close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Březen 2012


SOLARA - BUDOUCNOST DRŽÍME V NAŠICH RUKÁCH

20. března 2012 v 13:38 Doteky Nového Života

SOLARA - BUDOUCNOST DRŽÍME V NAŠICH RUKÁCH

Uveřejnil(a) Láďa
Pondělí, 19 Březen 2012 18:57
VÝŇATEK ZE SURFREPORTU OD SOLARY NA BŘEZEN 2012


Od začátku roku 2012 zažíváme Ho'o Pono Pono zkušenosti na zcela nové, vyšší úrovni - Dělání Věcí Správně, čímž postupně zavíráme dveře za svými starými životy tím, že je zvedáme do zcela nových úrovní. Abychom toho dosáhli dostáváme to, co nejvíc potřebujeme, abychom z našich životů udělali Skutečné Životy. Všechno, co zažíváme, je na míru šité našim nejhlubším potřebám. Je to tak, i když některé zážitky a výzvy, se kterými se musíme utkat, se nám nemusí líbit. Všechny strachy, které stále podléháme, ihned vyplavou na povrch v situacích, které je dokonale odrážejí a vyžadují, abychom se jich zbavili, abychom je opustili. Při tomto procesu se sloupávají vrstvy nepravosti a my se stáváme pravdivějšími a skutečnějšími než kdy předtím. Je to prostě dokonalé!

K plnému pochopení březnových energií je třeba pochopit kontext většího cyklu.
Začalo to 11/11/11 masivním RESETEM, který odstartoval obrovské MUA nebo Nový Začátek. Od té doby procházejí naše vnitřní i vnější životy intenzivní transformací. I když se leden zdál být klidným měsícem a Únor přinesl hluboké vhledy a uvědomění, pod povrchem neustále rostla Vlna.V březnu na povrch vyletí Ohromná Vlna, která bude dál růst až k dubnovým tsunami a květnovým Mega Tsunami.

Únor byl měsícem, kdy jsme se nořili velice hluboko. Trávili jsme mnoho času pod povrchem. A cítili jsme se rozprostření nad našimi životy, objímali jsme každičkou část našeho bytí, každičký aspekt našeho života, každičký detail krajiny. Bylo to jako nádech. Měsíc probíhal velice tiše. Zakoušeli jsme zásadní Ho'o Pono Pono, při kterém jsme se museli spoléhat na vlastní zdroje. V únoru jsme museli mnoho věcí zvládnout sami. Březen je jako výdech. Jsme vice zacílení, víc ve středu, aktivnější a mnohem efektivnější. Ale oboje je součástí celistvého procestu Ho'o Pono Pono. Nejdříve jsme vše objali a pak to vzali na novou úroveň a prokázali to. Tyto výdechy jsou doprovázeny obrovským kreativním přepětím, které přichází v nárazech, které jsou výrazem a důkazem této nové úrovně. Od půlky března se věci pohnou a my začneme tyto hluboké změny aplikovat do našich běžných životů. V dubnu vše viditelně zrychlí, vše nabere větší rychlost a sílu a v květnu se vše ještě umocní, nabereme plnou rychlost který nás doveze na naprosto nezmapované území.

Duben je důležitý, protože proběhne zvláštní obřad. Proběhne 20. dubna v Rapa Nui (Velikonoční Ostrovy). Tento obřad se jmenuje Mu'a, což znamená Jít Vpřed v rapanuiském jazyce. Tento obřad hne vším kupředu a rozrazí dveře, za kterými se nacházejí naše Skutečné Životy. Kvůli tomu je březen tak kritický. V tomto měsíci musíme provést veškeré potřebné korekce směru a konečné přípravy než se ocitneme v plné rychlosti vedoucí na nezmapované území. Tedy, existuje-li něco, co potřebuje vyléčit, přetransformovat, uskutečnit nebo připravit, nyní je správný čas to udělat!

Od ledna do března, mnozí z nás nastoupili cesty Ho'o Pono Pono, na kterých se vydali do míst, kde jsme žili. Jsou to multi-dimenzionální poutě. Uvádíme věci do pořádku, abychom s nimi byli v souladu, abychom byli v souladu s ostatními a se světem. Proséváme pravé od nepravého. Jako bysme strhávali další a další vrstvy starých tapet ze zdi. S každou vrstvou strháváme vzpomínky a vyryté vzorce chování, které musí být přetransformovány.

Při tomto procesu budeme možná konfrontováni s příběhy z naší minulosti. Když to nastane, máme dvě možnosti, jak se rozhodnout: chceme vyprávět staré příběhy stejným způsobem, jak jsme je dosud vyprávěli, se stejnými pocity a emocemi? Nebo chceme změnit tón a vyprávět je z nového pohledu, tak, abychom se z nich poučili a něco se dozvěděli? Nakolik dopustíme návrat starých pocitů a myšlenek, když se díváme ne obrázky z minulosti, když o minulosti hovoříme s jinými lidmi? Nebo změníme vzorec minulosti tím, že o ní budeme mluvit a uvažovat zcela jinak? Tyto staré příběhy můžeme přehrávat stále dokola jako zaseknutou desku na gramofonu. A můžeme to pouštět a poslouchat po zbytek života. Nebo můžeme zvednout jehlu z gramofonu a dát ji do nové pozice. Třetí možností je desku vyměnit a dát tam novou. Nemusíme poslouchat zaseknutou desku a jestli se nám oposlouchala hudba, můžeme poslouchat něco nového. A nebo můžeme gramofon vypnout a zazpívat si novou písničku - píseň našeho srdce.

Dalším důležitým krokem, který musíme v tuto chvíli všichni učinit je to, že přestaneme tento svět vnímat jako nepřátelský. Opravdu nám to k ničemu není. Praví Celiství nežijí v nepřátelském prostředí. Žijí ve SPRÁVNÉM ČASE - NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ. Jsou podporováni ve všem, co dělají. Neupadají do dramat ani neberou osobně vnímané ústrky. Praví Celiství z ničeho "nedělají kauzy" ani v sobě nedusí vlastní emoce. Cítí-li se kvůli něčemu přešle nebo mizerně, tak o svých pocitech upřímně komunikují a udělají krok k tomu, aby uvedly Věci Do Pořádku. Nejdůležitější je, že Praví Celiství nežijí ve světě reakcí, ale ve světě čistých, rozhodných činů.

Samozřejmě, všichni jsme si vědomi hrozných věcí, které se v našem světě dějí, ale to není svět, který obýváme. Neznamená to, že se čemukoli vyhýbáme. Víme, že nejefektivnější způsob jak změnit nepřátelský svět je ten, že z této reality vyjmeme naši energii. Jestliže budeme dál obývat svět založený na dualitě a a jestliže v něj budeme dál věřit, tak zůstaneme ve svárech duality lapeni. Alejestliže vědomě začneme žít ve Vyšší Realitě jako Praví Celiství, tak přestaneme sytit iluze duality. Tím budeme posilovat rezonanci Pravdivosti na celé planetě tak dlouho, až dualita zmizí.

Toto je měsíc zasévání semínek. Takže důležitou otázku, kterou je třeba zodpovědět je: jaká semínka chceme zasadit? Budeme sázet stará vyčerpaná semínka, která jsme do země sázeli dlouhé roky, takže vyrostou znovu a znovu tytéž staré rostliny? Nebo tentokrát zasadíme něco nového? Semínka Skutečných Životů? Semínka našich Nejdivočejších Snů? Nebo možná Semínka Bohatství, která jsme již obdrželi?

Koncem dubna se vše začne rychle hýbat kupředu a naše semínka začnou rychle klíčit a vyroste z nich nový život. Budeme spokojeni s našimi starými, unavenými rostlinami? Nebo opustíme známé a vrhneme se do něčeho zcela nového? Volby, které tento měsíc učiníme, silně ovlivní naši budoucnost. Zasívejte svá semínka tento měsíc vědomě. Pečlivě vyberte, co doopravdy chcete pěstovat. Nesejte se strachem, ale se sebevědomím, radostí a věděním. Právě teď držíme budoucnost v našich rukou...

Březen je dalším důležitým měsícem důležitého roku. Spousta věcí je stále před námi. Je to měsíc Ohromné Vlny, během které se pronikavým pohledem podíváme na to, co v životědoopravdy chceme. Bude docházet k mnohým přehodnocením, protože se budeme soustředit na naše nejopravdovější priority. Jakmile dojdeme k jasnému poznání, přesuneme se na naše správné souřadnice. Pak naskočíme na naše největší surfovací prkno (naše Vědomí Srdce) a vrhneme se do akce, abychom uskutečnili naše Nejdivočejší Sny.

Na začátku března budeme čelit tváří v tvář sérii velkých tsunami a pociťovat čerstvost a radostné vzrušení. Celý měsíc nám do náručí budou padat Melouny bohatství a my je budeme umět chytit. Vše, co pro to musíme udělat, je BÝT V PRAVOU CHVÍLI NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ se srdcem otevřeným dokořán. Všechny tyto melouny představují něco, co opravdu v tuto chvíli potřebujeme. Některé z nich představují prvky našich Skutečných Životů, které se mohou nečekaně objevit nebo nabrat zcela novou podobu. Když se objeví, nebudeme mít vůbec čas na to, domyslet souvislosti,musíme je okamžitě přijmout celým naším bytím. Stačí vteřinové zaváhání a budou pryč.Naše Skutečné Životy jsou přímo před námi a vyžadují okamžité nastoupení cesty bez pochyb a smlouvání. Prostě naslouchejte Vědění Srdce. Nebudeme-li ve střehu, připraveni chytit meloun našich Nejdivočejších Snů, tak nám možná proklouzne mezi prsty a rozprskne se na zemi.

Naštěstí, v březnu budeme mít jasnější vědomí, budeme efektivnější a sebevědomější. A ačkoli budeme neskutečně zaneprázdněni, budeme mít dost energie a soustředění uskutečnit efektivně vše, co je třeba.

Mnohé prvky našich Skutečných Životů se ještě neprojevují, čekají na správný čas. A to může přinášet nepříjemný pocit, že se nejsme schopni hnout, ale musíme si uvědomit, že to není skutečný pocit. Děje se toho tolik. Pořád. A je to přesně to, co většina potřebuje, aby se dělo. Náš smysl pro to, že se vše děje ve správném načasování, bude stále vytříbenější. Pochopíme, že vše v našich životech se děje ve správném načasování, ale také získáme schopnost to z celého srdce ocenit a vážit si toho. Pomalu se vynořuje větší obraz toho, co se děje a my budeme klidnější a vědomější, protože budeme vědět, že se neustále nacházíme VE SPRÁVNOU DOBU NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ. To nás zbaví nepříjemného tlaku, který nás ovlivňoval. Neznamená to však, že ustaneme v úsilí, se kterým vykonáváme vše, co před námi leží. Tato potřeba stále zůstává.Ale znamená to, že máme hluboké, neotřesitelné vědění, že VŠE JE NEUSTÁLE JAK MÁ BÝT.

Celý březen budeme mít co dělat, je toho tolik. Je to poslední měsíc Příprav. Intenzivní proces Ho'o Pono Pono se blíží ke svému konci. Plejeme zahrádky a sázíme semínka Nového a Skutečného. Při tom všem nám pomáhají přívaly kreativity. A rozdávají se Divoké Karty. Budoucnost držíme v našich rukou...

Nyní je čas se postavit za to, co víme, že je skutečné.
Oddat se tomu, v co věříme.
Zasadit semínka, která milujeme nejvíc.
Žít životy, které jsme vždycky žít chtěli.
Vytvořit Skutečné Životy jako Praví Celiství.
A vědět, že VŠE JE DOBRÉ.
BUDOUCNOST DRŽÍME V NAŠICH RUKOU. S OPRAVDOVOU LÁSKOU SRDCE

Solara
www.nvisible.com
Mé nejhlubší díky za inspiraci a vhledy Bossemu, Eleně, Emanákuovi, Inger, Kayanti, Liv, Lucie, Therese

Solařin kompletní Surf Report pro březen 2012 a týdenní update je možný si předplatit v Angličtině, Němčině, Maďarštině, Portugalštině, Ruštině a Španělštině na stránkách http://www.nvisible.com.

Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Přeložila: Lenka Wimmerová

Veľké poďakovanie sa Matke Zemi.

20. března 2012 v 12:31 Aktuální novinky

Kód svetla. Stredom srdca, stredom Zeme, stredom slnka, previbrovávam na novú úroveň bytia. Skok v čase skrz srdce.

Napsal uživatel Amia
Úterý, 20 Březen 2012 09:44
Féwa 20. 3. 2012

Odovzdávam dnešný odkaz a súčasne prosbu o veľké poďakovanie sa Matke Zemi. Prebieha liečenie a dočisťovanie lásky láskou. Poďakovanie sa Gáji za všetky jej materinské dary. Poďakovanie sa princípu ženy...poďakovanie sa matke. Prosím všetkých mužov, aby dnes vložili do Zeme /do hĺbky predlaktia/ krištál. Je na Vás, ktorý si vyberiete. Je potrebné ho predtým umyť studenou vodou. Pred vložením do Zeme - Zemi i kryštálu poďakovať. Je to poďakovanie sa láske očistenou láskou cez kosti a kĺby Zeme - jej krištály i stredový krištál tvoriaci jadro. Krištál vložte na miesto, ktoré je Vám blízke. Vaše srdce Vám ho ukáže.

Malý kamienok - krištál môžu vložiť do Zeme - na svoje vybrané miesto i ženy. Cez ich energiu matky je prepájaná energia ich maličkých a malých synov.
láskou a poďakovaním sa za Gáju

Féwa

Prijala som pre nás toto poďakovanie sa žene a Zemi :

Milovaná žena, matka, matka Zem,
ty ktorá si ma prijala,
ty ktorá ma živíš,
miluješ bezpodmienečnou láskou.
Ďakujem ti, dakujem ti, ďakujem ti.
Vzdávam ti úctu, poklonu a poďakovanie.
Svoj kryštál srdca spájam s tvojim,
aby sme jednotne tvorili už len lásku láskou.

Amia


20.3.2012 1KAN KLÍČENÍ TALENTU MAGIE ŽLUTÝM MAGNETICKÝM SEMENEM

20. března 2012 v 12:17 Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 20.3.2012
Napsal uživatel Amia
Úterý, 20 Březen 2012 10:20
20.3.2012 1KAN KLÍČENÍ TALENTU MAGIE ŽLUTÝM MAGNETICKÝM SEMENEM


KAN - Vlna SEMENE - SÍLA ROZKVĚTU
DNES JE NEJLEPŠÍ ČAS VYUŽÍT NAŠE SCHOPNOSTI

Vlna SEMENE vám pomůže odhalit vrozené schopnosti a uvěřit ve vlastní síly.

20.3.2012 den Jarní rovnodennosti v 6:14 začal velmi důležitý proces transformace. Vešli jsme v 9ti měsíční období PŘEMĚNY DNA, a zároveň celého našeho těla ( je možné to přirovnat k těhotenství). Naše těla se mnění z podstaty uhlíkové na křemíkovou.

Vlna SEMENE, může být velmi horkým obdobím, jelikož se zde shromažďuje deset galaktických portálů, jejichž energie může vyvolat velký rozruch ve vašich osobních přesvědčeních. Díky tomu se zvyšuje síla dopadu na náš pozemský život. Zde se také zamyká třetí zámek ČASU, plnící primární funkci v oblasti transformace a přeměn. Jeho patronem je ŽLUTÁ HVĚZDA, čili síla Disciplíny, Etikety, Krásy. Program Nebeského Zámku, to je také vaše grafika. Podívejte se na to pečlivě. Podívejte se na své pocity a zkušenosti jako na jarní úklid svého nitra. Nenechte se zmást starými triky a vystoupeními trenéra STARÉHO ČASU, který bude dělat všechno možné, aby zasel strach, pochybnosti, bezmoc, úzkost.

DNES JE DOBRÝ DEN OČISTIT STARÉ VZTAHY A NAVÁZAT NOVÉ
SEMENO - TO JE MAGIE KLÍČENÍ, RODINY A SEXUÁLNÍ AKTIVITY

Dnešní situace nás vyzývají, abychom používali naše osobní schopnosti. Dnes se osvobodíme od omezených pohledů a nedovolíme, aby naše talenty ležely ladem. Do dnešního dne jsme čerpali pouze ze zkušeností jiných lidí, ale nyní ukážeme naše vlastní poklady.

TRANSFORMACE STÍNU
Představte si, že vaše životní problémy, vám chtějí pomoci osvobodit se od iluze bezpečí. Odvažte se využívat nových příležitostí. Zbavte se nadměrné opatrnosti -nevýhody, jímž čelíte využijte. Probuďte v sobě pole snů a přání.

KAN - ŽLUTÉ SEMENO

Cíl, schopnosti, příležitosti…..

Dny označené KAN bolestně odhalí všechny nedbalosti, tím že nerozvíjíme svoje přirozené schopnosti, nevyužíváme životní příležitosti a jedinečné možnosti. Země je evoluční fáze, v které jsme povinni zdokonalovat naše Hvězdné SEMENO. KAN klade důraz na všechno, co je Božské a co nejvíce v sobě přehlížíme. Ten, kdo sleduje iluze a zanedbává svoje poslání, uvidí ve dnech ŽLUTÉHO SEMENE bolestný obraz svých činů. Na rozdíl od těch, kteří se řídí moudrostí svého srdce, energie KAN podpoří zápalnou silou, nasměruje ho k cíli, ukáže výsledky práce a odkloní zadání inkarnace, které jsme si sami vybrali.

Těm, kteří zjistí, že jejich síla je výrazně utlumená, je doporučeno věnovat zvláštní pozornost informacím, které přináší pole ŽLUTÉHO SEMENE. Díky tomuto jednoduchému kouzlu se před vámi otevře duchovní pole, nabízející okamžitou pomoc v jakékoliv situaci. Síla KAN je obsažená v každém TEĎ, vždy se objevuje v pravý čas, přináší nejvyšší energetický obsah a je velmi progresivní. Obr KAN vás nikdy nezklame, když jste v nouzi - podsune vám to nejlepší řešení, ale musíte ho k sobě vědomě přivolat.

1.MAGNETICKÝ TÓN TRANSFORMACE SÍLY PŘITAŽLIVOSTI

Otevřete srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte, aby se ve vás dokončil posvátný akt SJEDNOCENÍ. Poslouchejte v sobě vibrace vašeho vlastního JÁ. Poslouchejte uklidňující vibrace JEDNIČKY. Vnikněte hluboko a vědomě do svých hlubin. Zažijte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO. Staňte se sami sebou! Buďte cele ve svém pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu.

Objevte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí! Vy jste iniciátorem NOVÉHO! Vy jste JEDINÍ, kdo může nalézt cestu. Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem! Možná se budete cítit osamoceni, odpojeni od Zdroje. Jestli ano, podívejte se na sebe v JEDNOTĚ vašeho Světelného Těla. Představte si sebe, jako JEDNO SPOLEČNÉ SRDCE.

VY JSTE MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE

Tón PRVNÍ přestavuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke Zdroji nebo také formaci, která v dané chvíli je Zdrojem. Jeho síla je zaměřena na vytvoření OHNISKA, nebo jinak na přípravu zářivého CENTRA dle invokace DUCHA ve hmotě. Zde se nachází síla startu - zahájení Evoluce.

Obsah spojený se Zdrojem bude odhalen pouze po spojení Tónu s Pečetí.Tón Magnetický přestavuje zde Prazdroj - původní Zdroj, ze kterého vycházejí všechny další impulzy v poli definovaném Pečetí.

V Energii Tónu JEDNA se objevuje počátek NOVÉ etapy. Téma Pečeti dne se stane programem realizovaným v příštích 12 dnech Vlny.

Překlad Lenka Sýkorová

Konečným cílem je dokonalost.

20. března 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Vše, co si myslíš, co děláš a jak se chováš, může mít obrovský vliv na stav světa. Proto se začni hned teď dívat na život z té lepší stránky a hledej to opravdu nejlepší v každé situaci, která vznikne. Díváš-li se dost hluboko, najdeš to; je to tam, ale velmi skryté, až téměř ztracené. Věz, že všechno spolupůsobí pro dobro těch duší, které Mě opravdu milují a dávají Mě ve všem na první místo. Tvá víra musí být silná a neotřesitelná. Musíš být ochoten vytrvat, bez ohledu na to, jak temná nebo skličující se ti situace jeví. Může se dokonce stát, že bude muset přijít zhoršení, dřív než se situace zlepší. Prostě věz, že vše si najde cestu k pravé dokonalosti v pravý čas a že je vše v Mých rukou. Uvědom si, že Já jsem všude a ve všem, že není nic, kde bych nebyl, a že konečným cílem je dokonalost.

Rýsuje se nová multidimenzionální Země - Archanděl Michael

20. března 2012 v 2:17 MATKA ZEMĚ

Rýsuje se nová multidimenzionální Země - Archanděl Michael
Uveřejnil(a) Láďa
Pondělí, 19 Březen 2012 21:40
Nové pozemské energie pro březen 2012
Poselství AA Michaela přijala Celie Fenn

Milovaná rodino světla, v této době nám přináší velkou radost, že vás můžeme zase pozdravit, a to v době, když jste se přiblížili první rovnodennosti roku 2012. Vskutku, věci na vaší Zemi se mění a přeskupují a na Zemi začínají být pociťovány první nové energie nové vlny světla pro rok 2012.

Mnozí z vás se možná cítí poněkud sklíčeně, když vezmete v úvahu události, ke kterým právě teď na Zemi dochází, zvláště na Blízkém východě. Zdá se vám, že jste se nijak nepřiblížili ideálům Míru a Harmonie, které tak hledáte. Milovaní, vězte, že vše běží podle Božího pořádku a v proudu stvoření energie změny plynou kupředu. Země se připravuje na opětovné spojení s 8. a 9. světelnou dimenzí a právě se formuje a je uváděna do funkce Rada opatrovníků Země a Rada starších, kteří budou zodpovědní za novou Zemi

Ano, milovaná rodino Světla, po roce 2012 a po průchodu Země skrze Světelnou bránu v prosinci, bude Zemi svěřeno nést ty z vás, kteří jste vybráni a zvolení novou Radou opatrovníků Země a s ní spojenou Radou starších.
Tyto bytosti budou uvedeny do 8. a 9. dimenze, kde budou pracovat se Solární radou a Galaktickou světelnou radou. Konečně, Země zaujme své místo jako "Hvězda světla", jejíž vývojová stezka je předurčena Boží vůlí a Božskou tvořivou inteligencí, a těmi, kdo se řídí Boží vůlí.

Možná se ptáte, jak je to vzhledem ke dnešnímu stavu politiky na vaší Zemi možné, Prostě říkáme, že se začíná rýsovat nová multidimenzionální Země a "staré" energie konfliktů a duality budou mít v budoucnu malou důležitost. Frekvence duality a konfliktu patří ke starému trojrozměrnému světu a ten mizí. Nová 5dimenzionální Země je založena na proudění a harmonii a na posunu polarit do jednoty. Ti ve vaší pozemské společnosti, kteří jsou vepředu, usilují o vnesení polarit do jednoty skrze dialog a diskusi. Toto je způsob nové Země a to předznamená způsob politického života na probuzené 5dimenzionální Zemi.

Ale, a to je mnohem důležitější, skutečná síla, která předznamenává budoucí stezku Země, míří do rukou Rady dohlížitelů Země a Rady starších. Ti jediní jsou povoláni a vyvoleni ve vyšších dimenzích a mají přístup k Solární a Galaktické radě. Oni nejsou "zřejmí" těm v 5dimenzionální společnosti, ale jsou to oni, kdo jsou multidimenzionální a mají přístup k vyššímu vědomí a mohou vytvářet a projevovat v souladu s Boží vůlí tak, jak je to vyjádřeno ve vaší Galaxii zlaté růže, která se teď rodí a formuje.

Země přejímá její tvar, a opravdu, i vy, když "slyšíte" pozvání k přístupu k vyšším formám vědomí a pozemského vůdcovství. Stanete se vědomými vašeho nového spojení s vaším znovuzrozeným sluncem, kterému nyní říkáme "Solaris". 8dimenzionální rada Solarisu spojuje planetární rady vašeho solárního systému a spojuje je s hvězdnou a galaktickou radou. Potom budete spojeni s 9dimenzionální radou Galaxie zlaté růže, Rosa Dorada, nové jméno pro Zlatou Galaxii, která teď vzniká a dříve byla známa jako Mléčná dráha.

Se vznikem těchto struktur Země postoupila na svou novou "orbitu" jako modrá planeta, první planeta v rámci galaxie, k obdržení plně multidimenzionálního statusu a bude řízena Radou opatrovníků Země a Radou starších. Ti jsou "voleni" svými duchovními komunitami na vyšší úrovni pro jejich moudrost, odpovědnost a odvahu.

Vskutku, milovaní, panuje zde velké vzrušení, které je spojeno s uvedením těchto nových struktur na místo a jejich spojením s mřížkou nové Země. Víme, že mnoho z vás věřilo, že bytosti světla sestoupí dolů na Zemi, ale my říkáme, že jste to vy, kdo vystoupí vzhůru, abyste se setkali s bytostmi světla v Solární a Galaktické radě a zaujali svá místa jako součást Zlaté galaxie. A až to uděláte, zůstanete současně na materiální úrovni i součástí společnosti Země, připraveni přispět a radovat se na nové Zemi, která se rodí. Oslavujeme, že Země již není "kojencem" v péči Sirianů, Plejáďanů a Arkturiánů. Teď je Země plně zralá a nezávislá Hvězdná bytost, která reprezentuje energii Solarisu v Galaxii Zlaté Růže.

Draci a delfíni

Milovaná rodino světla, když jste začali tuto novou fázi spojení a opětovného spojení, budete také činit intenzívní spojení s probouzející se energií Draků, a také energií delfíních mistrů. Tyto dvě skupiny světelných bytostí se soustřeďují zejména na tuto část seskupení roku 2012 a jsou plně připraveny pracovat s těmi z vás, kteří jste připraveni.

Za prvé, v 6. dimenzi se setkáte a opětovně spojíte s dračí energií. Draci jsou nositeli vyšší dimenze "kosmického ohně" nebo andělského ohně. Jedná se o základní, ale mocnou elementární energii, kterou můžete nazývat "nukleární" energií, pokud o ní přemýšlíte ve vědeckých termínech, jde o základní "oheň", který udržuje na místě holografický matrix.

Draci byli dřívějšími nositeli Kosmické energie a byli vašimi "předky".
Vydechovali oheň, protože byli zobrazením samotného kosmického ohně. Když jste probudili dračí oheň, znovu jste se spojili se svou starou schopností pracovat s kosmickým ohněm pro spolu-tvoření s božským. Když žijete ve strachu z dračí energie, ona žije ve vašem stínu a může se projevit ničivě v podobě "explozí" ničivého ohně. Toto se děje ve velkém měřítku, když jdou lidské bytosti do války a dští na sebe navzájem oheň v podobě zbraní, zvláště jaderných, které jsou tím nejničivějším využitím dračího ohně. To se stalo, když lidé přistoupili k dračímu ohni z vědeckého úhlu pohledu a pokusili se jej zapřáhnout pro negativní účely. Opravdu, mnohé ze současných konfliktů na vašem Blízkém východě se soustřeďují kolem využití dračího ohně pro válku a na to, kdo má mít právo na přístup k této síle. Draci sami také prošli vývojem, a už nechtějí být zneužíváni pro ničivé účely, chtějí se opětovně spojit s Lidstvem a nabídnout se pro službu Míru.

Historicky vzato, vztah s draky byl plný strachu, který vedl ke zneužívání a ničení. Ve třírozměrném světě, kde přijetí pracuje v dualitě, byli draci obávaní a přiváděni do konfliktů a "udolávání". V 5dimenzionální nové Zemi rozeznáváte polaritu v rámci jednoty, a proto se draci mohou znovu vynořit spolu s tím, jak se přesunete k mistrovství a vyšším rozměrům. V mistrovství se můžete stát dračími jezdci a vědomě řídit dračí oheň a využívat jeho sílu pro manifestaci a tvoření pro vyšší dobro a podle božího plánu. Toto je způsob, jakým si dračí energie přeje spojit s lidmi a ne vědeckým způsobem, kdy jejich energie škodí, je-li použita bez porozumění posvátného vztahu mezi Duchem, Draky a Lidstvem.

Druhou skupinou světelných bytostí jsou andělští delfíní mistři, kteří jsou vyšším vyjádřením Cetaceanské/delfíní energie na Zemi. Přicházejí z galaktického centra nebo velkého centrálního slunce přes Sirius a Plejády. Jejich úkolem je, a vždy bylo, řídit rozvoj druhů na Zemi, zvláště rozvíjejících se lidských andělských druhů. Cetaceáni jsou mistři holografického inženýrství a kdekoliv vznikne potřeba velkého evolučního posunu nebo přenastavení, jsou přítomni, aby tomu pomohli. Dokonce, i když Země postupuje na novou a nezávislou roli ve svém solárním systému a galaxii, delfíní mistři pokračují v pomoci tomuto "porodnímu" procesu.

Delfíní mistři a Andělé ztělesňují kosmické Kristovo vědomí. Proudí se zlatou energií kosmického Krista, ale také ztělesňují tyrkysové a purpurové paprsky Kristovy lásky.
Energie delfíních mistrů je vyjádřena v tanci, hudbě a radosti. Je to fluidum a plynutí a světlo, krása a harmonie. Když ztělesňujete energii delfíních mistrů, stáváte se takovými jako oni, prchavými, půvabnými, radostnými a schopnými reagovat s grácií a čilostí. Změna směru proudění vám nedělá problém, jste prostě schopni pohybu spolu s ním.

S pomocí draků a andělských delfíních mistrů, oheň stvoření a evoluce druhů na Zemi bude zase spojena s Boží vůlí a Boží tvořivou inteligencí. To zajistí, že tyto energie budou využity na nové Zemi pouze pro vyšší účel.

Březnová rovnodennost jako rovnovážný bod

Se všemi těmito změnami a novými spojeními a přenastaveními je pravděpodobné, že budete cítit některé efekty těchto vln v různých směrech. Nejprve, milovaní, je možné, že budete cítit pocit odloučení, jako by to, co bylo dříve důležité, již dále nebylo. Nebo projekty, které zdánlivě probíhaly hladce, se teď jakoby zastavily. Také můžete zjistit, že vztahy a přátelství také trpí podobným přerušením. Je to jednoduše aspekt velkých změn, které probíhají. Buďte ujištěni, že za několik týdnů věci zase poplynou hladce.

Rovnodennost samotná bude bodem rovnováhy pro vás a váš život. Bude to okamžik, kdy budete schopni nalézt vnitřní rovnováhu a mír a znovu se spojit s novým proudem vašeho života. Když vstoupíte do své nové role, mnozí z vás naleznou nový směr a novou stezku, zvláště ti z vás, kteří budou pracovat s Radou opatrovníků Země a Radou starších.

V podmínkách fyzického těla se mohou také objevit nějaké symptomy.
V minulosti byly symptomy pociťovány hlavně jako výsledek změny centra a rovnováhy ze solárního plexu k srdci. Teď, když vstupujete do této nové fáze, zjistíte, že fyzické tělo se stává lehčím, je více vyplněno světlem - méně váží. V této fázi se můžete cítit ve svém těle velmi těžce, můžete cítit vyčerpání, a můžete mít problémy se spaním. Mohou se objevit problémy s jídlem a nalezením jídla, které odpovídá novému pocitu vašeho fyzického těla. I toto pomine, milovaní, až si více zvyknete na jasnější přirozenost vašeho multidimenzionálního těla.

Brzy se budete cítit naplněni energií a připraveni na nové příležitosti a výzvy, které se představí kolem poloviny roku, až se přesunete ke Lví bráně na konci července!

Přejeme vám mnoho radosti a lásky v nadcházejících týdnech a měsících; slavíme s vámi projev nové Země!

Copyright a zdroj originálu: Celia Fenn, http://www.starchildglobal.com.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přeložila Iva M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem a to za podmínky, že u reprodukovaného celku bude připojeno celé znění této "Poznámky" včetně aktivního odkazu na výše uvedené webové stránky. Děkuji za pochopení a respektování této podmínky.

Matka Země - Poselství od Archanděla Rafaela

20. března 2012 v 2:13 MATKA ZEMĚ

Matka Země - Poselství od Archanděla Rafaela
Uveřejnil(a) Láďa
Pondělí, 19 Březen 2012 21:34
Přijato Natalií Glasson 11/03/2012

Každý z vás je andělskou bytostí na Zemi, nesobecky dávající světlo a lásku z hloubi své duše; vážím si toho, že toto ve svém bytí uskutečňujete. V této době a za všech okolností je vaším záměrem sdílet své světlo a lásku ze samých hlubin a zdroje své duše. Nyní je čas k posílení Stvořitelovy duše a aspektů Stvořitele, které v sobě máte, je čas zplnomocnit vaši duši a uvědomit si, že tento čin a záměr je katalyzátorem, který pozitivně ovlivní celý Stvořitelův vesmír. Milujte svou duši a milujte lásku ke své duši. Posilte svou duši tím, že upřete trvalou pozornost na to, jak se vaše duše vyjadřuje, vězte, že toto napomůže, aby se vaše pravda rozvíjela a rozšiřovala osvobozena ode všech hranic. Zplnomocnění vaší duše je jako když ráno doma rozhrnete závěsy či zatemnění, aby mohlo dovnitř jasně zasvítit slunce, umožňuje tak Stvořiteli, aby vstoupil do všech rovin na Zemi, do vnitřních rovin a Stvořitelova vesmíru. Ctím vaši duši a stojím vedle vás, já jsem Archanděl Rafael.

Rád bych vám nyní přinesl učení spojené s Matkou Zemí, které pomůže vašemu propojení s ní, ale také umožní vaší srdeční čakře, aby se více rozšířila. Tím, že rozšíříte svou srdeční čakru, vytvoříte úžasný prostor pro vaši duši, aby se mohla vyjadřovat a rozšiřovat. Spojení s Matkou Zemí umožní, aby se plněji ukotvily v Zemi nové energie této doby, které napomohou její manifestaci. Propojení s Matkou Zemí vám nejen umožní vyrovnat se s těmito energiemi s větší lehkostí, ale zesílí a umocní váš současný duchovní růst.

Hlavní důvod mého dnešního spojení s vámi je ten, že Stvořitel si přeje, aby ti lidé na Zemi, kteří cítí rezonanci a lásku k Matce Zemi, vytvořili s ní hlubší propojení lásky. Je třeba vytvořit propojení lásky jako nit lásky, která vám umožní žít s Matkou Zemí ve větší jednotě a tak podporovat vzestup všech. Ve svém bytí máte tolik lásky, o kterou se můžete podělit a kterou můžete vyjádřit; je třeba, abyste vytvořili spojení s duší Matky Země, abyste se mohli podělit o hojnost své lásky. Na oplátku se ona podělí o svou milující energii a zesílí vibraci vašeho bytí.

V minulosti už jste byli žádáni, abyste se propojovali s Matkou Zemí, abyste sdíleli nebo přijímali lásku, ale při této příležitosti je zapotřebí propojení přes srdeční čakru. Stvořitel pracuje na vzestupu Matky Země. Vibrace Matky Země proto roste, rozšiřuje se, navyšuje se a do jejího světla je ukotvováno nové vědomí. Jako bychom si představili člověka, jak roste, když prochází svým vzestupem, stejným způsobem toho dosahuje Matka Země. Stvořitel si přeje, aby ti, kteří cítí rezonanci, sladili své srdeční čakry s Matkou Zemí a šířili transformaci, která probíhá v duši Matky Země. Budete sloužit jako vysílač energie a světla Matky Země, jejího rozšířeného vědomí a transformace. Matka Země má pečující, soucítící, milující tvořivé a moudré energie světla Bohyně, které jsou na Zemi v této době potřebné, aby přinesly vyváženost mezi mužskými a ženskými energiemi. Vzestup Matky Země je božsky spojen s energiemi Bohyně spolu s velkou ryzostí/čistotou všeho, čím je Stvořitel. V propojení vaší srdeční čakry se srdeční čakrou Matky Země budete schopni obdržet a vysílat moudrost a vědomí stejně jako vibrace Bohyně, která bude vycházet z vašeho bytí do vaší pozemské reality. Je třeba ukotvit tuto energii zpět do fyzického těla Matky Země a umožnit tak splynutí a integraci transformačního procesu Matky Země. Často, když lidé putují po své cestě vzestupu, fyzické tělo může mít potíže s absorpcí a integrací vysokých vibrací, tělu trvá, než se jim přizpůsobí a často tu probíhá hluboké čištění a může se projevit i nějakou nemocí. Matka Země má velmi podobnou cestu vzestupu, někdy je pro ni těžké ukotvit energie své duše a aspekty Stvořitele do svého fyzického těla a tak nyní nastal čas, kdy žádáme lidstvo, aby pomohlo a posloužilo jako kotva a integrátor. Každý člověk na Zemi je s Matkou Zemí mnohem propojenější a sjednocenější, než si uvědomuje. Máte ve svém fyzickém těle mnoho stejných energií, vibrací a energetických vzorců, jako jsou v Zemi. Každý člověk je přirozeným kanálem pro Stvořitelovo světlo směrem do Země, jako je Matka Země přirozeným kanálem pro Stvořitelovo světlo směrem k lidem. Než jste se inkarnovali na Zemi, souhlasili jste, že vašeho vzestupu bude dosaženo za pomoci Země, ale také jste souhlasili, že budete s Matkou zemí v jednotě, že tu budete, abyste jí nabídli pomoc a napomohli i jejímu vzestupu. Je důležité, abyste pochopili, že pomocí Matce Zemi při jejím vzestupu podporujete svůj vlastní vzestup, ale také hrajete velkou roli ve vzestupu všeho ve Stvořitelově vesmíru.

Matka Země je esencí energie či energií duše Země; duše 'Matky Země' má mnoho označení, protože je nahlížena jako ochránkyně, zosobnění matky, tvůrčí energie pro duše, které si přejí dosáhnout vzestupu na Zemi, což je celé lidstvo. Je Matkou vyživující duše, aby se mohly stát jedním se Stvořitelem. Lidstvo se stává energií Matky Země, protože žije na jejím fyzickém těle.Propojováním své srdeční čakry s Matkou Zemí se propojujete s energií duše Matky Země a umožňujete jí proudit skrze vaše bytí a sdílet s vámi hlubší moudrost a vibrace, které pomohou vašemu vlastnímu vzestupu. Ale budete také schopni ukotvit tuto energii do Země, do fyzického těla Země. Možná pocítíte, že jste vedeni k tomu, abyste to v budoucnu provedli několikrát, protože toto je způsob, jak prolnout hluboké, mocné, milující a rozšiřující energie Matky Země do jejího fyzického bytí, aby se její celková vibrace mohla zrychlit. Rád bych vám předal instrukce, jak toho dosáhnout.

Nejprve si dovolte vstoupit do hlubokého meditativního stavu bytí i mysli tím, že se budete soustředit na svůj dech.

Soustřeďte se na svou srdeční čakru a vybudujte v ní energii lásky.

Představte si světlo a milující zdroj světla, ktarým je Matka Země; představte si ten obrovský zdroj světla před sebou.

Představujte si, vnímejte či vezměte na vědomí niternou energii v tomto zdroji světla, který je Matkou Zemí; toto je srdeční čakra Matky Země.

Představujte si či prociťujte, jak posíláte ze své srdeční čakry souvislý paprsek lásky do srdeční čakry Matky Země.

Čím více lásky vysíláte, tím více se Matce Zemi přibližujete, až do ní vstoupíte.

Představujte si, vnímejte či jen vezměte na vědomí, že sedíte uvnitř srdeční čakry Matky Země, přijímáte a vdechujete milující vibrace a energii, kterou s vámi chce Matka Země sdílet. Vdechujte tu energii vaší srdeční čakrou a když vydechujete, nechte tuto energii vytékat vašimi chodidly či kořenovou čakrou.


Pokračujte v tom tak dlouho, jak cítíte, že je to vhodné s vědomím, že ukotvujete energii Matky Země ve svém bytí, abyste napomohli propojení a otevření své srdeční čakry a také umožnili novým energiím Matky Země vtéci do jejího vlastního těla, Země.

Toto je skvělá služba k vzestoupení všech a můžete ji praktikovat, jak často cítíte, že je to dobré. Pokud se to rozhodnete praktikovat pravidelně, možná zjistíte, že ve vaší realitě nastanou chvíle, kdy ucítíte, že Matka Země vám posílá energii, která má být ukotvena, protože vám důvěřuje, že se s vámi o své energie, které mají být ukotveny v jejím fyzickém těle, může podělit.

Toto je doba změn, přechodů a transformace, je proto důležité zůstat soustředěni a koupat se ve Stvořitelově světle.

S požehnáním lásky a léčení,

já jsem Archanděl Rafael.


© Natalie Glasson, http://www.omna.org/Home.html

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Hanka B. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 18.3. 2012 - 25.3. 2012

20. března 2012 v 2:10 Doteky Nového Života

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 18.3. 2012 - 25.3. 2012
Uveřejnil(a) Láďa
Pondělí, 19 Březen 2012 19:11
Milovaní,
zatímco v každém z vás probíhají očistné a osvobozující procesy, naplňujete své učení, porozumění a pochopení, které jste získávali během těchto příležitostí. Umožnilo vám to dosáhnout vyššího duchovního růstu a vnitřní evoluce, a tak nyní začínáte cítit, že jste v tomto oboru mistry. Život se stále vyvíjí a v této době se vývoj pohybuje přímo mílovými kroky! Každá Duše na Zemi zažívá své vnitřní změny s úžasnou ladností. Byl to tvrdý boj plavat proti proudu hluboce zakořeněných a pevně zavedených struktur a vy jste to překonali s vlajícími prapory.
Ani na minutu nepochybujte, že v srdcích Lidí může být cokoli nižšího, než je Láska, i kdyby vám okolí zrcadlilo opak. Naprosto každé srdce na této Planetě je dobré srdce, jen si ho někdo během životních zkušeností zavřel, aby ochránil jeho zranitelnost před potížemi vašeho Světa duality. Takový Svět se brzy stane zbytečným a pro toto staré paradigma se již nenajdou žádné vyživující energie. Ty, které jsou kolem vás, budou reprezentovat vyšší vědomí a sklon tvořit mír, harmonii a pochopení mezi všemi lidmi.
Jakmile Lidské srdce zatouží a začne očekávat vyšší dobro pro sebe i všechny své bratry a sestry, dojde k posunu ve vědomí, který prudce urychlí hluboké změny ve všech aspektech života na Zemi. Když se každý člověk miluje, respektuje a ctí pro své pravdivé Bytí jako Božské dítě, hodné všeho, co je dobré a správné a je připraven prosazovat to v každé situaci, myšlence, slovu a činu, pak již nikdy nebude potřeba chránit se před ostatními, neboť pak bude každý člověk osobně motivovaný, aby vyjadřoval pouze to, co vyvolává podobné vyjádření u druhých.
To přinese mír mezi všemi lidmi a národy a také to povzbudí k mnoha neuvěřitelným objevům a tvůrčím řešením nejtíživějších problémů Země. Neboť je to individuální svobodná vůle a volba každého člověka na Zemi, aby začal pracovat společně na pěstování pravé změny v každém aspektu života. Začne být jasné, že to, co udělá jeden člověk, má vliv na všechny ostatní lidi a srdce každého Člověka bude toužit po tvoření pouze toho, co je pozitivní, povznášející, inspirující a povzbuzující. Volba každého člověka setkávat se s ostatními za účelem naplnění vyššího dobra se stane běžným jevem v každé zemi a stane se stoupající spirálou do vyšších dimenzí existence.
Vlny energie rostou ohromující rychlostí, což bude mít vliv na každou formu života na Zemi, vše se mění, vše se transformuje do nové reality - ačkoli je to matoucí, neboť obě reality nyní existují zároveň - to již nebude mít dlouhého trvání. Vyšší Světlo, které přichází, je nyní přijímáno a integrováno každou vnímající bytostí a toto Světlo se šíří všemi směry, aby Všem přineslo co nejlepší výsledky. Pokračujte, Drazí, ve vašem hledání mistrovství Sebe sama a jakmile toho dosáhnete, přispěje to vyššímu dobru pro Všechny. Stále máte kolem sebe Anděly, kteří vás vedou a ochraňují - věřte, že jste na správném místě v Božském načasování a že je vše v pořádku.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


Pýcha

19. března 2012 v 8:56 Vlastnosti i ctnosti

Pýcha
PýchaNaše choroby sú odrazom našich myšlienok a pocitov. Pozrime sa teraz bližšie na niektoré negatívne stavy, ktoré - najmä ak ich pestujeme dlhodobo - môžu viesť k zdravotným ťažkostiam a rôznym chorobám. Niektoré negatívne formy vedomia v skutočnosti môžu vychádzať z pozitívnych zámerov. Ide o to, aby sme si tento skutočný, pozitívny zámer uvedomili a našli vhodnejšie spôsoby, ako ho dosiahnuť a neškodiť pritom sebe ani druhým.

Kresťanstvo ju považuje za jeden zo smrteľných hriechov. Práve pýcha, pocit vlastnej dôležitosti je príčinou trápenia a chorôb, často nevyliečiteľných a aj smrti. Práve ona je prameňom všetkých zhubných myšlienok a emócií. Keď sa človek vyvyšuje, začína odsudzovať, opovrhovať, nenávidieť, rozčuľovať sa, mať nároky.
Pocit vlastnej prevahy nad ostatnými rodí povýšenosť a želanie ponížiť druhých - slovom, myšlienkou, skutkom. Pocit vlastnej dôležitosti rodí ohromnú podvedomú agresivitu, ktorá sa potom obracia proti samotnému pôvodcovi.Tento pocit znamená snahu človeka postaviť seba, svoj rozum, svoju múdrosť nad Vesmír, Boha, nad čokoľvek v tomto svete. Povýšený človek za žiadnu cenu nemôže a nechce prijať zraňujúce situácie, teda tie, ktoré sa nezhodujú s jeho očakávaním. Má svoje chápanie okolitého sveta a myslí si, že práve to je najsprávnejšie a najlepšie.
Snaží sa podmaniť si okolitý svet, často pomocou násilia. Preto akýkoľvek rozpor s jeho predstavami o tom, aký má byť okolitý svet, vyvoláva v jeho duši búrku agresívnych emócií: zlosť, urážku, nenávisť, pohŕdanie, závisť, ľútosť - to všetko zasa vedie k rôznym chorobám a smrti.
Pýcha je pocit vnútornej prevahy nad ostatnými alebo naopak, poníženie seba.. Je to v prvom rade výsledok nepochopenia svojho pravého miesta vo Vesmíre, svojho predurčenia v tomto živote, neuvedomenie si cieľa a zmyslu života. Vyzerá to tak, že sa všetka energia vynakladá na dokazovanie svojej pravdy, na boj s okolitým svetom. Prestavme si, že bunka začína bojovať s celým organizmom a brániť svoje záujmy, neprihliadajúc k záujmom celého organizmu. Potrebuje organizmus takúto bunku? Môže bunka určovať svoje podmienky organizmu? Nie. Organizmus sa bude snažiť zbaviť sa jej, inak sa táto bunka premení v rakovinovú a zničí celý organizmus.Pritom je každá bunka jedinečná, pretože plní svoju špecifickú funkciu pre blaho celého organizmu. A pokiaľ bunka dobre zvláda svoje povinnosti, dostáva od organizmu všetko, čo potrebuje.
Na jemnej, podvedomej rovine je každý človek časťou Vesmíru. A nielen človek, ale akýkoľvek živý tvor, akýkoľvek predmet. Teda sme si všetci rovní. Všetko v tomto svete je spojené jedným spoločným cieľom, smerovaním k celku, teda k Bohu, Vesmíru, Vyššej inteligencii. A každý na tejto ceste vnáša svoj jedinečný vklad do celkového vesmírneho procesu vývoja. My všetci ideme jedným smerom, ale každý svojou vlastnou cestou. Je dôležité, aby človek cítil svoju hodnotu, významnosť a jedinečnosť na tomto svete. Nie však prostredníctvom vyvyšovania sa nad ostatných, pretože každý človek a predmet je významný po svojom, ale prostredníctvom uvedomenia si vlastnej jedinečnosti v spoločnom vesmíre. Pokiaľ je človek pyšný buď sa povyšuje alebo sa ponižuje a myslí si že je niečím menej, tým pádom sa od jednoty v jednom či druhom prípade oddeluje.


Poděl se o vše, co je v tvém srdci, a neboj se posměchu.

19. března 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Buď jako otevřená kniha, jejíž každá stránka je čitelná pro všechny, a nic neskrývej. Nemáš-li co skrývat, víš, co znamená být zcela svoboden a zbaven pout. Poděl se o vše, co je v tvém srdci, a neboj se posměchu. Stále si buď silně vědom Mne a Mé božské přítomnosti a buď tak prostý jako malé dítě. Jednoduchost je hlavní znak duchovního života; není v tom nic složitého. Jestliže se ti to zdá složité, sám jsi to způsobil; změň tedy na to svůj pohled a uvidíš, co se stane. Nehoň se marně za nedosažitelným. Vše, co potřebuješ, je hluboko v tobě a čeká na své odhalení a projevení. Vše, co musíš udělat, je ztišit se a najít si čas k hledání toho, co je uvnitř, a určitě to najdeš. Odpověď je tam. Buď velmi trpělivý, čekej na Mne a vše se ti v pravý čas zjeví.

JARNÍ PROBUZENÍ

18. března 2012 v 21:25 Doteky Nového Života

JARNÍ PROBUZENÍ


Vždy máme šanci začít znovu, vždy máme šanci změnit mnohé co necítíme, že je v souladu s naším životním pocitem, smyslem, vždy máme možnost, zda to však uděláme a kdy, je jen na nás.
Výsledkem spokojeného a štatného života jsou ta správná rozhodnutí, dokud nejsme spokojeni a vnitřně šťastni je možno začít změny, udělat a to kdykoliv.
Život je DAR, život sám je ZÁZRAK, dává nám neustále šance, nové začátky, pokud se ztišíme - ukazuje cestu.
Sami jsme se rozhodli sem přijít, nebo to byl vyšší význam, ale jsme tu, co teď uděláme - jak žijeme? Jsme štastni? Naplněni? To jsou vždy otázky jen pro každého z nás. Lidé kolem nám mohou poradit, podat pomocnou ruku, povzbudit, ale svůj život musíme žít sami a je jen na nás jak ho žijeme. Pravdou ale je že čas běží a v pozemském těle ubíhá, a my někdy nerozhodnutím tento čas ztrácíme a déle pobýváme v problému, nebo stojíme na místě.
Život plyne a je o změnách. Vesmír plyne a je o změnách, pokud změny nepřijímáme, neplyneme s životem a Vesmírem. Každý máme své pocity, těmi je třeba se řídit, někdy cítíme že potřebujem lidi kolem sebe, někdy že máme pobývat sami a učit se naslouchat sami sobě.
Někdy máme potřebu jen tak být a z toho máme potřebu tvořivosti a realizace, vše je vždy jak má být, hlavně se nechat vést svými pocity a plynout svým životem na své vlně! Sám náš život je nám ukázkou zda jdeme správně.
Změny nás posouvají vpřed a ukazují stále nový směr - Nové začátky.
V tyto dny přichází jaro! Vnímáte změny Matky přírody? Je také ve stálém pohybu, mění se roční období , začíná obnova přírody, příchází období probuzení země ze zimního spánku, probudťe se také ze spánku!
Přichází období znovuzrození, přijde období kdy vše rozkvete, narodí se mláďata, tráva se zazelená, ptáci zazpívají, nalaďte se na změnu, vývoj s Matkou Zemí. Poděkujte jak každý rok ukazuje cestu znovuzrození, nové začátky, nové životy, buďte s ní naladěni na vlnu lásky znovuzrození, obnovy a tím i radosti. Vždyť každý nový začátek, nový život je radost!
A s každým znovuzrozením, obnovou přichází něco nového a posunujeme se vpřed! Opouštíme staré a jdeme vstříc novému.
Nechejme v sobě uzrávat změny, vyjděte vpřed, nalaďme se na vlnu obnovy, změny, nového žití, poděkujme Matce Zemi za dar života a nových začátků. Nadechněme se jarního vzduchu zaposlouchejme se do zpěvu ptáků, vnímejme zelenající se trávu a pučící stromy a květy a vzdejme úctu a vděčnost za DAR ŽIVOTA NA MATCE ZEMI. KOLEM NÁS JSOU TY PRAVÉ KRÁSY OBJEVME JE I V SOBĚ A ŽIJME PODLE NICH A ZÁKONŮ VESMÍRU A MATKY ZEMĚ!
jedině změnami v sobě,
postoji v životě s láskou ke všem a ke všemu přijdou změny na Planetě Zemi i ve Vesmíru.
Ale vězte že nikdo za nás nic neudělá, ani andělé ani světelné bytosti,
všichni nám ale pomohou, pokud náš úmysl bude čistým a láskyplným pro dobro nás všech i Planety Země!
Přeji Vám všem ze srdce radostné, láskyplné, šťastné dny zalité sluncem,
radostí, zdravím a klidem a mírem v duši,
přeji Vám aby i Vaši duši zalilo radostné teplé světlo
a v srdci rozkvetl květ čistoty, lásky a krásy,
přeji Vám probuzení do každého dne se slovy vděčnosti a úcty k moudrosti Vesmíru a poděkováním za Dar života,
přeji Vám krásu přítomného okamžiku,
s láskou v lásce a Pravdě Ivana Batová 3/2012
Málokdy přikládám texty z jiných stránek, ale v tyto dny cítím, že text, který mi přišel mejlem, je naplněný slovy, které mi mluví z duše a plně oslovují v tyto dny jarního rozkvětu právě ženy, matky, Bohyně, manželky i přítelkyně.
Věřím že každá si v tomto textu najde slova povzbuzení i pro sebe na svou cestu.
Protože žena jako matka, manželka, přítelkyně, je jako sama Bohyně jako Matka Země jako Velká Matka, skrze kterou se zrodil celý nekonečný Vesmír.
Jedině skrze ženu přichází nový život, jedině skrze ženu přichází láska. Jedině skrze lásku žen mohou lásku v sobě probudit také muži a pak bude Jednota Lásky v celém vesmíru na Planetě Zemi.
DAR NOVÉHO DNE
Každý nový den je zcela jedinečný, jiný než ty ostatní. Skýtá nám nové možnosti, další šance, a život nám přináší situace, které jsme dosud nezažili. Máme možnost vybrat si, jak budeme jednat a jak se budeme rozhodovat v mnoha okamžicích dne. Pokud se nám něco nedaří nebo jsme něco nestihli, vždy přichází další den a my můžeme opět pokračovat, vylepšit či upravit vše původní.
Ještě než ulehneme znaveni k spánku, využijme zvláštní večerní atmosféry a projděme si v myšlenkách uplynulý den. Ujasněme si, co bychom měli příště udělat lépe, zda všechna naše rozhodnutí byla dnes správná, a pokud ne, měli bychom se z tohoto dne poučit.
Nikdy v sobě neživme zášť či závist vůči druhým lidem, ať se k nám chovají jakkoli. Každý putuje po pozemské pláni sám za sebe a je tedy plně zodpovědný za vše, co dělá a jak se k druhým lidem chová. V nesmírném koloběhu bytí je k nám vždy podle navlas přesně působících zákonů přírody přiveden člověk nebo situace, které jsme si svým vlastním působením připravili. Neboť nic z toho, co děláme, ba dokonce vše to, co si myslíme či procítíme, se neztrácí! Nemysleme si, že když naše myšlenky a city nikdo nevidí, je zcela lhostejné, co nám běží hlavou. Opak je pravdou, protože právě naším celkovým naladěním a světem myšlenek, který máme kolem sebe, si přitahujeme a vytváříme situace, které nás ve dnech příštích potkávají, ať jsou to události nebo setkání s lidmi. Nikdy neprožíváme něco, k čemu jsme sami nedali dříve popud.
Proto pokud nejsme v životě šťastni, něco se nám nedaří či nás trápí chování lidí kolem nás, ani tehdy neberme nový den jako samozřejmost nebo běžnou nutnost. Nevstávejme apaticky a nenechme se již pasivně vláčet událostmi. Uchopme život pevně a vědomě do svých rukou. Náš život na Zemi má svůj smysl. Snažme se jej poznávat, vytyčme si v životě krásný ušlechtilý cíl, jehož hodnoty jsou nadčasové a nepomíjivé, neboť život smrtí nekončí. Náš cíl musí být takový, abychom k němu mohli usilovat i v čase, kdy opustíme své pozemské tělo a naše pouť se bude ubírat jinými světy.
Poznávejme zákonitosti, které jsou od prapočátku vetkány do celého Stvoření. Pohleďme na hvězdy, zatočí se nám až hlava, když si představíme, že každá z těch milionů hvězd, planet, měsíců a planetek krouží přesně svými drahami a nikdy se neodchýlí. I každé zvíře či rostlina plní vždy přesně úlohu jim určenou, i když se nám zdá možná nepatrná či zbytečná, přesto vše vždy přesně zapadá do celku, který by byl bez jednoho článku ochuzený a nedokonalý. Říkáme si, že obtížný hmyz přeci nemá žádnou úlohu. I on ji má. Je kupříkladu nezbytnou součástí potravního řetězce nebo může mít za úkol udržovat tvory v bdělosti, protože každé zastavení a lenost plodí nemoc a zánik.
Myslíme si snad, že my jsme výjimkou? Že jsme vznikli jen tak nahodile a můžeme si jako jediní ze všech tvorů dělat, co se nám zlíbí? I my máme svou nezastupitelnou úlohu v tomto Stvoření. Sami vidíme, jakým neutěšeným místem se náš svět stává kvůli svévolnému jednání většiny lidí. Člověk na Zemi má poznávat pravěčné zákonitosti, kterými se řídí celý svět a podle nichž jedná každý tvor. Má se do nich vřadit. Potom pozná, že svět nevznikl jen náhodou a vesmír snad nepovstal velkým třeskem, jak se učí ve školách.
Člověk, který začne kráčet vědomě svým žitím, pozná, že všechny světy prochvívá a řídí mocná, vším prostupující síla. Začne toužit poznávat zdroj této síly a usiluje ve svém bytí krok za krokem se k němu přibližovat.
Člověk, který ve svém nitru uchopuje všechny tyto souvislosti žití, bere každé ráno jako Stvořitelem mu danou nádhernou milost, jako vzácnou možnost vše dosud nezvládnuté napravit a začít se nově rozhodovat, myslet a konat.
Když si uvědomíme, že každá událost, která nás potkává, je jen žeň naší vlastní setby, odvodíme si snadno, že každým dnem vždy něco nového zaséváme. Toto sémě pak běží svou určenou drahou a opět se vrací posíleno ke svému původci. Ten před tím nemůže uniknout, i kdyby odjel na druhý konec světa či odložil toto pozemské tělo. Vždy jej dostihne nezkráceně přesně to, co zasil.
Proto začněme každý další den s chutí znovu a lépe. Snažme se zasévat jen dobro a potom, za nějaký čas, se k nám bude moci zase jen dobro vracet - jak nádherné pomyšlení! Vše máme jen ve svých rukou. Děkujme z celého srdce Stvořiteli, z jehož ruky vše vzniklo. Dobré i zlé, vše, co prožíváme, si vytváříme jen my sami svým jednáním, myšlením a cítěním, a díky spravedlivým zákonům Stvořitelovým se k nám vše opět navrátí k vyrovnání. Není to trest, ale nesmírná milost, že smíme své staré viny, které by nás jinak zdržovaly od vzestupu vzhůru jako těžká závaží, prožitím a nápravou odložit.
Je krásné nové ráno. Otevřeme své okno, lehký vánek svěže proudí do našeho pokoje. My jsme dnes vstaly o něco dříve. Nespěcháme, udělaly jsme si čas pro sebe. Na chvíli se zastavíme, vyhlédneme z okna nebo usedneme na místo, které jsme si doma vytvořily a vyzdobily pro chvíle ztišení a niterného naladění na čisté oblažující proudy Světla. Uvědomujeme si, že každý nový den je nádherným darem. Z hloubi nitra stoupá náš dík vzhůru ke Stvořiteli za vše, čeho se nám smí dostávat. Vždyť všeho, co máme, je mnohem více než toho, čeho se nám nedostává. Vždy je za co děkovat. Za zdraví, přátelství, za milost bytí…
Spojíme se v duchu s nádhernou oblažující a vším pronikající tvůrčí silou. Takto naladěny si promítneme nastávající den a v duchu si představíme, jak bude prodchnut radostí a my budeme všemi událostmi kráčet vyrovnané, naplněné zářící silou Světla, a vše, i to těžké, překonáme. Modlíme se za všechny, kteří se trápí, v myšlenkách pohladíme i matku Zemi a pomyslíme i na všechny bytosti, které s námi tuto krásnou Zemi obývají, i když my je nevidíme. Naplníme své nitro již po ránu Světlem, láskou, vroucností a čistotou. Snažíme se, abychom si toto nádherné naladění udržely po celý den. Je to jen naše vlastnictví a pokud to nedovolíme, žádný člověk a žádná událost nám jej nemůže vzít. Přemáhejme se každý den, abychom to dokázaly a vždy jednaly naplněny láskou a toto vše krásné kolem sebe šířily.
Vždyť žena může a má být na Zemi nositelkou naděje a Světla, má podporovat, hladit, posilovat vše slabé a milovat vše dobré. Její působení může být blahodárné a může mít velkou sílu, pokud se svým nitrem spojí s onou mocnou vše prostupující silou, která stvořila a udržuje celý vesmír. Ona je neviditelná, ale přesto se v ní skrývá veliké požehnání a moc, neboť jen s její pomocí vše vzniklo a trvá. Svět nezměníme, pokud budeme mnoho mluvit, o všem rozhodovat či se snad dokonce budeme drát do vedoucích funkcí či do politiky. Svět můžeme změnit tak, že sem dolů snášíme a ve všem zakotvujeme zářivou Boží sílu, jíž smíme být prostřednicemi. Žena je svým jemným cítěním a svým po čistotě toužícím nitrem uzpůsobena k tomu, aby tuto nádhernou sílu přiváděla a aby směla být jejím průplavem. Pak se stane nezbytným článkem dokonalého soukolí a postaví se opět na místo, které bylo naší vinou prázdné. Proto Země klesla dolů a je zde tolik smutku a utrpení - chyběl zde nutný článek, který by spojoval náš pozemský svět se světy vyššími a zářivějšími. Jelikož má člověk v sobě obsaženo jemnější duchovní onoho světa a hmotné tohoto světa, může a již dávno měl býti spojovacím mostem mezi oběma těmito světy. Zvláště pak žena. Její nejvyšší a nezastupitelnou úlohou a smyslem života na Zemi je vytváření životem pulsujících mostů a čistých průplavů spojujících náš svět s krásou, čistotou a zářícími světlými proudy ze světů vyšších.
Každým dnem můžeme přivést o kousek více Světla na Zemi, můžeme rozzářit nejedny oči, rozsvítit mnohou duši a zušlechtit opět více své okolí k obrazu nádhery světlých výšin. My ženy máme nádherný úkol. Děkujme za to a staňme se nositelkami Světla a ušlechtilými půvabnými ženami, které budou ve všem v souladu s Boží vůlí, která v sobě nese jen požehnání, rozkvět a mír.
Nemusíme pak přemýšlet a trápit se tím, jak být krásné a jak se zalíbit. Naše tělo se pak stane ušlechtilou schránou pro Čistotu a Světlo, které námi neustále proudí. Půvab, čistá duše a láskyplný úsměv budou pak naší největší ozdobou. Nemysleme si, že budeme posmívány, že jsme něčím jiné než ostatní. I když nepoužíváme dnešních prostředků ke krášlení, nenosíme oděv podle poslední módy, ale halíme své tělo do půvabných šatů, lidé z nás mohou cítit královskou vznešenost, zavnímají onu zvláštní světlou sílu, která námi prostupuje a která nás halí jako ochranný plášť proti zášti a zlobě světa. Buďme však ostražité v každou chvíli, abychom svým bdělým nitrem vždy včas zachytily cokoli nečistého, co by chtělo zabránit Světlu v jeho působení.
Jak se nám daří naplňovat vše, co jsme si předsevzaly? Víme si již rady s každou situací a rozdáváme kolem sebe stále jen lásku a radost? Udržíme si vždy a za všech okolností v nitru spojení s nádhernými proudy Světla?
Není to zdaleka tak snadné, jak bychom si to představovaly. Někdy je to dokonce tuhý boj. Nemáme však bojovat s lidmi, křičet na děti, měnit povahy svých bližních. Oni mají tak jako my svobodu vlastního rozhodování. Ani nám by se nelíbilo, kdyby nás chtěl někdo násilím měnit a vnucovat nám své vlastní přesvědčení. Nemáme si snad stoupnout na ulici a hlásat lidem, aby se změnili. Boj za Světlo se odehrává v našem nitru, musíme přemáhat sebe samé a své vlastní slabosti. Když o něco jde a pokud se na nás někdo dívá, napneme v tu chvíli své síly a překonáme se, chováme se bezvadně. Jako když vojáci v boji vydají při střetu s nepřítelem všechny své síly nebo jako když závodník či baletka podá při soutěži ten nejlepší výkon.
Ale obstojíme i při těch obyčejných a zcela všedních situacích v životě, kdy se zdá, že snad o nic nejde? Když jsme samy doma například s dětmi, máme někam odejít na návštěvu, kde chceme zapůsobit a něco hezkého předat, děti právě křičí, ve vypjaté situaci, kdy je nejvyšší čas odejít, zjistíme, že nemůžeme najít klíče, nebo si děti právě vzpomenou, že potřebují na záchod. Udržíme si klidnou hladinu ve svém nitru neustále? Ke každé z nás přicházejí určité situace, které nás "dostanou" a které čas od času nezvládáme. Rozčílí nás to a my potom opět velmi obtížně hledáme ztracenou rovnováhu a to hezké ve svém nitru, pro co tam kvůli našemu rozčilení není již místa.
Berme to tak, že takové situace jsou pro nás doslova trenažéry, na kterých se učíme. Ony nás zkoušejí, zda si dokážeme udržet to, za čím si chceme stát, a nebo zda si to necháme snadno vzít. Při pohledu zpět zjišťujeme, že se nám to krásné ztrácí skutečně snadno a že jsme se nechaly tak lehce vyvést z míry úplnou zbytečností. V tu chvíli jsme podaly ruku do myšlenkových světů, které nejsou vůbec pěkné a jež v dnešní době převážně obklopují nejbližší okolí naší Země. Proto je tak snadné, nechat se strhnout. Kolem Země je našim zrakům skrytý myšlenkový svět lidí, kterých je zde převážná většina. Jsou to světy myšlenek lidí, kteří nemají vyšší morální či duchovní cíle a netuší nic o veliké zodpovědnosti každého člověka za jeho skutky, slova i myšlenky. Myšlenkové světy kolem Země jsou dusné, kalné a jejich zobrazení můžeme vidět v mnoha filmech. Můžeme si to představit jako hustá mračna, která obalují Zemi a nepouští k ní zářící sluneční paprsky. My však víme, že i při zamračeném dni je stále nad mraky modrá obloha a zářící slunce.
Proto se snažme za každou cenu prolomit příkrov dusných myšlenek, abychom mohly dosáhnout dál, výš, tam kde září slunce z modré oblohy. Spojujme se svým nitrem s oblastmi, které jsou zářivé, přenádherné, a které jsou zákonitě mnohem výše, než je naše Země. Není to snadné, neboť jsme naši schopnost cítění a ladění se na světlé proudy možná již dlouho zanedbávaly. Chceme nyní kráčet po cestě, kterou jsme dlouhou dobu nepoužívaly, je proto zarostlá trním, a tak postupujeme velmi pomalu, čas od času se zraníme, zlobíme se, ale neustávejme, jděme dál. Pomysleme na to, že snad tuto cestu prošlapáváme i pro druhé. Nepolevujme ve svém úsilí, stojí to za to. Naši snahu snad málokdo z lidí ocení, ale největší odměnou a radostí za to je stále vzrůstající pocit štěstí a blaha v našem nitru. Prožijeme samy, jakou radost nám bude činit to, když se budeme moci v duchu stále koupat v paprscích zářícího Světla, smět být tímto světlem prostoupeny a předávat je dále.
Jelikož jsme schopnosti svého ducha doposud plně nevyužívaly, musíme se tomu znovu učit tak, jako když se chceme učit hrát na housle. Je to sice ušlechtilá a krásná činnost, známe noty a umíme zpívat, ale tomu, abychom mohly krásně hrát na tento hudební nástroj, předchází tvrdý trénink a každodenní cvičení. Pomysleme však na to, že mnoho lidí se dnes probouzí ze spánku svého ducha. Chtějí se změnit a změnit i svět kolem sebe. Jeden se naučí hrát na housle, i když je to těžké, druhý zase na harfu, třebaže je to velmi náročné. Někdo hraje na buben, který je také potřebný. Dohromady můžeme vytvořit orchestr, jenž bude ladit a hrát nádherné skladby inspirované nádherným zněním čistých přenádherných sfér, které se budou vznášet vzhůru jako dík velikému Stvořiteli, z jehož tvůrčí síly jsme vznikli, smíme trvat a tvořit svá díla.
M.M.www.cestazeny.cz
Použítí textů, afirmací, meditací je na vlastní zodpovědnost, šíření vámi vybraného textu prosíme v původní podobě s uvedením odkazu na naše stránky www.duhovenebe.blog.cz . Děkujeme

Transformace vědomí těla začíná Jarní rovnodenností 20. 3. 2012

18. března 2012 v 9:46 Vývoj vědomí bytostí

Transformace vědomí těla začíná Jarní rovnodenností 20. 3. 2012


Monika Czyrek
20.3.2012 začíná velmi důležitý Transformační proces. Vcházíme do 9 ti měsíčního období Transformace našeho těla (můžeme to porovnat s těhotenstvím).Naše těla projdou v tomto čase přeměnou ze základu uhlíku na krystalický základ ( křemík). Můžeme vnímat, že některé pokrmy už nám neslouží (nemluvím o mase, to nám nesloužilo nikdy),naše těla budou potřebovat stále více lehčí jídlo. Pokud toto neuposlechneme,mohou se objevit dramatické příznaky ( zvracení,průjem, bolesti..). právě v této době se musíme připravit na skutečné potřeby těla,ne našeho ega,protože to se často mýlí. Bude to rychlý proces zvýšení vibrací nejen našeho Těla , ale i Vědomí,které i když má rychlejší vibrace než tělo - nevibruje ještě v duchu 5D. SAMOZŘEJMĚ TRANSFORMACE TĚLA I VĚDOMÍ ZAČALA JIŽ DÁVNO (1987) ALE TEĎ OD 20.3.2012 SE CELÝ PROCES EXTRÉMNĚ ZRYCHLÍ. 9 ti měsíční cyklus končí 21.12.2012 - tímto odedávna magickým a předpovídaným datumem (DEN PORODU).

20.3.2012 (DEN POČETÍ) - je také velký den, protože to je především ROVNODENNOST - první den jara ( vstoupíme do Galaktického jara - je to jako symbol). 20.3.2012 to je numerologická jednička - čili počátek něčeho nového. Vibrace dne 20 se spojuje s ženskou energií a to je také číslo Duchovního Probuzení. Březen, jak víme, je měsíc spojený s neutralitou a přidělen Matce Zemi (to ONA bude v tomto čase těhotná). Je důležité, abychom v tomto 9 ti měsíčním cyklu nevěnovali příliš mnoho pozornosti okolnímu světu,ale zaměřili se hlavně na svůj vnitřní svět (meditovat,vcházet do Sebe) a na všechno, co pozvedá naše vibrace a následně vede k Vzestupu.
Celý tento 9 ti měsíční proces od 20.3. - 21.12.2012 bude nejvýraznějším a nejvýznamnějším obdobím v procesu Transformace Těla a Vědomí. Samozřejmě jen ti, kteří VĚDOMĚ vstoupí do tohoto procesu, ovlivní ho ve všech aspektech, zatímco lidé NE-VĚDOMÍ ho ovlivní ve velmi malé míře. Proto je velmi důležité vejít do tohoto procesu s PLNÝM VĚDOMÍM. V celém tom cyklu budou datumy, které nám pomohou k porozumění a pochopení toho,co se bude dít.
Níže to nejdůležitější:

2O.3.2012 ROVNODENNOST- Kosmické spuštění dosáhne poslední 4.vlny importu a inicializace krystalických kódů

20.5. 2012 ZATMĚNÍ SLUNCE
- lidská MAKRO - integrace,vyrovnání Božské Mužské Energie

4.6.2012 ZATMĚNÍ MĚSÍCE
- lidská MIKRO - integrace, vyrovnání Božské Ženské Energie

6.6.2012 PŘECHOD VENUŠE - integrace Siriansko-Plejádské Unie,plný návrat Energie Zlatého Delfína - počáteční integrace Božské Ženskosti a Božské Mužské Energie.

20.6.2012 LETNÍ SLUNOVRAT - extrémně silné doplnění kvadratury dané zatměním Slunce z 20.5. a zatměním Měsíce ze 4.6. a přechodu Venuše ze 6.6.Bude to velmi intenzivní energie,která umožní integraci nedávného přílivu energie kódů a uvolnění překážek.

22.9. 2012 PODZIMNÍ ROVNODENNOST- počátek vytváření sítí všech 12 ti jeho hlavních slunečních štítů v krystalické podobě

13.11.2012 ÚPLNÉ ZATMĚNÍ SLUNCE - aktivace všech 144 satelitních slunečních disků 12 hlavních pohonů.Poslední integrace sítě rovnováhy Božské Mužské Energie.

20.11.2012 ZATMĚNÍ MĚSÍCE - POLOSTÍN- dokončení a integrace Božské Ženskosti

12.12.2012 PORTÁL TROJITÉHO DATUMU - vrchol závěrečné a kompletní krystalické sítě.Aktivace posledních Atlantských Krystalických Chrámů s novými kódy a propojení se strukturami Pyramid a Slunečních Disků.Kombinace energetické bilance Mužů a Žen v Božské Jednotě.MAX, konečné kódování krystalického víru

21.12.2012 RESTART - připojení k síti a znovu zasíťování krystalického kvantového pole.Rozšíření pro lepší přístup do 12.dimenze. PRST BOŽÍ - skládající se z energie Saturnu,Jupitera a Pluta.


Ode dne 12-12-12 budou všechny systémy plně zakódovány. Aktivace Krystalu Ohně na Bimini. Korelace Krystalického Víru a Slunečního Krystalického Disku v Arkansasu. Později nastoupí krátký restart a všechno bude oživeno v jeho plné funkčnosti - všechny krystalické systémy pole dne 21.12.2012.

Důležité je ještě dodat, že všechno co vím je, že všechny časové linie se se dnem 21.12.2012 zredukují do jednoho, i když ne každý bude mít přístup ke stejné skutečnosti vzhledem k rozdílu ve vibracích.


Zdroj: Tomasz Ćwiek
Autor:Monika Czyrek
Překlad:Lenka Sýkorová
http://www.vnitrnibohyne.cz/

Féva 17.3.2012 Budú padať mosty duševných zábran

18. března 2012 v 9:22 Aktuální novinky


Napsal uživatel Amia
Sobota, 17 Březen 2012 17:24
Féwa 17.3.2012

Budú padať mosty duševných zábran, aby človek danú realitu pochopil. Meniacu všetkých a každého zvlášť - odhodlaním sa zmeniť. Vytvoriť na Zemi nový projekt lásky.

Tento stav, ktorého predzvesťou bola zmena nálad, sa ukotvuje dnešným dňom v každom z Vás. Týka sa jednotne každého jednotlivca, tvoriaceho svoju realitu. Uvedomením si kto vlastne som a čím - a - čo tvorím na svojej Zemi. Záplavou spomienok, ich listov - 2000 rokov starej knihy - ktorá sa zatvára. Máte ju už prečítanú. S väčším, či menším pochopením. Aby sa otvorila nová perspektíva. Vás, každého zvlášť. Vášho spoločne jednotného života, ktorým budete ďalšou individuálnou cestou kráčať. Už nie sami s pocitom opustenia a oddelenosti, ale spoločnou nohou a rukou klásť dôraz na ľudské pochopenie. Princípom lásky. Ešte tu a tam sa dnes a zajtra niečo zachveje, zavíri, rozozvučí, ale už jedným spoločným zvonom ľudského srdca.

Mnohí z Vás sú ešte stále tí podozrievajúci. Mnoho z Vás si odmieta dať z krku dole šatku, ktorá im skrývala piatu čakru. Aby vypovedali všetko čo majú na duši. Aby sa otvorili ako vesmírna brána a vpustili cez ňu svoj vysnívaný sen a zrkadlením čakry ho zo seba vyplavili. Vyslovili, vyspievali, vyhrali kaskádou tónov z ktorých každý jeden tón má svoj ďalší....a ďalší....a ďalší. Nekonečnou záplavou žiarivých fotónov, ktoré z Vás vystreľujú všetko, čo ste doteraz mali na duši a obávali sa to povedať. Vy a Váš ľudský faktor človečenského človeka. Ulpievajúci po stáročia na ťarche hmotna, ktoré Vás so sebou vlieklo a válcovalo. Zakrývalo oči, držalo na krátkej uzde. Poznania, ale pritom nepochopenia.

To všetko sa vo Vás miesi, aby poprehadzovalo, prevrstvilo, preskladalo to, čo preskladané a upratané má byť. Aby ste pochopili, či treba niečo doliať, ubrať, či doplniť. Vo vlastnom tuneli času a jeho bránach, smerujúcich raz doprava - raz doľava.
Je čas lásky a Vy to viete. Toľko Vám bolo už povedané, vysvetlené, naznačené. Aby ste konečne pochopili. Že nielen jeden človek má svoj vysnívaný sen podľa ktorého sa snaží po Zemi kráčať. Ale i mnohí ďalší, ktorí žijú okolo Vás. Či už ich stretávate, alebo spolu s Vami zdieľajú Váš čas. Toľko túžob a predsavzatí. Toľko lásky vyrozprávanej dávaním samého seba. Na počkanie....na stretnutie. Toľko úžasných vecí darovaných Vám, ľuďom. I Vašej Zemi. Zo strany svetelného človeka. Brániaceho svoju vlastnú Zem i telo pred hrôzami i násilím, ktorým držalo v zovretí nepochopenie lásky. Toľko sľubov a závratných skokov v čase, ktoré potrebovali absolvovať. Aby prišli a opäť sa vrátili. Vždy vnoci odchádzali - nad ránom cestovali späť do svojho tela. S novou múdrosťou, novými správami o svetle, ktoré prichádza.

Je čas si spomenúť, milovaní. Je čas naplno rozovrieť viečka svojich snov, nočných výjazdov do svetelného sveta. Plného všeobjímajúcej lásky. Je čas svetla - vstupujúcou svetelnou prítomnosťou, ktorá dáva na svojich krídlach šancu pochopiť tým posledným nechápajúcim. Je čas víl a motýľov, čas spevu vtáka, ktorý tiež svojou novonarodenou silou máva krídlami. Ľahkosťou vážky i motýľa. Odhodlaním orlov, majestátne krúžiacich nad svojou Zemou, kontroľujúcich jej stav. Tou silou teraz vládnete. Tou majestátnou silou pochopenia i lásky. Dovoľujúc druhému uchopiť jeho vlastným vedomím každý doteraz nakreslený detail, dospievanú pieseň, dohraný akt, dopovedané slová.

Ste v čase, ktorý Vás bezpodmienečne objíma svojím intenzívnym žiarením. Dávajúc životu zmysel. Napĺňajúc ho pochopením a prijatím všetkého, čo doteraz možné nebolo, alebo ste sa tomu bránili. Po schodoch svetelnej pyramídy lásky ste kráčali a stúpali, liezli a posúvali sa vyššie. Miestami nevládne a bez vlády nad sebou. Chvíľami si nervózne hryzúc nechty a dúfajúc, že možno....zajtra...snáď to už bude iné. Lezúc po bruchu, zakopávajúc o kamene a skaly, predierajúc sa húštinou nepochopení.

Ale to už končí, milovaní. Už začína čas iný. Ešte tápe okolo seba, nasadzujúc si tmavé okuliare, pretože rastúca sila Slnka, jeho striebristo - bielych lúčov mu nedovoľuje pozrieť sa priamo do jeho stredu. Tomu, kto doteraz odmietal počúvať slová o svetelnej bráne...o chráme lásky....o dýchajúcej Gáji....o Vašej múdrosti a jej pocitoch v trojrozmernej realite.

Je čas návratov. Na Zem i nad Zem. Každého - jeho frekvenčnou rýchlosťou. Naberajúc ju plným priehrštím do svojej vlastnej dlane. Prichádzajúcim stredovým žiarením bezpodmienečnosti. Je čas lásky a jej ozvien, zrkadlacich sa na celej Zemi. I v tôňach a močiaroch. I v centrách veľkomiest. V strede každého srdca. Zeme, kontinentu, štátu, národa, človeka, bunky, atómu, jadra. V absolútnom strede každého stredu tvoriaceho jednotne stred spoločný. Prechádzajúc zákrutami fraktálov a fraktálu a z neho sa uberajúc ďalej. Bližšie ku stredu a jeho ďalším stredom.Nekonečnou cestou evolúcie.

List točiaci sa do kruhu, tvoriaci vejár - vejárovite sa roztáčajúci špirálou galaxie. Jej slnečným stredom. A po jeho okraji vlniacich sa letopočtov pláva Zem i človek. Vytvárajúci zázračnú krajku návratov domov. Do stredu všetkých stredov lásky. Kĺbením buniek človeka i Zeme, tvoriac po ich bunečných okrajoch krištalickú krajku. Novým priezračným svetlom. Doménou lásky a jej vzácnych tvarov.

To všetko sa teraz deje a prebieha. Krištalizujete do nového zemského i nadpozemského človeka. Každý svojimi životmi, každý svojím životným spôsobom a priestorom. Každý svojím stupňom múdrosti vo veľkom štýle dotvárate - dokrištalizovávate svoju bezpodmienečnú lásku. Vyslovením svojich túžob a želaní celému svetu. Nirvánou piesne zatvárajúceho sa tunelu pôvodného 3D času, aby rozkvitol nový kvet života. Novou oktávou nového songu už iným spôsobom spievaného ako doteraz.

Je čas lásky a zázrakov, milované deti Zeme. Je čas, kedy sa vlastným pričinením vrátite k pôvodnu, podstatnu, prioritnu života a jeho existencie. Nechávajúc za sebou zapadnúť závory nepochopenia, mosty skúšok - nahradiac ich mostom slávy.

Už nič Vám nebráni prejaviť sa. Už žiadne útoky zo strany temných, ktorí dobre vedia, že ich čas sa skončil. Zavreli sami seba svojím rozhodnutím vládnuť tak, ako tomu bolo doteraz. Degradovaním, ponižovaním, zosmiešňovaním, ubližovaním láske, ktorá jediná dáva človeku čo skutočne k životu potrebuje. Vedomie, že je.

A to ste Vy, ktorí teraz zo seba chŕlite nevychŕlené. Dusené, ukladané do vrstiev srdca a jeho blany. Raz doprava, potom doľava, hore, dole, blížiac sa k jeho stredu. To ste Vy, milovaní, ktorí ste sami sebou niesli lásku na podnose pochopenia. Či sa niekto ponúkol a sám poďakoval láskou...alebo iný len bral a bral...je už jeho problém. Pre toho druhého je podnos prázdny. Už mu niet čo povedať, odovzdať. Už nie, pretože tento čas skončil. Závratnou rýchlosťou svetelnej nirvány, ktorá vstúpila do brány ľudského i zemského vedomia. Prísľubom, že bude rovnakou láskou ako nesú v sebe svetelní ľudia. Hladkajúcou, nežnou, harmonickou.

Je čas ukotviť sa so Zemou. Je čas na ňu pokľaknúť a pozrieť sa zblízka na rôznorodosť jej kmeňov. Či už národov, alebo štátov. Na kontinentálnu väzbu láskou. Opatrne zatvárajúc poklop jednej, či druhej strany hrubozrnnej Zeme, preosievajúc svetlom jej kmeň. Svetelný kmeň národa a národov. Držiacich fakľu žiariacim srdcom, vystreľujúcim z vedomia do vedomia toho nechápajúceho - svetelný paprsok. Hľadajúc svoj konkrétny cieľ, aby ukotvil čo ukotvené ešte nebolo a navliekol Zem ako gorálku národov na jeden žiariaci bunkový kmeň. Spoločnou láskou rozžiarujúcou sa cez solárny stred.

Je biely a vyzerá ako snehová vločka obalená krajkou. Je Váš, milovaní. Vás, ktorí ste doteraz trpeli a boli ponižovaní za lásku. Aby osvietil svojou žiarou a pochopením celý zvyšok sveta. Zabielil svojou farbou, trblietajúcou sa prskavkami Vášho sveta. Stretom a stredom dvoch farebných škál a ich tónov.

S láskou Féwa

Odkaz, obraz sú autorské (c) Féwa, je možné ich v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť len nekomerčným spôsobom, za podmienky uvedenia aktívneho odkazu http://www.anjelska.sk

Vkládáš do každé své činnosti své srdce?

18. března 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Vkládáš do každé své činnosti své srdce? Nemůžeš stvořit nové nebe a novou Zemi, jestliže to, co děláš, postrádá znaménko lásky a odevzdání. Věz, že to, co děláš, ať je to cokoli, děláš pro Mou čest a slávu. Pak to budeš chtít dělat dokonale. Pamatuj, abys nikdy nedělal práci proto, že musí být udělána. Máš-li tento postoj, dříve než začneš něco dělat; jdi do sebe, hledej milost a vylaď se. Až se změní tvůj postoj a pocítíš klid a harmonii, pak se pust do díla. Zjistíš, že bude-li tvůj postoj správný, budeš schopen udělat práci nejen dokonale, ale budeš ji moci vykonat i rychleji. Čím více je duší, které mohou dělat to, co má být uděláno, ve správném duchu, tím rychleji bude sneseno Mé nebe dolů na Zem.

17.3.2012 11 IMIX OČIŠTĚNÍ VÍRY ČERVENÝM SPEKTRÁLNÍM DRAKEM

17. března 2012 v 11:11 Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 17.3.2012
Napsal uživatel Amia
Sobota, 17 Březen 2012 08:55
17.3.2012 11 IMIX OČIŠTĚNÍ VÍRY ČERVENÝM SPEKTRÁLNÍM DRAKEM


DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU ZAČÁTKU

IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ, TO JE ZPRÁVA PRVOTNÍ TVOŘIVÉ SÍLY

Dnes odhodíme všechny zátěže, které jsme za léta nahromadili na svých bedrech. Intuice nám říká - kde začít. Naše tělo se stalo tažným koněm v povozu našeho Ega. Dnes zneutralizujeme to, co nikdy před tím nemohlo být zneutralizováno. Víra v úspěchy nám pomůže překonat těžké chvíle.

TRANSFORMACE STÍNU
Věřte spanilé fantazii, že v životě dostanete všechno, co potřebujete. Otevřete se přijímání. Mluvte o svých pocitech, snech, přáních.

Obživa, důvěra, víra….

ČERVENÝ DRAK bez ohledu na doprovodný Tón, vždy přináší otázky důvěry. Dny označené touto Pečetí se mohou projevit strachem, bezmocí, ztrátou, chaotickými akcemi, MACHO postojem či nadmutým Egem. ČERVENÝ DRAK symbolizuje svět hmoty a pod vlivem energie stínu, se může projevit impuls k nízkým úmyslům (touha vládnout, lakota, chtivost).

Pozitivní dopad IMIX se projevuje jako ochota jednat, aktivita, nadšení, sebedůvěra, sebeúcta. Energie tohoto dne mohou zvýraznit péči "mateřským" teplem, pohodu ducha, klid. Zprávy, kterým ČERVENÝ DRAK přikládá velkou váhu, jsou zprávy materiální, otázky obživy a stejně tak radosti ze života.

11.SPEKTRÁLNÍ TÓN OČISTNÉ SÍLY ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA to je proces rozpouštění, které uvolňuje všechny staré vrstvy až na živou bytost. JEDENÁCTKA je síla vnášející Světlo do VŠEHO - CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte si rozdrtit komplikace. Dovolte jim proměnit se v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY také přináší do vašeho Vědomí falešné učení víry, výhodné ideály, mylné představy. Sledujte je pečlivě zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testujte a v případě potřeby zreformujte. Zjistěte, co se ve vašem životě zdá být disharmonické, co neodpovídá, co vás trápí. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a hodnocení a pak se křehké stěny vašeho vnitřního odporu zhroutí samy od sebe. Cesta přes omezení a úskalí života vás zavede do rovin Vyšší moudrosti. Vy sami jste to, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Připravte se na změnu.

TAK, JAK SE HROUTÍ STARÉ FASÁDY A BOŘÍ SHNILÉ ZDI
TAK ZÍSKÁVÁ PRAVÁ ČISTOTA SMYSLU BYTÍ

V Tónu JEDENÁCTÉM vstupuje do hry OČISTNÁ SÍLA. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, jelikož musí z cesty odsunout toxický odpad nahromaděný za posledních DESET dnů Vlny. Výsledek činnosti (cíl) je odvozen z pole napětí zde. V Tónu Spektrálním se shromažďují všechny síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA nejušlechtilejším duchovním darem, protože uvolňuje od karmických břemen. Skrze spásnou sílu LÁSKY.

V každé Vlně JEDENÁCTÉHO Tónu jsou dny velké organizace. Slibují čištění a uvolnění a celkovou neutralizaci toxického odpadu. Ale nezapomeňte, že síly působící obrat, mohou vstoupit někdy i násilně. Pokud byla doba bohatá na události, bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Správou Energie Tónu JEDENÁCTÉHO je úkol vyčistit usazeniny a všechno, co je zbytečné, hodit do koše. Díky této znalosti můžeme optimálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí a to zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.


Překlad Lenka Sýkorová

Hranice mezi plynutím a utrpením - když se domeček z karet zhroutí

17. března 2012 v 10:38 Skutečný mír je uvnitř

Hranice mezi plynutím a utrpením - když se domeček z karet zhroutí

Mnozí z Vás si nyní mohou připadat jako znásilněni svým vlastním osudem. Tak dlouho Vás duše tlačila k určitému rozhodnutí, že jste svůj úkol úspěšně dokončili. Odměnou je Vám bolest a utrpení, pocit zrady, nutkání vzít věci zpět... Nezapomínejme však, že ještě stále je zima - doba odcházení. Negativita ve vás vychází z vašeho emočního těla a z vašeho ega. To nejste vy, ta bolest, ty myšlenky... Mějte nadhled... Brzy přijde jaro, které nás vyléčí... Vytrvejme, milovaní...

Jsem teď v jednom takovém procesu. Je ve mě prázdné místo, bolest, strach. A mnoho další negativity a já se ptám, kde je ta hranice mezi tím, co mi má tato zkušenost přinést, a dobrovolným utrpením? Použiju-li veškeré dostupné prostředky (uzemňování, přátele, afirmace...), jak se z toho vyhrabat, nebude to jen únik od reality, který bude mít za následek, že zkušeností budu muset projít znova? Neměla bych nyní sama projít ohněm, vyléčit to, jít až ke zdroji? Nevím, kde je hranice... Vím, že se mi ukáže, vím, že vše má svůj čas, poprvé Vám ale píši přímo z bitevního pole, ne po vybojované bitvě... Plná emocí a zmatku... čekám, až se mi zjeví Pravda... Ale Bůh přeci nechce naše utrpení, naše duše nechce naše utrpení, my jsme se před časem rozhodli také, že už nechceme dobrovolně trpět... Proto musí existovat rovnováha mezi lekcí/pochopením a nástroji, které nám pomáhají překonat bolest...

Jsem více než 24 hodin po rozchodu, který se ve mne připravoval celé 4 měsíce. Proces, který jsem nechala plynout, se uvařil přesně tak, jak má. Rozešla jsem se s láskou a s pochopením, ve vzájemném objetí... tak, jak jsem si to přála... Rozšela jsem se s člověkem, který se stal více mým dobrým přítelem než milencem. Miluji ho jako svého přítele a učitele. Děkuju mu za lekce, které má duše díky němu zvládla. Učební lekce ale skončila a je čas se posunout dál... Doufám, že i jemu bude jednoho dne dáno pochopit význam toho, co jsme spolu dokázali. Ale neznamená to, že jsem ušetřena utrpení, neznamená to, že nepochybuji. Neznamená to, že se nebojím, jak bude reagovat naše okolí a neznamená to, že jsem připravena na vše, co s rozchodem přichází. Ano, bojím se toho.

Jsem tu teď totiž sama za sebe. Nejsem tu půlka, která hledá v tomto světě druhou půlku.Ve své celistvosti stojím nahá sama před sebou a sama se sebou...

Je tohle to, co mi způsobuje utrpení? Skutečný a syrový návrat k sobě... Vždy jsem utíkala ze vztahu do vztahu a v době, kdy jsem byla sama, jsem ulpívala na kamarádkách nebo jiných závislostech. Ačkoliv jsem milovala samotu, potřebovala jsem se definovat skrze ty, o kterých jsem si myslela, že jim na mě záleží. Ale jen jsem uměle vytvářela jejich závislost na sobě tím, že jsem se snažila na ně být milá, pomáhala jsem jim, ustupovala jsem jim, snažila jsem se je vychovávat, hodně jsem toho dokázala, aby mě měli pro co uznávat... A docela se mi to dařilo, než mi Vesmír začal dávat najevo, že tu dochází k totálnímu sebeoblbování. Trvalo mi 26 let, než jsem zjistila, že můj život ze skládá ze lží sama sobě. Že všechno dobré v mém životě vzniklo na základě špatné motivace - strachu. Před 5 měsíci se mi začal hroutit domeček z karet... a já se jen dívala... Domeček nyní konečně spadl celý a já ohledávám trosky a hledám, co v nich zbylo ještě použitelného...

Děkuji Vesmíru, že mi poslal do života lidi, kteří už chápou, kdo skutečně jsem... a nesnaží se mi omylem či cíleně připomínat, kým jsem byla... díky nim dokážu znovu vstát, opráším si kolena a uznám, že po Cestě člověk nemůže kráčet sám... uznám svou vlastní svobodu a svobodu svých blízkých...

Vše je tak, jak má být. Budu věřit, že bolest, která přichází v návalech, bude s každým atakem menší a menší... Musím se snažit neutíkat do budoucnosti, nepředstavovat si, co všechno krásného mě asi čeká (nebo se děsit toho, co nezvládnu). Nesmím zkoumat minulost a vinit se za to, co jsem ne/udělala. Musím být tady a vyrovnat se s tím... dovoluji si brečet, kdykoliv se mi zachce, pláč očisťuje. A prosím Boha o plné pochopení této lekce, ... abych už ji nemusela prožívat znovu, aby má Cesta vedla k mé vlastní celistvosti, zacelení ran a nalezení skutečné lásky...


CESTA POKORY A LIDSKOSTI

17. března 2012 v 10:25 Vlastnosti i ctnosti

CESTA POKORY A LIDSKOSTI


Hrdá a šlechetná lidská velikost v jednání pramenící ze skromnosti a pokory, vše povznášející duchovní síla rodící se z tušení nádhery nadpozemských sfér Stvoření. Toto všechno, ba ještě mnohem více, se zrcadlí v záchvěvech duševního prožívání takového člověka, který si zachoval v životním zápasu s nízkostí různého druhu prostou a čistou duši, neposkvrněnou zatrpklostí, závistí, pomstou či jinou nízkostí.


Důležitým předpokladem, který musí člověk splnit, aby si dokázal zachovat čistou duši během svého života na Zemi, je trvalá snaha udržovat se v povznášejících a světlých proudech jemnohmotné energie. Tyto proudy dokáží člověka duševně vysoko povznášet a podporovat, protože vytvářejí důležitou protiváhu vůči veškeré pozemské nízkosti, která na něj útočí, často i prostřednictvím nečistého myšlenkového působení jiných lidí.
Jak můžeme rozpoznat, jaké proudy jemnohmotné energie nás ovlivňují, abychom pro nevědomost v tomto směru nemuseli být duševně napadáni a strháváni?
Odpověď na tuto otázku není těžké najít, ba právě naopak. Nejdříve však musíme být schopni nahradit své zažité povrchní uvažování přísným pozorováním svého jednání v maličkostech všedního dne. Totiž právě podle našeho celkového jednání a podle našich postojů k jednotlivým životním situacím je možné vždy přesně v následcích poznat i duševní naladění, v němž se nacházíme. Význam těchto slov si přibližme v následujících řádcích:
Vydáme se například z domu brzy ráno na cestu do zaměstnání a jen co vyjdeme na ulici, pocítíme velké chladno, které námi otřese až do "konečků prstů", protože počasí se v průběhu noci nečekaně rychle změnilo.
Když v této chvíli začneme s pocitem hněvu a roztrpčení podrážděně reptat na počasí a litovat se, převládá v nás s jistotou nízké, panovačné a požadovačné duševní naladění, svědčící o tom, že více či méně podléháme nízkým druhům jemnohmotného proudění.
Pokud si však namísto hněvu dovedeme ihned uvědomit, že problém není v počasí, ale v nás, protože jsme se nevhodně a nepředvídavě oblékli, je to znamením, že se v nás nachází ještě živé cítění, skromnost i pokora. Toto živé cítění totiž vždy vede člověka především k tomu, aby si posvítil do vlastního nitra dříve, než se rozhodne všímat si okolí či vnějších okolností.
Na tomto příkladě, zdánlivě běžném a bezvýznamném, je možné poznat ještě mnohem více, než jsme si dosud popsali. Totiž člověk, který se dokáže nesmyslně nazlobit na počasí pro svoji vlastní neschopnost předvídat základní životní okolnosti, dokáže se rovněž rychle a nesmyslně nazlobit i na jiného člověka, jen co nesplňuje jeho osobní, většinou falešná přání a očekávání.
Dlouhotrvající duševní naladění, které je skutečně neprosvětlené mírem, vyrovnaností a láskou, není ani náhodou neškodné, jak by se mohlo zdát, protože dotyčného člověka může toto naladění přivést až k duchovnímu zakolísání a následnému pádu - k rozvratu jeho osobního života ve vztazích, ale i k případným vážným nesprávným rozhodnutím, k nimž se pod vlivem nízkých jemnohmotných proudů přikloní, a která mohou zásadně změnit jeho již správně nakročenou životní cestu.
S jistotou je možné říci, že člověka dokáží v současnosti oslabit a vystavit vlivu nízkých jemnohmotných proudů jakékoliv nízké pocity, sklony a vlastnosti, které v sobě přechovává a které jej obírají o čistou radost ze života. Patří k nim kromě jiného například i panovačnost či její příbuzná požadovačnost, projevující se ve velmi inteligentních a dobře maskovaných podobách.
Téměř všechny zmíněné nebezpečné vlastnosti pocházejí ze zhoubného semene lidské pýchy - přílišného vyzdvihování se člověka nad úroveň své skutečné hodnoty - která se dnes nachází téměř v každém člověku.
Naproti tomu lze říci, že snaha o získání čisté nezkalené radosti ze života a pravá duševní svoboda trvale udržují člověka jen v povznášejících jemnohmotných proudech, jež vždy podporují vše ušlechtilé, důstojné a skutečně hodnotné.
Jmenovatelem všech vlastností, které člověka trvale udržují v povznášejících jemnohmotných proudech, je pravá lidská pokora. Bez ní je člověk uzavřen a odříznut od každé pomoci ze Světla, přestože by mohl dokázat to nejvyšší.
Jak ale v sobě můžeme rozvinout pokoru, když byla námi příliš dlouho potlačována a nemohla se v důsledku těžkého dědičného hříchu rozvinout do krásného květu, zkrášlujícího zahradu našeho duševního života? Lze všechno zanedbané v tomto směru napravit ihned mávnutím kouzelné hůlky?
Jistě by bylo příjemné říci, že to možné je. Avšak taková odpověď, jakkoliv vítaná, by nebyla úplně pravdivá, a proto ani prospěšná.
Pokora se totiž musí rozvinout v lidském srdci nenuceně a zcela přirozeně jako zákonitý důsledek postupného duchovního dozrávání člověka; jako následek toho, že člověk dokáže stále častěji pozvedávat svůj zrak z prachu Země vzhůru ke Světlu, aby vida dokonalost velikého díla Stvoření, začal v něm postupně poznávat Toho, který dopřál všemu milostivě vzniknout ve své Lásce a Spravedlnosti, a který nade vším bdí. Toto poznávání následně přivádí člověka k uvědomění si své osobní nepatrnosti vůči všemu, co nesmírně veliké Stvoření v sobě zahrnuje, ale zároveň jej toto poznávání ; pobízí s díkem v srdci využít všechny své schopnosti pro podporu tohoto velikého díla Stvoření.
V tom tkví pravá podstata pokory, protože kde člověk nepozvedá svůj zrak a nezačíná poznávat velikost dokonale uspořádaného díla Stvoření, tam není možné nikdy skutečně poznávat ani velikost Stvořitelovu, a proto je také procitnutí k pravé pokoře již od počátku zcela vyloučené.
Rozvíjení pokory tedy vyžaduje určitý čas, který musí být naplněn poctivým duchovním úsilím člověka o rozšíření poznání o Stvoření. Při tom všem ale musí člověk současně obstát ve zkoušce trpělivosti a nesmí se nechat odradit tím, že všechno nezíská ihned. Bez trpělivosti není možné nikdy rozvinout pokoru, protože trpělivost je matkou pravé pokory.
Rozvíjení pokory můžeme přirovnat k rozvíjení se ušlechtilého květu, rostoucího někde na louce. Podobně, jako je možné tento květ podporovat tím, že jej budeme zalévat vodou, je možné květ rozvíjející se pokory podporovat tím, že začneme uvážlivě, moudře a nezištně dávat ze sebe ve prospěch bližních všechno dobré, co jim může na jejich životní cestě přinést pomoc, podporu, radost či povzbuzení. Takovým dáváním všeho dobrého, co je v nás, je květ pokory námi starostlivě zaléván a brzy vykvete pro radost všem.
Nemusí se přitom jednat jen o dávání materiálních darů. Stejnou hodnotu, ba ještě mnohem vyšší, může mít například i odevzdání prostého a laskavého úsměvu či dobré rady, vyjádřené v pravý čas člověku, který se nachází před vážným rozhodnutím.
Nedbá-li člověk při tomto dávání na uznání okolí, ale jde-li prostě a nenápadně vpřed svojí cestou, naplněn radostí z možnosti smět sloužit hodnotám dobra a dávat ze sebe to nejlepší, dosáhl zároveň velmi důležitého stupně na cestě svého duchovního vzestupu. Radosti, kterou svojí dobrotou vyvolává v duších svých bližních, si cení více než naplnění vlastních přání a z tohoto stupně mu zůstává už jen krůček ke skutečnému štěstí.
Oproti tomu pýcha je rozvíjena až do obludných rozměrů tím, že člověk chce neustále od druhých jen jednostranně brát, jako by byl na světě sám, a to bez soucitného uvědomování si pravých potřeb svých bližních. Tato nízká vlastnost, podporující rozkvět sobectví a pýchy, může brzy přerůst až do bezcitného ubližování jiným a ke sklonu ke krádeži, a může člověku navždy znemožnit duchovní vzestup.
Pýcha je navíc podporována tím, že člověk svoji pozornost neustále soustřeďuje kromě na sebe také na ty věci, které ještě nezískal, namísto toho, aby se snažil stále si uvědomovat zodpovědnost za přítomnost všech milostí a bohatých darů, jimiž ho Stvořitel již ve své Lásce obdaroval.
Je proto velmi důležité, ba až naléhavě důležité, aby každý člověk, který se upřímně snaží být pokorným, vědomě změnil také tento princip nesprávně zaměřeného uvažování a naučil se dětsky se radovat z toho, co má, a využíval to správně! To je zároveň také jediná přirozená cesta k získání toho, co mu ještě chybí.
Nejeden člověk, který v sobě opět rozvinul čistou pokoru a získal si následně čistotu své duše, se však může v současné době dravého konzumu a přetvářky jevit jako nezkušený či naivní ve svém každodenním životě; jako člověk, který si pro toto své zdánlivě méněcenné působení nezaslouží pozornost a vážnost "pokrokového" okolí, které na něj obyčejně pohlíží povýšenecky.
Ze srdečného vyzařování tohoto člověka a jeho jasného pohledu ale lze vždy cítit upřímnou dětskost, zmíněnou radostnost, a z toho vyplývající obětavost i odvahu zastat se celou osobností všeho dobrého. Tedy lze v něm najít vždy právě ty hodnoty, které jsou skutečným bohatstvím pravého a duchovně silného člověka, a které se dříve či později ukáží jako vzácné a hodné úcty.
Kdyby takovému člověku hrozila jakákoliv těžká osudová rána a "vesmír" mu pohrozil nepříznivě nastavenými zářeními hvězd, které by jiného musely zlomit, on zůstane tímto vším netknutý. A i kdyby musel prožít něco těžkého, vždy mu to bude sloužit jen pro podporu a posilu a posune jej rychle vpřed na cestě duchovního vzestupu.
T. L.Život je neustálý rozvoj.

17. března 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Nemohl bys mít všechny znalosti a všechnu moudrost, aniž bys je postupně rozvíjel ze svého nitra. Život je neustálý rozvoj. Když jsi byl dítětem, musel ses naučit určitým základním úkolům. Jestliže jsi přiblížil ruku k ohni, říkali ti, že je to horké a že by ses spálil. Ale když jsi neposlechl a prosadil sis své a dotkl ses kamen, spálil ses a poznal jsi, že je to velmi bolestivé. Nicméně tě to poučilo, aby ses podruhé nedotýkal. V duchovním životě se také musíš naučit určitým základním lekcím, a když se jich nebudeš držet, musíš nést následky. Někteří lidé se učí velmi rychle a jsou připraveni postupovat k větším úkolům, až konečně zjistí, že jsou tak vyladěni, že se dále nemusí učit, ale plynou životem v dokonalé harmonii a jednotě se vším. Každý by měl dosáhnout tohoto nejvyššího stavu vědomí.

16.3.2012 10 AHAU PLANETÁRNÍ MANIFESTACE VĚDOMÍ KRISTA ŽLUTÝM PLANETÁRNÍM SLUNCEM

16. března 2012 v 11:06 Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 16.3.2012
Napsal uživatel Amia
Pátek, 16 Březen 2012 08:52
‎16.3.2012 10 AHAU PLANETÁRNÍ MANIFESTACE VĚDOMÍ KRISTA ŽLUTÝM PLANETÁRNÍM SLUNCEM


Vlna OPICE přináší do života lehkost pomáhá nám zbavit se pocitu hříchu a viny. DESÁTÝ den zaplavuje svět Světlo Krista, učí nás milovat a odpouštět.

DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT O MOUDROST A NEUSTÁLOU PODPORU NAŠICH PŘEDKŮ

Od této chvíle se pracuje na naší síle, která se nazývá VĚDOMÍ KRISTA. Dnes SVĚTLO vstupuje do našeho života. Být OSVÍCENÝ, je naše tiché přání.Nyní skrze nás promlouvá Boží Moudrost, bezpodmínečné odpuštění a láska nám pomáhjí vyřešit naše osobní problémy.

TRANSFORMACE STÍNU
Pokud jste zosobněním LÁSKY TADY A TEĎ, jste zcela volní.Přemýšlejte o vyobrazení vlastního JÁ pojmem Božskosti. Uskutečněte umění přijetí, použijte bezpodmínečnou lásku a bezpodmínečné odpuštění.

Osvícení, láska, odpuštění…..
ALFA a OMEGA. POČÁTEK a KONEC - to vše leží v Pečeti ŽLUTÉHO SLUNCE. AHAU to je řídící centrum, ze kterého jsou neustále vysílány impulsy tvoření, a do kterého se vrací zpět každý výsledek. Zde se měří naše úspěchy za posledních devatenáct dnů Vlny, zde se kontrolují naše výsledky, tady vzniká celková bilance. AHAU dny hrají velmi důležitou roli v oblasti vlivu rezonance.

Síla vyzařování, kterou mají, je výrazem vaší evoluční zralosti, odráží stupeň integrace se životním prostředím vlivem aktivity skupiny, v které se otáčejí.

Jestliže se cítíte osamělí mezi lidmi, spojte se s energií AHAU. Odpojte se od falešných očekávání a závazných pojetí lásky. Přestaňte milovat za něco,naučte se odpouštět. Skoncujte s neustálými negacemi, vydávání soudů a oblíbených argumentů ANO - ALE.Uvolněte se, zavřete oči a přemýšlejte, co byste na svém životě rádi změnili.

AHAU je magickým klíčem do KRISTOVA STŘEDU. V těchto dnech se magie stává denním chlebem. Zaklínadlem (indícií) jsou dvě prostá slova: MILUJI, ODPOUŠTÍM.

Nezapomínejte, že jste na velké cestě, že vaším cílem je stát se CENTREM BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY, jako AHAU,SLUNCE, které svítí pro všechny stejně - pro dobré i špatné, pro bohaté i chudé. Rozsviťte Sluneční JÁ ve svém srdci!

10. PLANETÁRNÍ TÓN MANIFESTACE
DESÍTKA otevírá brána do tajemných sil realizace.Čeká vás zde mnoho možností. Zde se spojují dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě úmyslů. Pomyslete, co by chtělo zrealizovat vaše srdce?


Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zvažte, o jaké struktury a systémy víry se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ - pod jednou podmínkou: musíte chtít ztělesnit podstatu vaší Hvězdné Esence ve všem KDE A KDO JSTE na Zemi! DESÍTKA je klíčem k nalezení pravé identity.

POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT

V každém DESÁTÉM dnu, dosáhne každá Vlna bod uskutečnění! Vše, co započalo v impulsu ZDROJE v PRVNÍM Tónu - v Tónu DESÁTÉM dosáhne cíle!Co se stane viditelné na Pozemské scéně života,ukáže Pečeť stojící v DESÁTÉM Tónu.

Tón DESÁTÝ pulzuje Energií,umožňující realizaci plánů.
Dny s Tónem DESET mají jedinečnou sílu výrazu.To se týká jak procesů karmických, běžících v dané Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tyto dny jsou nesmírně důležité protože ukazují vzájemnou propojenost karmické rodiny a životního prostředí.

Preklad Lenka Sýkorová