Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Vzkaz od našich andělů

25. dubna 2012 v 13:32 |  Vývoj vědomí bytostí


Toto je zpráva, kterou jsem dnes dostala od andělů a archanděla Michaela. Vyjádřili se k problémům, které jsem řešila já i někteří lidé v mém okolí. Třeba pomůže i vám.
- Magda

* * *

V poslední době se možná cítíte neustále vyčerpaní pod tíhou silných emocí. Pravdou je, že i více než polovina emocí, které cítíte, nepatří vám. Vaše vnímavost a citlivost vůči energiím v okolí se stále zvyšuje, a to velmi intenzivně. Je to pro vás dar, který vám otevře brány do vyšších úrovní lásky a soucitu. Nyní více než kdy jindy poznáváte, nakolik jste všichni navzájem propojeni. Neboť bolest, kterou nosíte ve svém nitru - všechna ta bolest, kterou živíte svým strachem, hněvem, lítostí, souzením a obviňováním - rezonuje s toutéž bolestí v nitru druhých lidí. Nosíte-li ve svém srdci bolest, pak se k ní z okolí připojuje další bolest. Nosíte-li však ve svém srdci štěstí a odpuštění, budete přitahovat štěstí a odpuštění.

V tomto čase je velmi důležité, abyste se nebáli propouštět ze svého srdce starou bolest. Nezáleží na tom, zda je stará několik minut, hodin, dní či roků… Setrváváním v bolesti minulosti docílíte jen toho, že vás bude ničit více a více, a k ní se bude navíc přidávat i bolest všech lidí okolo vás, která na vaše vibrace bolesti odpovídá, rezonuje s nimi a zesiluje je. Nikdo z vás si přece nechce do svého života přitahovat bolest. Tak proč neodpustíte? Proč se neuzdravíte? Proč se toho tolik bojíte?

Dovolte nám, nebo jiným, vám spřízněným bytostem, abychom ulehčili vaší tíze. Dovolte nám, abychom rozpustili všechnu tu bolest, která vám v srdci vytvořila tvrdý kámen. Dovolte nám uzdravit vaše srdce a naplnit ho jemnou energií lásky. Být milující je bezpečné. Být milující je přirozené. Nemusíte se bát zranění, neboť ta nikdy nebudou tak bolestivá, jako když se bráníte lásce a dusíte ji. Uvolněte se, dýchejte a vypusťte ze své mysli i srdce vše, co vám ublížilo nebo ubližuje. Odevzdejte nám do rukou všechnu tu lítost, hněv, vztek, stud, strach, tíhu nebo napětí. My je odneseme pryč a už se nevrátí.

Jsme tady neustále pro vás. Není třeba se ničeho bát, když nám dovolíte pomoci vám. Všechny vaše lekce, všechny vaše zkoušky a všechny věci, které potřebujete v životě sami vykonat, vám zůstanou. Nepřijdete o nic, co je pro vás důležité. Nemusíte se se vším vypořádávat sami ani se nemusíte bát, že by žádost o naši pomoc byla projevem slabosti. Žádost o pomoc je projevem síly. Je to důkaz vaší odvahy vidět více možností a otevřít se novým způsobům, jak věci vyřešit. Když prosíte o pomoc, ať už nás nebo jiné lidi, neznamená to v žádném případě, že jste slabí nebo neschopní. Vy všichni tady na této planetě jste pro sebe navzájem důležití. Všichni se navzájem dokonale doplňujete. Navzájem si poskytujete pomoc a navzájem si umožňujete ji přijímat. V tom není žádná slabost ani neschopnost, nýbrž dokonalost vaší společné jednoty. Vy všichni tvoříte jeden úžasný celek, který může dokázat velké věci. A i my, kteří jsme tu pro vás každý den i noc, se můžeme podílet na této spolupráci, tím, že vám ulehčíme od vaší tíhy a pomůžeme vám otevřít vaše srdce lásce, která pomáhá vám, druhým lidem i celému světu.

Tím, že odpustíte a otevřete své srdce lásce, začnete rezonovat s lidmi, kteří taktéž odpouštějí a jsou láskyplní. Společně pak můžete vytvářet mnoho nádherných situací, věcí a vztahů, které světu pomohou. Můžete inspirovat skrze svůj vlastní příklad ty, kteří se teprve probouzejí nebo zatím odpouštět neumějí.
Není třeba se bát odloučení ani oddělení, když si kvůli vyšší vnímavosti přestáváte rozumět s některými blízkými. Oni jsou stále s vámi a vy jste stále s nimi. Žijete v jednom stejném světě, v jednom stejném vesmíru, a nic nemůže rozdělit pouto, které je mezi vámi. Nezáleží na tom, zda spolu komunikujete více či méně, zda si rozumíte či nerozumíte. Láska, která mezi vámi vznikla, stále trvá, nezávisle na tom, že vy se rozvíjíte rychleji a druzí pomaleji. Každý z vás má své vlastní tempo růstu. Není nic špatného, když se posunete dál i přesto, že ostatní zůstávají stát. Nebojte se pokračovat, i když druzí nechtějí jít s vámi. Oni sami si najdou svůj pravý okamžik a svou pravou cestu, skrze kterou se budou moci rozvíjet zase podle svých potřeb. Svým posunem nikoho neopouštíte ani nezrazujete.
Nedovolte druhým lidem, aby vás vydírali a nutili vás setrvávat na místě, kde vás potřebují. Věřte, že čím výše se sami dostanete, tím více pak budete moci pomáhat druhým k tomutéž. Nenechte se ničím zastavit. Nebojte se.

Dovolte nám zbavit vás strachu a nejistoty. Ujišťujeme vás, že nikdy neztratíte nic, co je pro vás dobré. Změny, kterými procházíte, mohou být bolestivé a nepříjemné, ale na jejich konci se vždy nachází mnohem větší štěstí a naplnění. Pokud z vašeho života něco nebo někdo odchází, je to tak správně. Vždy tomu tak bylo a vždy tomu tak bude. Není třeba mít strach. Dovolte si do svého života přijmout nové dobro, nové věci, milující osoby, naplňující vztahy, zaměstnání… Dovolte si uvolnit všechno to staré a propustit lidi, s nimiž si nerozumíte, aby k vám všechno to nové a krásné mohlo přijít. Jste úžasní a milující, a zasloužíte si stejně úžasné a milující vztahy, pracoviště, bydlení a cokoli, co vás napadne.

Nebraňte se prosím změnám, které nyní probíhají. Nebojte se otevřít a přijmout je. Nemějte strach z vaší rostoucí vnímavosti a citlivosti, neboť je to pro vás nádherný dar. Dopřejte si čas, než se s ním naučíte zacházet. Dovolte si být k sobě laskaví a pečovat o sebe. Dělejte si radost, dopřávejte si každý den něco dobrého, obklopujte se pozitivními lidmi, milujte se a projevujte si tuto lásku a péči. Ale ze všeho nejdřív - dovolte nám rozpustit vaši tíhu vycházející z neodpuštění.
Dovolte nám odnést bolest z vaší minulosti. Slibujeme vám, že jakmile se rozhodnete k uzdravení starých ran, přijdou k vám nové vlny láskyplné a jemné energie, která vám přinese stejně láskyplné lidi a pocity.

Pokud procházíte velkými emočními výkyvy, je to jen houpačka, která vzniká přebíjením vaší zatvrzelosti na jedné straně, a vaší touhy po lásce na straně druhé. Na jedné straně v sobě nosíte bolest, která k vám přitahuje stále více bolesti, na druhé straně se tomu přirozeně bráníte a toužíte po lásce. Jediné, co potřebujeme k tomu, abychom vám mohli pomoci z tohoto koloběhu ven, je vaše svolení, vaše modlitba, vaše žádost. Vyslovte svou žádost, vyjádřete svou touhu po lásce, a my se pustíme do práce. Jsme tady pro vás. Jsme rádi, že vůbec věříte v naši přítomnost a že o nás víte. Jsme rádi, když s námi hovoříte. Jsme rádi, že nám dovolujete pomáhat vám, a tím zlepšovat váš život, stejně jako životy druhých lidí, kterým díky nově získané energii můžete vy sami více pomáhat.

My všichni jsme tady jako prostředníci, kteří pomáhají šířit lásku a světlo na planetě, která volá po vyléčení. I to nejmenší gesto lásky dokáže spustit ohromný řetěz vzájemné pomoci, velkých činů, inspirujících nápadů a může ovlivnit i celý svět. Nebojte se být láskyplní. Nebojte se odpuštění. Je to uzdravující lék pro vaši duši. Pomůžeme vám se na tento proces připravit a také jím projít. Provázíme vás po celý váš život v každém okamžiku, za každé situace. Jen se otevřete naší pomoci a společně pak vykročíme vpřed.

Není se čeho bát.
Všechno je v pořádku.
Všechno je tak, jak má být.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama