Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Listopad 2012

“Ve svých myšlenkách a pocitech jsem vzkříšení a život.”

30. listopadu 2012 v 22:54 Doteky Nového Života

"Dávejte si pozor na to, jak přesně v běžné komunikaci používáte slovo jsem. Pokud to, co po něm následuje, není plně v souladu s tím, jak by podle vás mluvil tvůrčí Zdroj vesmíru, okamžitě se opravte. Řekněte si v duchu:"Ve svých myšlenkách a pocitech jsem vzkříšení a život." Podle Saint Germaina:"To okamžitě obrátí veškerou energii vašeho Bytí do centra, jež je zdrojem vašeho Bytí." Síla tohoto výroku je nedocenitelná. Byl to výrok, který Ježíš používal nejčastěji ve svých nejtěžších zkouškách."
Z knihy Splněná přání od Dr.Wayne W.Dyera


Řeky Regenerace – Michelle Manders

30. listopadu 2012 v 22:21 Aktuální novinky

Řeky Regenerace - Michelle Manders


Zdravím vás!
Oficiálně se nyní nacházíme ve stínovém období nadcházejícího retrográdního Jupiteru v Blížencích, který nastane 4. října. Jupiter se zpomaluje, aby nás vzal zpátky v čase a pomohl nám tak uzavřít nedokončené záležitosti a zdůraznil jedno z hlavních témat léčení a sebe-mistrovství, které nás bude ovlivňovat do konce ledna 2013. Toto je také HLAVNÍ cyklus regenerace a transformace, jelikož se připravujeme na vstup Saturnu do Štíra (6. října). Kolo změn se točí stále rychleji, přátelé, a s čím budeme nyní zacházet a co ovládneme (ve smyslu mistrovství) nyní a v průběhu následujících dvou let, to trvale změní naše životy.Saturn a Jupiter, dva největší planetární Duchové, kteří nás ovlivňují, nám poskytují milosrdenství jednoho z největších oken příležitostí - "Přejít Práh" 20., 21. a 22.prosince 2012. V mém minulém newsletteru (byl přeložen i zveřejněn - pozn. překl.), který vám doporučuji si přečíst (pokud jste tak již neučinili), píši o nadcházejícím Planetárním "Stelliu" (Stellium = shluk, nahromadění více planet na malém, krátkém, úseku ekliptiky….pozn. překl.) ve Štíru (poslední nastalo před 2.737 lety), které nás povede k 12:12:12 Vesmírnému Slunovratu, který je ve skutečnosti důležitější událostí než 21.prosinec 2012. Hlavní planetární zarovnání nastane mezi 1. a 12. prosincem 2012, ne až 21. prosince a tak 12:12:12 otevírá Brány Vzestupu usnadňující "přechod" nastávající 20.-22. prosince.Co očekávat pod vlivem retrográdního Jupiteru

Jupiter reprezentuje, mimo jiné, svobodu a hojnost, právní a etické záležitosti, naše vize, ambice, představy, vnímání a optimismus. Pomáhá nám a inspiruje nás, abychom objevili "větší obraz" a naše vyšší ideály a povzbuzuje nás, abychom "dorostli" do vyššího vědomí. Ovšem když je Jupiter retrográdní, stává se toto pro mnohé obtížným úkolem, jelikož vynese na povrch naše dysfunkce a pokud věci "vybuchnou", musíme čelit záležitostem přebytku, hamižnosti, kontroly a hlavně ústně komunikačním záležitostem, protože je retrográdní ve vztahu k Blížencům.
Přesune nás zpět k poslednímu retrográdnímu pohybu Jupitera v Blížencích, abychom dokončili to, čemu jsme tehdy nevěnovali dostatečnou pozornost. Proto si znovu uvědomte, co se ve vašem životě dělo (a co se vztahuje k výše uvedenému) v období od července 2000 do poloviny července 2001.
Kromě toho v nás aktivuje intenzivní puzení hledat pravdu, stát se více duchovně propojenými a hlouběji se zabývat našimi strachy ze zklamání a opuštěnosti, pocity ztracenosti a našimi "ztracenými" sny a nadějemi. Nebezpečí tohoto retrográdního pohybu tkví v tom, že lidé mohou ztratit spojení s realitou, schopnost snadno důvěřovat se zdá milióny mil daleko, hranice mysli nejsou brány na zřetel a všechny druhy nepřiměřených a zveličených reakcí mohou spálit mosty a zavřít dveře k důležitým příležitostem.
Co dělat pod vlivem tohoto retrográdního pohybu
Začněte se dívat na své problémy a věnujte pozornost hledání cesty a způsobu, jak je zpracovat! Meditujte, modlete se, pište si deník. Pomůže vám to "absorbovat" dané záležitosti a otázky - analyzujte je, pochopte a nalezněte řešení. Znovu-se-zabývejte, přehodnocujte, znovu-vyhodnocujte, znovu-promýšlejte a napravujte to, co je třeba napravit, s odstupem a učte se více o své skutečné podstatě (přirozenosti).
Statečně ovládněte ty části vaší osobnosti, které ve vašem životě způsobují disharmonii a přehnané reakce. Rozšiřte svou vizi života o hledání pravdy o tom, kdo jste, skrze duchovní cvičení a přijměte dobro, které ztělesňujete. Rozpoznejte a rozhodněte se, od čeho potřebujete odejít. Oddejte se dobrodružství, na které vás vaše duše chce vzít a obejměte tuto novou příležitost k větší svobodě.
Nezapomeňte na mém webu navštívit sekci FREE CHANNELLINGS a stáhnout si nejnovější channeling "Cesta k Božskosti vašeho Posvátného Podpisu" (v angličtině, zatím nepřeloženo). Jsou zde pro vás na výběr také "pozornosti podniku", které vám mohou nesmírně pomoci projít tímto retrográdním pohybem a nadcházejícím posunem Saturnu do Štíra
Se spoustou lásky
Michelle Manders
Palace of Peace
Zdroj: Michelle Manders (Eloff) - www.palaceofpeace.net - Newsletter ze 28.09.2012
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.posvatnesrdce.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Lee Carroll - Továrna na zkázu

30. listopadu 2012 v 22:13 Vývoj vědomí bytostí

Lee Carroll - Továrna na zkázu
Uveřejnil(a) Láďa
Čtvrtek, 29 Listopad 2012 20:44
"Opusťte vaše zahradní židle...oni jsou v tom znovu!"
Lee Caroll - Leden 2009

Jsou to téměř čtyři roky nazpět od té doby, co jsou média zaměřená na to, aby vás vyděsila k smrti (jestli si toho někdo všiml). Záležitost r. 2012 je téma, a je právě příliš horké, abyste to opustili sami, nebo čekali až se zavře. Konečně, je tu Viagra, mýdlo a auta na prodej, a v této ekonomice prodejci vykřikují, aby se tak stalo.

Před pár měsíci jsem na mých seminářích hovořil k účastníkům, aby se připravili na prudký útok filmů a pořadů v divadlech a televizích o r.2012, na všechno, na čem bude strach senzačně založen. Dobře, už je to tady.

History Channel (TV kanál dokumentárních pořadů o historii) spustil "Týden Armageddonu", týden plný zbrusu nových, naleštěných dokumentárních pořadů v HD kvalitě o prorocích na konci věků a o tom, co řekli o roce 2012, roce, který je údajně rokem blížící se zkázy planety.

Strávil jsem téměř 30 let prodejem reklamy pro rozhlas a televizi. Vyprodukoval jsem přes 4 000 hudebních rozhlasových spotů, mnoho hudby z filmů a několik filmů - to vše samozřejmě před Kryonem. Já dozajista vím, jak tito lidé myslí, a chtěl jsem sdílet s vámi nějaké věci, které nemusí být očividné.

Blíží se velké zarovnání. Říká se mu Galaktické zarovnání a je to konec přibližně 26 000 let trvajícího astronomického cyklu*. Ačkoliv je to v podstatě astronomické, energie kolem toho má základy v astrologii. Astrologie je nejstarší věda na planetě. Nostradamus byl ve své době druhem astrologa, a také alchymista, nebo "okultní" lékárník. (Musel odejít z lékařské školy.)

Jestliže čtěte o "skutečném" Nostradamovi
, zjistíte, že doopravdy nebyl vysoce respektován jako prorok nebo astrolog, přinejmenším dokud žil. Dělal astrologii celkem nahodile a často dělal grafy pro klienty úplně špatně. Oženil se s bohatou vdovou, měl hodně dětí, a byl ochotný k psaní množství knih a svých "čtyřverší". Jeho vztah s církví byl dobrý (byl oddaným katolíkem), a měl povolení od biskupa publikovat některé z prací. Ale byl stále plný strachu z náboženských fanatiků, a tak halil svá psaní užíváním "virgilianized" skladeb- syntaxí (syntaxe dle starořímského básníka Publia Virgilia Mara), slovní hrou a směsí dalších jazyků jako řečtina, italština, latina a provensálština (jedinečný jazyk jižní Francie), aby skryl skutečné významy**. To udělalo jeho čtyřverší velmi temnými a nejasnými, a to dává téměř každému možnost interpretovat jejich porozumění, což se stávalo znovu a znovu.

Nicméně dnes stojí na vrcholu skupiny "kdo je kdo" ve "vyrábění" ničivého osudu. Naštěstí pro nás, tento odkaz knihy je velmi malý, ale on je ten chlapík pro náš věk, stejně tak jako tím šampiónem pro "cokoliv, co je špatné, co se má stát.

Tady je můj postoj k tomu všemu: Galaktické zarovnání se blíží. Vždycky to mělo přijít, a předkové o tom mluvili. Dlouho před Nostradamem to psali v mnoho kulturách. Egypťané o tom věděli, a dokonce vyrovnali své pyramidy s hvězdami. Mezi další, o kterých víme, že to věděli, patřili Hopiové, Aztéci, Toltéci, Druidi a Inkové. Mayové vyvinuli svůj kalendář bez pomoci Nostradama, a končí 21.12.2012 (těsně před r.2013). A tak galaktické zarovnání je reálné, a téměř všechny kultury, které o tom psaly, předpovídaly velkou změnu. Mimochodem "velká změna" je nyní interpretována jako "konec".

Stál jsem v místě, kde Mayové pracovali. Byl jsem v Xochicaldo, v Mexiku, v r. 2007, asi 38km (24mil) jihozápadně od Cuernavaca.. Tam jsem potkal Jorge Baeza, vědce, který právě kopíroval mnohé z toho, co Mayové viděli v pozorovatelnách, které používali v těch archeologických vykopávkách. Na jedné ze stěn malé pyramidy Mayové napsali glyfy o tom, co objevili, a o čem všem je velký posun a energetický cyklus. Nikde neoznačují blížící se konec Země. Místo toho mluvili o jedné z nejvyšších vibrací, a jejím zesílení, takovém jaké Země nikdy předtím neviděla.Bylo to sladěno s Galaktickým uspořádáním v prosinci 2012 (dle jejich výpočtů). Byl jsem tam a měl glyfy přeložené. To je to, co říkají.

Jorge Baez napsal jednu z prvních mnoha knih o r.2012, jmenovala se The Vital Energy of Movement: The Secret od 2012 (Životní energie posunu: Tajemství r.2012). (Je jen ve španělštině.) Ale jeho závěry byly stejné jako u Mayů - že posun přichází a začíná se to dít pomalou změnou Lidského vědomí. Ostatní posuny, které předpověděli (podle Jorgovy knihy) ukazovaly stoupající a klesající cykly, které rozpoznali a nyní nacházíme vztah mezi ranným středověkem a renesancí naší minulosti. To je předmětem jeho knihy. Mohl také číst jejich glyfy (podle mě to dělal) a jejich předpovědi byly o vibraci Gai, ne o katastrofě. Můj názor je, že tento posun už začal.

Mayský kalendář skončil tam, kde skončil. Mnozí z toho dělají velký problém. Co když to nebylo úmyslné? Měli byste vědět, že Mayové nám dali některá méně významná proroctví o datech, která byla po r. 2012 (s daty ve stylu jejich kalendáře). Je jasné, že kalendář nepovažovali za ukončený, jinak by tato proroctví neměli. Příčina jejich zániku dosud není známa, ale stalo se to rychle. Co když to, co vyhladilo jejich civilizaci, ať už to bylo cokoli, také ukončilo jejich kalendář? A protože končí v Galaktickém zarovnání, je snadné říct, že je to konec času. Nicméně říkáme, že je to konec staré doby a začátek nového vědomí na planetě...Mayská informace.

Mimochodem, ještě něco jiného, co nechcete slyšet: Toto zarovnání r. 2012 je skutečně mimo o 5,5 stupně. Může to být ještě přesněji vypočítáno v posledních letech pomocí moderních počítačů a teleskopů, a už se to určitě stalo! To je následek pochybení, které Mayové měli ve svých výpočtech. Mluvili o tom, že tato událost nastává každých 25 627 let. Ve skutečnosti nastává každých 25 800 let - to není špatné bez teleskopů, což? A tak 2012 není ve skutečnosti plná pozice. Je to blízko, ale kousek vedle. Přesné vyrovnání bodu slunovratu (přesný středový bod těla Slunce při pohledu ze Země) s Galaktickým rovníkem byl spočítán na r. 1998 (Jean Meeus, Mathematical Astronomy Morsels, 1997). Stalo se tehdy něco významného? Já bych řekl že...pád Sovětského svazu!

Posouváme se? Ano. Už teď to zažíváme. Zánik? Ne - podle Mayských spisů. Ve vší spravedlnosti k ostatním, kteří zbudovali Xochicaldo, Toltéci a Aztékové také měli vlastní observatoře, a také poznávali z hvězd. Oni přispěli k tomu, co se nakonec přičítá Mayům - velmi povznášející, ezoterická zpráva o r.2012.

A teď, neviděli jste to na TV kanálech History nebo Discovery Channel (TV kanál dokumentárních pořadů o vědě, technologiích, dějinách apod.), že ne? Dobré zprávy se neprodávají. Škoda.

Chci vás upozornit na některé z metod autorů těchto dokumentů. Všimněte si, čeho dosahují strašidelnou muzikou a převahou obrázků bouří, hladomoru, velké deprese a obrovských katastrof. To je zatím začátek, oni velmi velmi vybírají co oznámí a co neoznámí.

Na kanálu History ve speciálu o Nostradamovi měli rozhovor s mými dobrými přáteli, Gregg Braden a John Petersen (z Arlington Institutu). Podle Johna některé z nejlepších věcí, které řekl, jsme nikdy neviděli - prostě je vystřihli. Oba muži jsou důvěryhodní vědci/historici a oba mluvili o přicházejícím posunu a dělají dobrou vědu. Navíc ani jeden z nich neřekl, že může být konec světa. Ale mít je na obrazovce bylo věrohodné pro zbytek dokumentu, to je často způsob, jak se tahle hra hraje.

Již v r. 99 stejná televize vyrukovala s Nostradamem a podala strašné předpovědi o přicházejícím Armagedonu tisíciletí. Tenkrát měli Bibli, aby to podložili a citovali celé z Bible části ze Zjevení o konci časů. Jedno ze čtyřverší Nostradama (3.2) bylo citováno jako "Z důvodu takového horka podobného slunci na moři, ryby kolem Negrepontu budou zpola vařené". Toto samozřejmě bylo interpretováno jako jaderný útok.

Nyní, pro všechny ty, kteří spali 8 let, toto se nestalo. Místo toho máme něco, co nikdy nebylo v žádném čtyřverší - pád Sovětského svazu, pád Berlínské zdi, a začátek kapitalismu v Rusku. To nebyl Armagedon. Minulou noc jsem nemohl uvěřit, že použili to stejné čtyřverší o žáru slunce na moři. Ale nyní je to proto, protože je globální oteplování! Myslí si, že si toho nikdo nevšimne?

Jsou zde nějaké zásadní věci, které v dokumentech nenajdete, věci, které změnily vše, co víme o tom "jak věci údajně mohly být".

(1) Kde je v Nostradamově čtyřverší pád Sovětského svazu?
(2) Kde je v Nostradamově čtyřverší , že padne Berlínská zeď?
(3) Kde je v Nostradamově čtyřverší 9/11? Důležité, nemyslíte?
(4) Kde je v Nostradamově čtyřverší zvolení černocha do Bílého domu? Velmi významné pro naši dobu, nemyslíte?

Každá z těchto věcí je "proti všemu a všem" a přesto nikdy nebyly zmíněny v Nostradamovi nebo v Bibli. Každá jedna z těchto věcí má, a bude mít, dopad na nás všechny po velmi dlouhou dobu.

Futuristé mluví o "divoké kartě". Je to něco, co bylo do proroctví přidáno a původně tam nemělo být, nebo to vzniklo vlivem radaru. Po 20 let nám Kryon povídal, že tato divoká karta byla Harmonická konvergence v r.1987. To bylo, když začínal náš posun myšlení a posun vědomí. To pohnulo všemi předpověďmi k odlišnosti od toho, co se předpokládalo, že se má stát.

Jedna ze záležitostí, o které dokumenty mluví je hladomor, který se vyskytne v r.2012, dokonce kanibalismus ve velké míře. Mluví o sežehnutí země, údajně způsobené globálním oteplováním.Meteorology bylo zaznamenáno, že každé léto je teplejší než to minulé a děje se tak několik let. Nikdo nemluví o chladu (nebo to dělají, ale vystřihnou to)! Uvědomujete si, že každá zima je také chladnější než ta předchozí? Uvědomujete si údaje, které nyní dávají, neboť části Pacifického oceánu jsou chladnější, než kdy byly? To není nepatrné, protože aktuálně se přenáší zpátky velká část mikrobiálního života, která je potřeba pro využití některých našich ryb.

Kryon opakovaně mluvil o tom, jak jsme nyní na začátku malé doby ledové. Toto se také stalo kolem 1400, ale neslyšíte o tom nějak moc povídat. Tehdy nebyl uchován záznam a my jsme neměli schopnost sladit globální informace, jak to umíme dnes. Přesto jsme tím prošli, a přežili. Kryon nám říká, že jsme zrychlili vibrace planety, a výsledkem jsou změny v počasí. Je to součást koloběhu vody, který jsme předtím viděli, ne něco nečekaného nebo předpovídajícího konec. Již v r. 1989 nám on jasně říkal o změnách počasí. Ale Týden Armagedonu, to je překvapení, a je to vše součástí globálního oteplování a konec země (podle dokumentů, které sledujete). Chcete vidět, co někteří ruští vědci říkají? ***

Jsou někteří, kteří nikdy nepřemýšleli o tomto: Co když čtyřverší Nostradama byla všechna přesná, a co když nemáme, nějakým způsobem postrádáme, všechna proroctví o r.2000 (která oni dělali)? To znamená, že bychom měli nuklární výměnu (asi válku). To je to, co Nostradamus naznačoval a také to, o čem se mluví ve Zjevení (podle Hal Lindsey). Pojďme o tom přemýšlet. Kde bychom byli teď v r. 2008? Odpověď je, že bychom byli ve špatném stavu! Jen 7 nebo 9 let by uplynulo a my pravděpodobně ještě bychom umírali z důvodu záření nebo poškozené potravy. Samotná myšlenka na to je děsivá. Ale co když?

Pokud by tomu tak bylo, pak některé z ostatních předpovědí začínají mít větší smysl.Popisují starou Zemi, která prošla jadernou válkou. Souhrou s nestálým počasím a ostatními potenciály Země tam mohl ve skutečnosti být hladomor velkého rozsahu....jistě válka, a něco, co by mohlo dokonce úplně zničit lidský život...Ale my NEJSME v tomto stavu. Co se změnilo? My jsme se změnili, a je to očividné, že jsme nenaplnili předpovědi o r. 2000. Toto je divoká karta.

Rozumíte tomu, co vám říkám?
Strach a drama je nejlepší cirkus, jakým oni užívají stará energetická proroctví, která znovu interpretovali po minulé zkáze, která se nestala, ale nyní mají Galaktické zarovnání na to, aby to udělali na pohled ještě více uvěřitelné. Oni dokonce používají dobré autory, historiky a vědce, aby podpořili jejich tvrzení, která nejsou opravdu tím, čemu mnoho autorů věří.

Mimochodem, Galaktické zarovnání je relativní událost. Je to něco "co je pozorováno ze Země". Je relativní, jak věci vidíme. Právě to chci jasně podat pro ty, kteří nerozumí astronomii a myslí si, že se centrum galaxie najednou pohne nebo změní. Tak to ne. Je to jenom pozorování z místa, kde my stojíme.

Nyní jsem ještě neskončil. Pojďme ještě krátce diskutovat něco dalšího, o čem nám Kryon povídal, o něčem, co má nyní nějaké důkazy. Záhuba a šero, smrt a destrukce mají velmi silnou energii. To často tvořilo planetární změny skrz utrpení a/nebo soucit. To víme. Ale Kryon naznačoval něco, čemu opravdu příliš nerozumíme. Povídá, že tu je často zbytek potenciálu, který může setrvat, dokonce i potom, co vyrazíme z místa, kde jsme byli. Tento zbytek je tak mocný, že všichni proroci (jasnovidci) ho mohou zachytit a aktuálně "vidět" jako současný. Je tak mocný, že může být měřený mnoha přístroji, která Princenton Univerzita zřídila ohledně Projektu globálního vědomí, a které vycítí posun lidského vědomí ještě před událostí.

V říjnu minulého roku, mnoho těchto "zvonků a sirén" signalizovalo. Měli jsme předpovědi z mnoha zdrojů (dokonce i od Kryona) říkající nám vydržet a neobávat se. Futuristické skupiny, které se zabývají jasnovideckým výzkumem nám řekli, že se něco stane. Pak "roboti" odešli, včetně těch z Princentonu. Wow, my jsme opravdu očekávali/předpovídali něco velkého. Příliš mnoho pramenů (zdrojů) z mnoha vzájemně nesouvisejících oblastí nám to řeklo. Možná jste slyšeli, že bude "Galaktické přistání"? Mohli jsme být konečně navštíveni E.T., kteří rozpoznají sami sebe, a stále dál se to bude dít. Něco bylo ve vzduchu!

Dobře, říjen 13./14. přišel a odešel a nic se nestalo, vůbec nic. Nebo se stalo? Ani při Harmonické konvergenci v r. 1987 se nezdálo, že by se něco stalo, ale nyní víme, že stalo. Mohlo to být tak, že jsme tušili, co se může stát, ale bylo to tak? Mohli jsme projít změnou stejně tak, ale bez nějaké katastrofy na Zemi? Kryon říká obojí.

Nemůžete popřít, že něco bylo ve vzduchu, a přesto se to nestalo. Bylo to celosvětové a ti z nás v metafyzickém byznyse o tom slyšeli z mnoha zdrojů. Přesto, a některé byly velmi spolehlivé, se nic nestalo.

Říkám vám, že tu je daleko víc než vidíme nebo co může být vysvětleno v TV dokumentu, který je zaplněn využíváním a záměrně tvoří drama. Nenaleťte na všechny tyto nesmysly/materiály.Respektujte fakta a vysmějte se evidentním manipulacím v plném HD.

Velkou zprávou je, že se pomalu mění struktura toho, co vy a já jsme si mysleli, že je neměnitelné. Prořezáme naši ekonomiku pryč od nenasytnosti, abychom ji učinili silnější. Vybrali jsme lidi, kteří by nikdy nemohli být zvoleni těmi, kteří žili v době našich rodičů. Toto jsou pravá znamení doby. My jsme divoká karta.

Týden Armagedonu. Ale jděte. Co bude příště? Týden střetu meteorů? Pak možná budeme mít "Týden hladomoru" a následuje "Kanibalismus je příští" týden...

Zívání. Zvedněte židle a užijte si tu Továrnu na Zkázu. Bude toho přicházet mnohem víc. Počkejte, až uvidíte prémiérové filmy! Tam bude dost speciálních efektů o zániku Země - předpokládám, že pravděpodobně s dostatkem vody a ohně. Bruce Willis nebo Tom Cruise se toho právě tam někde zúčastňují! (smích).

To je typické pro Milénium, vážení. Když 2012 přichází a odchází, můžeme pokračovat v dalších realizacích. Celé jsme to změnili a prošli jsme několika posuny. Pořád jsme tady a měníme vědomí planety způsobem, díky kterému bude každá další předpověď zkázy od každého proroka patřit spíše na titulní stránky bulváru, než aby se jí dalo znovu věřit.

Lee Caroll

"Duch by vás nikdy nepřivedl na toto místo vysokých vibrací, světlonoši, právě k prohrnutí tak mnohých nečistot. Vy jste se aktivně zapojili do tvoření energie na této planetě, což nakonec vytvoří uzdravení a mír, který jste nikdy předtím neměli. O dvě generace dál, nebudete moci rozpoznat toto místo, protože se tady bude mluvit o "uvedení věcí dohromady" místo toho, aby se od sebe trhaly. Představitelé staré energie zmizí a na místě bude nová generace konceptuálních myslitelů."

Kryon
---------------------------------------------------------------
*Galaktické zarovnání je zarovnání prosincového slunovratu s galaktickým rovníkem. Vyrovnání se objevuje jako výsledek precese rovnodennosti.
Precese je způsobena velmi pomalým kymácením Země kolem své osy a posouvá pozici rovnodenností a slunovratů o 1 stupeň každých 71,5let. Protože Slunce je polovinou šířky jednoho stupně, je třeba 36letého cyklu zimních slunovratů k precesi (respektive " přesunu" Slunce) přes galaktický rovník.
Tento 26000 let trvající precesní cyklus mění zdánlivou polohu Slunce při zimním slunovratu, zpět přes znamení zvěrokruhu. To vede k pozorování (jak je viděno ze Země), že prosincový slunovrat Slunce se pohybuje "kolem" Galaktického Středu, a přichází do souladu s ním jednou za 26 000let. Toto je galaktické vyrovnání. Je to jméno dané relativním vnímáním hvězd během pozorování ze Země.

"Země je na pokraji doby ledové."

Lee Carroll

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Jani (www.vedomisvetla.webnode.cz ) Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

MAYSKÝ KALENDÁŘ TZOLKIN 30.11.2012 9 CAUAC

30. listopadu 2012 v 21:57 Aktuální novinky
MODRÁ SOLÁRNÍ BOUŘE


DNES JE DOBRÝ DEN PODÍVAT SE NA ŽIVOTNÍ LEKCE, JAKO NA POŽEHNÁNÍ A NA NEPŘÁTELE, JAKO NA ANDĚLY

ESENCE CAUAC, TO JE POCIT BEZPEČÍ, JEDNOTY A MÍRU V ČASE, KDY ZUŘÍ BOUŘE VE VNĚJŠÍM SVĚTE
JE TO DOBRÝ DEN PODÍVAT SE NA ŽIVOTNÍ LEKCE JAKO NA POŽEHNÁNÍ A NA NEPŘÁTELE JAKO NA ANDĚLY

CAUAC a Bolon - Tón 9 - velmi silně odpovídají energii na počest Božského ženského aspektu a jeho posvátné síle.Je to síla, která dává život, kanál síly uzdravující tělo,mysl i duši.Ať už jste muž ,nebo žena,oslavujte s CAUAC a Bolon sílu dávající moc Božskému Ženství, které se rozvíjí v každém člověku a všech živých bytostech.A pokud jste žena, posvěťte samy sebe a mějte nejvyšší úctu ke své přirozené síle dávat život, ne vždy to tak je.Chovejte se ke všem dětem, svým i jiným, s největší úctou, respektem a důstojností, protože ony jsou nejčistší inkarnací lidského potenciálu.

Dnes se odevzdám impulsům obnovy a zahájím v životě změny. Dnes se dobrovolně poddám proudu transformace, aby zregenerovala mé oslabené síly; vymažu negativní pocity a uspořádám chaotické myšlenky. Dnes se uvolním od podvědomého strachu z budoucnosti, od mánie pronásledování, kritiky a chorobného připoutání ke starým návykům a zásadám.

TRANSFORMACE STÍNU

Udržujte odstup od každé otázky. Nesuďte lidi, události či osobní zkušenosti. Získejte přístup k esenciální podstatě vašeho JÁ a požádejte ho, aby vás bezpečně provedlo všemi těžkostmi a pomohlo vyléčit všechny negativní emoce spojené s procesem růstu. Předejte kormidlo v procesu přeměn vašemu Vyššímu JÁ. Oddělte se od všeho, co vás udržuje v iluzi oddělenosti od pravého Bytí.

Obnova,nezávislost….

Dny MODRÉ BOUŘE se mohou projevit úzkostí a neklidem. Síla jejich dopadu může vyvolat výrazné změny ve vašem životě. Jako vždy, tak i v tomto případě je jediným účelem CAUAC velká přestavba. Abychom přivítali NOVÉ, je třeba nejprve odsunout z cesty ZASTARALÉ. Čím více STARÉHO je třeba odstranit, tím silnější bude impuls CAUAC. Způsoby řešení mohou být velmi nepříjemné, často bolestné, ale nesmíte se nechat unést emocemi - nenegujte změny - i když jsou bouřlivé.
Pokud se vaše Vědomí dostalo na vyšší úroveň, pokud se nadále odmítáte držet starých věcí, síla MODRÉ BOUŘE vám přinese geniální řešení. Bezbolestně odstraní z vašeho života nepotřebné věci a místo STARÉHO okamžitě přinese NOVÉ, zejména pokud je to nezbytné pro váš osobní rozvoj.
Pokud nemáte sílu, abyste změnili v životě to, co by mělo být změněno, věnujte zvláštní pozornost Dnu MODRÉ BOUŘE. Zašle vám sílu a dodá odvahu udělat první krok.Uvědomte si, že každá stagnace v životě pochází z nedostatku životní Energie. Dejte šanci Obru CAUAC, aby rozbil všechny překážky a převedl vás do širokých klidných vod.

9. SOLÁRNÍ TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ (duchovní sféra)

DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle.Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí.Uvědomte si, že JSTE, než že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu,co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ zkostnatělé vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.

ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI !!

V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. Solární dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou.Doporučuje se využít energii tohoto Slunečního Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.

monikacyrek.blogspot.com
Lenka Sýkorová - výklad osobního Mayského kalendáře - kin narození - info.cena.lenkasykorova.art@gmail.comZbavme sa vlastných rodičov v sebe

30. listopadu 2012 v 21:50 Vývoj vědomí bytostí

autor dátum 30. NOVEMBER 2012


Deti sa učia najmä od svojich rodičov. Preberajú od nich drvivú časť modelov správania - ich hnev, prejavy radosti, gestá, reakcie či hašterivosť. Skúste niekedy sledovať samých seba. Ak ste žena, pozerajte sa, možno sa správate presne ako vaša matka. Nemáte za muža presne podobný typ, ako bol váš otec? Neraz ste mame vyčítali, ako môže s takým človekom žiť, a teraz vo vašej obývačke sedí veľmi podobný muž. Je to váš manžel, ktorý po sebe necháva špinavé umývadlo, pri zaspávaní funí presne ako váš otec a keď chcete kúpiť niečo drahšie do domácnosti, skrčí čelo a zahundre "načo nám to bude". A vy mu vyčítate tými istými slovami, ktorými vaša mama dohovárala vášmu otcovi.
Ak ste muž, zamyslite sa, či nemáte tie isté zvyky, aké mal váš otec. Pil a vy tiež pijete. Stále pozeral televíziu alebo niečo majstroval v garáži, neraz ste mu ako dieťa vyčítali, že nemá o vás záujem, že chcete ísť na opekačku, ale on dal prednosť kamarátom? A teraz sa správate navlas rovnako. Kolegom v práci sa chválite, ako svoje deti milujete, ale keď ste doma, na prvom mieste je vaše pohodlie a až potom skutočná láska k potomkom. A za manželku máte ten istý typ ženy, ako bola vaša matka. Rovnako sa odúva, podobne vám vyčíta, prejavuje sa ako jej dvojníčka.
Opičíme sa po matke a otcovi. Ak sa neodstrihnete, zostanete neúplní, neúprimní voči sebe, nikdy nepoznáte, čo je to láska. Keď píšem, že sa treba zbaviť vlastných rodičov, mám na mysli zbaviť sa ich vlastností, ktoré nie sú vaše a vinou ktorých ste zakrpateli. Nemám na mysli prestať sa s nimi stretávať, byť k nim hrubí, to v žiadnom prípade! Zmažte z mysle iba ich nahrávky, tiky, vnútorný hlas, ktorý za vás koná a stále vám niečo podsúva. Ak to neurobíte, nikdy sa neoslobodíte, zostanete voči nim zatrpknutí. Naopak, ak sa vám to podarí, budete môcť pocítiť k nim pravú lásku či súcit, prvýkrát ich dokonale pochopíte.
Deti opakujú všetko, čo vidia u rodičov. To skopírujú. Kamarát hráva hokej. Minule, keď sme k nim prišli na návštevu, jeho trojročný syn stál nemotorne na korčuliach na koberci a snažil sa trafiť malou plastovou hokejkou puk. Ak chlap po celý deň v domácnosti s ničím nepomôže žene, ani jeho syn nikdy nevstane a neumyje po rodinnom obede riad. Keď budete celý deň sedieť a četovať, vaše deti nikdy nepocítia túžbu ísť na túru alebo stanovať. Nebudú to mať odkiaľ poznať. Myslia si, že sedieť za počítačom je hlavná náplň života. Berú vás ako modly, všetko, čo robíte, považujú za sväté, sú vaším odrazom.
Raz sme boli s kapelou v štúdiu. Všetci sme spali na veľkom letisku z matracov, pričom miestnosť disponovala aj maličkým umývadlom. Večer som sa vracal ako správny muzikant z piva a prichytil som druhého gitaristu, ako močí do umývadla. Toaleta bola hneď vedľa. Nebolo to teda lenivosťou, lebo kým sa dostal do "spálne", míňal aj dvere od WC. Zostal som prekvapený, pivo vo mne sa usmialo. Viete, čo mi povedal?
- Čo čumíš?! Robil to aj môj otec!
Logickou selekciou som vydedukoval, že od mamy to neodkukal.
Keď som bol v Etiópii, potreboval som v jednej internetovej kaviarni napísať súrne maily. V tejto krajine deti už od raného detstva pomáhajú rodičom. Väčšinou pasú dobytok, ale ak majú to šťastie, že rodičia vlastnia malý obchodík či reštauráciu, pomáhajú tam. V spomínanej internetovej kaviarni ma obsluhovalo malé dievčatko, ktoré ešte nemohlo mať desať rokov. Písal som rýchlo, pretože internet v Etiópii je najpomalší na svete. Búchal som do klávesnice a snažil sa nahrádzať určité slová, lebo niektoré písmenká na klávesnici nefungovali. Dievčatko zostalo fascinované, ako rýchlo píšem. Sadlo si k vedľajšiemu počítaču a začalo trieskať do svojej klávesnice. Ešte nemohlo vedieť písať, proste len tak búchalo. "Biely muž bácha, aj ja si budem báchať," zasvietilo jej v oškvarke. Tak sme tam sedeli a obaja trieskali do klávesníc. Ja som písal, aj ona sa tvárila, že píše. Začal som sa smiať, aj ona sa začala smiať. Otočil som k nej hlavu, i ona sa otočila ku mne. Vypol som brušká na prstoch, aj ona stíchla. Vybuchol som do smiechu, ona taktiež.
Ľudia sú imitátori, veční primáti. Opičíme sa po matke a otcovi, preberáme po nich tak kladné, ako aj chybné programy. Rodíme sa so schopnosťou milovať a byť milovanými. Každé dieťa sa rodí plné lásky, žiaľ, kým sa stane rodičom, stratí schopnosť milovať. Nosíme si v sebe svoje dedičstvo, pretože naši rodičia nás nikdy nemilovali, lebo ani oni nepoznali, čo je to skutočná láska. Síce hovorili: "veľmi ťa milujeme", ale to, čo robili, nebola láska.
Žiaden rodič nemá svoje dieťa v skutočnosti v úcte. Nechápe, že si od Boha práve prebral veľký dar, bytosť, ktorá je múdrejšia ako on a môže sa od nej učiť. Preto manželka nemiluje svojho manžela, manžel nemiluje svoju manželku. Láska medzi nimi neexistuje. Namiesto nej sa prejavuje majetníctvo, súboj, kto získa prevahu, víťazí nadradené postavenie, žiarlivosť a všetky iné druhy ľudských jedov, čo ničia lásku.
Ani vaši rodičia za to nemôžu. Nikdy neboli zaplavení láskou. Sú rovnakými obeťami ako ich deti. Mnoho ľudí cíti k svojim rodičom hnev. Prečo by nemali byť rozhorčení, keď im ublížili? Nestalo sa to však vedome. Chceli pre nich to najlepšie, aby dostali všetky radosti života. Čo však mohli robiť, keď oni sami dostali minimum radostí. Sú roboti, ktorí nevedome či zámerne vytvárajú prostredie, v ktorom sa dieťa skôr či neskôr premení tiež na robota. Preto sa s rodičmi tak ťažko háda, lebo deti útočia rovnakými zbraňami. Dva navlas podobné raketomety stojace proti sebe to budú mať vždy ťažké.
Ak sa chcete stať ľudskými bytosťami a nie strojmi, zbavte sa svojich rodičov. Začnite dôkladne pozorovať svoje správanie. Ak reagujete ako rodič, podrobte túto vlastnosť dôkladnej analýze. Spýtajte sa sami seba, či je to niečo, s čím ste stotožnení, páči sa vám táto reakcia, či ste to vy, či sa nevytráca vaša prirodzenosť. Pozor, je to práca na dlhé roky. Koľko sa to do vás nasialo, toľko budete musieť plieť.
V roku 2011 sme sa s bratom dohodli, že mame kúpime dovolenku v Bulharsku. Mama mala vtedy už cez sedemdesiat, má tuhý korienok. Voľba ísť s ňou padla na mňa, lebo brat už mal dve malé deti. Poviem vám, že tých desať dní bolo pre mňa veľmi poučných. V duchu som si neustále vravel: "od tohto som sa už oslobodil" alebo naopak: "takto sa stále správam… len sa pozri, ako to negatívne vyznieva, aké ti to je nesympatické". Spomínam si však na tento pobyt veľmi rád, pretože som si mohol každú minútu pripomínať, ako veľmi mamu ľúbim, aká je vlastne svojím spôsobom zábavná, no a v neposlednom rade som dospel k záveru, že keď som zvládol túto dovolenku, môžem už mať deti. Mama totiž tam buchla rukou do džípu, ktorý začal hneď pišťať, hentam pani predavačku zosmiešnila, že u nás na Slovensku máme šiltovky aj za dve eurá a nie tak draho za šesť ako oni. Z každej reštaurácie tajne brala balenia cukrov a všetkým detailne rozprávala, ako sa máme u nás zle, že vinou "krízy" biedime, a naopak chválila Bulharov, ako si veľmi od čias, keď sme tam ako rodina chodili za socializmu na dovolenky, polepšili. Videl som to presne opačne.
Ak som sa na pláži začítal do knihy, ťahala ma sadnúť si na kamene. Keď som pri poobedňajšom, nie už tak blčiacom slniečku krásne zadriemal, budila ma a ťahala do mora plávať. Večer, keď som si dal po jedle konečne pivo, volala ma ísť si čítať na izbu. Ráno ma skoro budila, vraj pláž volá. Všetko opačne, ako som cítil ja. Každou minútou mi prehrávala seba, krásne mi ukazovala, čo všetko mám zo seba ešte "očistiť".
Ak sa prichytíte, že konáte ako váš rodič, urobte zámerne niečo iné. Niečo, čo by váš otec nikdy nevykonal, niečo, čo by mu ani len nenapadlo. Improvizujte, skúšajte. Len čo srdce zacíti, že mu bola vrátená slobodná vôľa, okamžite sa prejaví tým najprirodzenejším spôsobom, ktorý bude váš, a nie odkukaný. Keď sa stanete sami sebou, odplavia sa aj problémy, ktoré existujú medzi vami a rodičmi. Následne zmizne celý rad konfliktov vo vašom živote, pretože vychádzajú z tohto základného sporu. Ak máte konflikty s mamou, budete mať neustále problémy aj so svojou šéfkou, pretože ona reprezentuje matkinu figúru, takže vaša mama bude všade, kde sa vyskytne iná žena, a s ňou sa otvorí neustále hnisajúca rana.
Ak ste sa nevyrovnali so svojím otcom, nemôžete mať nekonfliktný vzťah ani so svojím manželom a takisto nebudete vychádzať s celým mužským svetom, pretože váš otec je prvým mužom, vzorom mužov pre váš život. Nesúlad s rodičmi sa odráža vo všetkých našich vzťahoch.
Keď sa zbavíte rodičov v sebe, zbavíte sa aj Matrixu, civilizácie, vzdelania, pretože vaši rodičia všetko toto predstavujú. Staňte sa jednotlivcom. Prvýkrát nebudete súčasťou masy, získate skutočnú originalitu, osobitosť. Budete sami sebou. To je rast. Taký by mal byť dospelý človek. Je to ten, ktorý nepotrebuje rodičov, nepotrebuje už na nikom lipnúť či od niekoho závisieť. Dospelý človek je šťastný vo svojej samote, jeho samota nie je osamelosťou, jeho samotárstvo je motivujúce.
Milujte svojich rodičov, vážte si ich. Vracajte požičaný groš z detstva, lebo ak to opomeniete, zabudnú aj vaše deti na vás a budete na starobu bojovať s očakávaniami. Nedohovárajte rodičom, nesnažte sa ich zmeniť. Páchali by ste tú istú vraždu, akú vykonali oni na vás. Nechajte ich kráčať starým svetom. Patrí im, už si naň zvykli, je to ich železná košeľa, vy vykročte do zajtrajška v ľanovej košeli.
Môžete ich ovplyvniť jedine svojím správaním, nie rečami. A nepodceňujte ich. Mnohí sú stále vnímaví, sami si z vás zoberú príklad, ktorý im bude sympatický. Že ich svojím novým postojom iritujete? Je to ich hnev, vy s ním nemáte nič spoločné. Ste rôzne ľudské bytosti, každá s vlastným právom rozhodnutia. Nemôžete žiť ich život, ináč sa bude opakovať starý príbeh. Tá istá mizerná hra, len s iným obsadením. Nenapodobňujte, zbavte sa ich negatívnych tradícií, strachov, zlozvykov, ktoré by uberali ďalšej generácii úsmev zo srdca. Musíte vniesť do svojej bytosti novotu, vrátiť jej seba samého. Len čo toto dosiahnete, oslobodíte sa, nebudete v konflikte so životom, stanete sa znova prirodzenými a uvoľnenými, začnete sa vznášať. Keď opravíte seba, nevychováte ani z vašich detí kaliky s nešťastným erbom nad hlavou. Je to jediná šanca, aby svet nešiel proti vám, aby nebol plný nepriateľov, ale stal sa jedným organickým celkom, rodinou.
Buďte šťastní, Hirax
*
Článok je kapitola z knihy Šlabikár šťastia. Čítajte viac: http://baricak.blog.sme.sk/

Nemůžeš postoupit k většímu úkolu, dokud si neuspořádáš vztahy...

30. listopadu 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Nemůžeš postoupit k většímu úkolu, dokud si neuspořádáš vztahy, nežiješ s každým v lásce, míru a harmonii a nepřestaneš v sobě chovat zášť či nevoli k druhým. Plevel musí být vytrhán ze země dřív, než udusí okolní rostliny. Vytrhej hned teď všechen plevel ze svého života, dřív než se trvale zakoření a udusí všechny krásné rostliny, které v tobě vyrůstají. Nemůžeš duchovně růst a sílit, jestliže ve svém srdci chováš nějakou nenávist, žárlivost, nelibost, netoleranci či nedorozumění. Zbav se rychle svých rozporů a nech ze svého srdce plynout lásku. Nikdy nečekej, až udělá první krok někdo jiný. Vždy v tom můžeš něco udělat sám, tak proč tak neučiníš, a to hned? Nikdy neodkládej na zítřek, co může být vykonáno dnes. Mnohé skutečnosti čekají na odhalení, ale musí být odhaleny ve správné atmosféře, v atmosféře umocněné lásky.


ZDENKA BLECHOVÁ - POSELSTVÍ NA ROK 2013

30. listopadu 2012 v 0:13 Doteky Nového Života


Příští rok je rokem velkých myslí, a tím se bude uzdravovat mysl každého člověka. Každý si bude muset uvědomit, čemu chce věřit, zda tomu, co vidí, či tomu, co cítí. Už to nepůjde být s každým zajedno, když to necítím. Budou se dít velké změny na poli růstu každého člověka. Ten, který dosud stagnoval, bude vystaven velkému vlivu okolí a bude ho bolet to, že
mu nikdo nerozumí a on se tolik snaží. Bude se muset snažit porozumět sobě, aby mu rozuměli druzí. Pokud se stále bude chtít druhým zalíbit, bude se stále stávat, že se s ostatními nebude stýkat, protože si ho nebudou vážit a on se bude cítit úplně bezmocný a na dně. Každý se bude muset naučit věřit svému cítění, a to i za cenu bolesti, která bude přicházet vždy, když daný člověk zareaguje jinak, než by měl. Bude muset více cítit než myslet, a to bude pro mnohé těžké, protože dosud jen mysleli.

Příští rok je rokem velkých zvratů. Lidé se budou od sebe odvracet a budou se vracet k sobě, ke své duši. Budou se stále více uzavírat do samoty, aby mohli navázat kontakt se svojí duší. Budou se jí stále více na vše ptát a budou stále více slyšet odpovědi, které k nim budou přicházet. Všichni jste už blízko poznání, jen se nesmíte bát vykročit vpřed. Nic se neděje zlého, to vše, co se nyní děje a bude dít, se bude dít jen ve vašich myslích a to, že se nyní zbavujete strachu a závislostí, je pro vás dobré. Všichni budete moci cítit nezávislost a radost z bytí jen tak pro radost svoji, a tím i druhých. Dříve, když jste žili závislost, byli jste odkázáni na radost druhých a když nebyla, strádali jste. Nyní se stále více bude vše odehrávat v tom, co tvoříte pro sebe. Pokud budete tvořit pro sebe, budete cítit stále větší radost a naplnění, pokud budete tvořit pro druhé, budete cítit stále větší ztráty na všech polích. Vaše mysl se uzdravuje, a pro někoho to bude velký zásah do jeho myšlení, a tudíž i strach pustit se. Záleží na každém z vás, kde se nacházíte. Zda už v srdci, a tudíž v lásce, nebo v hlavě, a tudíž ve strachu a v závislosti. Vesmír vás bude chtít osvobodit, a to se bude dít tím, že vás bude osvobozovat od vašich závislostí a tužeb. Kdo bude závislý ve svém štěstí na druhých, bude se stále potýkat s nedorozuměním. Kdo už bude závislý na své tvořivosti, bude se stále více potýkat s úspěchem a pocítí dotyky Vesmíru v každém směru. Záleží na každém z vás, co si zvolí.

Radost ve vaší mysli nevzniká závislostí na okolních jevech, ale na tom, co se děje mezi vámi a námi. My se snažíme vám dávat více radosti do vašich srdcí, ale tam, kde je srdce uzavřené, nám to nejde. Je třeba se otevřít a nebát se jít svým životem ve svém poslání bez postranních úmyslů a starostí o druhé. Každý se o sebe umí postarat, to že jste si mysleli, že tomu tak není, byl jen váš osobní strach o sebe, kterého je třeba se nyní zbavit, a tak se nebojte, že jste sami, jsme stále s vámi a jsme vám stále blíž. Naše planeta se k vám blíží a vy už brzy budete s námi vyvíjet více úsilí pro to, aby náš celý vesmír vzkvétal a ne živořil. Pokud si myslíte, že tomu tak není, brzy poznáte, že vše se děje mimo realitu a to, že jste si dosud mysleli, že s vámi nejsme, byla jiná realita než ta, která skutečně existuje. Mnoho z vás nás pozná osobně a bude cítit naše dotyky, ale ostatní se budou také blížit k nám a nebudou se bát toho, že ztrácí ostatní, když budou nalézat nás. My se snažíme vám pomáhat a to, že to necítíte, je vaší závislostí, kterou jste si vypěstovali za minulé životy, a které se nyní máte zbavit.

Pokud stále půjdete stejnou cestou, nedá se vám bránit, ale ta cesta nebude pro vás lehká a bude vám bránit k tomu, pozvednout své vibrace a blížit se k nám. Pokud se vzdáte naučených kódů a půjdete novým směrem, ke kterému vás vede hlas vašeho srdce, vše je pro vás připraveno a otevřeno pro přijetí vašeho srdce našimi srdci. Na jiné úrovni se nejedná o vaše těla, ale jedná se o vaše srdce. To srdce, které bude přístupno novému cítění, bude s námi a bude se s námi odvíjet vše v radosti a kráse. To srdce, které je zavřené a bolavé vůči všemu, bude neustále uzavřené a nebude moci pocítit radost, která je mu nabízena.

Záleží na každém z vás, co je pro vás nyní větší prioritou, zda vaše rodina na Zemi, která je iluzí, nebo vaše rodina vesmírná, která je pro vás skutečná. Máme vás rádi a rádi bychom se s vámi již stýkali v rámci citů a lásky srdcí. Naše srdce k vám neustále proudí láskou a Božím požehnáním, ale jen někteří z vás nás slyší a cítí, a proto se nebojte. Vše se děje jen ve vašich myslích a jinak je vše v pořádku. Není čeho se bát, je o vás stále postaráno. Vše ve vás je jen energie, která se chce obrodit a chce se vrátit k nám do vesmírných zdrojů. Zda k tomu dojde či nikoliv, bude zase jen o vašem rozhodnutí. My vám v ničem nebráníme, ale chceme vám jen pomoci odpoutat se od vibrací, které už pro vás ztratily význam, abyste mohli vnímat vibrace nové, které se pro vás rodí a jsou připraveny vás přijmout. V našich podmínkách se vše děje jen v rámci myslí a otevřených srdcí. Vše je zde v rovnováze a nic není důležité a nic není nemožné. Vše je jen o tom, jak nahlížíme do sebe, a tím i do druhých. Pokud o sobě smýšlím špatně, smýšlím špatně i o ostatních. Proto je dobré se milovat, abyste mohli milovat vše okolo sebe. Vše okolo vás je protkáno láskou, ale pokud to necítíte, nemůžete to prožívat. A tak se s námi vydejte do nepoznaných míst, kde se vše děje jen v rámci srdcí a ne v rámci rozumu.

__

zdroj : email
- s uživateli Kassandro Ismail-Ali

MAYSKÝ KALENDÁŘ TZOLKIN 29.11.2012 8 ETZNAB

29. listopadu 2012 v 11:00 Aktuální novinky
BÍLÉ MAGNETICKÉ ZRCADLO


ETZNAB NÁM DÁVÁ SCHOPNOST ROZLIŠIT EMOCE OD FAKTŮ.
DNES JE DOBRÝ DEN PRO SEBEREFLEXI A RETROSPEKCI
KŘEMEN ETZNAB JE ZRCADLO REALITY

Dnes dělám důkladnou prohlídku myšlení.Všechny negativní myšlenky se ke mně vrací a budou mě obtěžovat tak dlouho, dokud je nepřijmu a nevyléčím. Dnes nepřistoupím na kompromisy mého Ega, ani nepopírám své negativní odrazy.Dnes netrvám na platnosti mých přesvědčení,ale umožňuji odhalení další pravdy.

TRANSFORMACE STÍNU

Lidé, s kterými se setkáváte jsou vaším vlastním odrazem a jednoznačně pro vás velkým přínosem. Dívejte se na ně, jako na sebe. Uvidíte v nich sebe. Uvidíte, jak si pěstujete v životě iluze.Využijte vrozené schopnosti spravedlivého vyrovnání. Použijte MEČ PRAVDY udělat rozhodující řez ve svém životě, abyste mohli odpustit a ukončit spory.

Identita,pravda,reflexe…..

Pečeti BÍLÉHO ZRCADLA připadá zvláštní role - role NEJVYŠŠÍHO ORGÁNU KONTROLY KVALITY.Vše bude opět dáno pod lupu a pečlivě zkoumáno, zda je to vhodné pro svět, pro kolektivní Vědomí, ale především pro další stupeň Evoluce.
Proto by se neměl nikdo cítit uražen, bude-li podroben BÍLÝM ZRCADLEM opět osobní kontrole. Kromě hodnocení nejdůležitějšího, bude prosvíceno i to, co je vedlejší - a v případě potřeby vráceno zpět k opravě. Dny ETZNAB silně zdůrazňují všechny rozdíly, všechny myšlenkové chyby. BÍLÉ ZRCADLO je naprosto důvěryhodné, protože svůj odraz v zrcadle nemůže nikdo popřít. Na příkladu jiných lidí nám ETZNAB ukazuje naše výhody, nevýhody, slabé stránky, které si nechceme připustit. Pokud nám někdo leze na nervy, znamená to, že problém je v nás, nikoliv v té osobě. Pokud si myslíme, že je někdo špatný - jsme špatní my sami, jen to nechceme, nebo si to neumíme přiznat. Tento člověk nám vstoupil do cesty jen proto, aby nám odrážel naši vlastní charakteristiku. Nic se neděje bez příčiny. Celý život jsme konfrontováni s důsledky našich myšlenek a činů. Porozumění, pochopení a přijetí této reality je první krok k pochopení nových dovedností, jako například telepatie. Dny ETZNAB nám tímto přinášejí neocenitelnou pomoc. Kdo je ochoten přijmout svůj odraz, tomu BÍLÉ ZRCADLO ukáže zázračnou pilulku, jak uvolnit stres. Čím lépe pochopíme smysl reflexe, tím rychleji zareagujeme, a tím rychleji dosáhneme mír, harmonii, vnitřní pocit bezpečí a tím snazší pro nás bude boj proti vypuknutí infekce. - Odstraněním toho, co nás ruší, se tak připravíme na překročení prahu Evoluce.Síla BÍLÉHO ZRCADLA je největším spojencem na cestě k Osvícení - Hledáním Vyšší pravdy, odhalujeme tajemství příčin.
Duchovní motto ETZNAB zní : "JEN TO, CO JDE HLADCE, JE PRAVDA. TO, CO NARÁŽÍ NA PŘEKÁŽKY, MUSÍ BÝT DÁNO POD LUPU."

8. GALAKTICKÝ TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ (mentální sféra)

Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU.Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném,úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené.Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.

VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE

Tón GALAKTICKÝ vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou.Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces,Tón OSM se může ukázat, jako velmi nepříjemný. Bolest a utrpení se mohou objevit v oblasti mentální, emocionální, fyzické, nebo také v podobě překážek, nepříznivého průběhu věcí, nešťastných událostí doma, ve společnosti i v povolání. Práva spirituální jsou velmi konzistentní ,vymáhají po nás jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.

Zdroj:monikaczyre.blogspot.com
Překl.Lenka Sýkorová - výklad osobní matrice podle Mayského Kalendáře info.lenkasykorova.art@gmail.com

Jaké jsou tvé životní hodnoty?

29. listopadu 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jaké jsou tvé životní hodnoty? Jsou-li to jen hmotné statky, které tu dnes jsou a zítra pominou, můžeš strávit svůj život jako veverka v kleci, běhající odnikud nikam. Když však hledáš cesty Ducha, musíš je hledat v sobě, a nalezneš je jen tehdy, když se ztišíš a budeš čerpat z drahocenných pokladů hluboko v tvém nitru. Nenajdeš je venku, protože vše, co je důležité pro život,obsahuješ v sobě. Jsi svobodný a můžeš si sám zvolit, co je podstatné. Nikdo se nebude snažit tě ovlivňovat, protože každý má svobodnou vůli. Je na tobě, zda učiníš svůj život chaotickým, či úspěšným. Je zde světlo; proč jej nenásleduješ? Je zde láska; proč ji nepřijmeš? Nic ti není odepřeno, když to hledáš ze všech sil, celým svým srdcem, myslí a duší.

Chaneling: Aisha North Preklad: Silvia Suvadova

28. listopadu 2012 v 21:38 Aktuální novinky


Milovani. Mnohi z vas ste tu novi a pre vas chcem napisat, ze jednou z par chaneleriek, to je pani, ktora prijima informacie z vyssich dimenzii, je Aisha North, ktorej clanky citam uz druhy rok a vzdy su velmi presne a aktualne na to, co sa
momentalne deje. Bytosti svetla, ktore k nam cez Aishu prehovaraju nehovoria moc dopredu, informuju len o tom co sa deje v dany den. V mojom srdci citim a aj moja skusenost pocas dvoch rokov ma presvedcila ze Aisha je velmi cisty chanel a ked je nieco naozaj dolezite, snazim sa to prelozit. Dnesny clanok na den 28.11.12 bol silny a hoci som si nemyslela, ze ho budem vladat prelozit ked som ho dostala pred par hodinami emailom pretoze v LA je hlboka noc, nedalo mi to a prinutila som sa aj kvoli vam, ktorych tu priviedli moje videjka a aktivovalo sa vo vas nieco comu mozno este celkom nerozumiete a mozno reagujete vselijako, ale verim, ze tento clanocek od Aishy a dnesny den vam pomozu rozhodnut sa. Vela stastia a odvahy.
S laskou, Silvia ♥

Chaneling: Aisha North
Preklad: Silvia Suvadova

"Dnesny den je dalsi dolezity den,ktory oznaci prechod z jedneho stavu vedomia do druheho, pocas toho ako sa mesiac zatmie zemskym tienom. Toto samo o sebe nebude vyzerat ako nieco dramaticke, ale energeticky tato zmena osvetlenia plneho mesiaca prinesie nemale zmeny vo vasom energetickom nastaveni. Dovolte nam vysvetlit blizsie.
Pre mnohych z vas su tieto tyzdne povazovane za posvatne obdobie, ked sa odpocitavaju dni vo vasom kalendari az do dna, ktory je oznaceny datumom 21.12.12. Zatial nebudeme blizsie o tomto datume hovorit, ale samozrejme sa k tomu v dalsich clankoch vratime. Dnes sme tento datum spomenuli len preto, lebo uzko suvisi s tym co vam prinesie dnesny den. Uz vela krat sme hovorili o tom, ze tento majstrovsky plan je zlozeny z komplikovanych sekvencii udalosti, ktore sa postupne deju v danom case, aby vsetko mohlo ist tak ako je to naplanovane. A dnes sa uskutocnuje dalsia z tychto naplanovanych udalosti.
Ako vzdy, na povrchu nebude viditelnych vela zmien, pretoze zmeny a aktivacie o ktorych hovorime sa udeju vo vnutri kazdeho z vas. A tentokrat, budu spinace zapnute vo vsetkych ludoch, nielen v tych, ktori sa uz vedome otvorili svetlu vo svojom vnutri. Toto nie je prvy krat kedy dochadza k masovej aktivacii tohto druhu. A kedze sa blizite ku dnu ked sa otvoria vesmirne portaly, dnesny den je velkolepou udalostou v mnohych smeroch. Pretoze dnes budu energiami zasiahnuti hlavne ti, ktori sa stale nevedia rozhodnut. To su ti, ktori sa nejakym sposobom zacali dobrovolne otvarat tymto zivotodarnym energiam, ale ktori sa stale musia rozhodnut ci budu po tejto aktivacii, ktora im da prilezitost vsetko odstartovat konat, alebo sa rozhodnu nekonat. Takze ocakavajte velmi zaujimave vysledky z tohto vsetkeho v obdobi, do ktoreho prave vstupujete.
Teraz zrejme uz vsetci citite ten zaverecny tah, aby ste uz konecne presli tou pomyslenou dierkou na konci ihly. Tymto v ziadnom pripade nechceme povedat, ze iba niekolko vyvolenych bude moct prejst 'na druhu stranu'. Skor je to sposob ako naznacit, ze pre dokoncenie tejto misie potrebujete byt nezatazeni vasou starou a nepotrebnou batozinou, ktoru ste nazhromazdili pocas vasej cesty. Niektori ste sa uz svojej starej batoziny zbavili, ale pre tych 'oneskorencov' o ktorych sme hovorili pred chvilou, teraz nastal cas sa rozhodnut ci sa chcete alebo nechcete oslobodit od vsetkeho co by vam mohlo zabranit, aby ste plne vstupili do portalu, ktory bude onedlho otvoreny. Viete, toto nie je nieco co clovek moze robit len polovicato. Toto je nieco, co robite naplno, celou svojou dusou, alebo vobec. A pre tych, ktori este stale sedia na vrchu plota, nerozhodne vyckavajuc na ktoru stranu maju zoskocit, dnesne energeticke davky budu v istom zmysle ich zaverecnym signalom, aby sa rozhodli. A nijako sa nerozhodnut je tiez rozhodnutie, pretoze tak zostanu sediet na hrane plota a nebudu sa moct pripojit k vam ostatnym, ktori prejdete cez most, ktory vas dovedie k novemu brehu.

Takze najdite si cas sadnut si pocas dnesneho dna, hlavne ked citite prichod silnych energetickych davok. Mozno si myslite, ze to nepotrebujete, lebo, ze prave vy ste uz presli cez polovicu mosta. Ale vedzte, ze aj na vas budu mat dnesne energie poriadny vplyv, pretoze dnesok energeticky zasiahne miliony ludi na tomto svete.
Mnohi z tych nerozhodnych si ani nie su vedomi, ze vlastne uz urobili prvy nesmely pokus pridat sa k vam ostatnym uz len tym, ze vyliezli na plot, ktory rozdeluje ludi na dve skupiny. No a dnesok je oznaceny ako den kedy si tak vela nerozhodnych ludi uvedomi, ze vlastne maju na vyber. Pretoze pred dnesnym dnom si oni ani neuvedomovali, ze maju na vyber, pretoze videli svoju doterajsiu existenciu ako jedinu moznost, ktoru mali. Ale od dnesneho dna sa zacne prebudzat zo spanku omnoho viac ludi, ktori zacnu vidiet, ze existuje aj nieco ine. Nieco o com vedeli, ze to existuje, ale neboli si toho vedomi.
Vnimajte teda dnesne zatmenie mesiaca ako signal rozziarenia mnohych novych dusi a privitajte s laskou v nadchadzajucich dnoch akekolvek znaky , ktore vam daju na znamost, ze dalsi z vas sa rozhodli ist v ustrety k svetlu. Myslime si, ze mnohi z vas budete v nadchadzajuch dnoch prekvapeni ked zbadate, ze svetlo zacina ziarit mozno tam, kde ste to najmenej ocakavali."ZPRÁVA OD XOLOTLA se týká dnešního úplňku!!!

28. listopadu 2012 v 14:07 Aktuální novinky


(via Barbora Vahalová)
13 Lun, uzavření jednoho cyklu a otevření nového času
Mezi množstvím energií, které se sbíhají k tomuto odkazu cyklů, časů a dimenzí je s námi v tomto transcendentálním jedinečném období zimy 2012 také 13 lun. Poslední úplněk (je Luna 12ctá) v tomto nejvyšším cyklu 5200let se stane 28. listopadu našeho času: Podle mayského kalendá
ře je dnem, který řídí číslo 7 Caban - Země, otevírá spiritualitu a inteligenci, pozitivní myšlení a umění života, je to okamžik pro propojení moudrosti a duchovního srdce.

Číslem 7 je označen den, který nás učí naladit naše kvality a schopnosti pro zjískání mystické síly, a pro propojení se se zdrojem stvoření, sedmička určuje smysl konání, konání teď a tady, pro to, co se bude dít v budoucnosti.

Je to příhodný den pro prosbu o jasnost potřebnou pro transformaci poznání a zkušeností moudrosti. Den otevřený prosbám a žádostem, den pro spojení záměrů. Propojení našich intencí a nalezení nových cest pro všechny.

Touto událostí se rozloučíme s Babičkou Lunou a poděkujeme za vše, co nám poskytla. Je důležité setkat se okolo ohně a tančit a zpívat pro Lunu. Mít naše kameny, posvátné vody, dary (obětiny) jako kopál, tabák, šalvěj, jídlo a květiny různých barev.

Poděkování šesti národů kmenů Kanady říká:
Díky přírodnímu světu
díky naší Babičce Luně.
Shromažďujeme naši mysl a děkujeme naší nejstarší Babičce, Luně, která ozařuje noční oblohu.
Ona je vůdkyní všech žen světa, ona vede pohyb všech vod a moří, přílivů a odlivů.
Měříme čas tak, jak se mění její fáze, a je to Luna, kdo sleduje příchod dětí sem na Zem.
S otevřenou myslí posíláme pozdravy vděčnosti naší babičce, Luně.
Teď naše mysli jsou jedno.
Mnoho pozdravů českým ženám. Brzy vám pošlu, co by mělo odpovídat první Luně Nového Cyklu, která nastane 28. 12. 2012 a bude to den Manik v Mayském kalendáři, několik dní po Vrcholném Obřadu v Chichen Itza už blízkého 21. prosince.
Ve všem budeme spojeni v myslích, srdcích a duchem, my v Mexiku a vy v České republice nebo kdekoli, kde budete.
Xolotl ze země rozkvetlé Xochimilco,,, tiahui
Zdroj: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200152798570983&set=a.1346734836716.2050534.1481665053&type=1&theater

MAYSKÝ KALENDÁŘ TZOLKIN 28.11.2012 7 CABAN

28. listopadu 2012 v 13:57 Aktuální novinky
ČERVENÁ REZONANČNÍ ZEMĚ


CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI

28.listopad - Zatmnění Měsíce a Úplněk - Polostín - dokončení integrace Božského Ženského Aspektu.

Dnes ovládám své pohnutky,impulzivitu a nízké pohnutky.Dnes nejde ani tak o mé blaho, jako o dobro všech.To, co neslouží CELKU, bude nemilosrdně odstraněno z mého pole a možná nebudu nadšený. Místo stěžování, že je zle, se podívám na nové možnosti, přestanu předstírat probuzení.Dnes přistupuji s láskou k lidem, zvířatům i přírodě.

TRANSFORMACE STÍNU

Zkoncentrujte se na okamžik přítomnosti. Podívejte se na svůj život bez vydávání ukvapených závěrů. Přemýšlejte o svých osobních plánech.Věřte, že vy sami z vlastní vůle jste se rozhodli inkarnovat na Zemi v tomto zvláštním čase. Připomeňte si, proč jste tady?

Souznění, rozvoj, spolupráce….

V Energii ČERVENÉ ZEMĚ se nachází zóna kontroly individuální úrovně Vědomí. Je zde testována užitečnost a škodlivost individuálního JÁ pro CELEK.Všechny pocity ve Dnu CABAN, by měly být posuzovány z pozice osobní Rezonance s CELKEM. CABAN kontroluje také vztah ČLOVĚK - PŘÍRODA, protože jako pozemský kolektiv přebíráme zodpovědnost za osud světa. Pamatujte si, že rovnováha v přírodě je daleko více narušena, než mezilidské vztahy.Kdo se naučil vidět sám sebe, jako součást CELKU, přestane soudit lidi, protože ví, že každý, koho potkáme, je odrazem v zrcadle našeho vlastního JÁ. Uzdravení světa a kolektivního Vědomí začíná pořádkem na vlastním dvorku. Mohou zde nastat různé konflikty, nejen v kruhu rodinném, nebo v kruhu přátel, ale i v pracovním prostředí.V takových případech se stává síla navigace CABAN strážcem svým pozemským zástupcům, nenechá své studenty na scestí, ale na každém rozcestí pro ně nastaví osobní milníky.Pokud chcete připojit ke svému duchovnímu JÁ všemocnou Energii CELKU, zaměřte se na Den ČERVENÉ ZEMĚ, ale nikoliv proto, aby posílil vaši pozici, či vás posunul na první místo, ale proto, aby vám pomohl vyřešit problémy ve vašem okolí. Socializace je důležitým krokem k duchovnímu růstu, tzn.,že každý jednotlivý aspekt Vědomí, musí dosáhnout plnohodnotné formy,aby mohl být přijat do CELKU.

7. REZONANČÍ TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ

Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem.Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - vězte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v NOVÉM světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebe přijetí.Otevřete se přitékajícím darům. Přijměte sami sebe BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.

STAŇTE SE JEDNÍM S MYSTICKOU SEDMIČKOU
JEDNÍM SE SEDMI ČAKRAMI TĚLA
SEDMI ÚROVNĚMI PYRAMIDY,
KTERÉ SPOJUJE VĚDOMÍ SEDMI

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje, nazývaném též SEDMOU dimenzí. Dny Kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité Nejčistší Energií,která proniká až do vaší tělesnosti.SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. V energii SEDMIČKY je stimulovaný ŠESTÝ SMYSL,čili mimosmyslové vnímání. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2,7,12,doporučujeme být ve svém Středu,abychom se nedostali do zápasů či extrémů.

Zdroj:monikaczyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová - výklad osobního Mayského kalendáře - info.lenkasykorova.art@gmail.com
Dnes je nový den a je na tobě, co z něho uděláš.

28. listopadu 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Dnes je nový den a je na tobě, co z něho uděláš. Tvé první myšlenky po probuzení mohou určit zabarvení celého dne. Mohou to být myšlenky šťastné, pozitivní, nebo nešťastné, negativní. Nikdy se nedej ovlivnit vnějšími podmínkami, např. počasím. Může lít jako z konve, avšak je-li tvé srdce naplněno láskou a vděčností, celý tvůj postoj bude jako sluneční světlo a modré nebe. Vidíš, jak velká zodpovědnost spočívá na tvých bedrech? Život je takový, jaký jej uděláš, proto nikdy neobviňuj nikoho jiného za stav, v němž se nacházíš, ale věz, že jde o tvé vlastní dílo. Změň svůj postoj, a změníš celý náhled. Přijmi konstruktivní přístup k životu. Vytvářej to nejlepší ze všeho, co tě obklopuje, a ostatní skutečnosti nevnímej. Nevěnuj jim žádnou životní sílu a ony zmizí. Čekej na Mne v tichosti a důvěře a věz, že dnešní den má Mé požehnání


Mount Shasta poselství Lemurie 27.11.2012

27. listopadu 2012 v 22:38 Obrazy pro podporu roku 2012

Obraz je živý, pulzuje a rozpíná se. Energie je tvárná a svou esencí pomáhá podle vlastního cítění každému. Skrze tento tvar a barvu proudí informace, které podporují při vzestupu do Vyšší úrovně roku 2012. Pro všechny bytosti s Láskou Anna


Obraz: Mount Shasta poselství Lemurie

Text i obraz jsou autorské © Anna a je možné je v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu http://slunecnikvet-anna.blog.cz/

Pozitivní informace o konci tohoto roku

27. listopadu 2012 v 22:25 Vývoj vědomí bytostí


Svět se bojí svého konce, podle Mayů má nastat 21. prosince 2012.. Podle NASA konec světa nehrozí ještě nejméně miliony let.
I když všechny mayské kalendáře končí 21. prosince 2012 a všichni s tímto datem operují, podle odborníků NASA se zániku lidské civilizace nemusíme obávat ještě miliony let a rozhodně ho nezpůsobí obří sluneční bouře.
"O Slunce se nemusíme starat ještě několik miliard let a rozhodně žádná katastrofa nehrozí v roce 2012," řekl heliofyzik z NASA Alex Young v britském deníku Daily Mail.
"Slunci dostatečně rozumíme. Zkoumáme ho všemi možnými technologiemi a metodami už několik let a v několika kosmických lodích. Už nyní víme, že super bouře, která by se chystala zničit celou Modrou planetu, nenastane," klidnil paniku Young.
Podle něj na Slunci není tolik energie, kolik by bylo třeba k seslání obří ohnivé koule, potřebné ke zničení Země. Navíc podle něj Zemi chrání hustá atmosféra, která je schopná veškeré škodlivé záření zastavit.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud se obáváte konce světa, který má podle mayského kalendáře přijít příští rok, uklidněte se: konec světa je ještě velmi daleko.
Odborníci na mayskou civilizaci, kteří chtějí vyvrátit přesvědčení mnoha lidí, že starověcí Mayové předpověděli celosvětovou apokalypsu na příští rok, se sešli v Mexiku, aby dali hlavy dohromady a pokusili se o novou interpretaci mayského kalendáře.
Ten končí svůj 5126 let trvající cyklus 21. prosince 2012. Autor José Arguelles v knize z roku 1987 označil toto datum za "konec světa, jak ho známe my". Pod vlivem jeho díla se zrodila celá armáda teoretiků mayské civilizace, jejichž spekulace o zkáze a konci světa zaplavily internet.
Neexistuje žádné proroctví
Na setkání ve starověkém mayském městě Palenque na jihu Mexika však odborníci prohlásili, že datum pouze označuje konec jedné éry světa a začátek další. "Musíme si v tom udělat jasno. Na rok 2012 není žádné proroctví," řekl Erik Velasquez, odborník z Mexické národní autonomní univerzity (UNAM). "Je to marketingový podvod," dodal.
V mayském kalendáři začíná počítání v roce 3114 před n. l. a je rozdělen přibližně na 394 let dlouhé éry nazývané baktuny. Mayové pokládali číslo 13 za posvátné a 13. baktun končí právě příští rok. Sven Grönemeyer, badatel mayského písma z Univerzity La Trobe v Austrálii, se už dlouho snaží rozluštit kalendář. Prohlásil, že takzvaný konečný den vyjadřuje přechod od jedné éry do další, v níž se vrací bůh Bolon Yokte.
Peruánský šaman prozradil, co způsobí mayský kalendář...
Podle mnohých nastane ani ne za dva měsíce konec světa, protože tím dnem po 5125 letech končí mayský kalendář. Nikdo sice neví, co nás doopravdy čeká, podle šamana se ale máme na co těšit.
Údajně jeden z deseti největších šamanů světa Peruánec Jorge Luis Delgado Mamani zavítal do Bratislavy. A při své přednášce prozradil, co si myslí o apokalyse spojované s koncem mayského kalendáře. Že přijde konec světa, je podle něj jen legenda, uvedl slovenský server topky.sk .
Stejně jako potomci Mayů se šaman domnívá, že nastane nový věk. Podle Mayů plyne čas cyklicky, dnem 21.12.2012 končí podle jejich kalendáře 13. baktun, poslední cyklus tzv. Dlouhého počtu, který započal 11. srpna 3114 př.n.l., a poté se kalendář přetočí zase na začátek.
Mamani je přesvědčen, že kvůli zákrytu, do kterého se dostanou v tento den Slunce, Země a střed Mléčné dráhy, které budu ležet v přesné přímce, dojde k tak obrovskému přílivu energie, že se otevře portál lásky a probudí lidi po celé Zemi .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Archeologové objevili na nalezišti v Guatemale na schodech vyrytý nápis, který stanovuje konec světa na stejný den jako mayský kalendář.
Nápis z naleziště v La Coroně je starý 1300 let a jako teprve druhý potvrzuje, že mayský kalendář končí po 5125 let trvajícím cyklu 21. prosince 2012, uvádí britský portál Daily Mail .
Archeologové Marcello Canuto a Tomás Barrrientos, kteří na nalezišti pracují od roku 2008, odhalili dosud nejdelší mayský text, který byl kdy v Guatemale nalezený. Skládá se z 56 do kamenného schodu pečlivě vyrytých hieroglyfů.
Při jejich dešifrování potom byla nalezena poznámka vztahující konec kalendáře k roku 2012. Co konec kalendáře znamená, se vysvětluje různě. "V čase krize Mayové kalendář používali k udržení stability spíše než k předpovídání apokalypsy," domnívá se Canuto, podle kterého konec kalendáře jednoduše znamená začátek nového cyklu.
A existuje i značně mírnější varianta teorie, že konec mayského kalendáře značí konec světa ve smyslu jakési jeho duchovní transformace související s příchodem věku vodnáře

Zdroj: e-mail

Skyfall, cesta ke svobodě

27. listopadu 2012 v 21:53 Aktuální novinky

Skyfall, cesta ke svobodě

Že je venku tma? No a co? Ve svém srdci mám světlo. Pro každého. Že je venku pohroma? No a co? Já jsem pevná ve svém středu. Držíme se navzájem. A to je to nejdůležitější. Co přichází, to i odchází. Směřujeme ke Svobodě. Směřujeme k naplnění svého potenciálu. Beze spěchu. Bez obav. V přijetí sebe sama i duality. Neposuzuji, miluji, já jsem ty a ty jsi já. Svítá. A před svítáním je největší tma. V Lásce a u-smíření Anamel

"Srdce má jen jedny dveře, zavřu-li je před jedním, zavírám přede všemi, zavírám před sebou sama, zavírám před nebeskou láskou." (Thu-hien)MAYSKÝ KALENDÁŘ TZOLKIN 27.11.2012 6 CIB

27. listopadu 2012 v 21:32 Aktuální novinky
ŽLUTÝ RYTMICKÝ BOJOVNÍK


CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST,VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.

Na první pohled se může zdát, že je ŠESTÝ Tón v rozporu z podstatou CIB: praktický, uzemněný zaměřující se na TEĎ a TADY kontrastuje s moudrosti předků a ENERGIÍ STARÉ DUŠE,kterou doprovází CIB. Ale ve skutečnosti jsou tyto energie shodné, - praktický způsob využití znalostí a pochopení starších inkarnací našich předků, kteří nám vydláždili cestu.

Dnes spojím rozum s intuicí,odtrhnu se od "nelidské" minulosti,uvolním se z negativních vztahů a přestanu s bojem, kterému propadá mé Ego. Dnes důvěřuji mé mystické moudrosti a s její pomocí vyrovnám všechny rozpory mezi tím, co vidí pravá a levá hemisféra mozku. Dnes se zbavuji strachu a nedovolím ani mému Egu, ani myšlenkám zabloudit do slepé uličky.

TRANSFORMACE STÍNU

Vytvořte mentální spojení s tím,co je BOŽSKÉ. Staňte se DUCHOVNÍM kanálem. Věřte ve svoji mystickou inteligenci. Nastavte se na vnitřní signály. Pusťte se matérie. Otevřete se duchovnímu vedení.

Strach,obavy,inteligence….

V Pečeti ŽLUTÉHO BOJOVNÍKA jsou zakódovány Energie probouzející INTELIGENCI TVŮRCE. Zde se dosahuje nejvyššího stupně zralosti inteligence přičemž podmínkou k dosažení duchovního stropu inteligence CIB, je spojení třech předchozích úrovní (Poutník, Mág, Orel). Protože lidská inteligence je dvoupólová tzn. skládá se z ROZUMU a INTUICE, každá jednostrannost se stává pro člověka problémem, časem často i mučením. Chybný rozvoj inteligence vede k fanatizmu, k patologickému duševnímu přetížení, nebo vzniku mezer v oblasti racionálního uvažování.Ti, kteří úspěšně přešli předchozími úrovněmi (Poutník,Mág,Orel) se přestanou zabývat triviálními věcmi, začnou myslet perspektivně s inteligencí BOJOVNÍKA - tak mohou odkrýt mnoho skvělých objevů a dosáhnout mnoha úspěchů. Na této úrovni je aktivován nejen racionální rozum, ale hlavně pravá mozková hemisféra - operativní intuice.
Pokud vám chybí síly, otevřete své Vědomí moudrosti BOJOVNÍKA. Nezapomínejte na tři předchozí vznešené úrovně a především aspekt Lásky a čistoty záměrů BÍLÉHO MÁGA.Síla srdce je základem zdravého vývoje - fyzického i duchovního.

Na úrovni ŽLUTÉHO BOJOVNÍKA zmizí jakékoliv OBAVY, STRACH i VÁHÁNÍ.Zde se začíná manifestovat Vyšší Vědomí, čili duchovní moudrost vašeho Vyššího JÁ.

6. RYTMICKÝ TÓN ROVNOVÁHY - SÍLA VYROVNÁNÍ

Organická rovnováha má kořeny v Celosti toho, kým jste.Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se vším CO JE. Stojíc pevně na Zemi, dovolte vyjádřit své Světelné JÁ. Zkontrolujte stav vašeho pozemského JÁ v tuto chvíli. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Vězte, že i Hvězdy mají své kořeny.Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte.Vy si vybíráte s kým chcete rezonovat.Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesněte v pozemských věcech to, co je Božské, čili svoji Hvězdnou Duši. Pouze tehdy proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.

ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.

V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu.ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulosti a odporu - a na druhé straně se koncentrují Energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy.Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení,což znamená počínající fázi realizace.Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučuje se, abyste velmi Vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem.Milujte se a důvěřujte si navzájem....

27. listopadu 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Milujte se a důvěřujte si navzájem, protože láska a důvěra umožňují duši rozkvést a vyvinout se tak, aby mohla převzít zodpovědnost a vyrůst do síly a velikosti. Nemůžeš očekávat, že se dítě bude vyvíjet, když za ně vše uděláš. Musí se učit myslet samostatně, činit samostatná rozhodnutí a nespoléhat na rodiče, že budou myslet za ně. Není snadné nechat milované bytosti dělat špatná rozhodnutí, avšak přesto se to musí občas udělat, aby dostaly určitou lekci. Lekci se lze naučit i snadno, avšak lekce nabyté tvrdým úsilím nebývají nikdy zapomenuty. Proto nebuď přehnaně starostlivý. Uč se nezasahovat do cesty těch duší, které máš na starosti, bez ohledu na to, kdo jsou a jakého jsou staří. Nechť se učí nést na svých bedrech zodpovědnost, a co je důležitější, těšit se z ní a pomáhat ostatním k růstu.

MAYSKÝ KALENDÁŘ - TZOLKIN 26.11.2012 5 MEN kin 135

26. listopadu 2012 v 9:22 Aktuální novinky
MODRÝ VEDOUCÍ OREL


DNES JE DOKONALÝ ČAS VZNÉST SE K VYŠŠÍMU DUCHOVNÍMU STROPU PRO VHLED DO VYŠŠÍ PRAVDY

Představivost je nutná k otevření vizí. Pravdivé vize odhaluje skutečná úroveň Světla. Všechno, co se nachází na nižší úrovni, je iluzorní obraz, vycházející ze světa astrálních iluzí. Dnes se učím rozlišovat bludy od pravdivých vizí a přestanu využívat informace plynoucí z astrálních polí. Dnes jsem pozorný a ostražitý.

TRANSFORMACE STÍNU

Naučte se udržet rovnováhu mezi odpočinkem, prací, spánkem a výživou. Myslete na sebe. Věnujte se svým osobním plánům, vizím a představám. Podívejte se na své záměry a sliby, které dáváte lidem, z pohledu vyššího cíle, kterým je zachování rovnováhy. Naučte se brát i dávat. Zvažte, zda vaše horlivost nebrání druhým v jejich dalším vývoji. Neberte na svá bedra zátěž ostatních lidí. I když prší, nezapomeňte na magické slůvko děkuji.

Vědomí, vize, iluze….

Energetické pole definované symbolem MEN je charakteristické nejvyšším duchovním obsahem. Žádná lidská bytost nemůže žít beze snů. Každý člověk potřebuje vizi cíle, aby mohl vyřešit chaos a uniknout z každodenního zmatku života.Pokud nám chybí vize, honíme se za iluzemi. V nejkrajnějším případu nedostatku vizí propadáme závislosti na ostatních. Staneme-li se středně silnějšími, ztrácíme svoji SUVERENITU. Pouze dosáhne-li náš duchovní růst brány SRDCE - do našeho energetického pole začínají proudit vizionářské perspektivy. Síla MODRÉHO ORLA vynese vědomí cíle na první místo. Dny MEN jsou dolem informací spirituální vědy, sahající daleko do budoucnosti. OREL otevírá kanály vizí, jejichž prostřednictvím se plně vědomý člověk kontaktuje s vyššími úrovněmi. Tato osoba se přestává zaobírat maličkostmi, starostmi o budoucnost ztrácením času neproduktivními spekulacemi. Moudrost ORLA včas pošle vzkazy, jak překonat nepříznivé situace. Pokud váš život zeje prázdnotou, pokud vám chybí cíle, pokud často registrujete prázdné přebíhání, sbližte se s ORLEM a poproste tohoto Obra, aby vám pomohl postavit magický most do vizionářských světů. Bez motivace zanikne každá chuť tvořit. Dovolte MODRÉMU ORLOVI zalít vás jeho genialitou, dovolte, aby jeho energie probudila vaši Duši. Dnes vidíte, jak dalece jste nezávislí.To, co budete dělat dnes, odráží vaši velikost.
Dnes dáme pod lupu bolestný egocentrický svět. Dnes se staneme vykonavatelem, nikoliv vykonávajícím cizí přání. Dnes nepodlehneme psychóze strachu ani zdánlivé ohrožené budoucnosti.

5.VEDOUCÍ TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ (duchovní sféra)

Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého SRDCE. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do STŘEDU, abyste po navrácení na Zem mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k pravdě - k poznání vaší Hvězdné Podstaty. Vyšší pravda je k nalezení na Zemi. Díky přijetí vašeho lidství a pozemského Bytí najdete smysl i moudrost NOVÉHO Vyššího Bytí.
Vraťte se do Středu a vneste více Světla do vašeho fyzického těla. Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho Středu. Pokud přestanete přemýšlet kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ.Zůstaňte tichý a skromný.Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.

VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU !!
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ VAŠEHO STŘEDU !!

Tón PÁTÝ je autoritou Vlny - z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA - spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se tu všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá vyjímečná role, - díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.monikacyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová - výklad kinu narození podle Mayského kalendáře - info.lenkasykorova.art@gmail.com