Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Duben 2012

Výklad mayského kalendáru - 30.4.2012 ČERVENÝ ELEKTRICKÝ HAD012

30. dubna 2012 v 21:34 Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 30.4.2012
Napsal uživatel Amia
Pondělí, 30 Duben 2012 17:33
30.4.2012 3 CHICCHAN - ČERVENÝ ELEKTRICKÝ HAD
JE TO DOBRÝ DEN STARAT SE O SVÉ TĚLO,O JEHO PRUŽNOST A PŘÍLIV ENEGIE, ZKONCENTRUJTE SE NA VNITŘNÍ MOUDROST VAŠEHO TĚLA
Můj instinkt mně pomůže stáhnout se z nebezpečných situací a riskantních přesvědčení. Dnes si upřesním přístup k tělesné intimitě a k sexu a zjistím, proč tak velmi toužím po teplu a blízkosti lidí, přestanu se stydět za svoje pohlaví, vzhled a zjevnou chudobu. Od této chvíle se nebudu mstít za své selhání. Nyní se pustím do práce na sobě.
POHYB, TVOŘENÍ ČASOPROSTORU A SPRAVEDLNOSTI
TRANSFORMACE STÍNU
Použijte svoje tělo jako klíč k vnitřní transformaci. Podívejte se na něj, jako na ukazatel a nasměrujte ho k Vyššímu Vědomí. Řiďte se instinktem. Řiďte se vnitřním hlasem. Věřte v přirozenou schopnost rozhodnout se v tom okamžiku.
Instinkt,vitální síla…..
ČERVENÝ HAD náleží nejrychleji konající síle Prasíly. Pokud je lidské vědomí založeno na právech duchovních, energie HADA vám nabídne vynikající fyzickou i psychickou kondici. Ten, kdo se řídí pravidly stanovenými Egem, se nemůže divit, když ho ČEREVNÝ HAD konfrontuje se skutky egoistického chování. HAD přistupuje velmi přísně k chování lidského Ega, jelikož v samovůli Ega vzniká nejvíce karmického odpadu. Všechny nepříjemné pocity ve dnech ČERVENÉHO HADA jsou znakem nedostatku lásky k sobě a k druhým lidem. Kdo se nachází v harmonii se svým Středem, kdo respektuje svoje zdraví i tělo, tomu HAD zašle životní sílu na všech možných úrovních, zejména na úrovni fyzického a mentálního těla. Doplňkovou odměnou HADA za laskavý přístup k našemu vlastnímu životu a životu všech ostatních bytostí bude skvělá nálada. Pamatujte si naše laskavost a skvělá nálada je poskytována všem lidem, se kterými se setkáváme. Nepřímo budeme obdarováni také jejich energií v podobě úsměvu. Osoba pohrdající dary života, závislostmi, špatnou výživou, nedostatkem hygieny nebo negativním postojem k životu, by se měla co nejrychleji spojit s Energií ČERVENÉHO HADA, než se objeví nemoc.
3.ELEKTRICKÝ TÓN PODNĚTNÉ SÍLY IMPULSU
TROJKA před vámi otevírá cestu do pozitivních změn a umožňuje vám navrácení se do přirozeného toku života.Poslouchejte v sobě impuls, který vás dovede k NOVÉMU. Dovolte její síle ponořit se do řeky života všeho, co je zdánlivě ztracené, oddělené, nepřístupné, nebo očím neviditelné. Pokud máte sklon být roztržitý, soustřeďte se na jednu zprávu, jeden případ konkrétní změny. Seberte sílu dát výraz pravdě. Přichází čas na velké mystérium, které se objeví prostřednictvím vaší osoby.
DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ PŘIROZENOST
Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetum mobile Bytí. V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu ELEKTRICKÉM spočívá výchozí podnět evoluce, neboli síla přinášející rozvoj. V souvislosti se spojením Pečeti Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně. Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a přizpůsobuje programy příčin.V odkazu na Kalendářní Den s Tónem (•••) se ukazuje na velmi vysokou aktivitu konání.Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgie, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispívat ke zvýšení produktivity.
Překlad Lenka Sýkorová ♥

Féwa 30.4.2012 www.anjelska.sk

30. dubna 2012 v 21:30 Aktuální novinky


Mandala ukotvujúca človeka láskou v jeho vlastnom vedomí. Centrálnou srdcovou i svetelnou čakrou. Evokuje lásku kolektívneho vedomia. Čakrálne.

Odkaz, obraz sú autorské (c) Féwa, je možné ich v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť len nekomerčným spôsobom, za podmienky uvedenia aktívneho odkazu http://www.anjelska.sk

Ničemu se nebraňte, ale přijměte jako součást sebe

30. dubna 2012 v 8:56 Doteky Nového Života

Ničemu se nebraňte, ale přijměte jako součást sebe

Krásné energie tohoto roku se stále zesilují a jdou nám naproti, pokud i my jdeme jim.
Znamená to - Ničemu se nebraňte!
Využijte tedy všeho, co vám váš život a vnější okolí ukazuje.
Že existuje vnější a vnitřní svět je jen iluze. Ve skutečnosti je vše naší součástí.
Proto akceptujte veškeré události, a to tak, .....že je Přijmete.
Je hezké a podnětné číst moudré knihy, meditovat a sledovat duchovní videa...atd.
Ale hlavní učitel je váš život. A na to nezapomínejte. Ale děkujte, děkujte za vše, co potkáváte.

Neodvracejte pohled od lidí nebo situací, které se vám nelíbí.
Naopak právě tam je hlavní ukazatel i léčitel a zajistí vám rychlou jízdu "vpřed".
Tito "nesympatičtí" lidé mají pro vás hluboké poselství. Rozklíčujte ho.
Ukazují vám vaše stíny, temnou stránku a nezpracované bolesti.
Přijměte, že i toto jste vy. I toto je vaší součástí.

Naše stinné stránky jsou většinou velice potlačené. Vůbec o nich kolikrát nevíme.
Dokonce se navenek chováme právě naopak. To ale neznamená, že je nemáme.
Pokud nám někdo "cosi ukazuje", co s námi rezonuje, pak to není "náhoda", ale fakt, který čeká na přijetí.

Potřebujeme být celiství. To je být v harmonii a lásce se všemi našimi částmi.
Právě ta oblast, kterou odmítáte může být tou klíčovou.
Jakmile se naučíte mít rádi nebo aspoň respektovat ostatní, pak jste právě přijali další kus sebe :)

Pokud toužíte po urychlení. Jestli si kladete otázky, proč ještě nejste sjednoceni a šťastní,
tak se dejte touto cestou. Sami brzy uvidíte výsledky.

Váš životní příběh jsou dokonalé kulisy filmu, který je stvořen jen pro vás, a to na tělo - na míru.
Všechny ostatní rady jsou univerzální, ale váš příběh, je DAR právě pro vás!
Nebraňte se a využijte toho a děkujte univerzu.

s láskou
Monika Micajová

Radost z dávám je neskonalá.

30. dubna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Radost z dávám je neskonalá. Když se naučíš dávat celým srdcem ze svých darů a vloh (každý má jiné a všechny působí na různých úrovních), pak porosteš do laskavosti a velikosti. Máš-li šťastnou a jasnou povahu a rozdáváš z ní, kamkoli přijdeš, vrátí se ti vše tisíceronásobně, protože každý rád odpovídá na slunečnou, jasnou náladu. Vždy měj na paměti: "Jak zaseješ, tak budeš sklízet." Zaséváš-li kritičnost, netoleranci, zradu a negaci, budeš tyto vlastnosti i sklízet, protože je k sobě přivoláváš. Proč nezačít právě teď zasévat semínka radosti, štěstí, lásky, něhy a porozumění a nepočkat, co to s tebou udělá? Celý tvůj postoj k životu se změní a ty poznáš, že k sobě přivoláváš v životě jen to nejlepší. Na radost, kterou dáváš, budou kladně reagovat všechny duše kolem tebe, protože každý má rád dárce radosti a jejich dar rád oplácí.


Féwa 28. 4. 2012

29. dubna 2012 v 22:26 Aktuální novinky

Napsal uživatel Amia
Neděle, 29 Duben 2012 08:23
Féwa 28. 4. 2012Zhustením časových fragmentov evolučnej špirály sa nachádzate akoby v čase Egypta i Atlatídy. Všetko čo platilo doteraz - prestáva platiť. Difúzne sa mení systém a schéma časových ilúzií. To znamená, že sa postupne rozptyľuje Váš zemský čas, aby splynul s vlnením dvoch vzájomne sa prelýnajúcich a kĺbiacich časových parametrov /3 - 4 - 4 - 5/ s časom novým do ktorého vzostupujete /5/.

Vaše zámery - a to každého jednotlivca - budia snahu chápať čo sa to vlastne deje a súčasne vo Vás nabudzujú obavy a pochybnosti. Ešte stále mnohí neveríte situácii, ktorá prebieha, ale na druhej strane už skutočne všetci bez výnimky cítite, že sa odohráva zmena. Je to čas, ktorý sa vo Vás kĺbi a núti Vás neustále pokračovať vo svojej životnej ceste, aj keď už mnohí nevládzete. Kláti Vás únava a ospanlivosť. Zdá sa Vám, že už jednoducho nemá nič zmysel ani význam. Sú to pochybnosti, ktoré sa opäť vracajú a súvisia so stavmi a situáciami prežitými v minulosti. Je to kĺbenie dvoch vzájomne nesúvisiacich polarít - časom a jeho spinami, ktoré sa naťahujú a opäť skracujú, špirálou otáčajú, vzďaľujú a znovu sa vracajú, aby Vás čistením kolektívneho myslenia "priviazali" k nultému času, ktorý sa sám rozhodne /ako Vaše vedomie/ či chcete, či pôjdete o časový stupeň ďalej. Cestou pozemskou, alebo nadzemskou.

Skrat vedomia, ktorý nastane vstúpením do nultej časovej dimenzie Vám ukáže sám čo všetko je v existencii vesmíru reálne a možné. Je to skok v čase. Kvantové metafyzické parabolické prepojenie dvoch časových ilúzií v časovom uzle, ktorý obsahuje nepreberné množstvo frekvencií, ktoré Vy mnohí ešte nepoznáte. Kĺzanie a vstupovanie do rôznych časových realít Vám umožní nahliadnuť, nakuknúť do horizontality, alebo vertikality - celoplošným univerzálnym prelínaním sa mnohých časových frekvencií. Je to spleť mnohopočetných, meniacich sa situácií. Stav v ktorom sa človek letiaci časom stáva transparentnejší, ale súčasne stojí na Zemi. Syntéza mnohých časových vibrujúcich vlákien.

Ste tu, na Zemi. Stojíte na jej pôde, obdivujete jej božské krásy. Pohľadom do diali sa vpíjate do azúrovo - modrej oblohy, ktorá Vám prezrádza nekonečno. Snažíte sa dohliadnuť ďalej a vyššie a uvidieť i ten neviditeľný svet do ktorého plynúcim časom vstupujete. Je to diaľka dimenzií. Diaľka v diaľke nekonečného času, ktorého rastúcu frekvenciu svojím vlastným zrakom nevidíte. Obiehate spolu so Zemou okolo svojej slnečnej stálice. Sledujete horizont Zeme a súčasne vesmíru. Točíte sa okolo svojej i zemskej osi, ktorej magnetizmus sa natáča a mení, aby vo Vás ukotvil - na fyzickej úrovni - stav absolútnej neutrality. Súznenia, rešpektovania, tolerancie ku každému. A zároveň globálne - ku všetkým. Opäť sa zobúdzajúcou energiou mieru - ktorá vo Vás ukotvuje všetky časové situácie v ktorých bol mier na Zemi nastolený. Aby ste si genetickou pamäťou spomenuli, že svet mal aj inú ako bojovú tvár. Keď padali múry - rozdeľujúce štáty. Keď sa započal čas mieru a ukotvoval sa v človeku pocitom blaženosti. To všetko sa teraz deje.

Ešte vo Vás víria rozporuplné myšlienky, nedôvera, váhanie, beznádej. Energia plačúcej víly i odvážneho samuraja. Ale už bez sĺz a bez meča. Vlákna, ktoré Vás spútavali boli preseknuté. Slzy odplavili všetok strach, ktorý vo Vás neustále víril a bubnoval Vám do spánku.

Dnešným dňom sa bude vo Vás ukotvovať skutočná pravda o celej Vašej existencii. Tisícročia Vám blokovaná, utajovaná, demagogicky prezentovaná iným spôsobom.
Ukotvujete sa vo vertikalite blížiaceho sa časového spojenia, kedy všetko čo Vás zaťažovalo, bránilo Vám vo Vašej vesmírnej púti je už zažehnané. Len Vy sami ešte stále držíte v sebe pocity obáv, strachu a viny z niečoho za čo v skutočnosti vôbec nemôžete. Boli to míle, mylne Vás dezorientujúce, aby ste zabudli kým ste. Že Vaše schopnosti sú jednoznačne mimoriadne. Ste ľudskí jedinci, kráčajúci ruka v ruke s univerzálnou jednotou. Čiže v sebe nesiete i univerzálne schopnosti mnohých ďalších planetárnych bytostí. Len chcieť vystrieť k nim ruku. Otvoriť oči, alebo upriamiť svoj vnútorný zrak na svet okolo Vás. Len sa snažiť uveriť, že to všetko ste skutočne aj Vy. Už Vás nič nedrží, nebrzdí. Už je opäť čas návratu Vašich mimoriadnych schopností.

Mnohým z Vás sa už začali diať situácie, kedy ponechanou schopnosťou vizualizácie sa prenášate do paralelne prúdiacich časových frekvencií. Vidíte geometrické tvary znázorňujúce trigonometrické spájanie Mer-Ka-By. Vnímate bytosti, ktoré sú neustále Vašou súčasťou. Kĺžete vnútorným zrakom po rôznych neznámych tvárach, ktoré sa prelínajú, aby Vám ukázali ďalšiu a ďalšiu tvár. Všetky ste vo svojich inkarnáciach stretli. Boli to Vaši blízki, alebo boli tými s ktorými ste v dávnych časoch zápasili. Vidíte negatívnych šedivákov Zeta Reticuli a mnohých im slúžiacich pomocníkov. Symbolicky Vám vysvetľovaným odchodom týchto entít zo zemskej sféry i Vašej bezprostrednej blízkosti. Strácajú sa, rozplývajú, mrú. Už Vás nemôžu ničím ohroziť. A to je tá dôležitá realita času do ktorej ste sa na vývojovej ceste dostali. Uchopili ste moc do svojich rúk a teraz sa rozhodujete ako ďalej. Aký najradikálnejší a súčasne najjemnejší spôsob komunikácie použiť. Rozhodnutím sa - ísť opäť globálnou mierovou cestou.

Už nie ste roztrieštenou, ale jednotnou formáciou deklarujúcou lásku a mier. Vaše okolie i Vaše vnútro sa búri proti nespravodlivosti, ktorá celé veky ohraničovala svojimi múrmi smelé vykročenie Vašej odhodlanosti na cestu jednoty.

Ste bielym delfínom, milovaní. Vy ste ním a on je Vami. Vžite sa do jeho túžob a pocitov. Ako nadšene pláva, skáče a krúži vodnou hladinou. Otáča sa naznak, pláva na prsiach, omývajúc morskou vodou zo všetkých strán svoje srdce. Tá voda je svetlo do ktorého ste všetci ponorení. Žiarenie, ktoré Vás očisťuje od pochybností a zobúdza vo Vás všetko, čo bolo po celé stáročia hlboko ponorené do tmy. Ožíva, raduje sa spolu s rozkvitajúcimi farbami jari a vstupujúceho svetla novej dimenzie.

Ste už len v myšlienkach pripútaní k temnej energii. Už je preč, už tu s Vami nie je. Len si to, prosím uvedomte. Prijmite túto holú pravdu. A ako biely delfín sa začnite preháňať stráňami, lúkami, jazerami Vašich životov a vyberte si všetko čo Vás teší a spôsobuje Vám radosť. Ukotvite sa v nej svojím pocitom, že ste súčasťou šťastného, farebného, slobodného sveta. Jeho nádhernou zelenou farbou, ktorá vo Vás opäť prebúdza lásku. Nádhernou zelenou a ružovou - trblietajúcou sa súčasťou Vašej srdcovej čakry. Naplno sa do týchto farieb ponárajte a opäť vynárajte nad ich hladinu, aby ste si tieto farby vychutnali a zvykli si na ich farebné prieniky...dvoch zvukov, dvoch tónov, intenzívne sa spájajúcich s prírodou, so Zemou pôvodnou i transparentne vrstvenou nad Vašími hlavami.

Ste to Vy, ktorí túžite i tušíte cez snovú realitu Vašich budúcich domovov....cez čakrálnu sieť časových kanálov....horizontalitu i vertikalitu dvoch diametrálne odlišných časových harmonogramov....silu Vášho zajtrajška. Energiu svetla, ktorá do Vás už vstupuje na fyzickej úrovni. Preniká Vami ako symbióza dvoch dimenzií. Ste to Vy, ktorí vlastnou schopnosťou vizualizácie ukotvujete novú časovú vrstvu.

Je to o Vás, je to vo Vás. Vo Vás driemal a zobúdza sa čas nových začiatkov trojdimenzionálnej sféry i Vášho budúco - prítomného sveta do ktorého budete vstupovať svojou vyššou frekvenciou. Paralýzou bývalej existencie, aby ste lepšie a bez záťaží tretej dimenzie s ňou splynuli. Vy, ktorých srdce i vedomie sa prekóduje skratom času do novej časovej dimenzie. Pochopením - prečo sa všetko tak dlho dialo a postupne sa kĺbilo a spájalo. Bod s bodom, línia s líniou. Aby ste sa plynule, bez újmy na zdraví a životoch pretransformovávali skulinami času a súčasne opäť ponárali do svetla. Víziou budúcnosti, ktorú ste v sebe neustále niesli a opakovali si jej slová. Kĺbením s 3D realitou - Vašou existenčnou skúsenosťou, po ktorej ste túžili. Nielen ju vidieť, spoznať, ale i osobne prežiť.

To všetko bolo potrebné, milovaní. A Vy ste to zvládli, absolvovali. A celí dobodaní, doráňaní, porezaní ostrými hranami 3D reality sa opäť absolútne poučení budete časom vracať späť. Do novej svetelnej zóny. Lámaním a rozplietaním uzlov jednotlivých časových sfér - tretej, štvrtej a piatej dimenzie.

Féwa - 28. 4. 2012 16:00

Dochádza ku stacionárnemu efektu vedomej sféry, pripútanej hmotnom ku trojdimenzionálnej realite. Ukotvením sa v jednej /alebo druhej/ vrstve vedomia. Pôsobením žiarenia. To znamená, že tí, ktorí podliehajú chymére hmotna budú s okamžitou platnosťou zadržaní v 3D realite svojho zemského "Ja" a nebudú už môcť vstupovať do reality piatej dimenzie. Svojou vôľou, vedomím, ktoré ich vedie a nasmerováva ich osobným rastom. Ukotvujete sa v novej transpersonálnej sfére vedomia Zeme i človeka.

Čaká Vás ľubozvučná cesta plná žiadostivosti, lásky, transparentnej farebnosti, túžby tvoriť, konať ku prospechu seba, svetla a ľudí, ktorí svojou frekvenciou do tejto sféry patria. Kapituláciou temných entít a ich energií, ktoré väzbou na Vaše telá Vám znemožňovali ďalej rásť.

Stávate sa plným nádychom slobodní. Vy, ktorí tvoríte mimozmyslovou realitou svoj striebristo - zlatistý svet. To znamená - plný odleskov iných vrstiev vedomia a ich sfér, ktoré sa vo Vás ukotvujú, aby Vás viedli novou cestou zajtrajška - kam patríte.

Je to o Vás, milovaní. O Vašom zápase a obetavosti, ktorou ste jednotlivé skupiny vedomia Zeme viedli. Vy, ktorí ste im svietili na cestu. Aby vedeli, lepšie videli a nespoliehali sa len na hmotnú sféru, ktorá nie je tou istotou - ako sa tvrdí a domnieva - na pláňach 3D reality. Čas, ktorý na Zem preniká rozpúšťa mnohé, čo doteraz bolo zaužívané ako platné pravidlo všetkých obohacujúcich sa. Sférou, ktorá vie, že už veľakrát táto chvíľa nastala v opakujúcich sa časových cykloch. A opäť sa vracia.

Tým, že sa skrátil čas dimenzie a vkĺzol nový časový harmonogram, ktorý zastavil pôvodný čas ľudskej populácie a dal jej možnosť sa spamätať. Pamäťou génov - pred vstupom do novej časovej dimenzie. Ste v konkrétnom časovom zlome, kde sa všetko čo bolo zhustilo do maximálne možnej miery a Vy - každý z Vás - sa jednotlivo rozhodujete, či vykročíte vpred, pozerajúc sa priamo pred seba do novej časovej vrstvy, vidiac už v jeho časových spinách svoju budúcnosť. Alebo zostanete stáť ako prikovaní na jednom mieste 3D reality a budete už len spomínať, aký bol svet Vašej dimenzie a čo všetko ste mohli a mali právo vykonať ku prospechu všetkých.

Ste v lome času vertikálne a horizontálne sa nakláňajúceho do novej roviny poznania, kedy kĺžete pamäťou - svojou múdrosťou - a snažíte sa uchopiť svoj vlastný koniec nite života, ktorá je rozdelená do dvoch smerov. Cestou spiatočníckou, alebo cestou napredovania. Zrodenou Vašou novou Zemou - ukotvujúcou sa v novej magnetickej polarite pred skokom do neviditeľného časopriestoru. Ktorý už pre Vás nie je neznámou veličinou.

Vy už teraz presne viete čo urobíte. Rozhodnutím, vlastným pochopením zostávajúcich a súčasne i tých, ktorí sa ukotvujú v novej pozitívnej realite. Svojím vedomím, telom - doteraz letargickým - ale už letiacim ako šíp do svojej vlastnej zázračnej budúcnosti.
Ste to Vy, ktorí tvoríte. Ste to Vy, ktorí ľúbite seba, Zem, človeka. Všetkých zemských i transplanetárnych sfér.

S láskou Féwa

Odkaz, obraz sú autorské (c) Féwa, je možné ich v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť len nekomerčným spôsobom, za podmienky uvedenia aktívneho odkazu http://www.anjelska.sk/

Féwa 26.4.2012 - Imatrikulácia svetla jeho energiou.

29. dubna 2012 v 22:21 Aktuální novinky


Napsal uživatel Amia
Pátek, 27 Duben 2012 17:04
Féwa 26.4.2012 - Imatrikulácia svetla jeho energiou.


Odkaz, obraz sú autorské (c) Féwa, je možné ich v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť len nekomerčným spôsobom, za podmienky uvedenia aktívneho odkazu http://www.anjelska.sk/

TĚHOTENSTVÍ VZESTUPU – DODATEK

29. dubna 2012 v 22:04 Doteky Nového Života

TĚHOTENSTVÍ VZESTUPU - DODATEK

Od 28 - 4 - 2012 / 1. z celkem 19.částí / nastane velmi intenzivní příliv Nové Energie Bezpodmínečné Lásky,který začne těsně po půlnoci.Tato energie zasáhne jednak lightworkers a další osoby podílející se vědomě v procesu Vzestupu. Mnoho z nás je nositeli kódů,krystalickými inženýry a kvantovými mechaniky,kteří jsou zde,aby pomohli realizaci Vzestupu Planety.Někteří z nás jsou vyslanci z budoucnosti.Ostatní jsou členy hvězdných národů,kteří svým Světlem pomáhají při procesu Vzestupu.Ti další patří mezi 144 000 domorodých lightorkers.
Energie dne 28.4.2012 nám umožní otevřít se ještě většímu soucítění a porozumění,že všechno je úžasné a na svém místě, že absolutně nic,ač zdánlivě kruté a nespravedlivé, se neděje náhodou….Bezpodmínečná láska je láska,která nehodnotí,neočekává,neklade podmínky.ČLOVĚK většinou miluje láskou podmíněnou,ale to není opravdová láska, ale náhražka.Pouze Bezpodmínečná Láska je opravdu otevřená,stejně jako Vlna nesoucí nás ke Vzestupu.Od 22.9.2012 začíná nejdůležitější 3 měsíční období Těhotenství Vzestupu,čili Transformace Vědomí i Těla.Během tohoto období je nutným a velmi důležitým stupněm obracet se do svého Středu.Zaměření se na meditaci,kontemplaci a Bytí Tady a Teď je nutností, pro každého, kdo chce dosáhnout Vzestupu.Po 22.9.2012 bychom neměli nic plánovat,jen se soustředit na transcedenci každého přítomného okamžiku.Jediným naším cílem v tomto čase, by mělo být Osvícení a Vzestup Vědomí,ale také probouzení krystalického těla do 4. a 5.dimenze. To ale neznamená vzdát se rodiny a jít např. do kláštera,nic by nemělo odvrátit naši pozornost ve větší míře.Bylo by pro nás velmi těžké dosáhnout tohoto stavu již nyní,ale naštěstí zbývá ještě 5 měsíců, a během této doby se toho stane ještě velmi mnoho a naše Vědomí se velmi změní.Čeká nás ještě velký přiliv Energií,silné vyvážení ženského a mužského aspektu v nás.Toto jsou nejdůležitější data:

20.5.2012 - Zatmění Slunce,lidská makro-integrace,vyrovnání Božského mužského aspektu
4.6.2012 - Zatmění Měsíce,lidská mikro-integrace,vyrovnání Božského ženského aspektu
6.6.2012 - Tranzit Venuše,integrace Syriansko - Plejádské Unie,plný návrat Zlatého Delfína,počáteční integrace Božského ženského i mužského aspektu
20.6.2012 - letní Slunovrat,velmi silné doplnění daných Zatmění Sluce (20.5.),zatmění Měsíce (4.6.) a Tranzitu Venuše (6.6.).Bude to velmi intenzivní Energie,která umožní integraci nedávného přílivu Energie kódů a uvolnění překážek.
22.9.2012 - Podzimní Rovnodennost - počátek vytváření sítí všech 12 ti hlavních Slunečních Štítů v krystalické formě.

Příliv těchto silných energií nám umožní v období od 22.9.2012 - 21.12.2012 zaměřit se pouze na sebe na konečně zkrystalizování našeho těla. ŽÁDNÝ STRACH, že to nestihneme!!Stane se to určitě,protože čas nyní běží neuvěřitelně rychle a devítiměsíční těhotenství Vzestupu,je to jako kdyby to byly desítky let života. V posledních 3 měsících se čas ještě více zrychlí,ale lidem, kteří budou oslavovat Okamžik Přítomnosti,to nebude nijak nápadné.Nyní dělejme dále to své a připravujme se na Vzestup díky meditacím,šíření Světla,práci ve skupinách,šíření našich znalostí o energiích,potřebám našeho těla i naší Duše.Lineární ukončení planetárního Vzestupu bude 21.12.2012.Planetární Vzestup do Nové Země umožní rozšíření multi-dimenzionálního Vědomí a plnou funkčnost 144 částí krystalické sítě.To, co se stane v roce 2012 znamená Nový začátek.Tento Nový Začátek je základem pro Novou Zemi.Vzestup Země umožní rozvoj a změny dimenzí naší planety.Země umožní roztažení krystalického pole od 4-12 dimenze.
Krystalická matrice bude generována s pomocí aktivace krystalů,z nichž první dva se nachází v Arkansasu a v Brazílii.Kódování bude doplněno přes Křišťálovou lebku MAX existující zároveň,jak v našem světě ,tak v multidimenzionální realitě.Ona je 13tým paradigmatem,primární mimozemské knihovny a bude transportována do Arkansasu,aby zakódovala frekvenci vibrací - krystalický přechod.To nastane 12.12.2012, až bude ukončena krystalická síť na Zemi. O 9 dnů později nastane krátký restart a 21.12.2012 krystalická matrice NOVÉ ZEMĚ bude již fungovat na plný výkon.
TO JE BEZPRECEDENTNÍ DOBA V HISTORII PLANETY.

Autor Monika http://monikaczyrek.blogspot.com/
Překlad Lenka Sýkorová
Zobraziť preklad

Otevři se přílivu Mé božské lásky a světla.

29. dubna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Otevři se přílivu Mé božské lásky a světla. Otevři dveře svého srdce a nedovol ničemu tento proud zastavit. Drž tyto dveře široce otevřené tak, aby láska a světlo mohly do tebe i skrze tebe svobodně proudit a abys měl vždy dost životní síly. Je-li brána k tvému srdci uzavřena a tok lásky a světla se zastaví, znehybní celý, tvůj život, a v nehybném prostředí nemůže nic žít. Proto musíš vědomě, udržovat tyto dveře široce otevřené a čerpat ze Mne, pramene všeho života, po celý čas tak, aby tvé srdce nikdy nevyschlo a neustrnulo. Potok, který přestane být napájen svým pramenem, vysychá. Tak také ty, když přestaneš čerpat svou sílu ze Mne, brzy vyschneš a staneš se zbytečným. Proto na Mne vědomě mysli a stále ode Mne čerpej svou životní sílu. Tuto svou volbu uskutečňuj každý den, každou hodinu, každou minutu.

...milovat svého bližního jako sebe sama...

28. dubna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Není snadné nastavit druhou tvář, když tě někdo udeří slovem či skutkem. Bezprostřední reakce je úder vrátit, ale právě v tomto okamžiku je zapotřebí reakcí s co největší pečlivostí zvážit a uplatnit sebekontrolu a naprostou nesobeckost. Ty duše, které se nenaučily sebekázni, odplácejí stejným způsobem a cítí se k tomu oprávněny. Potom se diví, proč je ve světě tolik chaosu a zmatku. Jsou slepé a nevidí, že dokud se nenaučí zcela změnit své postoje a nezačnou milovat svého bližního jako sebe sama, nemohou doufat, že se to, co se děje ve světě, změní. Čím více bude dobré vůle a lásky, tím rychleji nastane změna. Ale vše začíná v tobě. Čím dříve si to uvědomíš, tím dříve nastanou změny kolem tebe, a tím i v celém světě. Proč s tím nezačneš něco dělat již nyní?

Nechť v tobě a skrze tebe září síla Ducha

27. dubna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Proč nebýt v tomto životě optimistou, vždy očekávat to nejlepší, vždy nalézat to nejlepší a vždy tvořit to nejlepší? Optimismus dává sílu; pesimismus vede k slabosti a prohře. Nechť v tobě a skrze tebe září síla Ducha, která kolem tebe vytvoří svět krásy, míru a harmonie. Je-li tvůj pohled na život optimistický, povzneseš všechny duše kolem sebe a dáš jim naději, víru a důvěru v život. Stále si budeš, ověřovat, že podobné věci se navzájem přitahují, že optimismus vytváří optimismus a nabaluje se jako sněhová koule. V životě je vždy naděje, i když je to zpočátku pouze nepatrná doutnající jiskra. Je-li však tato malá jiskřička obklopena nadějí a láskou ve správném prostředí, vzplane v plamen; a bude růst a růst, až ty sám se staneš ohněm, živeným Duchem, který je neuhasitelný a nezničitelný. Jakmile oheň jednou vzplanul, nic nezastaví jeho šíření.


Féwa 26.4.2012

26. dubna 2012 v 22:29 Aktuální novinky

Dnes som nakreslila najkrajší transformačný kód, aký kedy mohol byť Zemi a človeku odovzdaný zámerom svetla. Kód absolútneho víťazstva vedomia svetla nad temnou energiou hmotnej reality. Kód Vám odovzdám ako obvykle a písomnú správu o kapitulácii temna - nahrávkou, ktorá má byť zdieľaná mojou frekvenciou hlasu. Preto tentokrát nebudem písať a plne rešpektujem. Odkaz je dôležitý pre všetkých ľudí planéty.

Féwa

(info bude doplnené)


Odkaz, obraz sú autorské (c) Féwa, je možné ich v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť len nekomerčným spôsobom, za podmienky uvedenia aktívneho odkazu http://www.anjelska.sk

Výklad mayského kalendáru - 26.4.2012

26. dubna 2012 v 22:23 Aktuální novinky

Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 26.4.2012
Napsal uživatel Amia
Čtvrtek, 26 Duben 2012 12:50
26.4.2012 12 IMIX - DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU


IMIX TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY

Dnes zkrotíme naše Ego, využijeme právo svobodné vůle. Nyní se řídíme pocity, které nedovolí nikoho zranit. Pýcha a tvrdohlavost jen prohlubují konflikty a přináší nové problémy. Dnes se zamyslíme, co znamená slovo kompromis.

TRANSFORMACE STÍNŮ
Nyní rozpoznáme chytré a mazané hry Ega, které z nás dělá svého otroka. Dnes nás Božská Pramatka vezme do náruče a vyléčí naše obavy, neopodstatněné strachy. Víra v zázračnou moc lásky překoná každý strach pramenící z pocitu osamělosti. Jako POSEL NEBE dnes v sobě probudíme Božskou moudrost a o nabyté znalosti se podělíme se svými nám nejbližšími lidmi. Strach má velké oči!

Obživa, důvěra, víra….

ČERVENÝ DRAK bez ohledu na doprovodný Tón vždy přináší otázky důvěry. Dny označené Pečetí se dotýkají pole stínů, mohou se projevit strachem, bezmocí, ztrátou, MACHO postojem, nebo namyšleným Egem. Jelikož ČERVENÝ DRAK symbolizuje svět hmoty, pod vlivem energie stínu, se mohou projevit silným impulsem k postraním úmyslům (nadvláda, lakota,chamtivost). Pozitivní dopad IMIX se projevuje jako ochota jednat, aktivita, nadšení, sebedůvěra, sebeúcta. Energie dne může zvýraznit poskytování "mateřské teplo", péči a klid. Otázky, kterým ČERVENÝ DRAK přikládá zvláštní význam, jsou otázky matérie, otázky obživy, stejně jako radosti ze života.

12. KRYSTALICKÝ TÓN BILANCE SÍLY VYŠŠÍ PRAVDY
Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplívající z polarizace. Prýští odtud síla vytrvalosti, podporující celé naše rytmicky pulsující tělo. Žijíc ve světe polarity víme, že všechno patří do jedné velké CELISTVOSTI, uchopíme své osobní vzorce. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit. Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili. Vědění je otázkou schopnosti vnímat. Hledejte, kde je pevnost tlaku, kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení. Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarizace k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Rodiny Světla si přivolejte mystickou moudrost,spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.

ROZŠIŘTE SVÉ OBZORY, VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU

V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti. Slovo krystalický zde znamená jasný vzhled, čistotu obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu nám ukazuje o co se jednalo v celé Vlně. A také, jak jsme byli zapleteni karmickými vazbami - to nám odhalí "vyšší náhled". Tón KRYSTALICKÝ preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ.

Všechny Kalendářní dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také definována SÍLA SPOLUPRÁCE, podporující mezilidské vztahy, navázání nových dialogů, ukončení sporů.

Překlad Lenka Sýkorová

Čo vytvárame?

26. dubna 2012 v 8:26 Doteky Nového Života


Čo vytvárame?
Stojíme na prahu. Za nami je všetko, čo poznáme a všetko, čím sme. Pred nami je neznámo a tajomstvo tvorenia. A čo vytvárame? Vytvárame novú verziu, frekvenciu alebo vyjadrenie osoby, ktorú poznáme ako naše Ja. Toto nové vyjadrenie nášho Multidimenzionálneho JA je v našom vnútri a je iné ako to, ktoré sme doposiaľ poznali ako naše Ja. Mnohí z nás začínajú cítiť nové vyjadrenie nášho JA vo svojom vnútri, ktoré sme nikdy predtým nezažili.
Predtým sa naše Multidimenzionálne JA zvyčajne zdržovalo v našom vnútri a my sme ho vnímali ako záhadu, cestu, cieľ, ktorý sme nikdy nedosiahli, kým sme mali fyzickú formu. Naše rozšírené vedomie je jadrom nášho nového JA. U mnohých z nás toto nové JA ešte úplne neprelomilo svoju ulitu, pretože táto ulita nám umožňovala prebývať vo svete, ktorý nevnímame ako náš Domov. Príliš často sme sa cítili nešťastní v tomto "vonkajšom svete," pretože sme museli často predstierať, že sme osobou, ktorá je akceptovateľná, osobou, ktorá dokáže prežiť.

Počas väčšej časti tohto života a počas mnohých predošlých životov sme museli toto JA, túto súčasť našej Podstaty držať v tajnosti pred našim okolím, dokonca aj pred sebou. Nemohli sme si začať predstavovať, že by sme boli tým, kým sa cítime byť vnútri. Preto sme túto Bytosť nevnímali ako keby bola v nás, ale nad nami. Naše ego uctievalo túto Bytosť, o ktorej sme si mysleli, že je nad nami a rozmýšľalo o nej ako o vonkajšom Bohu. Naše ego bolo nanešťastie naučené podriaďovať sa Bohu, rovnako ako všetkým autoritám. Naše vnútorné JA však necítime ako autoritu. Cítime ho ako lásku. "Ale ako by sme mohli milovať naše JA?" pýta sa naše ego.
Naše ego sa naučilo, že milovať svoje JA je namyslené a to je niečo, čím sme nikdy nechceli byť. Bytosť v našom vnútri, ktorú sme vnímali ako lásku nemohla byť našim JA, pretože sme si nedokázali predstaviť, že takáto Milujúca Bytosť by mohla byť v našom vnútri.

Ale frekvencia nášho osobného a planetárneho tela rastie a mnohí z nás začínajú veriť tomu, že táto milujúca bytosť môže byť v nás. A zároveň cítime, že nás naše ego upozorňuje, aby sme neboli povýšeneckí. Počujeme svoje ego vravieť: "Ak chceš byť dobrým človekom, musíš veľmi tvrdo pracovať a dosiahnuť uznanie, slávu a rešpekt z vonka a áno, musíš aj zarobiť peniaze."
No tá Bytosť, ktorá je v našom vnútri hovorí: "Neexistuje NIČ vonku. Táto frekvencia v našom vnútri je vyšším vyjadrením nášho Multidimenzionálneho JA."
Po mnohých životoch strávených štúdiom, meditáciami a duchovným hľadaním, si stále nie sme istí, či naozaj sme alebo nie sme tým JA, ktoré cítime vnútri. Zvádzame zúrivý súboj. Je to rovnaký súboj, ktorý zvádzame počas celého života. Je to boj medzi Ja, ktorým by sme podľa našej spoločnosti mali byť - egom a Multidimenzionálnym JA, ktorým sme vždy boli. Tento boj vychádza z nášho ega, zatiaľ čo naše Multidimenzionálne JA trpezlivo čaká na čas, kedy bude boj skončený a my si spomenieme na Pravdu.

Trpezlivosť je často problémom, pretože naše Ja tretej dimenzie chce okamžitú manifestáciu nášho JA piatej dimenzie. Ťažká práca trvajúca dlhý "čas," ktorú robíme, aby naše životy aspoň vzdialene pripomínali to, čo sme cítili vo svojom vnútri, nám spôsobila depresiu, úzkosť, hnev a strach. No našťastie sa nám darí lepšie kontrolovať naše myšlienky a emócie a vďaka našim úspechom sa cítime lepšie. Ale "úspechy" sa ľahko zmenia na pasce, ktoré nás vzďaľujú od nášho JA a približujú k egu, ktoré robí to, čo sa naučilo robiť. Ale teraz už viac nechceme tieto veci robiť.

Rozhovor s našim JA
Chceme robiť to, čo chce robiť naše Multidimenzionálne JA v našom vnútri. Chceme sa oslobodiť od pochybností nášho ega. Vieme, že JA v našom vnútri rozpustilo VŠETKY potreby ega, ale ego nášho ja v našom každodennom živote má stále svoje "potreby." Naše ego vraví:

"Stále musíš byť v styku s vonkajším svetom. Musíš chodiť do práce a vykonávať všetky svoje povinnosti. A nezabudni, že musíš zarobiť peniaze, aby si mohol prežiť."
Ale my už vieme, že život je viac než len práca a prežitie, tak sa pýtame nášho JA, ktoré sme našli vo svojom vnútri:
"Drahé Multidimenzionálne JA, načo potrebujem byť v neustálom styku s vonkajším svetom?"
Naše JA, ktoré teraz dokážeme počuť vraví:
"Moje Drahé Fyzické Vyjadrenie, prosím vysvetli mi výraz 'vonkajší svet.' My nemáme žiaden koncept 'vonkajšieho' v našej realite."
"Kto je to 'my?'" pýta sa ego.
"My sme TY. Neexistuje rozdiel medzi my a ja v tejto rezonancii reality. Cítil si úzkosť a depresiu, pretože si bol veľmi unavený z ilúzie svojho fyzického vyjadrenia a z potrieb ega, ktoré ťa odvádzajú od Bytia vyšším vyjadrením tvojho JA."
"Áno, viem, že to je pravda," odpovedá ego. "Viem, že chcem len vypustiť každodenné povinnosti, ktoré ma odvádzajú od toho aby som bol svojim JA. Na druhej strane viem, že ešte nie je ten 'čas', pretože by som si vytvoril ešte viac rozptýlení, ktoré by ma odvádzali od Bytia svojim JA, keby som nepracoval. Možno niektoré problémy spôsobujú to, že už viac nechcem pracovať. Chcem tvoriť."
"Drahé fyzické vyjadrenie môjho JA, čo je práca?"
"Práca je všetko, čo nechcem robiť. Ak niečo chcem robiť, je to zábava. Ak nechcem, je to práca. Viem, že v tvojom vyjadrení neexistuje koncept práce a ja sa teším na život v tej rezonancii."
"Môj drahý, tešiť sa na niečo je ako dívať sa von. Nezabúdaj sa prosím dívať DO života na frekvencii mojej rezonancie."
"Áno, áno, dívam sa dovnútra celú dobu. Mám z toho veľa dobrého, ale stále musím robiť svoju prácu," sťažuje sa ego.
"Drahé ego, ty si v nás rovnako, ako my sme v tebe. Vieme, že si to neuvedomuješ, pretože veríš, že to, čo si myslíš by malo sedieť s tvojim fyzickým svetom. Ty, drahé ego, si najstatočnejšou časťou nášho vyjadrenia. Ty si ten, kto žije na frekvencii reality, ktorá je úplne oddelená od Jedného nášho skvelého Multidimenzionálneho Bytia. Sme tak veľmi vďační, že si pozdvihol svoju rezonanciu na frekvenciu, na ktorej dokážeme komunikovať."

Sme si plne vedomí toho, že 'čas' je vo vašej frekvencii reality problémom. Kvôli času musíte čakať na naplnenie svojich tvorivých vyjadrení. Preto, že musíte čakať celú tu dobu a spraviť všetku prácu chcete, aby vám niekto zvonka priniesol uznanie, úspech alebo peniaze za všetku tu drinu. Tu, na tejto frekvencii reality, neexistuje čas. Ak chceme zažívať a tvoriť, čo znamená to isté v našom svete, stačí nám zľahka pomyslieť alebo pocítiť niečo a okamžite sa to prejaví. Preto tu neexistuje potreba uznania za naše výtvory, pretože v tejto realite sú manifestácia a dýchanie tým istým. Nadýchneme sa s túžbou niečo zažiť a keď vydýchneme už to zažívame. Žiadna práca, čas alebo námaha pri manifestovaní našich výtvorov. Preto ani neexistuje potreba odmeny za našu "ťažkú prácu." Vytvárame svoje životy myšlienkami našich myslí a duchom našich sŕdc. Ale mysle a srdcia sú tu trochu iné. V našej rezonancii Svetelného tela je naša myseľ Skupinovou mysľou JEDNÉHO a naše srdcia sú našimi Vyššími srdcami, ktoré vibrujú bezpodmienečnou láskou JEDNÉHO.

Kedysi dávno sme sa rozhodli vytvoriť miesto, frekvenciu reality, kde by sme mohli preskúmať koncept individuality. Kvôli tomu sme museli vytvoriť ilúziu času, ktorá vytvorila priestor na oddelenie nášho Kolektívu od jednotlivcov. Tento experiment sa vo vašej oblasti fyzickej manifestácie blíži k svojmu vyvrcholeniu. Mnohí z nás, ktorí prijali nižšie vyjadrenie svojej formy vo vašej realite, nesmierne dospeli. Pretože my SME vyššie vyjadrenie vás, prežívame všetky vaše emócie, myšlienky a skúsenosti. Preto aj my cítime vašu vyčerpanosť z práce, námahy, oddelenosti a času vo vašej realite.
Niektoré z našich fyzických ja sa žiaľ stratili v Hre. Faktom je, že v nejakom "čase" v niektorom zo "životov" sa všetky naše pozemské vyjadrenia stratili v ilúzii vášho polarizovaného sveta. Kvôli tomu, že ste si vybrali túto realitu, ste museli vytrpieť mnoho inkarnácií, aby ste sa naučili, že energia VONKU je vždy energiou VNÚTRI. Boli vytvorené náboženstvá a zákony, aby vás viedli a chránili, a ego, aby ste dokázali lepšie definovať sami seba. Ale všetky tri tieto aspekty oddelenosti sa tiež stratili. Frekvencia vašej reality našťastie rastie stále viac a viacerí z vás si spomínate na svoje skutočné Multidimenzionálne JA.

Táto spomienka vám poskytuje nástroje, ktoré sú nevyhnutné na to, aby ste "vyrástli" nad ilúziu. No pokým bude vaša realita rezonovať na frekvencii, na ktorej existuje čas, bude tam spolu s ním aj priestor. Tento čas a priestor vám vytvárajú ilúziu oddelenosti od ostatných a od vyššieho vyjadrenia vášho JA. Dokonca aj vtedy, keď ste sa zbavili viery vo všetky ilúzie tretej dimenzie, je frekvencia vašej reality príliš nízka na okamžitú manifestáciu. Preto musia naše fyzické vyjadrenia stále "pracovať." No chceme vás uistiť, že každým okamihom vášho času frekvencia vašej reality rastie. Čoskoro bude vaša realita za hranicami času a ilúzie oddelenosti, ktorú čas vytvára. Vaša cesta bola dlhá, pre niektorých z vás aj milióny rokov.
Preto strach, ktorý vás stále zaplavuje, je často spomienkou na nespočet životov, v ktorých ste trpeli, pokým nedospel "čas" na to, aby ste odišli. Teraz vám môžeme s radosťou povedať, že "čas" už je takmer prekonaný a proces vášho vzostupu rýchlo napreduje. Ako viete, záverečná tretina každého projektu zahŕňa spojenie všetkého, čo ste sa naučili preto, aby ste mohli svoj projekt dokončiť. Preto vás prosíme udržujte si nádej a vieru počas tohto záverečného štádia procesu vášho vzostupu.

Všimnite si, že ako váš čas plynie, zažívate stále vyššie a vyššie vyjadrenie vášho Multidimenzionálneho JA. Práve toto vyjadrenie vášho JA cítite vo svojom vnútri. Už čoskoro budú všetky reality vo vnútri, pretože polarita vonku - vnútri už nebude viac existovať. Preto už viac nebudete mať pocit ako keby vaše skutočné JA bolo "vnútri," pretože my, vaše JA, sme TU TERAZ! Bez času, bude existovať iba TERAZ a bez priestoru bude iba TU. My sme TU, pretože sme nikdy neodišli. VY ste tu, pretože ste nikdy neodišli. Ste bilokovaní (na dvoch miestach súčasne). Vaša realita na vzostupujúcej Zemi je iba jednou z nespočtu realít, ktoré sa vám odhalia, keď sa vrátite k svojmu Multidimenzionálnemu JA.

Na záver by sme vám chceli poďakovať za to, že ste boli našimi učiteľmi. Vy, naši drahí pozemšťania, ste nás učili o živote uzamknutom v čase a oddelenosti. Ďakujeme vám, že ste boli našimi učiteľmi. Myslíte si, že sme boli vašimi učiteľmi, ale bolo to vzájomné. Vy ste slúžili ako Portál, cez ktorý sme my z vyšších frekvencií mohli zažívať fyzické stvorenie ako JEDNO.

Realita našich Snov
Dokážeme veriť tomu, že vzostup môže byť taký jednoduchý ako spraviť rozhodnutie?
Dokážeme si nájsť "čas" na zameranie sa na náš vzostup alebo sme dnes príliš zaneprázdnení?
Dokážeme sa vzdať nášho návyku na čas a spomenúť si ako žiť TERAZ?
Dokážeme prepustiť všetky konflikty a umožniť vzostupu rozvinúť sa?
Dokážeme si spomenúť na ten život, o ktorom sme snívali, keď sme boli ešte príliš mladí na to, aby sme sa niečoho obávali?

Vďaka neustále sa upevňujúcemu spojeniu s vašim JA, mali mnohí z nás v poslednej dobe dôležité sny. Niektorým sa snívalo o tom, ako môžeme postupne začleniť energie vyšších dimenzií, ktoré vstupujú do našich osobných tiel a do tela planéty v tejto realite. Na tieto sny však často zabudneme, keď sa zobudíme. Preto musíme rozšíriť naše vedomie do štvrtej dimenzie, aby sme si spomenuli na to, čo sme zabudli.

Existujú tri typy snov. "Podvedomé sny" vytvárajú scenáre, v ktorých skúmame zatlačené alebo zabudnuté spomienky. "Prípravné sny" sú prípravou na každodenný život a "vyššie sny" sú správami od nášho JA piatej a vyššej dimenzie, ktoré nedokážeme prijať v ruchu každodenných aktivít. Odtlačok našich skúseností z týchto snov zostáva v našom vedomí štvrtej dimenzie, takže si na ne dokážeme ľahšie spomenúť po zobudení. Keďže naše vedomie štvrtej dimenzie má čas v plynúcej a meniacej sa forme, nie je možné väčšinu informácií z našich snov preložiť do 3D reči. Preto sa naše sny ukladajú v podobe obrazov a pocitov v našom vedomí štvrtej dimenzie.

Ako sme zistili je ťažké vyvolať si postupnosť a detaily obrazov a emócií, pretože štvrtá dimenzia nerezonuje s ľudským časom alebo jazykom. Preto sú detaily nášho skutočného vyjadrenia vyššej dimenzie zahmlené našim myslením, ktoré je zviazané časom. Kvôli tomu musíme využiť naše multidimenzionálne myslenie, aby sme si úplne spomenuli na zážitky z našich snov. V skutočnosti si nespomíname, pretože spomínanie je spojené s časom a má priniesť "minulé" skúsenosti do nášho súčasného vedomia. Namiesto toho sa vrátime do TERAZ toho zážitku aktivovaním nášho multidimenzionálneho myslenia.

Vyššie sny, ktoré pochádzajú alebo sú skutočnými zážitkami z nášho vedomia piatej a vyššej dimenzie, sú v Svetelnom jazyku. Svetelný jazyk je prenášaný vlnou bezpodmienečnej lásky a je vyjadrený v symboloch, obrazoch, inštinktoch a pocitoch. Naše Vyššie sny dokážeme pochopiť iba cez Vyššie srdce, ktoré rezonuje na frekvencii bezpodmienečnej lásky, ktorá je nosičom všetkých správ a zážitkov z vyšších dimenzií.

Pretože sny neprebiehajú v čase tretej dimenzie a Vyššie sny prebiehajú TERAZ, musíme dovoliť symbolom z našich snov plynúť a premiešavať sa ako kvapky v mori možností. Čím viac sa spájame so svojou multidimenzionálnou podstatou, tým ľahšie dokážeme opustiť našu závislosť na postupnej povahe času. Najlepším spôsobom, ako si znova vyvolať sen je cítiť, ako obrazy a emócie zo sna víria okolo nás. Keď sa potom odovzdáme týmto obrazom a pocitom, môžu vstúpiť do nášho vedomia ako vlny, ktoré sa lámu o pobrežie oceánu multidimenzionálnych možností.

Keď sa odovzdáme obrazom a pocitom z našich snov, dokážeme cítiť našu auru štvrtej dimenzie vznášajúcu sa okolo nás. Je užitočné vytvoriť si spojenie s našim JA hlboko v našom vnútornom oceáne, pretože tento oceán plynie do JEDNÉHO a späť do nášho stále sa rozširujúceho vedomia. Jazierko je odrazom nášho vedomia, potok je našim individuálnym vedomím, rieka je našim skupinovým vedomím a oceán je naším kolektívnym vedomím. Dážď vyživuje krajinu rovnako ako naše vyššie vedomie (padajúce z "hora") vyživuje náš každodenný život.

Rozširovanie nášho vedomia
Aby sme rozšírili naše vedomie, môžeme si predstaviť ako Prúd JEDNÉHO vstupuje do našej aury štvrtej dimenzie a do srdca a mysle tretej dimenzie. Potom môžeme cítiť prílev možných realít v našom treťom oku a zdieľať tento pocit s našim Vyšším srdcom. Tento prílev multidimenzionálnosti Prúdi do našej Multidimenzionálnej mysle a Vyššieho srdca, ktoré nás upovedomí o tom, že stojíme na prahu Mimoriadnej zmeny. S výdychmi, ktoré sú dvakrát také dlhé ako nádychy, používame náš dych na vtiahnutie Prúdu do nášho každodenného života.

Keď pozdvihujeme svoje vedomie na vyššie frekvencie našej Multidimenzionálnej mysle, vidíme obrovský oceán možností, ktoré existujú v našom rozširujúcom sa povedomí. Dokážeme si predstaviť nespočet možných realít, Prúdiacich tam a späť z Jednoty Multidimenzionálneho mora. Keď pomaly vstúpime do tohto mora, odovzdáme sa neznámu, ktoré prúdi okolo nás a postupujeme stále hlbšie do Prúdu. Tento Prúd víri v našom vedomí, ale spomenieme si naň iba vtedy, keď mu venujeme pozornosť.
Vstúpili sme teraz do tohto vnútorného oceánu s vedomím, že naše zážitky sú skutočné. Všetky "skutočné zážitky" prichádzajú z JEDNÉHO a Prúdi k nám cez naše Multidimenzionálne JA. Keď sa odovzdáme tomuto Prúdu, cítime Jednotné vedomie a Bezpodmienečnú lásku JEDNÉHO. Všetky zážitky, ktoré v tomto Prúde máme, sú projektované do ktorejkoľvek reality, ktorá rezonuje na frekvencii nášho vedomia.

Mnohé z našich snov sú skutočnými zážitkami, ktoré sme mali v JEDNOM, kým naša fyzická schránka ešte spala. Tieto snové zážitky sú správami od nášho Multidimenzionálneho JA, ktoré nám posiela pomocou Svetelného jazyka. Svetelný jazyk je oslobodený od bremena času a postupnosti. Keďže sme často príliš zaneprázdnení na to, aby sme mohli počúvať správy od nášho JA, musia k nám prichádzať cez sny. Všetci obyvatelia Gaie majú spoločný sen, ktorý bude stále živší, ako budeme prechádzať týmto rokom. Tento sen je o Odovzdaní sa.

Sen
Stojíme na brehu rieky. Tečie rýchlo, je plná života. Vieme, že ak dokážeme nájsť odvahu na to, aby sme do nej vstúpili, budeme aj my plní života. Rieka prúdi veľmi rýchlo a my sa obávame, že nás strhne a zanesie na nejaké neznáme miesto. To "neznámo" nás napĺňa strachom, ale nebojíme sa, že by sme sa mohli utopiť. Akosi vieme, že zostaneme nad hladinou.
Možno by sme mohli vstúpiť do rieky mysľou a telo nechať v bezpečí na brehu. Ale potom si predstavíme, že naša myseľ odpláva v silnom prúde a telo zostane na brehu. To by sme nikdy neurobili. Môžeme sa nahnúť a dotknúť sa rukou prúdu? Musíme si na to len zvyknúť, ubezpečujeme sa. Je tam úzka rímsa, ale keď sa nakloníme dosť na to, aby sme dočiahli na vodu, môžeme do nej spadnúť. Preto sme sa rozhodli ľahnúť si na breh a dotknúť sa prúdu rukou. Ruku vo vode vnímame inak, ako keby bola ľahšia. Keď ju vytiahneme z vody a prezrieme zisťujeme, že vyzerá inak ako zvyšok tela.
Preto sa rozhodneme sadnúť na rímsu a spustiť do vody nohy. Keď sme namočili nohy do vody uvedomili sme si, že napriek tomu, že je prúd veľmi silný vyzerá, ako keby sa nehýbal. Po bližšom preskúmaní zisťujeme, že rieka nie je z vody ale zo svetla. Preto sila prúdu neunášala naše nohy, ale prúdila cez naše nohy. Toto zistenie nám dodáva odvahu vstúpiť do rieky.
Našli sme veľký koreň slúžiaci ako držadlo a pridŕžajúc sa ho sme vstúpili do rieky. Naozaj nemáme pocit unášania. Bol to iba náš strach.Prúd tečie cez nás. Ale niečo predsa len odnáša.

Odnáša náš strach. Tak ako suchý list nevydrží vibrácie ohňa, tak náš strach nevydrží vibrácie tohto Prúdu. Po tom, ako prúd odplavil náš strach, cítime sa zvláštne obnažení. Až teraz si uvedomujeme, ako nás strach ochraňoval. Nečudo, že sme sa ho tak silno držali.
Potom do našich myslí vstúpi nový strach. Ak vyjdeme von z rieky do sveta bez ochrany strachu, ako dokážeme prežiť? Našťastie ani tento strach nedokáže zniesť Prúd a strach je rýchlo vyplavený z našich myslí. Väčšina našich myšlienok a emócií sa z nás vyplavuje.

Čo zostalo? My SME!
Zostala čistá esencia našich Multidimenzionálnych JA. Naše JA, za hranicami generácií obmedzujúcich myšlienok a emócií, za hranicami životov so spomienkami a zážitkami oddelenosti. Naše JA tam bolo vždy, ale my sme na to zabudli. Pomaly boli myšlienky, pocity, spomienky a skúsenosti nášho ega odplavené prúdom a to nás transformovalo z ega, ktorým sa zdalo, že sme boli, na Multidimenzionálne JA, ktorým sme vždy boli.

Predtým, než sa z nás stali samostatné bytosti, bola naša duša kvapkou v tejto rieke. Odvtedy sme získavali seba-vedomie a seba-majstrovstvo. Starý koncept neistoty sa snaží preniknúť do našich myslí, ale je rýchlo uvoľnený silou Prúdu. Pomaly sme si začali uvedomovať, že je tam okrem nás mnoho ďalších samostatných duší. Čas a priestor nie sú zreteľné v tomto Prúde a každá duša sa premiešava s ostatnými, pričom stále zostávajú samostatnými dušami. Toto je celkom nový spôsob bytia.
Je možné udržať si tento spôsob bytia mimo Prúdu? Môžeme si Prúd zobrať so sebou a prijať ho za nepretržitý zdroj podpory? Budeme si tento zážitok pamätať, keď sa vrátime do každodenného života? Tieto myšlienky sú rýchlo vyhnané z našich myslí samotným Prúdom. A potom už cítime iba POKOJ!
Nie sú v ňom žiadne otázky, žiadne myšlienky, žiadne pocity a žiadne spomienky. Je to výsledok všetkého, čo zostalo. Ako strávené jedlo, energia je tu, ale jej zdroj bol prijatý a premenený.

Rozhodli sme sa ľahnúť si do Prúdu. A keď sme to urobili uvedomili sme si, že ak sa úplne oddáme Prúdu, veľmi pomaly sa pohybujeme. Boli sme unášaní niekam, ale nebáli sme sa, nepripravovali sme sa na nič, ani sme to nespochybňovali. Jednoducho sme nasledovali smerovanie Prúdu.

Čo musíme opustiť
Opustenie zvykov ega nie je ľahká úloha, pretože naše ego/ja bude neustále hovoriť: "Ja by som ale mal pracovať..." Naše Multidimenzionálne JA našťastie vraví: "Milujem tvorivosť..." Rozhodnutie BYŤ tým, čo milujeme, rozpúšťa potrebu ega vykonávať prácu. Táto voľba nám umožňuje Prúdiť s kreativitou nášho JA. Takto môžeme vytvoriť náš prechod k vyššiemu vyjadreniu nášho JA a Gaii k jej vyššiemu vyjadreniu, k Novej Zemi.
Nastavenie nášho vedomia na rezonanciu Novej Zeme nám ponúka láskyplný prechod k nášmu Multidimenzionálnemu JA a k nespočtu realít, ktoré môžeme súčasne zažívať v jedinom TERAZ JEDNÉHO. Opustenie nášho návyku na čas nás oslobodí od lineárneho rozmýšľania a obmedzenia postupnosti zážitkov. Potom si dokážeme ľahšie spomenúť na mnohé vyššie vyjadrenia nášho Multidimenzionálneho JA. Keďže si spomíname na všetky naše JA, stávame sa všetkými našimi JA.
Avšak je ešte priskoro na to, aby sme boli v úplnej pohode. Sme v záverečnej fáze nášho prechodu. Preto musíme prijať plnú zodpovednosť za všetky naše výtvory. Ak chceme vytvoriť zmenu, zdravie a lásku, musíme najskôr zmeniť, uzdraviť a milovať naše ja. Náš vstup do Prúdu nás stál veľa odvahy. Teraz to bude ľahké. Je tak?

Všetko, čo musíme urobiť je uvoľniť sa v Prúde a oddychovať. Ale čoho sa musíme vzdať? Usadili sme sa do Prúdu rieky očakávajúc, že to bude ľahké. Ale voda vyťahovala staré časti nášho ja na povrch a ďalšie sily tlačili naše tajomstvá späť do ich úkrytu. Táto sila je odolná, odolná voči zmene, odolná voči liečeniu a odolná voči láske.
A predsa cítime, že Prúd preteká našimi telami a odplavuje stres a napätie z mnohých životov v tretej dimenzii. Sú v nás ale miesta, ktoré sa zmeny boja, akejkoľvek zmeny. Naša odolnosť voči zmenám vychádza na povrch v rovnakom okamihu, keď chce zostať skrytá a to nás znervózňuje.

Teraz vieme, že sa budeme musieť podieľať na vlastnom vyliečení sa a preto musíme Prúd vpustiť na skryté miesta s našimi pradávnymi tajomstvami. Aký má zmysel skrývať ich pred nami samotnými, pred ostatnými, pred pravdou? Vždy sme hľadali pravdu. Či nie? Ale čo ak naše hľadanie pravdy odhalilo niečo, čo sa nám nepáčilo, nejaké časti našich ja, nejaké emócie alebo myšlienky, ktorým sme neboli pripravení čeliť?
Cítime odpor. Môžeme si dovoliť cítiť to, čo je skryté za ním? Môžeme si dovoliť milovať tieto časti seba? Áno, iba láska nám dá silu prijať fakt, že odpor je súčasťou našej premeny. Preto musíme prijať to, kvôli čomu sa bránime a potom to odovzdať Prúdu. Čo môžeme stratiť?

"Môžeš stratiť nešťastie," vraví naše srdce.
"Áno," odpovedáme, ale najskôr ho musíme prijať a milovať. Ale ako môžeme prijať nešťastie? Ako ho môžeme milovať?
"Nešťastie ťa naučilo hľadať pokoj," zurčí prúd.
Áno, vieme, že to tak je. Môžeme podstúpiť ten risk a prijať starého nepriateľa? Dokážeme sa prestať brániť voči nášmu nešťastiu, milovať ho a prepustiť ho Prúdu? Roky a životy plné nešťastia napĺňajú naše spomienky až pokým nemáme žiadnu možnosť. Už nemôžeme na nich viac lipnúť. Musíme ich prepustiť, odpustiť a milovať ich. Musíme milovať naše nešťastie.
"Milujeme ťa nešťastie," plačeme do nášho srdca a dovoľujeme Prúdu vyniesť naše nešťastie na povrch. "Naučilo si nás hľadať pokoj."

S týmito slovami náš nešťastie opúšťa. Naše slzy sa spoja s Prúdom a tečú preč.Tam, kde žilo nešťastie je teraz pokoj, pokoj z vnútra. Fungovalo to. Milovali sme náš smútok a odovzdali sme ho Prúdu. Ale vedeli sme, že je toho viac, čo môžeme odovzdať, viac, čo môžeme stratiť."Môžete stratiť zmätok," povedal Prúd, keď sa v kruhoch pohyboval okolo nás.
Naša myseľ sa krútila ako vír a my sme takmer prišli o pevnú pôdu pod nohami. Budeme sa musieť zbaviť nášho zmätku. Nemôžeme s ním viac žiť.Ale čo nás zmätok naučil?

"Naučil vás hľadať jasnosť,"povedal hlas, ktorý teraz znel ako keby vychádzal z nášho vnútra.
Áno, bez smútku v našom vnútri dokážeme načúvať Prúdu v našom JA.
"Milujeme ťa zmätok,"nôtime si v mysli."Naučil si nás hľadať jasnosť."
Vďaka našej láske a ochote odovzdať sa nás zmätok opustil a putuje s Prúdom. Konečne to vyzerá tak, že náš zmätok má svoje smerovanie.
"Môžeš stratiť utrpenie,"pokračuje Prúd.
Áno, utrpenie, súčet našej neschopnosti nájsť šťastie. Konečne sa ho môžeme zbaviť. Čo nás však naučilo? Áno, my to vieme.
"Milujeme ťa utrpenie. Naučilo si nás hľadať šťastie,"hovoríme a naše ruky objímajú naše telo, ochraňujúc tak zranené srdce. Naše telo sa uvoľňuje, keď sú životy plné utrpenia vyzdvihnuté na povrch Prúdom. Naše ruky sa otvoria a umožnia tak srdcu vyplaviť utrpenie.
"Mohli by sme stratiť strach," vzlyká celá naša bytosť.
Poznáme odpoveď a tak ju vyslovíme.
"Milujeme ťa strach. Naučil si nás milovať,"voláme na strach, keď mizne v Prúde.

Napokon všetko, čo ostalo, je LÁSKA. A sila, ktorú sme získali odovzdaním sa Prúdu.


Prijala Dr. Suzan Caroll,http://www.multidimensions.com
Preklad: Danuša,http://www.vzostup.sk/

Radost a mír tě provází celý den....

26. dubna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Proč neučiníš právě z dnešního dne slavný den tím, že vykročíš správnou nohou a spojíš se se Mnou už v okamžiku, kdy se probudíš? Proč nenaplníš své srdce láskou a vděčností za den plný očekávání toho opravdu nejlepšího a nejvyššího? Jsou-li prvé okamžiky nového dne šťastné a povznášející, zjistíš, že další budou právě takové, a až tyto okamžiky přerostou v hodiny, poznáš, že radost a mír tě budou provázet celý den. Když se probudíš s těžkou myslí, s pocitem malosti a deprese, může se stát, že tento stav duše poneseš celý den, pokud s tím něco neučiníš. Vyhledej Mne, a nalezneš dokonalý mír srdce a mysli, mír, který přichází, když složíš všechny své starosti a obavy na Mne a jedinou tvou touhou bude plnit Mou vůli a kráčet po Mých cestách.


ZAČNĚTE TAM, KDE JSTE

25. dubna 2012 v 16:46 Doteky Nového Života

ZAČNĚTE TAM, KDE JSTE


Život je hledání - nepřetržité hledání, zoufalé hledání, beznadějné hledání, hledání něčeho, co nevíte, co je. Zakoušíte hluboké nutkání hledat, avšak nevíte, co hledáte. Existuje jistý stav mysli, v němž vám nic z toho, čeho dosáhnete, nedodá uspokojení. Zdá se, že lidským osudem je pocit marnosti, protože vše, co získáte, ve chvíli, kdy to získáte, ztratí svůj význam. Začněte hledat znovu.
Hledání pokračuje, bez ohledu, zda něčeho dosáhnete, či nikoliv. To, co máte, nebo nemáte, je vedlejší - hledání pokračuje tak jako tak. Hledají chudí, hledají bohatí, hledají nemocní, zdraví, mocní, lidé bez moci, hloupí i moudří - a nikdo přesně neví co.
Tomuto hledání - co je a proč existuje - je nutné porozumět. zdá se, že v lidské bytosti, v lidské mysli, existuje mezera. Zdá se, že v samé struktuře lidského vědomí se nachází díra, černá díra. Stále do ní něco odhazujete a tyto věci se ztrácejí. Je to, jako by tuto díru nic nenaplňovalo, jako by nic nepomáhalo k jejímu naplnění. Je to velmi horečné hledání. Hledáte v tomto světě, hledáte na onom světě. Jednou se to snažíte nalézt v penězích, moci, slávě, podruhé v Bohu, blaženosti, lásce, meditaci, či modlitbě.Hledání však pokračuje. Vypadá to, že člověk je hledáním posedlý.
Hledání vám nikdy nedovolí, abyste se nacházeli tady a teď, protože vás vždy vede někam jinam. Hledání je projekce, touha, představa, že to, co potřebujete, se nachází někde jinde - že to existuje, ale že to existuje někde jinde a nikoliv tam, kde jste vy. Zcela jistě to existuje, avšak ne v tento okamžik - nikoliv nyní, ale někdy jindy. Nachází se to jinde, v jiné době, nikdy ne tady a teď. Dotírá to na vás, postrkává vás to a popotahuje. Přivádí vás to k čím dál tím většímu a většímu šílenství. Dohání vás to k nepříčetnosti. A nikdy to nedojde naplnění.
Kdysi jsem slyšel tento příběh o velké súfijské mystičce, která se jmenovala Rabia al-Adawia:
Jednou večer, když zapadalo slunce a jen již spoře osvětlovalo cestu, lidé našli Rabiu, kterak sedí na silnici a něco hledá. Byla již stará, měla slabé oči a špatně viděla. Sousedé ji tedy chtěli pomoci. Zeptali se: "Co hledáš?" Rabia odvětila: "To je vedlejší. Hledám - jestliže mi můžete pomoci, pomozte mi." Lidé se zasmáli a odpověděli: "Rabio, zešílela jsi? Říkáš, že naše otázka je vedlejší. Jak ti však máme pomoci, jestliže nevíme, co hledáš?"
Rabia pravila: "Dobrá tedy - jen abych vás uspokojila - hledám jehlu." Lidé jí začali pomáhat, ale okamžitě jim došlo, že silnice je obrovská a jehla nepatrná. Proto se jí zeptali: "Řekni nám prosím, kde přesně jsi svou jehlu ztratila - řekni nám přesnou, konkrétní polohu - protože jinak je to velmi obtížné. Silnice je široká, a můžeme tak hledat a hledat donekonečna. Kde jsi tu jehlu ztratila?
Rabia odvětila: "Opět se ptáte na něco nepodstatného. Jak to souvisí s mým hledáním? Lidé se zastavili a řekli: "Ty jsi zcela jistě zešílela! Rabia pravila: "Dobrá - jen abych vás uspokojila - ztratila jsem ji ve svém domě." Lidé se otázali: "Proč ji potom hledáš zde?"
Říká se, že Rabia odpověděla: "Protože tady je světlo, zatímco v mém domě světlo není."
Tato alegorie je velmi významná. Zeptali jste se někdy sami sebe, co vlastně hledáte? Zkusili jste o to, co je předmětem vašeho hledání, hluboce meditovat? Nikoliv. Dokonce i když to, co hledáte, občas nejasně a mlhavě tušíte, nikdy to není přesné, nikdy to není konkrétní. Zatím se vám to nepodařilo definovat.
Pokusíte-li se to definovat, pak čím víc to budete definovat, tím silněji budete pociťovat, že hledat nemusíte. Hledání může pokračovat jen ve stavu nejasnosti, ve stavu snění. Jestliže nejsou věci zřejmé, pokračujete prostě ve svém hledání, hnáni nějakou vnitřní potřebou a tlačeni vnitřním nutkáním. Jedno je vám jasné: potřebujete hledat. Je to vnitřní potřeba. Nevíte však, co hledáte. A pokud nevíte, co hledáte, jak to můžete nalézt?
Je to zastřené - myslíte si, že řešení se nachází v penězích, moci, slávě či váženosti. Pak se ale podíváte na lidi, již jsou vážení, kteří jsou mocní, a hned spatříte, že i oni hledají. Spatříte pohádkově bohaté lidi, ale i ti hledají. Hledají až do konce svého života. Bohatství ani moc vám tedy nepomohou. Hledání pokračuje navzdory tomu, co máte.
Musíte tedy hledat něco jiného. Tato jména, tyto nálepky - peníze, moc, sláva - existují jen proto, aby uspokojily vaši mysl. Pomáhají vám pouze získat pocit, že něco hledáte. Toto něco je stále nedefinované, je to jen velmi nezřetelný pocit.
Prvním krokem opravdového hledače - hledače, který se stal trochu pozorným a bdělým - je definovat hledání, jasně formulovat to, co to je. Jeho první krok je, že to vynese ze snícího vědomí, s hlubokou pozorností se s tím střetne, bezprostředně to prozkoumá. postaví se tomu. Okamžitě tak začne docházet ke transformaci. Jestliže začnete své hledání definovat, začnete o něj ztrácet zájem. Čím více jej definujete, tím menší bude. a jakmile zřetelně poznáte, co hledání je, náhle se rozplyne. Hledání existuje jen tehdy, jestliže nejste pozorní.
Zopakuji to ještě jednou: hledání existuje jen tehdy, jestliže spíte. Existuje, jen pokud nejste vědomí. Hledání existuje pouze ve vašem nevědomí. Hledání je nevědomím vytvářeno.
Ano, Rabia má pravdu. Uvnitř není světlo, a protože ve vašem nitru není světlo není světlo ani vědomí, hledáte samozřejmě venku, poněvadž vám to tam připadá jasnější.
Všechny naše smysly jsou nasměrovány ven. Oči se otevírají ven, ruce se pohybují, rozpřahují vně, nohy se pohybují navenek, uši naslouchají vnějšímu hluku, zevním zvukům. Vše, co můžete použít, se otevírá směrem ven. Všechny naše smysly jsou extrovertní. Začínáte hledat tam, kde vidíte, cítíte a dotýkáte se. Světlo smyslů směřuje ven a hledající se nachází uvnitř.
Je nutné, abyste tuto dichotomii pochopili. Hledající se nachází uvnitř, avšak proto, že venku svítí světlo, začne být ctižádostivý a snaží se tam nalézt něco, co by ho naplnilo. K tomu nikdy nedojde. Nikdy k tomu nedošlo. Nemůže k tomu dojít už kvůli přirozenosti věcí - jestliže totiž nehledáte hledajícího, veškeré hledání je nesmyslné. Dokud nepoznáte, kdo jste, veškeré hledání je marné, protože neznáte toho, kdo hledá. Jak se můžete pohybovat správným směrem, ve správné dimenzi, aniž byste znali hledajícího? To je nemožné. Věci by měly postupovat krok za krokem.
Tyto dva body jsou velmi důležité: za prvé si zcela ujasněte, co je váš cíl. Neklopýtejte v temnotě. Zaměřte svou pozornost na cíl: co skutečně hledáte? Někdy se totiž snažíte najít jednu věc, a hledáte přitom zcela něco jiného. Potom nebudete naplněni ani v případě, že uspějete. Viděli jste lidi, kteří mají úspěch? Můžete nalézt někoho, kdo by selhal ve větší míře? Úspěšný člověk je na konci pokaždé vržen sám k sobě a pak prožívá pekelná muka, poněvadž promrhal celý svůj život. Hledal a hledal, riskoval všechno, co měl. Teď dosáhl úspěchu a jeho srdce je prázdné, duše postrádá smysl.
Na prvním místě tedy musíte zjistit, co přesně hledáte. Na tom trvám, protože čím více zaměříte zrak na předmět svého hledání, tím více se počne tento předmět rozplývat. Budou-li na něj vaše oči zcela zaměřeny, nebudete mít najednou co hledat. Váš zrak se okamžitě začne obracet směrem k vám. Jestliže neexistuje předmět hledání, pokud se všechny předměty rozplynuly, nastává prázdnota. V této prázdnotě dochází k přeměně, k obrácení se do nitra. Najednou začínáte pozorovat sami sebe. Ve chvíli, kdy není co hledat, vzniká nová touha - touha poznat toho, kdo hledá.
Najednou jste si uvědomili, že už nyní zbývá poznat jedinou věc - "Kdo je tento hledající v mém nitru? Co je za tou energií, která touží hledat? Kdo jsem já?" - dochází ke transformaci. Všechny hodnoty se najednou změní. Začnete se pohybovat směrem do nitra. Rabia už nesedí na silnici a nehledá jehlu, jež se ztratila někde v temnotě její vlastní duše.
Jakmile se začnete obracet do nitra... Na začátku je to velmi temné, Rabia má pravdu, je to velmi, velmi temné.Někdy, když vstoupíte do domu či pokoje z prosvětlené silnice, kde pálí slunce a je velmi jasno, připadá vám váš pokoj velmi temný. Vaše oči už uvykly jasnému, zevnímu světlu. Je-li velmi jasno, zornice se zúží. V temnotě se zornice musejí uvolnit, v temnotě je zapotřebí větší štěrbiny. Při světle stačí malá štěrbina. Takto funguje fotoaparát a takto funguje i vaše oko. Fotoaparát byl zkonstruován podle toho, jak funguje lidské oko.
Vstoupíte-li tedy náhle zvenku do svého domu, připadá vám temný. Jestliže se však na chvíli posadíte, temnota se pozvolna rozplyne. Dům se projasní, vaše oči si zvyknou. Meditace není nic jiného, než přizpůsobení zraku, upravení vaší schopnosti vidět, vašich očí.
Temnota pozvolna přestane být temnou. Začnete vnímat, jak vás zaplavuje jemné světlo. A jestliže ve svém pohledu do nitra vytrváte - vyžaduje to čas - začnete v něm postupně a pomalu vnímat nádherné světlo. Není to agresivní světlo jako sluneční svit. Toto světlo je spíše jako zář měsíce. Neplane, neoslepuje, je velmi chladné. Není žhavé, ale velmi soucitné, velice uklidňující. Je to balzám.
Jakmile si na vnitřní světlo zvyknete, pozvolna shledáte, že jeho zdrojem jste vy sami. Hledající je hledaným. Spatříte, že poklad se nachází ve vašem nitru a že celý problém spočíval v tom, že jste se poklad snažili nalézt venku. Hledali jste jej ve vnějším světě a on po celou dobu ležel ve vašem nitru. Celou dobu se nacházel zde, uvnitř.

Všechno je vám k dispozici, ve stejné míře jako Budhovi, Ball Šemovi, Mojžíšovi, či Mohamedovi. pokud jde o poklad, nejste chudší, Bůh nikdy nestvořil chudého člověka. K tomu nedochází. Nemůže k tomu dojít, protože Bůh vás stvořil z vlastní bohatosti. Jak by mohl stvořit chudého člověka? Jste jeho hojností, jste součástí existence. Jak byste mohli být chudí? Jste bohatí, nesmírně bohatí. Jste bohatí stejně jako příroda sama.

Díváte se však špatným směrem. Váš směr je chybný. proto vám to uniká. A není to tak, že byste v životě neuspěli - můžete dosáhnout úspěchu. Stále však budete lidmi, kteří selhali. Nic vás neuspokojí, protože ve vnějším světě nemůžete dosáhnout ničeho, co by se vnitřnímu pokladu, vnitřnímu světlu a vnitřní blaženosti mohlo rovnat.OSHO / kniha DŮVĚRNOST
Více zde: http://www.mojiandele.cz/sdileni-osho/

Výklad mayského kalendáru - 25.4.2012

25. dubna 2012 v 13:51 Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 25.4.2012
Napsal uživatel Amia
Středa, 25 Duben 2012 08:35
25.4.2012 11 AHAU - ŽLUTÉ SPEKTRÁLNÍ SLUNCE
JE TO DOBRÝ DEN PROSIT O MOUDROST A NEUSTÁLOU PODPORU NAŠICH PŘEDKŮ

Dnes se spolehneme na magii Kristova Vědomí - Alfa a Omega - duchovní oříšek, který bezbolestně odstraní z našeho pole emocí vše, co nám škodí. Naše emoce zůstávají v čistém vztahu s astrální oblastí. TEĎ vyprovodíme naše emocionální tělo ze světa myšlenkových forem a začneme žít na ZEMI TADY A TEĎ. Dnes se zahojí těžké rány a rozpustí stará zranění. Dnes bezpodmínečně odpustíme sobě i všem mrtvým, s kterými jsme se v životě nepohodli.

TRANSFORMACE STÍNU
Pokud jste zosobněním LÁSKY TADY A TEĎ - jste celkově volní. Podívejte se na obraz vlastního JÁ pojetím Božskosti. Získejte toto umění přijetím bezpodmínečné lásky a bezpodmínečného odpuštění.

Osvícení, láska, odpuštění…

ALFA a OMEGA. KONEC a ZAČÁTEK - to vše leží v Pečeti ŽLUTÉHO SLUNCE. AHAU je řídící centrum, ze kterého jsou průběžně zasílány tvůrčí impulsy, a do kterého se vrací zpět každý výsledek. Zde se zaměřují na úspěchy akcí za posledních devatenáct Dnů Vlny, které musí být přezkoumány, tady se vytváří celková bilance. Dny AHAU hrají důležitou roli v oblasti vlivu rezonance.

Síla vyzařování, kterou mají jsou výrazem vaší evoluční zralosti, odrazem stupně integrace se životním prostředím a vlivem skupiny, ve které se pohybujete.
Pokud máte pocit osamělosti uprostřed lidí, sbližte se s Energií AHAU. Odtrhněte se od falešných očekávání a závazného pojetí lásky. Přestaňte se milovat "za něco" a naučte se odpouštět. Skoncujte s neustálými negacemi, vydáváním soudů a oblíbených argumentů ANO-ALE. Uvolněte se, zavřete oči a zamyslete se, co byste chtěli ve svém životě změnit.

AHAU je magickým klíčem do Kristova Středu. V těchto dnech se magie stává vaším denním chlebem. Kouzlem (indícií) jsou dvě prostá slova : MILUJI a ODPOUŠTÍM. Nezapomínejte že jste na velké cestě, a že vaším cíle je stát se centrem BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY, jako AHAU. SLUNCEM, které svítí pro všechny stejně - pro dobré i špatné, chudé i bohaté. Rozsviťte SLUNEČNÍ JÁ ve svém srdci.

11.SPEKTRÁLNÍ TÓN OČISTNÉ SÍLY ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA, to je proces rozpuštění, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO - CO - JE transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace.

Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY přináší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se vnějším vhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se vaše křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, úskalí života a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti vesmíru! Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu!

TAK JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI
TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ

V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl) je odvozen z pole napětí. V Tónu SPEKTRÁLNÍM se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím neušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou Dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vhozena do koše.

Díky této znalosti můžete maximálně využít Dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.

Překlad Lenka Sýkorová ♥

Barbara Bessen - Informační dopis ze 14. dubna 2012 s poselstvím Marie Magdaleny

25. dubna 2012 v 13:45 Skutečný mír je uvnitř
Barbara Bessen - Informační dopis ze 14. dubna 2012 s poselstvím Marie Magdaleny
Pondělí, 23 Duben 2012 19:09
Milí přátelé,
první čtvrtletí roku 2012 je za námi. Vnější dění se stupňuje. Odhaluje se stále víc věcí, které neodpovídají vyzařování světla. Stále víc lidí vnímá nespravedlnost, křivdy a zneužívání moci, pozadí činnosti pojišťoven, bank, politických stran a dalších institucí a skupin. Masové vědomí zaplavuje energie úpadku a kolapsu. Věřím, vlastně jsem si jista, že to tak bude pokračovat i nadále. Proto jsem si nyní záměrně udělala pauzu, podobně jako již několikrát v průběhu uplynulých deseti let - pokud možno nečtu žádné zprávy, neposlouchám rádio a nedívám se ani na internet, prostě nesleduji nic, co by na sebe přitáhlo celou mou pozornost. Stále víc si uvědomuji, jak se mě tyto zprávy dotýkají a rozčilují víc, než bych chtěla . Zabývám se tedy jen takovými věcmi, které mě podněcují k dalšímu myšlení a promptně odhalují uskladněné staré zkušenosti, stále tolik rozšířené v masovém vědomí. V posledních týdnech se mi totiž stávalo, že jsem začala propadat strachu, jak to bude pokračovat dál. Skutečně nás čeká konec světa? Možná to také tak pociťujete. Jak je dobře, že máme možnost ponořit se do svého nitra a naslouchat tichému hlasu našeho Vyššího já nebo našich milovaných duchovních průvodců. V tomto případě jsem si uvědomila Saint Germaina, jak se usmívá a sděluje mi, že bych už přeci sama měla nejlépe vědět, jak se nenechat polapit podobnými energiemi. Má samozřejmě pravdu.

Již několikrát se mi podařilo úplně se distancovat od zpráv, nekoupit si svůj oblíbený víkendový časopis a nenakouknout ani na internet, co nového se děje ve světě. Zůstala jsem prostě jen soustředěná na své nitro, dělala jsem a žila tím, co jsem cítila, že je třeba vyřídit. A najednou jsem měla víc času na procházky, které mě udělaly moc dobře. Teď jsem jen zvědavá, jak dlouho to tentokrát vydržím.

Možná už vás napadlo, proč vlastně nejsem zastoupena na facebooku nebo jiné internetové sociální síti. Moje odpověď zní: Prostě mě to neláká. Není to můj svět. Jsem totiž přesvědčena, že lidé, kteří chtějí využít mých služeb, ke mně budou tak jako tak přitáhnuti. To je přece záležitost rezonance. Ostatně Saint Germain mi na mou otázku, zda bych přece jen neměla mít stránku na facebooku, bryskně odpověděl: "Vždycky jsem si myslel, že vedeme lidi k tomu, aby se zabývali hloubkou svého Bytí, což je právě v této době tak důležité. Každá minuta je drahá. A lidé mají přece tak málo času, jak si často stěžují." Tak to byla trefná odpověď. Proto žádný facebook ani twitter. Tím samozřejmě neodsuzuji nikoho, kdo na těchto sítích rád prodlévá. To si musí každý rozhodnout sám v sobě. Bezpochyby by bez těchto komunikačních prostředků nemohlo dojít k tolika politickým změnám, například v Africe. Ale u nás ve střední Evropě potřebujeme spíš hlubší náhled do svého nitra, což potvrzuje Kryon, který často hovoří o tom, že k mnoha změnám přispějeme rozšiřováním našeho osobního vědomí a jeho uváděním do každodenního života.

U nás na severu Německa si jaro dává na čas. Vyskytují se tu velké bouře a znovu se ochladilo. Také vás trápí bolesti kloubů? Já osobně pociťuji změny související se vzestupem Země velmi výrazně. Projevují se jako silný tlak na hlavu, různé zvuky v uchu, bolesti v zádech a v čelistích, pocity závratě a velká únava. Jak člověku udělá dobře, když se může na chvíli natáhnout na pohovku a odpočinout si. Podobné symptomy pociťuje i mnoho dalších lidí. Mí duchovní přátelé říkají, že to patří k přebudování lidského těla. Má to samozřejmě i hodně společného se slunečními bouřemi, kterých v poslední době výrazně přibývá. I přes svou nynější blokádu zpráv jsem se o tom trochu víc informovala, mimo jiné na youtube filmech, např. od Dietera Broerse, kde se jasně a jednoduše popisuje, co se nyní děje v naší sluneční soustavě a se sluncem. Je to velmi zajímavé a skutečně bombastické, co se tam děje. Mohu doporučit i internetovou stránku NASA. Vždy si pak uvědomím, v jak napínavé době nyní žijeme. Vždyť proto jsme sem přišli, abychom to mohli zažít! Kryon by to teď určitě okomentoval, že jsem se na to podívala interdimenzionálním pohledem. Takové informace mi nenahánějí žádný strach. Vnímám to tak, jako by za tím vším stála silná láskyplná instance, která by při kurióznějším průběhu na slunci zasáhla. Můžeme jí důvěřovat, o tom jsem si jista. A od teď už zase aktivuji svou informační blokádu běžným zprávám.


V tomto informačním dopise bych Vám ráda předala poselství Marie Magdaleny:

Milovaní lidé!

Vstupuji do vašeho kruhu, abych trochu zvýšila energie a obklopila vás polem všeobjímající lásky. Jsem bytost, která již ukončila své pozemské inkarnace. Jsem vaše starší sestra a bratr. Ano, reprezentuji i mužské energie, protože jsem v sobě již sjednotila mužský a ženský aspekt. Přesto však v úrovni, v níž nyní pobývám, ale i z duchovního pohledu zastávám roli ženské bytosti. Zvolila jsem si šat utkaný z energie Božské matky. Odložím jej teprve tehdy, až sama udělám další krok ve svém vývoji. Může se to stát brzo. V souvislosti s velkými změnami sluneční soustavy a celé galaxie jsme my všichni, jež nazýváte nanebevstoupenými mistry, tázáni, zda chceme předat žezlo jiným, abychom mohli udělat krok do další úrovně. Je nám však dovoleno zůstat i nadále v této úrovni, abychom mohli sloužit lidstvu. Někteří z mých přátel takto působí již eony let a zůstávají tady, aby dokončili to, co jiní před nimi započali.

Z mého úhlu pohledu je vzestup lidstva spjat s podporou ženského aspektu. Vidím, že lidé mají ve svém informačním poli hodně informací, které neodpovídají Lásce. Sice jsou všechny božské, neboť vše je Bůh, avšak odpovídají dualitě. Světlo se nyní chce stále víc ujímat vlády a projasňovat vše, co nazýváte temnotou. Vidím, že mnoho lidí má své srdce stále uzavřené, neboť strach je stále víc vyživován, jednak samotným děním na planetě Zemi, ale i způsobem, jakým se toto dění publikuje. Mnozí vydělávají hodně peněz tím, že v médiích vám toto dění prezentují tak, aby se vás vzbuzovali strach. Tím se srdce neustále ocitá ve stavu rozrušení a nedokáže se otevřít. Část informací, které k vám proudí, se dostává do rezonance se starými zkušenostmi, uskladněnými ve vašem emocionálním a mentálním těle. To pak posiluje vaše strachy a proto je tak obtížné otevírat srdce.

Dovolte mi, abych vás všechny vzala do náručí interdimenzionálním způsobem. Dotýkám se tvého Vyššího posvátného srdce, aby se celá srdeční oblast, jež obsahuje tvé pozemské tělo, odlehčila a otevřela. Dovol mi vytvořit do tvého nejhlubšího nitra štěrbinu, abych odtud mohla vytáhnout, rozpustit a transformovat vše, co tě v tomto okamžiku trápí, co možná souvisí se starými otisky a co ti způsobuje, že se otáčíš na jednom místě, takže je pro tebe těžké projasnit své nitro a uvědomit si, kým skutečně jsi. Ostatně jsem tady i proto, abych ti sdělila: Ničeho se neobávej! I když je to těžká doba, kterou vy lidé nyní v této etapě projasňování Země prožíváte, protože jste stále její součástí. Avšak vždy máš možnost se stáhnout do svého božského jádra, vždy, když medituješ, podnikáš cestu do svého nitra, navštěvuješ nás nebo jiné, tobě blízké duchovní bytosti. Jsme tu vždy s tebou a rádi ti pomůžeme, pokud potřebuješ zmírnit svá trápení, osušit slzy, povzbudit k dalšímu kroku a ujistit tě: Jsi dobrý právě takový, jaký jsi. Možná si dokonce myslíš, že nemůžeš stačit těm ostatním, kteří dávají najevo, že jsou spirituálně dál než ty. Nenech se mýlit, jsi v nádherném propojení se Světlem.

Uvolni se a užívej si péče svých světelných přátel a svého vlastního Vyššího já. Milujeme tě právě takového, jakým jsi! Setrvej chvíli ve spojení s námi a rozpomínej se, přemýšlej o Světle, uvědomuj si Světlo, jímž jsi. Je důležité pochopit, že jsi sem přišel proto, abys tu skutečně žil. Nechtěl ses stáhnout do ústraní nebo dokonce do askeze, avšak chtěl jsi prožívat své mistrovství naplno uprostřed života s jinými lidmi i v současné turbulentní době. To znamená postavit se čelem všemu pozemskému dění a výzvám. Nemusíš to zvládat svým pozemským rozumem a svým egem. Zvol si cestu Světla, kterou lze dobře dodržovat i v pozemském životě. Stačí, když to budeš chtít, stále se na to rozpomínat a nenechat se ničím odradit. Já tě při tom budu doprovázet. Ještě jednou tě s radostí objímám a posílám ti sílu Božské matky.

Jsem Maria Magdalena

Z německého originálu www.kryon-deutschland.com/bilder/infobrief_april2_2012.pdf prowww.novoucestou.cz přeložila Jana S.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 22.4. 2012 - 29.4. 2012

25. dubna 2012 v 13:39 Doteky Nového Života

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 22.4. 2012 - 29.4. 2012
Pondělí, 23 Duben 2012 19:02
Milovaní,
již se začínají rozpouštět odlupující se vrstvy podvědomých vzorů, které jste si v sobě nesli. Vše, co vás dříve oslabovalo, opouští nyní vaše aurické pole a je nahrazováno Světlem, které na oplátku vynáší na povrch vrstvy, které ve vás byly dosud hluboko ukryté. To je ten zázračný způsob, jakým pracuje Světlo, Drazí, a to, že jste ochotni podstoupit nepříjemné pocity a bolest související s tímto procesem, vypovídá mnohé o vaší vnitřní síle a schopnosti vidět za tímto procesem oslavy vítězství přicházející s postupem do vyšších dimenzí myšlení a jednání. Nyní jsou tyto vrstvy velmi tenké a snadno rozpustitelné s nástroji, které jste se naučili používat ke svému prospěchu.

Následující dny od vás budou vyžadovat, abyste vytrvale a houževnatě udržovali své vize toho, co chcete, aby se projevilo ve vašem Světě. Jsou to vize vašeho osobního života a také vyšší vize Světa, jaký chcete, aby objímal a těšil vaše děti a vnoučata. Vy všichni pracujete na Vzestupu Země a všeho, co se děje na ní, v ní a kolem a nad ní. Každý den, kdy pokračujete ve svém každodenním ukotvování Světla v krystalické diamantovém jádru Země, přidáváte další Světlo do celkové krystalické mřížky, která je stále silnější ve své aktivaci. Je to již velmi dávno, kdy byla kapacita této mřížky zcela naplněna a aktivována, takže nyní z této mřížky vychází radostný tón v očekávání úplného znovuobnovení své síly.

Život tak, jak jste ho znali a vnímali, rychle mizí a je nahrazován lepšími způsoby, které zajišťují dobro pro všechny, nejen pro některé. Jak mřížka absorbuje další energii a sílu, předává ji po Planetě tak, aby stabilizovala energie vyzařující z Kosmu a byla zde udržována větší harmonie a rovnováha. Ti, kdo pracují se Světlem se přidávají a jsou v kontaktu s věděním, které rezonuje z velkých krystalů v hloubi planety. V souvislosti s tím dochází k posunům ve vašich formách a ve všech formách včetně Země. Každá změna otevírá bránu pro další změnu a tak to bude pokračovat, dokud nedojde k celkové transformaci. Vy, kteří jste byli v první linii těchto posunů, jste nyní dosáhli stavu Bytí, kdy jsou vaše snahy podporovány těmito novými energiemi a zjišťujete, že místo nutné dřiny se z toho stává radostná služba.

Toto je radost z tvoření nového. Toto je alchymie v tom nejlepším a nejmocnějším smyslu, neboťvše, co jste se naučili a všechny nástroje, které jste shromáždili, jsou nyní částí vaší nové Formy, na kterou se nyní soustředíte a hojíte její vnitřní i vnější rány. Během tohoto procesu objevujete metody, které ve vaší jedinečné situaci pomohly a to je hodnotný nástroj, který můžete nabídnout ostatním, aby byla jejich cesta k vyššímu vědomí a vědění zakončena výrazně lehčeji, než jak jste ji museli protrpět vy. To je váš velký dar Lidstvu. Každá cesta dovnitř, která byla úspěšně překonána, se stává zářící pěšinou pro ty ostatní. Takže vám, Milovaní, říkáme, že vaše individuální zkušenosti a příběhy jsou velmi důležité, neboť jsou pro ostatní vzorem k následování, způsobem, kterému jste se naučili díky obrovskému úsilí, vůli a vytrvalosti, což vytvořilo Zářící cestu, po které nyní mohou kráčet další lidé.

Soustřeďte se na očišťování vašeho těla, mysli a pocitů od všeho, co nerezonuje s vyššími aspekty vašeho Bytí. Zůstaňte naladěni na vaše srdce a srdce Matky Země, poslouchejte Její píseň, její vedení a její moudrost. Má vás toho tolik co naučit, jen když budete poslouchat. Zná veškerou historii vývojových cyklů života ve své oblasti. Pomůže vám vzpomenout si. Ctěte Zemi a buďte s Ní Jednotní v lásce a symbiotickém vztahu. Vaše uznání přináší Jejímu velkému Bytí radost a veselí. Je tak velmi připravena na společnou práci s vámi.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace,http://www.therainbowscribe.com/

Pro www.transformace.info do češtiny přeložila Lenka D. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Vzkaz od našich andělů

25. dubna 2012 v 13:32 Vývoj vědomí bytostí


Toto je zpráva, kterou jsem dnes dostala od andělů a archanděla Michaela. Vyjádřili se k problémům, které jsem řešila já i někteří lidé v mém okolí. Třeba pomůže i vám.
- Magda

* * *

V poslední době se možná cítíte neustále vyčerpaní pod tíhou silných emocí. Pravdou je, že i více než polovina emocí, které cítíte, nepatří vám. Vaše vnímavost a citlivost vůči energiím v okolí se stále zvyšuje, a to velmi intenzivně. Je to pro vás dar, který vám otevře brány do vyšších úrovní lásky a soucitu. Nyní více než kdy jindy poznáváte, nakolik jste všichni navzájem propojeni. Neboť bolest, kterou nosíte ve svém nitru - všechna ta bolest, kterou živíte svým strachem, hněvem, lítostí, souzením a obviňováním - rezonuje s toutéž bolestí v nitru druhých lidí. Nosíte-li ve svém srdci bolest, pak se k ní z okolí připojuje další bolest. Nosíte-li však ve svém srdci štěstí a odpuštění, budete přitahovat štěstí a odpuštění.

V tomto čase je velmi důležité, abyste se nebáli propouštět ze svého srdce starou bolest. Nezáleží na tom, zda je stará několik minut, hodin, dní či roků… Setrváváním v bolesti minulosti docílíte jen toho, že vás bude ničit více a více, a k ní se bude navíc přidávat i bolest všech lidí okolo vás, která na vaše vibrace bolesti odpovídá, rezonuje s nimi a zesiluje je. Nikdo z vás si přece nechce do svého života přitahovat bolest. Tak proč neodpustíte? Proč se neuzdravíte? Proč se toho tolik bojíte?

Dovolte nám, nebo jiným, vám spřízněným bytostem, abychom ulehčili vaší tíze. Dovolte nám, abychom rozpustili všechnu tu bolest, která vám v srdci vytvořila tvrdý kámen. Dovolte nám uzdravit vaše srdce a naplnit ho jemnou energií lásky. Být milující je bezpečné. Být milující je přirozené. Nemusíte se bát zranění, neboť ta nikdy nebudou tak bolestivá, jako když se bráníte lásce a dusíte ji. Uvolněte se, dýchejte a vypusťte ze své mysli i srdce vše, co vám ublížilo nebo ubližuje. Odevzdejte nám do rukou všechnu tu lítost, hněv, vztek, stud, strach, tíhu nebo napětí. My je odneseme pryč a už se nevrátí.

Jsme tady neustále pro vás. Není třeba se ničeho bát, když nám dovolíte pomoci vám. Všechny vaše lekce, všechny vaše zkoušky a všechny věci, které potřebujete v životě sami vykonat, vám zůstanou. Nepřijdete o nic, co je pro vás důležité. Nemusíte se se vším vypořádávat sami ani se nemusíte bát, že by žádost o naši pomoc byla projevem slabosti. Žádost o pomoc je projevem síly. Je to důkaz vaší odvahy vidět více možností a otevřít se novým způsobům, jak věci vyřešit. Když prosíte o pomoc, ať už nás nebo jiné lidi, neznamená to v žádném případě, že jste slabí nebo neschopní. Vy všichni tady na této planetě jste pro sebe navzájem důležití. Všichni se navzájem dokonale doplňujete. Navzájem si poskytujete pomoc a navzájem si umožňujete ji přijímat. V tom není žádná slabost ani neschopnost, nýbrž dokonalost vaší společné jednoty. Vy všichni tvoříte jeden úžasný celek, který může dokázat velké věci. A i my, kteří jsme tu pro vás každý den i noc, se můžeme podílet na této spolupráci, tím, že vám ulehčíme od vaší tíhy a pomůžeme vám otevřít vaše srdce lásce, která pomáhá vám, druhým lidem i celému světu.

Tím, že odpustíte a otevřete své srdce lásce, začnete rezonovat s lidmi, kteří taktéž odpouštějí a jsou láskyplní. Společně pak můžete vytvářet mnoho nádherných situací, věcí a vztahů, které světu pomohou. Můžete inspirovat skrze svůj vlastní příklad ty, kteří se teprve probouzejí nebo zatím odpouštět neumějí.
Není třeba se bát odloučení ani oddělení, když si kvůli vyšší vnímavosti přestáváte rozumět s některými blízkými. Oni jsou stále s vámi a vy jste stále s nimi. Žijete v jednom stejném světě, v jednom stejném vesmíru, a nic nemůže rozdělit pouto, které je mezi vámi. Nezáleží na tom, zda spolu komunikujete více či méně, zda si rozumíte či nerozumíte. Láska, která mezi vámi vznikla, stále trvá, nezávisle na tom, že vy se rozvíjíte rychleji a druzí pomaleji. Každý z vás má své vlastní tempo růstu. Není nic špatného, když se posunete dál i přesto, že ostatní zůstávají stát. Nebojte se pokračovat, i když druzí nechtějí jít s vámi. Oni sami si najdou svůj pravý okamžik a svou pravou cestu, skrze kterou se budou moci rozvíjet zase podle svých potřeb. Svým posunem nikoho neopouštíte ani nezrazujete.
Nedovolte druhým lidem, aby vás vydírali a nutili vás setrvávat na místě, kde vás potřebují. Věřte, že čím výše se sami dostanete, tím více pak budete moci pomáhat druhým k tomutéž. Nenechte se ničím zastavit. Nebojte se.

Dovolte nám zbavit vás strachu a nejistoty. Ujišťujeme vás, že nikdy neztratíte nic, co je pro vás dobré. Změny, kterými procházíte, mohou být bolestivé a nepříjemné, ale na jejich konci se vždy nachází mnohem větší štěstí a naplnění. Pokud z vašeho života něco nebo někdo odchází, je to tak správně. Vždy tomu tak bylo a vždy tomu tak bude. Není třeba mít strach. Dovolte si do svého života přijmout nové dobro, nové věci, milující osoby, naplňující vztahy, zaměstnání… Dovolte si uvolnit všechno to staré a propustit lidi, s nimiž si nerozumíte, aby k vám všechno to nové a krásné mohlo přijít. Jste úžasní a milující, a zasloužíte si stejně úžasné a milující vztahy, pracoviště, bydlení a cokoli, co vás napadne.

Nebraňte se prosím změnám, které nyní probíhají. Nebojte se otevřít a přijmout je. Nemějte strach z vaší rostoucí vnímavosti a citlivosti, neboť je to pro vás nádherný dar. Dopřejte si čas, než se s ním naučíte zacházet. Dovolte si být k sobě laskaví a pečovat o sebe. Dělejte si radost, dopřávejte si každý den něco dobrého, obklopujte se pozitivními lidmi, milujte se a projevujte si tuto lásku a péči. Ale ze všeho nejdřív - dovolte nám rozpustit vaši tíhu vycházející z neodpuštění.
Dovolte nám odnést bolest z vaší minulosti. Slibujeme vám, že jakmile se rozhodnete k uzdravení starých ran, přijdou k vám nové vlny láskyplné a jemné energie, která vám přinese stejně láskyplné lidi a pocity.

Pokud procházíte velkými emočními výkyvy, je to jen houpačka, která vzniká přebíjením vaší zatvrzelosti na jedné straně, a vaší touhy po lásce na straně druhé. Na jedné straně v sobě nosíte bolest, která k vám přitahuje stále více bolesti, na druhé straně se tomu přirozeně bráníte a toužíte po lásce. Jediné, co potřebujeme k tomu, abychom vám mohli pomoci z tohoto koloběhu ven, je vaše svolení, vaše modlitba, vaše žádost. Vyslovte svou žádost, vyjádřete svou touhu po lásce, a my se pustíme do práce. Jsme tady pro vás. Jsme rádi, že vůbec věříte v naši přítomnost a že o nás víte. Jsme rádi, když s námi hovoříte. Jsme rádi, že nám dovolujete pomáhat vám, a tím zlepšovat váš život, stejně jako životy druhých lidí, kterým díky nově získané energii můžete vy sami více pomáhat.

My všichni jsme tady jako prostředníci, kteří pomáhají šířit lásku a světlo na planetě, která volá po vyléčení. I to nejmenší gesto lásky dokáže spustit ohromný řetěz vzájemné pomoci, velkých činů, inspirujících nápadů a může ovlivnit i celý svět. Nebojte se být láskyplní. Nebojte se odpuštění. Je to uzdravující lék pro vaši duši. Pomůžeme vám se na tento proces připravit a také jím projít. Provázíme vás po celý váš život v každém okamžiku, za každé situace. Jen se otevřete naší pomoci a společně pak vykročíme vpřed.

Není se čeho bát.
Všechno je v pořádku.
Všechno je tak, jak má být.


Nikdy duševně nevyrosteš, dokud se nepostavíš na vlastní nohy.

25. dubna 2012 v 13:18 Myšlenka Nového dne


Musím tě nechat dělat v životě chybu za chybou, ale jakmile své chyby uznáš a vyhledáš Mou pomoc, Já jsem vždy zde, abych ti pomohl a ukázal ti cestu. Tvou práci však za tebe dělat nebudu. Musíš se naučit jednat sám za sebe. Duchovní život není pro slabé duše, ale pro ty, které jsou silné a jisté samy sebou a jsou ochotny jít dále, aby našly správné odpovědi bez ohledu na to, jaká je jejich cena. Obáváš se, že uděláš chyby? Obáváš se vyjít ze svých hlubin? Nikdy se nenaučíš plavat, dokud neodrazíš nohy ode dna. Nikdy duševně nevyrosteš, dokud se nepostavíš na vlastní nohy. Ničeho se neobávej, ale v absolutní víře a naději jdi kupředu a čiň to, o čem víš, že je správné, a nevšímej si žádných překážek. Buď řízen oním vnitřním poznáním, které přichází ode Mne.