Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


MAYSKÝ KALENDÁŘ 30.5.2012 7 MEN

30. května 2012 v 11:40 |  Aktuální novinky
MAYSKÝ KALENDÁŘ 30.5.2012 7 MEN

MODRÝ REZONANČNÍ OREL


DNES JE DOKONALÝ ČAS VZNÉST SE K VYŠŠÍMU DUCHOVNÍMU STROPU PRO VHLED DO VYŠŠÍ PRAVDY

Moje osobnost odráží sny a vize.Dnes sjednotím Vyššího DUCHA s cílem a přestanu se vznášet v oblacích.Teď se přede mnou otevírají nové neomezené obzory.Dnes si uvědomím svoje poslání na Zemi,od této chvíle zářím plnou vyspělostí a vyrovnávám cestu podle toho,kde je mou povinností být příkladem a vzorem.

TRANSFORMACE STÍNU

Naučte se udržet rovnováhu mezi odpočinkem,prací,spánkem a výživou. Myslete na sebe. Věnujte se svým osobním plánům vizím a představám. Podívejte se na své záměry a sliby, které dáváte lidem, z pohledu vyššího cíle,jakým je zachování rovnováhy.Naučte se brát i dávat. Zvažte, zda vaše horlivost nebrání druhým v jejich dalším vývoji. Neberte na svá bedra zátěž ostatních lidí. I když prší, nezapomeneme na magické slůvko děkuji.

Vědomí, vize, iluze….

Energetická pole definovaná symbolem MEN jsou charakteristická nejvyšším duchovním obsahem.Žádná lidská bytost nemůže žít beze snů. Každý člověk potřebuje vizi cíle,aby mohl vyřešit chaos a uniknout ze zmatku každodenního života.Pokud nám chybí vize honíme se za iluzemi. V nejkrajnějším případu nedostatku vizí propadáme závislosti na ostatních.Staneme-li se středně silnějšími, ztrácíme svoji suverenitu.Pouze tehdy,dosáhne-li váš duchovní růst brány srdce - do vašeho pole začínají proudit vizionářské perspektivy. Síla MODRÉHO ORLA vynese vědomí cíle na první místo.Dny MEN jsou dolem informací spirituální vědy,sahající daleko do budoucnosti. OREL otevírá kanály vizí,jejichž prostřednictvím se plně vědomý člověk kontaktuje s vyššími úrovněmi. Tato osoba se přestává zaobírat maličkostmi,starostmi o budoucnost ztrácením času neproduktivními spekulacemi.Moudrost ORLA včas pošle vzkazy, jak překonat nepříznivé situace.Pokud váš život zeje prázdnotou,pokud vám chybí cíle,pokud často registrujete prázdné přebíhání,sbližte se s ORLEM a poproste tohoto Obra,aby vám pomohl postavit magický most do vizionářských světů.Bez motivace, zanikne každá chuť tvořit. Dovolte MODRÉMU ORLOVI zalít vás jeho genialitou,dovolte, aby jeho energie probudila vaši Duši.Dnes vidíme, jak dalece jsme nezávislí.To, co budeme dělat dnes odráží naši velikost.Dnes dáme pod lupu náš bolestný egocentrický svět.Dnes se staneme vykonavatelem nikoliv vykonávajícím cizích přání.Dnes nepodlehneme psychóze strachu ani zdánlivé ohrožené budoucnosti.

7. REZONANČÍ TÓN SPOJENÍ SÍLY SOUZNĚNÍ

Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem.Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - vězte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v NOVÉM světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí.Otevřete se přitékajícím darům. Přijměte sami sebe bezpodmínečně. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odkryjte svojí přirozenou mystickou sílu.

STAŇTE SE JEDNÍM S MYSTICKOU SEDMIČKOU
JEDNÍM SE SEDMI ČAKRAMI TĚLA
SEDMI ÚROVNĚMI PYRAMIDY,
KTERÉ SPOJUJE VĚDOMÍ SEDMI

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje, nazývaném též SEDMOU dimenzí. Dny Kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité Nejčistší Energií,která proniká až do vaší tělesnosti.SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. V energii SEDMIČKY je stimulovaný ŠESTÝ SMYSL,čili mimosmyslové vnímání. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2,7,12,doporučujeme být ve svém Středu,abychom se nedostali do zápasů či extrémů.

Autor Monika Czyrek monikaczyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama