, ak ich niečo tkzv. rozdeľuje, tak je to len čas v tejto realite, poprípade nejaké sľuby, dohody, plány duší.

Možno sa pýtate, kto je Elina. Som duša, ktorá sa inkarnovala do tohto časopriestoru na Zem so sľubom pomáhať pri vzostupe. Do 21.12.2012 som pracovala samostatne podľa inštrukcií, ktoré som dostávala či už od archanjelov, nanebovzatých majstrov, Galaktickej federácie z Centrálného slnka atď. Mojou úlohou je pomáhať pri transformačných procesoch, chrániť Gaiu, jej vzostup. Po 21.12.2012 centrálne slnko s galaktickou federáciou zaistili, aby som začala spolupracovať s Apukhem, ako aj s ďalšími inkarnovanými dušami, ktorí tak tiež majú za úlohu maximálnou mierou pomáhať Matke Zemi pri jej vzostupe. Nezabudnime, že sme jej deti a Matka Zem veľmi túži potom, aby sme všetci jednotne dosiahli vzostup.

Nezabudnite, Boh je len jeden a my sme Jeho ruky. Všetko je len na nás. Elina.

Apukhe: Som nesmierne šťastný, že môžem spolupracovať s Elinou. Úplne nové možnosti práce a spolupráce nám prichystal vesmír. Budeme sa snažiť vás vždy informovať, čo sa deje okolo nás, v našom časopriestore ohľadne Gaii. Sami dobre viete, že nič sa nedeje náhodou. Aby sme dosiahli spoločný vzostup, je ešte pred nami veľa práce, čistenia, rozviazaní starodávnych sľubov, tvorenia, presvetľovania, uvoľnenie a odvádzanie duší a atď. Všetko, čo robíme, robíme pre nás s láskou v láske s podporou pracovníkov svetla v inkarnácii alebo mimo inkarnácie, našich svetelných rodín.

Je čas, aby sme všetci naraz vyžiarili s láskou v láske náš spoločný súhlas so vzostupom a dali najavo náš zámer so slovom: "DOSŤ" bolo klamstiev, ilúzií, strachu .... všetko je LÁSKA, SME LÁSKA.

S láskou v láske napísal Ján Bálint Apukhe 23.2.2013Pre http://gaia2010.sk/ napísal Ján Bálint Apukhe. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Co je dobré pro jednu duši, nemusí být dobré pro druhou.

24. února 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Co je dobré pro jednu duši, nemusí být dobré pro druhou. Proto je důležité, abys hledal svůj vlastní vnitřní směr a jednal podle něj, aniž by ses snažil jít ve stopách někoho jiného. Můžeš svobodně volit, protože jsem dal všem lidským bytostem svobodnou vůli. Nejsi jako loutka, která se nemůže pohnout, aniž by byla tahána za provázky. Můžeš hledat a nacházet, co je pro tebe správné, a pak už je na tobě, co s tím uděláš. Jen tehdy najdeš opravdový mír srdce a mysli, když budeš sledovat to, o čem víš, že je pro tebe správné - proto hledej, stále hledej, dokud nenajdeš svou vlastní cestu, a pak ji sleduj. Může to znamenat, že budeš trvat na svém a dělat něco podivného v očích ostatních, ale nelekej se toho. Dělej vše, ať je to cokoli, protože jsi vnitřně přesvědčen, že je to pro tebe správné a že z toho vzejde jen to nejlepší.

Naši starší bratři a sestry

23. února 2013 v 23:00 MATKA ZEMĚ
Fotka: ╰დ╮❤╭დ╯ STROMY ╰დ╮❤╭დ╯ Naši starší bratři a sestry Stromy jsou dýchající živé organismy s kůží, žilami, oběhovým systémem a nervy. Mohou pociťovat bolest, mohou se radovat. Mají velké paranormální schopnosti a uzdravující léčivou sílu. Dokážou komunikovat s lidmi, působit ozdravně na jejich duši i tělo, mohou ovlivňovat charakter člověka, poskytovat mu útěchu atd. Ještě před dvěma sty lety měli lidé opravdu hluboký vztah ke stromům: když se narodilo dítě, zasadili rodiče v zahradě strom. Často byly strom a dítě symbolicky propojeny-placenta byla zasazena spolu se stromem. Někdy byl také strom zaléván vodou z první koupele dítěte. Mezi dítětem a stromem byla vytvořena doslova sympatetická tajemná vazba: Když dospělé dítě odešlo z domu a ochořelo, strádal také strom. Když však strom bujně rostl, byli rodiče přesvědčeni o tom, že i jejich dítěti se daří dobře. V Čechách panovalo dokonce přesvědčení, že duše dítěte v noci odchází z jeho těla a vchází do stromu. Jakým způsobem lze tuto sympatetickou vazbu vysvětlit? Stejně tak jako lidé považují některé osoby ze svého okolí za sympatické a jiné za méně sympatické, panují podobné tajuplné mechanismy přitažlivosti či odpudivosti v celé přírodě. Vše je vzájemně propojeno. Tato spojení existují také na úrovni rostlin. Bylo proto velmi důležité vybrat pro novorozené dítě správný druh stromu, který by s dítětem vytvořil harmonický soulad a který by podporoval rozvoj jeho vrozených schopností. Tímto magickým aktem jsou dva živé organismy propojeny a korespondují spolu celý život. Tak mohl strom zrcadlit zdravotní stav dítěte. Esoterická tradice, že všechny živé organismy jsou obklopeny energetickým obalem, který řídí všechny subtilní životní pochody fyzického těla člověka, je již dnešním

╰დ╮❤╭დ╯ STROMY ╰დ╮❤╭დ╯

Naši starší bratři a sestry

Stromy jsou dýchající živé organismy s kůží, žilami, oběhovým systémem a nervy. Mohou pociťovat bolest, mohou se radovat. Mají velké paranormální schopnosti a uzdravující léčivou sílu. Dokážou komunikovat s lidmi, působit ozdravně na jejich duši i tělo, mohou ovlivňovat charakter člověka, poskytovat mu útěchu atd.

Ještě před dvěma sty lety měli lidé opravdu hluboký vztah ke stromům: když se narodilo dítě, zasadili rodiče v zahradě strom. Často byly strom a dítě symbolicky propojeny-placenta byla zasazena spolu se stromem. Někdy byl také strom zaléván vodou z první koupele dítěte. Mezi dítětem a stromem byla vytvořena doslova sympatetická tajemná vazba: Když dospělé dítě odešlo z domu a ochořelo, strádal také strom. Když však strom bujně rostl, byli rodiče přesvědčeni o tom, že i jejich dítěti se daří dobře. V Čechách panovalo dokonce přesvědčení, že duše dítěte v noci odchází z jeho těla a vchází do stromu.

Jakým způsobem lze tuto sympatetickou vazbu vysvětlit? Stejně tak jako lidé považují některé osoby ze svého okolí za sympatické a jiné za méně sympatické, panují podobné tajuplné mechanismy přitažlivosti či odpudivosti v celé přírodě. Vše je vzájemně propojeno. Tato spojení existují také na úrovni rostlin. Bylo proto velmi důležité vybrat pro novorozené dítě správný druh stromu, který by s dítětem vytvořil harmonický soulad a který by podporoval rozvoj jeho vrozených schopností.

Tímto magickým aktem jsou dva živé organismy propojeny a korespondují spolu celý život. Tak mohl strom zrcadlit zdravotní stav dítěte.
Esoterická tradice, že všechny živé organismy jsou obklopeny energetickým obalem, který řídí všechny subtilní životní pochody fyzického těla člověka, je již dnešním "moderním a vzdělaným" lidem k smíchu. Velkým překvapením byl tedy objev šesti ruských vědců z univerzity v Kazachstánu, kteří v roce 1968 zveřejnili následující zprávu:
Všechny živé organismy - rostliny, zvířata i lidé - mají nejen fyzické tělo, skládající se z atomů a molekul, ale také energetický obal.

Jasným důkazem této skutečnosti byly Kiriljanovy vysokofrekvenční fotografie, na kterých jsou v podobě sršících barevných svazků jasně zřetelná elektromagnetická pole, která obklopují všechny živé organismy.

Jdeme-li na procházku do lesa, můžeme vnímat, jak energetickým obalem našeho těla proniká energie stromů. Energetické obaly lidského těla a stromu se vzájemně prolínají, zaplavují se a vyrovnávají. Z lesa se pak vrátíme posíleni, vzpruženi, plni nových nápadů a životní síly. Díky této zkušenosti začali lidé již dávno označovat les za "pramen mládí". Strom byl ve všech kulturách považován za symbol života, byl posvátný a naši předkové vnímali strom jako praotce lidského pokolení.

Manfred Himmel
Aura stromů léčí

ℒℴνℯ❤


artist: Belinda Paton
http://www.kosmas.cz/knihy/60614/aura-stromu-leci/

10 znaků multi-dimenzionálního vztahu

23. února 2013 v 15:48 Vlastnosti i ctnosti


Jennifer Hoffman
Nedávno jsem na Facebooku psala o jednom svém dlouhotrvajícím vztahu, jenž byl velice frustrující, náročný a smutný. Již dlouho se zdál být uvízlý na mrtvém bodě, a přestože já vidím jeho skvělé možnosti, ten druhý toho není schopen. A tu, když jsem o tom před pár dny přemýšlela, jsem pochopila, proč se nikdy neposunul kupředu, ,,nefunguje", a je tolik neuspokojivý a bolestný. To uvědomění bylo tak intenzivní, že jsem byla schopna ten vztah ukončit, propustit ho i se všemi jeho výzvami a veškerou marností, a to během několika minut. K onomu příspěvku mi přišla spousta komentářů, takže jsem pochopila, že se s vámi musím podělit o více informací.
Uvědomila jsem si tehdy cosi, co jsem předtím neviděla: že náš vztah existuje na rovině odlišných dimenzí. Já si pamatuji určité spojení s ním, které pro něj ovšem neexistuje, protože v tomto životě není na takové úrovni (a možná se nikdy nerozhodne tam být). Mým záměrem v tomto životě bylo mu pomoci se rozpomenout na něco, nač si teď vzpomenou nechce. A já pro něj udržuji energetický prostor, jenž však on nechce či není ochoten se mnou sdílet.
Ta dimenze, vibrace a frekvence, v nichž se rozhodl zakoušet svůj dnešní život, jsou součástí jeho lekcí. Já uchovávám jinou frekvenci, jež je mu k dispozici, ale musí si ji vybrat, já za něj rozhodovat nemohu. Vidím nyní onen potenciál, jenž jsme mohli sdílet jako pár, a je neuvěřitelný, ale on ho nejenže nechce vidět, děsí ho samotná myšlenka, že by se na té úrovni ocitl. Zatímco já si myslím, že mu dávám naprosto úžasnou příležitost, on si má dojem, že se ho snažím tlačit do situace, jejíž součástí prostě být nechce (a on vážně nechce) a v níž není schopen sám sebe spatřit, a neuvědomuje si hodnotu, prospěch a požehnání, jež by v takovémto vztahu se mnou získal.
Tento druh situací existuje v mém životě i mimo tento vztah. Jsou přítomny také v jiných oblastech života, kdy si pamatuji mnohem radostnější a intenzivnější spojení s druhými a udržuji pro ně energetický prostor, aby se tam ke mně mohli připojit, jenže oni to nevidí, nechápou, a často mají na mne zlost a jsou znechuceni, namísto aby mou vizi sdíleli.
Musela jsem si uvědomit, že to není v tomto životě jejich cesta, pokud si ji sami nezvolí. A doposud tam nejsou, ačkoliv jsem se velice snažila, aby k tomu došlo, a to do té míry, že jsem na to doplácela.
Zde je několik bodů, podle nichž můžete poznat, zda jste v nějakém multi-dimenzionálním vztahu (a zvažujte tyto body ve všech vztazích, nejen těch milostných):
  1. Máte pocit, že se snažíte mnohem více, aby to celé fungovalo, než ten druhý.

