close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


29.3.2012 10 BEN -PLANETÁRNÍ UVOLNĚNÍ ČERVENÝM PLANETÁRNÍM POUTNÍKEM

30. března 2012 v 1:52 |  Aktuální novinky
Mayovia na dnes
Výklad mayského kalendáru - 29.3.2012
Napsal uživatel Amia
Čtvrtek, 29 Březen 2012 18:23
29.3.2012 10 BEN -PLANETÁRNÍ UVOLNĚNÍ ČERVENÝM PLANETÁRNÍM POUTNÍKEM


Vlna Semene vám pomáhá odhalit vrozené schopnosti a uvěřit ve vlastní síly. DESÁTÝ Den nám ukazuje co nás v životě omezuje.

DNES JE DOBRÝ DEN POŽEHNAT NÁŠ MAJETEK

Dnešní den nám dává vhodnou příležitost k realizaci našeho pravého JÁ. Svoboda a neomezené pole působnosti se stávají naším životním cílem. Neexistuje žádný stav klidu - Panta Rhei. Dnes děláme opravdu jen to, co chceme dělat. Ať jste dnes kdekoliv, Nebe sestoupí ne Zem.

TRANSFORMACE STÍNU
Dnešní den nám dává vhodnou příležitost k realizaci našeho pravdivého JÁ. Volnost a neomezené pole působnosti se stane naším životním cílem. Neexistuje stav klidu - Panta Rhei. Dnes děláme opravdu jen to, co chceme dělat. Ať jste kdekoliv, Nebe dnes sestoupí na Zem.

Zkoušky, příležitosti, osobní svoboda….

Pečeť ČERVENÉHO POUTNÍKA před námi otevírá brány do Vyšších Světů. Energie BEN podporuje únik z karmického otroctví. Jakákoliv forma otroctví, závislosti či nátlaku se zobrazí ve Dni POUTNÍKA velmi drasticky. Pole napětí mezi otroctvím, stvořeným v KARMICKÉM ČASE a neomezenou svobodou, nesenou na Zemi skrze nový ČAS DUCHA, mohou být velmi nepříjemné. Kdo vystoupil z karmického otroctví, ten prožije den BEN velmi pěkně. Před tímto člověkem se otevře velký svět - svět nových možností, úspěchů a zajímavých návrhů. Objeví se zde pěkný den, krásného života plného pestrobarevnostii a všestrannost lidského Bytí. Tato osoba započne novou etapu života daleko od karmických bojů.

Pokud trpíte uvězněním v dramatu života, je to neomylné znamení toho, že váš obr BEN ještě spí na mezi prahu vašeho života. Otevřete se impulzu dne a probuďte vašeho spícího obra. Celou dobu dávejte pozor na "řídící věž" a karmické strážce. Můžete je bezpečně překonat pouze s pomocí BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Pamatujte si, abyste nic na cestě nesoudili! Nesoudili lidi, kteří vám křivdili. Nevracejte se do minulosti a nepříjemných vzpomínek. Přijměte vše tak jak to je! To je nejkratší cesta ke SVOBODĚ!

10.PLANETÁRNÍ TÓN MANIFESTACE
DESÍTKA otevírá brány k tajemství síly realizace. Čeká vás zde mnoho možností. Zde se spojují dva světy - fyzický a duchovní. Pamatujte si, že klíč k realizaci vaší Božské podstaty spočívá v čistotě úmyslů. Myslíte na to, co by chtělo realizovat vaše srdce?
Pokud jste bezprostředně spojení s DESÍTKOU, měli byste se podívat na vaše základy. Zamyslete se na jakých strukturách a systémech víry se opírá vaše realita - váš přístup k životu. Jakými se řídíte zásadami a co ovlivňuje vaše rozhodnutí. Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ - pod jednou podmínkou - musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Esenci ve všem KDE, A KDO JSTE NA ZEMI! DESÍTKA je klíč k nalezení vaší pravé identity.

POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT

V DESÁTÉM Dni dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Vše, co odstartovalo v impulzu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Pečeť stojící v Tónu DESÁTÉM.

Tón DESÁTÝ vibruje energií umožňující uskutečnění plánů.
Dny s Tónem DESET mají jedinečnou sílu výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v dané Vlně, ale i rozvoje spirituálního. Tyto dny jsou velmi důležité, protože ukazují na propojenost karmické rodiny a životního prostředí.

Překlad Lenka Sýkorová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama