Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Červen 2012


MAYSKÝ KALENDÁŘ 7.6.2012 2 AKBAL

7. června 2012 v 9:14 Aktuální novinky
MAYSKÝ KALENDÁŘ 7.6.2012 2 AKBAL

MODRÁ POLARITNÍ NOC


JE TO DOBRÝ NA KONTEMPLACI O HVĚZDNÉ OBLOZE,ODTUD PŘICHÁZÍ NADŠENÍ :)

NOC SYMBOLIZUJE KOSMICKOU PRÁZDNOTU,MÍSTO, KDE NIC NEEXISTUJE,ALE TAM SE VLASTNĚ SKRÝVÁ CELÝ POTENCIÁL,NOC TO JE LŮNO TVOŘIVOSTI…..Z TÉTO PRÁZDNOTY VZNIKAJÍ NOVÁ ŘEŠENÍ,UMĚLECKÉ INSPIRACE , ROZPOUŠTÍ SE STRACHY A OBAVY Z POCITU NEDOSTATKU BEZPEČÍ

Nyní už mám přístup ke svému nadvědomí. Odtud čerpám životní energii,odtud přichází duchovní fluidum.Tady se rodí obrazy,které musím ve svém životě otestovat. Všechno je vhodné,ale ne všechno najednou.Dnes udělám selekci,čím musím začít.Vím, že není dobré jednat impulsivně,pole napětí je zbytečně rozsáhlé.Nejprve musím poznat své nejbližší okolí.

TRANSFORMACE STÍNU

Buďte ochotni podstoupit test.Jak oceňujete sami sebe? Obejměte duchovním okem všechny negativní procesy a spusťte se až na samé dno, abyste viděli dary, které s sebou přináší….

Přání, sny….

Dny nesené MODROU NOCÍ odhalí velmi iracionální obrazy. Jako první ze všech světů odhalí nedostatky vyplívající z přerušení kontaktu s Božským Zdrojem. Pokud je lidské Vědomí zaměřeno pouze na materiální dobro, Energie NOCI musí udělat řez, abyste skoncovali s těmito dary.Ve dnech MODRÉ NOCI se může objevit pocit bezmoci, malichernosti a také silná frustrace i pocit nedostatku smyslu života.Pokud člověk najde cestu do vnitřních světů,dny NOCI v něm uvolní tvůrčí impulsy, zašlou ušlechtilé nápady a pomohou s vynalézavostí při překonávání obtíží a nedostatkem na všech úrovních Bytí.
MODRÁ NOC podporuje lidské úsilí v oblasti rozšiřování Vědomí a také vyprovází ze všech fyzických omezení.V této Pečeti dřímá magická síla umožňující přístup k dosud neznámým potenciálům. Dny MODRÉ NOCI jsou opravdovou truhlou s pokladem,který nám posílá Božský Zdroj. Jenom ten, kdo se řídí vlastní intuicí,kdo neomezeně věří svému Zdroji,může dosáhnout kosmického bohatství a s jeho pomocí tak rozdrtit všechny pozemské nedostatky.

2.POLARITNÍ TÓN VÝZVY - SÍLA POLARIZACE

Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří iluze.Podívejte se do zrcadla, kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje naše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory.Sledujte své sklony a neochotu.Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci.Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu.Prozkoumejte oba aspekty.Akceptujete svoje pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly,přirozené návyky,zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází. Všechny výzvy ( póly) jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.

POLARITA JE PULSEM ZDROJE UNIVERSA

Dny s Energií POLARITNÍHO Tónu představují rovněž téma Vlny mezi pozemskými póly.Pečeť stojící vedle Tónu DVA, nastavuje scénu akcí v našich životech.V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah.

Autor Monika http://monikaczyrek.blogspot.cz
Překlad Lenka Sýkorová

Proč bys neměl vyniknout ve všem, co děláš?

7. června 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Proč bys neměl vyniknout ve všem, co děláš? Abys něco dobře uměl, musíš to stále cvičit, dokud to neovládneš. Snad si nemyslíš, že můžeš dosáhnout dokonalých výsledků ve svém duchovním životě, když se jím budeš zabývat jen povrchně? Přestaň být povrchní a vlož do něj celé své srdce. Duchovní život žádá, abys všechno, co máš, uvedl v chod, tak proč nevydáš vše, co máš, a nesleduješ, co se stane? Nic nebude žít a nestane se tvou součástí, dokud to neuskutečníš a neuvidíš, jak to působí, ať je to cokoliv. Začni se hned teď učit umění žít duchovním životem. Neustále se o to pokoušej a nedej se odradit, když se nedostaví okamžité výsledky. Prostě pokračuj v uplatňování duchovních principů, a konečně uvidíš, jak obdivuhodně vše vychází. Začneš žít opravdu slavný život, budeš-li ochoten naplno se mu odevzdat.

Pro všechny rodiče o výchově svých dětí jinak než nám je vštěpováno

6. června 2012 v 10:45 Děti Nové doby
Pro všechny rodiče o výchově svých dětí jinak než nám je vštěpováno....poměrně dlouhá přednáška, která stojí za poslech a udá vám jiný směr výchovy vašich dětí...


Hostem Jaroslava Duška byla tentokrát Naomi Aldortová - uznávaná americká publicistka a autorka, která již dlouhá léta učí rodiče po celém světě, jak měnit svůj vztah s dětmi a namísto neshod, odporu a boje prožívat svobodu, sílu a radost.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/178161-duse-k-s-naomi-aldortovou/


Škola pre Deti Novej Zeme

6. června 2012 v 10:24 Děti Nové doby

Škola pre Deti Novej Zeme

Predmet RADOSTI, ÚCTY, ZDRAVIA a LÁSKY
(Posolstvo dnešného nádherného rána)
Škola systému a jej forma, hodnotenie, sa prezentuje úmyslom "učiť" Deti, aby vraj "prežili" v dnešnom svete. Ale oni, ani ja nechcem PREŽÍVAŤ v dnešnom svete, ale ŽIŤ na "dnešnej" Planéte! A od toho nás delia práve pravidlá strachu a hodnotení a vzorcov, ktoré nám podsúvali a stále podsúvajú. Dieťa takto vedené, dieťa našich susedov, ktorí majú vedľa nás víkendový domček pri vode, a ktorí v snahe urobiť to najlepšie a učiť ho hodnotám prežitia v hmotnom svete, ako mi pani sama povedala-(každý vždy robíme to najlepšie), krvavo rozšľapalo pred mojim zrakom malú rybku, ktorú vytiahlo na udici, a ktorá v snahe zachrániť si život prirodzene na drevenom móle poskakovala sem a tam...ten pohľad mnou otriasol, malý chlapec, už v takom malom veku odklonený od svojej Podstaty, dupajúci po veľkom Živote v malom tele tvora z vôd...
Ja nemám čo naučiť svojho Syna. My nemáme čo naučiť "naše" Deti. To my sa máme čo učiť od nich. Našou úlohou je iba POČÚVAŤ ich, učiť sa práve od nich a im len pomôcť spoznať jemné línie Bytia vo fyzickom tele, aby ich NEOHRANIČENOSŤ, z ktorej prišli, nebola v pozemskom Byti a vzájomnej medziľudskej interakcii pre ne zraňujúca, ale prínosná.
Keď precítime a budeme vzájomne súznieť s Deťmi SRDCOM, každá ďalšia generácia bude čistejšia, vyrovnanejšia a zdravšia - vo vnútri aj na tele. A to je našou úlohou Tu a Teraz, v tomto čase Zmeny - urobiť Zmenu v sebe a otvoriť tak Cestu ukotveniu Univerza a vedomia Stvorenia v Novom Bytí. Aby tí, ktorí prišli, prichádzajú a prídu po nás, uchovali svoju frekvenciu čistú a tvorili v nauzavretom spojení s Božským. Keď to dokážeme, posun ľudského Vedomia a druhu urobí obrovský vývojový skok, pretože práve my sme prišli pre to, aby sme ako Tí najsilnejší z najsilnejších, prelomili okovy a otvorili cestu k Novému Bytiu -novému, ktoré je zároveň Pôvodným a prastarým - stačí sa rozpomenúť.
Ja a my sa máme čo učiť od Detí. Ony vedia všetko - pretože CÍTIA. A tak žijú v SKUTOČNOM svete, neodtrhnutom od Prírody. Systém je ilúzia, ktorá nás odvádza od Podstaty a robí z nás stroje pre produkciu frekvencie strachu a bezvýznamnosti. STVORENIE nám ukazuje v každom okamihu, že sme Veľkí a Múdri - pretože CÍTIME, pretože sme jeho SÚČASŤOU, a tak vieme vždy voliť v Súlade s Univerzom.
Nech je školou našej doby žitia tu na tejto krásnej Planéte Zem "predmet" RADOSTI z Existencie, ÚCTY voči Životu v celom Univerze, VEDOMOSTÍ pre použitie pre rast všetkých nás v súlade, "predmet" ZDRAVIA pri zachovaní čistých myšlienok a Tela, a hlavný predmet LÁSKY, ktorá v nás toto naladenie nikdy nezatvorí.
Cítim, a viem, že "Novú Školu" pre Deti Novej Zeme máme stvoriť v Srdci a všetci spoločne... ako miesto, kde učenie je zdieľaním Múdrosti v Súlade s Univerzom a s princípom Života a princípom tým najvyšším - v súlade s LÁSKOU.
ĎAKUJEM vám, objímam vás
s Láskou
Katarina V. Mýtna
11. 5. 2012
www.spiral-art.eu


Žij a mluv řečí Lásky Poselství Marie Magdaleny

6. června 2012 v 9:56 Skutečný mír je uvnitř

Žij a mluv řečí Lásky Poselství Marie Magdaleny
Uveřejnil(a) Lenka
Pondělí, 04 Červen 2012 21:50
Zdravím tě z celého srdce, milovaná bytosti na planetě Zemi. Vlastně bych tě chtěla pozdravit interdimenzionálně, neboť jsi hvězdným semínkem. Nejsi jen člověkem, jsi všudypřítomný ve všech dimenzích, které utvářejí tvé Bytí. Vážím si tě a miluji tě za to, že tu jsi a dělíš se o své zkušenosti se mnou a s dalšími bytostmi. Většinou si toho však nejsi vědom, protože se cítíš osamělý ve svém Bytí. Nikdo však není sám, nic není osamocené, všichni jsme součástí vyššího Celku. To už jistě znáš z různých knih, které jsi četl. Vztáhl sis to však opravdu i na sebe, na svou pozemskou úroveň, na svůj život na této nádherné planetě Zemi? Život se tady v současné době jeví tak, jako kdyby se vymknul jakékoli kontrole. Nic není tak, jak bývalo, žádná pohoda. Vane silný vítr a cloumá lidmi. Zasahuje každého na jeho Achillově patě. To neplatí jen pro obyčejné lidi, ale i pro politickou a hospodářskou garnituru země. Také vědomí všeho Bytí se mění. Všechny přírodní bytosti prožívají změny v různých formách. Některé opouštějí pozemskou sféru, jiné zas přicházejí v souladu s novou cestou Země.
Mým dnešním úkolem je nejprve ti předat lásku, láskyplně tě obejmout. Chtěla bych tě ujistit, že si nemusíš dělat žádné starosti, jak to bude probíhat dál. Většina z vás byla totiž doslova vyvedena nebo ještě spíš vyhozena ze svého pohodlně zaběhnutého života. Sdělili jsme ti, že vše podléhá transformaci a tvé Bytí se nyní nově uspořádává. Děje se to na vyšší úrovni, protože jsi koneckonců duchem. Teprve po určité časové prodlevě se vše, co bylo vytvořeno v duchu, projeví i na tvé pozemské úrovni. Řekl jsi svému vyššímu duchu, že jsi připraven na velkou transformaci, že chceš být při tom, jak se Země bude měnit a vydávat na novou cestu. To bylo znamením pro nás, kdo působíme ve vyšších úrovních, abychom se postavili po tvém boku. Nyní vnímej blízkost mého Bytí. Jsem u tebe blízko a říkám ti: "Neměj strach, nic zlého se ti nestane.Přeprogramováváš se na svou interdimenzionální úroveň a přitom ti pomáhá tvé Vyšší já ve spojení s námi a dalšími interdimenzionálními pomocníky. Jak jsi už jistě četl, je to proces, který trvá a bude tě v příštích letech intenzivně provázet. Jde skutečně o to rozpoznat, kým jsi. Že jsi duchem, který se rozštěpil a částí svého Bytí se vtělil do hmotné schránky, aby lépe poznal sám sebe. Prožil jsi tady na planetě velká dobrodružství. Byl jsi vším možným, sbíral jsi zkušenosti, které si v současné chvíli nedokážeš vybavit ani ve svých nejdivočejších představách. Byl jsi mocným králem, zotročeným služebníkem, poučujícím knězem i rozpustilou nevěstkou. Byl jsi vším, také soudcem i odsouzeným. Viděl jsi mnoho a mohl jsi to pociťovat jako bolest nebo lásku. Ujišťuji tě však, že Láska vždy vítězí! Asi však ne takovou formou, jakou si představují mocní lidé tohoto světa, jejichž heslem je: Kdo má moc, ten vládne. Také je třeba přehodnotit dobro a zlo z nového pohledu. Co je dobré a co zlé? Co je spravedlnost a co smíření? Nebo je to láska, která odpouští a promíjí a tím - a to je na tom to nejzajímavější - energeticky vyrovnává v polích vědomí účastníků to, co se událo tak, že se pak vše opět sjednotí v Lásce?
Jsem tu dnes proto, abych ti přinesla svou lásku, svou podporu, svou úctu a řekla ti: "Odpouštěj a promíjej!" Odpouštěj všem, kdo ti z tvého pohledu udělali něco špatného. Možná jsi jim v jiné době provedl taky něco podobného? Možná je to vyrovnání starých dluhů? Kdo to přesně ví? Ty sám na pozemské úrovni často nejsi schopen rozpoznat souvislosti. Tvé Vyšší já to však umí a možná ti ukáže podrobnosti v meditaci, prostřednictvím intuice nebo osobního poselství.Pak pochopíš, proč ještě nejsi se svým partnerem v jednotě a proč s ním nemůžeš žít v míru. Pochopíš, proč je ti šéf protivný, stejně jako ty jemu z vašeho nedokonalého pozemského pohledu. Pochopíš, proč své přítelkyni nedůvěřuješ úplně, protože to může být vazba z minulých životů, která v sobě nese nevyjasněné energetické spojení. Dovol, abychom tě ujistili, že to už nemá žádný velký význam. Země dosáhla tak vysoké frekvence, že proudící Božské Světlo, které téměř automaticky provádí mnoho změn, vše rychle transformuje a vyrovnává. Už se nemusíš ponořovat do hlubin starých vztahů. Úplně postačí, když se otevřeš Světlu a požádáš, aby vyrovnalo všechny nesrovnalosti a nedorozumění. Podpoříš to svým vnitřním odpuštěním a prominutím. Pak můžeš důvěřovat, že tvá cesta k lásce je volná.

Vidím mnoho lidí, kteří uvízli ve starých propletencích. Nejsou to však propletence z minulosti, nýbrž propletence pochybností. Lidé se ptají, zda je to skutečně tak jednoduché, nevěří tomu, že Láska Nejvyššího Stvořitele sem nyní proudí ve velkých vlnách a vše uvádí do harmonie. Přesto je to logicky vysvětlitelné. Každý přece ví, že když se zamiluje, vidí vše jinýma očima. Láska vše proměňuje. Lidové rčení říká, že láska může hory přenášet. Ano, Láska může vyrovnávat i staré životy a staré svazky. Prostě proto, že samotná Láska je Božskou energií. Čistá láska transformuje. Pracujete-li se s fialovým plamenem, pak můžete vnímat jeho sílu. Tento fialový plamen je čistým výtvorem, trojpaprskem ve své barevné vibraci. Mou částí této barevné vibrace je růžová. Ztělesňuji Lásku v jejím ženském aspektu. I když nejvyšší Božská láska nerozlišuje mezi ženským a mužským aspektem.

Ztělesňuji ženskou sílu. Mým prostřednictvím hovoří a působí Božská Matka, která se mimo jiné projevuje i skrz Matku Zemi, která tě nese. Co bych ti dnes chtěla sdělit je: nechej vše odejít, přestaň lpět na starém. Odpusť svým spolubojovníkům jejich činy a prohlédni si svá zranění. Krátce se na ně podívej a rozpoznej, kde jsi byl hluboce zraněn, zda na těle nebo duši. Kde ještě krvácí tvé srdce a utápí se v slzách strachu a studu? Kvůli jakému činu zůstáváš ještě v roli oběti? Kdo je obětí, ten nemůže prožívat opravdovou Lásku Boha. Strach a stud jsou jako mlžný závoj, který ti brání, abys vnímal Lásku Nejvyššího Stvořitele. Představuješ si, že jsi od Stvořitele oddělen. Myslíš, že tě nikdo doopravdy nemiluje a že si to ani nezasloužíš. Tyto pocity vedou k tomu, že si připadáš oddělen a osamocen. Kdo se cítí sám a osamělý, vypadl z toku Božské lásky. Je lehčí odpoutat se od role pachatele než od role oběti. Často je postoj oběti svým způsobem pohodlnější, dokonce i příjemnější. Kdo se cítí jako oběť, má pak také vždy nějaký argument, proč určité věci v jeho životě nefungují. Z energetického hlediska se oběť stále točí v nekonečném kruhu své ochoty být obětí. Ráda si pak na sebe bere další potupu, protože je přesvědčená, že si nic jiného nezaslouží. Často to ani neprožívá vědomě, ale je to v jejím podvědomí. A to řídí pozemské chování.

Jak lze tento koloběh ukončit? Odpusť všem, kdo ti způsobili potupu, i když se to stalo tak dávno, že už si to nedokážeš vybavit. Promiň jim to. A odpusť zejména sám sobě.Slabiny a nedostatky, o kterých se domníváš, že je máš, nepokládej za špatné. Zvol si k sobě nový, přívětivější přístup podle hesla: Jsem dobrý právě takový, jaký jsem! Řekni si: "Všechno v mém životě mělo smysl, nyní je čas na změnu. Přijímám ji a volím božskou cestu, cestu k Jednotě, cestu k Nejvyššímu stvořiteli, cestu Lásky!"

Božská matka, která je instancí ochrany a bezpečí, ti sděluje: Vše je dobré takové, jaké to je, nic ti nebude chybět, protože na svých ramenou neseš plášť Lásky. Všechny záležitosti, které jsi ve svém životě ještě neurovnal, lze vyrovnat pochopením pro chování ostatních lidí. Rozpoznávej v každém svém protějšku duši, která má úplně stejné starosti a problémy jako ty. Uvědomuj si v každém člověku jeho božské jádro. Všichni mají své Vyšší já, které je doprovází, které se chce víc projevovat a urovnávat cestu. Všichni mají v této době ochranu Nejvyššího stvořitele a skrývají v sobě jeho Lásku. Jen si to mnozí ještě neuvědomují a dál bojují ve své bitvě na vítěze. Uvědom si, že neexistuje vítěz, neexistuje někdo nejlepší. Všichni jsou nejlepší, všichni lidé jsou součástí Božské matky, která v sobě nese mimořádnou sílu nového tvoření a zrození.Sděluje všem lidem, že už je opravdu čas složit zbraně a ve svém bližním uznávat stejně rovnocennou bytost stvoření, za jakou bys měl přijímat i sám sebe. Vždyť jste koneckonců všichni jedno. A ty si uvědomuješ stále víc, že každá myšlenka něco tvoří. Nejen pro tebe, ale že tvoří i kolektivní vědomí, ke kterému mají přístup všichni lidé a z něhož se vyživují!

Milí přátelé, muži a ženy, jsme v době největší transformace, jaká se kdy na Zemi udála. Všichni se účastníme překračování veškerých hranic duality. Buď průkopníkem této doby a rozpoznávej, že máš ve své ruce i ve svém srdci klíč k vlastní transformaci, jež je úzce propojena s ostatními. Tvé srdce je vstupem k Nejvyššímu zdroji stvoření. Ve tvém srdci je nejvyšší magnetická síla, která je úzce spojena se stvořitelskou silou. Tvé Vyšší srdce je zdrojem Lásky a branou k vyšším dimenzím. Kdo své srdce neotevře pro sebe ani pro ostatní, nebude moct vykročit na cestu k Nekonečnosti a dál bude pokračovat na své cestě v dualitě. Mít otevřené srdce také znamená, že se člověk vystaví strachu, který ještě každého hodně trápí. Postav se svému strachu, že nejsi milován, měj odvahu dělat neobvyklé věci, jichž by ses dříve nikdy neodvážil, protože jsi měl strach z odsouzení a hlubokého pádu. Božská matka tě podporuje jako své dítě a povzbuzuje tě, aby ses stal pokojným bojovníkem, který v sobě nese vize Nové země, jež chtějí být uskutečněny, ač se dříve zdály nemožné. Osvoboď se od svých starých okovů strachu a studu. Převezmi zodpovědnost za sebe samotného, i když tím možná vyděsíš své nejbližší milované nebo je dokonce i rozhněváš. Kdo může vědět, co v tobě skutečně spočívá a co tvá duše nyní chce prožít? Možná, že svou odvahou žít skutečně svůj život dodáš potřebnou sílu i ostatním, aby udělali totéž. Kdo ví? Cesta k opravdové Lásce je záhadná a mnohotvárná. Neboť láska znamená také prožívat sám sebe a důvěřovat Bohu v sobě. Síla Božské matky je jemnou silou, která nyní obklopuje Zemi a která působí i z těch největších hlubin a transformuje vše, co ještě ovlivňuje tebe, všechny ostatní i trojdimenzionální bytí Země. Pro Božskou matku je Láska měřítkem všech věcí. Nic a nikdo se jí nemůže ubránit, protože je to prasíla všemohoucího Stvořitele, jež takto působí.

S láskou tě podpírám, když potřebuješ pomoc, osuším ti slzy, když budeš plakat nad všemi poraněními, která stále ještě krvácejí. Měj odvahu přijímat sám sebe a odkládat staré vzorce strachu a studu. Jsem tvou služebnicí a doprovázím tě na tvé cestě k dokonalému uzdravení. Co máš dělat? Pozvedni se, napřim záda a uvědom si: Ty jsi velká stvořitelská bytost, která se vydala poznat Zemi, avšak svůj domov má ve vyšších dimenzích. Poznávej pozemský život jako nádherný zážitek. Miluj sám sebe a Zemi a buď vděčný za tyto zkušenosti, avšak nenech se jimi již nadále ovládat. Z tohoto pohledu pozoruj veškeré dění ve svém životě se vztyčenou hlavou. Božská matka je s tebou!
Ukláním se před skutečnými mistry života, jimiž jste!
Jsem Marie Magdalena
Přijala Barbara Bessen v říjnu 2010. Článek je k volnému použití, změny v textu nejsou povoleny. Z německého originálu http://www.kryon-deutschland.com/channeling_okt10.html prowww.novoucestou.cz přeložila Jana S.

STUDIE VĚDOMÍ VENUŠE

6. června 2012 v 8:49 Doteky Nového ŽivotaSTUDIE VĚDOMÍ VENUŠE

Co to znamená milovat a být milován? Proč každý z nás touží po přátelství a náklonnosti, dávat a přijímat lásku bezpodmínečně? A co je pravděpodobně nejdůležitější? Kde je možné jí nalézt? Odpověď je,jako vždy uvnitř.Láska je tím, čím jí učiníš ty,jelikož LÁSKA JE VŠECHNO.Láska je Vědomí a Vědomí je ve skutečnosti Láska.Milovat je tvoje vlastní odměna,když miluješ, jsi milující a za tím je Láska,čili rovněž jsi milován.Chceš opravdu být? Zamilovaným? Nejprve musíme poznat skutečnost,že existuje jen Láska.Kdykoliv se uzavíráme před láskou, je to jen potřeba získat jí zpět.Nestýskejme po lásce a citu,pokud jsme stvořeními,které pouze "potřebují",….jsme plni nejistoty,toužíme po opravdové lásce,ale přitom jí ve skutečnosti jsme.

Tak dlouhý čas Venuše skrývala svojí pravou tvář před naší zrakem,zamračená toxickými mraky,astrologicky významná pouze pro stávající potřebu našich citů a lásky ve snaze o potěšení.Tak, jako byla role mladých žen omezena ve Věku Ryb, tak jako zmizelo povědomí o čistém vzduchu,tak "zmizela" i Venuše. Jenže ONA je více, než jen objektem našich přání a tužeb,více než potřeba lásky a sjednocení s někým.ONA je SMARAGDOVÁ SESTRA,která nám přináší Růži čisté lásky,Ducha vítězství Lásky nad všemi věcmi.

PŘEDSTAVENÍ VENUŠE

Venuše je nejbližší a nejvíce sesterská planeta v okolí Země,podobná tvarem i formou,i když je pod vlivem pokročilého skleníkového efektu.Nachází se 102 000 000 km od Slunce s atmosférou oxidu uhličitého,kyselými sirnými dešti,neobvykle silným větrem,denní teplotou 475 °C (i přes poměrně krátkou vzdálenost od Slunce jsou na Venuši extrémně nízké teploty v noci - smrtelných -170°C) a atmosférickým tlakem 90 krát vyšším než na Zemi.Tak odpusťte nazvu-li ji pekelným místem.
Ale musíme se dívat z jiného úhlu pohledu. Pozice Venuše je v dokonalé pozici z hlediska Země z důvodů,které se stanou jasné.Ale musíme vzít v úvahu to, co ve starověku?... to,že vychází i zapadá se Sluncem.To vyplývá ve skutečnosti z našeho pohledu,že je na oběžné dráze blíže ke Slunci.Ve starověku jí z tohoto důvodu nazývali Jitřenka - (Phosphorus nebo Lucifer,což znamená Světlo nesoucí, a toto jméno bylo později zkresleno k určení Lucifera,kdy Kult Bohyně byl podroben organizovanému náboženství) - a Večernice ( Hesperus, což znamená západ).Nikdy není k vidění více, jak tři hodiny před východem a tři hodiny po západu.ONA přichází proto, aby oznámila našemu vědomí nový úsvit, nebo novou noc,často ve společnosti mnohobarevných šatů překrásných barev na nebi, které se nikdy neopakují.( Merkur je rovněž některými nazýván ranní a večerní hvězdou,ale je mnohem více zatemněný, než Venuše, a je k vidění pouze pár týdnů v roce).Venuše je zase mnohem jasnější,je třetím nejjasnějším nebeským objektem po Slunci a Měsíci.Podobně jako Měsíc,s kterým je astrologicky spojena.
Venuše se objevuje na nebi v několika fázích.Čas plné Venuše je - když je na opačné straně Slunce než je Země.Je to nejvzdálenější pozice,proto se nám zdá nejmenší.Venuše je nejjasnější ve fázi půlměsíce.V tomto čase je nejvíce viditelná pouhým okem…asi 15 krát jasnější než nejjasnější hvězdy.Fáze Venuše se uskutečňuje jednou za 1,6 roku,ale tranzit Venuše přes disk Slunce (zatmění Venuše - Slunce,které načítá kosmickou energii, a které nazývám Galaktickým programováním) se vyskytuje velmi vzácně,uskutečňuje se jednou za století v páru,naposledy v roce 2004 a 2012 ( někdo může spatřit konvergenci s Mayským Kalendářem) níže řeknu více o této korelaci.

U starodávných mudrců byla Venuše ztělesněním bohyně Lásky : Venuše,Afrodity,Isis,Astarte,Kamaly,Friggy,Evropy,Mut,Grácie,Lamii a dokonce i Julie.Každá s nich je částečným vyjádřením téže nepopsatelné celé bytosti,archetypu či koule.Jako taková je ženskostí,milenkou, nebo sestrou protipólu mužnosti Marsu.Tyto planety představují polaritu jako Slunce a Měsíc,ačkoliv je to všeobecně méně vyjádřeno v Universu,ale více v lidském pohlaví,cítění a touze. Mars má snahu obětovat svou touhu a vášeň pro ostatní,zatímco Venuše představuje snahu na cestě touhy přilákat a posílit spojení svazku více magneticky než elektricky. Ve Sluneční soustavě stojí Země ve středu mezi Venuší a Marsem,stejně jako lidstvo v místě rovnováhy mezi pohlavími.
To přitahuje naši pozornost k pravdě, že každý muž a každá žena a opravdu každá věc na Zemi je výsledkem bytí z části magnetické a části elektrické,rovněž tak v části muže a části ženy,protože v každém horoskopu se stejným dílem nachází Mars a Venuše,i když v nekonečně různých pozicích a aspektech.Pohlaví je ve všech věcech,nejenom v těch, které obvykle považujeme za živé ( dále meditace na toto téma bude poskytovat více důkazů o tom, že všechno je živé). Každý z nás obsahuje polaritu opaku,který podvědomě hledá vlastní sebevyjádření a realizuje se prostřednictvím vztahu s pravým partnerem, na kterém můžeme poznat tyto nevědomé části sama sebe.Důležitou součástí všech našich životů, je hledání vztahu, který má tolik podob, kolik je jednotlivců, ale samozřejmě nekončí vždy stejně. Záleží na tom, kolik Lásky jsme vyslali, kolik Lásky přinesli do domu.
Podle mého názoru totéž platí o Venuši. Kolik je ztracené Lásky v Ráji, nebo kolik je Nebe na Zemi,které často hledáme venku a to vysvětluje esoterické tajemství spojení mezi Venuší a padlým Andělem,známým jako Lucifer.To vysvětluje proč je tato planeta považována za naši sestru.Myslím, že Venuše udržuje milující vibrace Země takovým způsobem, jakým může ladička v hudbě udržet vibrace šířící se prostorem,nebo jako sestra může vyléčit svojí sestru.Stejně jako Měsíc uzavírá všechny naše nevědomé vzorce a uvolňuje zpět na nás, abychom si uvědomili jejich opětovné zapojení do příslušných částí cyklu, stejně tak Venuše působí, jako správce Lásky, na kterou jsme zapomněli…osobní Lásky našeho Jáství…Potenciál lásky je opravdu neomezený a Venuše představuje nejpřirozenější způsob lásky, jak tohoto potenciálu lze dosáhnout.

ASTROLOGIE VENUŠE

Podle mě existují tři prvky související s naší astrologií Venuše, i když se vzájemně ovlivňují, a jsou tak různorodé,že pokrývají obrovskou možnost věcí.
Zde je výběr z Encyklopedie Astrologické medicíny (1) jedna z mých nemálo knih o astrologii, a říká o jejich hlavních rysech:

Umělecký…bezstarostný…teplý a vlhký…erotický….harmonický…milující šílenství…zamilovaný…smyslný….uklidňující,uspokojující…výživný…plodný..letargický…plný radosti…plný kouzla…plný vděčnosti…hezký..plodný…blažený…emotivní …veselý…příjemný…žijící svobodně.

To jsou dobrá místa, jak začít svoji vlastní meditaci o vlastnostech a povaze Venuše. Moderní astrologové a veřejnost nám rozšířila seznam, takže astrologický popis Venuše vypadá nyní asi takto:

Vztahy lásky,sexualita,kreativita a umění,radost a emoce, zkrášlování, přitažlivost, ženskost,sestry,všeobecné vztahy se ženami,touha být žádoucím,nalezení harmonické podobnosti na základě srovnání.
Pokud vidíte souvislosti mezi těmito věcmi, pak jste udělali krok k energii Venuše, s kterou máme všichni zkušenosti svým vlastním jedinečným způsobem.Pokud můžete opravdu POCÍTIT to spojení,pak jste ho dosáhli.
V království rostlin i zvířat je Venuše síla přinášející oplodnění a se svojí opačnou temnou stránkou rozklad a dravost.V lidské sféře se zaměřením na mnoho věcí.Pro přehled - má celkový vliv Venuše na tři touhy, nebo prvky,které je možné najít v každém lidském životě. Jsou výsledkem mých meditací o klíčových slovech, které popisují vliv Venuše příslušně na úrovni mentální, astrální a psychické.Udělala jsem to pro vysvětlení energie Venuše v tomto článku,prosím neomezujte vaši kreativitu,nemusíte to uznat za absolutní rozvrh.Tyto prvky jsou:

- Tvořivost,umění
- Radost,pocit
- Sdílení,dávání sebe

PRVEK TVOŘIVOSTI

Prvek tvořivosti a umění je nejabstraktnějším prvkem Venuše. Každý z nás má individuální a osobitou potřebu kreativní činnosti,může to být: pletení,výchova dětí,malování,psaní,práce na počítači,nebo pozorování hvězd. Každý z nás dělá ve svém životě něco uměleckého či kreativního. Každý z nás má svůj vlastní a jedinečný pohled na to, co je Umění. A to způsobuje co se nám líbí. To je první část o významu Venuše v našem životě.
Po sérii kreseb v jeskyních zjistíte, že tento prvek jde s námi od úsvitu lidstva.Mnoho z našeho umění je vytvořeno prostřednictvím vyjádření našich pocitových potřeb a emocionálního vkusu,emočních reakcí, vnitřních zkušeností,hmatatelné a projevující se energie.Opravdu tento prvek tvořivosti (uvádím zde také všechny formy sportu a atletiky jako tvůrčí nebo umělecké činnosti) je tak hluboce zakořeněn v lidském chování,kterému říkáme - přirozené - nebo lidská přirozenost, protože se zdá, že není možné odolat kreativnímu bytí.Individualizujeme všechno, čeho jsme se dotkli a často jsme kreativní i proti své vůli. Obecné umístění v každém grafu ukazuje naše přirozené vyrovnání tohoto prvku kreativní tvořivosti. To bylo pozorováno statisticky ( ve vyčerpávající studii Michela Gauquelina v Cosmic influences on human behaviour) ,že v momentu narození osoby mající Venuši v Medium Coeli (přímo nad hlavou) neboli v Ascendentu (ukazující se na východě) jsou Venušané profesionálně přitahováni k povolání Venuše čili: umění,krása,léčitelství,jídlo a pití, smyslové potěšení atd. To platí v naprosté většině případů. Venuše se ukazuje nejen ve znamení zvěrokruhu prostřednictvím umění a kreativity, z které plyne naše vlastní kreativní síla, ale ještě důležitější je, že ukazuje na celou dynamiku našeho přístupu, uznání a využití celého uměleckého prvku.

V rámci fotografického obrázku se skutečně jedná o povědomí Venuše.

link filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=fH94dD_D1sY&feature=player_embedded

Umění je obecným výrazem archetypů ve formách prostřednictvím tvůrčích aktů. Archetypy naplňuje nadšení a podporuje všechny umělecké akty, jelikož pro tento proces je tak důležité vyjádření pocitů, a můžeme říci, že umění je výraz pocitů,které máme v souvislosti s archetypy vyskytujícími se uvnitř nás nebo vně.Tyto archetypy jsou ty samé jako v mytologii, náboženství, společnosti i myšlenkách…ty samé jsou popsané v nejasných představách tarotu,sféře Stromu Života, planetách v astrologii, andělích …etc. A jsou doslova nekonečné,neustále se vyjadřující prostřednictvím našich životů. Naše Venuše, to jsou dveře na dvě strany,díky kterým můžeme archetypy vnímat v syrovém stavu skrze tvorbu umělecké činnosti, skrze naše kreativní díla, která se rodí a žijí v materiální existenci v našem světě .Například Venuše v ohnivém znamení rozněcuje prvotní tvůrčí akt, impuls k nové tvorbě, jarní umělecký proces…jinými slovy narození sil archetypálních forem. Tak to je, jelikož ohnivá znamení jsou nejvíce bezprostředně naladěna na tyto archetypy. Toto naladění je intuitivní. Ohnivá Venuše to je mimosmylové vnímání a nadšení z nových možností a originálních impulzů,které jsou často entuziasticky a energeticky uzavřené. Vytváří motivaci a nadšení, počáteční stimul, nebo impuls potřebný na začátku a v průběhu každého kreativního projektu. Intuitivní znaky si ohnivá znamení často nejsou neuvědomují ani své vlastní mimosmyslové tvůrčí síly ani zdroj ve světě archetypů.Obecně platí,že oni mají prostě štěstí, tušení nebo silné nutkání něco udělat. Často také cítí vzrušení,které se promění v netrpělivost, když se kreativní vize ukazuje pomalu. Ačkoliv síla této kreativní energie je prostě syrový potenciál, jeho slabostí je často neschopnost vytrvat tak dlouho, aby se vize stala skutečností. Rychle přijde další impuls táhnoucí energii někam jinam.

PRVEK POTĚŠENÍ

Potěšení nebo pocity se nacházejí v srdci Venuše.Venuše je utěšitelem, luxusem přitahujícím krásné a příjemné věci, ženská povaha,která symbolizuje kruh ducha na kříži matérie, původem ženské anatomie a plodnosti egyptské Ankh. Prvek potěšení, sesterský přívlastek lunárního prvku odpovědí a reakcí.Venuše je archetypem citlivosti a hodnoty a všech těch aspektů Jáství, které vytváří pocit příjemného potěšení.Tajemství, které nám Venuše ukazuje je tak velké a krásné,že můžeme jen těžko definovat,co je, nebo není příjemné. Toto měřítko je nekonečné, protože osobní cítění každého člověka je jiné. Dá se ale říci, že to jsou věci, které těší nás všechny…dýchání, pohodlí, štěstí, sexuální spojení. Ale to, jak se těšit z těchto věcí, nebo specifika, která se nám líbí,co s námi opravdu hýbe, co v nás Venuše probouzí, je místo, kde se lišíme, a je nekonečné a přitom žádné. Uvědoměním si toho, co se nám líbí a co se nám nelíbí, může být samozřejmě pro nás velmi přínosné. To vlastně reprezentuje naši astrologickou Venuši a dává nám dokonalý a objektivní symbolický obraz našeho (evolučního) těla pocitů, pokud umíme plně vyčíst znaky symbolu z našeho data narození.

Planety mají povahu čaker, jsou to body zaměřené na silnou koncentraci energie,které v kosmické tělesu Sluneční soustavy představují energie mezi mužem a ženou a naopak.

PRVEK SDÍLENÍ

Je to prvek spojení. Je to především touha být milován. Zamyslete se na chvíli a zeptejte se sami sebe, jak často slyšíme říkat ženy, že chtějí nebo potřebují být milovány. A jak často slyšíme muže vyjadřovat tu samou potřebu? ,Prvek sdílení je touha být milován,to je celková hodnota Venuše a ženy mají přirozenou schopnost identifikovat se s ní silněji než muži, které častěji personifikuje Mars, nával touhy, potřeba naplnění touhy druhými. Být vytouženým a toužit je to samé jako dávat a přijímat, protože dávání ze sebe je jako dávání sobě. Osud muže je osudem ženy?...společně spolu klesají a stoupají. Muž je vtělením lásky a pravdy a žena je vtělením lásky a pravdy. Oba dva jsou jedním a tím samým jen jinak vyjádřeným. Sdílení je výměna lásky a náklonnosti. Může to být polibek na tvář,přepůlení sendviče, nebo dárek mnoha miliónů liber.Všechno je to stejné, pokud za tím stojí láska, jedině láska je vždy rovná a spravedlivá. Může se časem stát naším pokřiveným názorem, že se jí zbavujeme tak, že dáváme, nebo že lásku můžeme ztratit a získat. Nicméně je to iluzorní příznak propasti…ozvěna hlasu - že naše pravdivá láska, která nás neustále volá od všeho, co nás od ní odděluje. Vše co sdílíme roste, každý milovaný vztah dělá svět více milovaným pro každého.To platí i pro to, na co nejvíce zapomínáme….milovat sami sebe.V případě známek ve vodě,onen nedostatek lásky k sobě vnímá velmi osobně….pocit,že láska jen bolí. To může být vnímáno, jako romantické zklamání, jako v případě ohnivých znamení,která mají tendenci posílat nedostatek lásky sami sobě, jako zidealizovaný obraz skutečného člověka.To může být vnímáno jako odcizení, neschopnost spojit se s druhými na hluboké emocionální úrovni, k čemuž mají sklony vzdušná znamení. A v zemských znameních jako zoufalý pesimismus a skepse vůči všem pocitům. Jakkoliv se nám to zdá, všichni jsme stáli tváří v tvář zklamání srdce, že srdce se zdá být prázdným prostorem, propastí, která teskní nad svým uzamčením či odloučením, aby vyplnila prázdné díry. Odpověď na tuto otázku hledáme venku a tím samým způsobem se snažíme udělat opravu tam, kde není potřeba.
Venuše v našem horoskopu je symbolem našich dovedností a schopností sdílení, ve kterém se cítíme nejvíce svobodní a šťastní. Spolu s Marsem nám dává přehled o našich postojích a vztazích. Když se podíváme na tyto planety společně, ukazuje nám to mnoho o dynamice našich mezilidských vztazích, ale v žádném případě nejsou jedinou důležitou oblastí ve vztazích v astrologii. Jakékoliv dva grafy mohou být porovnány a šikovný astrolog pak může interpretovat velmi složité a individuální kombinace s cílem získat vhled do elementární síly, která působí mezi dvěma lidmi. To se nazývá synastrie, a je to velké umění, které vyžaduje dobré praktické znalosti metody interpretace horoskopu a má význam psychický nebo intuitivní.To v praxi využívají úspěšní talentovaní poradci astrologie na celém světě. Synastrie ukazuje, jak dva lidé ve vztahu na sebe navzájem působí. Individuální kosmografy mohou být rovněž spojené dohromady, to se nazývá vektorový diagram…který je symbolem podstaty vytvářející vztahy mezi dvěma lidmi. Často lidé, kteří nevědí vůbec nic o astrologii jsou překvapeni, jak astrolog popisuje vztah s osobou, kterou vůbec nezná - tak velmi výstižně a důvěrně, jako kdyby si byl důvěrně vědom, jak se oba lidí ve vztahu cítí.To je magie osvíceného porozumění vektorového grafu.
Lidé se často ptají astrologů na vztahy s druhými. Z mnoha těchto otázek vyplývá špatné pochopení toho, co astrologie může udělat a co ne. Samotný horoskop je možné vnímat jako zdroj potenciálu, který se časem přirozeně rozšiřuje, který s vámi bude komunikovat a který se bude realizovat.To nás vůbec neomezuje, protože všechna omezení, která zažíváme, jsou naše vlastní, a Venuše zde není výjimkou. Když se někdo zeptá astrologa : …..a kdy najdu lásku? ( to může být člověk, pro kterého má Venuše jedinečné výzvy), může astrolog vyjádřit několik možných cest, které mohou naznačit potenciál v časoprostorovém kontinuu, ale je na nás, zda tento potenciál využijeme, zachytíme všechny energie, vytvarujeme naši vlastní existenci zkušenostmi, které přicházejí.Většina lidí se řídí pověrou, že všechno, co se s nimi stane, je psáno ve hvězdách…což paradoxně je i není pravda. Je potenciál obecných věcí uvnitř nás, nebo někde daleko?.....to jak se se vším vypořádáme, a co s tím uděláme záleží jen na nás.V opačném případě by existoval jen mechanický vesmír a my jsme byli pouze součástí bezduchého přístroje, kde by naše životy byli nahrané jako na počítači. Příroda opravdu nefunguje takovým způsobem.
Mylné pochopení astrologie vychází z nepochopení povahy svobodné vůle a osudu. Stejně jako dávání a přijímání…to jsou protipóly jedné a té samé věci….a proto jsme jedno. Psycholog Jung na to upozornil, když řekl : "Je charakter osud? Je to jemný paradox, který musí být pro každého srozumitelný, kdo chce pochopit jak opravdu astrologie funguje.

OPEŘENÝ HAD A RŮŽE

Teď bychom mohli mluvit o zodiakálním postavení Venuše ve vztahu prvku sdílení, ale úvahy, které jsem již poskytla, by měly stačit k pochopení toho, jaký význam má Venuše.
To, co je nám příjemné, je to co hledáme ve vztazích. Podobně jako láska k umění je odrazem umění k lásce. Více jsem o tom psala v předchozích dvou prvcích a to může být extrapolované do sféry lidského soucitu a vztahů. Spíše než procházením dvanácti znamení, bych vám ráda nabídla na oplátku něco z hloubi srdce.
Pro začátek bych vám dala několik málo tipů o Venuši. Znamení, jaké v naší geocentrické percepci zaujímá Venuše v momentě narození, obecně popisuje náš vztah ke vztahům.Vzhledem k tomu, že Venuše je na orbitu blíže Slunci, než Zemi,takže z pohledu ze Země se obvykle zdržuje ve stejném znamení jako Slunce. To také můžeme nalézt ve znamení sousedním,nebo předchozím nebo následujícím, maximálně ob dvě znamení v obou směrech…V každém z 12 slunečních znamení je 5 možných variant s Venuší.Zapamatujte si 5….to má velký skrytý význam. Přirozeně následujících 12 znamení je: Beran,Býk,Blíženci,Rak,Lev,Panna,Váhy,Štír,Střelec,Kozoroh,Vodnář a Ryby.To je důvod, proč počítačem vygenerované horoskopy mohou dojít pouze sem….to jednoduše shromažďuje všechny kousky skládanky, ale neřeknou nám, jak a proč spolu pracují a tak mysl neodhalí nic o celkovém obrazu puzzlí. Takové výklady jsou dobré pro pochopení základních funkcí grafu, ale nenabízejí nic, než zmínku o všech ingrediencích, bez myšlenky,co z toho vznikne.Ve skutečnosti tato část prvku sdílení (vnímání obecných funkcí horoskopu je plně vnitřní záležitostí) evoluční celistvosti je jedním z nejvíce magických a nejzajímavějších objevů astrologie. Je to umění smíchané s přírodními vědami vesmíru. Na obrázku je trajektorie planety Venuše. Pohyb je spirálovitý. Jednou blíže ke Slunci jednou dále, jednou výše, jednou níže…pět smyček kolem Slunce.

Tato nauka je viditelná v celé naší Sluneční soustavě…ve skrytých vzorcích rýsujících se v prázdnotě přes planety, které zde putují ( to samé slovo vychází ze slova poutník). Ale které ve skutečnosti tvoří velký balet, který je okouzlující a krásný v tvoření svojí plnosti. Obecně platí, že naše moderní mysl ho ztratila, když jsme rozdrobili čas na zlomky sekund, ztratili z očí velké kosmické měření a makrokosmické vzory, v nichž jsme obsaženi. Starověké národy byly daleko více spojeny s kosmickými hodinami. Mnoho lidí harmonizovalo jimi svoji společnou existenci.
Mayský lid byl hluboce spojen s Venuší.Ve skutečnosti jejich Kalendář vychází z jejích cyklů. Podle nich se ona ?..nebo ..on?...nazýval Quetzalcoatl, Opeřený Had.V Mayské víře přišel na Zemi žít jako člověk, a před vznesením jako Bůh a byl identifikovatelný s večerní hvězdou Venus Hesperus.
Když Venuše obíhá Slunce,existují body, kdy je Zemi nejblíže, pak zmizí z našeho pohledu a objeví se za 8 dní. Pak zase zmizí a krouží kolem Slunce na druhé straně, tentokrát ale déle v průměru asi 50 dnů. Čas,kdy je Venuše neviditelná mezi Zemí a Sluncem, nazýváme nižší konjunkcí.A když je na druhé straně Slunce nazýváme to vyšší konjunkcí. Když přechází z nižší konjunkce do vyšší, pak je Venuše Lucifer, ranní hvězda, a když přechází z vyšší konjunkce do nižší pak je Venus Hesperus,večerní hvězda. Body na výkresu označené jako narozeniny…..vzetí do Nebe…..jsou místa, kdy se Venuše objeví a zmizí na druhé straně Slunce. Když se objeví na naší obloze a zase jde pryč. Body, které nazýváme sestup a vzestup, to jsou místa, kdy je nejvíce vzdálená od Slunce.Tak daleko na východ nebo západ, jak jen může být, v konsekvenci je tedy nejjasnější a největší. Mezi narozením a smrtí vyplňuje růžovou oblast - není viditelná, zaplaví horizont na 8 dní,tak jak to udělal Bůh Opeřený Had před zmrtvýchvstáním a novým vznesením se do Nebe.

Mayové si toho všeho byli vědomi a na tomto základě založili svůj slavný kalendář. Nejenže znali cykly Venuše, ale uvědomili si, že v její existenci je pevný vzor. Ona nám ukazuje svojí tvář pouze v čase nižší konjunkce….ta samá tvář, která je odvrácená od Slunce, jako vyšší konjunkce, jako kdyby jí dělila Země od vesmíru.Ta tvář to je Ishtar Terra.Ona zná další tajemství. Pokud se spojí zodiakální body vyšší a nižší konjunkce, body maximální elongace, nebo jasu, body, které se objeví zase zmizí. Stručně řečeno každý z bodů cyklu, je znázorněn na mém obrázku, to je 5 cyklů,které tvoří pentagram pěticípé hvězdy.Takže když Venuše opisuje kolem Země vzor dokonalého pentagramu, pomalu v protisměru hodinových ručiček, Opeřený Had se elegantně vlní časem i prostorem, nakonec končí v plném obvodu a tím nabízí Růži Venuše.
Myslím, že se mnou budete souhlasit, že je to vzrušující a krásný dar pro nás pro všechny.
Doufám, že vám tento stručný popis Venuše změnil pohled na přírodu, nejen na trávu a nebe kolem sebe, ale na celý vesmír?.....místo, kde kvetou galaxie a Slunce splétá svoji síť sofistikovaných vzorů, které jsme ještě plně neobjevili, i když jsou všude kolem nás prostřednictvím přírody.
Odkaz na celý článek:

http://franzbardon.pl/artykuly/astrologia/wenus.php

autor Monika http://monikaczyrek.blogspot.cz
překlad Lenka Sýkorová

Všechno, co se odehrává v tvém životě, vychází z tvého vědomí.

6. června 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Všechno, co se odehrává v tvém životě, vychází z tvého vědomí. Povznes své vědomí, a povzneseš tak celou svou bytost, svůj celkový pohled na život a začneš žít plným a slavným životem, který je tvým pravým dědictvím. Můžeš o tom slýchat, můžeš vidět, jak takto žijí druzí; ale dokud tato skutečnost nevstoupí do tvého vědomí a ty ji neuplatníš sám u sebe, nic se nestane. Zdánlivě nejprostší, jakoby dětské duše mohou přijmout království nebeské daleko snáze než duše rozumově nejvyspělejší, které si myslí, že znají na vše odpověď rozumem, ale jejich vědomí se dosud nepovzneslo na vyšší úroveň. Každá duše může dosáhnout vyspělého stavu vědomí. Lze jej však dosáhnout pouze z nitra, vnitřním poznáním, inspirací a intuicí, jež nevyžadují vnější znalost a vědomosti. Všechny tyto kvality j sou uvnitř každé duše a prostě jen čekají na rozpoznání a uplatnění v životě.

Co se děje aktuálně…

6. června 2012 v 1:06 Aktuální novinky


Co se děje aktuálně…


První dny června se tváří opravdu nevlídně nejen podle počasí, ale i podle aspektů hvězdného nebe. Napětí střídá nervozita a stres, časté mohou být hádky, vnitřní neklid a drobné úrazy. Končí totiž osmileté období, které začalo 8. června 2004 konjunkcí Venuše se Sluncem. Toto období bylo vstupní bránou do Zlatého věku. Podle Mayského kalendáře je rok 2012 koncem mnoha přechodových cyklů a počátkem Zlatého věku osvícení. 6. června 2012 končí jeden z těchto cyklů přechodem Venuše přes Slunce.
Je všeobecně známé, že noc je nejtemnější těsně před svítáním. A tak i během minulých osmi let procházela planeta i lidstvo nejtemnější krizí, která v těchto dnech vrcholí.
Venuše Jitřenka je nositelkou světla a po celých osm let zaplétala své energie lásky a Jednoty do vědomí nejen planety, ale také do srdcí všech lidí.
Vědomí Jednoty tedy sestoupilo k Zemi a jejím prostřednictvím ke každému živému tvorovi, který se na planetě pohybuje. Následkem tohoto cyklu se nejen hroutí staré struktury, ale končí i nadvláda ega. Vědomí člověka přestává být oddělené od Boží Jednoty a opět se navrací do svého celistvého stavu. V Bibli je tento proces označen jako Druhý Kristův
návrat a následné Království Boží na Zemi.
Není proto náhodou, že uzavření cyklu 6. 6. 2012 je na hvězdném nebi symbolizováno i ostrým konfliktem se symbolem ega - Marsem. Konjunkce Venuše a Slunce stojí v rozporu s projevem Ega a dvě planety, které jsou nositeli života pozemského (světlo Slunce) i duchovního (světlo Venuše) oslabují jeho dualitu. Z temnoty Ega se vynořuje Slunce stejně
jako z temnoty noci svítání. Je zapotřebí se v těchto dnech maximálně otevřít
kosmické energii, uvědomit si své nejvyšší sny a touhy i to, co společně lze
udělat pro celé lidstvo.
Společná práce ve prospěch Světla bude velice důležitá v následujícím období. Ne každý člověk je schopen a ochoten odevzdat svou mysl do rukou vyšších sil a odvrátit se od nadvlády Ega. Ti, kdo minulých osm let pracovali na očistě svého vědomí, nevyhýbali se krizím a řešením problémů, které před ně byly stavěny, jsou nyní předurčeni k poznání
Jednoty a jejímu šíření mezi ostatní lidi.
Sabiánský symbol pro přechod Venuše přes Slunce leccos napovídá. Symbolizuje ženu aktivistku dramatizující své pohnutky v emotivním projevu. Symbol mluví o tom, že to, co bylo objeveno, musí být také vnějškově ztvárněno, což zahrnuje i práci s těmi, kdo si zatím nového nejsou vědomi. Netečná odolnost veřejnosti musí být překonána, což obvykle
vyžaduje emotivní dramatický projev.
Každý, kdo bude chtít tento úkaz vidět na vlastní oči, si bude muset malinko přivstat. Venuše začne být jako malá tečka na Slunci znatelná 4 minuty po půlnoci a sluneční kotouč opustí v 6:55. A protože další tento úkaz spatříme až v roce 2117, vyplatí se každému přivstat si před pátou hodinou ranní, kdy se Slunce vyhoupne nad obzor a v meditaci pozorovat nejen astronomický úkaz, ale s tichou modlitbou přijmout osvobozující energie Zlatého věku.
Červen se tedy odehrává ve znamení duchovního pokroku a nových začátků. Blíženci jsou symbolem duality, ve které lidstvo přebývá mnoho tisíc let.
Úplněk v Blížencích, který se odehraje 4. června přináší stejně jako po uplynulých dva tisíce let Kristovo požehnání a vzbouzí v lidech dobrou vůli. Přechod Venuše přes Slunce zvyšuje tvořivé energie Jednoty a ukončuje osmiletý stav krize.
Novoluní 19. června se odehrává také ve znamení Blíženců a jeho symbol zní: První jarní drozd. Píseň drozda vzniká na základě přírodních popudů. Ukončení osmileté krize přináší
mnohem větší vnímavost člověka k projevům života kolem sebe. A stejně jako drozd přenáší svou píseň do širého okolí, budou tito vnímaví lidé schopni předat pozitivní myšlení ostatním jako dar.
Nezabývejte se tedy malichernými potyčkami, ke kterým vás bude svádět ego, ani strachem z budoucnosti, což je také projev ega, snažícího si udržet nadvládu nad vaší mysli, ale otevřete se všemu novému, co přichází do vašeho života. Jen tak budete moci zaslechnout inspirující píseň drozda, která oznamuje příchod Zlatého věku.Když se v zrcadle podíváme do svých očí

5. června 2012 v 13:02 Skutečný mír je uvnitř

Když se v zrcadle podíváme do svých očí, zažijeme jak Bůh pozoruje sám sebe. Když se zadíváme do očí jiného člověka, možná si všimneme jeho osobnosti a pocitů. Věřte, že přes tyto oči se na vás dívá nekonečno jedné duše. Když si to uvědomíme, do života nám vstoupí více Lásky. Lépe pochopíme, proč doposud některé naše setkání s jinou duší probíhalo právě tak a ne jinak. Anna


♥ KRYSTALY ♥

5. června 2012 v 11:17 Aktuální novinky

♥ KRYSTALY ♥

Lidstvo se připravuje na velké změny na Zemi a proto je dobré být připraven přijmout novou energii.Celý vesmír podporuje naši přípravu na čas Zimního Slunovratu tj. 21.12.2012,kdy hmota změní naše přesvědčení,tvořivost a duchovnost.Konkrétní konfigurace planet urychlí a podpoří proces Vzestupu a vytvoření nového duchovního Vědomí,které bude uctívat život,krásu a lásku na Zemi.Duchovní Vědomí je nová skutečnost bez strachu a projevem lásky do celého života a krásných vztahů - ve štěstí a harmonii.Každý z nás by se měl starat o zvýšení vibrací tak, že bude přispívat ke zvýšení vibrací planety.Někdy každodenní život naše vibrace snižuje,což ruší naši duševní rovnováhu mentálně - emocionální. Pak bychom si měli připomenout,že máme věrné přátele,kteří s láskou očekávají,až je požádáme o pomoc a podporu.Mezi ně patří bylinky a vonné esence (odst.aromaterapie) a krystaly. Krystal je král světa minerálů.Krystaly,kameny,minerály fascinovaly člověka od starověku.Těží se ze Země a vyrábějí se z nich amulety,talismany, které se používají k léčení, nebo k nošení, jako ozdoby.Ve všech civilizacích, ve všech kulturách po staletí (Sumerové, Egypťané, Číňané) hrály krystaly důležitou roli. Počínaje Krystaly - Strážci - ztracené civilizace Lemurie a Antarktidy a konče moderními počítačovými mikroprocesory. Název pochází z řeckého slova "krystalos" což znamená led - zmražená substance. Atomy, které je tvoří jsou v jejich prostoru velmi uspořádaným systémem,vytváří krásné geometrické formy nazývané krystalická síť. Krystaly vznikají v souladu v krásných krystalických formách a vzbuzují obdiv a úžas.Vznikají při chlazení magma v závislosti na hloubce a rychlosti tuhnutí se vytváří různé systémy. Čím větší hloubka (tím silnější tlak) tím větší extrémní podmínky (vysoký tlak,vysoká teplota) při tvoření krystalů,větší dokonalost a čistota výsledného tvaru (analogie). Rostou volně,podle svého řádu do krásy a stávají se čím dál nádhernějšími krystaly. Člověk je stvořený z té samé substance jako Země. Biblická metafora …"…a Bůh vzal kus hlíny a vytvořil z ní svůj obraz a vdechl mu život"…..to je popis vytvoření lidské bytosti.Tak jako hlína, člověk obsahuje krystalický potenciál s možností přeměnit se v živý krystal v důsledku evoluce probíhající transformace,aby se nakonec proměnil v dokonalý krystal se strukturou křemíku.Civilizace Atlantidy milovala krystaly a znala mnoho způsobů jejich využití.Věděli, že krystaly mají své vlastní Vědomí a jsou vzájemně propojeny. Využívali je k uzdravení,omlazení,rozvíjení nadpřirozených schopností, naprogramování informací ( Křišťálové Lebky) a channelingu.Používali krystaly křemenů k telekinezi,levitaci a transportu velkých a těžkých balvanů ( např. kvádrů). Použití silných krystalů křemene,které využívali jako generátory dematerializace předmětů, k teleportaci,kumulovali zásoby energie např. k osvětlení domů a ulic.Podle Řeků z antické epochy existuje ve vesmíru pět geometrických forem,pět mnohostěnů, které zmiňuje v posvátné geometrii Platón.Bez ohledu na vzor krystalu, je jeho základem vždy jedna z platónských pevných látek.Strukturou pevných látek krystalu,které vznikly ve Stromu Života a v šestihranu Metatrona.Když jste připraveni na práci s energiemi krystalů,tím samým způsobem působí na vás.Možná je dostanete jako dar,nebo je najdete,nebo si přitáhnou vaši pozornost a váš zrak, a zájem o koupi.Při pohledu na jejich krásu a jedinečnost uděláte první krok k objevování vlastní jedinečnosti,a protože víte,že krystal je životní energie,vaši láskou "vlastnit" ČTYŘI KRYSTALY PODPORUJÍCÍ PŘÍPRAVU ENERGETICKÝCH ZMĚN ROKU 2012 bude SELENIT - to je překrásný krystal se silnými účinky,podporující proces probuzení čaker "hvězdné duše",naučí vás spojit ducha s matérií tzn. sladit duchovní světlo se světlem fyzickým.U citlivých jedinců zvyšuje telepatické spojení a přináší hluboký duševní klid - ideální pro meditaci.Na fyzické úrovni ovlivňuje kůži páteř,mladistvý vzhled.Selenit mimo úžasného vzhledu obsahuje tajemné vlastnosti. Víme,že už od starověku,Aristoteles říkal,že působí na představivost tajemným způsobem. Přináleží do skupiny devíti krystalů. Které se používají k výrobě speciálních amuletů silných magických účinků.Pro toho,kdo miluje čistotu ducha i těla, je selenit věrným strážcem a štítem proti zlu.Na internetu si můžeme vychutnat velké krásné hroty Selenitu.KYANIT nám posílá velmi delikátní energii na aktivaci čaker.Je užitečný v duchovním rozvoji a navázání kontaktů s vyššími dimenzemi.Přináší klid,rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií,pomáhá při zapamatování a pochopení (interpretaci) snů.Umísťuje se na meridiány, stimuluje tok energie a pomáhá při blokádách čaker.Kyanit stimuluje intuici mimosmylového vnímání,rozpouští stres,pomáhá při vyjadřování citů.Je to jediný krystal, který nekumuluje negativní energie a nepotřebuje čištění ( na rozdíl od ostatních,jejichž čištění energetických nečistot je nutné).Spolu s ostatními krystaly otevírá a čistí jemnohmotná těla.KALCIT ZELENÝ nám pomáhá získat přístup ke kosmickým vědám.Pomáhá nám poznat a porozumět lekcím duše v současné inkarnaci.Je to velký učitel těla a mysli,pomáhá při přeprogramování našeho vlastního života a na počátku veškerých životních změn. Zklidňuje emoce,uvolňuje úzkost a záchvaty paniky.Díky energii kalcitu můžeme pochopit opakované vzorce života a najít nejlepší řešení.Ve fyzickém světě je mistrem v odstraňování bolestí kloubů a kostí a bolestí svalů.Kromě toho snižuje horečku,hojí popáleniny a rychle ulevuje bolesti v určitém místě.To je jeden z mých nejoblíbenějších krystalů v mé krystalové rodině. HEMATIT se používá k aktivaci čaker " Hvězd Země". Hematit je známý jako karneol,protože při broušení se prach stoupající vzhůru mění na červenou.Hematit hraje významnou roli v propojení duše s oběhovým systémem,skrze který duše komunikuje s každou buňkou a stává se součástí genetického kódu,pomáhá více oživit energetické vzorce.Hematit nám dává pocit většího sebevědomí,zlepšuje koncentraci,čistí auru.Pomáhá v zacelování ran a vstřebávání železa - účinný v léčbě anémie. Energetizuje krev,slezinu a obratle.
Je třeba si uvědomit,že krystaly před i po meditaci je nutné vyčistit!

Autor Bo Pa
Monika
http://monikaczyrek.blogspot.cz
Překl.Lenka Sýkorová

MAYSKÝ KALENDÁŘ 5.6.2012 13 IMIX

5. června 2012 v 11:01 Aktuální novinky
MAYSKÝ KALENDÁŘ 5.6.2012 13 IMIX

ČERVENÝ KOSMICKÝ DRAK
DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU

IMIX TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY

Dnes si umyji obličej studenou vodou,otevřu oči a uvidím, že kolem mě jsou samí přátelští lidé.Dnes akceptuji sebe i ostatní se všemi nevýhodamami i chybami,začínám znovu věřit lidem.Teď zažiji pouze to, co chci zažívat. Zachytím milé doteky,přátelská gesta a nový smysl života.Dnes udělám revoluci v oblasti myšlení a vidím, že jsem nikdy neměl nepřátele,ale mnoho učitelů.Od této chvíle se přestávám cítit lepší, než ostatní,nebudu závidět druhým,co sám nevlastním.Zajímá mě, jak dlouho si toto budu pamatovat?

TRANSFORMACE STÍNŮ

Uvěřte nádherné fantazii, že v životě dostanete to, co potřebujete.Otevřete se přijímání.Mluvte o svých snech,přáních,potřebách.

Obživa,důvěra,víra….

ČERVENÝ DRAK - bez ohledu na doprovodný Tón vždy přináší otázky důvěry. Dny označené touto Pečetí se dotýkají pole stínů,mohou se projevit strachem,bezmocí,ztrátou,MACHO postojem, nebo namyšleným Egem.Jelikož ČERVENÝ DRAK symbolizuje svět hmoty,pod vlivem energie stínu se může projevit silným impuls k postranním úmyslům (nadvláda,lakota,chamtivost).Pozitivní dopad IMIX se projevuje jako ochota, jednat, aktivita, nadšení, sebedůvěra, sebeúcta. Energie Dne může zvýraznit poskytování "mateřského tepla",péči a klid. Otázky, kterým ČERVENÝ DRAK přikládá zvláštní význam, jsou otázky matérie,otázky obživy, stejně jako radosti ze života.

13. KOSMICKÝ TÓN TRANSFORMACE SÍLY POHYBU UNIVERSA

TŘINÁCTKA se vás dotýká rukama neviditelných sil, odpovědných za radikální změnu. Tón TŘINÁCTÝ uvádí do pohybu vše, co oponuje změně,co je bez citu,co vypadlo spod kontroly.TŘINÁCTKA může přinést cokoliv, co dramaticky změní váš způsob života.Vězte, že se zde opíráte o tu Nejčistší Energii Universa, o novou sebe identifikaci,snažící se otevřít dary Vesmíru. TŘINÁCTKA vás volá, abyste se připojili k akci na zlepšení standardů vašeho Esenciálního JÁ a k cíli vašeho Světelného Těla.Přemýšlejte, o jak velký pohyb běží z hlediska vaší důvěry lidem a v přirozené procesy života. Věnujte pozornost běhu okolností, které se náhle objeví před vaším duchovním zrakem.TŘINÁCTKA má moc pohybu úrovně a změny četnosti. Posílá vám nejnovější informace,vrhá nové výzvy,tvoří nové příležitosti. Staňte se Nebeským Poutníkem.Buďte otevření a flexibilní.Dovolte nepříznivým situacím stát se vašimi dynamickými spojenci!V Tónu TŘINÁCTÉM se to hemží Energiemi,jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE,čili SÍLA PŘEMĚNY A ZMĚNY. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout.Pokud jste v minulosti měřili čas v rytmu "12" to znamenalo, že jste se mohli točit pouze dokola, ať jste dělali cokoliv správně a rychle - nic podstatného z toho nemohlo vzniknout.Léčba "13" je často nazývaná BOŽSKÝM FAKTOREM. Jiné školy mluví o 13, jako o LÉČBĚ PŘÍČIN.Dny s Tónem TŘINÁCT jsou často přetíženy svým obsahem,který umožňuje přeměnu energie,která se může projevit pro člověka velmi zdrcující.Proto může vzniknout pocit lenosti, nesoustředěnosti, nebo pocit něčeho NOVÉHO, co visí ve vzduchu.Nezapomeňte, že TŘINÁCTÝ Tón vzniká spojením Tónu PRVNÍHO,který vždy ohlašuje něco nového.Tón TŘINÁCTÝ se váže s fází přechodu - opouštěním STARÉHO a připojení k NOVÉMU - čili SÍLA TRANSFORMACE.Totéž platí o TŘINÁCTÉM měsíci v roce.

Autor Monika http://monikaczyrek.blogspot.cz
Překlad Lenka Sýkorová

Venušská Láska 6.6.2012

5. června 2012 v 9:28 Vývoj vědomí bytostí
Venušská Láska


6.6.2012 bude stát Venuše přesně mezi Sluncem a Zemí. Tento tranzit Venuše je významnou astronomickou událostí století, která se bude opakovat až v prosinci 2117.Venušská plazma bude tento den proudit s pomocí slunečního větru do zemské atmosféry. Toto spojení Venušské plazmy a slunečního větru vytvoří ve vědomí Země a ve vědomí každého jednotlivého člověka silný pohyb (posun).

Toto je kosmický dar, který můžeme s vděčností přijímat a který bychom měli chápat, abychom jej mohli využít pro léčivé impulzy. Tento den bude na mnoha místech Země víceméně současně vytvořen Květ Venuše. Touto akcí se vědomě a láskyplně dotkneme těla Země. Vytvoříme tím pole, pole Lásky, které do sebe planetární bytost Země s velkou vděčností přijme. Kde všude budou vznikat Květiny Venuše naleznetezde
Pokud byste chtěli vytvořit svoji Květinu Venuše na nějakém zajímavém místě, ať už sami nebo se skupinou, můžete to pro uveřejnění napsat na tento mail: Werner Neunerwerner.neuner@meinThema.at
Tento tranzit Venuše má nejen kosmickou úroveň, není to jen hra Lásky mezi Zemí a Venuší, má také velmi lidskou úroveň. Témata Lásky, obzvláště témata smyslnosti a erotiky, budou v tyto dny obzvláště aktivní. Venuše se nejen jemně a láskyplně objeví. Bude také klást otázky. Budou se v nás vynořovat otázky, na které vlastně nemáme odpovědi. (Werner se jimi zabýval již ve svých knihách "Die Blume der Liebe" a "Die Matrix"). Jsou to otázky spojené se zastaralými vzorci vztahů a dogmaty kolem Lásky - zejména záměna lásky za vlastnické nároky na partnera.
Pokud se např. někde v přírodě zklidníme, můžeme Lásku zažít zcela specifickým způsobem, jako to, co nás obklopuje, něco nadsmyslového. Je to pole lásky, jako smyslný polibek, jako naplněný erotický zážitek, který neklade otázky, nic nechce, jenom tu je se všeobjímající hojností. Toto pole Lásky nezná ani nároky ani nedostatky. Není tu láska, o kterou bychom museli bojovat nebo ji chtěli vlastnit. Je zcela absurdní cokoliv požadovat, neboť Láska je ve své erotické hojnosti všudypřítomná…
Přeložila Martina

Otevři oči i srdce a odpověz svou láskou všude tam, kde je třeba

5. června 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Víš vůbec, co znamená milovat, cítit, že tvé srdce je naplněno takovou radostí a vděčností, kterou už nemůžeš obsáhnout a která přetéká ke všem duším, jež tě obklopují? Je to slavnostní pocit pohody a souladu s veškerým životem. Všechen strach, všechna nenávist, žárlivost, závist a lakota zmizí, protože tam, kde je láska, není místo pro záporné a destruktivní síly. Je-li tvé srdce chladné a necítíš žádnou lásku, nezoufej, ale rozhlédni se kolem a najdi něco, co můžeš milovat. Může to být nějaká docela malá věc, a tato malá jiskra může zažehnout celou tvou bytost, až v tobě vzplane láska. Pouhý malý klíč může odemknout těžké dveře. Láska je klíč ke všem zavřeným dveřím. Uč se s ní zacházet, dokud všechny dveře nebudou otevřeny. Začni právě tam, kde jsi. Otevři oči i srdce a odpověz svou láskou všude tam, kde je třeba
MAYSKÝ KALENDÁŘ 4.6.2012 11 AHAU

4. června 2012 v 10:16 Aktuální novinky
MAYSKÝ KALENDÁŘ 4.6.2012 11 AHAU

ŽLUTÉ KRYSTALICKÉ SLUNCE


Vlna MĚSÍCE ovlivňuje paměť a pomáhá nám vymanit se z moci Ega.DVANÁCTÝ Den se projeví nejkratší cestou smíření,které se nazývá BEZPODMÍNEČNÉ ODPUŠTĚNÍ.
Vlna MĚSÍCE z velké části souvisí s DHARMOU,což znamená,že s sebou nese informace z budoucnosti a zná účel celé tvé inkarnace.Jeho pozemští strážci jsou neustále v pohotovosti pro případ,že bys zbloudil z cesty, nebo se pustil příliš daleko.Odkryj více,proč jsi tady a co vlastně hledáš.Nenech se okupovat "autoritami" Starého Času.Najdi odvahu připomenout si své pravdivé JÁ.Hodně štěstí. :)

DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT O MOUDROST A NEUSTÁLOU PODPORU NAŠICH PŘEDKŮ

Dnes půjdu cestou smíření,spatřím,jaké ve mně nastaly změny. Opravdu sestoupilo do mého pole Kristovo Slunce? To, co je vyléčené dnes uvidím na vlastní oči. Dnes se k nikomu neotočím zády,jen proto, že myslí jinak než já.Dnes nikoho nepomluvím.

TRANSFORMACE STÍNU

Pokud jste zosobněním LÁSKY TADY A TEĎ - jste celkově volní. Podívejte se na obraz vlastního JÁ pojetím Božskosti. Získejte toto umění přijetím bezpodmínečné lásky a bezpodmínečného odpuštění.

Osvícení, láska,odpuštění…

ALFA a OMEGA. KONEC a ZAČÁTEK - to vše leží v Pečeti ŽLUTÉHO SLUNCE. AHAU je řídící centrum,ze kterého jsou průběžně zasílány tvůrčí impulsy, a do kterého se vrací zpět každý výsledek.Zde se zaměřují na úspěchy akcí za posledních devatenáct Dnů Vlny,výsledky musí být přezkoumány,tady se vytváří celková bilance.Dny AHAU hrají důležitou roli v oblasti vlivu rezonance.Síla vyzařování, kterou mají jsou výrazem vaší evoluční zralosti,odrazem stupně integrace se životním prostředím a vlivem skupiny,ve které se pohybují.Pokud máte pocit osamělosti mezi lidmi,sbližte se s Energií AHAU.Odtrhněte se od falešných očekávání a závazného pojetí lásky.Přestaňte se milovat "za něco", naučte se odpouštět.Skoncujte s neustálými negacemi,vydáváním soudů a oblíbených argumentů ANO-ALE. Uvolněte se, zavřete oči a zamyslete se, co byste chtěli ve svém životě změnit.AHAU je magickým klíčem do Kristova Středu.V těchto dnech se magie stává vaším denním chlebem.
Kouzlem (indícií) jsou dvě prostá slova : MILUJI a ODPOUŠTÍM.Nezapomínejte že jste na velké cestě, a že vaším cíle je stát se centrem BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY, jako AHAU. SLUNCEM, které svítí pro všechny stejně - pro dobré i špatné, chudé i bohaté. Rozsviťte SLUNEČNÍ JÁ ve svém srdci.

12. KRYSTALICKÝ TÓN BILANCE SÍLY VYŠŠÍ PRAVDY

Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplívající z polarity. Prýští odtud síla vytrvalosti,podporující celé naše rytmicky pulsující tělo.V životě - ve světe polarity - víme, že všechno patří do jedné velké CELISTVOSTI - uchopte své osobní vzorce.Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit.Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili.Vědění je otázkou schopnosti vnímat.Hledejte,kde je pevnost tlaku,kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení.Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarizace k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Rodiny Světla přivolejte mystickou moudrost,spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.

ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI !!
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU

V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti.Slovo krystalický zde znamená jasný vzhled,čistotu obrazu,možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu nám ukazuje,o co se v celé Vlně jednalo. A také, jak jsme byli zapleteni karmickými vazbami - to nám odhalí "vyšší náhled".Tón KRYSTALICKÝ preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny Kalendářní dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků,pocitů,obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také definována SÍLA SPOLUPRÁCE,podporující mezilidské vztahy, navázání nových dialogů,ukončení sporů

Autor Monika http://monikaczyrek.blogspot.cz
Překlad Lenka Sýkorová