  1. Přejete si, aby se změnil.

  1. Jste vůči němu ,,slepí", nevidíte jeho chyby, ani když se všichni ostatní ve vašem životě diví, proč na tom člověku tolik lpíte, a nechápou, co na něm vidíte.

  1. Máte velice silné spojení, ale vztah přesto vázne.

  1. Obáváte se, že vztah nebude fungovat a máte nepříjemný pocit, že jednoho dne skončí.

  1. Ten druhý si skrytě či otevřeně myslí, že jste divní, zvláštní, jiní, nebo že vás je těžké pochopit.

  1. Můžete v tom druhém vidět větší potenciál, než je v sobě a pro sebe schopen vidět on sám.

  1. Jste schopni vidět ve vašem vztahu větší potenciál a možnosti, než vidí nebo připouští on. A vy máte pocit, že vás záměrně odmítá.

  1. Jste-li sami k sobě upřímní, víte, že na tento vztah doplácíte.

  1. Vztah skončí náhle a bolestivě, a vy nechápete, proč.

Není to ničí vina, je to jeden z vedlejších účinků našeho současného duchovního růstu, protože když se blížíme k vyšším dimenzím, nečiníme tak všichni stejnou rychlostí nebo stejným způsobem. Též jsme se spojili s mnoha ze svých spřízněných duší a partnerů proto, abychom jim připomněli jiné aspekty, možnosti a potenciály pro jejich životy. Takto jim předkládáme upomínku o dohodách duší a odlišnou volbu, již mohou udělat. Pokud ale dosud neukončili učení na té stezce, po níž kráčejí v této chvíli, nejsou ještě připraveni se vyvíjet do vyšší dimenze. My víme, jaké máme možnosti, budeme-li spolu, ale nemůžeme se o ně s nimi podělit, dokud nebudou schopni to sami spatřit a poznat. A to v tomto životě vůbec nemusí nastat.
V těchto vztazích můžeme mít pocit, že jsme odmítáni (a vlastně jsme, do jisté míry), jenže ve skutečnosti ti druzí odmítají naše pozvání, aby se k nám připojili v té vyšší dimenzi, vibraci či frekvenci. Co s tím můžete udělat? Nic… tedy kromě toho, že ctíte jejich stezku, že dáte volnost jim i sobě a popojdete dál, abyste k sobě přitáhli někoho, kdo je v souladu s tou dimenzí, vibrací, frekvencí, v níž jste vy.
To je také důvod, proč končí mnoho z našich vztahů v rámci biologické rodiny a nacházíme nová spojení s lidmi, s nimiž nejsme příbuzní, a které jsou mnohem láskyplnější, radostně a naplňující. Jde o dlouhodobé dohody duší, které se nám vynořují, a odmítnutí bolí, na úrovni duše, protože my ctíme svůj závazek vůči nim, jenž vznikl před dávnými věky, a máme pocit, že oni porušují svůj závazek vůči nám. Je to nicméně jejich stezka a jejich putování za uzdravením, které si musí vybrat sami.
Pro řadu lidí je tento život plný rozsáhlého učení a poznávání, a ačkoliv se stali velice silnými, zdá se, že si volí projevení své síly prostřednictvím některých velice nízkých energií. Je to ale to, co potřebují zakusit, a přestože si my pamatujeme naše vzájemné spojení na úplně jiné úrovni, a takový prostor pro ně udržujeme, není to místo, kde by se rozhodli být právě teď.
Jestliže to přijmete, tehdy dosáhnete klidu, propuštění a ukončení, a během krátké doby jste schopni tyto provazce odpojit, abyste sami sebe uvolnili z oné dohody duší, z oné léčebné stezky, abyste odstranili příslušný závazek ze své vlastní energie a dali všem z vás svobodu pobývat ve své odpovídající dimenzi a být tam šťastni.
Copyright ©2012-3 Jennifer Hoffman & Enlightening Life OmniMedia, Inc.
(Reprodukce českého překladu v nezkrácené podobě je povolena pro jakékoliv médium, pokud je připojen aktivní odkaz na původní zdroj a tato poznámka - pro www.reiki-centrumpraha.cz přeložila Lucka K.) 22. 02. 2013