Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Celým vesmírem proudí posvátné síly vznešeného původu!

29. prosince 2011 v 21:16 |  Doteky Nového Života

aktuálně: Celým vesmírem proudí posvátné síly vznešeného původu!


(První proudy posvátných sil dosahují Zemi již večer 28.prosince. 29.12. vrcholí a končí k večeru 30.12.)Přichází znovu každoročně se opakující vesmírová událost, jež má svůj počátek ve vznešených úrovních tohoto Stvoření.

Vyslechněte o čem hovoří.

Máme za sebou adventní dobu. Dobu čekání na narození Spasitele-lásku Boží, jež vzala na sebe tělo a putovala mezi námi. Ano mezi námi- možná mnozí z nás byli tehdy na zemi a slyšeli Jeho slova plná míru, laskavosti a někteří i přísná, požadující slova ke změně sebe sama.

A tak advent - nebo-li doba čekání, kolem mnohých prošla, aniž by se jich vnitřně nějak dotkla. A přeci aby člověk mohl poznat a přijmout do sebe pravou čistou lásku Boží, musí prožít vnitřní proměnu a očištění. Ve změně sebe sama tak, že v něm "starý člověk" musí odejít a místo něj nastupuje nový vnitřně očištěný člověk.

Slavnost Růže nebo-li Slavnost Zářící hvězdy, je den kdy do celého Stvoření proudí z Pravěčné Boží říše - Boží láska.

Ne náhodou mnich, který dostal za úkol zjistit narození Ježíše umístnil den jeho narození právě do období současných vánoc. Přehlédneme-li toto, vidíme, jak byl blízko této převeliké Slavnosti, slavící se nejen na této malé Zemi nýbrž v celém Stvoření.

Dne 29.12. každého roku proudí z posvátných výšin Hradu Grálu do celého Stvoření vznešené proudy Boží lásky. Hrad Grálu jež se ční vysoko na rájem lidských duchů, vysoko ve světlých výšinách, v sobě chová posvátnou síň a v ní... Svatý Grál... věčný příslib Boží lásky k udržení života ve Stvoření. V tomto čase zjevuje se nad posvátnou nádobou Svatá holubice a síně okolo jsou naplněny lahodnou vůní těch nejvoňavějších jemných růží. Hrad Grálu je v tuto dobu přenádherně vyzdoben a připraven k přijetí převeliké milosti.

Teprve hluboko pod tímto Hradem je Ráj lidských duchů. Místo, kde je doma každý lidský duch. Zde lidští duchové prožívají celistvě v posvátném otevření tuto velikou Slavnost, jež přichází ze Světla. Vznešení lidští duchové, jež jako světlí rytíři a čisté panny, přijímají tato záření Boží lásky, předávají je dále dolů do pozdějšího Stvoření, až se postupně dostávají až sem k nám na tuto zemi - s láskou předané nádherné proudy Světla.

A po vzoru světlých výšin je teď na každém člověku, aby tuto všeobjímající lásku dokázal v otevření do sebe přijmout a potom ji předávat dále.

Jen se na chvilku zastavte, rozhlédněte se kolem sebe, všichni tvorové, zvířata, rostliny, příroda - prostě vše kolem člověka očekává od něj, jakožto tvora duchovního, že jim tuto sílu také předá...

Kde se ale zapomněl dnešní člověk se svým "lidstvím". Snad nebudou čekat marně...

A tak je na každém z Vás co víte o tomto vzácném dni, abyste také v posvátném otevření, tuto sílu Světla a Lásky do sebe přijali a v požehnání dále předali. Co přijmete v tento den, z toho budete po celý rok čerpat, abyste všem přinesli Světlo a Lásku. Ne však tu změkčilou lásku, která nepřináší pravé požehnání, ale tu pravou, co prospívá. Neboť pravá láska je to, co druhému opravdu prospívá. A láska je i vidět chyby druhých a pomáhat jim je překonávat. A nedívat se na bezpráví bez činu.

To co může světu skutečně prospět, je právě "pravá láska". Tedy nepromeškejme již ani jediný okamžik, vždyť i celá příroda se připravuje. Kdo je pozorný, může vidět, jak se vše v přírodě 28.12. k večeru ztiší a očekává následující den. Mnohdy v tento den 29.12. je při západu slunce růžová obloha, jakoby nám chtěla něco říci.

Niterně se otevřít a přijímat může však člověk jen v pokorné prosbě vzhůru ke Světlu a díku. Čtení posvátných knih a posvátné naladění je také neméně důležité. I chvíle o samotě v otevření ku Světlu a Bohu uprostřed přírody... Každý ať hledá, co jemu prospívá a jemu pomáhá při otevírání se vznešeným a posvátným proudům. Zatímco 24.12. ustanovili lidé, tak den 29.12. je den přílivu Boží lásky do Stvoření opakující se každoročně pro posilu všeho ve Stvoření. Kdo ví, snad je to i den kdy se Ježíš skutečně narodil na této zemi.

J.M.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama