Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Leden 2012

Úterý, 31 Leden 2012 15:03 Féva 31.1.2012 - Ukotvovanie vedomia Krista, nad hlavami tých, ktorí ho na Zemi nesú a ním tvoria svoj nový svet.

31. ledna 2012 v 23:51 Aktuální novinky


Mandala - Nastavenie cesty....smer láska

S láskou Féva

Odkaz, obraz sú autorské (c) Féva, je možné ich v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť len nekomerčným spôsobom, za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

Jsme znovu a znovu konfrontováni s našimi vlastními energiemi.

31. ledna 2012 v 9:14 Vývoj vědomí bytostí
Ukázka z knihy POČÁTKY
Jsme znovu a znovu konfrontováni s našimi vlastními energiemi. Ano, velmi přímo: elektrony, které se plny radosti nechaly vést naší tvůrčí mocí a pak byly nepěkně pošramoceny našimi myšlenkami nebo činy, se k nám stále znovu vracejí, abychom je vykoupili. Neboť jejich láska k životu je tak nekonečně velká, že radostně berou v potaz všechna tato zranění a špínu, kterou musejí prožívat, aby sloužily pokroku všeho-co-jest.
Neexistuje Bůh, který by nám sesílal utrpení, když jsme byli neposlušní, nebo by nás poslal do pekla, když jsme promarnili život. Zdroj neustále vysílá energii a světlo. Děláme stále znovu chyby, ale některé chyby děláme už milióny let a bylo by na čase, té či oné nechat a dát našim energiím lepší určení. Neboť jak už jsem řekl, tyto energie se k nám stále vrací. A pak je přece jen lepší, poděkovat elektronům, které jsou nám k službám, a dát jim s sebou na cestu lásku, aby mohly být osvobozeny. Je na čase požádat o odpuštění za zlé skutky minulosti, neboť i to je naše výsada: energie, které přicházejí plné lásky ze zdroje, by byly tak rády vykoupeny, že každému sebenepatrnějšímu náznaku zlepšení nadšeně vycházejí vstříc.
Uvědomujte si, že veškerý život je oduševnělý a živoucí. Že za každou květinou je přírodní duch, který se s velkou vážností, ale i s velkou láskou stará o růst. Že myšlenkami můžeme navázat kontakt s duchem, jenž je za vším, a pak lépe procházet životem. Nejen lidé, zvířata a rostliny reagují na naše myšlenky. Dokonce i zdánlivě neživá hmota sestává z oživených elektronů.
Japonský tým badatele Masaru Emota dělal pokusy s vodou, jejíž krystalizace byla fotografována pod mikroskopem. Nejprve se mělo pouze prozkoumat, jak odlišná může být kvalita vody přímo z pramenů oproti vodě na dalších místech vodního toku po všemožných znečištěních. Některé krystaly byly nádherné, jiné ošklivé. Po nějaké době badatelé zjistili, že na schopnost krystalizace nemá vliv pouze znečištění, nýbrž že na vodu působí i různé myšlenky a nálady.
Existuje nádherná kniha s mnoha fotografiemi, "Léčivá síla vody". Pokusy trvaly roky, a zjistilo se například, jak "otřeseně" voda vypadala po zemětřesení, ale už krátce poté, co přišla pomoc pro oblast postiženou zemětřesením, se zase zotavila. Hezčí krystaly se vyvíjejí i tehdy, když si nějaká oblast uvědomí katastrofální stav životního prostředí a podniknou se kroky znečišťování zamezit.
Badatelé pak dělali pokusy s různou hudbou. Účinky skladeb heavy metal byly jednoznačně destruktivní, zatímco klasická hudba Beethovenova, Mozartova či Bachova tvořila nádherné krystaly.
Potom dělali badatelé pokusy, které měly ukázat účinek určitých slov. Slova vytištěná počítačem se nalepila na sklenici s destilovanou vodou. Slova jako "ty blázne" nebo "je mi z tebe nanic", měla za následek velmi ošklivé formy, zatímco "děkuji" zase vyvolávalo překrásné krystaly, přičemž se zkoušely i různé jazyky, s různými výsledky. I výrazové odlišnosti vykazovaly různé výsledky. Strohý příkaz: "Udělej to!" je očividně destruktivní, na rozdíl od výzvy učinit to společně: "Udělejme to."
Stále jasněji se ukazovalo, že voda reaguje na myšlenky. Už jen myšlenka, že voda je nádherná, vyvolala krásné krystalické struktury, zatímco negativní myšlenky vyvolávaly velmi zchřadlé a pusté tvary. Voda reaguje i na obrazy. Ano, ať to zní jakkoliv neuvěřitelně: destilovaná voda, která jinak netvoří zvláštní struktury, tvořila nádherné krystaly, když byla postavena na obrázek usmívajícího se děťátka.
masaru emoto_voda1Vyžadovalo by to celou obrázkovou knihu, aby se dala dostatečně ukázat krása oněch fotografií. Omezuji se na srovnání dvou snímků vody z přehrady Fujiwara, jednou předtím a jednou poté, co japonský duchovní, reverend Kato Hoki, pronesl modlitbu. Rozdíly jsou tak zřejmé, že by všem mělo být jasné, že člověk svými myšlenkami ovlivňuje své okolí.
Babiččina "káva vařená s láskou" chutná jednoznačně lépe než káva v plastikovém pohárku z automatu. Teď už víme, proč.
masaru emoto_voda2Ano, je naprosto důležité poznat, že voda reaguje na naše myšlenky, že se "vyparádí", když k ní přistupuje-me alespoň s trochou vděčnosti a lásky. A to zcela určitě neplatí jen pro vodu, nýbrž pro všechno, s čím zacházíme. Tyto fotografie pana Emota ukazují nanejvýš zřetelně, že myšlenky, slova, hudba a pocity se projevují stejně tak silně jako zne-čišťování vody nebo její udržování v čistotě.
Můžeme se tedy zabývat zdravou výživou, ale mnohem důležitější než to, co požíváme, je to, s jakými myšlenkami to požíváme. Samozřejmě existuje zdravá a nezdravá potrava. Ale neexistuje všeobecné pravidlo. Vegetariánská? Jistě zdravější než masitá. Ale na naší Zemi jsou oblasti, kde by člověk jako vegetarián nebo ochránce zvěře prostě vyhladověl. Lidé tam nejsou bezpodmínečně nemocnější než ti, kteří se intenzivně zdravě živí. Přitom jde mnohem méně o kalorie, cholesterol, vitamíny a vlákniny, nýbrž o světlo, jež v potravě je.
A také o kvalitu světla. A svými myšlenkami můžeme tuto kvalitu značně spoluurčovat. Jíst s radostí a vděčností něco, co by podle vědeckých poznatků muselo být nezdravé, může pak být stejně tak zdravé jako něco, co je plnohodnotné a v přírodním stavu, a zdravější než to, co je požíváno ve sporu nebo s opovržením. Můžeme si koupit levitovanou vodu nebo drahé přístroje pro její energetizování, stejně tak ale můžeme na vodu zaměřit pozitivní myšlenky. Zbožní lidé by to označili za požehnání, jiní zase jinak, ale nakonec je to totéž.
Důležité je poznat, že vše sestává ze substance, pocházející ze zdroje, ze substance, kterou lidé více či méně dobře zhodnocují, a my ji můžeme vděčně přijímat.
Když vaše voda chutná jako smradlavé nohy, vezměte si trochu času a představte si, než se napijete, že chutná nádherně a osvěžuje a oživuje. Tím si ušetříte energetizující podložky.
Také vám doporučuji jíst častěji věci, u nichž si můžete říct "hmm, lahůdka" spíše než "když je hlad, tak chutná všechno".
V naší kulturní oblasti mají nejdelší životnost lidé na Krétě. Když se podíváme na jejich způsob života, klademe si otázku, jak lidé, kteří kouří jako tovární komín, pijí pravidelně alkohol a požívají tučná jídla, mohou vůbec zůstat zdraví. Když však nepohlížíme na nezdravé složky jejich stravy, nýbrž na jejich radost ze života, ujasní se možná, že tento aspekt by mohl být mnohem důležitější než veškeré spekulace o cholesterolu, vlákninách, levotočivosti nebo pravotočivosti atd.
Jak už jsem řekl, reaguje vše, co jest, na naše myšlenky. Elektrony, z nichž je vše utvořeno, nám slouží. I přístroje, na které pohlížíme jako na techniku, která musí prostě fungovat, protože jsme za ni koneckonců zaplatili, sestávají z oduševnělých elektronů a reagují na myšlenky. Když nenaskočí auto, sotva to zlepšíme tím, že mu budeme nadávat a kopat do něj. I počítač chce být milován a nechce, abychom na něj řvali, byť nás někdy dohání k zoufalství Ale většinou to jsou naše vlastní chyby. Lidé, kteří techniku milují, mají s přístroji mnohem méně problémů.
Když jste urazili sekačku na trávu, protože jste jí nadávali, ačkoliv jste nestiskli pojistku a nedoplnili benzín, je lépe se s ní usmířit, jinak můžete mít pořád problémy s nastartováním. Když jste křičeli na tiskárnu, ačkoliv nebyl správně připojený kabel nebo byla prázdná patrona, raději se omluvte.
To neznamená, že technika potřebuje více pozornosti než příroda. Chci jen říct, že všechno reaguje na lásku a že máte možnost činit s tím vlastní zkušenosti. Je nádherné vidět, jak rostliny lépe rostou, když se z nich radujeme, a i když si možná vůbec nevšimneme, jak se naše myšlenky projevují, můžeme si být jisti, že přírodní duchové se sotva mohou udržet samou radostí, když při své návštěvě v přírodě vyjádříme nadšení z krásy krajiny, když obejmeme strom nebo se prostě jen tak radujeme. Duchové přírody nemají rádi rozmrzelce.
I v zahradnictví lze učinit ze "škůdců" partnery, když se s nimi uzavřou dohody. V knize "Zahradničení s přírodou" píše Leila Dreggerová o "zahradnickém mírotvůrci" Eike Braunrothovi, který tvorům ve své zahradě oznamuje, kdy musí na zahradě pracovat, aby se na to mohli nastavit. Neboť většina tvorů vidí v zahradníkovi velkého ničitele, který bez ohledu na ztráty plení a potírá jedem všechno, co považuje za škodlivé.
Australan Michael Roads, jehož pastviny byly postiženy klokany, jim kázal, že pastviny potřebuje k přežití, a prosil je, aby žrali jen na pásu 40 metrů podél lesa. Což také udělali - na centimetr přesně.
Je mnoho podobných příkladů, kde zahradníci "škůdcům" ujasnili, že sklizeň je pro člověka důležitá a že by se měli omezit na určitou část, a kde spolupráce s přírodou krásně funguje. Vyzkoušejte to, pokud máte zahradu.
Když si sem tam vyjdete na procházku, protože vás to táhne za sluncem do zeleně, uvidíte také, jak blahodárně působí příroda na vaši náladu, a tyto myšlenky se postarají o to, že dostanete novou energii, a to se projeví i na tom, z čeho jste předtím byli rozmrzelí.
Všichni známe deprese a ochablé, unavené časy, kdy se ptáme, na co tu vlastně jsme. Ale jsme zde, protože jsme to doposud pořád ještě zcela nepochopili. Stav našeho světa není samozřejmě zrovna důvodem k jásotu, ale když objevíme souvislosti a potenciál, který veškerý život k vývoji má, je pěkné vědět, že každá pozitivní myšlenka je přijímána a zesilována a že každá negativní myšlenka je prostě jen promarněná energie.
V přírodě není chamtivost, pomsta, nenávist. To všechno jsme tam vnesli my. Ti, kdo nám tolik ztěžují život, nejsou "ti tam nahoře" nebo zlí lidé. My sami jsme součástí tohoto vývoje. A od zdroje jsme dostali tutéž energii jako "ti tam nahoře", abychom ji zhodnotili. A dokonce ještě mnohem více energie dostáváme, když ji potřebujeme, protože chceme evoluci pohnout trochu kupředu nebo dělat o trochu lépe to, co jsme doposud dělali špatně. Začněte milovat život a být vděční za to, že tu jste. Hovořte s přírodou, se svými přístroji, dejte autu jméno, tančete se skřítky, i když je nedokážete vidět. Jednou je uvidíte, až se vaše frekvence zvýší natolik, že budete schopni vnímat radost malých pomocníčků. Začněte. Hned teď!
jo conrad DevaAno, existují přírodní duchové, které dokážete vidět dokonce vy i já. Jsou to oblačné dévy. To jsou velmi filigránské, jemné, ojedinělé oblačné útvary, které se vzhledem zcela odlišují od jiných oblak. Když jsem byl nedávno na procházce naší nádhernou severoněmeckou krajinou, všiml jsem si náhle jedné takové dévy nad sebou. Jinak, kam pohled sahal - a to je v naší ploché krajině spousta, spousta kilometrů - byla vidět jen kumulová oblaka, a tento oblak jako by mě následoval. Mnohem úžasnější: zatímco vítr vál proti mně a ostatní oblaka putovala za mě dozadu, tento jako by zůstával stát nebo přinejmenším nenásledoval ty ostatní. Nebyl v jiné výši, kde třeba panují jiná vzdušná proudění, neboť v trojrozměrné realitě lze výškové odstupňování oblačných útvarů prostorově odhadnout. Tento oblak zůstával celou dobu nade mnou, zatímco všechna ostatní jinak vypadající oblaka následovala stádo, či lépe řečeno směr větru.
Možná, že máte také takové zkušenosti. A pak možná věříte, že za "vědecky uznávanou" realitou existuje ještě jiná, oduševnělá, stále s láskou dávající příroda.


Jsi tak mladý jako čas, tak starý jako věčnost.

31. ledna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Povznes své vědomí a uvědom si, že tvůj věk nemá hranic. Jsi tak mladý jako čas, tak starý jako věčnost. Žiješ-li plně a slavně v každém přítomném okamžiku, jsi vždy tak mladý jako přítomnost. Stále se znovuzrozuješ v Duchu a v pravdě. Nemůžeš zůstat stát v tomto duchovním životě; vždy je něco nového a vzrušujícího, čemu se lze učit a co lze dělat. Žití ve stavu očekávání tě udržuje stále bdělého a mladého. Když mysl stárne a otupuje se, život ztrácí všechnu jiskru a chuť. Nemůžeš-li pochopit některé nové pravdy svou myslí, ztiš se a povznes své vědomí, napoj se na nekonečné univerzální vědomí a splyň s ním, tedy se Mnou, a budeš schopen porozumět všemu. Udržuj svou mysl bdělou, a nikdy nezestárneš. Zdrojem mládí je tvé vědomí; radost z žití je elixírem života.

Féva 30.1.2012 - Sila lásky, silou svetla, silou vlastného vedomia.

30. ledna 2012 v 23:20 Aktuální novinkyS láskou Féva

Odkaz, obraz sú autorské (c) Féva, je možné ich v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť len nekomerčným spôsobom, za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk


29.1.2012 - Féva : Nová svetelná matrica, ktorá zostúpila na Zem

30. ledna 2012 v 23:17 Aktuální novinky
29.1.2012 - Féva : Nová svetelná matrica, ktorá zostúpila na Zem, rozbehla krištalizáciu vedomia človeka. Planetárne prebiehal celý proces jednotlivými kvadratúrami univerza a to následovne : Systémy Hadonoš, Plejády, Veľká Medvedica a Vodnár. Celý proces naštartoval nové ľudské vedomie jednoty, princípom vedomia srdca, jeho bezpodmienečnej lásky, princípom novej krištalickej Zeme a jej srdca tvoriaceho krištáľ. Jednotným myslením, konaním, v zmysle vzájomnosti, rovnoprávnosti, lásky. Prístupom samého seba, každého jednotlivca, jeho rozkvitajúcim novým vedomím, držiac sa za jeden spoločný povraz ukotvený v srdci. Celý proces, tak ako všetko čo sa na Zemi a v človeku postupujúcimi zmenami odohráva bol a je vedený cez vedomie slnečnej sústavy, čiže kódovaním cez Slnko.Mandala Jemnosť lásky

S láskou Féva

Odkaz, obraz sú autorské (c) Féva, je možné ich v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť len nekomerčným spôsobom, za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk


Nalézáš opravdovou radost v práci, kterou děláš, a v životě, který žiješ?

30. ledna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Nalézáš opravdovou radost v práci, kterou děláš, a v životě, který žiješ? Nalézáš skutečnou hrdost v díle konaném nejen dobře, ale přímo dokonale? Vidíš nerad vše, co je uděláno nedbale a bez nadšení? Je tvé srdce plně zapojeno do všeho, co činíš, a uvědomuješ si skutečnost, že vše děláš pro Mne a Mou čest a slávu, natolik, že tě nemůže uspokojit nic, co není "to pravé"? Tak by to mělo být. Nikdy bys neměl být spokojen s prací konanou bez nadšení a ochoty. Vše, co musí být vykonáno, dělej s radostí a láskou a ať to platí pro vše, co děláš, od nejvšednější práce až po ty životně důležité. Hleď, aby tvůj postoj ve všem, co podnikáš, byl správný, abys do něj vkládal správné vibrace. A navíc shledáš, že máš ze svého konání radost.

Žena, muž, dítě ve Vás, buďte sami sobě andělem

30. ledna 2012 v 0:17 Skutečný mír je uvnitř

Žena, muž, dítě ve Vás, buďte sami sobě andělem

To, že tyto dny jsou plné bolesti a nepříjemných pocitů, je pro mnohé z nás jen znamení. Že je čas jít dál, že je čas opustit mnohé myšlenkové procesy, to jsou ty strachy, které se v nás znovu a znovu vynořují.

Každou vteřinu si musíme hlídat myšlenky a pocity, a i přesto se nám to nedaří, přesto se nenávidíme za to, co jsme udělali/neudělali v minulých letech, dnech, vteřinách, i přesto se nám daří "úspěšně" setrvávat v budoucnosti (tam, kde nám "už konečně" bude dobře, nebo tam, kde nás stihne neštěstí, kterého je potřeba se děsit už nyní). Jediný podstatný a skutečně reálný okamžik je Teď.


Je čas jít dál.

Představte si, že vaše vědomí je malé dítě schoulené v koutě, je vystrašené ze zodpovědnosti, o které mu všichni povídají, nelíbí se samo sobě a pamatuje si jen, jak ho každý okřikuje, jak ho každý podceňuje. A nechápe ta očekávání, která od něj máme... a proč by, vždyť ho nenávidíme za to, že je tak hloupé a malé. Je čas vzít toto dítě do náručí a ruku v ruce kráčet společné budoucnosti. Buďte mu andělem, buďte nyní to vyšší vědomí, buďte pro něj ta světelná bytost,... chovejte se k tomu dítěti tak, jak byste chtěli, aby vás vedlo vaše Vyšší já, buďte Vyšším vědomím svému malému vědomí. Ujistěte to malé vědomí, že ho milujete, i když se mu zrovna nedaří, že stačí být a existovat, abyste ho milovali, že je pro vás důležité, protože skrze něj poznáváte svět z jiného úhlu pohledu a tento úhel pohledu je důležitý, protože jedině tak se dokážeme navzájem pochopit, dokážeme pochopit utrpení druhého a rozlišit v něm to malé vztekající se děcko, co potřebuje pohladit, a vyspělou duši, která vám má co nabídnout...

Buďte sami sobě andělem... To právě vaše malé vědomí vás drží a lomcuje vaším emočním tělem, dejte mu tu pozornost, kterou žádá. Pohlaďte ho svými křídly po uplakané tváři. Řekněte mu, že je úžasné, že dokázalo dojít až sem i přes tu obrovskou bolest...

Nebuďte špatnými rodiči, kteří pro povinnosti zapomínají na své děti, chápejte tyto povinnosti skrze pohled dítěte a pochopíte, jak obludně nesmyslné jsou...


A pak v sobě probuďte ženskou citlivost, která Vám pomůže najít, co je správné a co už je potřeba opustit. Probuďte v sobě mužskou sílu, abyste měli dostatek energie udělat krok dál a tolik odhodlání opustit myšlenky/lidi/místa/činnosti, které Vás drží stále zpět...

Nedostaňme se do stavu, kdy naše liknavost způsobí, že představa, že někde s někým v nějaké činnosti jsem, bude mnohem útrpnější než tomu všemu říct Sbohem... Krůček po krůčku, jako když se prodíte bahnem, tak těžké je dělat povinnosti běžného dne, které pro nás dříve byly přirozeností, bůh ale, milovaní, nedopustí, abychom dělali něco z jiného přesvědčení než čistého. Proto se nám tolik věcí z našich "starých" životů zdá nesmyslných, proto přestáváme lpět na detailech. Jediné, po čem toužíme je svoboda. Svoboda dělat, myslet, cítit...


Milované dítě boží, vše již máš k dispozici a skutečně to nejhorší máš za sebou, doba temna tvé mysli skončila. Slyšíš milovaná. Ve jménu Lásky, ty to dokážeš, vymanit se z hmoty a pochopit svou velikost.

Nemusíš hned vědět, kde máš být, stačí vědět, jak chceš být… a ty to víš - v Lásce a Pravdě, blíže přírodě, s lidmi, se kterými si rozumíš a se kterými si zároveň umíte dát bezpodmínečnou lásku bez nutnosti omezení svobody, kteří ti dovolí být Tebou a budou respektovat vše, co děláš... být mimo nenávist, mimo pomluvy, mimo křik a hluk...


Najít rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií v sobě, najít rovnováhu mezi dáváním a přijímáním.
Rozpoznat, s kterými lidmi a při kterých činnostech nám utíká více energie, než je zdrávo…
Být vždy zaměřeni na to, co chceme, byť bychom si měli být jisti pouze maličkostmi.
Proto já, Anamel, si dávám totální povolení k přijímání vesmírných darů a hojnosti, dovoluji si milovat sebe sama, dávám si svolení k sebelásce... Přijímám své vnitřní dítě, přenádhernou moudrou ženu ve mně a silného statečného muže v jeden celek krásného anděla, který umí svou energií léčit sebe i druhé...Poznání dovršení

29. ledna 2012 v 12:02 Doteky Nového Života

Poznání dovršení

Paprsek světla dopadá na mou hlavu.
Cítím, jak osvěcuje mé nejhlubší tajemství a přináší je na povrch mého vědomí.
Některými z nich nejsem potěšena, ale jiné mě naplňují slávou Pravdy.
Vždy jsem věděla, že zde je více. Muselo to tak být.
Pouze tento život, tato realita, toto vědomí, by nemělo hodnotu, kdyby to nebylo možností.
Toto vědění mě oddělovalo od lidí.
Byla jsem jiná od ostatních.
Nebyl důvod, abych věřila, tak jak jsem věřila.
Nikdo kolem mě mi neříkal o věcech, které jsem já věděla.
Ale uvnitř, ano uvnitř byl pocit.
Když jsem byla malá, byl mým přítelem.
Když jsem byla teenagerkou, byl mou tajnou láskou.
Když jsem čekala dítě, byl mým nenarozeným dítětem.
A když jsem jej potřebovala, byl mým Andělem Strážným.
Vždy byl zde, když jsem byla sama, držel mne za ruku.
Když jsem se bála, ochraňoval mne,
a když jsem byla smutná, utěšoval mne.
Když se nikdo nesmál mému humoru, on se mu smál.
Když nikdo neodpovídal na mou otázku, on na ni odpověděl.
A když mě nikdo nechápal, on mne znal.
Kým byl? Kým byla jeho přítomnost? Co je touto přítomností?
Pouze já ji mohu držet stranou, pokud na ni nevěřím - odejde.
Či když jsem upadla do hlubin emocí, nemohla jsem jej slyšet, nemohla jsem vnímat tuto přítomnost.
Ale hned jak jsem se zotavila,
hned jak jsem opět uvěřila, v sebe, byla tu zpátky.
Mohu naklonit hlavu doprava a odpočinout si na jeho rameni.
Mohu cítiti jeho náruč kolem mne.
Občas cítím, jak mě šimrá na hlavě,
aby uvolnil temné myšlenky, jež se usadily v mé hlavě.
Tedy co to bylo? Co je touto Přítomností?
Byla to pouhá představivost?
Anebo to byla jediná skutečnost/realita a vše ostatní je pouhou iluzí?
Byla ve mně, vedle mě, po mém boku?
Opustila by mne?
Ukázala by mi kdy svou podobu?
Ó, prosím, nechť mi ukáže, jak vypadá!
Nechť vstoupí do mé duše a vezme mne k ní.
Pokud není skutečnou,
pak ani já nejsem skutečná.
Pokud ve skutečnosti opravdu neexistuje,
pak není žádný důvod,
žádná láska.
Musí být skutečnou,
je mým životem,
je mým JÁ.
je částí mne, kterou jsem se ještě nestala.
Je mým dovršením, ucelením,
Božským Doplňkem mne.
Nit, jež uzdraví slzy.
Balzám, jenž uzdraví zranění.
Druhá polovina, jež mne učiní celistvou.
Ale jak bych ji mohla přijmout?
Jak bych mohla ignorovat to, co slyším venku a poslouchám tomu vnitřnímu tichému klidnému hlasu nade vším?
Jak bych si mohla pamatovat, že jsem speciální?
Zasluhuju si to,
já jsem celistvou,
já jsem celek.
Musím,
jednoduše musím.
Ano.
Ano, cítím jeho/její náruč,
jak se proplétá s mou náručí.
Cítím jeho/její chodidla, jak stojí uvnitř mých chodidel,
cítím jeho/její srdce, jak buší uvnitř toho mého,
cítím jeho/její dech uvnitř mé mysli.
Jsem celiství.
Jsme JEDNÍM
společně
v LÁSCE.Osobní svoboda

29. ledna 2012 v 11:35 Jednoduchost života

Osobní svoboda

Je to schopnost svobodně reagovat na přítomný okamžik.

Tajemství štěstí je: CHCI TO, CO MÁM.

Vzdejme se svých tužeb a ulpívání, je to zdroj utrpení.
Veškeré štěstí tkví v mysli.
Abychom dosáhli štěstí, nepotřebujeme měnit sebe, svůj život ani svět.

Změňme to, co říkáme a způsob, jakým se na sebe díváme.

Neposuzujme věci a lidi kolem nás.
Štěstí záleží na našem rozhodnutí být šťastný.

Nezabývejme se, co chceme na sobě a na našem životě změnit, ale přemýšlejme, jací bychom chtěli být.

- buďme vděčni za to, co máme a nemáme
- mějme se rádi takoví, jací jsme
- nebuďme na sebe příliš přísní

Nikdo nám vlastně nic neudělal a proto není komu odpouštět.
Nejdůležitější je odpustit sám sobě. Jsme v naprostém pořádku takoví, jací jsme. Buďme tam, kde jsme a nesnažme se být o krok napřed.

Lidé užívají strachu jako prostředku domestikace druhých. Když nám někdo ukřivdí, ordinujeme si do našeho těla emoční jed. Potom roste strach. Tento jed potom chceme předat druhým ( obviňujeme je, pokořujeme….. ).

Všichni jsme domestikovaná zvířata, neradujeme se ze života. Chceme mít vždycky pravdu ( naučili nás to ) za každou cenu. Máme potřebu si zachovat tvář. Proto vnucujeme svůj způsob myšlení nejen druhým, ale i sobě. Jsme plni emočního jedu.

- nemůžeme však být dokonalí
- z hlediska druhých nebudeme nikdy dokonalí
- nikdy neodpovídáme svým vlastním představám
- pořád hledáme někoho, kdo nás bude trestat, zneužívat
- odsuzujeme se, kritizujeme se
- a tak žijeme v pekle

Jsme ochotni nechat se zneužívat druhými do té míry, do jaké se zneužíváme sami.

Život nám přináší přesně to, co potřebujeme.

První chybu, kterou děláme je, že zakládáme své štěstí na partnerovi. Další chybou je, že dáváme sliby, které nemůžeme splnit.

Celý náš život je sen. Žijeme ve vlastní fantazii a všechno, co o sobě víme, je pravda jen pro nás. Každý má svůj osobní sen o životě a tento sen se liší od snů ostatních lidí. Musíme proto respektovat sny druhých lidí.

Nikdo není zodpovědný za druhou polovinu vztahu ( co si ten druhý myslí a cítí ). Nikoho nemůžeme změnit. Berme druhé takové, jací jsou.

Nestýkejme se s někým, kdo nám nevyhovuje. Každý člověk má právo být tím, čím je. Nebojme se při výběru riskovat, buďme ale vždy upřímní. Nemarněme svůj čas v nevyhovujícím vztahu. Za trochu lásky dovolíme druhým, aby ovládali náš život.

K našemu skutečnému já nás dovede moudrost, nikoli vědomosti.

Vědomosti jsou nástroj komunikace s druhými. Nestaňme se jejich otroky. Jsou to všechna přesvědčení.
Moudrost je svoboda používat rozum a řídit svůj život. Řídíme se tím, co nám říká srdce.

Nakonec budeme jediný střízlivý na párty, kde jsou kolem nás všichni opilí.

Jsme naprogramováni, abychom si myslili, že máme omezení. Ale to, čemu věříme, ovládá náš život. Není možné uniknout z názorového systému. Je to krabice, kterou jsme si vytvořili, v níž jsme. Říkáme, co je v našich možnostech a co ne. A to je naše OMEZENÍ.

www.skola-esoteriky.cz


Jsi připraven přijmout něco nového bez výhrad?

29. ledna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jsi připraven změnit své názory a své myšlení? Jsi připraven přijmout něco nového bez výhrad? Někteří lidé jsou přizpůsobiví a dokáží to s největším klidem, ale jiní mají velké obtíže, které způsobují v jejich životech napětí a stres. Nebo stagnaci, která je téměř stejně špatná. Musíš být odvážný a jít vpřed k novým cestám, k novým a někdy i nezmapovaným, vodám bez jakýchkoliv obav. Já tě doprovázím do těchto nových a neznámých vod a nedopustím, abys utrpěl úraz. Přijmi Mě za svého stálého průvodce a společníka. Nejsi žádán, abys vstupoval do neznámých vod bez svého kormidelníka. Já jsem tvůj kormidelník a nenechám tě nikdy ztroskotat. Zcela Mi důvěřuj. Je-li cesta drsná, ničeho se neobávej; je-li nebezpečná, nebuď znepokojen. Provedu tě tím vším. Ale pamatuj, že se máš odevzdat do Mé vůle a neodporovat.


Splyneš v jedno s celkem života.

28. ledna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Proč se nepokusit naslouchat oněm nepostižitelným zvukům, které můžeš slyšet jen v absolutním ztišení, když se dostaneš do souladu s cestami Ducha? V tomto stavu dokonalého míru se mění celý tvůj život a hluboký vnitřní klid a mír vyzařují z nitra. Splyneš v jedno s celkem života. Budeš se cítit povznesen, inspirován a naplněn jasem, protože celá tvá bytost je naplněna Mým božským světlem. Neporozumíš myslí, ale celým vyšším vědomím a srdcem. Nebudeš už žít sám pro sebe. Tvé já je zcela zapomenuto a tvůj život je jen rozdáváním lásky a službou bližním. Jen tehdy, když dáváš, nacházíš úžasnou vnitřní radost a štěstí, které ti nic a nikdo nemůže vzít. Radost přichází se službou a služba s odevzdáním se. Odevzdej se nyní Mně a Mým službám, a pocítíš svůj růst.

Nastáva obdobie, keď nebudú platiť žiadne zákony a pravidlá.

28. ledna 2012 v 5:18 Vývoj vědomí bytostí

Posolstvo galaktickej federácie 22.1.2012
Nastáva obdobie, keď nebudú platiť žiadne zákony a pravidlá, ktoré ste doteraz používali, nebude platiť ani to čo ste v knihách čítali o tom ako na sebe pracovať ako sa posunúť. Samozrejme, že sa k Vám stále dostane tá kniha a ten film, ktorý Vám doplní ďalšiu skladačku života, ale netreba na tom lipnúť a za každú cenu sa toho držať. Bude platiť iba to čo Vám príde so srdca s intuície s Vášho vlastného logosu, Vašej vlastnej podstaty. Preto je veľmi vhodné odstrániť ľudskú myseľ - ego a započúvať sa do hlasu božskej podstaty Vášho bytia. Všetko čo ku Vám príde je potrebné na Vaše navýšenie a spra covanie všetkého čo spracovať treba. Dnes platí to, ale zajtra to už platiť nemusí. Všetko sa mení veľmi rýchlo preto sa nedržte jednej veci, ale buďte flexibilný ako vesmír, ako radosť nevinného dieťaťa. Stále sa opýtajte svojho vnútra, alebo dajte jednoducho na svoju intuíciu čo Vám vraví Váš pocit. Je to jediná cesta vzostupu nechať sa viesť božskou časticou v srdci. Energie každým dňom stúpajú a bude to tak po celí rok. Je vhodné pracovať na sebe denno - denne odstraňovať staré nánosy nízkych energii a zbavovať sa ich v láske a porozumení. Všetko je krásne a úžasné. Nie sú potrebné obavy ani strachy. Tie odchádzajú tak rýchlo ako im to dovolíte. Preto nečakajte a neváhajte ani sekundu s tým čo pravé teraz cítite. Ak to boli. Prečo to boli? Pochopiť dať do lásky a odovzdať do svetla, jednoduché a prosté tak ako celí vesmír všetko je jednoduché. Žiadne komplikácie neexistujú, myseľ sa to snaží komplikovať a v tom tkvie Vaša úloha ako rýchlo ste to schopný spracovať a dať do lásky a dôvery. Áno dôvera, dôvera a dôvera. Dôvera v seba ako stvoriteľa, dôvera v seba ako božskú bytosť svetla na zemi. Upusťte od starých vzorcov a dogiem, ktoré ste celí život brali za svoje. Neplatia, neplatí už skoro nič čo nerezonuje s láskou. Preto ak chcete žiť v láske, pokoji , miery a harmónii, nechajte sa viesť srdcom, svojim vlastným srdcom. Vypočujte si názor druhých, veľa krát Vám vedomie pravé cez nich poradí, ale dajte aj tak na svoju intuíciu, spojte sa so svojou božskou časticou so svojim vyšším "JA" a načúvajte v tichu mysle. Odstraňujte všetky myšlienky, postupne a s láskou. Pomôcky sú tu k tomu, aby ste ich používali a zjednodušovali si svoju cestu. Ste úžasný, krásny a silný, stúpate každým dňom a meníte seba aj ostatných. Buďte silný, silný v srdci silný v láske a dôvere. Dôverujte si ako si stvoriteľ dôveruje, že všetko je tak ako má byť. Všetko ma svoj vyšší zmysel. Vypnite telku, zahoďte noviny pozerajte len do svojej duše do svojho srdca čo Vám vraví a ako Vám pomáha každučkou časticou. Navedie Vás na ďalší krok, ktorý tre ba urobiť. Jeden deň sa cítime fajn a na druhý je to o trošku "horšie" prečo to tak je? Zbavovali sme sa dnes nízkych vibrácií, ak nie tak to urobiť hneď a uvidíte ako sa budete cítiť, ako ľahúčko a jednoducho to všetko ide. Pár minút a je to preč, všetko ťažké a temné odišlo. Ostala iba láska v srdci, pokoj v duši a dôvera v mysli. To je to čo treba nič viac. Nechať sa viesť a pomáhať.
Objímame Vás s láskou, radosťou a šťastím galaktická federácia.
Zdroj: dostalla jsem e -mailem


Poselství matky Země od bohyně Kuan Yin

28. ledna 2012 v 5:15 Vývoj vědomí bytostí

Poselství matky Země od bohyně Kuan Yin
Uveřejnil(a) Láďa
Pátek, 27 Leden 2012 17:14
Přijato prostřednictvím Natalie Glasson 15.1.2012

Moje milost a láska k vám proudí z každé vibrace, která sdružuje a tvoří mou bytost. Jsem bohyně Kuan Yin, předstupuji před vás jako výraz pro ženskou vibraci Stvořitelova srdce, které je nositelem síly, jemnosti a něhy. Je to mé poslání předstoupit dnes před vás a sdílet s vámi důležitou moudrost a být vám k službám v tomto nejposvátnějším čase. Říkám vám, že láska přichází, láska je již zde a je zde stále, ale to, co přichází je projevením a lidským provedením lásky. S každým dnem, kdy pokračujete ve své existenci na Zemi, povznášíte vibrace lásky. Láska, která by v tomto okamžiku měla zaměstnávat vaši mysl, zaujímá více prostoru a násobí myšlenky, které každým dnem rostou a sílí. Nechceme po vás, abyste pohnuli horami, abyste se obětovali ve jménu lásky nebo ve jménu Stvořitele, jednoduše po vás chceme, abyste se naplnili láskou. Respektujete dostatečně své tělo, abyste mu dovolili vibrovat jako láska? Ctíte dostatečně svou duši, abyste rozvinuli svou pozornost více než předtím, abyste se ujistili, že se více vašich myšlenek soustřeďuje na lásku?

Láska vystupuje z jádra matky Země do půdy v podobě bublin. Právě v tomto okamžiku láska stoupá do atmosféry. Je to nový pohyb, ke kterému na Zemi dochází. Noviny a zpravodajské stanice nebudou pokrývat tento pohyb v pozemské aktivitě, ale je to událost, na kterou si musí dávat člověk pozor. Neviděli jsme takové bubliny lásky stoupající skrze půdu po mnoho životů na Zemi. Jde o velký a úžasný projev, který symbolizuje, že láska se začíná projevovat. Tyto bubliny lásky se projevují skrze půdu Země, což znamená, že láska je transformována do hutnějších vibrací a energie.Během několika málo měsíců budou bubliny lásky pokračovat ve svém pohybu a vy budete moci sami sobě dovolit otevřít se této posvátné lásce. Je třeba pouze propojit své srdce s matkou Zemí a poprosit, aby láska mohla proudit do vašeho bytí. Požádejte své tělo a aurické pole, aby absorbovaly milující energii proudící skrze půdu do vaší atmosféry. Dochází k tomu po celém světě, láska se projevuje tiše a nehlučně. Dovolte sami sobě čerpat z těchto milujících energií, které přecházejí do fyzické vibrace a dimenze, jde o pouhý začátek manifestace lásky. Přechodné stadium pohybu od roku 2011 do 2012 dovoluje lidstvu jako celku, nechat za sebou mnohé karmické energie a tak prožívat větší otevřenost. Země sama o sobě zažívá nové oproštění se od blokád a je schopna filtrovat lásku od matky Země do atmosféry a lidské reality.

Protože se bubliny lásky tvoří a stoupají skrze Zemi a do Země, každé osobě na Zemi se dostává božského probuzení. Matka Země je nemůže pro vás všechny učinit čistší, pokud jde o váš účel a poslání na této Zemi právě v tomto okamžiku. Matka Země existuje v míru a radosti, otevírá svou srdeční čakru a dovoluje proudit čisté lásce. Tato láska je láska, kterou dává lidstvo matce Zemi po více než tisíce let. Matka Země po vás nechce, abyste jí přestali posílat svou energii lásky a léčení, ale doširoka otevírá své srdce, vrací ji zpět lidstvu, a přitom vyjadřuje více než kdy jindy před tím.

Její poselství pro vás je, žít v této době v míru a v radosti, dovolit své srdeční čakře široce se otevřít. Dávejte sami sobě i světu všechnu lásku, která byla dána vám v průběhu mnoha vašich životů rodinou průvodců na vnitřních pláních. Už nemusíte držet v sobě všechnu tu lásku, která vám byla v minulosti poskytnuta, ale jednoduše jí dovolte proudit. Matka Země si přeje, abyste poznali, že život, čímž se rozumí vibrace vašeho bytí a vaše zkušenosti, nemusí být napjaté nebo těžké. Můžete existovat v energii lásky, která umožní, aby vše bylo v pořádku. Matka Země vám přeje, abyste poznali, že otevření vaší srdeční čakry více než jste si kdy dříve dovolili, bude působit jako vaše ochrana, jako světlo, které vás povede a jako vaše sladění se vším co je.Přeje si, aby mnozí z vás zvýšili svou citlivost k Zemi. Proto vás žádá a nabádá k tomu, abyste vstřebali tyto bubliny lásky, které proudí z její srdeční čakry. Pocítí-li každý obyvatel na Zemi větší naladění na matku Zemi, potom se přírodní katastrofy a dramatické přírodní posuny stanou záležitostmi minulosti.Budou-li lidé citliví k matce Zemi, potom se mohou začít pohybovat spolu s ní, pohlcovat všechny stresy nebo kazy z energetických posunů do svého vlastního bytí, aby byly snadno rozptýleny nebo přirozenou cestou rozptýlily vyvrcholení energetických posunů prostřednictvím meditace nebo praktikami zaměřenými na řízení vědomí.

Toto je velmi důležité a posvátné poselství od matky Země, která už déle nechce pracovat sama, ale společně s lidstvem, teď je ta chvíle vybudovat jednotu, kterou si přeje zažít každá duše.

Když přemýšlíme o jednotě, sjednoceném vědomí nebo o integraci energie, často věříme, že se jedná o nebeský stav, kdy jsme plně sjednoceni se Stvořitelem. Často je jednota spojena s propojením sebe sama se Stvořitelem, zatímco propojení sebe sama se Zemí se zdá být pro vytvoření jednoty méně pravděpodobné. Chci vám říci, že sjednocení vaší energie s matkou Zemí vám umožní porozumět vaší energii a realitě jasněji než kdy dříve. Stvořitel je stále s vámi, spojen s energií matky Země. Matka Země je pozemským zástupcem Stvořitele, vy jste obyvateli Země, vy se budete sjednocovat na hlubší úrovni se Stvořitelem, pokud nejprve spojíte své energie a práci v jedno s matkou Zemí, stanete se esencí matky Země ve svém fyzickém těle. Je to matka Země, která povede lidstvo při přechodu Země během příštích několika měsíců a i v budoucnu. Země se dramaticky energeticky mění a matka Země potřebuje vaši pomoc při ukotvování energií skrze vás, a přitom má být uvolněno, vyjádřeno nebo rozeseto prostřednictvím vašeho tvořivého bytí i sdílení energií. Budete-li blíže spolupracovat s matkou Zemí, budete schopni pomoci Stvořitelově vůli, která se projevuje z matky Země do vaší vlastní reality a kolektivní reality lidstva. Chci se s vámi také podělit o to, že v tomto čase, kdy láska jemně a něžně bublá do půdy Země, se toto může stát příčinou uvolnění emocí u mnohých lidí. Je dobře, že dochází k tomuto emocionálnímu uvolnění, protože mnoho duší čekalo na tuto dobu na Zemi, kde mohou odhalit svou pravdu, kráčet po nové stezce, která vede k duši, lásce, radosti a Stvořiteli. Dosažení tohoto bodu signalizuje významný počin, mnoho lidí může s vděčností zažít emocionální uvolnění, vyčistit všechny staré energie nebo prostě jen pocítit, že skrze své uvolnění otevírají energie lidstva. Toto emocionální uvolnění bude znamenat probuzení a otevření se. Vzpomínám si na bytí ve fyzickém zakletí, kdy člověk naříká, po té se cítí mnohem čistější a jasnější ve své mysli, těle a duši. Někteří lidé mohou pocítit podobné emocionální uvolnění, zatímco jiní si mohou uvědomovat, že jejich emoce se pozvedají nebo cítí potřebu odstranit emoce. To všechno je naprosto v pořádku v této době vaší vývojové zkratky nezbytné pro potvrzení toho, že se před vámi formuje jasná a nádherná milující stezka.

Buďte si svých emocí v této době vědomi, a naučte se poznávat, jestli pocházejí od vás nebo zda jste dosáhli procesu uvolnění od Země. Chci se s vámi podělit o invokaci, která mi dovolí pracovat s vašimi emocemi a podporovat vás v tomto čase růstu,

"Bohyně Kuan Yin, prosím, aby se tvá milost, radost a láska přenesly na mé bytí a propojily naše srdce v jedno. Bohyně Kuan Yin, prosím, pracuj s mým energetickým systémem a aurickým polem a odstraň nebo rozpusť všechny nepotřebné emoce, ať už vyrostly z mých zkušeností nebo je uvolňuji v zastoupení matky Země. Ať světle modrý, růžový a světle fialový paprsek projde mým bytím a pomůže mi ve zvládání mých emocí, ať dovolí každé emoci vystoupit z čisté lásky v mém bytí. Bohyně Kuan Yin, prosím pomáhej mi jak je to vhodné a provázeno vůlí Stvořitele. Zvětši mou lásku a na oplátku si přeji pomáhat ve zvyšování tvých milujících vibrací, tak abychom mohli splynout a existovat spolu v lásce. Ať se tak stane."

A další na uvolnění lidských emocí ze Země,

"Bohyně Kuan Yin, prosím, pracuj s matkou Zemí a pomáhej při rozptylování všech emocí, které mají být uvolněny nebo odstraněny v současnosti z energetické sítě a systémů Země pro pomoci vývoji. Prosím svou monádu a svou duši, aby pracovala s matkou Zemí a bohyní Kuan Yin při podpoře tohoto procesu rozptylování stagnujících nebo vrcholících emocí, při koupání všech bytostí a světa v lásce. Děkuji ti."

Poselství matky Země je v této době extrémně důležité.

  • Soustřeďte se co nejvíce na lásku, soustřeďte se na vybudování vibrací lásky ve svém bytí
  • Soustřeďte se na otevření své srdeční čakry co nejvíce s každým dnem
  • vstřebávejte a přijímejte bubliny lásky, které nyní proudí skrze půdu a pevné základy Země
  • Sjednoťte svou srdeční čakru s matkou Zemí a nabídněte se k službám matce Zemi
  • Koncentrujte se na stvoření jednoty s matkou Zemí, abyste se také stali nositeli esence matky Země ve svém nitru
  • držte se záměru a soustřeďte se na to, že se stanete citlivými na potřeby a energetické posuny matky Země, abyste mohli pomáhat a podporovat jakékoliv energetické posuny, ke kterým může v současnosti nebo budoucnosti dojít

Vytvořila jsem invokaci, abych vám pomohla a podpořila vás při dosažení požadavků matky Země.
"Milovaná matko Země, obracím se k tobě jako k sobě rovné, jako k mé sjednocené energii a dokonalému aspektu mého bytí. Jsme jedním, spojeni v energii Stvořitele v tomto současném okamžiku. Oceňuji, respektuji a miluji tě, děkuji ti za tvou neustávající podporu a lásku, kterou jsi mi vždy poskytovala.

Jsem zde, abych tě miloval/a, otevírám své srdce dokořán a zapouštím dokonalou esenci matky Země do svého bytí. Sjednocuji naše srdeční čakry do jediné a prosím bohyni Kuan Yin a Stvořitele, aby vyčistili naše srdeční čakry, znásobili lásku, kterou v sobě máme, zvláště jsme-li sjednoceni v jedno.

Slibuji tobě, své duši a Stvořiteli, že zajistím, aby každá myšlenka, kterou stvořím, byla milující myšlenkou, Slibuji, že zakotvím Stvořitelovu lásku do svého bytí a ozářím ji nadšením a radostí. Děkuji své vlastní existenci na Zemi, prosím, abych byl/a neustále spojen/a s láskou, kterou projevuješ skrze své stále otevřené srdce. Matko Země, přeji si s tebou spolupracovat, dovol mi stát se citlivější ke tvým potřebám, dovol mi více si uvědomovat tvé vedení, abych tě mohl/a podporovat ve tvém poslání na Zemi. Jsem zde jako tvůj společník, matko Země, má láska je navždy s tebou. Ať se léčení a láska projevuje s lehkostí a dokonalostí mezi námi a pro celý svět. Děkuji ti."

Srdeční čakra matky Země je do široka otevřená, protože lidstvo je nyní připraveno plně rozevřít svou vlastní srdeční čakru.

V roce 2012 dovolte lásce, aby byla vaší silou, dovolte lásce být silou Země.

Připomenutí lásky od matky Země přichází ke každému s potvrzením toho, že od 12. 12. 2012 Stvořitel znásobí vaše bytí. Okolo 21. 12. 2012 toto znásobení dosáhne svého vrcholu, a dovolí znásobení všeho toho, co jste. Teď je načase, abyste si uvědomili, co chcete, aby Stvořitel znásobil, a uložili to do svého bytí a reality. 21. 12. 2012 přinese kompletnější znásobení, které umožní každému člověku kráčet po Zemi kupředu v lásce, pokud je láska tím, co si zvolí.

Já jsem zde jako vaše milující sestra a duchovní matka,

Navždy v lásce, mír s vámi,

Jsem bohyně Kuan Yin

© Natalie Glasson, http://www.omna.org/Home.html

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Iva M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Féva 27.1.2012 - Načítavanie času jednoty - cieľ láska.

27. ledna 2012 v 21:57 Myšlenka Nového dne

27.1.2012 - Féva : Uvedomujete si, cítite to, akí sme úžasní? Každý, každučičký zvlášť. To je jedno, či niekto toho robí viac, niekto menej, alebo sa niekomu zdá, že len čaká. Nie je to tak, všetci sme rovnako dôležití a pritom sa držíme za ruky a tvoríme jednu vzdúvajúcu sa gigantickú tsunami. My deti Slovenska, odkiaľ povstáva nová sila, vracia sa ľudská láska. Krištalizuje nová Zem, nová Gaia. A verte, že touto svojou úžasnou energiou svetla zaplavíme celú planétu, celú Zem. My svetielka. Vyzerajúce krehko, zápasiace celý dlhý vek s nepochopením, nevedomosťou. Ale nikto z tej nechápajúcej strany netušil, aká sila v nás drieme a že prejav nehy, jemnosti a bezbrehej lásky, nie je prejavom slabosti. Milujem ... objímam Vás, deti svetla.
V sekcii Féva je vložený dnešný odkaz - Načítavanie času jednoty - cieľ láska. V gal0rii Féva sú vložené tri strany kódov s popisom.


S láskou Féva

Odkaz, obraz sú autorské (c) Féva, je možné ich v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť len nekomerčným spôsobom, za podmienky uvedenia aktívneho odkazu http://www.anjelska.sk

Jsi malinkým světem sám v sobě.

27. ledna 2012 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Uvědomuješ si, že to, co děláš, jak žiješ a jak myslíš, může buď pomáhat, nebo být na překážku situaci ve světě? Přestaň být nadále vtahován do víru zmatku a nepořádku, ničení a pustošení a začni se hned teď soustřeďovat na divy a krásy světa kolem sebe. Vzdávej za vše díky. Žehnej všem duším, s nimiž se stýkáš. Odmítej vidět to nejhorší v lidech, ve věcech či v podmínkách a hledej vždy to nejlepší. To však neznamená být jako pštros, který schovává svou hlavu do písku a odmítá čelit skutečnostem světa. Znamená to prostě hledat a soustřeďovat se na to opravdu nejlepší ve všem a v každém. Jsi malinkým světem sám v sobě. Jsou-li právě zde, hluboko uvnitř tvého malého světa, mír, harmonie, láska a porozumění, budou se odrážet do vnějšího světa všude kolem tebe. Až to budeš umět, začneš pomáhat veškeré situaci ve světě.

Féva 26.1.2012 - odkaz pre bytosti jednotlivých planetárnych systémov

27. ledna 2012 v 1:08 Aktuální novinky

Fotografie: http://www.hujerovi.cz

Féva

Féva 26.1.2012 - odkaz pre bytosti jednotlivých planetárnych systémov


Vedomie Krista tvoriace vedomie jednoty je energiou lásky. Energiou, ktorá prechádzala tým istým, čím prechádzate Vy, ktorí ste vyslancami iných svetov vo sfére tretej dimenzie. Aby ste z krajnosti do krajnosti rôznych situácií, utápajúc sa v hmotnej realite, pochopili tento svet. Pretože on je záverečným svetom hmoty a súčasne i hladín pochybností, ktoré sú súčasťou polaritnej sféry.


Je to ponáranie a vynáranie sa pod hladinu a nad hladinu hmotnej reality. Je najťažšie zvládnuteľnou dimenziou. Svojím rastom cez trojrozmerný časopriestor, tápajúc, hľadajúc, pomáhajúc druhým rásť, vnímate každý jeho detail. Učením detí Zeme - učiac sa sami iným, neznámym zemským pravidlám. Aby ste v závere cestou späť našli bod, ktorým sa budete vracať do svojho pôvodného domova. Je to sen aj skutočnosť. Snením sa vraciate späť a udržiavate svoju hviezdnu frekvenciu, aby ste fyzičnom zvládli svoje poslanie. Vy nesnívate, Vy bdiete a posúvate sa postupnosťou zmien človeka i Zeme k jednotlivým bodom vzostupu a súčasne Vášho vracania sa do svojich pôvodných domovov. Vašej planéty, či novej Zeme. Tam, kam kto patrí svojím vedomím multidimenzionality.

Ste súčasne tu aj tam. A to neustále. Či si to uvedomujete, alebo nie. Nachádzate sa tak akoby v určitom medzipriestore dvoch realít. Jedni menej, druhí viac - podľa "objemnosti" svojho poslania. A táto skutočnosť je pre Vás najťažšia. Aby ste ľahšie zvládali všetky situácie trojdimenzionálnej reality, je pre Vás mimoriadne dôležité Vaše dýchanie. Neustále vedome dýchať. Dych - hlboký nádych - hlboký výdych. Hlbokým dychom sa reguluje centrálna nervová sústava a Vy si týmto spôsobom udržiavate uvoľnenie aj vo chvíľach zvýšeného napätia.

S láskou Féva

Odkaz, obraz sú autorské (c) Féva, je možné ich v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť len nekomerčným spôsobom, za podmienky uvedenia aktívneho odkazu http://www.anjelska.sk

„Koniec“ je len začiatkom nového cyklu.

27. ledna 2012 v 0:03 Doteky Nového Života

SaLuSa, 20. január, 2012

Správy o významnosti roku 2012 sa šíria, ale pretože Májsky kalendár končí 21. decembra, tak si to niektorí ľudia nešťastne vysvetľujú ako koniec sveta. To samozrejme vyvoláva medzi Vami strach, ale cítime, že prostredníctvom správ na Internete bude čoskoro pochopené, že "koniec" je len začiatkom nového cyklu. Je to skutočne udalosť, ktorá bude priťahovať veľa pozornosti, ale všetko Vám bude jasne vysvetlené, keď sa s Vami otvorene stretneme. Medzičasom môžu Pracovníci Svetla vysvetľovať proces Vzostupu tým, ktorí boli dezinformovaní, alebo mylne pochopili jeho dôležitosť. Ako si viete predstaviť, keď sa udalosti začnú odohrávať a médiá budú oslobodené od cenzúry a kontroly, sloboda prejavu sa vráti a bude pravdivo šírená médiami.
Prekvapujúco, napriek veľkej diskusii a množstvu dôkazov subjekt UFO ešte stále nie je mnohými ľudmi akceptovaný. Odhalenie prinesie koniec všetkým pochybnostiam a spraví náš kontakt s Vami úplnou samozrejmosťou. Spravili sme všetko preto, aby sme bez veľkého nátlaku vytvorili pravý obraz Galaktickej Federácie a sme presvedčení, že sme v tom boli veľmi úspešní. Nech sa urobí čokoľvek na dokázanie existencie UFO a inteligencie skrývajúcej sa za ním, vždy tu budú ľudia, ktorí to nebudú chcieť akceptovať. Avšak keď sa naša prítomnosť medzi Vami bude brať ako bežná vec pochybujeme, že mnohí, ak vôbec nejakí ľudia budú naďalej pochybovať.
Práve teraz sa toho veľa deje a my čakáme na vyvrcholenie finančnej krízy v Európe, aby sme mohli implementovať nový systém, ktorý bol akceptovaný väčšinou krajín. Naša prítomnosť zaručí, že naši spojenci dostanú potrebnú podporu na uskutočnenie nevyhnutných zmien. V rovnakom čase sú Temní tlačení do kúta, čo nám umožní navždy zablokovať ich aktivity. Odstránenie Iluminátov bude historický úspech a zoberie im to schopnosť spôsobovať ďalšie ťažkosti, čo je na poprednom mieste na našom zozname. Môžme len dodať, že sú to veľmi jemne vyvážené a delikátne úlohy, ktoré stále vyžadujú trpezlivosť. Ako vždy, sústreďte sa na výsledok ktorý si želáte a nepoľavujte v koncentrácii.
Už sa približujete ku koncu mesiaca a veľa z Vás si uvedomí, že čas sa stále zrýchľuje. Je to pre Vás zvláštna skúsenosť a môže sa zdať, že nebudete mať dostatok času dokončiť všetku tú prácu. Objavia sa tiež zvláštne symptómy vyplývajúce z telesných zmien, ktoré budete spracovávať a budú zahrňovať aj emocionálne výkyvy. Avšak tieto by mali byť len krátkodobé, hlavne pre tých čo už vedia čo majú očakávať. Mnoho z Vás bude unavených a primeraný odpočinok je veľmi dôležitý, ak máte normálne fungovať. Tiež ste si už mohli všimnúť ako sa zmenila Vaša obľuba rôznych vecí a ak premýšľate nad dôvodom prečo, môžte tiež zistiť, že ste priťahovaní k takému jedlu, hudbe, literatúre a ostatnému, čo uspokojuje Vaše vyššie vibrácie. Keď boli nižšie nezáležalo na tom, ale teraz hľadáte všetko čo je jemné a čisté.
Všetky skúsenosti budú plniť Vašu túžbu po postupe a ste viac zodpovední za to, aké môžu byť a máte ich viac pod kontrolou. Boli časy kedy Váš život nedával veľký zmysel a jednoducho ste plávali s prúdom bez akéhokoľvek smeru. Teraz ste sa ujali vedenia a máte jednoznačné predstavy čo chcete a ako sa tam dostať. My a Vaši Radcovia Vás budeme kryť a v prípade potreby pomoc nikdy nie je ďaleko. Avšak nemôžete mať všetko čo chcete a musí to zapadať do Vášho životného plánu, ktorý má prioritu. Podľa pocitu ako Váš život napreduje, by ste mali vedieť či Vás napĺňa. Pamätajte, že niektorí sa mohli rozhodnúť prejsť traumatickými zážitkami, ktoré sú rovnako dôležité ako akékoľvek iné.
Dokonca aj keď ste prijali život, ktorý bol naplánovaný vo veľkom bohatstve a všetkom komforte ktorý môže zabezpečiť, stále môže prinášať lekcie pre Vašu evolúciu. Niekedy môže bohatstvo byť na príťaž a veľkou zodpovednosťou a dokonca môže vytvoriť lakomosť a sebeckosť. Tiež je nositeľom moci, ktorá bola úspešne využívaná temnými Silami na ovládanie ľudí, ktorí im slúžili a financovali ich nelegálne operácie. Toto bohatstvo bolo vypátrané a keďže väčšina z neho bola získaná podvodom, bude navrátené ľuďom. Už nebude dlho trvať keď sa v tejto súvislosti dozviete o zmenách. To isté bude platiť aj pre krajiny, ktorých bohatstvo im bolo vzaté a bude vrátené právoplatným vlastníkom. Zistíte, že akonáhle budú tieto operácie dokončené, bude tu viac ako dostatok aby všetci mohli prosperovať. Bude to ďalším krokom na ceste k rovnosti a deleniu bohatstva tak, aby všetci mali z toho úžitok.
Tento rok rýchlo ubehne a veľmi rýchlo Vás posunie dopredu, takže budete pozdvihnutí na úroveň, ktorú ste už mali dosiahnuť nebyť premyslených zásahov Iluminátov. Potom budete rovnako rýchlo postupovať na ešte vyššie úrovne, ktoré Vás usadia v 5 dimenzii. Zmeny budú najviac vítané a pripravia Vás na to, že budete Galaktickými Bytosťami, čo je Vaším osudom. Rozdiel medzi tým kým ste dnes a akými Bytosťami sa stanete bude fantastický. Teraz je pre Vás ťažké si predstaviť aké to je mať vyššiu úroveň vedomia. Dokonca už teraz viete o niečo viac ako pred 20 rokmi. Mnohí z Vás vnímajú dôkazy týchto zmien, ktoré budú pokračovať a bude im napomáhať množstvo silných energií, ktoré sú posielané na Zem.
Som SaLuSa zo Síria a Drahí musím povedať, že bez ohľadu na to akú mate predstavu o spôsobe nastolenia prichádzajúcich zmien, mnohé je na Vás a na úrovniach Svetla, ktoré projektujete okolo seba. Veľmi dôležitý je aj Váš silný zámer nárokovať si svoje práva a uistiť sa, že tí ktorí Vás zastupujú sú poctiví a pracujú vo Váš prospech a dobro. Už bolo povedané, že uprednostňujeme aby ste to boli vy, kto dosiahne ciele vedúce k Vzostupu. Neznamená to, že naša milujúca pomoc bude zastavená a sme vždy pripravení pomôcť Vám keď to bude potrebné a budeme sa podieľať na práci, ktorá musí byť spravená. Sme Jedným v službách Vám a Bohu a naša Láska je stále s Vami.
Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Preložili Martin a Danica
www.galacticchannelings.com
zaradené v Salusa


Poselství, Plné uvědomění

26. ledna 2012 v 23:46 Vývoj vědomí bytostí

Dovoluji se k Vám - drazí - obrátit s ,,poselstvím,, sledujícím ,,PLNÉ UVĚDOMĚNÍ ,,toho,,čím v našem věčném Bytí prochází VĚDOMÍ ,,syna člověka,,po datech 28.10. a 11.11.2011...
K 28.10. loňského roku byl završen ,,cykl Mayského kalendáře,,. To jest všeobecně známý fakt. Toto ZAVRŠENÍ přineslo ,,stanutí v evolučním toku,, NA SAMOTNÉM VRCHOLU devítistupňové pyramidy.Je známo,že Egyptské pyramidy (i pyramidy jiných končin světa) měly PRÁVĚ TENTO POSLEDNÍ STUPEŇ - vrchol z JINÉHO MATERIÁLU,než byly ostatní části pyramidy....Proč tomu tak bylo? - Odpověď je na snadě......
Cesta evoluce VĚDOMÍ Syna člověka probíhala vzestupně skrze ,,stěny pyramidy,,= symbolizující jednotlivé ,,živly,, tj. síly odstředivosti,dostředivosti,pohybu a rovnováhy....Jde vlastně o POLARITY jednotlivých zvěrokruhových znamení.Čili lze říci,že po celou dobu vývoje VĚDOMÍ na planetě Zemi,byly ve hře ,,učedníci,,- výše uvedení,skze které se Syn člověk vyvíjel ke svému SKUTEČNÉMU - ODVĚKÉMU POTENCIÁLU - a to: k Božství. ,,TENTO,, do nás ze své vůle Božský Otec vložil jako ,,BOŽSKOU JISKRU,,. ANO,,,Cesta pyramidou,, za pomoci zkoušek v POLARITÁCH - živlech,zvěrokruhových znameních, i jednotlivých čaker skrze které jsme se učili k datu 28.10. 2011 ,,SKONČILA,,! Přišel dlouho očekávaný okamžik nejen pro planetu Zemi, Syna člověka, ale i pro celý vesmír - TUTO JEDNOTNOU - NEDÍLNOU ,,BYTOST EXISTENCE,,.Dřívější ,dění,, lze vnímat jako ,,cestu skrze JEDNOTLIVÉ PAPRSKY,, které byly nutné pro
to,aby se VĚDOMÍ člověka naučilo tu kterou POTŘEBNOU ,,lekci,, - pro postup výše - k PRAVDĚ SVĚTLA. Každým životem jsme - jako vesmírné buňky pracovali - vedeni zvěrokruhem - jeho znameními a planetárními ,,vládci,, k tomu, abychom se dostali BLÍŽE ,,STŘEDU,,. NYNÍ však nasal okamžik VÝSTUPU NA VRCHOL - což odpovídá zároveň STŘEDU ZVĚROKRUHU - jeho ,,13,,.BODU - ,,BODU MISTROVSKÉMU,,! Zde končí polarity -,,učedníci,, - živly - dokonce i barevné spektrum ,,DUHY,, barev našich čaker...TOTO VŠE je nahrazeno ,,JEDNOTOU STŘEDU,,= B Í L Ý M SVĚTLEM! ..Jde o Božský Tvůrčí Potenciál,jenž do nás náš Božský Otec vložil dle Biblického: ,,Bůh stvořil člověka k Obrazu svému,,....Nyní my - jeho DĚTI máme možnost z TÉTO KVALITY TVOŘIT A ZÁROVEŇ JI PLNĚ SDÍLET S CELOU EXISTENCÍ. Člověk,přijme-li ze své SVOBODNÉ vůle uvedené, stává se NEJHLUBŠÍ PRAVDOU A PŘIROZENOSTÍ ,, SVATÉHO GRÁLU,, - číše,naplněné VŠEOBSAHUJÍCÍ ,,PRÁZDNOTOU,, - obsahuje veškerý tvůrčí potenciál univerza. ANO, TO JE KVALITA ,,B Í L É H O - BOŽSKÉHO ,, SVĚTLA...
Již není potřeba ,,jeho rozkladu,, na jednotlivé ,,paprsky,, a v nich ODLOUČENÉHO bytí. Nastoupila,, JEDNOTA STŘEDU,, a člověk se OSVOBOZUJE od jednotlivých ,,rolí,,. Stává se toliko,,pozorovatelm,, Božské Tvůrčí hry s vlastními Božskými tvůrčími schopnostmi...
..... a právě výše zmíněné jest odpovědí na to, proč byl vždy VRCHOL pyramid utvářen z naprosto odlišného materiálu než celá samotná stavba...Jde o symboliku: DOSAŽENÍ BOŽSKÉHO...
Nyní nastupuje NOVÁ epocha VĚDOMÍ Syna člověka v Bytí. Je to kvalita plně odpovídající výrazu: ,,JÁ JSEM,, v ,,TADY A TEĎ,,.... ANO - ZCELA VĚDOMĚ se stáváme VŠÍM! Vědomím stromů,zvířat,minerálů,Matky Země,vesmíru - CELÉ EXIISTENCE...ano,takovýto potenciál má nyní k dispozici Syn - člověk skrze Kristovské vědomí - NIČÍM NEPODMÍNĚNÉ LÁSKY - skrze ,,BÍLÉ SVĚTLO V NÁS,,. Zároveň však nastupuje s tímto ,,darem,, obrovská ZODPOVĚDNOST za každou myšlenku a emoci, neboť VĚDOMÍ již ,,VÍ,, že kvalita těchto předurčuje TVŮRČÍ ODRAZ v univerzu.Proto ,,mistři STŘEDU,, spíše doporučují ,,nemyslet,, a neprojevovat ,,rušivé emoce,, Praví: ,,nejlépe je dlít v samotném STŘEDU svého srdce v bezpodmínečné lásce...a velmi dobře ví,proč takto ,,dí,, .
Přišel tedy ,,NOVÝ ČAS,, - ČAS SVOBODY v našem bytí SE ZODPOVĚDNOSTÍ VŮČI CELKU - VŮČI VŠEM ,,BUŇKÁM,, JEDNOTNÉHO ORGANISMU UNIVERZA a tím ,,logicky,, i vůči SOBĚ SAMÝM. Platí zde plně ,,MILUJ BLIŽNÍHO SVÉHO JAKO SEBE SAMÉHO,, . Nyní již můžeme zcela jasně pochopit toto Biblické rčení.Ze ,,tmy,, jsme vstoupili do ,,světla,, - a světlo BÍLÉ je NOVOU cestou - cestou ,,STŘEDU,, - branou ,,Bílého slona,,. Ten,kdo v této věčné pravdě stane a bude v ní ukotven,nalezl Pravé štěstí - věčnou ,,blaženost,, v Božském Bytí. Lehce pak odolá ,,polárním svodům,,(projevům) světa sil,jenž mají zájem na roztříštěnosti,oddělování,kastování,straníkování,... ale především OVLÁDÁNÍ. Jde o síly ,,temna,,které více,či méně vědomě si snaží udržet svůj potenciál moci a z toho důvodu se snaží lidské vědomí ,,infikovat,, všemožnými katastrofickými scénáři,strachy,stresy ...- aby lidstvo po
Nebývalo v oddělenosti od ,,ZDROJE,,- SVOBODY a PRAVDY v nás...Toto je skrytý záměr ,,temných sil,,- snaha,aby člověk nadále zůstal u ,,malého já,, a vibračně živil tyto ,,stíny minulosti,. Tito temní a šediví se SAMI BOJÍ,že člověk v sobě najde a otevře ,,pandořinu skříňku,, STŘEDU - svého ,,VYŠŠÍHO JÁ,,! Oni ví,že by to byl a SKUTEČNĚ JE JEJICH KONEC!...
Pro člověka přichází opravdová SVOBODA BYTÍ - VE SVĚTLE ,,BÍLÉ PRAVDY,, NOVÉHO-ZLATÉHO VĚKU VODNÁŘSKÉHO... Nyní je volba na každém z nás jakou cestu sobě - své DUŠI a SRDCI vybere. Zda cestu PRAVDY a SVOBODY - či cestu ,,malosti,, a zotročování.... To je nyní na každém z nás - v NAŠÍ SVOBODNÉ VOLBĚ - ,,sestřičky a bráškové,,...
z celého srdce přeji MNOHO SVOBODNÝCH - mnoho těch,jenž jsou schopni odložit své ,,závislosti,,v jakých-koliv podobách...
AŤ SVĚTLO BÍLÉ VÁM - NÁM VŠEM JASNĚ SVÍTÍ.....
V LÁSCE A ÚCTĚ
,,bráška,, - Jaromír

P.S. Již jsem pochopil,proč od mládí tolik miluji ,,BÍLÝ,, sníh. Vločky ,,sextilů lásky,, se TIŠE snáší k Matce Zemi. Zde SPOJUJÍ SE v ,,oceán JEDNOTY,, - BÍLÉ VŠELÁSKY...(Venuše - sextil lásky seSPOJUJE do ,,oktávy vyšší,,- Neptunské VŠELÁSKY)....Na zemi je pak VŠE BÍLÉ, bez barev a jednotlivých ,,odstínů,,... je ,,jen,, JEDNOTA ,,zaoblených,hladivých tvarů...
-úžasná MOUDROST přírody k nám promlouvající - není-liž Pravda?

Zdroj: www.cestyksobe.cz


VDĚČNOST...

26. ledna 2012 v 22:50 Skutečný mír je uvnitř

VDĚČNOST...

V dnešní, pro někoho těžké době, lidé zapomněli na význam slova vděčnost... Málo kdo, je dnes za něco vděčný... Především za život samotný. A to je moc škoda. Měli bychom denně děkovat a cítit vděčnost za náš život, za to že jsme zdraví či relativně zdraví a nebo i nemocní, protože každá nemoc je pro nás výzva a ukazatel, že jdeme doslova blbě, či že jsme něco ve svém životě dosti jaksi "pohnojili". A vede nás to tak následně k uvědomění si smyslu života a především k vděčnosti za něj a za ostatní dary, kterým se nám dostává... a zároveň nás to vede také k odpuštění. Odpuštění je vedle vděčnosti moc důležité. Dokud neodpustíme svým blízkým i vzdáleným, neposuneme se na své cestě dál, budeme si blokovat energii kolem nás a především ve svém těle... z čehož pak mnohdy může vyvstat ona nemoc. A především také musíme v prvé řadě odpustit sami sobě a z nepříjemností či prohrešků se poučit a následně poděkovat, protože to pro nás vše jsou cenné lekce a zkoušky, které nás a vývoj naší duše posouvají v před. Jak rychle či jestli vůbec, to záleží na tom, jestli jsme schopni otevřít naše srdce a odpouštět a být za vše, co se nám v životě děje a co nás potkává, vděčni. I sebemenší konflikty a nepříjemnosti bychom měli ostatním odpustit a popřát jim s Láskou mnoho štěstí na jejich cestě.

Lidé nejsou zlí, lidé jsou jen ve většině případech ještě nevědomí. A proto bychom jim měli s trpělivostí odpouštět a pomáhat, stávat se vědomými a Lásky plnějšími...
V mnoha případech, když Vám někdo ublíží a raní Vás, je dobré asertivně, ale s Láskou a zdrženi se emocí, svůj postoj k tomu a stanovisko vysvětlit a v pravdě, a Lásce obhájit... Následně ale dotyčnému odpustit. Pokud neodpustíme a stále vůči druhému cítíme dotčení, v horším případě zlost a vztek či zášť... ovládají nás naše emoce a my si tím blokujeme energie v těle... A jsme lapeni do sítě energie negativní, která dokáže nadělat pěknou paseku a ještě přivodit negativní karmu. Proto je dobré všechny konflity a nedorozumění vždy v klidu vyřešit, probrat a popovídat si o nich, hezky z očí do očí a od srdce k srdci... Negativní energie se pak rozpustí. Zvláště, když pak ke všem našim činostem, setkáním a konverzacím přistupujeme s Láskou a otevřeným sdrcem pro druhé. Odpouštět je proto velice důležité, neb nás to jinak velice brzdí a blokuje. Odpusťte své rodině, svým přátelům, svým minulým a současným partnerům a pošlete jim Láskyplnou myšlenku a omluvu. To samé se sebou samými. Odpusťte si a omluvte se sami sobě, nikdo není bez chyb. Chybovat je lidské, odpouštět je Božské ;) Poděkujte sami sobě za to že jste a že jste právě tam kde jste. Náhody neexistují a nic nás nepotkává náhodně... naopak nás to všechno učí a když vše v pravdě a Lásce zvládneme... rosteme a jdeme dál... Poděkujte Božství v sobě, za to že tu teď jste a můžete se radovat ze žití samotného... :)Buďte za to vděční. Radujte se z každého nového dne, co Vám zase hezkého přinese... Co přinese záleží na Vašich myšlenkách, budou-li pozitivní, plné Lásky a víry... den bude krásný i přes různé na první pohled nezdary. Vše špatné, je vždy k něčemu dobré a tak na to také musíte nahlížet ;) Budou-li Vaše myšlenky negativní... Váš den a život, budou opravdu stát za ..... ;) My sami jsme tady na zemi herci, ale zároveň a hlavně režiséry toho všeho... Jestli náš život bude drama, komedie, psycho, krimi, či pohádka a lovestory... to záleží jen a jen na nás, jaký přístup k životu a sami k sobě zaujmeme, co si připustíme a co si ve své mysli stvoříme.

A jak říkal už pan Buddha: "Jsme to, co si myslíme. Vše z toho, co jsme, vzniká s našimi myšlenkami. Myšlenkami tvoříme svět.";)

Pozitivní myšlení má obrovskou sílu a kouzelný dar ;) Kdo tento dar objeví a začne využívat, jeho život se jako mávnutím kouzelného proutku, začne stávat pohádkou ;) K tomu všemu je ale ještě zapotřebí pár kouzelných ingredienci, kterými je Láska, víra, naděje, pokora, odpuštění a vděčnost ;)

K tomu všemu, co nás posilňuje a utváří, slouží naše životní zkušenosti. Ať špatné či dobré, ve finále přijdeme časem na to, že vždy byly dobré a vždy nás měly posunout... vše nás neustále jen Láskyplně učí... :)

Mé cesty po Indii mě přivedly k tomu, být s pokorou vděčná doslova za každičký den a radovat se z maličkostí. Když jste najednou tak daleko, v naprosto jiné zemi a kultuře, zvláště v zemi jako je Indie, která je nádherná, ale současně i velmi krutá a kde vidíte dennodenně na ulici lidskou bídu, utrpení a zoufalství..., které si říkáte, že nemůže být v jednadvacátém století snad možné... :( Ucítíte najednou obrovský vděk za svůj život, za svou rodinu a za své přátelé... a i sousedy... a vlastně, za všechny kolem Vás. A uvědomíte si, jak my si tady v té naší zemi vlastně žijeme dobře... Ano, člověk stále nadává na politiku, jak všichni kradou a lžou a podvádí se.. atd atd. Ale ve finále můžeme být moc vděčni, za to, že žijeme, tam kde žijeme... Jsme svobodná země, kde mají ženy a muži stejná prává (ne jako v mnoha arabských zemích, kde je žena podřízena a mnohdy ponížena muži, bez své vlastní svobody a lidské hodnoty...), máme tu "alespoň nějaký" právní, zdravotní a sociální systém, můžeme jít do obchodu a vybrat si, co si koupíme k jídlu a teče nám tu pitná voda z kohoutku... máme tu dobré klimatické podmínky a plodnou zem, na které nám roste potrava... Co víc, si můžeme přát??
Dále už je to vše na nás... jaký postoj mi k našemu životu zaujmeme a hlavně jaký postoj zaujmeme k lidem okolo nás. Když budeme mít ve svém srdci Lásku a budem své bližní milovat, jako sebe sama... náš svět kolem nás pak bude mnohem krásnější. My sami máme tu moc, stvořit si ho krásnějším... Ale člověk na to vše přes dnešní shon, starosti a negace ve zprávách a všude okolo, zapomíná... Zapomíná na lidi kolem sebe a na vztahy s nimi a na Lásku samotnou o kterou je ve všech podobách třeba pečovat a hýčkat... Vše je to hlavně o vztazích a o Lásce.. o radování se, sdílení, milování (se) a odpouštění... A nikdy nevíme, jak dlouho tady naši blízcí budou a koho jednou budeme potřebovat... Málokdy někomu vyjádříme vděčnost, za to, že tu ten člověk je a mnohdy, že je tu právě pro nás... Natož abychom mu vyjádřili svou Lásku... Bereme to vše jako samozřejmost a málo se ze svého života s vděkem radujeme. A to je moc škoda, protože přes to všecho, pak zapomínáme vidět krásu stvoření a smyslu celého našeho života.
Já sama osobně si někdy připadám jako blázen... :D Ke štěstí mi stačí opravdu málo a raduji se z každého nového rána... a hlavně jsem neustále za to vše... za vše... vděčná. Jsem vděčná za pitnou vodu z kohoutku, za střechu nad hlavou a peřinu... za slunce a jeho hřejivé paprsky... za jaro, že začíná růst tráva a vše se zelená a ožívá... vše se znovu rodí a voní... :) Je to úžasný, pozorovat ten koloběh života, co se zimou odchází a s jarem krásného zase přichází... Moc ráda se dívám na lidi kolem sebe, mám ráda jejich oči a úsměvy... a zvláště, když jsou lidé zamilovaní, co jim jde z očí a ze srdce za energii... Všimli jste si toho někdy? ;) To je kouzlo, panečku! :)) Moc ráda nenápadně pozoruji zamilované muže, jak se jim najednou změní pohled a oni jsou celý rozněžnělí a dojatě a s vděkem hledí na svou partnerku... a ona s láskou a oddaností na ně... Miluju tu energii zamilovaných lidí, která z nich jde a kterou kolem sebe šíří... Miluju smích a radost mých přátel a mé rodiny... pohled a přitulení svého pejska... Jsou to všechno táák krásné dary, které nás potkávají, že mi to přijde až neskutečné, jak je ten svět krásně vymyšlený a stvořený... Jsem za to vše moc vděčná :) Každý den děkuji Bohu za to, že mě vede tou správnou cestou, opatruje mě, vždy pozvedne a pohladí, když klopýtám a že je tu s námi... s každým z nás, v našich srdcích... Jen škoda, že lidé na něj zapomněli... a zapomněli na vděčnost... na vděčnost zázraku stvoření a moci Být, učit se, radovat, sdílet se, milovat a pomáhat... pomáhat onomu Božství v nás... vždyť jsme jedna rodina a jedna Jednota... :) Vše je jedna energie - Láska :)
Když člověk cítí vděčnost a děkuje za vše, co mu život a Bůh přináší a uvědomuje si tím současně ty krásné dary... spojuje se zároveň v tomto okamžiku s onou Božskou energií ve svém srdci a dává této energii možnost krásně proudit, růst a očišťovat tak naši mysl a naše srdce, které se tak zároveň více a více otevírá... Čím více otevřené srdce bude, tím více dalších srdcí může do sebe přijmout... Až jednou přijde na to, že má ve svém srdci celý svět a celý Vesmír... a dojde tak k všeobjímající Lásce... k Bohu:))

Proto buďme vděčni a děkujme za každičký okamžik našeho života a radujme se, sdílejme se a milujme se! ;)) Žijme v Teď a Tady, odpouštějme a hlavně buďme vědomě a s pokorou vděční za krásu života a stvoření... a milování ;))) ♥ ॐ
Léčivá síla Lásky

Zdroj : Tento článek mi přišel e-mailem