Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Červen 2012

Výklad mayského kalendáru - 25.6.2012

25. června 2012 v 21:07 Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 25.6.2012
Napsal uživatel Amia
Pondělí, 25 Červen 2012 13:44
25.6.2012 7 IMIX - ČERVENÝ REZONANČNÍ DRAK


DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU

IMIX TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY

Jak mohu zrealizovat své životní vize, když nemám dostatečnou sílu vůle? Božská mana stále padá z nebe. Těžké časy neexistují. Od této chvíle konec s naříkáním na osud a pády znechucení. Dnes obejmu " mateřským" teplem slabší osoby a silnějším nezávidím. Dnes v sobě objevím " ženskou" citlivost a stávám se cituplným pro ostatní.

TRANSFORMACE STÍNU
Uvěřte v nádhernou fantazii, že v životě dostanete to, co potřebujete. Otevřete se přijímání. Mluvte o svých snech, přáních, potřebách.

Obživa, důvěra, víra….

ČERVENÝ DRAK - bez ohledu na doprovodný Tón vždy přináší otázky důvěry. Dny označené touto Pečetí se dotýkají pole stínů, mohou se projevit strachem, bezmocí, ztrátou, MACHO postojem, nebo namyšleným Egem. Jelikož ČERVENÝ DRAK symbolizuje svět hmoty, pod vlivem energie stínu se může projevit silným impulsem k postraním úmyslům (nadvláda, lakota, chamtivost). Pozitivní dopad IMIX se projevuje jako ochota jednat, aktivita, nadšení, sebedůvěra, sebeúcta. Energie Dne může zvýraznit poskytování "mateřského tepla", péči a klid. Otázky, kterým ČERVENÝ DRAK přikládá zvláštní význam, jsou otázky matérie, otázky obživy, stejně jako radosti ze života.

7. REZONANČÍ TÓN SPOJENÍ SÍLY SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - vězte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v jeden NOVÝ svět. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům. Přijměte sami sebe bezpodmínečně. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, objevte svou přirozenou mystickou sílu.

STAŇTE SE JEDNÍM S MYSTICKOU SEDMIČKOU,
JEDNÍM SE SEDMI ČAKRAMI TĚLA,
SEDMI ÚROVNĚMI PYRAMIDY,
KTERÉ SPOJUJE VĚDOMÍ SEDMI

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje, nazývaném též SEDMOU dimenzí. Dny Kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité Nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. V energii SEDMIČKY je stimulovaný ŠESTÝ SMYSL, čili mimosmyslové vnímání. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučuje se být ve svém Středu, abychom se nedostali do zápasů či extrémů.

Autor Monika Czyrek monikaczyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová

Kryon - Malé propojení před hlavním poselstvím

25. června 2012 v 14:17 Doteky Nového Života
Kryon - Malé propojení před hlavním poselstvím
Uveřejnil(a) Láďa
Neděle, 24 Červen 2012 21:20
Patagonská Kryonova kundalini okružní plavba , Den 2
Tento živý channeling Kryona přijal Lee Caroll, Patagonie, ve čtvrtek, 26.1.2012

Zdravím vás, moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby.
Nastavili jste nyní svou energii. Jednou z krásných věcí na návratu, který zažíváme, je, že přichází tak rychle. Rozumíte, že se nacházíte na bezpečném místě? A že koncepty, které máme, vám všem nejsou tak neznámé? Ve skutečnosti mohou dokonce někteří z vás říci, že to je o pamatování, namísto o učení. Nějakým způsobem i hluboká fyzika hledí na něco ve vás, což jsou vize. Nazývám je obrazy pravdy. A v tom, co je ve vás vícerozměrné, můžete říci, ach ano, věděl jsem to. A to je způsob, jakým pracovníci světla fungují. Pro vzpomínku na pravdu. Takže i v této krátké chvíli a krátké zprávě, kterou mám, bych vám chtěl něco připomenout. Věci, které jsem sdělil v minulosti, o kterých bych si přál, aby je tato konkrétní skupina věděla.

Můžete se kolem sebe dívat a můžete si možná uvědomit, že až tenhle výlet skončí, nikdy jej nebude možno zopakovat. Že rodina, která je zde teď přítomná, je v této chvíli jedinečná. A že už nikdy nebudete mít znovu tuto unikátní zkušenost. Takže jak s tím naložíte? Jaká synchronicita v tom může být - přátelství? Potkali jste někoho, koho dobře znáte, ale koho jste nikdy předtím nepotkali? Cítíte trochu tu synchronicitu tohoto systému? A pokud ano, pochopíte, co se vám chystám říci. Je to počtvrté, co předkládám tento konkrétní koncept. Ten, který potřebujete slyšet. Je to o rodině. Je to o vašich rodičích. Je to o vašich prarodičích.

Jaké si myslíte, že to je na druhé straně? Už jsme vám řekli, že tam není takový čas, jaký je zde. A přece musíte pracovat i já musím pracovat s časem, který je trojrozměrný tady na této planetě. Takže až se budete dívat dolů na planetu, když jste tady, kde jsem já, je to jako strukturovaný stroj, který vidíte a jehož mechaniku chápete. My se neúčastníme na vašem čase, ale rozumíme mu. A proto jej můžeme plánovat. Vidíme potenciál, ale ne absolutní možnosti. Proto všechny ty věci, na kterých se účastníte v roce 2012, vidíme jako očividný potenciál. Nevidíme ho jako naplněné proroctví. Prostě jste nastoupili na cestu, kterou jsme viděli, že volíte. Na základě energie ve chvíli, ve které jste se nacházeli předtím, byste mohli říci, že jste viděli přání, která byla ta nejsilnější, která jste měli.

Vraťte se se mnou na chvíli zpět a navštivte dobu, ve které se vaši rodiče chystali přijít na tuto planetu, samozřejmě odděleně, protože jsou dvěma dušemi. A když jsou obě tyto duše na mé straně závoje, viděli potenciál svého setkání. Nabídli si, že zůstanou spolu, viděli potenciál vašeho zrození. Jen potenciál, nikoliv věštbu. Nic z toho nebylo předem určeno. Ale byla tam predispozice, že by se to mohlo stát. Viděli i to, co vidíme my. I vy jste to viděli. A země se mohla přeměnit v jinou energii. A v jiné paradigma. Mohli jste slyšet, že si vybíráte své rodiče. Že si vybíráte svou karmickou skupinu. I když se tam dostanete, nebudete věřit, že jste se tam dostali. Na druhé straně závoje máte boží mysl.

A zde je to, o co se s vámi chci podělit. Chci, abyste uviděli své rodiče. Ať už zde stále jsou či nikoliv. Chci, abyste je viděli s plným porozuměním a božím soucítěním, jak stojí na mé straně a chystají se na příchod. Uvědomíte si, že pokud by nebyl žádný čas, byli byste tam také. Uvědomíte si, že pokud by nebyl žádný čas, jejich rodiče by tam také byli.

Představte si skupinu lidských duší vašeho rodu a všichni se dívají jeden na druhého. Sestoupíme na zemi nebo ne? Existují potenciální možnosti zničení. My je vidíme. Existuje možnost další světové války. Už poslední. Vidíme to. A existuje i možnost toho, co vidíte nyní v roce 2012. Sovětský svaz už neexistuje, energie minulých proroctví není přítomná a věci, které nikdo nečekal, se začínají odehrávat. I to jsme viděli. A viděli to i oni. A rozhodnutí bylo učiněno - pokud se chystáte mít děti, budou to staré duše. A vy se díváte jeden na druhého: "Jsi ochoten být mým dítětem?" A vy už jste tady všichni předtím byli. A víte, jak to funguje. Říkají vám: "Nebudeme vás znát, až se dostaneme na Zem. Projdeme všichni tou energií, jakou každý z vás má, dokud se jeden s druhým nesetkáme. A pak se narodíte. My víme, jak to funguje. Víme, co stane pak. Nebudeme si pamatovat nic z toho, co teď říkáme. Možná nebudeme ti nejlepší rodiče, jakými bychom mohli být. Možná vás ani nebudeme mít rádi. Možná vás budeme i mohl zneužívat (týrat). Ale vy stejně přijdete. Budeš mít dítětem?" A ty řekneš: "ANO". A jak tam budeš sedět v "polévce" multidimenzionální boží energie, spatříš lásku, která tam je. Příchod na Zem znamená odložit téměř celou kosmickou inteligenci a stát se hmotným - alespoň na okamžik. Ztratíte celou tu moudrost věků. A máte volnost v odhalení toho, co odhalíte.

Chci, aby zde tento koncept na okamžik "visel ve vzduchu". Chci vám dát úkol. Oslavujte své blízké. Podívejte se, kým byli na mé straně závoje a ne, kým jsou zde. A pokud jste s nimi měli problémy, přepište je své mysli. Dívejte se jen na lásku a na nic jiného. Bude možná těžké je tolerovat, pokud zde stále jsou (na Zemi), a obtížné na to myslet, pokud jsou už pryč. Ale mám pro vás otázku. Přišli v obtížné době, aby vás zrodili. Věděli, že jste tím, kdo přinese změnu. Je to nádherný systém. A já se vás pak ptám: "Kdo je tedy skutečně Pracovník světla - kdo měl ten nejtěžší úkol?" Je to ten, kdo se rozhodl, že vás zrodí. Kdo přišel v nejisté době. Kdo věděl, že nemusí být tím nejlepším. Nepamatovali si nic, o čem mluvili na druhé straně závoje. Dává vám to jiný pohled na systém a lásku? A pro ty, kteří již své rodiče ztratili - na určité úrovni tady v této chvíli s námi jsou. Chtějí se vás dotknout a říci: "Dobrá práce, dítě." Je to odlišný způsob myšlení. Je to kruh lásky. A je to krásné. Můžete uvažovat jinak? Vím, kdo tu je. Vím, co se stalo a co se děje. A to je nové myšlenkové paradigma. TO je to, co může nová kvantová lidská bytost udělat.

A tak to je.
Kryon

Zdroj: MP3 nahrávka (12 minut) - www.kryon.com. Tento Kryonův channelling je vám ZDARMA k dispozici. Užijte si jej, pracujte s ním. Můžete si jej číst, tisknout a dále šířit, ovšem za podmínky, že jej budete rozšiřovat také ZDARMA. MP3 nahrávka je také volně k dispozici, ale není určena k veřejné produkci (rádiové vysílání apod.).

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Vladimír H. (www.transformace.info ) z MP3 záznamu živého channelingu. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Kryon - Rekalibrace “měli bychom”

25. června 2012 v 14:13 Vývoj vědomí bytostí

Kryon - Rekalibrace "měli bychom"
Uveřejnil(a) Láďa
Neděle, 24 Červen 2012 20:55
Patagonská Kryonova kundalini okružní plavba
Tento channelling byl předán živě, Patagonie, ve čtvrtek, 26. ledna 2012

Tento channelling byl upraven (Leem a Kryonem), aby tak umožnil čtenáři jasnější porozumění. Často se stává, že živý channelling v sobě obsahuje energii, která nese určitý druh komunikace - na rozdíl od psaného textu. Takže si užijte toto doplněné poselství, přijaté v Patagonii na Kryonově kundalini okružní platbě.


Zdravím vás moji milí, jsem Kryon z magnetické služby. Už to začínáte cítit? Ve vašem přijímání je rozdíl, což pro vás dělá snadnějším vydat se se mnou na velký počet míst. Tato loď (výletní loď) vás izoluje od pevniny jen natolik, abyste odložili realitu svého každodenního života. Až ukončíte tuto plavbu, budete svázáni s rodinou energií radosti. Objeví se po ruce některá řešení, dojde k několika prozřením a právě teď se zde nachází potenciál pro tři vyléčení. U některých bude hněv nahrazen mírem. U některých se rovněž ujasní jejich budoucí plány a to všechno proto, že jste zde byli dnes se mnou.

Vaše ochota to učinit vytváří stav, který je jiným paradigmatem, jiným způsobem bytí, příspěvkem k jasnějšímu myšlení. Čím častěji to děláte, tím častěji pociťujete posun. Proto chci, abyste si tuto chvíli užili, uvolnili se a věděli, že je to opravdu bezpečné a patřičné i vhodné. Moji drazí, otevřete dnes svá srdce. Udělali jste dnes mnoho upřímných věcí (během semináře), proto nám dovolte provést několik cvičení spirituální logiky.

Nepůjde o dlouhý channelling, ale udělám pro vás pár informačních přenosů. Nazvu to rekalibrací "měli bychom" - věci, o kterých cítíte, že byste měli nebo neměli dělat podle názoru těch, kteří jsou zodpovědní. "Za co zodpovědní?"můžete se zeptat. No, to jsou ti, kteří jsou zodpovědní za "kdyby" a vy víte, kdo to je. Je to tradice, duchovní autorita, historie a učení minulosti.Informace, kterou poskytuji je konkrétní pro každé "kdyby", ale ne nezbytně taková, jakou vás učili. Věci se mění a spolu s rekalibrací energie na planetě se začíná měnit i skládanka, na které jste jako Pracovníci Světla (Lightworkeři) tak dlouho pracovali. Dnes se budeme věnovat pouze několika otázkám týkajících se "měli bychom", ale budou to snadno zodpověditelné otázky, a takové, na které se často ptáte. Pokrývají velkou spoustu různých případů.

Uctívání

Začněme s duchovní otázkou: Bůh je stvořitelem světa, je to tak? Správně. Je. Opravdu, je Stvořitelem. Neměl by potom být stvořitel uctíván? Protože celé lidstvo vidí tuto skutečnost a tudíž uctívá myšlenku na Boha v mnoha formách od samého začátku. V esoterickém hnutí New Age neexistuje uctívání. V pravdě zde neexistují žádné velké oltáře nebo budovy. Není zde žádný prostor ke klečení a vzdávání díků Bohu za cokoliv. Takže se vám může stát, že se vám někteří lidé postaví, ukážou na vás prstem a řeknou, "vy neuctíváte tak jak byste měli."Jak se dá na to odpovědět? A co řeknete?

Užil jsem předtím metaforu. Věříte, že jste součástí stvořitele? Mistři, kteří kráčeli po této planetě vám říkali, že jste. Ten poslední, Kristus, se dal poznat a řekl, "já jsem synem Božím,"a potom vzhlédl a řekl, "tak jako vy." A to je to velké "Já jsem", které je ve vás, ale je těžké to vidět nebo pochopit, protože Lidé hledají v božskosti velkolepost. Pátrají po tom, co si myslí, že by mělo být Bohem na nebesích, ale nevidí tyto atributy v sobě samých.

Znovu definujme "Já jsem". Pojďme rozhodnout, co znamená pojem Boží syn. Znamená to, že máte ke Stvořiteli vztah. Znamená to, že Stvořitel může být členem rodiny. Znamená to, že máte informace a porozumění ve svém nitru, že jste skutečným členem rodiny. Máte pokoj, bez dramat a bezpečí, když myslíte na to, co nosíte v sobě.

Takže to, co je v nitru Člověka není nutně pociťováno jako Stvořitelova velkolepost, ale jako stvořitelova rodina. A tak se vás ptám, jak pečujete o svou biologickou rodinu? Koho jste poslední dobou uctili? Matku? Otce? Sestru? Bratra? A vy odpovíte, Ne, neuctívali jsme nikoho z nich. Uznáváme jeden druhého. Těšíme se na to, že budeme s některými z nich. Sestrami a bratry. Není v tom nic dramatického, ale spíše očekáváme radost, zábavu a potěšení. Staráme se jeden o druhého. Milujeme se navzájem. A to je odpověď na toto "měli bychom"!

Namísto uctívání je zde ocenění, uznání, ceremoniál díků a lásky. To je velký rozdíl oproti uctívání ve stylu "padněte na kolena", že? Proč nenásledovat Mistrova slova? Jste-li Syn Boží, potom Boha neuctívejte. Místo toho se staňte součástí rodiny. Oceňte to, co je uvnitř. Ciťte se blízkými stvořiteli, když sedíte na židli a nevyzvedávejte to, co nemá být povýšeno, ale milujte to, co má být milováno.

A následuje další otázka: některým z vás řekli, že pro Pracovníky Světla (Lightworkery) má větší smysl, když se shluknou dohromady, protože by to, logicky vytvořilo více světla. Mělo by to větší smysl, protože Pracovníci Světla (Lightworkeři) by měli stejné smýšlení a sblížili by se jako skupina. Tak by se snáze vytvořilo město jako skupina, které by dostalo jméno světlo na kopci.

A navíc, toto spojení vytvoří lepší komunikaci, učení a ochranu proti starým energiím Země a těm věcem, které jste dostali ve způsobu stezky pravého Pracovníka Světla - Lightworkera. Je na tom něco špatného? Teď vám povím, že ti, kteří by vám toto řekli, působí ve starém, lineárním paradigmatu. Pátrají po věcech, u kterých cítí, že vybudují lepší život, ale ztratili pojem o tom, co Lightworker opravdu dělá.

Učíte se být samostatnými tvůrci života. Mohli byste odejít do divočiny a zkrotit všechno co je.To je jádrem prohlášení, "Jsem to, co jsem." To prohlášení nezní, "Jsem to, co jsem, pokud oni jsou to, co jsou." Rozumíte? Jste soběstačný maják! Kdy jste naposledy viděli velké množství majáků všechny na jedné skále? Oni nepotřebují jeden druhého! Kdy jste naposledy viděli majákový spolek?

"No, to je hloupé", můžete reagovat."Majáky jsou všechny zakotveny na skalách. Nemohou se sebrat a navštěvovat jeden druhého."Správně, ale mohou určitě posílat jeden druhému světlo, že ano? Konec konců, proto maják existuje. Možná, že Pracovníci Světla - Lightworkeři mohou být dokonce propojeni navzájem kvantově, a pak nebude mít vzdálenost žádný význam? (kvantové propojení bylo zmíněno na semináři). Takže možná pro vás nastal čas, abyste změnili paradigma toho, jak si představujete své místo na této planetě. Potřebujete ochranu? Je vaše světlo v nebezpečí?

Až opustíte toto místo a loď naposledy během vaší plavby zajede do doků, všichni se rozběhnete. Rozejdete se do různých koutů světa. Někteří z vás půjdou neochotně a se slzami v očích a budou říkat, "líbilo se mi to. Chtěl bych zůstat a pokračovat," Ale já vám můžu říci, že se na to díváte z pohledu starého paradigmatu a budete z toho mít jen zármutek! Když jste se jednou dotkli srdce někoho jiného, je to na celý život, pokud to tak chcete. Můžete se spojit a zůstat spojeni, jestliže chcete. Vaše setkání zde může vytvořit světelnou síť, pokud se vrátíte na místa, kde budete moci zakotvit na své vlastní skále, a sami vytvoříte světlo na temném místě, kde byste mohli žít. Rozumíte tomu?

V tom, že budete žít, jako skupina není žádné "měli bychom". Pokud byste měli dělat takovou věc, zůstane zbytek planety v temnotě! Jak neuvěřitelně to slouží vlastnímu prospěchu a nepřinese to nic nikomu jinému kromě vlastní skupiny. Ti, kteří to dělají, se jen chtějí spolu dobře cítit a to planetě nepomáhá. To je to druhé "měli bychom".
Duchovní potrava - jaké jídlo je pro vás?

Dovolte nám změnit téma. "Kryone, co bych měl jako Pracovník Světla - Lightworker jíst? Slyšel jsem hodně návrhů. Existují lidé, kteří jedí maso a jiní ne; jedni se zbavují všech zpracovaných věcí a jiní ne. Jsou dokonce i takoví, kteří nejedí vůbec nic a pouze dýchají vzduch! Co bych měl dělat, abych uctil Boha a své tělo, s jídlem, které jím?"

Okamžitě se objeví ti, kteří budou poukazovat na mnohá duchovní písma a říkat, " Tohle je to co byste měli dělat." Ostatní, ti méně duchovní vám mohou dát čistou chemii na vyčištění a dietu a zdraví. Přesto se ostatní budou držet tradice vašeho rodinného dědictví nebo zvažovat integritu pojídání zvířat. Takže jaká je pravda? Zdá se, že pro mnohé lidi je v tom zřejmá logika a dává jim to smysl.

Moji milovaní, co je cílem? Cílem je být zdravý a současně uctívat Boha? Mnozí by řekli, "Ano." V pořádku, nastal čas pro duchovní logiku. Otázka zní: Kde jsme ustanovili, že je Bůh? Odpověď: Stvořitel je ve vás. Takže jak uctíváte ten božský plán, který je uvnitř vás? Odpovědí je zůstat naživu tak dlouho jak jen to jde! Znamená to udržovat své světlo na planetě tak dlouho jak můžete. Takže jak můžu dát jedno stravovací "měli bychom" vám všem, kteří jste tak jedineční a různí? Z toho důvodu, jak může kdokoliv dávat obecně použitelné rady o jediném "správném stravování" tak široké skupině různých Lidských typů? Ano a to oni dělají.

A tady je odpověď: V nitru každého z vás je něco, čemu se říká přirozenost. Přirozenost je "inteligence těla". Přirozenost je energie tělesného vědomí, kterou používáte, když děláte "svalové testování (kineziologie). Přirozenost ví, co se děje na každičké buněčné úrovni vašeho těla, což vy nevíte. Přirozenost je vědomím vaší samotné DNA. Je to konečný zdroj pro vaše vlastní "tělesné uvědomění".

Přirozenost ví o něčem, čemu se říká Akašické dědictví. Je to znalost toho, kým jste bývali v minulých životech. Všechny vaše stravovací potřeby, zůstat déle naživu ve zdraví, jsou založeny na buněčné struktuře, která ví, co potřebuje a chce a "potřebuje" to, na co je zvyklá, moji drazí.

Nezáleží na tom, kdo jste nebo kde žijete. Pokud jste přišli na tuto planetu z minulého života v Indii, budete chtít jíst jako Ind - dokonce i když jste v Montaně! Pokud jste prožili minulé životy v Asii, a dnes jste z Brooklynu, můžete pořád chtít jíst jako Asiat. Vaše chemie si to "pamatuje" a touží po tom, co cítí, že uspokojí dobře fungující trávení a zdraví.

Vaše akašické dědictví je mnohem silnější než byste věřili. Energie minulého života NEJSOU minulostí! Jsou kvantovou energií vaší duchovní masky, která je současná a něco co můžete nosit kolem jako část svého "celého já"….Ony vás ovlivňují!

Tělo vám řekne právě tohle, pokud se na to zeptáte. Vaše buněčná struktura bude volat po těchto věcech, na které jste byli zvyklí, a přiměje vaše tělo relaxovat a spokojit se s chemií, na kterou je zvyklá. Pokud je tato kultura pro vás něco nového a strávili jste posledních pět životů v nějaké jiné, nebuďte překvapeni,jestliže strava minulé kultury, je to po čem toužíte. Vegetariánská strava bude něčím, co jemu/jí slouží, protože jsou v kontaktu se svou Akašou. Jedí to, co jde jejich buněčné struktuře k duhu, ne to, co jim někdo řekl, že mají jíst, aby se stali více duchovními.

Věnujte pozornost inteligenci svého těla, protože vám sdělí mnoho o tom, kým jste. Není zde žádné "měli bychom" s jednou výjimkou. Zůstaňte naživu a buďte zdrávi. Naslouchejte své buněčné struktuře a ona vám řekne, co byste měli jíst. Má to pro vás duchovní logiku? Nesnažte se převádět ostatní na vaši "správnou cestu" stravování. Uznávejte Akašický systém a uvědomte si, že vaše přirozenost zná daleko lépe než vy, co bude pro vás fungovat. Můj partner právě zkouší "přejídání prostou"stravu.(Kryonův humor).

Měl bych k léčení využít lékaře a léky nebo duchovní metody?

Drahý Kryone, slyšel jsem, že by člověk měl zůstat přírodní a neužívat pro léčbu na planetě vědu. Neuctívá to Boha, když jdete k lékaři. Konec konců, neříkal jste, že můžeme léčit svou myslí? Takže proč bychom měli vůbec chodit k lékaři, když to můžeme dělat sami? A nejen to, můj lékař není osvícený, takže nemá představu o mé přirozenosti nebo o potřebě mého spirituálního těla. Co bych měl dělat?"

Za prvé, Lidská Bytosti, proč si přeješ uložit do krabic tolik věcí? Stále chceš ano a ne odpověď pro složité situace kvůli svému 3D lineárnímu pohledu téměř na vše. Nauč se myslet mimo 3D krabici!Podívej se na nadpis tohoto úseku (výše); ptá se, který z nich byste měl udělat. Již to předpokládá, že nemůžete dělat obojí, protože se zdají být binární.

Použijme spirituální logiku: Zde je hypotetická odpověď. "Nechoďte k lékaři, protože můžete vyléčit všechno svou myslí." Takže teď se zeptám: Kolik z vás to umí udělat v této místnosti právě teď? Kolik čtenářů to dokáže efektivně udělat právě teď? Všichni z vás jsou staré duše, ale jste opravdu připraveni to udělat? Víte jak? Máte s tím opravdu dobré výsledky? Umíte se zbavit nemoci a chemické nerovnováhy svou myslí právě teď?

Sdělím vám pravdu, ať se vám to líbí nebo ne. Nejste na to připraveni! Nejste zatím připraveni převzít riziko komplexního léčení s použitím svých duchovních nástrojů.Lemuriáni to dokážou, protože Plejáďané je naučili, jak se to dělá. Je to jeden z Božích příslibů, že přijde den, kdy vaše DNA bude fungovat tak efektivně a vy budete schopni navždy opustit lékárenskou chemii a medicínský průmysl, protože budete mít stvořitelovu energii pracující na 100 procent, něco co jste viděli u velkých mistrů, kteří kráčeli po Zemi.

To bude možné u vzestoupené Země, na což se těšíte, milovaní.
Viděli jste poslední zprávy? Podívejte se z okna. Je to tam kde jste teď? Říkáme vám, že energie jde tím směrem, ale vy tam ještě nejste.

Nechte ty, kteří cítí, že umí sami léčit, začít ten proces učením se jak. Mnozí ocení skutečnost, že máte některé z darů pro to už teď. Nechejte proces začít, ale nemyslete si ani na okamžik, že jste přišli na místo, kde každý zdravotní problém může být vyléčen vašimi vlastními silami.Jste studenti ohromného procesu, který nakonec bude váš, pokud si přejete začít kvantový proces rozhovoru s vašimi buňkami. Někteří v tom budou dobří a někteří právě zasévají semena toho všeho.

Teď bych vám rád řekl, jak Duch pracuje a na možnosti toho, co se má stát v několika příštích letech. Chceme lékařům na planetě dát nové objevy a novou vědu. Budou to velké objevy týkající se Lidského těla a kvantových atributů.

Podívejte se, co se již stalo, protože část této vědy vám již byla dána a vy ji již využíváte. Představte si vědu, která by umožnila transplantaci srdce, protože to vaše selhává. Samozřejmě! Je to operace, která se na planetě provádí mnohokrát v měsíci. Ta informace přišla od Stvořitele, uvědomujete si to? Nespadla z police nějaké temné energetické knihovny, aby byla použita špatným způsobem.

Takže, jestliže potřebuješ nové srdce, Pracovníku Světla - Lightworkere, měl bys jít k lékaři nebo si jedno vytvořit svou myslí? Dokud se cítíte v pohodě, že můžete nahradit své srdce novým sami, potom byste mohli uvažovat o použití Bohem daných informaci, které jsou v rukou chirurga. Protože to zachrání váš život a vytvoří situaci, kde zůstáváte a pokračujete v posílání svého světla zemi! Rozumíte tomu, co říkáme?

Můžete také změnit to, co je medicína a začít proces, jehož design je velkolepý, ale ne příliš 3D.Vyzývám vás, abyste začali využívat to, co bych nazval homeopatickým principem s hlavními léky. Pokud někteří z vás užívají hlavní léky, aby změnili svou chemii, abyste mohli žít lépe a déle, mohli byste mít pocit, že nemáte jinou možnost. "No, udržuje mě to při životě," můžete odpovědět. "nemám zatím možnost, to dělat se svým vědomím, tak užívám léky."

V této nové energii je něco jiného, co můžete vyzkoušet, pokud jste v této kategorii. Dělejte následující bezpečně, inteligentně, se zdravým rozumem a logikou. Zde je ten úkol. Princip homeopatie je, že téměř neviditelný výtažek substance je spolknut a je spatřen vaší přirozenosti. Přirozené "vidění", které se snažíte provádět a potom nastavit chemii těla jako odpověď. Tudíž byste mohli říci, že posíláte tělu "signál pro rovnováhu." Skutečný výtažek není dostatečné velký, aby ovlivnil něco chemicky - a přece funguje!

Tělo (přirozenost) vidí, co se snažíte dělat a tedy spolupracuje. V tomto smyslu byste mohli říci, že tělo se léčí samo, protože jste byli schopni dát instrukce skrze homeopatickou substanci, co se má dělat. Takže, proč to neudělat s hlavními léky? Začněte snižováním dávkování azačněte rozhovor se svými buňkami a uvidíte, co se stane. Jestliže nebudete úspěšní, pak zastavte snižování. Ačkoliv, k vašemu vlastnímu úžasu, můžete být často v průběhu času úspěšní.

Můžete být schopni užívat dávkování, na které jste zvyklí a snížit je na nejméně čtvrtinu původního množství. Jde o homeopatický princip a umožňuje vám zachovat účinek léků, ale snížit je na zlomek běžného 3D dávkování. Stále je užíváte vnitřně, ale nyní také kromě chemického působení i signalizují. Signál je odeslán, tělo spolupracuje a vy snižujete možnost vedlejších reakcí

Nemůžete dávat věci do krabic ano nebo ne, když dojde na velkolepý systém Ducha. Můžete místo toho použít duchovní logiku a vidět věci, které vám Bůh dává na planetě v rámci objevů a principů. Jděte na operaci, zachraňte si život a postavte se a řekněte, "Děkuji Ti Bože, za to a za to, že jsem se narodil tam, kde jsou takové věci možné." Budete vědět, co máte dělat, moji drazí.Nikdy se nestresujte kvůli tomuto rozhodnutí, protože vaše přirozenost vám řekne, co je pro vás vhodné, pokud budete ochotni naslouchat.

Není žádná nová doba. Bůh se nemění. Držte se tradic.

Podívejme se na závěrečnou část. Jsou tací, kteří budou říkat, že Bůh byl stejný včera i dnes a navěky. Řekli by vám, že byste nicméně neměli být v hnutí New Age, protože Bůh se nikdy nezmění a energie Boha bude stále stejná. Tudíž, vaše myšlenky ohledně přesunující se energie a měnícího se Boha jsou pošetilé. Potom vás budou varovat a řeknou, "Držte se zpátky od New Age a místo toho následujte tradice a systémy náboženských a duchovních učení, které jsou ustavené a mají historii s miliardami lidí na planetě.

Tento celý výše uvedený argument je založen na nedorozumění, moji drazí. Zde je prohlášení, které chci učinit. Bůh byl stejný včera, stejný je i dnes a bude navždy. Je to nádherné, protože Bůh Stvořitel se nikdy nezmění. Co se však mění, je vztah Lidské Bytosti k neměnícímu se Bohu.To co se mění je schopnost Lidské Bytosti dostat se přes starou energii a s novou energií se setkat se Stvořitelem ve svém nitru. Je to Lidská Bytost kdo se mění, ne Bůh.

To pravé prostředí kolem vás spolupracuje (Gaia), abyste lépe porozuměli Bohu, který byl stejný včera, je stejný dnes a bude stejný navždy. New Age mluví o tom, že Lidské Bytosti rozpoznávají, že jejich vztah k duchu se mění a stává se v jejich životech reálnějším. To znamená, že Lidé teď mohou začít vidět a cítit vnitřního Stvořitele novým, skutečným způsobem. Nové duchovní nástroje jsou po ruce a uvědomění si sebe sama začíná pomalu narůstat. Lidé se mění! Bůh je stejný.
Zbavte se tradice, protože ta bude sloužit pouze k tomu, aby vás udržela ve vězení vašeho vlastního konání, kde lpíte na mytologii a nikdy nespatříte velkolepost své vlastní duše.

JEDINÉ měli bychom

Můžete vidět, že je zde jeden atribut, který prostupuje všemi měli bychom. Měli byste vždy dovolit sami sobě duchovní rozlišování ve všech věcech. Nerozškatulkovávejte energie, které jsou okolo vás - je to něco, co chce dělat vaše lineární mysl. Místo toho slučte tyto věci do polévky duchovní logiky, která dává smysl vašemu životu. Nepoužívejte svá pravidla pro jinou Lidskou Bytost, ale místo toho zjistěte, co funguje pro vás a oslavte to, protože se stáváte zdravějšími.

Moji milovaní, já jsem bratr/sestra Kryon. Znám vás. Nezáleží na tom, jestli jste mladí nebo nejstarší v této skupině. Všichni z vás jste staré duše, které budou spolu velmi dlouhou dobu. Zapamatujte si to. První měsíc roku 2012. Začátek mnoha nových věcí. A tak to je.

KRYON
Poznámka ke kopírování:

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Iva M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.Hledej a nalézej svobodu Ducha

25. června 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Hledej a nalézej svobodu Ducha, protože kde je skutečná svoboda, tam je mír, a kde je mír, tam je láska, a láska otevírá všechny dveře. Kde je láska, tam není kritika, souzení ani odsuzování, protože ty víš a chápeš, že ve Mně a v Mé lásce je vše jedním. Uvidíš rodinu lidstva a poznáš, že všichni jsou stvořeni k Mému obrazu. Přejdi z vnějšku k samému jádru věci, kde není žádných přehrad a všichni jsou, spojeni v dokonalé jednotě. Nalezneš jen to opravdu nejlepší v každém a ve všem. Jsi-li v dokonalém vnitřním míru, neztrácíš čas tím, že se pokoušíš změnit ostatní. Prostě se učíš být a v bytí vytváříš pocit jednoty s veškery'm životem, a klid a láska vládnou nade vším.

Výklad mayského kalendáru - 24.6.2012

24. června 2012 v 16:47 Aktuální novinky

Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 24.6.2012
Napsal uživatel Amia
Neděle, 24 Červen 2012 09:39
24.6.2012 6 AHAU - ŽLUTÉ RYTMICKÉ SLUNCE


DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT O MOUDROST A NEUSTÁLOU PODPORU NAŠICH PŘEDKŮ

Dnes Alfa a Omega stabilizuje mojí cestu a vyhlazuje to, co nevidím. Dnes obejmu zrakem mé sny a vyberu z nich ten, který je prospěšný pro všechny. Dnes objevím sílu bezpodmínečné lásky a s její pomocí udržím pořádek ve svém životě. Dnes snesu na Zem svojí bujnou fantazii, dívám se na život střízlivým pohledem, najdu zlatý střed a přijmu osvědčení o zralosti.

TRANSFORMACE STÍNU
Pokud jste ztělesněním LÁSKY - TADY & TEĎ - jste celkově volní. Podívejte se na obraz vlastního JÁ pojetím Božskosti. Získejte toto umění přijetím bezpodmínečné lásky a bezpodmínečného odpuštění.

Osvícení, láska, odpuštění…

ALFA & OMEGA. KONEC & ZAČÁTEK - to vše leží v Pečeti ŽLUTÉHO SLUNCE. AHAU je řídící centrum, ze kterého jsou průběžně zasílány tvůrčí impulsy, a do kterého se vrací zpět každý výsledek. Zde se zaměřují na úspěchy akcí za posledních devatenáct Dnů Vlny, výsledky musí být přezkoumány, tady se utváří celková bilance. Dny AHAU hrají důležitou roli v oblasti vlivu rezonance. Síla vyzařování, kterou mají, je výrazem vaší evoluční zralosti, odrazem stupně integrace se životním prostředím a vlivem skupiny, ve které se otáčejí. Pokud máte pocit osamělosti uprostřed lidí, sbližte se s Energií AHAU. Odtrhněte se od falešných očekávání a závazného pojetí lásky. Přestaňte se milovat "za něco", naučte se odpouštět. Skoncujte s neustálými negacemi, vydáváním soudů a oblíbených argumentů ANO-ALE. Uvolněte se, zavřete oči a zamyslete se, co byste chtěli ve svém životě změnit. AHAU je magickým klíčem do Kristova Středu. V těchto dnech se magie stává vaším denním chlebem.

Kouzlem jsou dvě prostá slova : MILUJI a ODPOUŠTÍM. Nezapomínejte že jste na velké cestě, a že vaším cíle je stát se centrem BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY jako AHAU. SLUNCEM, které svítí pro všechny stejně - pro dobré i špatné, chudé i bohaté. Rozsviťte SLUNEČNÍ JÁ ve svém srdci.

6. RYTMICKÝ TON ROVNOVÁHA SÍLY VYROVNÁNÍ
Organická rovnováha má kořeny v celosti toho, kým jste. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se vším, co je.nStojíc pevně na Zemi, dovolte vyjádřit své Světelné JÁ. Zkontrolujte stav vašeho pozemského JÁ v tuto chvíli. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zem. Vězte, že i Hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte, s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesněte v pozemské materii to, co je Božské, čili svoji Hvězdnou Duši. Pouze pokud proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEM. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.
ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.
V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k zemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulosti a odporu. Na druhé straně se koncentrují Energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy.
Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení,což znamená počínající fázi realizace.

Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme abyste velmi Vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité,abyste se také v následujících dnes zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem.

Autor Monika Czyrek monikaczyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová


Měj své srdce otevřené bližním.

24. června 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Věnuj se dnes Mně, Mé službě a službě lidstvu. Služba je zázračný léčitel, protože když při ní zapomeneš na sebe, zjistíš, že rosteš a zázračným způsobem se rozvíjíš. Dosáhneš velkých výšek a prozkoumáš velké hlubiny a tvá láska a porozumění životu začnou pro tebe mnoho znamenat. Dnešní den ti poskytne bezpočet příležitostí k rozpětí a růstu. Přijmi každého se srdcem plným lásky a vděčnosti a pociťuj, jak se rozvíjí tvé vědomí a moudrost. Žij plně a bohatě, bez hranic a omezení. Očekávej jen to nejlepší ve všem a v každém a sleduj, jak se to naplňuje. Měj své srdce otevřené bližním. V každém hledej jen to nejvyšší dobro a pracuj na vyšší úrovni vědomí. Dodávej druhým odvahu všemi možnými způsoby, protože každá duše potřebuje povzbuzení. Zjistíš, že budeš-li pomáhat jiným, pomůžeš zároveň i svému růstu.

Kde leží tvá víra a jistota?

23. června 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jak můžeš doufat, že porosteš bez náporů a zkoušek? Kde leží tvá víra a jistota? Odkud čerpáš svou sílu a moc? Snažíš se žít tento život ze své vlastní síly, spoléháš pouze na sebe, abys jím prošel? Jestliže ano, nebudeš moci překonat nátlaky a nápory všude kolem sebe. Jestliže však vložíš vše do Mých rukou a dovolíš, abych tě vedl a řídil, dokážeš uskutečnit cokoliv, protože se Mnou je vše možné. Máš pocit, že náklad, který neseš, je příliš těžký, že ti byl svěřen příliš velký úkol, abys jej vyřešil? Proč neodložíš hned teď celý svůj náklad a starosti na Mne a nenecháš Mne provádět tě obtížnými vodami? Provedu tě každou překážku do klidných a tichých vod a osvobodím tě od každého strádání, jestliže tvá víra a důvěra bude zcela zakotvena ve Mně.

Jdi kupředu a vzhůru a snaž se porozumět,

22. června 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Změna je klíč, který ti otevře všechny dveře - změna srdce a mysli. Máš-li svou jistotu ve Mně, nebudeš se bát změn, jakkoliv drastické se ti mohou zdát. Prostě věz, že všechny změny, k nimž dochází, směřují k tomu opravdu nejlepšímu a pro dobro celku, ať, jsou to změny osobní, změny v zemi nebo ve světě. Prostě přijmi, že tyto změny musí přijít, a jdi s nimi. Jdi kupředu a vzhůru a snaž se porozumět, když ti říkám, že to nejlepší teprve nastane. Shledáš, že nové je mnohem nádhernější než staré, jestliže do něj rychle vplyneš bez dalšího odporu. Proč by sis měl dělat život svým odporem obtížnější? Nic nemůže zastavit Mou ruku. Míč se začal kutálet; nový den je zde a ty jsi jeho součástí, jenom jej musíš přijmout a následovat; jinak zůstaneš pozadu.
Výklad mayského kalendáru - 21.6.2012

21. června 2012 v 19:53 Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 21.6.2012
Napsal uživatel Amia
Čtvrtek, 21 Červen 2012 11:27
21.6.2012 3 CABAN - ČERVENÁ ELEKTRICKÁ ZEMĚ


DNES JE DOBRÝ DEN PODĚKOVAT MATCE ZEMI ZA VŠECHNY JEJÍ DARY

CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚTI STARODÁVNÉ MOUDROSTI

TEĎ život testuje užitečnost mých představ a pokud je to nutné, doprovází mě po Zemi. Ukazatelem je nejbližší okolí. Dnes se nenechám odradit nezdary, ale vnímám je jako možnosti jiných způsobů. To, co ode mne vychází jako urážka lidské důstojnosti, se mně okamžitě vrátí. Dnes přezkoumám své plány, nebudu sobecký, nezraním pocity druhých.

TRANSFORMACE STÍNU
Zkoncentrujte se na okamžik přítomnosti. Podívejte se na svůj život bez vydávání ukvapených závěrů. Přemýšlejte o svých osobních plánech. Věřte, že vy sami z vlastní vůle jste se rozhodli inkarnovat na Zem v tomto zvláštním čase. Připomeňte si, proč jste tady?

Souznění, rozvoj, spolupráce….

V Energii ČERVENÉ ZEMĚ se nachází zóna kontroly individuální úrovně Vědomí. Je zde testována užitečnost a škodlivost individuálního JÁ pro CELEK. Všechny pocity ve Dni CABAN, by měly být posuzovány z pozice osobní rezonance s CELKEM. CABAN kontroluje také vztah člověk - příroda, protože jako pozemský kolektiv přebíráme zodpovědnost za osud světa. Pamatujte si, že rovnováha v přírodě je daleko více narušena, než mezilidské vztahy. Kdo se naučil vidět sám sebe jako součást CELKU, přestane soudit lidi, protože ví, že každý, koho potkáme, je odrazem v zrcadle našeho vlastního JÁ. Uzdravení světa a kolektivního Vědomí začíná pořádkem na vlastním dvorku. Mohou zde nastat různé konflikty nejen v kruhu rodinném, nebo v kruhu přátel, ale i v pracovním prostředí. V takových případech se stává síla navigace CABAN strážcem svým pozemským zástupcům, nenechá své studenty na scestí, ale na každém rozcestí pro ně nastaví osobní milníky. Pokud chcete připojit ke svému duchovnímu JÁ všemocnou Energii CELISTVOSTI, zaměřte se na Den ČERVENÉ ZEMĚ, ale nikoliv proto, aby posílil vaši pozici, či vás posunul na první místo, ale proto, aby vám pomohl vyřešit problémy ve vašem okolí. Socializace je důležitým krokem k duchovnímu růstu, tzn., že každý jednotlivý aspekt Vědomí, musí dosáhnout plnohodnotné formy, aby mohl být přijat do CELKU.

3.ELEKTRICKÝ TÓN - PODNĚTNÁ SÍLÁ IMPULSU
TROJKA před vámi otevírá cestu do pozitivních změn a umožňuje vám navrácení se do přirozeného toku života. Poslouchejte v sobě impuls, který vás dovede k NOVÉMU. Dovolte její síle ponořit vás do řeky života všeho, co je zdánlivě ztracené, oddělené, nepřístupné, nebo očím neviditelné. Pokud máte sklon být roztržitý, soustřeďte se na jednu zprávu, jeden případ konkrétní změny. Seberte sílu dát výraz pravdě. Přichází čas na velké mystérium, které se objeví prostřednictvím vaší osoby.

DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ PŘIROZENOST

Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetum mobile Bytí. V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu ELEKTRICKÉM spočívá výchozí podnět evoluce, neboli síla přinášející rozvoj. V souvislosti se spojením Pečeti Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně. Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a přizpůsobuje programy příčin. V odkazu na Kalendářní Den s Tónem (•••) se ukazuje na velmi vysokou aktivitu konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgie, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.

Autor Monika Czyrek monikaczyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová


Jak začínáš každý den?

21. června 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Nevadí, jestliže včera nebylo vše tak, jak mělo být; včerejšek skončil a je pryč a nic se s tím nedá dělat. Dnešek je něco docela jiného; leží před tebou nedotčený a bez poskvrny a je jen na tobě, abys z něj vytvořil ten nejzázračnější den. Jak začínáš každý den? Pamatuj, že to nezáleží na nikom jiném. Rozhodnutí musíš učinit jen ty, sám. Pokus se zahájit den s vnitřním klidem a spokojeností - najdi si čas, aby ses ztišil a umožnil, aby tě onen mír naplnil a rozprostřel se v tobě. Nespěchej do nového dne nepřipraven a bez harmonie. Jestliže se tím budeš řídit, bude snadné přenést onen stav mysli do nadcházejícího dne a umožnit, aby ovlivňoval celý den a všechny duše, s kterými se setkáš. Je na tobě, abys zvolil, jaký tento den bude, a pak ho takovým učinil. Proč se nerozhodnout hned teď?


AA Michael - "SKRYTÉ TAJEMSTVÍ VĚKŮ"

20. června 2012 v 22:30 Doteky Nového Života

AA Michael - "SKRYTÉ TAJEMSTVÍ VĚKŮ"
Uveřejnil(a) Láďa
Úterý, 19 Červen 2012 20:24
Poselství Archanděla Michaela, červen 2012
Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, každá citlivá Duše má svůj vlastní osud, cestu, která byla vytvořena jen pro ni a která vede k osvícení a opětovnému spojení s vlastním Božským Já. Lekcemi, které dostáváte a ve kterých se zdokonalujete, přispíváte k jednotě. V každé z těchto zdánlivě bolestných zkušeností se skrývá klenot moudrosti, který budete potřebovat, abyste naplnili svou část velkolepého plánu. Proto sebe ani svůj vývoj neposuzujte podle ostatních lidí. Nehleďte na ostatní s úžasem nebo závistí kvůli nadáním a darům, které si osvojili a které projevují, neboť uvnitř vás čekají na objevení neméně nádherné poklady.

Právě v těchto chvílích odhalujete pravdu, která lidstvu unikala po statisíce let, pravdu, která byla dosud skrytá v iluzorní realitě třetí a čtvrté dimenze: Pravdu o podstatě skutečné lásky, o tom, co láska je a co není. Láska není jen procítění emocí na fyzické úrovni a silná touha mít či přivlastnit si někoho jiného, aby člověk zažil pocit celistvosti. Skutečná láska není vzrušení ze získání či vydobytí toho, co se v jedné chvíli zdá být "velkou výhrou", ale leckdy se to časem stává spíše velkou přítěží.Láska zaměřená směrem ven, mimo vás, vám bude vždy přinášet pocit zranitelnosti, neboť tělo tužeb ega pro sebe neustále hledá u ostatních ujištění. Láska není Sebe-obětování a ani nevyžaduje takové oběti, kdy byste se museli vzdát tak velké části sebe samých, že byste přišli o vlastní osobnost. Láska neznamená, umožnit ostatním lidem, aby vás zneužívali, zneuctili nebo umocňovali vaše obavy z vlastní nedostatečnosti. Jak ale můžete čekat, že vás bude někdo milovat a ctít, když si nejste ochotni vymezit hranice a vysílat sami sobě i ostatním projevy lásky, přijetí a důstojnosti?

Abyste byli schopni přijímat a vyzařovat vyšší frekvence lásky srdce/Duše, musíte odstranit éterické překážky či clony, které jste si vytvořili okolo svého srdce i svých citů
. Musíte čelit svým strachům, že ztratíte své milované, a zbavit se všech pocitů zklamání a zrady z minulosti. Ty se často projevují jako strach z intimity nebo ze závazku k druhému člověku. Až se naučíte věřit sami v sebe a důvěřovat si, vyvine se u vás i hluboká důvěra v ostatní. Ti pak budou vkládat svoji víru a lásku do vás, neboť důvěra plodí důvěru.

Omezující, pokřivené myšlenkové formy sebeobětování, mučednictví a utrpení, i odmítání krásy a dokonalosti vaší vlastní tělesné schránky musí skončit. Je čas přehodnotit, uvolnit či přetvořit všechny ničivé myšlenkové vzorce, které jste dříve považovali za svou pravdu, nebo jste jiným lidem dovolili, aby vám je ve vašich četných minulých životech vnutili. Na chvilku se zastavte a pravdivě si odpovězte na tyto otázky: vidíte sami sebe výhradně jako fyzickou Bytost a soustředíte se skrze neustálé posuzování především na svoje nedostatky? Jste zvyklí se v trvalé vnitřní bitvě srovnávat s ostatními a docházíte ve svém zkresleném pohledu k ujištění o svém selhání? Naprostá většina lidí chová sama k sobě lásku i nenávist, což jim přináší trvalý pocit zmaru a strádání, který si ale sami způsobili.

Je třeba si uvědomit, že Cesta Osvícení vede k dramatickým změnám ve vaší vnitřní i vnější realitě.Musíte se snažit povznést nad nesouladná dramata svého každodenního života a trpělivě se pokoušet znovu zharmonizovat veškeré nevyvážené a obtížné vztahy. Bude vás to stát spoustu času i úsilí, avšak jakmile se naučíte brát za svůj výchozí bod své Svaté Srdce a vyladíte se na svoji Svatou Mysl, postupně dosáhnete hluboce procítěné citlivosti, klidu a míru, spolu s čistotou v myšlenkách i činech. Ujišťujeme vás, že na tomto světě je veliké množství odvážných Duší, které jsou již daleko na své cestě k Vlastnímu Mistrovství. Jsou to vážení učedníci na Cestě, kteří se jednoho dne stanou Nanebevzatými Mistry budoucí planety Země v páté dimenzi.

Víme, že přemýšlíte o tom, proč musíte procházet tolika zkouškami a nepříjemnými situacemi. Rádi bychom vám sdělili, odvážné Duše, že se nacházíte uprostřed intenzivního procesu zasvěcení/transformace, kterým musíte projít, abyste dosáhli vyšších úrovní vědomí. Není to trest, ale způsob, jak jednou provždy uvolnit či přetvořit veškerou stagnující a zvenčí ovlivněnou energii, která vás držela uvězněné ve velmi stísněném a chaotickém prostředí. Mnoho z vás je již na cestě zasvěcení po vícero životů, a jste připraveni udělat další obrovský krok ve vývoji svého vědomí.

Když poprvé vykročíte na učednickou cestu vzestupu, vaše osobnost/ego začne vnímat volání vaší Duše a začíná tím boj o nadřazenost. Oheň vaší Duše neboli posilující vzorce vyšších vibrací začnou spalovat negativní energii, která vyplouvá na povrch a vyžaduje si vaši pozornost. Tento proces se opakuje znovu a znovu, až se očišťující oheň postupně přemění na Světlo Osvícení a četné části vašeho Vyššího Já se spojí s vaší Duší, čímž se nesmírně zrychlí proces vašeho vzestupu.

Pamatujte si, že každá vaše myšlenka i výrok mají určité rozpětí vibrací. Pokud si některý výrok opakujete dostatečně často, pevně se usídlí ve vašem podvědomí jako součást vaší pravdy. Nezáleží na tom, zda jsou jeho vibrace vysoké či nízké, zda je pravdivý či nepravdivý. Postupem času jej vaše podvědomá mysl zařadí do vaší paměti mezi ostatní zavedené pravdy, které jste přijali za své.

Kritika může být pozitivním jevem, ovšem za předpokladu, že jí není dovoleno být destruktivní
(vyjádřená se zlým úmyslem nebo se záměrem ublížit druhým). Jsou chvíle, kdy je kritika konstatováním skutečnosti, nestranným popisem dané situace a vašich stávajících omezení. Buďte ale opatrní ve svých úsudcích. Nezapomeňte, že můžete vždy moudře používat svou svobodnou vůli - vždycky máte právo buďto přijmout nebo odmítnout jakýkoli úsudek.

Z úhlu pohledu o-Světle-né Duše je energie lásky něčím úplně jiným než energie těch, kteří stále hrají tu starou pokřivenou hru duality nazvanou "buď já nebo ty". Ze všeho nejdřív se musíte otevřít lásce a moudrosti vaší Duše. Když pak ve středu vašeho Svatého Srdce začne tato láska růst, stane se cosi kouzelného: brána k vašemu Svatému Srdci se otevře a Svatá Láska, která je zde uložena, začne protékat vaší tělesnou schránkou, zvláště pak vaším čakerním kanálem. Začnete si uvědomovat, že jste Božskou Jiskrou našeho Otce/Matky Boha, že si zasloužíte lásku a uznání i veškerou radost, krásu a hojnost Stvoření. Láska vysílaná směrem ven ze Středu Svatého Srdce vede k trvalému proudu Sebejistoty a Sebepřijetí.Člověk, který je ukotven ve svém Svatém Srdci, se snaží přijímat i vysílat stále více toho nádherného pocitu jednoty a harmonie. Tento vzácný pocit se stává nedílnou součástí vašeho Bytí, jakmile získáte přístup k Řece Života/Lásky/Světla a vaším Svatým Srdcem prochází stálý tok Světla Stvořitele.

Než si budete moci vybudovat uspokojivý, láskyplný vztah k ostatním, musíte se znovu naučit uznávat a milovat sami sebe. Musíte se začít soustředit na vše, co je na vás dobré, ne na to, co je špatné. Začněte naslouchat tichému, intuitivnímu hlasu vaší Duše (který bude postupně sílit, když si přiznáte jeho moudrost) - poskytne vám povzbuzení, vhled a pomůže vám uvědomit si váš nesmírný potenciál. Nemluvíme tím o sobecké lásce, ale o neutuchajícím pocitu jedinečnosti a Sebejistoty ve chvíli, kdy začnete znovu navazovat spojení se všemi četnými částmi svého moudrého a láskyplného Vyššího Já.

Posvátná láska je Esencí našeho Otce/Matky Boha a šíří se s neomezeným potenciálem mocnými proudy Světla Bílého Ohně v nikdy nekončící touze poznat více Sebe Sama. Pevné Adamantinové Částice Světla Stvořitele k nám proudí ze středu srdce Nejvyššího Stvořitele prostřednictvím Otce/Matky Boha tohoto vesmíru. Je to požehnaný dar všemu Stvoření na všech úrovních, od nejvyšších a nejsilnějších po nejnižší a oslabené. Je vaším přirozeným právem projevit svou jedinečnost tím, že se budete podílet na láskyplném tvoření v souladu s Božským Otiskem, který vždy dokonale odráží velkolepý plán Stvořitele.

Jak velkou část svého Božství jste již obsáhli? Jak moc láskyplné je vaše tvoření, mí odvážní přátelé? Jakýpak chrám jste si vytvořili pro svou Duši? Vaše duchovnost je vám nyní "blízká a osobní" díky tomu, že ve svém širším světě pročišťujete všechna větší pokřivení. Učíte se, že vaše spojení s naším Otcem/Matkou Bohem je také velice osobní vztah. Objevujete totiž, že kousek Boží Podstaty máte sami ve středu svého Svatého Srdce.

Když jste ve vztahu, kde se obě strany učí něco nového, pak podle toho, na jakém stupni o-Světle-ní se nacházíte, sdílíte buď podmíněnou lásku ega, nebo Posvátnou Lásku Duše. V obou těchto druzích vztahu dochází k určité náklonnosti. Můžete být ve vztahu, kde jste dovolili, aby k vašemu centru síly Solar Plexu byla připevněna energetická vlákna, a také vy jste vyslali energetická vlákna ke svému protějšku, což vede k neustálému přetahování vlivem vašich vzájemně nevyrovnaných frekvenčních vzorců. Naopak pokud jste ukotveni ve středu svého Svatého Srdce a využíváte moudrosti své Svaté Mysli, vkládáte do vztahu určitý díl svých Pevných Světelných Částic (Božských Částic), což zásadně mění dynamiku vašeho vzájemného působení.

Základem každého vztahu, který si v budoucnu vytvoříte, musí být pravda a celistvost. O nic míň nebude vaše Duše tolerovat, neboť vzájemně si odpovídající vibrace budou důležitým měřítkem k prověření každého blízkého vztahu. Nejdřív musíte přijmout to, kým jste a jací jste danou chvíli. Pak se musíte snažit stát tím nejlepším člověkem, jakým vůbec můžete být. Toho dosáhnete pozorováním všech svých postojů, přesvědčení, zvyklostí i slabostí.

Musíte se naučit, že předpokladem trvalého vztahu s ostatními je v první řadě hluboké láskyplné přijetí Sebe samých, přesně takových, jací zrovna jste. Vzpomeňte si na naše slova z minulosti: "když se snažíte být takovými, jakými toužíte být, musíte se milovat takové, jakými jste teď". Nejprve se musíte soustředit na svou schopnost "obsáhnout lásku". Tím se budete snažit být více milující a více si lásku zasloužit, až postupem času zjistíte, že "vy sami jste zosobněná láska" a že nepotřebujete, aby vám tuto pravdu kdokoli jiný potvrzoval. Když se napojíte na své Svaté Srdce a onen pramen Posvátné Lásky ve vaší vlastní Božské Jiskře, uvědomíte si konečně znovu, že je vám dostupné nekonečné množství Lásky/Světla, neboť je to vaše Vznešené Dědictví.

Až dosáhnete duchovního osvícení, vedoucího ke Světlu a Lehkosti v srdci, mysli i citech, budete přebývat mimo běžnou realitu kolektivního vědomí. Abyste mohli přijímat i vysílat lásku, musíte odstranit ochranné clony, které jste před mnoha věky umístili kolem svého Centra Síly Solar Plexu, aby vás ostatní nemohli zranit. Abyste mohli lásku přijímat, musíte dovolit, aby vyšlehl mocný Trojplamen a otevřel vám bránu k vašemu Svatému Srdci. Láska je mocný, přirozený stav Bytí. Čistá, Posvátná Láska Ducha je cit, který nemůže být ovlivněn žádnými podmínkami ani činy. Láska zahrnuje mnoho různých podob a citů, je to neopakovatelná romantická láska mezi partnery, něžná ochranitelská láska rodičů, důvěřivá láska dítěte. Láska je jazykem Ducha, a je to jediný způsob, jak promlouvat s naším Otcem/Matkou Bohem. Láska Stvořitele a našeho Otce/Matky Boha je všeobjímající a nekonečná. Bolest a utrpení jsou jen výsledkem popření lásky ve vás samých. Když jste pevně ukotveni ve středu svého Svatého Srdce, můžete se přenést přes všechny zásadní nesoulady. Když žijete svoji pravdu, budete Sebejistí a vždy se budete snažit mít s ostatními pozitivně zaměřené, upřímné vztahy. Proto vás naléhavě žádáme, milovaní, otevřete bránu svého Svatého Srdce dokořán, abyste mohli být až po okraj naplněni Božským Elixírem Života. Dar Věčného Života již na vás čeká. Vězte, že jsme stále nablízku, abychom vás ochraňovali, vedli a inspirovali.

JÁ JSEM Archanděl Michael.
© www.ronnastar.com

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Zuzka D ( www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Síla lásky - Poselství Kryona

20. června 2012 v 22:25 Doteky Nového Života

Síla lásky - Poselství Kryona
Uveřejnil(a) Láďa
Úterý, 19 Červen 2012 20:17
Poselství Kryona přijala Barbara Bessen v březenu 2006

Zdravím vás, milí přátelé. Jsem Kryon z Magnetické služby. Považujeme si, že se nyní spojujete se svou duchovní rodinou. Chceme nyní krátce s vámi pobýt v lásce a pohovořit o pár věcech, které ovlivňují váš život. Chci vysvětlit turbulence, jež zasahují vaše dosavadní životy, a povzbudit vás, abyste zůstali na cestě a neztráceli odvahu.

Mnozí z vás, proměněných v lidské anděly na Zemi, upadají do beznaděje, ať už kvůli transformačnímu dění, které pociťujete sami na sobě, nebo kvůli tomu, co se děje ve světě. Vše je však přiměřené. Nepřiměřené je, pokud to berete jako křivdu nebo neštěstí a jste z toho deprimovaní. Protáhněte se, napřimte, podívejte se do Světla a pozorujte tuto turbulentní, často i velmi výbušnou dobu jako přechod v tom skutečném slova smyslu - jako transformaci. Není to doba velkých aktivních činů, alespoň ne vnějším způsobem. Je to doba uvědomování si sama sebe a ponořování se do klidu svého nitra.

Představte si obraz člověka, sedícího na jarním slunci, jež na něj láskyplně shlíží, cítí k němu velký respekt jako ke všem ostatním částem svého já a soucítí s jeho utrápeným fyzickým tělem, které nyní zažívá tak velké změny. Ten člověk si je vědom všech transformačních prací, které jím a ostatními lidskými anděly i Zemí samotnou otřásají. Ví také, že nemá žádný smysl mít hlavu plnou odsuzujících a pochmurných myšlenek, že nemá smysl se zlobit, vztekat nebo dumat nad tím, co má nyní udělat, aby to mohl nějak ovlivnit. Vnímá, že má smysl vyhledat ústraní, dopřát tělu klid a jednoduše jen být. V současné době nejsou velké aktivity a činy na programu dne.

Slyším nyní námitky matek, které jsou denně v plném nasazení, i mnoha dalších lidí, kteří jsou zapojeni v každodenním pracovním procesu: "Kryone, mám tolik práce, jak mám odpočívat?" Dělejte si ve svém každodenním životě přestávky na oddech, jak je to jen možné. Když něco vyřídíš nebo vyřešíš, dopřej si pak chvíli klidu a odpočívej. Tvé fyzické tělo i tvůj rozum se obtížně srovnávají s touto silnou transformační dobou, neumějí se začlenit, protože to tu ještě nikdy nebylo. Je to pro ně úplně nový životní pocit, který nahání strach. Proto je také pochopitelné, že hodně tvých starých strachů vystupuje na povrch. Proto je třeba v této době, kdy je velmi důležité nechat odejít nashromážděné staré vzorce, proniknout do svého nitra. Pomoz sám sobě zvládnout uvolněně tento silný transformační proces. Patříš-li k lidem, kteří jsou nyní momentálně bez práce, pak si tuto dobu užívej. Máš tak skutečnou možnost se plně zabývat sám sebou. Oprošťuj se od starých vzorců, že člověk, který nemá práci, je bezcenný (nemá hodnotu). Rozpoznej, že to je jen myšlenkový vzorec, jenž lidé a zejména vy, muži, zavedli v průběhu posledního tisíciletí.

Vysoké božské energie nyní proudí na Zemi a přinášejí sebou vlny plné světla, jež otevírají vaše srdce dokořán, přinášejí sebou mír a poskytují potřebné kapacity pro změny. Tyto božské energie, které dříve, kdy jste sbírali zkušenosti na Zemi ve třetí dimenzi, působily jen částečně, působí nyní tak, že nic nezůstává skryto a vše se dere na povrch. Tvé staré strachy vycházejí na povrch a ty je třeba znovu silně prožíváš. Protékají tvými buňkami a chtějí odejít. Nech je proto vystoupat na povrch a oprosti se od nich.

Podporujte dobu silné transformace láskou k vám samotným. Dovolte si být slabými a unavenými. Odpočívejte, vyhýbejte se stresům a vyživujte své tělo lehkou stravou, láskyplnými myšlenkami a hovory. Hovoř s láskou a respektem ke svým buňkám a měj prostě trpělivost. Budeš se cítit lépe, když se budeš intenzívně zabývat sám sebou, všímat si svých pocitů, ochraňovat se a s láskou se přijímat. K ničemu nepovede, když budeš v koutku trucovat a bědovat. Stejně tak je k ničemu sbalit zavazadlo a cestovat na druhou stranu zeměkoule, tam, kde se údajně vyskytují mimozemšťané a volat: "Ashtare z Galaktické federace, kdy mě už konečně vyzdvihneš k sobě nahoru?"

Vaši galaktičtí bratři a sestry vám i mateřské planetě Zemi pomáhají ze všech sil, jak to bylo stanoveno v Božím plánu. Nepřevezmou však za tebe tvou práci zde na Zemi. Ty sám sis naplánoval svou inkarnaci přesně tak, jak nyní probíhá. Možná se občas vyskytnou nějaké odbočky, které sis vlastně nenaplánoval, avšak sám sis je přivolal, protože byly nutné pro tvůj proces učení. Vnímej se jako stvořitelskou bytost, která se sem inkarnovala, aby se rozvinula kvantovým skokem a svou podporou doprovázela planetu Zemi při její transformaci a na nové cestě.

Na tuto planetu jsi přišel s úkolem, který jsi možná zatím ještě neodhalil. Třeba je tvým úkolem jen jednoduše "být". Abys vyzařoval světlo skrz své "Bytí" na určitém místě v určité formě, ve které teď jsi. Úctu si zaslouží ten člověk, který rozezná, že nerozhoduje vnější forma. Tvým skutečným Já je tvé Božské jádro. Ty, lidský anděli, jsi stvořitelskou bytostí, která se právě rozpomíná, kým skutečně je. A tato tak často namáhavá, vyčerpávají doba transformace k tomu patří. Na druhé straně závoje jsi nadšeně volal: "Ano, chci být přítomen při této nádherné transformaci Země a lidstva. Je to obrovský skok v evoluci, kterým jsem nadšen. Na něj jsme my lidí tak dlouho čekali. Ano, chci být při tom, chci se tam inkarnovat!" Tvé nadšení teď možná trochu ochladlo. To chápu. Avšak, milí přátelé, opravdu si vás považujeme a milujeme za vaši službu, že jste tady na Zemi. Pozorujte, že my, vaše duchovní rodina, jsme vždy při vás. My, vaši duchovní pomocníci, jsme tu vždy a čekáme jen na vás souhlas, abychom vám mohli pomoci snadněji kráčet po vaší cestě. Stačí je, když požádáte o podporu. Kráčejte v klidu a míru a vnímejte naši blízkost.

Dopřejte si též čas, navštívit sami sebe ve svém nitru. Váš Zlatý anděl čeká, je vždy s vámi. V něm sídlí božská síla, která může dosáhnout všeho. Může i transformovat vaši pozemskou nepohodu a netrpělivost.

V hluboké lásce a sounáležitosti

KRYON

Přijala Barbara Bessen v březnu 2006. Článek je k volnému použití, změny v textu nejsou povoleny. Z německého originálu www.kryon-deutschland.com/channeling_maerz06.html přeložila Jana S.

Výklad mayského kalendáru - 20.6.2012

20. června 2012 v 12:16 Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 20.6.2012
Napsal uživatel Amia
Středa, 20 Červen 2012 07:25
20.6.2012 2 CIB - ŽLUTÝ POLARITNÍ BOJOVNÍK


CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST, VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV ARCHEOLOGICKÉ NÁLEZY POKLADŮ.

Od této chvíle spojím analytický rozum s moudrostí intuice. Mé sny se mohou zhmotnit pouze díky důvěře ve své vnitřní síly. Intuice doprovází vize do pole představivosti, představivost je zasílá do mozku a rozum je převádí do fyzického světa. TEĎ je moje Vyšší JÁ strážcem moudrosti. Dnes nebudu uměle urychlovat běh věcí, nebo naklánět osud do svých vlastních záměrů.

TRANSFORMACE STÍNU
Vytvořte mentální spojení s tím, co je BOŽSKÉ. Staňte se DUCHOVNÍM kanálem. Věřte ve svoji mystickou inteligenci. Nastavte se na vnitřní signály. Pusťte se matérie. Otevřete se duchovnímu vedení.

Strach, obavy, inteligence….

V Pečeti ŽLUTÉHO BOJOVNÍKA jsou zakódovány Energie probouzející INTELIGENCI TVŮRCE. Zde se dosahuje nejvyššího stupně zralosti inteligence přičemž podmínkou k dosažení duchovního stropu Inteligence CIB je spojení třech předchozích úrovní (Poutník, Mág, Orel). Protože lidská inteligence je dvoupólová tzn. skládá se z ROZUMU a INTUICE, každá jednostrannost se stává pro člověka problémem, časem často i mučením. Chybný rozvoj inteligence vede k fanatizmu, k patologickému duševnímu přetížení, nebo vzniku mezer v oblasti racionálního uvažování. Ti, kteří úspěšně přešli předchozími úrovněmi (Poutník,Mág,Orel) se přestanou zabývat triviálními věcmi, začnou myslet perspektivně s inteligencí BOJOVNÍKA, mohou odkrýt mnoho skvělých objevů a dosáhnout mnoha úspěchů. Na této úrovni je aktivován nejen racionální rozum, ale hlavně pravá mozková hemisféra - operativní intuice.

Pokud vám chybí síly, otevřete své Vědomí moudrosti BOJOVNÍKA. Nezapomínejte na tři předchozí vznešené úrovně a především aspekt lásky a čistoty záměrů BÍLÉHO MÁGA. Síla srdce je základem zdravého vývoje - fyzického i duchovního.

Na úrovni ŽLUTÉHO BOJOVNÍKA zmizí jakékoliv OBAVY, STRACH i VÁHÁNÍ. Zde se začíná manifestovat Vyšší Vědomí, čili duchovní moudrost vašeho Vyššího JÁ.

2.POLARITNÍ TÓN VÝZVY - SÍLA POLARIZACE
Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla, kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje naše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete svoje pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází. Všechny výzvy ( póly) jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.

POLARITA JE PULSEM ZDROJE UNIVERSA

Dny s Energií POLARITNÍHO Tónu představují rovněž téma Vlny mezi pozemskými póly. Pečeť stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí v našich životech. V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah.

Autor Monika Czyrek monikaczyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová


Jak životně důležitý je tvůj správný vztah k dávání!

20. června 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jak životně důležitý je tvůj správný vztah k dávání! Dávej klidně a s důvěrou, a především s láskou a s radostí. Vše, co je dáváno neochotně, s sebou přináší špatné vibrace, a proto z toho nemůže vzejít nic dokonalého. Hleď, abys vše, co děláš, konal s láskou, i když třeba zcela nerozumíš, proč tak činíš. I ta nejobyčejnější, nejvšednější práce, je-li dělána s láskou, může přinést zázračné a obdivuhodné výsledky, proto nech lásku volně plynout při všem, do čeho se pustíš. Uvědom si,že vše, co děláš, je potřebné a že žádná práce nebo činnost není příliš malá nebo bezvýznamná. Jestliže všechny duše vydají ze sebe to nejlepší, tíha a odpovědnost již nespočívají jen na několika z nich. Břemeno je nadlehčováno celkem, až nakonec již není břemenem, ale skutečnou radostí a potěšením. Sleduj svůj postoj a přispívej k radosti a k hladkému chodu celku.

A co očekáváte (od sebe) Vy?

19. června 2012 v 23:00 Vývoj vědomí bytostí


A co očekáváte (od sebe) Vy?
Tak si to probereme jedno po druhém. Skončí euro jakožto měna? Nemyslím si to. Ale pokud by skončilo, nestalo by se vůbec nic. Ba dokonce by to bylo v zájmu nás všech. Chcete-li se toho obávat, asi se rádi obáváte. Už tu byly různé měny. A nejspíš tu různé měny ještě budou. Vidíme, co euro dělá s ekonomikami malých zemí jako je Řecko nebo Slovensko. Euro pomáhá bankám. Nikoliv nám. Skončí Evropská unie? Nemyslím si to. Ale pokud by skončila, nestalo by se vůbec nic. Ba dokonce by to bylo v zájmu nás všech. Chcete-li se toho obávat, asi se rádi obáváte. Přežili jsme monrachii, přežili jsme dvě okupace. Přežijeme i unii. Unie je výborný nástroj na zadlužování. A nejspíš je to i její hlavní účel. Nejde o Řecko. Jde jen o půjčky. Asi vám to už také svitlo.

Co také skončí, je současná forma řízení společnosti. Všichni víme, že je překonaná, již řadu let jsme svědky její agonie, a to nejen v naší zemi. To nejzajímavější na této formě vládnutí je snadná korumpovatelnost ze strany korporací. A to je také pravděpodobný důvod, proč se tento neefektivní model daří prodlužovat tak dlouho. Prostřednictvím internetu bude možné vytvářet zcela jiný druh veřejného konsenzu, než je vláda politických stran. Podaří se nám, abychom se na vládě a rozhodnutích podíleli všichni. Podaří se nám vyloučit klientelismus, nastolit stejná a všemi ověřitelná pravidla platná pro všechny. Pravděpodobně zmizí i ministerstva. Zatím si to ještě neumíme představit. Máme pocit, že takové důležité a nepostradatelné instituce se nedají ničím nahradit. Náš zvyk nechat se řídit autoritami, vzdělanějšími a povolanějšími, však vezme za své. Přestanou fungovat nejen ministerstva, ale i současné podoby států.

Energie

Skončí ČEZ? :-) Ano. Nebude zapotřebí. Výroba energie poběží jinými technologiemi. Než abychom dál pálili uhlí, zemní plyn či radioaktivní materiály Už tu mohly být dávno. Ropní chlapci však jsou rozhodnutí nejdříve ropu vycucat a prodat. To nevadí. Rozhodnutý může být kdokoliv o čemkoliv. Jak nakonec dokazují i mé řádky :-) Pokud byl objev volné energie již několikrát vládami - na pokyn korporací - rozšlapán, znamená to, že bude možné volnou energii sestavit znovu i v blízké budoucnosti.

Školství budoucnosti

Skončí školství. V této podobě. Tato podoba školství odpovídá spíše 19. století, než století dvacátému. Učit se v šesté třídě, jaké řeky protékají Afrikou, v kterém roce proběhla bitva u Thermophyl a jak se z velikosti kvádru odvodí délka jeho hrany, jsou to úctyhodné dovednosti. Pro život a jeho naplnění však dokonale zbytečné. A z toho, co je pro život opravdu podstatné, se zaručeně nedozvíte ani deset vět. Znáte ten příběh s Lennonem? Přiznejme si, že do školy děti chodí do velké míry proto, aby mohli dospělí chodit do práce. Číst, psát a počítat jsou ty dovednosti, o které jde ze všeho nejvíc. Myslím, že je blízko doba, kdy se děti vše ostatní budou učit podle individuálního a dobrovolného programu prostřednictvím YouTube.


Medicína budoucnosti

Skončí velká část tohoto zdravotnictví. Jednoduše proto, že nikoho neléčí. Odkrytí iluze, že zdravotní systém napomáhá lidem být zdravějšími, nás zavede k novým formám léčení, které nestojí ani korunu a na které nebude zapotřebí ani pět let otírat židle v posluchárnách tak zvaných vysokých škol. Skončí běhání do lékáren s recepty, v domnění, že potom budu zdravý. Nové formy léčení budou postavené na jednoduchém mechanismu, totiž na pochopení nemoci. A převzetí zodpovědnosti za její vytvoření. Ono to všechno v této podobě skončí i proto, že to již nikdo nebude chtít financovat.

A možná, že nic z těchto tak zvaných civilizačních vymožeností nebude možné financovat jednoduše proto, že opustíme finanční mechanismy a finanční formu výměny. Všechno to, co jsem napsal výše, považuje soudný čtenář se zdravým rozumem za nezodpovědné řeči šíleného autora. Milí čtenáři, opustí vás i váš zdravý rozum. Ve finále jej shledáte i Vy podobným sužujícím onemocnění. Vnitřní hlas rozlišující, co je pravda a co ne má daleko úspěšnější skóre. Rozum je závislý na vstupních informacích. Emocionální poznání skutečnosti není závislé na ničem. Krom vnitřní čistoty.

Civilizace postavená na intuici

To všechno, o čem píši výše, vychází z poznaní, že jsme naši civilizaci postavili na pilířích strachu. Náboženství = strach, policie = strach, armáda = strach, náčelník zvaný prezident = strach, zákony a soudy = strach, banky = strach, pojišťovny = strach, nemocnice = strach, kárná zařízení zvané školy = strach. Výzkumy veřejného mínění = strach. Reklama a marketing = strach. Média a film = strach. Patentovací právo = strach.

To všechno jsme vytvořili my muži, povětšině odpojení od intuice, zdatní v agresi a spoléhající se na náš rozum. Rozum = strach. Zatímco ženy se věnovaly deklasovaným oborům zvaným děti, jídlo a úklid. Proto také jakožto muži přicházíme na konec svých možností. Asi tak jako Bridget Jonesová: S rozumem v koncích. O většině mužů ve veřejném sektoru, o většině úctyhodných mužů na čele mnoha oborů je těžké se domnívat něco jiného, než že se změnili v naprosto vyčerpané oběti sami sebe. Učíme se od našich či jiných žen, jak vůbec obstát sami před sebou, jak pochopit a přijmout sebe sama, jak to v tomto labyrintu vůbec fyzicky přežít. A nenápadně vzniká civilizace nová, postavená na intuici. Či chcete-li, přímém zření srdce.

Více než prohození stran

Vytvořili jsme svět, ve kterém je pro velmi mnoho lidí těžké být spokojený, natož šťastný. Pro mnoho lidí je velmi těžké dokonc i dýchat. To nevadí. Jako zkušenost to potřebujeme, tato zkušenost má velkou cenu a jednou si jí budeme vážit a děkovat jí. Proces se děje a valí se vpřed stále rychleji. Jak říká švédský biolog Carl Johann Calleman: západ předává moc východu, rozum předává moc intuici a muži předávají moc ženám. Jestli chcete, zkuste tento proces zastavit. Nepodaří se vám to. Nejdříve byste jej museli pochopit. A až jej pochopíte, nebudete mít důvod jej zastavovat.

Jsme ve fázi, kdy strachu již dochází dech. Začínáme dávat pozornost radosti. Ukazují se výhonky štěstí a přibývá jich. Má stará teze: špatné se stává ještě horším a dobré ještě lepším. Lidé přestávají být ochotní se dále bát. Jednoduše proto, že míra úzkostí v nás dosahuje už takového stupně, kdy i člověk bez jakékoliv větší edukace pozná, že strach nás zabíjí více než cokoliv jiného. Onemocnění kardiovaskulární = strach z projevu a radosti, onemocnění tlustého střeva = strach z bolestí minulosti a tak by se dalo pokračovat.

Energie jako kritérium

Jsme ve fázi, kdy mocným dochází energie. Energie je zatím penězi, platíme za světlo, platíme za teplo. Brzo se však volná energie prolomí veškeré karanténě navzdory a my budeme mít k dispozice neomezené množství energie. Energie. Kouzelné téma. Dokonce i ti lidé, kteří dosazují ministry jako své panáčky na nitích, lhostejno zda v Česku, USA či Bujumbuře, i tito lidé ztrácejí sílu. Tolik obávaní ilumináti, Bilderbergové, bankovní kartely, vládci FEDu, zkrátka všichni ti korporátní fašisté, ztrácejí sílu. Jako lidé ztrácejí barvu, radost, nápady, vůli a ochotu. Bodejť by ne. Vsadili na strach. A vláda strachu se rozpadá před očima.

Tak zvaná pátá dimenze, svět prostý negací, svět nižšího stupně hmotnosti, který je zde již napůl přítomný, nepustí do sebe nikoho, kdo ve strachu zůstává. Svět třetí dimenze zde samozřejmě zůstane v paralelním chodu. Stejně jako zde zůstal paralelně se světem lidí i svět krokodýlů, žížal, heřmánku a žuly. V páté dimenzi se skutečně vlády, dluhy, léky, zkoušení u tabule, spalovací motory, obrazovky a podobná nadělení budou nebudou moci vyskytovat. Budou se nám jevit podobně jako exponáty v muzeu mučení.

Zrcadlení ve velkém

Píší mi lidé, "co ta olympiáda v Londýně 2012?" Stejně jako loni v Berlíně, i letos zamořená vražednými indiciemi a zlověstnými symboly. Přípravný výbor vtisknul olympiádě apokalyptickou stylizací, za kterou by se styděl i Adolf Hitler. Stále slyším v okolí (co jsem zasel): "co ty chemtrailsy, Tobě to nevadí?" Kondenzační čáry, zjevně zůstávající na neby hodiny a měnící se v souvislou oblačnost a jejichž argumentační popírání zmáhá i upřímné zaměstnanci hydrometeorologických úřadů, oddaní vědě a důvěřující vládě? Co ty epidemie, které plánují loutkáři? Co ten kolaps ekonomiky? Co ta depopulace? Moji milí, to všechno jsou jen naše zrcadla. Londýnské zvěsti jsou pouhým odrazem naší vlastní autodestrukce. Kterou my sami ještě umocňujeme svojí pozorností upřenou k Londýnu. Chceme podvědomě strach, máme jej tedy plné vagóny. Chemtrailsy jsou zase pouhým odrazem a zhmotněním naší neochoty vnímat světlo, naší vlastní potřeby mezi nás a světlo vkládat překážky. Naše obavy z budoucích epidemií jsou pouhým zhmotněním našeho tak snadného infikování se negativními informacemi. Kolaps ekonomiky je pouhou projekcí naší nedůvěry v naše vlastní síly a naší ochotu uživit se sami našimi obyčejnými dovednostmi. Depopulační vize jsou pouhým odrazem našeho nezájmu o naše vlastní děti. Dokud nepřijmeme, že celý vnější svět je prachsprosté zrcadlo našeho vnitřního světa, budeme se zde do nekonečna všemu divit jako Alenky.


One mankind

Moji milí, jsme jedno lidstvo. Nerozdělujme se na nás a na ně. Oni jsou naši součástí, stejně jako my jsme součástí jejich. Každý v sobě máme Rockefellera. Každý Rockefeller v sobě má Nováka. Jsme vzájemně na sobě závislí. Tak jako je Západ závislý na Číně a Čína na Západu. Nemá cenu loutkáře a korporativce obviňovat z toho a onoho. I tím akorát sebe usvědčujeme z naprosté neschopnosti a nesamostatnosti. My s nimi tu hru přeci hrajeme velmi ochotně. Strkáme jejich benzin do jejich aut, půjčujeme si jejich nuly na úvěrových kartách, to my se dobrovolně krmíme jejich tabletkami od nástupnických firem IG Farben. To my padáme na zadek před tituly z jejich slabomyslných škol. To my si čteme jejich média, která nám oznamují na titulní straně palcovými titulky, že tématem roku 2013 bude dražší hovězí.

Naprosto si nemáme na koho stěžovat, kromě nás samotných. A nejde z toho kolotoče vystoupit přes odmítnutí oněch vnějších institucí a mechanismů. Nemá smysl zuby nehty odmítat očkování, které se mezitím změnilo v čipování. I toto odmítání je projev strachu. Se kterým si čipy energeticky přitáhnete paradoxně jako ti první (disidenti potřební kontroly). Rozpuštění strachu v naší duši změní čipy v součástky bez smyslu, které v tělě přestanou fungovat a poté samy tělo opustí jako tělu energeticky cizorodé. Božské tělo každého z nás je silnější zářič a počítač než jakákoliv hromada tupilních rfid trubiček.

Dát sebe na první místo

Zapomeňte na to, čím se zabývají druzí. Zabývejte se jen tím, čím se vlastně zabýváte Vy. Budete tím poznámím velice překvapeni. A navíc dosáhnete toho, že zrcadlově se nikdo nebude starat o to, čím se zabýváte Vy. Přestaňte kohokoliv kritizovat a obviňovat. Stejně jsou to jenom zoufalé projekce Vaší nepřiznané sebekritiky a Vašich výčitek svědomí, dobře skrývaných před sebou sama. Konec konců i tento můj článek je mým dnešním alibi, proč se dnes večer nehroužit do mého vlastního nitra, proč nebudovat svůj vnitřní čaruplný vesmír, ve kterém na mne však zatím ještě čekají Himaláje práce. Práce na přijetí sebe a odpuštění si.

Zapomeňte, že v tomto světě někdo kromě vás existuje. Naše potřeba zachraňovat druhé, zejména ty, kteří si to od nás neobjednali. To je přeci legrace, že? Naše potřeba činit se nepostradatelnými v jejich životě, je nám důvodem, proč se konečně nepustit do zachranění sebe sama. Co konečně udělat moji duši nepostradatelnou v mém životě? Je přirozené sám sebe postavit na první místo? A koho jiného byste tam, proboha, chtěli postavit? Není snad přirozené rozhodnout se prožít tvořivý život v krásném, silném a zdravém těle?

Duše nezná strach

Opuštění našeho strachu je primárně o poznání naší lásky v sobě. Opuštění strachu je primárně o propojení se s naší vlastní duší. Opuštění našeho strachu je primárně o připuštění pravdy o nás. Naše duše žádný strach nezná. Strach zná jen rozum. Naše duše, tvoje duše, každá duše je nádherná, bohatá, mocn součást boha. Obsahuje naprosto všechno, co potřebujeme vědět. Veškeré latentní schopnosti jsou v ní zakomponovány. Spolehlivě zakódovány v každém z nás. Co v sobě má bůh, to v sobě mš i Ty. A dočasně nepřístupné jsou nám pouze naším strachem, že to přece nemůžeme vědět. (Vždyť na to nemáme školy :-) To přece nemůžeme umět. (Vždyť na to nejsme odborníci :-)

Naše představy o tom, že je nutné pracovat, aby bylo co jíst ... jsem zvědavý kolik let se udrží i tato iluze. Nepotřebujeme jíst. Naše těla nejsou závislá na hmotné potravě, jako těla zvířátek. Pravda o nás je taková, že my lidé nejsme jenom duch ve hmotě. Jsme energie a světlo. A energií a světlem se můžeme i vyživovat. Ale o tom zase někdy příště.

P.S.: Děkuji na tomto místě panu Fosterovi Gamble, který podobné povídání sestavil navíc do obrazové a zvukové podoby v dokumentu The Thrive - Rozkvět. Bez jeho podnětu bych tento článek nebyl napsal.