Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Srpen 2012

MAYSKÝ KALENDÁŘ 31.8.2012 9 LAMAT

31. srpna 2012 v 16:15 Aktuální novinky
ŽLUTÁ SOLÁRNÍ HVĚZDA


DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT A DĚKOVAT ZA HOJNOST VŠEHO
Energie HVĚZDY násobí vše do hojnosti.

Dnes prolomím způsob, jakým se dívám na lidi. Dnes prokážu mnoho diplomacie a mnoho trpělivosti svým blízkým. Následuji své poslání,ztělesňuji Mistrovství a Moudrost. Jdu za impulsem svého srdce,takže zaklepu na dveře mých nepřátel - Jsem tady, abych se naučil milovat a odpouštět.

TRANSFORMACE STÍNU

Otevřete se lásce. Pečujte o harmonii. Pronikněte do esence svého Hvězdného Zrna. Zůstaňte v harmonii přítomnosti se VŠÍM, CO JE A JAKÉ TO JE!

LAMAT …krása,dokonalost,disciplína….

Spektrum ŽLUTÉ HVĚZDY zkoumá všechno pod vlivem krásy a harmonie. V tomto pólu se shromažďují síly na kontrolu jakosti. LAMAT je jakási instance dokončující závěrečná shrnutí výsledků vašeho jednání.Všechno, co není dostatečně krásné,co se nenachází v harmonii s duchovními vzorci, bude zasláno zpět k opravě. Síla ŽLUTÉ HVĚZDY je absolutně neúplatná a poměrně zatěžující pro ty, kteří ještě nezahájili, ignorovali, nebo ukončili proces harmonizace života kolem sebe. Pro ty, kteří již mají tento proces ve velké míře za sebou, bude Den LAMAT velmi poučný - zvýší se pocit sebevědomí, spokojenosti se životem, stejně tak pocit zdokonalovat životní prostředí. V tomto symbolu se shromažďují síly zodpovědné za řád a pořádek. Dny LAMAT také pomáhají odstranit nedostatky v sociální oblasti a člověk začne cítit velkou úlevu, radost a spokojenost se životem. Lidem, kteří mají problém přinést do svého života řád a harmonii, se doporučuje, aby věnovali zvláštní pozornost Energii ŽLUTÉ HVĚZDY a dovolili jí vyrovnat způsobený nesoulad. Takže ti, kteří doposud nevěděli, že aspekty estetiky, řád, disciplína a vnitřní pořádek jsou základním předpokladem pro vytvoření stabilní základny života, by se měli spojit s Energií LAMAT

9. SOLÁRNÍ TÓN NÁVADĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ (duchovní sféra)

DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle.Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí.Uvědomte si, že JSTE, než že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu,co je NOVÉ,automaticky se rozpustí STARÉ zkostnatělé vzorce,které neslouží vašemu vývoji.Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM,roztaje minulost i budoucnost.Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.

ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI !!

V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace,touhy zlepšovat. Solární dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou.Doporučuje se využít energii tohoto Slunečního Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.

Zdroj: Monika Czyrek monikaczyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová


AA Michael - SVOLÁVÁNÍ DUŠÍ

31. srpna 2012 v 8:00 Vývoj vědomí bytostí


AA Michael - SVOLÁVÁNÍ DUŠÍ
Uveřejnil(a) Láďa
Pondělí, 27 Srpen 2012 09:12
Poselství Archanděla Michaela, Srpen 2012 - Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři,
znovu děkuji za příležitost splynout s vaším vyšším vědomím a naplnit vaše Svaté Srdce a vaši Duši Boží láskou našeho Otce/Matky Boha. Naší největší touhou je stále vás inspirovat, uklidňovat a provázet vás na cestě vyššího uvědomění, které postupně vede k Mistrovství. Rádi bychom vás obeznámili s tím, co se odehrává během tohoto významného roku, který nazýváme SVOLÁVÁNÍ DUŠÍ. Mým záměrem je podpořit pojetí telepatické komunikace mezi vámi, HVĚZDNÝMI SEMÍNKY, Vesmírnou Radou Světla a námi, Světelnými Legiemi tohoto Pod-Vesmíru. Je důležité, abyste vnímali svými vnitřními smysly a ověřili si svou Svatou Myslí a Svatým Srdcem, že prostřednictvím těchto poselství jsem skutečně přítomen s každým z vás. S vaším svolením se spojím s vaší NadDuší/Vyšším Já a nechám část své Podstaty splynout s tou vaší na takové úrovni, které jste schopni se v současné době přizpůsobit.

V tomto významném roce již proběhlo a ještě proběhne mnoho požehnaných shromáždění DUŠÍ HVĚZDNÝCH SEMÍNEK. Můj milovaný posel, Ronna, se v nedávné době zúčastnila významné události v městě Sedona ve státě Arizona prostřednictvím "vzdušných vln" internetu. Také uspořádala malé, ale působivé setkání pro skupinu svých následovatelů v oblasti Sacramenta v Kalifornii. Pro ty, kteří pocházejí z dalekých konců této planety, a rozhodli se na těchto setkáních spojit s rodinami svých Duší a vyslechnout si moudrá učení, která jsme tam předali, to byly chvíle harmonie, radosti a propojených energií. Pro mnohé to byly také chvíle výjimečné transformace na nejhlubší, nejniternější úrovni. Bylo rozpuštěno mnoho nánosů negativních energií, které těmto lidem odedávna obestíraly srdce a měly chránit jejich fyzická a emocionální těla před bolestí a utrpením třetí a nižší čtvrté dimenze. Následně se těmto lidem otevřela stavidla emocionálních těl dokořán, negativní energie byly rozpuštěny a vzácný dar Světla Ohně Stvořitele mohl být opět umístěn do komory Svatého Srdce/Duše těchto lidí.

Když se začnou spojovat části rodiny vaší Duše a využívat nahromaděnou moc společného záměru pro nejvyšší dobro všech, jsou to skutečně vzácné okamžiky poznání a růstu.
Jak budete postupně zvyšovat své vibrace a vysílat OZVĚNY SVÉ DUŠE, členové rodiny vaší Duše je rozpoznají a stále více z nich vás bude vyhledávat. Když člena své úzké rodiny Duší potkáte, ihned budete s jistotou vědět, že je mezi vámi výjimečné a nádherné spojení srdcí a Duší. Když jsou vaše činy zaměřeny na dobro všech, získáte tím právo na podporu od stejně smýšlejících lidí, kteří naslouchají své Duši.

Na zmíněných setkáních byli zástupci HVĚZDNÝCH SEMÍNEK z celého světa. S sebou zpět domů si tyto požehnané Bytosti odnesly SEMÍNKA nového uvědomění. Nenechte se mýlit - vy, kteří se ve svých domovech napojujete na tuto zázračnou jemnou energii přicházející ze středu srdce našeho Otce/Matky Boha, nebo se účastníte jiných setkání kdekoli po světě, jste a budete obdařenipřílivem Pevných Částic Bílého Ohně Světla Stvořitele. Jelikož jste na tyto vyšší frekvence Božího Světla naladěni, nepotýkáte se s omezeními v prostoru či čase, ani s žádnými dalšími překážkami. Všichni Světlonoši, kteří se navrátili na odpovídající výši harmonických frekvencí Svaté Lásky, totiž na mnoha úrovních začnou prožívat Jednotu Ducha. Na těchto významných setkáních budou všichni rozmlouvat s mistry a dostane se jim požehnání odPosvátného Světla Ohně Stvořitele. Země se teď vskutku až do svého jádra doslova koupe v záři vznešených paprsků Podstaty Božího Světla, a každá bytost na Zemi bude požehnána a doceněna. Nezapomínejte, že ať už na vyšší nebo nižší úrovni, všichni jsou na cestě vývoje a vzestupu, nikdo nebude nechán pozadu. Týká se to celého lidstva, ať už pozitivně, nebo negativně. Každá jednotlivá Duše se musí sama svobodně rozhodnout, jak velkou část tohoto Božského daru transformace přijme a využije.

Zasvěcení již není k dosažení jen pro výjimečné, pokročilé Duše; nyní je zasvěcení skupinová záležitost. Musíte být přitom ochotni nějakým způsobem pomoci těm, kteří kráčejí po cestě za vámi. Docílíte tím toho, že váš vzestup bude i vzestupem celého lidstva. Duše přirozeně tíhne ke společnému vědomí. To Duše, nikoli osobnost, stále touží po opětovném spojení. Postup vzhůru na cestě zvyšuje vědomí Duše a zlepšuje kolektivní uvědomění. V současné době neuvěřitelného pokroku kolektivního vědomí lidstva se objevuje množství zvláštních výjimek pro podporu vzestupu lidstva a příchodu nového věku o-Světle-ní. Ovšem každá duše musí zvládnout svoji část a udělat vše potřebné, aby dosáhla Mistrovství a mohla se tak naladit na dary transformace, které jsou jí dosud nedostupné.

Obrovské množství DUŠÍ HVĚZDNÝCH SEMÍNEK integrovalo vyšší frekvence mentálního a emočního vědomí, když přijalo nová učení kosmické moudrosti.
Mnozí z vás si také začínají užívat pocit harmonie uvnitř svých nejniternějších Já zároveň s tím, jak vylaďují a harmonizují svůj čakerní systém, který v zásadě představuje sedm individuálních paměťových center ve fyzickém těle.Přesto někteří z vás stále pochybují a jsou zdrženliví ve sdílení svých vhledů s ostatními, protože se bojí, že se zesměšní, když zkusí předat dál nové koncepty a vyšší pravdy, které jim byly odhaleny. Existuje vesmírný zákon, který říká, že nemáte být pouze příkladem svého osvíceného stavu, ale musíte předávat dál moudrost a pochopení, kterých jste dosáhli, abyste se mohli posunout na vyšší frekvenční úroveň.

Nesmíte se pokoušet změnit mysl těch, co jsou na cestě za vámi, ale učit je svým příkladem, vyslovováním své pravdy na jejich úrovni pochopení a tím, že jim povíte, že existuje mnoho cest zpět k Jednotě se Stvořitelem. Buďte trpěliví, ale pevní ve svých přesvědčeních; buďte soucitní, ale nenechte se pohltit jejich dramatem, malými příběhy o jejich trápení; zůstaňte radostní a nadšení, aby začali být zvědaví, jak to, že jste tak jiní.Samozřejmě si toho všimnou a jednoho dne si uvědomí, že jste zaseli semínka změny v jejich aurickém poli a jejich srdcích. Tato semínka nebudou potlačena - jednoho dne prorazí, začnou růst a vykvetou v Božskou nespokojenost, která je popostrčí na CESTU učedníka.

Jste studentem na cestě zasvěcení, jste praktikanti duchovního mistrovství a spolutvoření, jste učitelem s poselstvím, které má být sdíleno. Také se připravujete na větší sladění s mnoha aspekty vašeho Vyššího Já/Duše.

Milovaní, chápeme, že někteří z vás cítí, že nedělají velké pokroky a zažívají jen velmi málo nebo žádné symptomy vzestupu, které jsme detailně popsali jako zvyšování Ohně Kundalíní, pozitivní životní změny či duchovnější vědomí. Prosím neztrácejte odvahu. Ti, kteří jsou HVĚZDNÝMI SEMÍNKY UKAZUJÍCÍMI CESTU byli na CESTĚ VZESTUPU po mnoho životů.Kdyby to tak nebylo, nemohli by přinést učení očištěné a vybroušené moudrosti, aby vedli lidstvo ke Světlu, ani by nemohli být žijícími příklady těchto vyšších pravd. Po mnoho let jsme vám předávali mnoho úrovní duchovních učení. Mnoho z vás se snaží vyhnout počátečním stádiím o-SVĚTLE-ní, abydostihli ty, kteří jsou vůdci na Cestě. Nejste ponecháni vzadu. Cesta každé Duše je jedinečná. Neposuzujte sebe podle standardů a výsledků nikoho jiného. Zůstaňte ve svém srdci a soustřeďte se na svou Duši a pokročíte ve správnou dobu a způsobem, který je pro vás nejlepší.

Pověřujeme vás tímto: soustřeďte se na to, co vás zaplavuje jako na nejdůležitější věc vašeho života. Požadujte potvrzení pouze od vašeho Svatého Srdce a vašeho Vyššího Já.Věnujte se dosažení toho, po čem toužíte celou svou energií - fyzickou / mentální / emoční i spirituální - dokud to nedozraje. Pokud pochybujete, začněte malými kroky, dokud se nestanete zdatnými v používání svých skrytých schopností spolutvoření. Ignorujte své pochybnosti a neposlouchejte kritiku či výtky druhých. Následujte své vlastní vnitřní vedení; nebudete svedeni na scestí, milovaní.

Požádali jsme našeho posla, aby s vámi sdílela svou nejnovější zkušenosti. Tím vám Ronna odhalila tajemství a velmi dávnou myšlenkovou formu o vyšší pravdě a společně s dalšími oddanými posly vyšší pravdy takto pomáhá otevřít cestu pro další fázi procesu vzestupu. Nádherné ANDĚLSKÉ BYTOSTI BÍLÉHO OHNĚ trpělivě čekaly na znovuvybudování jejich spojení s lidmi. To je samozřejmě zázračný okamžik pro celé lidstvo - bez ohledu na to, v které části CESTY vzestupu se nacházíte. Proudy Stvořitelova Světla vyzařující z těchto skvělých Bytostí ovlivní všechny lidské Bytosti, které otevřely svá srdce vyšším frekvencím Božího Světla.

Nejdražší srdce, mějte velkou odvahu a odhodlání, protože jste zářnými příklady pro lidstvo. Exkluzivní Světelné frekvence a kódy vzestupu musí proudit skrze vás ven do světa. Jste ctěni pro vaše odevzdání a neochvějnost a jste nesmírně milováni.

JÁ JSEM Archanděl Michael
© www.ronnastar.com

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložily Zuzka D ( www.transformace.info) a Marie Kuchařová (www.posvatnesrdce.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Pouhé mluvení o víře je málo.

31. srpna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


K poznání Mých zákonů je velmi důležitá trpělivost, vytrvalost a důslednost. Musíš se naučit bezpodmínečné poslušnosti a musíš být ochoten plnit Mé příkazy, bez ohledu na to, jak bláhové se ti mohou zdát. Pouze tehdy, když tyto úkoly zvládneš a proměníš je ve skutky, mohou se začít dít ty nejúžasnější věci v tvém životě a ty skutečně spatříš, jak Mé zákony začínají žít a působit. Vždy pamatuj, že musíš něco vykonat, že musíš svůj život žít, a nikoli jej pouze trávit v modlitbách a doufat, že se něco stane. Modlitba je nutná, ale nestačí. Pouhé mluvení o víře je málo. Musíš žít tak, aby všechny duše kolem tebe viděly, co znamená žít ve víře, co znamená vložit celou svou víru a důvěru ve Mne, tvého Boha a Pána, v božství v tobě.

Jaroslav Dušek: 21.12.2012 Nastane konec času (bez cenzury)

30. srpna 2012 v 22:53 Jednoduchost životaimage

Jaroslav Dušek: 21.12.2012 Nastane konec času (bez cenzury)

Vnímáte, že jste se v poslední době fyzicky změnil? A není to jen v tom, že jste zhubl a nosíte vous. Vypadáte nějak... zduchovněle.

Byl jsem na plastické operaci, na liposukci a nechal jsem si nastřílet do tváře měděné vousy. Ale vážně. Všechno se mění. Vesmír ožívá. Všude se objevují stopy života. Lidská mysl se otevírá.Podobné změny vnímá hodně lidí. My třeba hrajeme představení Čtyři dohody, založené na toltéckém učení. Myslel jsem původně, že to budu hrát tak pro padesát diváků a za rok to půjde do kytek. Ale hrajeme to třetím rokem a pořád je vyprodáno. Přitom na prvních večerech se někdy lidem dělalo fyzicky zle, může se stát, že těm, kteří jsou ztotožněni se svým egem, se prostě začne takzvaně zvedat kufr "z takovejch keců strašnejch". Nebo nám jedna paní řekla, že jsme jí zkazili večer, že něco tak odpornýho opravdu dlouho neslyšela. Ale zdá se, že postupně se publikum víc a víc otevírá a zjemňuje.

Není to tak dlouho, co vás lidi znali jako komika nabízejícího kvalitní sex. Co vás vlastně přivedlo k šamanismu, k toltéckému učení? Nějaký osobní zážitek?

Náhoda?

Takhle by to bylo hezké do novin. Ale ve skutečnosti probíhá neustále milion impulsů a já nedovedu stanovit nějaké jedno teď. Můj vjem je, že jsem se o to začal zajímat momentem svého narození. A když se ohlídnu na svůj život, vidím, že jsem vždycky dával přednost tomu, že energie má být v rovnováze. Dokonce když jsem měl na vysoké škole dojem, že mi škola bere energii a nic nedává zpátky, tak jsem ji opustil. Navzdory rodičům, kteří z toho byli smutní, protože já byl vynikající student, měl jsem ty dobré známky, tu hlavu na ta studia. Ale najednou přijde v životě chvíle, kdy už se nelze obelhávat. Dneska to vypadá směšně, co na tom bylo, no tak jsem odešel ze školy... Ale tenkrát mi hrozily dva roky vojny. Nakonec mi osud seslal modrou knížku. Dodnes si pamatuju dialog, který jsem vedl s panem doktorem: "Tak co s váma uděláme?" Já: "Já přece na tu vojnu jít nemůžu." A on: "No, vy byste tam byl hodně nešťastnej. Ale oni z vás taky..." Takže v zájmu armády jsem nakonec nebyl nominován.

Na světě je tolik teorií, tolik náboženství, a každé o sobě tvrdí, že je to pravé. Jak se dá poznat, kdo je lžiprorok, když lidi jsou, jak známo, ochotni uvěřit největší blbosti?

Zeptejte se svého srdce. Když vybíráte bez jakéhokoli zisku, když v tom, co vás láká, není pro vás vůbec žádné zvýhodnění, když je to prospěšné celku, pak je to ono. Pro mě byla vždycky rozhodující osobní cesta. A právě Toltéci jsou mistři osobní cesty. Podle nich se setkáváte s vesmírem, přírodou, životem bez nějakých providerů, není tam žádný kněz, dealer, který by vám Boha nadealoval.

Toltéci ale, pokud vím, byli válečníci, žádné mírumilovné holubice. A není to tak dlouho, co archeologové poblíž Tuly vykopali desítky pozůstatků dětí, které byly simultánně podříznuty jako oběti bohu deště Tlalokovi. Proč bych zrovna Toltéky měla náledovat?

Ale milá Aleno, takhle bychom si taky mohli říct, že nejvíc lidí zabili křesťani! Nebo že nejhorší lidský vynález byl nůž. To, co říkáte, je klasická past ega, které vás bude chtít udržet ve strachu. To je totéž, jako když se dneska tvrdí, že Slunce škodí. Přitom Slunce je životodárná síla, díky níž tady jsme. Jsme stvořeni z jeho světla. A my máme neuvěřitelnou kampaň proti Slunci!

Já jsem vloni v létě poprvé nepoužil žádný krém proti slunci. Byl jsem na Sicílii a opálil jsem se nejlépe ve svém životě. Celá ta kampaň je blbost.

No nevím, jestli jste teď potěšil kožní lékaře...

Možná mě nebudou mít rádi, ale stejně to opakuju. Vyzkoušel jsem to, je to marketingový tah a nesmysl. Samozřejmě, že Slunce je ohromná síla, kterou musíte respektovat. Ale je životodárná. A stejný nesmysl je říkat, že Toltéci provozovali lidské oběti a že to znamená, že jejich učení je špatné. Jednodušší je přečíst si to učení a zkoumat ho srdcem. A jestli někdo někde našel nějakou kostru a z toho vysoudil, že tam byly lidské oběti, mně je to úplně jedno.

Původní Toltéci byli mistři a šiřitelé harmonie. Je třeba se soustředit na to původní ryzí zrnko, protože síla může být vždycky zneužita.

Dnešní svět připomíná lunapark, sociologové prorokují, že se ubavíme k smrti. A paradoxně trpíme tím, že netrpíme, že se naše životy sypou jako hladká mouka, takže si nakonec musíme kupovat adrenalinové zážitky. Nejsou to průvodní znaky úpadku? Neblížíme se k zániku?

Určitě ano. Četl jsem o tom docela pěknou studii, že už splňujeme všech snad dvanáct kritérií zanikající civilizace. Patří tam to propadnutí tělu, všechny ty plastické operace, náhradní díly, které si montujete do těla. Zábava, která už postrádá jakýkoli smysl, vrhnutí peněz do oblastí, které celku vůbec nic nepřinášejí, jako je sportbyznys nebo showbyznys. Používání průmyslu k manipulaci, absurdní vzestup farmaceutického průmyslu, kdy se z člověka stává nějaké pokusné zvíře. To všechno je evidentní a Mayové i Toltéci to předpověděli, stejně jako Zuluové, indiáni Pueblo, Maorové, Inkové, Čerokíoví, Hoppiové, Dogoni, Aboriginálové, hindové, buddhisti. Zhruba v této době všichni předpovídají zánik toho dosavadního a zrod něčeho nového. Ta proroctví zkoumá i připravovaný film Šesté slunce. Všechny tyhle tradice tvrdí, že vesmír se odehrává v jakémsi velkém rytmu nádechu a výdechu, tak, jak to ukazují naše těla. A právě pro Maye, kteří mají neuvěřitelně dynamické vnímání času, je to jasné, 21.12. 2012 končí mayský kalendář, oni říkají, že nastane konec času.

Nikoli, prosím, konec světa. Příliv světla bude v té době tak prudký, že mozkový systém bude probuzen.

Co si pod tím mám představit?

To nikdo neví. Mayové si myslí, že to spočívá v překonání duality, že dojde k úplné spolupráci obou mozkových hemisfér. Dosáhneme určitého stupně svobody. Protože my tisíce let žijeme pod nadvládou levé, racionální mozkové hemisféry. To je ten svět mužů. Válčení, zabíjení, podmaňování. A to vše s "racionálním" zdůvodněním. Svět mužů končí, nastává spolupráce a souhra archytepů. Určité signály nám to nasvědčují. Třeba probuzení ženského archetypu zhruba v 70. letech minulého století je některými badateli spojováno s přistáním člověka na Měsíci.

Prosím?

Raketa je falický symbol a Měsíc je ženské lůno. Ty věci prý musí probíhat v synchronicitě, to znamená, že se nutně muselo letět na Měsíc, jakoby znovu oživit ten ženský princip, který pak přinesl vlnu feminismu. Ale musíme si uvědomit, že když říkáme slovo muž, mluvíme o znetvořeném muži. O muži, který je odpojen od své skutečné mužské funkce. Protože skutečná mužská funkce je milosrdenství. Skutečný muž je opravdový rytíř. A skutečná ženská síla je inteligence. A to, že je to jinak, svědčí o tom, že my jsme tisíciletí naruby.

Proto se často vnitřní proměna označuje jako obrácení.Copak nikomu nepřijde divný, že pravá hemisféra mozku ovládá levou půlku těla a obráceně? A protože jsme prohození, rozvíjíme ty pokleslé, jakoby stínové části svých sil. Místo milosrdenství rozvíjíme lítost, sentiment, a místo pozitivní ženské inteligence spekulativní myšlení. My totiž tu ženskou stranu rozvíjíme pokleslým mužským způsobem a mužskou pokleslým ženským. A manipulačním fíglem, přesunem pozornosti, jsme se umístili do námi stvořeného virtuálního světa, ve kterém hodně trpíme. Jak může Bůh existovat, když dopustil tohle, ptáme se? Ale uniká nám, že to dopustili lidi. Bůh jsou ty lidi. Mayové mají krásnou větu: My jsme ti, na které jsme čekali. To je nejdůležitější zjištění na konci dosavadního způsobu prožívání času.

Občas se mluví o takzvaných indigových dětech? Kdo jsou?

Ten termín vznikl v 90. letech, kdy se začaly množit případy těžko vychovatelných dětí. Jako indigové byly označeni lidmi, kteří vidí aury, a kolem nich viděli indigovou auru. Odhadovalo se, že jich je v populaci pět procent, pak se říkalo patnáct. A dneska se tvrdí, že po roce 2000 narozené dítě je možná každé indigové. Tyto děti působí odmalička dospěle, obtížně se s nimi mluví jako s dětmi. Spí třeba jen dvě hodiny denně. Často oslovují rodiče křestními jmény, mají rozšířenější vědomí a větší znalosti. A jejich úkol je přesouvat naši pozornost. Některé přímo říkají, že přišly proto, aby změnily tento svět.

A neříká tohle každá nová generace? Dokonce to bývalo komunistické heslo.

No ale oni to říkají ve třech letech! Tříleté dítě vás informuje o tom, že jich je hodně a že přišli ze Slunce. Jedno z těch dětí například tvrdilo, že pro ně bylo zpočátku velmi obtížné osvojit si jídlo, protože to je krkolomný způsob získávání energie.

Znáte nějaké indigové dítě osobně?

Znám pár dětí, které jsou atypické. A jak to vyprávějí moji rodiče, tak já jsem zřejmě byl indigové dítě.

Když jste se zmínil o jídle - podle statistik je dnes už na světě víc obézních lidí než podvyživených. Jíme víc, než potřebujeme, a pak hledáme zázračné diety a pilulky na hubnutí.

Jaký vy máte vztah k jídlu?

Já jsem přesvědčen, že původně bylo jídlo určeno spíše pro zábavu a pro poznání světa.

A z čeho bychom potom brali energii?

Energie tu je přece pořád. V tuto chvíli námi proudí ohromná sluneční energie.

Co máte v jídle jiného než zadrženou sluneční energii? Když vyroste rostlina, vyroste ze Slunce a z vody, je to zastavená, zahuštěná sluneční energie. Pokud by bytost byla schopná nabrat energii přímo ze světla a ze vzduchu, nemusela by jíst. Patrně na Zemi existují takoví lidé. Například Pavel Mácha, půstař a pilot, www.pust.cz, který drží 65tidenní půsty. Během půstu pije jenom destilovanou vodu a od určitého dne ani nepije, požívá pouze přímou energii ze vzduchu a popisuje to ve svých denících. Moji kamarádi byli teď v Rusku, kde v jedné osadě potkali pětašedesátiletou paní, která šest let nejedla ani nepila, a přesto čůrala, což je zajímavý. Velmi statná selka.

Jak dlouho vydržíte vy nejíst?

Slovo vydržíte není přesné. Dvanáct dnů jsem nejedl, jenom jsem pil.

Co s člověkem půst udělá?

Zjistíte, jak se vám zvyšuje energie. Působí to až opojně, až jsem se toho lekl.

Protože najednou máte pocit, že fakt už nezačnete jíst vůbec. Je to zřejmě podobný stav, jako když se potápěči nechtějí vrátit z velké hloubky. Něco se děje. Okolo všichni jedí a vás to začne bavit, protože zjišťujete, že nemáte hlad ani chuť. Vy nemusíte jíst, a přesto máte víc energie. A já každý den hraju divadlo, takže vím, co to je mít nebo nemít energii. Uvědomíte si, že když se najíte, vaše energie většinou poklesne. Já si myslím, že jídlo bylo původně systémem seznamování se se světem, možnost zakusit ho skrze chuť. Cílem určitě nebylo, že musíte jíst třikrát denně. Já jsem jednu dobu jedl obden. Ale od dětství vám někdo zaměří pozornost na to, že musíte minimálně třikrát denně jíst. Nejlépe pětkrát. A vy si na to zvyknete a pak opravdu potřebujete v tom rytmu jíst. Ale kdybychom se učili od dětství, že budeme jíst jednou denně jako někteří a za celý den sníme hrstku rýže, zjistíme, že na tom budeme klidně fungovat. Paradox je, že když vyvoláte strach z toho, že nebudete mít jídlo, vytvoříte civilizaci, která se ze strachu přežírá a jídlem si ničí, zanáší těla.

Když jíte, jste totiž vlastně ve stavu meditace. Proto lidi jedí, pro blahodárný stav mysli, kterého lze dosáhnout třeba meditací.

Kdyby byla pravda, co říkáte, nebyla by anorexie tak nebezpečná. Ale tahle nemoc má třicetiprocentní úmrtnost.

Pokud se chcete od jídla odklonit, musíte to dokázat vědomě, s poměrně velkým duchovním nábojem. Jestliže jenom odpojíte jídlo, skutečně můžete prostě umřít.

Půst musíte vždycky doprovázet duchovním cvičením, protože musíte tu energii brát odjinud. Já jsem dokonce přesvědčen, že se předem můžete dohodnout s buňkami svého těla a upozornit je na to, že budete zkoušet takovouhle věc.

A to se prosím dělá jak?

Normálně se s nimi domluvíte. To je vaše věc, jaký si zavedete způsob. Protože to jsou vaše buňky, obměňují se, pracují, vytvářejí vaše tělo, neustále o vás všechno vědí. A když s nimi nekomunikujete dostatečně, tak třeba vytvoří nějakou nemoc, abyste si jich konečně všimla.

Naše tělo je opravdu zvláštní jev, to přece není jenom obal na energii: umí se samo opravovat, řekne si, co potřebuje...

Takhle jsem se dostal k půstu, že jsem poslouchal své tělo a to mi řeklo, že jím moc. Mě jednu dobu bolelo koleno, to byl už jasný signál, že musím být lehčí.

Existuje, milá Aleno, kniha Zelator od Marka Hedsela a Davida Ovasona, kde je velmi pěkná pasáž o tom, že tělo je vlastně největší záhadou vůbec. Je složeno ze stovek miliard buněk, samo o sobě perfektně funguje. Tedy pokud vy ho neničíte. Je zvláštní taky v tom, že vy ho můžete vycvičit k čemukoli. Když ho vycvičíte na kouření, tak ono potom chce kouřit. Na začátku nechce, na začátku vám sděluje, že to je hnusný. Ale poslechne vás, je vám v jistém smyslu k dispozici. Můžete ho přinutit k závislosti na chlastu, na drogách, na čemkoli, co mu vnutíte jako nezbytnou složku, kterou potřebujete na cestě ke svému iluzívnímu štěstí. Ovšem potom to tělo začne vyžadovat, už vás drží v pasti. A nastává zvláštní chvíle, kdy vy se už chcete přestat přejídat, a nejde to, žerete pořád. To tělo vám to najednou vrací, já bych to řek přímo takto: Vaše tělo vám to dává sežrat. A ta setrvačnost je obrovská. Vrchol setrvačnosti je rakovina. Rakovina je přece typický obraz ega. Co dělá ego? Chce si vykrojit kus z celku, chce se ho zmocnit, říct, tohle je jenom moje, a tento kus chce zvětšovat. Ať už je to pozemek, pole působnosti, vliv, moc. Ego se chová přesně jako rakovinný nádor, rakovina není nadarmo jednou z chorob moderní doby, protože ukazuje našemu egu jeho zaslepenost. Ta buňka stejně jako naše ego nechápe, že jak bude větší a větší, v určitou chvíli se limitně zvětší tak, že zničí celek.

Není to taky obraz celé naší civilizace?

V jistém smyslu ano. Obraz totálního šílenství a neschopnosti racionálního myšlení. Po silnicích nám uhánějí mnohatunové nebezpečné kolosy, které nesmyslně vozí totéž zboží tam a zpět. Vyrábí se stále dál věci, které nepotřebujeme, protože je už máme. Reklama nám je musí vnutit, abychom si koupili další a další zdokonalení téhož. Nebo vstupte do supermarketu a pozorujte ženy, které pracují na pokladnách. Ony dokonce nesmějí jít na záchod, jak jsem se dočetl, mají tam asi nějakej nočník nebo si musí vzít plenu. To je 21. století? To jsme vymyslely my, ty racionální bytosti plné humanismu? Nebo farmaceutický průmysl, to nakukání lidem, že musí brát nějaké chemikálie, aby se uzdravili. Já šestnáct let neberu žádné léky, šestnáct let jsem nebyl u lékaře. Od roku 91, kdy jsem poprvé šel po žhavých uhlících a usoudil jsem, že když moje tělo zvládne jít přes takový žár, určitě zvládne i něco takového, jako je choroba.

Provozujete ještě nějaké další jogínské praktiky?

Snažím se žít tak, abych byl energeticky v rovnováze.

Jak vám mám věřit, když používáte mobil, jezdíte autem, mailujete?

Teďka jste se trefila. Zrovna řeším zcela věcně, že dám mobil pryč. Stejně už vlastně posílám skoro jen esemesky, už si ho nechci dávat k hlavě. Autem jezdím úplně minimálně, mnohem víc vlakem.

Sdílí s vámi váš životní postoj vaše rodina? Nebo vás děti berou spíš jako trochu trhlého tatínka?

No tak u nás třeba vegetariánem začal být syn. A vlakem jezdí všichni vytrvale.

Ale víte, já tu cestu vidím v harmonizaci, ne v nějaké ortodoxnosti. Mě zajímá hledání harmonie v každodenní praxi, což třeba znamená užívat ty věci v nezbytné míře. Stejně jako jídlo. Mým ideálem není nejíst vůbec, ale jím málo.

Jeden skeptik mi tvrdil, že k chození přes žhavé uhlí žádná meditace není potřeba, že když se zkrátka jde dost rychle, nespálí se nikdo.

Pro mě přechod ohně není nic teoretického, ale osobní věc. Jdete udělat něco, o čem část vaší bytosti pochybuje, že je možné. Část vaší bytosti si říká, že to půjde, ale druhá část si to nemyslí. Překonáváte strach. A v tom právě spočívá ta událost, ne jestli to někdo vědecky vysvětlí. A jestli si ten člověk opravdu myslí, že se nespálí, no tak ať to udělá. Ale já jsem při těchto akcích viděl výjimečně i lidi, kteří se popálili. V 91. roce jednoho chlapíka odvezla sanitka, protože měl přes celá chodidla jeden obrovský puchýř.

V čem to tedy podle vás je, že se někdo spálí a jiný ne?

Když přes ten oheň jdete, měla byste zachovat respekt vůči ohni. V momentu, kdy byste si řekla, že už to prostě umíte, se může stát, že vám oheň zase sdělí, že to není tak úplně samozřejmé. Já jsem šel třikrát v životě. Potřetí třikrát za sebou. Teď půjdu počtvrté. Zatím jsem se nespálil.

Záhad je v našem světě hodně. Zaregistroval jste to, co tvrdí astrofyzikové, totiž že asi devadesát devět procent vesmíru tvoří temná hmota, o které existují jen nepřímé důkazy?

Jistě. A je zajímavé, že podobné číslo se opakuje i v jiných oblastech, například v genetickém kódu. Za relevantní kód jsou považována pouze dvě až tři procenta těch písmen, 97-98 procent je takzvaný balast. Biologové zase říkali, že v lidském střevě existuje asi kilo a půl mikroorganismů, z nichž jen asi dvě procenta jsou popsána, ale u 98 procent těch mikroorganismů, a je jich asi kilogram, se neví, proč v nás vlastně jsou. V brzlíku, tzv. universitě těla, procházejí buňky náročnou zkouškou, kterou projdou jen dvě až tři procenta buněk.

Mají pro to snad nějaké vysvětlení Toltéci?

Mají. Oni říkají, že svět je složen z tonální a naguální stránky. Tonální část je ta, kterou poznáte smysly a uchopíte rozumem. Naguální je ta nepoznatelná, smysly nezachytitelná stránka světa, kterou poznáváme jen z jejího působení, stejně jako temnou hmotu. Elektromagnetické vlnění nebo vzduch zrakem nevidíte, ale je tu. Nagual je to, co řídí naše tělo.

Jste zastáncem teorie inteligentního projektu, nebo evoluce?

Pro Toltéky je celý vesmír inteligentní, celý vesmír je živá bytost, inertní neživá hmota je výmysl lidského mozku. A podle proroctví budeme teď čím dál víc vnímat signály z vesmíru, že je živý. Podle toltéckého pojetí totiž vnímáme tak, jak myslíme. Zopakuju to: Vnímáme tak, jak myslíme. My běžně soudíme, že nejprve vnímáme a z toho pak vysoudíme nějaké myšlenky. Ale je to právě naopak: My prostě nevidíme, co nechceme, a vidíme, co jsme ochotni vidět. Jistě víte, že se dělaly pokusy, kdy lidem vsugerujete, že jim dáváte do ruky žhavou minci, ale dáte jim studenou, a přesto jim naskočí puchýř. Když budete chtít vidět nepřátelský svět plný problémů, tak ho takový uvidíte. Ale když budete chtít vidět svět, kde se všichni neustále učíme, kde jsou nám neustále poskytovány různé lekce, které dočasně mohou vypadat tragicky, můžete s odstupem času uvidět i smysl takové lekce.

Často mluvíte o rozdílné mužské a ženské energii. V čem jsou ty síly jiné?

Existuje teorie, že muži museli v určité chvíli svého vývoje uzavřít svoji citovou složku, aby mohli vládnout světu a hlavně aby mohli zabíjet. A ženám se stalo, protože do toho nemohly mluvit, že uzavřeli centrum svého projevu, a tudíž zesílili schopnost manipulace. My žijeme v době, kdy se tyto deficity začínají řešit. Muži otvírají cit a ženy otevírají svoje centrum projevu. Tím se mění svět. Hodně se to podle mého soudu mění taky tím, že muži chodí k porodům.

Ty tendence, které někde dřímaly, ten přírodní člověk v nás, kterého civilizace zatlačuje jako něco nepatřičného, jako toho chlupatého divocha, sílí.

Mimochodem, pozorujete, jak se dneska civilizace zbavuje všech chlupů? Všichni se vyholují, kam až to jde, protože to je prostě takový... fuj, smrdí to a je to takový divný. Jenže my jsme toho divocha chtěli zahnat, a on se nám vrací například v tetování a v piercingu.

Když jsme u přírody v nás, je pravda, že jste si pořídil suchý záchod?

Já jsem si pořídil kompostovací separovací záchod. Protože když začnete komunikovat se živly, když se začnete třeba ptát vody, jak se jí to líbí, že je hnána pod tlakem rovnými rourami, tak zjistíte, že voda není ráda. Voda miluje spirálovitý pohyb, peřeje, zákruty, pro vodu je přirozené pohybovat se v obloučku, ve spirále. A my jsme z vody udělali žumpu, odpadní kanál, vyserem do toho naše hovna a spláchneme to pitnou vodou, což považuju za další neskutečnou věc. Nám uniká, co se učí už malé děti ve škole: že je to opravdu koloběh. My do toho koloběhu lifrujeme naše odpadky, s pocitem, že se to tam nějak vyčistí.

Přitom to nemusíme dělat, třicet let existují ve Švédsku vyvinuté kompostovací záchody. No tak jsem si jeden koupil a pěkně kompostuju své výkaly.

Vždycky jste byl vynikající mystifikátor. Co když si nad naším rozhovorem čtenář pomyslí, že je to jen další z vašich kousků?

Heleďte, Aleno, mně je to úplně jedno. Každý člověk stejně vidí svět úplně po svém. To je základní toltécký princip. Ale i když jedna ze složek naší civilizace destruuje celou planetu, přesto tady pořád ještě žijí lidé jako z doby kamenné. A právě oni nám udržují vědomí té harmonie, která vzniká z komunikace tonální a naguální stránky. Tam, kde zůstane tonal bez nagualu, dojde k šílenství. Ale jestliže budete brát v potaz tu svou tichou sílu, jestliže se před každým svým větším rozhodnutím zeptáte své naguální části, najednou některé věci už neuděláte, protože budete cítit, že nejsou v harmonii. Moc pěkně o tom píše třeba Vladimír Vogeltanz, o tom okamžiku, kdy náhle ze dne na den na chirurgickém sále zjistil, že nemůže dál bezhlavě operovat své pacienty. Já ale nikoho nechci přesvědčovat. Můžu se jenom dotknout nějakého bodu, něco rozeznít, co už rozum nezastaví. Taky se tomu říká svědomí. Podle jednoho z výkladů mayského kalendáře začne ten závěrečný sprint v únoru 2011. Takže se tady můžem klidně sejít a dát si znovu rozhovor. To už budete vědět, jestli to, co říkám, jsou mystifikace a úplný bláboly.

Tak za čtyři? roky 8. června ve dvě odpoledne tady. Zatím vás cvičně zdravím toltéckým pozdravem: Ty jsi mé druhé já. - Ty jsi mé druhé já neboli toltécky In lack ech!

ČTYŘI DOHODY

Dnes velmi populární kniha moudrostí starých Toltéků od Dona Miguela Ruize Čtyři dohody nabízí kód chování, který dokáže změnit život a přinést do něj svobodu a pocit štěstí. Tato pravidla neboli dohody jsou:

1. Nehřešte slovem (říkejte jen to, co si myslíte, vyhýbejte se užívání slova proti sobě a pomlouvání druhých).

2. Neberte si nic osobně (ani chválu, ani výčitky, ani pomluvy - jen tak se nestanete obětí zbytečného utrpení).

3. Nevytvářejte si žádné domněnky (komunikujte jasně s ostatními, abyste se vyhnuli nedorozuměním).

4. Dělejte vše tak, jak nejlépe dovedete (ale ne lépe).

Další literatura: Carl Johann Calleman: Mayský kalendář
Autor článku: Jaroslav Dušek

Hojnost

30. srpna 2012 v 22:07 Doteky Nového Života


---------------- HOJNOST ---------------


Vědomí chudoby pochází ze slibů žít v chudobě přijatých v minulých životech, nebo systémů přesvědčení uložených v podvědomí, že jsme bezcenní, nebo povědomí ve společnosti, že je špatné žít v hojnosti. Opak je pravdou. Podstatou zdroje je žít v hojnosti. Hojnost je žít v lásce, štěstí, prosperitě a naplnění, což přirozeně vede ke zdraví. Vědomí 5D je vědomí hojnosti. Znamená to dýchat, myslet, mluvit a jednat jako člověk, který ví, že je vždy podporován.

Prosperita není mít v bance peníze a hromadit je ze strachu, že vám budou odebrány nebo že jich bude nedostatek - to je být ovládán penězi. Prosperita je mít víc než dost s vědomím, že přijde ještě víc. Vědomí prosperity je víra, že budeme mít víc než dost. Myslet, mluvit a jednat na základě hojnosti. Poté peníze ovládáme my. Láska není být připoután k partnerskému nebo přátelskému vztahu, nebo manipulovat a vydírat ostatní, aby s vámi zůstali. Není to dělat lidi na sobě závislé, aby vás neopustili, nebo se jim chtít zalíbit, aby vás měli rádi. Láska je být pravdivý a užívat si vztah k partnerovi, rodině, dětem a přátelům, dávat všem volnost s vědomím, že tu pořád budou lidé, kteří vás budou mít rádi. Je to chovat se k lidem v bezpodmínečné lásce. Mít sebe rád a cítit se dobře, když jsme sami.

Úspěch není jednat tak, abychom získali uznání a materiální věci. Je to pocit naplnění a vlastní hodnoty, míru, klidu, radosti a spokojenosti. Štěstí nezávisí na tom, jak se k vám chovají druzí. Štěstí je pocit lehkosti a radosti uvnitř sebe. Hojnost k vám přichází na základě myšlenek a činů. Uvolněte strach, že je něčeho málo. Je tu vše pro všechny. Pokud něco dáváte a myslíte si přitom: "Pořád mu dávám peníze" nebo "Vždy platím já", zadržujete průtok energie. Štědrost je 5D kvalita a znamená dávání od srdce, což umožňuje, aby k vám přišlo ještě víc. Dávali byste více druhým, kdybyste věřili, že ještě více přijde k vám? Pak dávejte od srdce a ono přijde.

Bezpodmínečná láska je 5D kvalita, je to magnetická síla. Nechali byste odejít nějaké přátele nebo svého partnera, pokud byste věděli, že to místo bude zaplněno lidmi, se kterými si více rozumíte? Jste spokojeni se svou prací, koníčky, domovem? Přinášejí vám radost a naplnění? Je ve vašem životě něco, co byste rádi změnili, kdybyste věděli, že je něco lepšího na obzoru? Strach, který vás připoutává k tomu starému, vás může blokovat ve spojení s hojností. Jako řeka nepřetržitě plyne, tak Zákon toku zajišťuje, že v životě není prázdnota. Pokud něco nebo někoho necháte odejít, přijdou na jejich místo nové věci a noví lidé, i když bude třeba chvíli počkat. Samozřejmě, pokud necháte někoho jít a pořád vysíláte podvědomě tu samou zprávu, dostanete ty samé podmínky. Ale pokud jste uvolnili nižší vibrace a teď vysíláte vyšší vibrace, automaticky k vašim dveřím přijde něco nového a lepšího.

Hojnost je rozhodnout se, co chceme a mít jasno v tom, že si to zasloužíme. Hojnost je dávat a přijímat. Na základě Zákona toku nemůžeme dávat bez braní a brát bez dávání, tím bychom blokovali tok hojnosti. Ve 3D to, co dáváme, se vrací tím samým způsobem. Ve 4D to, co dáváme, se vrací třikrát. V 5D to, co dáváme, se vrací desetkrát. Cokoli, co dáme od srdce, se nám desetinásobně vrátí. Můžeme dát někomu jídlo a někdo jiný nám dá knihu. Dáme někomu peníze a někdo nám dá dovolenou. Můžeme někomu pomoci a dostat náležitou péči od někoho jiného. Neočekávejte, že vám osoba, které něco dáváte, to vrátí. Tento princip porušuje Zákon hojnosti. Přijímejte cokoli, co k vám přichází s pocitem vděčnosti a s tím, že si to zasloužíte. Pak budete mít klíč k většímu bohatství, než si teď dovedete představit. Jste člověkem, který pracuje se zákonem desetinásobného vrácení.

Ve vědomí 5D vás zajímá výhradně to, co slouží všemu, co je a od toho se odvíjejí všechny vaše žádosti. Pokud to není k největšímu prospěchu všech, rádi to necháte být. V tomto proudu vědomí jsou všechna zhmotnění ku prospěchu všech. Pak vaše soustředěnost přináší prosperitu a hojnost všeho druhu "v souladu". Pokud zhmotňujete tímto způsobem, máte ze svého života radost. Pokud si něco chcete do života přivolat, je důležité, abyste si přesně ujasnili, co chcete.

Abychom mohli žít v hojnosti, je třeba se přirozeně mít rád a dávat sobě. Pokud dáváme ostatním a sobě ne, je na čase se zeptat, jaký máme k tomu motiv. Většinou si tito lidé kompenzují jejich nedostatek lásky k sobě a své ceny a tímto přirozeně blokují tok. Přijímejte a dávejte v rovnováze. Pokud jste naštvaní, že někoho podporujete, zastavte se a zeptejte se sami sebe: "Zachraňuji tuto osobu?" Jinými slovy "Jste s tímto člověkem na sobě emocionálně závislí?" nebo "Dodržuji dohodu nebo slib z minulosti?"

Například jsem si jistá, že Vincent Van Gogh a jeho bratr se před narozením dohodli, že bratr bude Vincenta finančně podporovat, aby mohl namalovat nádherné obrazy. Tyto obrazy rezonují s vibrací Kristova vědomí, což ukazuje jejich stálá popularita. Podvědomě si můžeme pamatovat, že jsme se před narozením dohodli někomu v určité části života pomoci, a pokud tyto sliby nedodržíme, budeme do našich životů přitahovat frustraci, zklamání a nedostatek. Pokud tyto sliby dodržíme, budeme desetkrát odměněni.

Některé poznatky převzaty z knihy A new light on ascension a 2012 and beyond od Diany Cooper
[ Home | Lightworker | Spirituální psychologie | Události | Pátá dimenze | Atlantis ]

Mistr Lantó - Rozpouštění Dramatu o vzestupu

30. srpna 2012 v 8:00 Vývoj vědomí bytostíMistr Lantó - Rozpouštění Dramatu o vzestupu
Uveřejnil(a) Láďa
Pondělí, 27 Srpen 2012 09:07
Poselství od Mistra Lantó - Přijala Natalie Glasson 17/08/2012

Za pomoci světla projevuji vám své požehnání Kristovým vědomím Stvořitele, pravdou, mírem a nekonečnou láskou; vyzařuji Kristovu vibraci do celého vašeho bytí, takže tutéž vibraci nyní můžete rozpoznat v sobě, její sdílnost a věčnost. Jsem Mistr Lantó, mé energie jsou jemné, ale zářivé a pracoval jsem už s mnoha aspekty Krista, včetně Mistra Ježíše. Mým úkolem je, abych aktivoval energie zbožnosti vůči Stvořiteli kolem i uvnitř vašeho bytí a zároveň i povznesl vaši záři. Oddanost pravdě, vyzařování milujícího odhodlání a Kristovy vibrace jsou nyní v tomto stádiu vzestupu velmi důležité, je nezbytné umožnit těmto kvalitám aktivovat se v harmonické vyváženosti z nitra vašeho bytí. Při poznávání těchto posvátných kvalit můžete také zjistit, že v některých oblastech existuje nevyrovnanost; to lze snadno upravit. Dovolte si používat následující afirmace:
Já jsem božsky vyrovnaná oddanost,
Já jsem božsky vyvážené vyzařování,
Já jsem božsky vyvážené odhodlání,
Já jsem božsky vyvážená Kristova vibrace.
Ve chvíli prohlášení první afirmace ve své mysli se nadechněte a až budete vydechovat dovolte, aby se vytvořila božská vyváženost a začala proudit z vašeho bytí. Při dalším nádechu zopakujte druhou afirmaci, při výdechu nechte vytvořit božskou vyváženost a dovolte jí proudit. Pokračujte tímto způsobem a vyslovte všechny afirmace a pak začněte znovu. Zavolejte mě, abych vám pomohl při vytváření a projevení božské vyváženosti ve vašem bytí i kolem něj.

Vyváženost, vyrovnanost je energie, kterou hledá každá duše; je to téměř ochrana duše, která jí umožňuje hlubší vyladění na Stvořitele. Vyrovnanost se nedá uchopit, dokonce ani přijmout, ale musí se projevit z nitra vašeho bytí, z esence pravdy či přítomnosti Stvořitele, kterou v sobě máte. Vyrovnanost je možné vyložit jako stálost či stabilitu. Když mám na mysli vyrovnanost, nepředstavuji si ji jako energii, kterou se stanu či jako kvalitu, kterou nabydu ve své realitě, ale jako pochopení, co je to být vyladěn na Stvořitele. Když se propojíte se Stvořitelem či vesmírnými energiemi, ať už kolem či uvnitř vás, pak vyrovnanost je realitou, která se před vámi rozvine, ne díky zaměření se na ni, ale díky vašemu odevzdání se tomu, abyste se stali vibrací Stvořitele. Když je vyrovnanost ve vaší realitě zřejmá, můžete si být jisti, že Stvořitelova vibrace je přítomna a božsky celistvá. Je-li přítomna nevyrovnanost, pak si můžete uvědomit, že potřebujete vnitřní i vnější hlubší propojení nebo přijetí Stvořitele. V místech, kde panuje nevyrovnanost, se propojení se Stvořitelem dá vytvořit tak, že dovolíte Stvořitelovu světlu, aby za určitých okolností vyzařovalo z vašeho bytí. Můžete také pomoci požádat Stvořitele, aby požehnal a vyladil určité energie či situace na božskou podstatu Stvořitele nebo prostě vyjádřit ze svého nitra bohatství lásky s vědomím, že jste jedním s energií a božskou moudrostí Stvořitele. V tomto stavu se otevíráte božskému kouzlu Stvořitele a umožňujete, aby se rozvinuly pravda a energie blaženosti.

Přítomnost vyrovnanosti může být také vnímána jako hluboká a oddaná důvěra ve Stvořitelovu vibraci. Já, Mistr Lantó, věřím, že důvěra ve Stvořitele je v této době vzestupu nesmírně důležitá. Je také třeba, abyste vložili důvěru sami v sebe, jakožto mocné, moudré bytosti, která dokáže rozlišit svou vlastní vibraci, realitu a vědomí.

S nadcházejícím navýšením energií Stvořitele a energetickými posuny v prosinci 2012, poskytuje Stvořitel každému člověku příležitost bezpodmínečně milovat sebe sama, vložit vetší důvěru a víru ve svou vlastní moc a vyzařování a znovu se ujistit o své důvěře ve Stvořitele. V mnoha ohledech má toto vytvořit větší vyrovnanost či sladění se Stvořitelem. Jsem si vědom mnoha představ obsažených v obecném vědomí lidstva týkajících se toho, co nastane v prosinci 2012 a rád bych se s vámi podělil o pár jednoduchých informací, které vám pomohou dosáhnout toho nejpříjemnějšího zážitku.

Nejprve vás žádám, abyste rozpustili všechna očekávání týkající se této doby, o které mluvíme, vytvořili si mír ve svém bytí, kdy budete šťastní a spokojení ve své nevědomosti o tom, co v té době přijde. Tím, že uvolníte svá očekávání a budete se cítit spokojeni, i když je před vámi nejistota, se poté probudíte a otevřete své energie a umožníte si prožít hlubší milost a božský zásah. Rád bych vás povzbudil, abyste během meditace či v tichých chvílích mluvili sami k sobě a vysvětlili si, že jste zcela v pohodě se vším, co přichází a jste šťastni, že můžete vložit svou důvěru ve Stvořitele a vidět jeho nádherné objetí. Je důležité rozptýlit všechny úsudky, které si možná o procesu vzestupu vytváříte a umožnit lásce, důvěře, vyrovnanosti a odhodlání, aby vyzařovaly z vašeho bytí i mysli.

A poté vás žádám, abyste byli všímaví k dramatům, která ve své realitě vytváříte a vykořenili je, jak jen to jde. Abyste ve své realitě vytvořili drama, musíte navýšit energii, emoce, myšlenky či podpořit okolnosti. Jakožto duše nepřetržitě hledající hlubší propojení se Stvořitelem, můžete mít pocit, jako byste stále povznášeli či navyšovali svou vlastní energii, ale popravdě jen umožňujete své energii, aby se rozvinula. Když navyšujete energii, činíte ji větší, než momentálně je; když umožníte energii, aby se rozvinula, stává se větší, ale také celistvější, napojujete se na proud Stvořitelova světla. Drama můžeme často vidět v negativních situacích, zejména v emocionálních zážitcích a často je člověk vytváří, aby získal větší pozornost nebo dokonce lásku vůči sobě. Drama je možné zažít i v duchovní práci, například když meditujete a vnímáte lásku ve svém srdci, můžete se na ni zaměřit a chtít, aby rostla a říkáte si, jak je láska blažená a jak si ji přejete plněji prožívat. V mnoha ohledech i toto vytváří drama, protože se snažíte navýšit lásku, spíše, než abyste ji nechali, aby se sama rozvinula z nitra vašeho bytí. Když lásku ve svém bytí prostě jen pozorujete a otevřete se prožitku hlubšího proudu, celé vaše bytí se raduje a není třeba prožívanou lásku nějak navyšovat, ona zkrátka sama roste bez hranic.

Přál bych si, abyste si začali všímat dramatu, které vytváříte ve své realitě, či energií, emocí, myšlenek, zkušeností, které se pokoušíte navýšit. Důležitým uvědoměním je, že není třeba energie navyšovat, ale dovolit si zažívat energie otevřenější a svobodnější . Dokážete-li toto zpozorovat ve svém bytí a realitě, osvobodíte se od očekávání a mnoha představ,které nepocházejí z pravdy; získáte také větší vyrovnanost a naladění na Stvořitele. Až pak budete vnímat či zažívat navýšení v prosinci 2012, pochopíte, že není třeba vytvářet žádné drama ve vás ani kolem vás, ale dovolit energiím, aby proudily z vašeho bytí a od Stvořitele. Ve skutečnosti jde o to být otevření zkušenosti věčného a nekonečného proudu, kterým je Stvořitel.

Můžeme vidět mnoho lidí, kteří nyní vytvářejí dramata v lásce či strachu, jak se snaží nalézt bezpečí, vyrovnanost a hlubší pochopení, ale pokud dokážete dosáhnout vyššího mistrovství ve své vlastní realitě, budete schopni totéž rozpoznat v druhých. Dovolte, aby jim vaše energie a záměry pomohly zažívat pravdu a lásku Stvořitele. Vymažme z vědomí lidstva potřebu vytvářet drama a navyšovat energie, zažívejme jednoduše velikost Stvořitelova světla kolem a v sobě navzájem. Jmenuji se Mistr Lantó a ujišťuji vás, že jsem tu proto, abych vám pomohl jakýmkoli způsobem jen mohu, jen požádejte o mé energie a přítomnost a já vám budu k službám.

Vždy v lásce a oddanosti

Mistr Lantó

© Natalie Glasson, http://www.omna.org/Home.html

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Hanka B. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Mohu tě ujistit, že není náhoda, že jsi tam, kde jsi.

30. srpna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Divíš se někdy, proč jsi tam, kde jsi, a děláš to, co děláš? Pochyboval jsi někdy ve své mysli? Hledej hluboko ve svém srdci a poctivě si na tyto otázky odpověz. Potom, jestliže stále cítíš, že jsi jedním z těch nevěřících Tomášů, si udělej čas na ztišení, abys našel osvícení z nitra a zjistil, kam v celém tom ohromném plánu patříš. Mohu tě ujistit, že není náhoda, že jsi tam, kde jsi. Možná, že je život pro tebe velmi těžký. Možná, že musíš procházet mnohými zkouškami. Možná, že jsi dokonce prošel ohnivou pecí. Můžeš si být jist, že to vše se děje proto, aby všechna nečistota mohla být spálena a aby nezůstalo nic než čiré zlato - ono Já jsem v tvém nitru, a Já abych tak mohl pracovat uvnitř a skrze ono Já jsem, aby se všem zjevily Mé zázraky a sláva.

TO NEJVYŠŠÍ, CO MŮŽEME DÁT

29. srpna 2012 v 21:55 Doteky Nového Života


*** TO NEJVYŠŠÍ, CO MŮŽEME DÁT ***

Jeshua skrze Pamelu Kribbe

Drazí přátelé,

Já jsem Jeshua. Byl jsem představitelem nové energie na Zemi, jež je Kristovskou energií. Je to druh energie či vědomí, které uznává jednotu pro všechno a všechny. Je to energie spojení, které přináší jednotu zpět na Zemi. Můj cíl byl a je obnovit smysl pro sounáležitost mezi všemi bytostmi žijícími na Zemi a klíčem k tomu je srdce. Srdce spojuje. Srdce je místo, kam můžete přijít Domů. Pocit domova se týká sjednocení, být sjednocen se svým nejhlubším Já. Vaše nejhlubší Já je vždy spojeno s celkem.

To, co představuje celek, nemůže být popsáno slovy. Můžete přijít se slovy jako je vesmír nebo kosmos, ale celek není ani věc ani bytost. Celek je nevýslovný zdroj bytí, nekonečná říše možností. Každý jednotlivý život má své specifické místo uvnitř tohoto celku. Všichni jste součástí nekonečně obrovské celistvosti, která je věčná a zároveň dynamická a proměnlivá. Život se neustále pohybuje v nekonečném tanci projevení a odchodu, narození a smrti, tvoření a propouštění. Jako lidská bytost se tohoto tvořivého tance účastníte ve své současné formě jako muž nebo žena. Zároveň je uvnitř vás božské a nezničitelné jádro, které je na formě nezávislé.

Představte si, že jste ve svém současném těle spojeni s nepředstavitelně obrovskou celistvostí. Vaší myslí nedokážete odůvodnit, jak a proč jste součástí celku a které místo vám náleží. Přesto to můžete cítit srdcem. Jste začleněni v celku, jste spojeni s bijícím srdcem vesmíru a vy pro to nemusíte vůbec nic dělat. To je fakt. Je to neoddělitelná součást toho, kým skutečně jste.

Uvnitř tohoto celku máte jedinečné místo a jedinečnou roli. To, že naleznete své místo a umožníte svému světlu zářit, vás hluboce naplní. Budete šťastní a radostní. Být na jedinečném místě a naplnit svou jedinečnou roli aktivuje to nejvyšší z vás, co můžete dát. O tom budu dnes hovořit: nejvyšší, co můžete dát.

Mnoho z vás si přeje být v souladu se zdrojem světla, kterým na nejhlubší úrovni jste, žít z tohoto Zdroje, dávat a zářit do světa. Pociťte tento Zdroj zevnitř, jak proudí skrze všechny vaše buňky. Ačkoli to není vidět, spojuje ve vás vše. Pociťte to, prosím… pociťte životní proud, který vás nese. Život ví, která místa jsou pro vás určená a které role jsou vašimi rolemi. Pociťte svoji touhu ztělesnit to nejvyšší z vás, anděla světla nezávislého na čase, kterým skutečně jste. Jste tu v tomto těle dočasně proto, abyste mohli na toto místo přinést světlo, kterým jste. Země je místem, které milujete. Pociťte to. Pociťte, jak jste hluboko uvnitř spojeni se srdcem Země.

Propusťte vaše myšlenky o tom, jak těžké je žít na Zemi, jak těžké je zvládat temné stránky lidské společnosti. Spojte se pouze se Zemí samotnou, s podstatou planety. Přemýšlejte o rozlehlých lesích na Zemi, oceánech a širém nebi. Přemýšlejte o velkém množství zvířat, stromů, rostlin a květin. Spojte se se Zemí… a pociťte, jak je začleněna v celistvosti vesmíru, ve kterém se ubírá svou vlastní cestou.

Na Zemi existuje místo pro vás - tady a teď. Věřte si; vězte, že jste spojeni s celkem a že existuje cesta, která vás vede k projevení vašeho nejvyššího Já.

Jak tuto cestu nalézt? A jak víte, zda vyvíjíte a projevujete své nejvyšší Já? Zmíním tři aspekty, díky kterým poznáte, zda "dáváte ze sebe to nejvyšší".

To nejvyšší, co ze sebe můžete dát, je Jedinečnost

Prvním aspektem je, že to nejvyšší z vás, to nejvíc, co můžete dát zde na Zemi, je pro vás jedinečné. Váš podíl je jedinečná kombinace vlastností a kvalit s vlastní vibrací a vůní. V podstatě dáváte sami sebe. To nejvíc, co můžete dát, jste vy! To, co vás odlišuje, není to, co jste se naučili od druhých, jako jisté dovednosti či znalosti. To nejvíc, co můžete dát, nepochází zvenčí. Ne, vy jste rozhodujícím článkem.

Samozřejmě, že jste získali poznání a informace od druhých, z knih a vzděláním. Samozřejmě, že jste vytvářeni vaší kulturou a výchovou. Nicméně jste tyto vlivy začlenili do své povahy po svém. Díky tomu, čím vším jste ve svém životě prošli - v tomto životě a v životech předešlých - vlastníte jedinečné charisma. Šíříte své světlo na život svým způsobem. Lidé jsou přitahováni tímto jedinečným světlem. Je to světlo, které září z vašeho místa na Zemi; je to tohle světlo, které vás rozzáří.

Vaše jedinečné světlo je směsí pozemských a nebeských kvalit. V tomto životě jste muž nebo žena, jež měli jistou výchovu a vzdělání. Jste utvářeni světovým názorem na společnost, ve které žijete. Takhle by to mělo být, neboť toto formování vám má pomoci získat důvěrnou znalost lidského života. Poněvadž jste prošli skrze všechny tyto těžké zkušenosti, získali jste hluboký vhled do toho, jaké to je a jaké emocionální vzestupy a pády si můžete jako lidská bytost na Zemi zažít. Svojí vlastní cestou zkoumání skrze temnotu a světlo kráčíte po jedinečné cestě. Tudíž to, co můžete dát druhým, je stejně tak jedinečnou směsicí kvalit.

Vždy udržujte svoji individualitu v oblasti tvořivosti a práce! Nezáleží na tom, co děláte, zda jste pekař, učitel, umělec či duchovní terapeut - dávat to nejvyšší z vás je v souladu s vyjadřováním vaší jedinečnosti a s jejím sdílením se světem. Svět bez vás není úplný. Vesmír čeká na vaše přispění namísto toho, abyste kopírovali či reprodukovali přispění někoho jiného. Vesmír vás chce povzbudit, abyste nechali svoji jedinečnou energii proudit. A tak ztělesňování vašeho nejvyššího Já znamená být sám sebou a vyjadřovat svoji jedinečnost.

Dávat to nejvíc z vás znamená přijímat pro sebe to nejlepší

Druhým aspektem je, že dávat to nejvíc z vás vždy znamená, že pro sebe přijímáte to nejlepší. Tyto dva proudy jsou ve skutečnosti vzájemně neoddělitelně spojené.

Když necháte své jedinečné světlo zářit, otevřete své srdce a dáváte ze srdce, prožíváte hluboké uspokojení a naplnění. Dovolujete si být zcela sami sebou, zářit své světlo bez výhrad. Cítíte, že činit tak je správné, přirozené a upřímné. Když dáváte sami sebe tak otevřeně a volně, přijímáte zároveň něco velmi mimořádného. Největší dar, který přijímáte, je ten, že přicházíte domů. Ve chvíli, kdy jste skutečně sami sebou, jste přirozeně spojeni s vyšším celkem, s Bohem. Jste v souladu se sebou a vesmírem zároveň. Nehodnotíte sebe ani druhé. Žádná další hodnocení, která oddělují. Jste Jednotou.

Tím, že se odvážíte být pravdiví sami k sobě a vyjádříte své nejvyšší já ve vnějším světě, přitahujete do svého života dobré věci. Nezbytné hmotné věci a správní lidé se budou objevovat automaticky. Vesmír vás bude podporovat a pečovat o vás. Nabídne vám správné okolnosti k tomu, abyste projevili energii své duše. Takto na dávající proud odpovídá přijímací proud, který vás naplňuje a obohacuje ve všech životních oblastech. Na nejhlubší úrovni jste sami sobě dali tohle vše tím, že jste měli odvahu nechat zářit své vlastní světlo. Život vám z celého srdce řekne ano, pokud řeknete ano životu bez jakýchkoli výhrad.

Celek tvoření, uvnitř kterého máme všichni svoji roli, je jako obrovská skládačka puzzle a každý z nás představuje její kousek. Puzzle bez vás není úplné. Ve chvíli, kdy vkládáte tento kousek skládačky, kterým jste, na správné místo, přispíváte do puzzle něčím, co nikdo jiný není schopen přidat. V tomto samotném momentu také přijímáte něco velmi cenného: vracíte se domů. Víte, že jste větší celek, že vás život podporuje a že jste v bezpečí. Víte, že činíte podstatné přispění a cítíte se přijati celkem s radostí a oceněním. Dávat to nejvyšší z vás znamená říci ano sami sobě hlubokým způsobem a dovolit si přijmout vše, co potřebujete k tomu, abyste kvetli a zářili.

Dát to nejvíc z vás ve skutečnosti znamená, že už nejste od celku odděleni. Nejste v té chvíli egem, nejste oddělenou individualitou. Otázka "jak vyvážit proud dávání a přijímání" se ve skutečnosti rozpouští ve stavu bytí. O rovnováhu je postaráno automaticky; děje se to přirozeně. Když sami sebe vyjadřujete z té nejupřímnější části a dovolujete svému světlu zářit, jste světlem a zároveň ho také přijímáte. Tohle je prožitek jednoty, po kterém všichni toužíte.

Nyní byste se mohli sami sebe ptát: jak tohle učiním? Jak budu v souladu se svým vyšším Já, mým jedinečným darem, mým skutečným světlem? To mě přivádí k třetímu aspektu dávání toho nejvyššího z vás, který bych chtěl zmínit.

Dáváte to nejvyšší z vás, když jste schopni spojit se s tím nejnižším

Dáváte to nejvyšší z vás, když jste otevřeni a ochotni spojit se s tím nejnižším z vás. Tím nejnižším myslím strach, pochyby a deprese. Ve zkratce je to temnota, která je ve vaší duši jako výsledek nevyřešených zkušeností.

Vaše nejvyšší já bude zářit ve chvíli, kdy přivítáte nejtemnější stránku sebe samých. Když pozvete to nejnižší z vás, aby vstoupilo do vašeho vědomí, necháte své světlo zářit, bez toho aniž byste hodnotili tyto části vaší duše, které se cítily odmítnuty a zapuzeny. JE to část vás samých, která je díky bolestným prožitkům rozhněvaná, smutná, zahořklá a osamělá. Mějte prosím soucit s touto částí vás samotných, která žije v temnotě a z temnoty rovněž hledá řešení, čímž vás často odvádí ještě dál od světla.

V temnotě vyvíjíte mechanismus přežití, který vás drží od pociťování toho, co se skutečně uvnitř vás odehrává: strach, zoufalství, deprese a osamělost. Odvracíte se od nich. Ve skutečnosti jste se tak často byli učeni konat světem kolem vás. "Odvrať se od negativních emocí. Buď pozitivní. Dělej to nejlepší. Buď užitečný." Tento druh upozornění a vzývání vytváří uvnitř strach z vaší vlastní temnoty a odcizuje vás od vašich nejhlubších pocitů.

Vy všichni máte hlubokou touhu po světle, po svobodě vězící ve vzdání se tomu, kým skutečně jste. Uvědomte si prosím, že největší světlo uvnitř podnítíte tehdy, když jste ochotni zakusit ty nejtemnější a nejvíce opomíjené části vás samých.

Žádám vás, abyste tak učinili teď, právě v této chvíli. Prosím, podívejte se, zda je uvnitř vás nějaká negativní emoce či myšlenka, která se stále objevuje a potřebuje vaši pozornost. Nejdříve si prosím uvědomte, že tato temná emoce či myšlenka je součástí lidského bytí. Představte si, že tato temná oblast uvnitř je dítě, které bylo přehlíženo. Mohli byste ho/ji najít, jak se schovává v koutě. Je to chlapec nebo děvče?

Podívejte se, zda ji nebo jeho můžete najít, zda se můžete s tímto dítětem kontaktovat. Začněte očním kontaktem a opatrně natáhněte svoji ruku. Láskyplně se na dítě podívejte a pozorujte, jak těžce se snažilo přežít. Toto dítě je naplněno radostí a soucitem k životu. Nicméně trpělivě snášelo tolik, že síla radosti a vášně byla pokřivena. Tato původní energie dítěte se zachytila v pasti všech možných druhů masek a mechanismu přežití, a tak jeho životní síla začala díky tomu pracovat proti jemu samotnému. Nyní je ale dítěti dovoleno, aby bylo skutečně tím, kým je. Prosím, natáhněte svoji ruku a nechejte své světlo zářit. Přivítejte toto dítě svýma očima.

Dovolte dítěti přijít k vám jeho/jejím vlastním tempem. Čekejte trpělivě, držte ho/ji ve své náruči a přitiskněte ho/ji ke svému srdci. To, co dítě potřebuje, aby se uvolnilo a uzdravilo, je to, aby bylo vámi viděno a ukonejšeno. Sledujte, jak vyzařujete teplo, lásku a pochopení, když jste ve spojení s tímto bezmocným a zoufalým dítětem. Pozvěte svoji nejtemnější část dovnitř, přivítejte ji a přiveďte ji domů, ukažte svoji nejsvětlejší část. Chápete, jak se toto dítě cítí. Toto pochopení léčí. Dítě v temnotě znázorňuje tu část vás, která nese mnoho bolesti a nedokáže pochopit, proč. Tím, že tuto bolest obklopíte pochopením a soucitem, šíříte světlo do oblastí, které bývaly zdrojem negativních emocí a myšlenek. Jakmile přijmete zoufalé dítě uvnitř, stanete se lidským andělem. Přinesete světlo do temnoty, což je přesně to, co nyní lidstvo potřebuje.

Lidstvo nepotřebuje světce a guru, kteří budou učit z kazatelny či piedestalu, ale skutečné lidi z masa a kostí, kteří zakusili temnotu a světlo uvnitř sebe a jsou tak schopni přijmout na své cestě obojí. Ve chvíli, kdy se odvážíte čelit a přijmout vaši vlastní temnotu, stanete se lidským andělem. To vaše světlo očistí a posílí. Život vás podpoří. Budete upozorňováni na možnosti a místa, kde budete moci odhalit své nejvyšší já snadným a přirozeným způsobem. Nemusíte o to usilovat. Nemusíte předstírat, že jste někdo jiný, neboť je to vaše vlastní jedinečná vibrace a energie, která inspiruje lidi a přináší k nim radost. Jste to vy! Představujete lásku Boha svým jedinečným způsobem, protože jste ochotni a schopni čelit své vlastní temnotě a s pochopením ji přijmout. Lidé ve vaší přítomnosti zakouší otevřenost, citlivost a inspiraci ve způsobu, jak jim nasloucháte. Cokoli děláte, abyste vyjádřili a projevili své nejvyšší já na Zemi, bude povzbuzovat lidi, aby sami zářili a věřili svým vlastním jedinečným talentům a síle. Tím, že dáváte to nejvyšší z vás, podporuje druhé lidi, aby činili to samé.
____________________________________________

A ♥ A

© Pamela Kribbe 2010
www.jeshua.net

Překlad: Denisa Vaňková
www.jeshua.cz

Zlatá dušička - Rekapitulace

29. srpna 2012 v 19:54 Doteky Nového Života


image

Zlatá dušička - Rekapitulace

Stále znovu a znovu se opakují stejná slova a stejné situace. Mnoho lidí se trápí kvůli vztahům, další kvůli nemoci, někteří kvůli práci a mnoho jiných dalších problémů. Cítíte beznaděj a máte pocit, že už toto nemůžete unést. Chvílemi jste rozhodnuti bojovat, poté klesáte na mysli. Takovéto stavy jsou součástí vašich životů. Mnohé informace podceňujete a mnohé nepřijímáte. Váš život je jak na houpačce. Těší vás úspěchy, těší vás krásné dny a poté najednou propadáte panice a strachu.

To vše prožíváte v těchto dnech. Mnozí neposlouchají svou duši a jsou na své cestě nuceni tvrdšími prostředky změnit svůj názor, další nepronikli sami k sobě a jsou zastaveni, aby mohli svůj život zrekapitulovat. Rozličné životní osudy prožíváte zde na Zemi. Země však je s vámi trpělivá. Poskytuje vám čas, snaží se vás navádět ke změně i přesto, jak se k ní mnozí chováte. Ona nechce jít cestou zloby, ale lásky. A vy stále častěji začínáte pochybovat o smyslu svého současného života, hledáte něco více za všedními, neutěšenými dny. Dostáváte se do svého středu.

Rekapitulujete svůj život, učíte se vidět své chyby, učíte se vidět souvislosti. Jste vedeni k tomu, abyste uvolnili věci minulé a dořešili nedořešené a pak propustili. Mnozí nezvládají sílu energií a odcházejí. Někteří v sobě chovají strach a obavy z toho, co přijde. Jiní jsou si jistí, že za pár měsíců již budou žít "v ráji". Mnoho složitosti vidíte ve svých životech. Málo víry máte ve svých srdcích. Vaše víra je přelétavá, nejistá. Jste ochotni věřit pouze když máte problémy. Když se problémy vyřeší, opět se vracíte zpět, často k aroganci a egoismu. Je mezi vámi pár lidí, kteří hlásají "nové" myšlenky.

Přesto se sami jen málokdy podle nich řídí. Je zde velice málo bytostí, které žijí pro lásku. Na tento čas opravdu málo. I přes své starosti byste neměli zapomínat i na ostatní. Právě proto, že víte, jaké je to být bez pomoci, bez lásky a soucítění. Myslete na to, že vaše pomoc se vám vrátí. Stále více bude lidí, kteří budou potřebovat pomoc. Jste mnohdy zmatení a nejistí. A často také velice negativní ve svém smýšlení. Takto vidíme váš svět my. Zamyslete se nad tímto pohledem a mnohé změňte. Ať náš příští pohled je úplně jiný. Abychom viděli úplně jiné bytosti. Láskyplné, přející a citlivé, plné porozumění a víry. Tvořící si svůj život a milující svůj život stejně jako všechno kolem sebe. Tak to má být, to je naše vize.

Maytreia

Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz/

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.8. 2012 - 1.9. 2012

29. srpna 2012 v 13:42 Vývoj vědomí bytostíMistr Hilarion - Poselství pro týden 26.8. 2012 - 1.9. 2012
Uveřejnil(a) Láďa
Neděle, 26 Srpen 2012 21:49
Milovaní.
energie Lásky jsou všude kolem vás a ti, kteří se na toto období připravovali, začínají zažívat mnohé chvíle porozumění a vhledů o důvodech svého bytí na této Planetě. Tyto vhledy přicházejí coby záblesky, které přijdou a zase zmizí, někdy tak rychle, že si nejste jistí, zda se vám to jen nezdálo. Věřte v uchopení vlastního osudu, který přichází vaším prostřednictvím a věřte, že vše se odkrývá s perfektním, božským načasováním. Mnoho pomocníků na Zemi i ve vyšších dimenzích vás připravuje na tu největší zkušenost mnoha životů a mnoha galaktických cyklů, zkušenost Vzestupu.

Energie, které průběžně transformujete, přicházejí v opakujících se vlnách a právě nyní přitékají na Planetu další Kosmické energie, takže poté opět začne proces čištění a uvolňování starých energií. Každá vlna nové energie posouvá každého člověka do stále hlubší očisty, což je nepříjemný proces, který se však musí prožít celý. Lidstvo jako celek ještě stále není ve stavu probuzeného uvědomění si toho, co se mu děje, nicméně energie mají vliv na vše, co je ve vašem Světě a na vyšší úrovni jejich Bytí, všichni si zvolili tuto zkušenost a všichni touží po vzestupu.

Po vás, jenž nesete Světlo, je požadováno, abyste ve svých každodenních aktivitách zůstávali soustředění a klidní. Je důležité soustředit se na uzemňování tohoto Světla do jádra Planety, abyste byli vždy v rovnováze. Buďte raději pozorovateli toho, co se kolem vás odkrývá, než abyste se toho zúčastňovali, a sledujte znamení všude tam, kde dochází ke změnám. Vaše schopnost intuice a síla odstupu se v této době značně uplatní. Každý den se věnujte duchovnímu kontaktu na hlubší úrovni s vaší Božskou Přítomností a naslouchejte tichému hlásku, který vás neomylně vede vstříc vašemu osudu.

Ujistěte se, že každý den začínáte s energiemi prostými jakýchkoli irelevantních vlivů, abyste byli schopni zůstat v plném vědomí, pokud jste ve společnosti nebo sousedství jiných lidí kolem vás a je nutné provést další pročištění a vycentrování. Pamatujte, že každý teď prožívá čištění svých emocionálních těl a vznikající odpad může unikat do energetických polí lidí v jejich okolí, takže je potřeba si toto uvědomit a být opatrný. Vy máte moc jednoduše změnit energie ve svém aurickém poli pomocí záměru a také umíte energie lidí kolem vás zvýšit pouhou vědomou myšlenkou, že jen to nejvyšší dobro se může projevit u všech a úplně.

Zatímco pozorujete Svět kolem vás, pamatujte, že vy sami jste již překonali problémy, které nyní svírají životy Lidí jako celku, a že se toho již nemusíte účastnit, pouze vnášet Světlo do každé situace, která se dočká vaší pozornosti. Vyzvěte své Světelné Posvátné Kristovo Já, aby se projevilo vaším prostřednictvím a vědomě si procvičujte být svou vyšší esencí. Soucit, laskavost a ochota pomoci povzbudí srdce těch lidí kolem vás, kteří potřebují vědět, že nejsou sami. Můžete dosáhnout pozitivní změny.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

MAYSKÝ KALENDÁŘ 29.8.2012 7 CIMI

29. srpna 2012 v 13:24 Aktuální novinky
BÍLÁ REZONANČNÍ SPOJKA


CIMI TO JE CYKLUS NAROZENÍ, SMRTI A ZNOVUZROZENÍ
JE TO DOBRÝ DEN SPŘÁDAT VOLNÉ VLÁKNO ŽIVOTA

V poli energie dnešních sil pouštím na svobodu …. (doplňte koho,nebo co).Dnes se odříznu od "zvířecích" pudů a přiblížím se k mým božským kvalitám. Dnes se uvolňuji od zátěží minulosti,protože jenom tak prolomím bariéry v mezilidských vztazích.Dnes dostanu velkou podporu shora. Jsem vděčný osudu i lidem za jejich pomoc.

TRANSFORMACE STÍNU

Vzdejte se síly dokonalosti.Poslouchejte v sobě tu část, která volá "po smrti " a transformaci. Buďte přístupní její moudrosti.

Rovnováha,minulost,změna…..

Síla dopadu CIMI se objeví jako mocná ENERGIE PŘEMĚNY. Klade zvláštní důraz na oddělení se od starých programů, zastaralých autorit a zlozvyků. CIMI přetrhává a láme vazby se vším, co je ZKOSTNATĚLÉ. Čím silnější je ZTUHLOST, tím bolestnější je proces! I když BÍLÁ SPOJKA často přináší bolest a utrpení, je naším největším spojencem na duchovní cestě rozvoje. CIMI nám umožňuje udělat rozhodující krok vpřed. Pokud se naučíte vědomě rozpustit to, co bylo - CIMI vás bezbolestně vyprovodí ze starých nefungujících vztahů do nové bezpečné oblasti.
V jednom lidském životě umíráme tisíckrát, protože každý nový krok směrem k novému cíli je další z vnitřních smrtí. Energie BÍLÉ SPOJKY pracuje tak, jako bílé krvinky, bojuje v organizmu s tím, co nám brání žít. CIMI válčí se zápalnými ohnisky a odstraňuje potencionální hrozbu našeho duchovního života.
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím STARÝM - je jedno s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. BÍLÁ SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může UVOLNIT z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.


7. REZONANČÍ TÓN SPOJENÍ SÍLY SOUZNĚNÍ

Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem.Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - vězte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v NOVÉM světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí.Otevřete se přitékajícím darům. Přijměte sami sebe BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.

STAŇTE SE JEDNÍM S MYSTICKOU SEDMIČKOU
JEDNÍM SE SEDMI ČAKRAMI TĚLA
SEDMI ÚROVNĚMI PYRAMIDY,
KTERÉ SPOJUJE VĚDOMÍ SEDMI

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje, nazývaném též SEDMOU dimenzí. Dny Kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité Nejčistší Energií,která proniká až do vaší tělesnosti.SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. V energii SEDMIČKY je stimulovaný ŠESTÝ SMYSL,čili mimosmyslové vnímání. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2,7,12,doporučujeme být ve svém Středu,abychom se nedostali do zápasů či extrémů.

Zdroj: Monika Czyrek monikaczyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová
Féwa 29. 8. 2012

29. srpna 2012 v 13:22 Aktuální novinky

Fotosynchronizácia dimenzií

Dve dimenzie, dve časopriestorove sa oddeľujúce reality. Pozitívna a negatívne orientovaná s prevahou elektricity. Krištalizáciou mriežkových spojov, ktoré majú synchrónne variabilné schopnosti, ktorými väzbou na kremík pretransformovávajú pôvodnú uhlíkovú schému . To znamená, že sa viaže pôvodný nestabilný prvok na jednotne stabilnú organickú súčasť vyššej dimenzie do ktorej ľudská populácia vstupuje. Cez energeticky silnú magnetickú zónu.
Všetky metabolické procesy prebiehajúce vo Vašich hmotných telách sa postsynchrónne menia presakujúcou subatomárnou mriežkou, ktorej centrálnym "stavebným" prvkom sú kremíkové vlákna, ktoré spinálnou väzbou na pôvodnú uhlíkovú mriežku pretransformovávajú nízku frekvenciu hmotna do jemnohmotnejšej vrstvy času a jeho plateaua vedomia.
Zem, obývaná ľudskou populáciou, ktorá je jej organickou súčasťou - ako i fauna a flóra - vstupuje natočením celej solárnej sústavy zošikmenou rovinou do pásma, ktoré ešte neumožňuje fyzicky vidieť jeho krištalickú štruktúru, ale už sa opticky rýsuje jej transparentnejšia podoba. To znamená, že vesmír upozorňuje každým detailom nového - refrakciou sa lámajúceho svetla na paralelne sa meniacu optiku. To znamená - meniace sa videnie farebnosti, neustále sa jemne vlniacou dimenziou. Dobre si všímajte priezračnejšiu oblohu, mraky, hviezdy ktorých pohľadom akoby nedokážete zastabilizovať. A samozrejme - sú na inom mieste, ako ste ich mali doteraz možnosť sledovať.
Sú to mikroskopické častice, nové aktivované chemické prvky,....ktorých vibrácia je iná /rýchlejšia/. Spôsobuje to vlnenie, alebo jemne kmitavý pohyb. Nejedná sa o trvalý jav. Žiarenie, ktoré zaplavuje zem prúdi v neustálych vlnách /ako na mori/, ale už mohutných, hustých energií. Každá ďalšia vlna zintenzívňuje vizuálny efekt. Smerujúc k záverečnému toku /pulzu/, ktorý Vás pretransformovaním uhlíkovej bázy fyzických tiel napojí globálne na nový krištalický a plne funkčný zámer - byť absolútnou jednotou multidimenzionality.
Človek existujúci po tisícročia so svojou genetickou výbavou v hmotnom tele si prirodzene nedokáže predstaviť tento gigantický prerod všetkého doposiaľ fixne hmotne trvalého a s tým čo nadobudol v hmotnej sfére sa tvrdohlavo odmieta rozlúčiť. Z ľudského hľadiska pochopiteľné. Ale zabúda, že jeho primárnou podstatou je vedenie duše. Je to práve matéria, existencia v hmotnej realite, ktorá ho po celý dlhý čas oddeľovala od jeho skutočného zámeru. Zatiaľ čo sa v hmote "hral" a staval okolo seba svoje vlastné múry. A postupne zabúdal, že jeho existencia stojí na iných, oveľa pevnejších /i keď fyzickým zrakom neviditeľných/ základoch. A to spirituálnych, energetických, ktoré nasmerovávajú i vedú proces evolúcie. Človek sa jednoducho stal bytosťou omámenou hmotou. Príliš hlboko sa do nej ponoril a odpútal od genetickej informácie, že je to len skúška hmotnou prezentáciou.
Škrupiny fyzična už praskajú, aby sa z tvrdého orieška vylúpol nový človek. Žiarením zaplavujúcim Zem. Je to vlniaca sa krivka hmotnej sféry, pričom spirituálna /magnetická/ láme lúčmi žiarenia pôvodné frekvenčné lúče a súčasne detoxikuje od nánosov negatívna.
Je absolútne nepodstatné, kde sa ktorý organizmus nachádza. Či nad Zemou v podobe letiaceho vtáka, v údolí v tvare bežiaceho zvieraťa, krtka pod zemou zhromažďujúceho svoje zásoby. Človeka, ktorý si v podzemí, alebo na zemskom povrchu stavia svoje vlastné barikády - už vopred rozhodnutý, že okrem svojich blízkych dnu nikoho nepustí. Je detinské, domnievať sa, že vstúpite do podzemného úkrytu a keď bude po všetkom jednoducho vyjdete von a ďalej budete rovnakým spôsobom žiť. Nie, milovaní. Pred prichádzajúcou záverečnou najsvetelnejšou vlnou sa nemáte šancu skryť. Objíme Vás na ktoromkoľvek mieste. Jedinou - ak chcete použiť slovo - barikádou je láska a Vaše vysokovedomé srdce ako i všetky jeho pozitívne indície. A nie negativita a človeka neustále pohlcujúci jeho vlastný strach. Pretože práve strach, či zadúšajúca obava je tou bariérou pred prichádzajúcim svetlom, ktorá Vám nedovolí uvolniť sa a splynúť s jeho frekvenciou.
Takže, hlavu hore a žiaden strach. Ponorte sa do ľudskej empatie. Do všetkého, čo vo Vás evokuje pocity šťastia. Či už sa jedná o Vaše koníčky.... športové aktivity, čítanie, písanie básní, príbehov.....ale aj detsky pôsobiace hry. Vôbec si nevšímajte, či sa Vám niekto smeje, alebo krúti hlavou. Buďte ako dieťa. Hravé, veselé, šantivé, plné nápadov. Odosobnite sa od hmotnej ťarchy. To neznamená, že prestanete pracovať, akýmkoľvek spôsobom tvoriť. Starať sa o seba, o svoju rodinu a len pasívne čakať na chvíľu prerodu. To určite nie. Ide o tú detskú ľahkosť bytia, ktorú potrebujete začleniť do života. Tú nonšalantnosť existencie človeka v jeho dočasnej sfére hrubohmotna. Práve sa zobúdza a Vy jej potrebujete pomôcť. Aby ste sa s väčšou ľahkosťou napojili na globálne novú existenciu.
Započúvajte sa do hlasu svojho srdca a Vaše tváre prestanú byť zamračené. Pichľavý pohľad zjemnie a čohokoľvek sa dotknete sa Vám podarí. Nie ste už v čase tvrdého zápasu s hrubohmotnou realitou. I keď to tak nevyzerá. Iba to meniace sa novum nechcete vidieť.
Oddeľujete sa od 3D reality. Množia sa chvíle, kedy sa Vám zdá, že vaše okolie je ako film, ktorý Vám niekto premieta. Jedná sa o výseky časov. Kedy ste vy tým článkom do Vás i vami sa premietajúcej novej spirituálnej sféry. Zatiaľ čo hmotné okolie v ktorom sa ešte nachádzate je súčasťou pôvodnej reality. Sledujte ľudí okolo seba. Koľko z nich sa usmieva ? Každý je zahľadený do svojho vnútra s pohľadom zapichnutým do zeme. A čo najrýchlejšie sa snaží dostať na svoje súkromné územie a rýchlo za sebou zabuchnúť dvere a do druhého dňa v tejto izolovanej separácii zotrvať.
Je potrebné vyjsť von, do prírody. Jedine tam nájdete tak potrebnú rovnovážnu energiu. Nie mediálny "koncert" nízkych, strachom preplnených indícií negativity. V tej vašej elektricitou preplnenej "skrinke". Ale magnetickej farebnosti a zvukovosti fauny a flóry. Tu sa nachádzajú príbehy so šťastným koncom detských rozprávok, ktoré práve teraz potrebujete k dorovnaniu emócií v zmysle pozitívna.
Váš svet stokrát zabudol veriť, dôverovať energiám vesmíru. Že ich kontaktom je láska. Neustále v konkrétnych hladinách previbrovával späť do nízkej frekvencie. 100x sa človek pokúšal nájsť správny smer cesty k stratenej spiritualite. A doteraz sa mu to nepodarilo. Vy ste 101. pokusom ľudskej výnimočnej bytosti, ktorá definitívne našla cestu späť k pôvodnej organickej ríši vševedomia.
Nikto Vám matematickou definíciou nedokáže vypočítať čas spirituálna. Pretože tento čas, jeho časopriestorové splynutie s vyššou frekvenciou Zeme je vo Vás. Z Vás expanduje a presakuje do univerzálna. Meniac tým mriežku matérie.Všetky výpočty sú "o" a "vo" svete hmotnej reality. Ten jeden riadok vylúštenej krížovky má v sebe 5 písmen - L Á S K A.
Odosobnite sa, prosím, od všetkých matematických hmotných dát, percentuálnych hladín,....a absolútne zamerajte svoju pozornosť na srdcom odovzdávané posolstvá Mayov. Tie sú reálne.
Svet zaniká iným spôsobom ako sa domnievate. I keď - samozrejme - bude prebiehať v 3D realite aj potrebné čistenie. Vlna láskyplného žiarenia otvára hlávku krištálového kvetu. Zatiaľ čo schne, opadáva a stráca farebnosť zelené hmotné lístie - rodí sa nová zem. Pretransformováva sa svojou vnútorne svetelnou energiou. Žiarivej krištalickej fúzie.
Všetko hmotne odobraté z fyzických tiel / u človeka, fauny, flóry/ zostáva naďalej energeticky na svojom mieste. To sú i známe fantómove bolesti/. A spolu s fyzickým telom sa krištalicky pretransformováva na nové časové miesto. To znamená, že ľudské telo bude opäť kompletné. Týka sa to celej organickej ríše. Predstavte si na papieri nakreslený svet 3D reality. Ľudí s akútnymi chorobami, s "deficitom" jednotlivých orgánov, častí tela. A druhý záber inej reality namaľovaný na priesvitnej fólii. Tak, že nikomu nič nikde nechýba a je absolútne zdravý /z 3D pohľadu/. Potom fóliu položte na papier. V tejto situácii sa teraz Zem ako i celý organický svet nachádza.
Vy to ešte nevidíte. Organický svet, všetky vzostupujúce "bunky" začínajú žiariť ako krištál. Ste v závere evolúcie. V čase vlneniaceho sa mora energií. Láskou, milovaní. Pričom jediným kapitánom svojej "lodi" ste Vy.

S láskou Féwa

Na duchovním životě se musíš podílet svou vlastní prací.

29. srpna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Na duchovním životě se musíš podílet svou vlastní prací. Já jsem vždy zde, abych pomáhal těm duším, které jsou ochotny pomoci si samy, a učinit tak první krok. Nikdy se ničemu nepřiučíš, jestliže se vše udělá za tebe. Nemůžeš vychovat dítě, když za ně vše uděláš. Musíš je nechat dělat věci samostatně. I když jsou jeho činy zpočátku pomalé či neobratné, musíš stát stranou a být velmi trpělivý. S velkou trpělivostí a láskou musím i Já stát v pozadí a dívat se, jak děláš svou vlastní práci a přitom chybuješ. Vždy však měj na paměti, že ze svých chyb budeš mít prospěch; nic není marné. Po celý ten čas se učíš novým lekcím a kráčíš dál po duchovní cestě. Každý krůček, ať je jakkoliv malý, tě přibližuje k tvému cíli, k uskutečnění jednoty se Mnou, dokud si konečně neuvědomíš, že neexistuje žádné odloučení, že vše je jedno a že jsi součástí tohoto jedinečného slavného života.

Féwa 28. 8. 2012

28. srpna 2012 v 23:14 Aktuální novinky

Dnešní duhový tanec andělů v Luhačovicích

Kozmická pieseň - diametrálne odlišnou tóninou

Je to zrkadlenie a súčasne absolútne dokonalá súhra i refrakcia, rezonančným prúdom častíc dopadajúcich gradáciou žiarenia na Zem. Súbor multifrekvenčných rovníc, ich definícií - platných v nekonečne jednotnom čase univerzálneho priestoru. Pričom jedna realita sa svojím štvorcom časovej ilúzie pretransformováva a súčasne projektuje do nového časového štvorca, oveľa väčších rozmerov. Jednoducho si predstavte do seba zapadajúce štvorce a kocky - ako matrioška. Pretože čas je kocka v kocke, kocka v kocke...A multidimenzionálna sféra do ktorej ľudská populácia vstupuje je spirituálnou sférou iných ako matematicko - geometrických výpočtov 3D reality. Nie hmotnej, ale transpersonálnej transparentnej multidimenzionality. To znamená, že vzájomným kĺbením jednotlivých časopriestorových "území" vzniká špirálovitá kozmická rotácia nasmerovávajúca Vašu Zem do novej 5D reality.
Trojdimenzionálny časopriestorový štvorec - kocka /elektromagneticita/ sa pribúdajúcim žiarením galaktického stredu /oveľa intenzívnejším magnetizmom/ natáča doprava. A tým i zemská magnetická os.
Mnohí z Vás kladú dôraz na matematické výpočty, ktorými sa po stáročia zapisovali smerodajné dáta, ústiace do záveru evolučného procesu. Všetky doterajšie výpočty /napr. indiánskych kmeňov.../ boli precíznym zaznamenávaním pohybu planét v priestore hmotnej reality, ale súčasne i spirituálnym kódovaním zámeru ľudskej populácie /cez srdce/. A práve na tento najdôležitejší moment transformácie sa pozabudlo. Matematickou cestou viditeľných a tým i pochopiteľných výpočtov trojdimenzionálnej sféry upozorňovali orientačne na úsek času, kedy sa bude diať niečo veľmi dôležité.
Mohutným žiarením dopadajúcim momentálne na Zem prebieha planetárne sústreďovanie sa /akomodácia/ na galaktický stred - cestou Vášho srdca. Inými slovami - vyplávava na povrch skutočná láska. U niekoho ešte "skackavo" ako loptička s ktorou sa dieťa učí hrať a snaží sa ju chytiť do svojich rúk. Druhý ju už pevne dokáže držať v dlaniach.
Detailne sa zameriavate posledným tónom na skenovanie svojho okolia - jeho frekvencie - a súčasne krížením dvoch svetelných spektier sa vizuálne prepájate so stredovou líniou tretieho oka. Pričom zrenica pravého oka rozširuje záber smerom do ľavej strany Vášho priestoru a zrenica ľavého oka smerom do pravej strany priestoru. Spojnica týchto troch neviditeľných a križujúcich sa línií je cca. 1,5 m pred Vaším zrakom. Tým ukotvujete v čase a priestore svoje nové videnie. Širším panoramatickým záberom do všetkých strán, ale i smerom hore. Súčasne /presakujúcou 5D realitou/ začínate vidieť i novú realitu. Sú to výseky času. Podobné ako optické obrázky /stereogramy/ pri ktorých keď rozostriete zrak, vidíte ich v 3D prevedení a súčasne z kresby "vypláva" nad povrch konkrétny jeden tvar.
Vedome sa ukotvuje nové videnie. Dopadom lúčov na sietnicu - cez epifýzu, hypofýzu a hypotalamus /mozgové žľazy/ sa spätnou väzbou rozširuje "vejár" horizontálne i vertikálne videného časopriestoru.
Tieto významné zmeny sú súčasťou miesta časopriestoru v ktorom sa už nachádzame. Dá sa povedať, že jednou nohou stojíme v 5D realite a druhú k nej oblúkom /parabolicky/ priťahujeme.

Zo dňa 26. 8. 2012 vyberám - domnievam sa - dôležitú informáciu :

Počas vzostupu samozrejme nebudete schopní rozlíšiť, kedy je deň a kedy noc....koľko je hodín. Budete vystupovať z lineárneho času. Približne sa budete môcť orientovať podľa spánkového biorytmu. Uvedomte si, že celá realita sa bude meniť. Predovšetkým sa netreba báť. Nepripúšťať si strach. Je to absolútna láska, ktorá jednoducho nikomu z Vás neublíži.
Je vhodné mať už nachystanú primeranú zásobu potravín. Jedná sa o vysokoenergetické potraviny ako orechy, semiačka, sušené ovocie....... Vzhľadom na meniacu sa mriežku je vhodné použiť prírodný obalový materál. A samozrejme vodu a ako prírodný zdroj svetla - sviečky a zápalky. Tieto potraviny budú potrebné pre fyzické telo do momentu, kedy sa stanete plne súčasťou 5D reality /po uplynutí 2-4 dní /.

S láskou FéwaPravím ti, že když dáš nejdůležitější věci na první místo, je čas na všechno.

28. srpna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Je velmi důležité naučit se klást na první místo ty nejdůležitější věci, protože pouze tehdy vychází vše dokonale. Prozkoumej své srdce a zjisti, co dáváš na první místo. Jsi to ty sám a tvé vlastní blaho? Je to tvá práce a tvé hmotné podmínky? Jsi spokojen, když procházíš životem s naprostou nevědomostí o Mně, a spoléháš, že si vystačíš stejně dobře i bez Mé pomoci a že Mě nepotřebuješ? Můžeš naprosto svobodně přijmout jakýkoliv postoj,který si zvolíš. Nikdo tě nezastaví. Musíš však být ochoten nést následky, když se zmýlíš. Pamatuj si, že když víš, co je správné, a když si zvolíš svou vlastní cestu, tvá odpovědnost je ještě větší, protože se nemůžeš hájit neznalostí. Nikdy se nevymlouvej, že máš mnoho práce, že nemáš čas, abys vše stačil. Pravím ti, že když dáš nejdůležitější věci na první místo, je čas na všechno.


Féwa 25. 8. 2012 druhá část

27. srpna 2012 v 9:29 Aktuální novinky

Druhá časť

Spirituálna cesta vzostupu do svetla - vystúpením zo svojho ega

Nie ten, kto sa pozerá na svet len očami vlastného ega bude mať naďalej na ružiach ustlané. Nie ten, koho spiritualita žiadnym spôsobom neoslovuje. Je to práve duchovno, človekom zabudnutá spirituálna sféra, ktorá na Zem presakuje a bola po celý čas zastieraná, aby o nej ani len netušil. A tým neprejavil záujem.
Človek je tou bytosťou, ktorá svojím vrodeným entuziasmom, darom transparentnej vizualizácie, má schopnosť tvoriť lásku láskou. Jej nekonečne sa do priestoru voľne vlniacou energiou svetla. A to, čomu hovoríme spirituálna sféra je kozmická multifrekvenčná energia Vášho dávno zabudnutého energetického systému.
Je to Shamballa, ktorá svojou energiou múdrosti i posvätnosti lásky do Vás rovnakou mierou - ako všetky kozmické energie, či už paralelných svetov, alebo naddimenzií - vstupuje. Aby ukotvením Zeme / ktoré od včerajšieho dňa prebieha cez časopriestorové vysoké frekvencie/ Vás pripravila na kozmický kvantový skok.
Jej viera a láska, priestorom v ktorom na zemskom povrchu vibruje a načítava spolu so vstupujúcou energiou Váš nový čas šťastia.
Milovaní, spĺňate všetky potrebné definície a predpoklady spirituálneho sveta /individuálne, planetárne/. Pre vstup do nového, cez svetelnú bránu aktivovaného časopriestoru. Ste bytosťou, ktorej bezpodmienečnou indíciou je láska. A tá práve do Vašich tiel mohutným prívalom kozmických energií preniká, aby vo Vás ukotvila nie doterajšie pocity beznádeje subjektívnej reality, ale intenzívnej vlny šťastia. Tým sa zviditeľňuje hviezdna planetárna čakra.

S láskou Féwa


Féwa 25. 8. 2012

27. srpna 2012 v 9:26 Aktuální novinky

Svetlo - centrálnou galaktickou fúziou cez bránu času a jeho priestorového vnímania.

....to svetlo, ktoré Vás na blankytne modrej oblohe každým novým ránom objíma, aby Vám pripomenulo, že ste jeho neodmysliteľnou súčasťou - spája prúdy fotónov vychádzajúcich zo Slnka ako informačné pole všetkých doterajších svtelných záznamov, prameniacich v Galaktickom strede. Každá častica nesie svoj pozitívny náboj a pripája sa k Vášmu vedomiu. Absolútne dokonalá svetelná fúzia, umožňujúca Vám vo väčšom časopriestore žiť, tvoriť, milovať takým spôsobom ako to sami cítite.
Je tu čas Zeme, jej prívalovej svetelnej vlny lásky, ktorá nerozbíja, nedeformuje, nedeštruuje. Nevtĺka klin negativity svojím zámerne vnášaným nepochopením. Je tu čas, kedy každý jeden z Vás, milovaní, sa spolupodieľa vo svojom časopriestore na spúšťaní svojho svetelného mosta, aby všetky srdcia Zeme mohli naň vstúpiť a presunúť sa na druhý breh. Nie ďalšej obmedzujúcej a negatívne orientovanej nadvlády tmy, ale do náručia, ktoré Vás objíme štvrtým lístkom štvorlístku a tým je pocit šťastia. Jeho nádhernou zelenou farbou, ktorej stredový krištál tvoria prúdy studeného svetla. Jeho žiarivé lúče nespália. Nepremenia Vaše telá na prach, ktorý vietor rozfúka po trojdimenzionálnych pláňach. Jeho svetlo nehorí ohňom deštrukcie. Práve naopak. Je žiarivou svetelnou bieloskvúcou fúziou - pre Vás imaginárneho studeného svetla, prúdiaceho zo stredovej časti Galaxie. Zo stredu Slnka, stredu všetkých planét, ktorých organická láska rozpúšťa spoločne všetko staré, už nepotrebné.
Nie je to "zmluva" s diablom, ako mnohí tvrdíte. Nie ste padlými anjelmi, ktorí sa vrátili na zem, aby si odpykávali svoje tresty minulosti. Takýto druh informácií si vôbec nepripúšťajte k srdcu. Sú pre Vás len zbytočne zavádzajúce, evokujúce opäť len strach.
Vy všetci do jedného ste láskou, ktorá vo Vás pramení. U niekoho vyteká na povrch ako tenký pramienok, u druhého už hrmí mohutným prúdom pochopenia. Viete čo je vo Vašom myslení zvláštne ? Že každý jeden z Vás, ľudí, tak veľmi inklinuje k akejkoľvek negativite. Všetko negatívne okamžite priťahuje Vašu pozornosť. A....už sa vedome do týchto situácií ponárate. Veď si uvedomte, že podľa vesmírneho zákona negativita negativitu priťahuje.
Žijete v dualitnom svete, v hrubohmotnej realite, v ktorej sa prezentuje pozitívna i negatívna stránka. Vaše tvorenie je mentálne. Myšlienkou tvoríte svoju realitu a súčasne máte schopnosť si akékoľvek myšlienkové formy priťahovať do života.
Váš časový priestor je preplnený rôznymi frekvenciami. Aj keď sa nachádzate v 4D realite - ešte stále ste skĺbení s hrubohmotnou sférou. To znamená, že ešte platí Váš projekt i produkt myslenia. Zatiaľ zotrvávate /napriek 4D realite/ v dualitnom systéme vesmíru. I keď - vďaka presakujúcej novej dimenzii - už nie v tak intenzívnej miere. Ku prospechu svetla. Letíte časopriestorom - frekvenciou duchovna, ale hmotný svet zatiaľ existuje.
Vaše svetlo, expandujúce z Vás do Vášho priestoru je nesmierne dôležité. Väzbou na nové pozitróny preniká rezonanciou do neustále sa rozširujúceho priestoru. Je to láska, ktorú v sebe zobúdzate gradáciou žiarenia, ktorá je tou istou fúziou, aká bude v závere. A teraz si predstavte, že Vaša negativita - jej tmavá vrstva - sa s Vaším dovolením okolo Vás uzatvára. Snahou iných energií, ktorých cieľom dozaista nie je Váš vzostup, alebo rast. Už chápete ? Vy všetci, ktorí sa spoločne po celý dlhý evolučný čas snažíte o previbrovanie do vyššej geometrie svetla dovoľujete Vašej tmavej súčasti, zamrežovávať Vaše srdcia a tým i vedomie - akoukoľvek negativitou a strachom.
Zamyslite sa nad všetkým, čo sa Vám i Vášmu okoliu deje. Sledujte aké programy "bežia" v médiách... Uvedomte si podstatu všetkých veľkých projektov. Cítite to ? Je to len prúdiaci strach a ...zase len strach. Do Vás, milovaní. A Vy ho jednoducho prijímate, sledujúc množiace sa hrôzy. Bez zamyslenia sa nad zámerom tmavej súčasti Vašej elektromagnetickej zóny. Energeticky sa cestou elektrickej časti 3D vedomia /jeho elektromagnetickej vlny/ na Vaše vedomie napájajúcich. V tom je Váš veľký problém. Sledujete, priťahujete, absorbujete reťazou svojho strachu nie svetelnú magnetickú frekvenciu, ale cez iluzórny strach - celý negatívny systém Vašej spoločnosti a prenášate ho na Zem, ktorá je rovnakou elektromagnetickou frekvenciou. Tým i svojej Zemi negativitu odovzdávate a vzniká začarovaný kruh. Na jednej strane evolučne letíte časom a priestorom so zámerom byť jednotne šťastní, žiarením i Vaším svetlom sa pracne posúvate vpred - na strane druhej sami svojím vnútrom súhlasíte s negativitou, tým, že jej dovolíte k Vám vstúpiť. Veď je to do neba volajúce. Vy, vysoké bytosti duchovných svetov neustále dovoľujete tej protipólove postavenej energii, aby Vás pohlcovala. Vaše duše sú cez bunečnú pamäť doliečené /cca 4 dni bude liečenie dobiehať/. Nachádzate sa v záplave vlny svetelna. Jej žiarením. S anatomicky pripraveným hmotným telom a to každým svetelným bodom. Zem je od včerajšieho dňa aktivovaná Shamballou. Vaše srdcia bijú ako pražský orloj, pred ktorým stojíte a sledujete požehnanie bytostí ukazujúcich sa Vám v "dvierkach". Vaša čakrálna sieť dostala zelenú. Nad hlavou Vám intenzívne svieti biely slnečný krištál - svojím magnetickým stredom. Vystupujete zo starého vlaku, ktorý už doslúžil. V svetelnej bráne už čakáte na svoj novučičký hypemoderný vlak, ktorý na Vás neďaleko píska. Čo viac si môžete priať, milovaní. Ku šťastiu. Len jedno Vám ešte chýba. Vaša radosť pohlcovaná tmavou energiou čierneho priestoru. Absorbovaná ako čiernou dierou. A dobre viete, že všetko čo čierna diera pohltí už zo svojho vnútra neuvolní.
Žijete už v čase lásky. Zastavte sa, zabrzdite svoj prirýchly beh za hmotným šťastím, ktorého motor nie je plný magnetickej lásky, ale elektrického finančna. Narážajúceho neustále do Vášho vedomia umelo vytvoreným strachom. Jedinou podmienkou úspechu je - VŠETCI.
Zložte z očí tmavé okuliare, ktoré Vám ako klapky nedovoľujú vnímať všetko potrebné. Otvorte doširoka svoje krásu absorbujúce oči - pod meniacim sa úhlom žiarenia. I to je zámerom. Celý svet má na očiach založený tmavý filter. Prečo asi ? Žeby sa tmavá energia obávala, aby ste si neublížili ?... Čo k tomu dodať.
Vaša prenádherná planéta Vám ponúka toľko harmonickej pastelovej krásy, ktorú je radosť sledovať. Vpíjať sa do nej zrakom bez nasadených tmavých okuliarov. Azúrovo - modrá obloha , jej zrkadliaca sa vodná hladina. Rovnakou frekvenciou sa vlniace žlté obilné lány, zelená tráva na lúkach, stromy, pestrofarebné kvety. To všetko sú vaše prirodzené pastelové tóny, ktorým čierna nemá čo povedať. Tak to skúša iným spôsobom. Taktickým byznysom vsugerovávajúcim Vám, že čierna a ktorákoľvek tmavá je elegantná, zoštíhľuje, je ideálne kombinovateľná,..... A Vy poslušne pritakávate. Že máte nadváhu a nemôžete si dovoliť svetlé pastelové farby ? I to je ilúzia obavy a strachu, vkladaná so zámerom najideálnejšieho - čierna.
Vy, každý jeden z Vás, ste tou absolútne krásnou a jedinečnou bytosťou, ktorú matka Zem zrodila. A niet Vám páru. Ste tou bytosťou, ktorú si inkarnujúca sa duša vybrala ako najoptimálnejšie fyzično. Vaším problémom je, že ste podľahli finančnému byznysu, ktorý jednotne nadirigoval miery, váhu, "ideálnu" farbu vlasov, očí, pokožky. Všimnite si ženy, ktoré majú tvár vyplnenú implantátmi, botoxom...už nie je každá iná, svojou jedinečnosťou krásna. Vzhľadom začínajú pripomínať klony. A tými Vy predsa nie ste, milovaní. Uvolnite sa, vystrite chrbát. Vy, nádherní, ktorí sa pod ťažkou "váhou" byznysu podceňujete a keď listujete módnymi žurnálmi, alebo okolo Vás prechádza takto umelo vytvorená "krása", len sklopíte oči, ponoríte sa do seba, do autodeštrukčných myšlienok. Nedovoľujúcich Vám uvedomiť si, že ste to Vy. Obdarení absolútnou krásou. A nie ten klon vedľa Vás, či na stránkach.

Aktuálne :
Prebieha vizuálne /optické/ preprogramovávanie záťaže človeka ako individuálnej univerzálnej bytosti /energeticky cez finančný systém tmavých energií/ nedovoľujúci mu vidieť svoju skutočnú krásu. Vnímať sa všetkými zmyslami ako bytosť, ktorá svojou jedinečnosťou spĺňa všetky potrebné parametre ideálnosti.
Celý proces prebieha zostupom svetelných energií - rezonanciou Galaktického stredu a súhvezdia siedmych sestier, ktoré svojou bezpodmienečnou láskou zaplavujú matku Gaiu.

Akonáhle sa začnete vizuálne napájať na prúdiace energie, intenzívne sa do nich ponárať - vedomím sa budete prepájať s Galaktickým stredom a Plejádami. Pričom Vy budete tvoriť stredový bod, energiou dávaný do rovnováhy.

S láskou Féwa


....jen když vše dáš, všeho se ti dostane.

27. srpna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Za všechno děkuj. Měj srdce stále dokořán otevřené a nechej z něj v nekonečném proudu vytékat své pocity vděku. Je toho mnoho, zač je třeba být vděčný. Vděčnost udržuje tvé oči otevřené ke Mně a k Mým zázrakům. Proto nic nepromeškej a spatřuj Mě ve všem, co se děje. Víš, že tvůj život se odehrává podle jistého vzoru a plánu; nic tedy není náhodné. Každý tvůj kontakt je správný, každá tvá činnost je řízená. Musíš mít naprostou víru, abys byl schopen takto žít, víru, že tvůj život je řízen a veden Mnou. To znamená, že se musíš nejprve všeho; pro Mne vzdát, aby to bylo užíváno tak, jak Já chci. Musíš pochopit, že jen když vše dáš, všeho se ti dostane. A to se ti podaří pouze tehdy, když se naučíš milovat Mě z celého srdce, celou svou myslí, duší a silou; bez lásky totiž nemůžeš udělat tyto kroky, nemůžeš žít duchovní život. Otevři tedy své srdce.