Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Minulost je vaší světelnou mapou

29. června 2012 v 22:28 |  Vývoj vědomí bytostí

Minulost je vaší světelnou mapou

28. 6. 2012
Láska a světlo, které jsou nezbytné na vaší cestě vzestupu, se ve vaší realitě odrážejí v každém okamžiku. Nemůžete milovat v minulosti, protože ten okamžik je již dávno pryč. Nemůžete milovat ani v budoucnosti, protože její podrobnosti dosud nebyly určeny a každičký aspekt budoucnosti záleží na tom, co děláte v tom kterém přítomném okamžiku. Chcete-li, aby budoucnost byla radostná, naplňující, láskyplná a oplývala hojností všeho dobrého, musíte si tu energii vytvořit v přítomném okamžiku. Nenechte se rozptylovat tím, jak přítomný okamžik zrovna vyhlíží - jeho výsledek vás žádá, abyste mu poslali světlo, abyste jeho energii změnili tím, že se zaměříte na svá přání, že uznáte to, co jste doposud stvořili, a že pozvednete jeho frekvenci vysláním lásky a světla jeho nejtemnějším aspektům.

Každá věc, již si uvědomujete a odsuzujete ji, je součástí minulosti, a ačkoliv se zdá být opravdová, přítomná a trvalá, jedná se pouze o ozvěnu vašich nedávných manifestací. Pokud jste schopni vnímat výsledek, pohlížíte na minulost. Jakmile víte, jak to dopadlo, zakoušíte výsledek manifestace, který již byl vytvořen. Právě prostřednictvím toho, že se zaměříte na tvoření a manifestaci v přítomném okamžiku, přičemž si uvědomujete minulost jako mapu ukazující, kam byste své světlo měli zaměřit, uzdravujete z přítomného okamžiku svou minulost a budujete budoucnost na úrovni vyšší frekvence. Máte-li pocit, že vaše realita postrádá lásku, klid a mír, radost a hojnost, pak víte, kde je vaší lásky a světla zapotřebí, abyste stvořili v dalším přítomném okamžiku odlišný výsledek.

Jestliže minulost odsuzujete nebo sami kritizujete své snahy, uzamykáte energii do minulosti a zůstáváte v onom okamžiku, který se opakuje v příštím okamžiku. Minulost je mapou znázorňující, jak jste doposud využívali své světlo a energii, a vaše realita zrcadlí, jak to dopadlo, je ozvěnou vaší energetické frekvence a jejím úkolem je ukázat vám, co tvoříte, abyste se mohli rozhodnout buď pokračovat ve stejném směru nebo abyste učinili něco jiného. Tím, že jste plně ukotveni v každém přítomném okamžiku a využíváte to, co vnímáte v ,,ozvěně" (viděné ve formě výsledku), k tomu, abyste změnili svou energetickou frekvenci vysláním většího množství lásky a světla sobě samotným, pak měníte výsledek v příštím okamžiku. Láska a světlo staví novou budoucnost, zatímco z odsuzování a temnoty je opětovně vytvářena minulost.

Setrvávejte v každém přítomném okamžiku ve světle a lásce, milujte každou okolnost, kterou považujete za omezující, odpouštějte těm, kteří vám ublížili, a posílejte světlo do každé situace, abyste tak sami sebe posílili a přesáhli minulost, zranění, odsuzování i své vlastní strachy.

Jste světlem Božím a příslibem vzestupu, a právě tím, že stojíte ve světle své vlastní pravdy jako dítě Světla, umožňujete tomuto světlu, aby vás posílilo nad rámec jakýchkoliv strachů. Když milujete v přítomném okamžiku, umožňujete budoucnosti, aby se stala ozvěnou světla namísto toho, aby byla připomínkou temnoty a strachu. Takto jste schopni si stvořit nebe na Zemi, příslib vzestupu pro sebe i svět, a přesně takto vytváříte svou realitu na základě potenciálu své nejvyšší energetické frekvence.

Copyright ©2012 Jennifer Hoffman & Enlightening Life OmniMedia, Inc.http://www.urielheals.com/

(Reprodukce českého překladu v nezkrácené podobě je povolena pro jakékoliv médium, pokud je připojen odkaz na původní zdroj a tato poznámka - pro http://www.reiki-centrumpraha.cz/ přeložila Lucka K.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama