Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Jednota s Bohem

24. září 2011 v 16:33 |  Jednoduchost života

Jednota s Bohem

Mějte stále před sebou vizi dokonalosti, harmonie a krásy a spatřujte ji ve všem a v každém.

Ať Láska vybublává zevnitř a rozlévá se jako voda. Nikoho nediskriminujte, neboť všichni jste Moji, Všichni jste jedna rodina.


Univerzální Láska začíná uvnitř každého jedince a dobývá si cestu ven. Když to každý jedinec pozná a nechá Lásku volně proudit, dojde na světě k velkým změnám, neboť právě Láska mění veškerou nenávist, žárlivost, závist, kritiku, chtivost. Toto jsou vlastnosti, které jsou příčinou války, ničení a smrti.


Láska vytváří život, život věčný, život v hojnosti a přináší s ním mír a radost a skutečné trvalé štěstí a spokojenost a především jednotu a jedinost. Přijměte svou Jedinost s veškerým životem, přijměte svou Jedinost se Mnou.


Neuhýbejte před tím s pocitem, že nejste hodni přijmout tuto Jedinost.Právě tento pocit bezcennosti vás odděluje ode mě, vašeho Stvořitele. Proto se o lidech příliš dlouho říkalo, že jsou bídní hříšníci a nestojí za to, aby ke Mně chodili a hovořili semnou. Proto se ode Mne příliš dlouho oddělovali, až Mě přestali znát úplně , nevědí už , že Já jsem v nich, blíže než dýchání, blíže než ruce a nohy, že jsem zde a čekám, až Mě nechají v sobě pracovat.
Zbavte se navždy všech těchto falešných předsudků a falešných představ o Mně. Já jsem Láska, Já jsem v každém z vás. "JSEM, KTERÝ JSEM."S radostí a v úžasu přijměte naši Jedinost a buďte stejně dokonalí, jako jsem dokonalí Já. Přijměte ji jako malé dítě a neplýtvejte časem a energií snažíce se analyzovat ji a zatěžovat tím svou mysl.


Pokud se budete snažit přistupovat k tomuto nádhernému životu rozumově, budete marnit čas ve snaze vyzkoušet mnoho bludných cest, takže se vám nepodaří vidět, jak je to jednoduché. Přestaňte si je dělat složité.


Pokud jste sešli z cesty a ztratili jste se, vraťte se na přímou a úzkou cestičku, která vede přímo ke Mně a zde Mě najdete. Budu čekat hluboko uvnitř vás.


Ti, kdo mají oči, nechť se dívají na zraky a jednoduchost tohoto života, který jim nabízím a nechť jej přijmou s opravdovou radostí a díkuvzdáním.


Cožpak jsem vám neřekl, že Mé Království přišlo, že se plní má vůle - že nové nebe a nová země jsou zde právě nyní, že všechny Mé dobré a dokonalé dary jsou vaše, že jsme Jedno?


Otevřete prostě své Srdce a mysl a přijměte to vše a sjednoťte se se vším, co se uskutečňuje a rozvíjejte se, a rozvíjejte se. Vše probíhá velmi, velmi dobře.

Z knihy Spiritualita Findhornu Eileen Caddy
Tento text může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi odkazy http://www.slunecnikvet-anna.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama