Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Výklad mayského kalendáru - 30.6.2012

30. června 2012 v 12:21 |  Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 30.6.2012
Napsal uživatel Amia
Sobota, 30 Červen 2012 08:20
30.6.2012 12 CIMI - BÍLÁ KRYSTALICKÁ SPOJKA


Vlna ORLA je předposledním obdobím v TZOLKINU. Pečeť ORLA představuje sílu vize, jejíž zkoumání je naším evolučním úkolem. PLANETÁRNÍ VĚDOMÍ znamená rozšíření tvého omezeného vědomí a zvýšení na neomezené, nad obecné obzory. Měl bys pochopit, že celé lidstvo ( a tedy i ty) je zodpovědné za současný stav planety. Jednotlivé výsledky dosažené v regionálních oblastech mají obrovský vliv na osud celého světa. Stačí znát význam a dopad rezonančních práv energie, která zapojením do hry formuje realitu, netřeba žádný důkaz o životní zralosti. Katastrofami a všemi negativními zvraty osudu si uvědomujeme nemožnost útěku před zodpovědností. Jako kolektiv jsme se ocitli na křižovatce - na místě, kde už není žádné místo pro " dětské hřiště". TEĎ musíme vykročit cestou BEZPODMÍNEČNÉ ZODPOVĚDNOSTI za celé pozemské království. Není zde vinných, nevinných nebo nepřátel. Jsme tu jen MY - pozemský kolektiv!

DVANÁCTÝ Den nám pomáhá uvolnit se od falešných myšlenkových forem, stejně tak utopických představ a autorit založených na energii strachu.

CIMI TO JE CYKLUS NAROZENÍ, SMRTI A ZNOVUZROZENÍ
JE TO DOBRÝ DEN SPŘÁDAT VOLNÉ VLÁKNO ŽIVOTA

TEĎ zjistím, kolik plevele se usadilo v mé zahradě, jak bojovat se škodlivými myšlenkovými formami. Dnes nebudu rozmnožovat iluze, a přiznám své chyby. Mé vlastní myšlenky mě doprovodily na scestí. Dnes uvolňuji své tělo od mentálních zátěží. Usmrtím vleklé spory a přestanu se hádat s vlastním srdcem. Válka i odpor vytváří zarmoucení. Poddám se neutrálnímu běhu života.

TRANSFORMACE STÍNU
Vzdejte se síly dokonalosti. Poslouchejte v sobě tu část, která volá "po smrti" a transformaci. Buďte přístupní její moudrosti.

Rovnováha, minulost, změna…..

Síla dopadu CIMI se objeví jako mocná ENERGIE PŘEMĚNY. Klade zvláštní důraz na oddělení se od starých programů, zastaralých autorit a zlozvyků. CIMI přetrhává a láme vazby se vším co je ZKOSTNATĚLÉ. Čím silnější je ZTUHLOST, tím bolestnější je proces! I když BÍLÁ SPOJKA často přináší bolest a utrpení, je naším největším spojencem na naší duchovní cestě rozvoje. CIMI nám umožňuje udělat rozhodující krok vpřed. Pokud se naučíte vědomě rozpustit to, co bylo, - CIMI vás bezbolestně vyprovodí ze starých nefungujících vztahů do nové bezpečné oblasti.

V jednom lidském životě umíráme tisíckrát, protože každý nový krok k určitému novému účelu je další z vnitřních smrtí. Energie BÍLÉ SPOJKY pracuje tak jako bílé krvinky, bojuje v organizmu s tím, co nám brání žít. CIMI válčí se zápalnými ohnisky, odstraňuje potencionální hrozbu našeho duchovního života.

Pokud máte problémy rozloučit se s něčím STARÝM - je jedno s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. BÍLÁ SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může UVOLNIT z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní rovině. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.

12. KRYSTALICKÝ TÓN BILANCE SÍLY VYŠŠÍ PRAVDY
Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplívající z polarizace. Prýští odtud síla vytrvalosti, podporující celé naše rytmicky pulsující tělo. V životě - ve světe polarity - víme, že všechno patří do jedné velké CELISTVOSTI - uchopte své osobní vzorce. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit. Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili. Vědění je otázkou schopnosti vnímat. Hledejte, kde je pevnost tlaku, kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení. Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarizace k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Rodiny Světla si přivolejte mystickou moudrost, spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.

ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI !!
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU

V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti. Slovo krystalický zde znamená jasný vzhled, čistotu obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu nám ukazuje, o co se v celé Vlně jednalo. A také, jak jsme byli zapleteni karmickými vazbami - to nám odhalí "vyšší náhled". Tón KRYSTALICKÝ preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny Kalendářní dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také definována SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy, navázání nových dialogů, ukončení sporů.

Autor Monika Czyrek monikaczyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama