Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion Poselství pro týden 26.9. - 2.10. 2011

26. září 2011 v 23:13 |  Vývoj vědomí bytostí


Mistr Hilarion Poselství pro týden 26.9. - 2.10. 2011
Uveřejnil(a) Lenka
Pondělí, 26 Září 2011 19:27
Milovaní Pracovníci Světla.
Nyní nastal čas, abyste se o sebe starali, a také naslouchali vnitřním sdělením, která vám dává na vědomí vaše fyzické tělo. S přílivem intenzivních vyšších energií posledních několika dnů, mnoho z vás shledává, že spí mnohem více hodin než dříve. Tímto způsobem vaše tělo sjednocuje energie a také umožňuje, aby se vnitřně odehrála transformace. Každý z vás se stává vzorem Nového Lidského operačního systému, a jako takoví jste stanuli v čele tohoto postupu.
Tělesná cvičení, která byste měli provádět během tohoto období, včetně protahování svalů, šlach a vazů, a provádění hlubokých nádechů, vám bude pomáhat udržet se ve vyváženém stavu energie, které skrze vás proudí. Věnujte se zdravým dietním zvykům a pijte velké množství čisté vody, neboť v těchto chvílích je to nezbytné! Mnoho z vás se zabralo do svých denních aktivit natolik, že zapomínáte svému tělu poskytnout velmi důležitou hydrataci a tělesná cvičení, jež jsou velmi potřebná k tomu, aby jste mohli projít s větším klidem a odpuštěním změnami, které se momentálně odehrávají. Tím, že si budete nejen pamatovat, ale i provádět těchto pár jednoduchých kroků, váš strach a úzkost mnohonásobně umenší.

Nanejvýš důležité je však neustále udržovat své myšlenky v rovnováze, jelikož toto období narůstajících energií bude rychleji projevovat to, nač soustřeďujete svou pozornost. Pokud se nacházíte v procesu uvolňování negativních emocí z vašich vnitřních hlubin, je nezbytné, abyste se rychle zásobili tím, čím byste udrželi svou formu, tedy několika pozitivními a mocnými rozhodnutími, afirmacemi či záměry. Pamatujte, že jste propojeni s Božstvím, a to vám stále bude pomáhat udržovat směr.

Rovněž Země pokračuje ve svém rozpínání a přesunu jejích tektonických desek a i nadále budou probíhat povrchové změny. Vše je ve stavu neustálého posunu, změny a aktivity. Nehybnost již neexistuje, vyjma postupu uvnitř vás samých a tento vnitřní klid, coby denní cvičení, je nesmírně důležitým darem, jímž se sami obdarováváte. A je tedy naprosto zásadní, abyste zůstali ve svém středu, uvnitř vaší vlastní niterné podstaty, v průběhu následujících dnů až do konce tohoto roku a v roce příštím.

Během zásahu vzestupných frekvencí v zemské atmosféře si začnete všímat pozitivních změn, které proběhnou v rámci vaší tělesné transformace, když se úžasné vědomí světlosti stane normou askvělý pocit zdraví začne nahrazovat pocity napětí a úzkosti, které mezi vámi v minulosti převládaly. Tyto pocity teď přinesou úlevu, a souběžně s pozvedáváním energie lidského vědomí, začne být více patrných mnoho jasných znamení pokojné přeměny.

Jsou to vzrušující a odvážné časy pro všechny a všechno na celé Zemi a mnoho dobrého bylo již vykonáno. Nicméně, vaše mass média takovéto zprávy nevysílají, tudíž většina Lidstva si oněch skutků ani není vědoma. Hodně z vás se právě teď rozvzpomíná na své Božské kořeny a dary, které přinášíte, a jež zaujímají vaše místa na celé Zemi, aby vám v nadcházejícím období byla co nejvíce k užitku. Sjednocené úsilí přináší mocné výsledky. My každému z vás i nadále během těchto změn pomáháme a chválíme vaši neustálou snahu o ukotvení co nejvíce Světla na Zemi.
Do příštího týdne…

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff
Z www.therainbowscribe.com pro www.vzostup.sk přeložil Karel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama