close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


31.3.2012 12 MEN - KRYSTALICKÁ VIZE MODRÝM KRYSTALICKÝM ORLEM

31. března 2012 v 14:23 |  Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 31.3.2012
Napsal uživatel Amia
Sobota, 31 Březen 2012 09:03
31.3.2012 12 MEN - KRYSTALICKÁ VIZE MODRÝM KRYSTALICKÝM ORLEM


Vlna Semene nám pomáhá odhalit naše vrozené schopnosti a víru v sebe. DVANÁCTÝ Den nám odhalí vizi cíle a naučí nás, jak se vyhnout nástrahám života. Podívejte se na svoje pocity a zkušenosti jako na předvánoční úklid svého Středu. Nedejte se zmást starými kousky trenéra STARÉHO ČASU, který se snaží udělat všechno, aby zasel strach, pochybnosti, úzkost, bezmocnost a nemoc.

DNES JE DOKONALÝ ČAS VZNÉST SE K VYŠŠÍMU DUCHOVNÍMU STROPU PRO VHLED DO
VYŠŠÍ PRAVDY

Naše vnitřní sebekázeň a otevřené srdce umožňuje proudit vizím ŠESTÉHO smyslu SVĚTLA. Tam přebývá naše Hvězdná Duše. Od této chvíle přijímáme všechny informace, které jsou adresované nám a které plně chápeme. Dnes zachováme zvláštní opatrnost a nic nepřijmeme kriticky.

TRANSFORMACE STÍNU
Naučte se udržet rovnováhu mezi odpočinkem a prací, spánkem a výživou. Myslete na sebe. Oddejte se svým osobním plánům vizím a představám. Podívejte se na své záměry a sliby, které dáváte lidem, z pohledu vyššího cíle, jakým je zachování rovnováhy. Naučte se brát i dávat. Zvažte zda vaše horlivost nebrání druhým v jejich dalším vývoji. Neberte na svá bedra zátěž ostatních lidí. I když padá déšť, nezapomeneme na magické slůvko děkuji.

Vědomí, vize, iluze….

Energetická pole se symbolem MEN jsou charakteristická nejvyšším duchovním obsahem. Žádná lidská bytost nemůže žít beze snů. Každý člověk potřebuje vizi cíle, aby mohl vyřešit chaos a uniknout ze zmatku každodenního života.

Pokud nám chybí vize, honíme se za iluzemi. V nejkrajnějším případu nedostatku vizí, propadáme závislosti na ostatních. Staneme-li se středně silnějšími, ztrácíme svoji suverenitu.

Pouze tehdy, dosáhne-li váš duchovní růst brány srdce, do vašeho pole začínají proudit vizionářské perspektivy. Síla MODRÉHO ORLA vynese vědomí cíle na první místo. Dny MEN jsou dolem informací spirituální vědy, sahající daleko do budoucnosti. OREL otevírá kanály vizí, jejichž prostřednictvím se plně vědomý člověk kontaktuje s vyššími úrovněmi. Tato osoba se přestává zaobírat maličkostmi, starostmi o budoucnost ztrácením času neproduktivními spekulacemi. Moudrost ORLA včas pošle vzkazy, jak překonat nepříznivé situace.

Pokud váš život zeje prázdnotou, pokud vám chybí cíle, pokud často registrujete prázdné přebíhání, sbližte se s ORLEM a poproste tohoto obra, aby vám pomohl postavit magický most do vizionářských světů. Bez motivace, zanikne každá chuť tvořit. Dovolte MODRÉMU ORLOVI zalít vás jeho genialitou, dovolte, aby jeho energie probudila vaši Duši.

Dnes vidíme, jak dalece jsme nezávislí. To, co budeme dělat dnes odráží naši velikost. Dnes dáme pod lupu náš bolestný egocentrický svět. Dnes se staneme vykonavatelem, nikoliv vykonávajícím cizí příkazy. Dnes nepodlehneme psychóze strachu ani zdánlivé ohrožené budoucnosti.

12.KRYSTALICKÝ TÓN BILANCE SÍLY VYŠŠÍ PRAVDY
Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vycházející z polarizace.Tryská odtud síla vytrvalosti, podporující celý váš rytmicky pulzující život. Žijíc ve světě polarizace víme, že všechno přináleží do jedné jediné CELISTVOSTI, uchopíme své osobní vzorce. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a realit. DVANÁCTKA se snaží tuto pravdu odhalit. Vědomí je otázkou schopnosti vnímat. Podívejte se, odkud tryská vaše síla, kde se cítíte svobodní bez ohledu na složitost a zjevná omezení. Kdy se cítíte bez obav? Pomocí pólů polarizace poznejte pravidla vašich omezení. Jako člen Světelné Rodiny si přivolejte mystickou moudrost, spojte oba póly, rozšiřte obzory a duchovní sílu života.

ROZŠIŘTE SVOJE MOŽNOSTI
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ KOSMICKÉ ROVNOVÁHY

V DVANÁCTÉM Tónu dosáhne každá Vlna svojí zralosti. Slovo krystalický zde znamená křišťálově čistý vhled, jasnost obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu nám ukazuje, o co v celé Vlně šlo. A také, jak dalece jsme uvízli v karmickém kole, taková bude "síla pohledu".

Tón KRYSTALICKÝ preferuje VĚDU a ZNALOSTI. Všechny Dny s Tónem DVANÁCT nám vysvětlují dříve nevysvětlitelné znaky, zprávy, pocity, které se objevily během Vlny. DVANÁCTKA je také definována jako SÍLA SPOLUPRÁCE, podporující mezilidské vztahy, vytváření dialogů, ukončení sporů, pomáhá harmonizovat sociální aspekty v rodinném i pracovním prostředí.

Překlad Lenka Sýkorová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama