close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


30.3.2012 11 IX - OČIŠŤUJÍCÍ SÍLA SRDCE BÍLÝM SPEKTRÁLNÍM MÁGEM

30. března 2012 v 13:46 |  Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 30.3.2012
Napsal uživatel Amia
Pátek, 30 Březen 2012 11:30
30.3.2012 11 IX - OČIŠŤUJÍCÍ SÍLA SRDCE BÍLÝM SPEKTRÁLNÍM MÁGEM


DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE S MATKOU ZEMÍ A PROJEVIT SVOU VDĚČNOST

JAGUÁR SE RODÍ Z LÁSKY, Z HLUBOKÉ LÁSKY K MATCE ZEMI, JE TO ŠAMAN HLUBOCE SPOJENÝ SE ZDROJEM MAGIE ZEMĚ …. JE TO ŽENSKÁ ENERGIE, KTERÁ VLÁDNE DUCHEM DŽUNGLE, ROVIN I HOR …. DUCH JAGUÁRA OSIDLUJE MAYSKÉ SVATYNĚ A JE ŽÁDÁN O POMOC NA DUCHOVNÍCH I MATERIÁLNÍCH STEZKÁCH, JE TO VLÁDCE ENERGIE VDĚČNOSTI……

Nyní děláme generální úklid, čistíme naše pole duchovní od všech plevelů. Je to jediný způsob, jak získáme sebevědomí a respekt u lidí, láska je klíčem k tajemství naplnění. Dnes vyjdeme z karmického otroctví, zahodíme staré oblečení, uděláme řez od smutné minulosti. Teď jsme vědomým společníkem SVĚTA. Kdyby to bylo jinak, nečetli by ste nyní tuto stránku.

TRANSFORMACE STÍNU
Vybudujte most mezi vaším Božským JÁ a Boží vůlí. Zůstaňte flexibilní, otevření, spravedliví, nechte jednoduše, téměř naivním způsobem, přijít to, co je UŠLECHTILÉ, místo uměle a na sílu chtít něco vytvořit. Otevřete se novým možnostem. Jste svobodní. Vaše moc nezná hranic.

Spravedlnost a právo, síla srdce….

BÍLÝ MÁG umožňuje udělat kvantový skok v poli Vědomí a překročení prahu Světa Magie. Za tímto symbolem se skrývá Energie zodpovědná za magii tvoření. Kouzelníkem je možné stát se díky síle srdce, nikoliv těžké hlavy! Všechny světské touhy člověka uvězněného ve světě dogmat mohou vyvolat jedině bolest a utrpení. U mnoha nezralých osob - osob stavějících na první místo dobro materiální - mohou dny BÍLÉHO MÁGA bolestně zvýraznit zranitelnost vůči nepřízni osudu.

Ten, kdo otevřel srdce, naučil se dívat na svět prizmatem BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY, nikoliv racionální inteligencí, dny MÁGA navrhnou geniální řešení - zašlou duchovní pomoc a podporu k rozpletení mnoha složitých otázek. Problémy se vyřeší téměř spontánně, neplodné honění za obživou, úporné běhání, boj a strádání náhle ztratí svůj význam. Tato osoba nemající nic jiného na práci, bude podvědomě připravovat půdu pro nové tvořivé síly. To je úkol BÍLÉHO MÁGA.

Pokud si nejste jisti, kdo má pravdu - rozum či srdce - spojte se s polem vibrací energie BÍLÉHO MÁGA. Dny JEDENÁCT pulzují pozemskou moudrostí, stále hledající příjemce na Zemi. Vězte, že vaše vědomé úvahy podporují šíření BÍLÉ MAGIE v životě. Žijte Láskou a otevřou se před vámi všechny brány. Váš obr MÁG čeká po eony let, aby navázal s vámi spolupráci a vyvedl vás ze světa neustálých bojů. Materiální situace a neustálé honění za chlebem se automaticky vrátí do normálního stavu, ztratí na mimořádné důležitosti.

11. SPEKTRÁLNÍ TÓN OČISTNÉ SÍLY ROZPUŠTĚNÍ NAPĚTÍ
IX - to je proces rozpuštění, které vymývá všechny staré vrstvy, až na živou bytost. JEDENÁCTKA to je síla vnášející Světlo do VŠEHO, CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury a uvolňující věci, které neslouží pokroku.

Dovolte jí rozdrtit komplikace. Dovolte jí proměnit se v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY přináší do vašeho Vědomí falešné učení víry, podporující ideály a mylné představy. Přijměte je, pečlivě zkontrolujte, zda jsou vhodné, testujte a včas zreformujte. Zjistěte, co se ve vašem životě zdá disharmonické, co neodpovídá a čím se trápíte. Zkuste to zastavit! Pronikněte do povrchností vašeho života. Berte lekce disharmonie bez odporu a souzení, pak se křehké stěny vašeho vnitřního odporu zboří samy. Cesta skrze výzvy, omezení a úskalí života vás zavede do rovin Vyšší Moudrosti. Vy sami jste to, co vás omezuje v životě. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Připravte se na změnu!

TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,
TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ

V Tónu JEDENÁCTÉM do hry vstupuje OČISTNÁ SÍLA. Tento vzorec může způsobit řadu turbulencí, protože je z cesty vyplavován toxický odpad, nahromaděný za posledních DESET Dnů Vlny. Výsledek činnosti (cíl) je odvozen od pole napětí. V Tónu JEDENÁCTÉM se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním pohledu je Láska nejspanilejším duchovním darem, protože umožňuje uvolnění od karmických břemen skrze spásné pole LÁSKY.

V každé Vlně JEDENÁCTÉHO Tónu jsou dny velkého uspořádávání. Slibující čištění a uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly působící radikální obrat mohou vstoupit někdy i násilně! Pokud byla doba bohatá na události, bude mít JEDENÁCKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie Tónu Spektrálního bude značná část usazenin, a všechno, co je zbytečné, hozeno do koše. Díky této znalosti můžeme optimálně využít Dny s Tónem JEDENÁCT na jarní úklid ve Vědomí a to zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.

Překlad Lenka Sýkorová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama