Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


MAYSKÝ KALENDÁŘ 29.5.2012 6 IX

29. května 2012 v 13:17 |  Aktuální novinky
MAYSKÝ KALENDÁŘ 29.5.2012 6 IX

BÍLÝ RYTMICKÝ MÁG JAGUÁR


DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE S MATKOU ZEMÍ A PROJEVIT JÍ SVOU VDĚČNOST

Teď udělám kvantový skok ve Vědomí a minulost nechám za sebou.Ačkoliv láska vypadá dost iracionálně,je to nejsilnější aspekt mého života.Moje mysl se dnes stává sluhou mého srdce a já se stávám bílým mágem.Nebudu čekat na zázrak,budu se jím muset stát.

JAGUÁR SE RODÍ Z LÁSKY,Z HLUBOKÉ LÁSKY K MATCE ZEMI, JE TO ŠAMAN HLUBOCE SPOJENÝ SE ZDROJEM MAGIE ZEMĚ…. ŽENSKÁ ENERGIE, KTERÁ VLÁDNE DUCHEM DŽUNGLE,ROVIN I HOR….DUCH JAGUÁRA OSIDLUJE MAYSKÉ SVATYNĚ A JE ŽÁDÁN O POMOC NA DUCHOVNÍCH I MATERIÁLNÍCH STEZKÁCH, JE TO VLÁDCE ENERGIE VDĚČNOSTI……¨

TRANSFORMACE STÍNU

Vybudujte stabilní most mezi vaším Božským JÁ a vůlí Boha.Zůstaňte flexibilní,poctiví,otevření, v jednoduchém téměř naivním způsobu,jak přijít na to, co je UŠLECHTILÉ,místo nutit se něco vytvořit.Otevřete se novým možnostem.Jste svobodní.Vaše moc je neomezená!

Poctivost,spravedlnost,síla srdce…..

BÍLÝ MÁG umožňuje udělat kvantový skok v poli Vědomí a překročení prahu SVĚTA MAGIE.Za tímto symbolem se skrývá Energie zodpovědná za magii tvoření.Mágem je možné stát se díky síle srdce,nikoliv z pomocí těžké hlavy. Všechny přízemní touhy člověka uvězněného ve světe dogmat mohou vyvolat jedině bolest a duchovní utrpení. U mnoha nezralých osob - osob stavějících na první místo dobro materiální - Dny BÍLÉHO MÁGA mohou bolestně zdůraznit bezmoc vůči nepřízni osudu.Ten, kdo otevřel srdce,naučil se dívat na svět prizmatem BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY,nikoliv racionální inteligencí,dny MÁGA navrhnou geniální řešení - zašlou duchovní pomoc a podporu k rozpletení mnoha složitých otázek.Problémy se vyřeší téměř spontánně ,neplodné honění za obživou,úporné běhání, boj a strádání náhle ztratí svůj význam. Tato osoba nemající nic jiného na práci,bude připravovat půdu pro nové tvořivé síly. To je úkol BÍLÉHO MÁGA.Pokud si nejste jisti,kdo má pravdu - rozum či srdce - spojte se s polem vibrací energie BÍLÉHO MÁGA. Dny IX pulzují pozemskou moudrostí,stále hledající příjemce na Zemi. Vězte, že vaše vědomé úvahy podporují šíření BÍLÉ MAGIE v životě.Žijte Láskou a otevřou se před vámi všechny brány. Váš obr MÁG čeká po eony let, aby s vámi navázal spolupráci a vyvedl vás ze světa neustálých bojů.Materiální situace a neustálé honění za chlebem se automaticky vrátí do normálního stavu, ztratí na mimořádné důležitosti.

6.RYTMICKÝ TON ROVNOVÁHY SÍLY VYROVNÁNÍ

Organická rovnováha má kořeny v celistvosti toho,kým jste.Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se vším, co je.Stůjte pevně na Zemi, a dovolte vyjádřit své Světelné JÁ. Zkontrolujte stav vašeho pozemského JÁ v tuto chvíli.Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zem. Vězte, že i Hvězdy mají své kořeny.Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte.Vy si vybíráte, s kým chcete rezonovat.Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s láskou,protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI.Zhmotněte v pozemských věcech to, co je Božské,čili svoji Hvězdnou Duši. Pouze tehdy proniknete-li do vibrace NEBE,NEBE sestoupí na ZEM. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.

ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.

V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu.ŠESTKA je přiřazena k zemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega,absolutní moc na podporu stagnace,strnulosti a odporu. Na druhé straně se koncentrují Energie harmonie,odmítající pochybnosti,zasláním útěchy a úlevy.
Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení,což znamená počínající fázi realizace.
Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme abyste velmi Vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité,abyste se také v následujících dnes zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem.

Autor Monika Czyrek monikaczyrek.blogspot.com
Překlad Lenka Sýkorová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama