Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TRECENA OC – BÍLÝ PES 31.12.2012 – 12.1.2013 kin 170 -182

30. prosince 2012 v 12:51 |  Aktuální novinky
OC - Vlna PSA - Síla Pocitů


TEĎ JE NEJLEPŠÍ ČAS UZDRAVIT PARTNERSTVÍ A ZAŽÍT LÁSKU.
Vlna PSA přináší do života moudrost hlasu srdce a pomáhá uvolnit se od cizích programů.
Díky vhledu do struktury a vztahů třinácti dnů Vlny okamžitě zjistíte z jakých úrovních Bytí k vám přijdou informace. Vaše osobní postřehy, pocity - to všechno, co se celkem " náhodně " objeví na cestě během 13 dnů, bude spojené s vaším osobním vzorcem určení (osudu). Vaše osobní vlákno je vetkáno do celkového programu ČASU a pokud vám Mayský kalendář vyjasní kód vaší osobní identity, vaše vlákno najde všechny roztřepené konce, aby je mohlo spojit v jedno. Jedním z těchto konců jste vy a váš osobní život. Na jiných koncích najdete odkaz vašich předchozích inkarnací. Je to váš vzor a jednoznačně vzor celé planety. Pokud byste je nyní nespojili, Země by byla chudší o vaší jedinečnou velikost.
Vzhledem k tomu, že Vlna PSA zůstává v určité rezonanci s tělem emocionálním, snadno uvidíte, že je u lidí nejvíce v nerovnováze. U většiny z nás je nedostatečně vyvinuté, proto se nemůžeme divit, pokud Energie PSA zjistí jakési bouřlivé, nebo vznětlivé Energie, a vyzvedne je na povrch Vědomí. Podívejte se na sebe pozorně a odkryjte, co vře ve vašem Středu. Přemýšlejte, co vás nejvíce vyvádí z rovnováhy, co vám nedá pokoj a budí vás ze snu. Tělo emocionální - váš největší poklad - kreslí vaší pozemskou identitu, a je také nejintenzivnějším polem vašich jednání ve sféře uzdravení.
Dvě pozice ve Vlně psa - Poutník/Bojovník - jsou galaktickými portály. Není nic neobvyklého, že tyto dva dny se ukazují jako nejsilnější a nejvýznamnější. Zaregistrujete je jako dva krajní směry:


VYSOKOU CITLIVOST - v případě vnitřní harmonie
nebo
CELKOVÝ KOLAPS - v případě disharmonie


ČERVENÝ POUTNÍK 4 - zdůrazní nezávislost vašeho JÁ - zrcadlící se a zúročující ve spokojeném průběhu života - anebo naopak tvrdě ukáže propad do starých omezení, omylů a všech možných druhů závislostí.

Druhý galaktický portál - ve Dnu ŽLUTÉHO BOJOVNÍKA 7, vás zalije skutečným proudem Energie plynoucí jednoduše ze Zdroje, odhalí zvláštní roli ve sféře mimosmyslového vnímání. V tento den se mohou objevit buď zvýšené obavy a neopodstatněný strach, zvýšené nároky na partnera, nebo naopak - můžete zažít pocit nepopsatelné úlevy, vnitřní nezávislosti, duchovní vazbu s životním partnerem, jakož i pocity sjednocení s inteligencí vašeho vyššího JÁ. Teprve na této úrovni Vědomí se objeví celkově stabilizovaný pocit života BEZ STRACHU .

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama