Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Výklad mayského kalendáru - 28.6.2012

28. června 2012 v 17:00 |  Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 28.6.2012
Napsal uživatel Amia
Čtvrtek, 28 Červen 2012 09:56
Každá lidská pozemská, suverénní bytost je chráněna nedotknutelným právem svobodné vůle. Žádná jiná lidská bytost nebude schopna donutit jí jednat proti své vůli, nebo lstivě činit závislou na cizích iluzích a lidech, protože je naprosto svobodná, vědomá a absolutně nezávislá. Právo svobodné vůle je nedotknutelné!!

MAYSKÝ KALENDÁŘ 28.6.2012 10 KAN - ŽLUTÉ PLANETÁRNÍ ZRNO


Vlna ORLA pomáhá rozšířit planetární vědomí a pocítit spoluzodpovědnost za osud celého světa. DESÁTÝ Den nám vzkazuje, že uzdravení světa musíme začít u sebe - od úklidu vlastního dvorku.

Každá lidská pozemská suverénní bytost je chráněna nedotknutelným právem svobodné vůle. Žádná jiná lidská bytost nebude schopna donutit jí jednat proti své vůli, nebo lstivě činit závislou na cizích iluzích, protože je naprosto svobodná, vědomá a absolutně nezávislá. Právo svobodné vůle je nedotknutelné!!

DNES JE DOBRÝ DEN OČISTIT VZTAHY A NAVÁZAT NOVÉ
ZRNO, TO JE MAGIE KLÍČENÍ, RODINA, SEXUÁLNÍ AKTIVITA

Nyní se uskuteční mé unikátní vize. Dnes vyjádřím svoji pravou podstatu. Každá maska, každý paravan, kterým se zakrývám před strachem a nadměrné ostražitosti, mě zabraňuje ukázat to, co dokážu. Dnes vidím obě strany mého konta - má dáti - dal.

TRANSFORMACE STÍNU
Uvědomte si, že životní problémy vám chtějí jen pomoci osvobodit vás od iluze bezpečí. Mějte odvahu využít nové možnosti. Zbavte se nadměrné opatrnosti. Nepříjemnosti, kterým čelíte vám to ukazují. Probuďte v sobě pole snů a přání.

KAN - ŽLUTÉ ZRNO

Cíl, schopnost, příležitost….

Dny označené KAN bolestně odhalí jakékoliv nedbalosti, tím že nepoužíváme naše přirozené schopnosti, nevyužíváme životní příležitosti a jedinečné možnosti. Země je evoluční scéna, na které musíme zdokonalit naše Hvězdné ZRNO. KAN klade zvláštní důraz na všechno, co je Božské, a co nejvíce opomíjíme. Ten, kdo se honí za iluzemi a zanedbává svoje poslání, spatří ve dnech ŽLUTÉHO ZRNA bolestný odraz svých činů. Zatímco ten, kdo se řídí moudrostí srdce, toho podpoří Energie KAN zápalnou silou, nasměruje ho k cíli, ukáže efektivitu jednání a odkloní ho od karmických úkolů, které si sám vybral. Osobám, které zjistí, že jejich síla je výrazně snížená, se doporučuje věnovat zvláštní pozornost informacím, které přináší dny označené symbolem ŽLUTÉHO ZRNA. Díky tak jednoduché magii se před vámi otevře duchovní pole nabízející okamžitou pomoc v každé situaci. Síla KAN je obsažená v každém TADY & TEĎ, objevuje se vždy v pravý čas, vždy přináší nejvyšší energetický obsah a je nejvíce pokroková. Obr KAN vás nikdy nezklame, když jste v nouzi - nabídne vám to nejlepší řešení, ale musíte ho k sobě vědomě přivolat.

10. PLANETÁRNÍ TÓN MANIFESTACE
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?

Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se, na jakých strukturách a systémech víry se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou : musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE JSTE A KÝM JSTE na Zemi! To je klíč k nalezení vaší pravé identity.

POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE PŘÍRODNÍ VEDLEJŠÍ PRODUKT

V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Pečeť stojící vedle Tónu DESET.

TÓN PLANETÁRNÍ VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ

Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tyto Dny jsou nesmírně důležité, neboť ukazují propojenost karmické rodiny a životního prostředí.

Autor Monika Czyrek - monikaczyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama