Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


PROJEV MÉ VŮLE, ANEB JAK MĚNIT STÁVAJÍCÍ

29. června 2011 v 0:24 |  Jednoduchost života


PROJEV MÉ VŮLE, ANEB JAK MĚNIT STÁVAJÍCÍ
Dnes jsem dostal skvělý nápad poradit vám lidem, jak změnit stávající struktury starého nefunkčního řádu. Vždy, když vzniká něco nového, ať na úrovni lidského, nebo zvířecího vědomí, je prvotní chaos. Všemu velkému, všem velikým objevům předchází destrukce. Jen nejste-li spokojeni se stávajícím a rozboříte staré, může na tomto místě vzniknout cosi nového. Tak se i vaše společnost dostává k totálnímu kolapsu řádu. Mocenské struktury zemí světa nedokážou potlačit svobodně vzrůstající vůli člověka. Již nestačí potírat zlo vojenskými prostředky. Protože ti, co tak činí, škodí sami sobě.
Demokracie je především dialog. Schopnost slyšet obsah sdělení druhého a na základě dohody najít kompromis. Moc je síla, síla je moc, když je něčeho moc, pak vzniká nemoc. Nemoc je NE MOC. Každá věta obsahuje i řešení. Pokud něčeho není moc, není ani nemoc. Můžete chtít prosadit svoji pravdu za každou cenu, ale již jsme si vysvětlili, že vaše pravda není mojí pravdou. Jiné zákony platí v zemi, která leží u moře, a jiné v zemi, která je obklopena pískem.
Jak vzniká moc?
A teď mám na mysli vládní moc. Pár jedinců se domluví, opatří si dostatek moci, ve vašem světě moc = peníze a za peníze si koupí vaši loajalitu. Takže když peníze zbavíte jejich moci, zbavili jste se i své závislosti.
Co potřebuje člověk k životu? Napište si dlouhý seznam toho, co potřebujete k životu. Máte?
Tak a teď vyškrtejte vše, co vás naplňuje radostí. Teď vše, kdy máte pocit, že strádáte. Teď vše, co si nemůžete schovat do kapsy. A co vám zbylo?
Měla by zbýt - láska, voda, sluneční svit a potrava. Víc opravdu nepotřebujete. Přestaňte vytvářet zbytečnosti, které vás prodejní řetězce nutí kupovat. Vyměňte se sousedem službu za službu a zaměřte se jen na to, co je pro život důležité. Poptávka vytváří spotřebu.
Vaše mysl dokáže zázraky. Představíte-li si vaši zahradu plnou rozkvetlých květin, ptáků a včel - budete je mít. Představíte-li si silnice bez aut, kde se můžete prohánět na koních - můžete je mít. Jako mávnutím kouzelného proutku začnou z vaší ulice mizet auta, přibývat stromy. Jen pracujte. Pracujte s láskou pro blaho všech. Pak najednou zase pochopíte, že to je jen a jen vaše rozhodnutí. Proč má vaše rodina čtyři auta? Vždyť se ani nevidíte. Jedním autem můžete svézt i souseda. Proč on je věčně spokojený, usměvavý a vy jste uštvaný a nešťastný? Bude vám vyprávět, jak nemá práci, a tak se odstěhoval na chatu, chalupu - ven z města. A najednou zjistil, že je daleko soběstačnější, než býval. To není návrat zpět do doby kamenné. To je návrat k původním hodnotám harmonie. Jen rezonuje-li harmonie vědomí se stvořením, můžete vytvářet zázraky.
I vámi formulovaná věta: "Prosím, neumím najít lepší řešení, děkuji ti, že vše zařídíš ku prospěchu všech zúčastněných", vnese do vašeho života zázraky.
Lidé dnešní doby často hledají odpověď na otázku: "Co dál? Jak mám vlastně žít? Stále pracuji a přesto mi zůstává tak málo času na radost, děti, hru, lásku". Stále naplňujete kolotoč chtění, tohle musím, potřebuji, nemám, dostanu… Ale jen uvědoměním si opravdových hodnot získáte to, co marně hledáte. Klid. Klid, lásku, porozumění, harmonii. Jemnou vibraci zastavení. Jen když ztišíte svoji mysl (musím, chci, mám…), přijde ticho. Prapůvodní esence, základ jednoty. Dualita vznikla až oddělením lidí od původního záměru. Abych poznal opak, vytvořil jsem dualitu.
Člověk dnešní doby má k dispozici vše, co vytvořil, včetně mých projektů a plánů. Jen hlukem arogance, jen nárůstem ega odstranil harmonii. Neváží si ničeho, co je v souladu s božským. Původní vzkaz Ježíšův byl - prozřete. Jak umím já, může umět každý. Neváhal obětovat lásku k lidem, aby naplnil mé přání. Z vašeho hlediska byl údajně umučen na kříži. Z mé lásky vzešel a ke mně se vrátil. Jako každý z vás, kdo připustí moji existenci, může poznat návrat k Jednotě Bytí.
Absolutno je absolutní. Světy, které vás rozdělují, světy odlišností vnímání jsou jen nástrojem pro tvoření v lásce.
Každý z mých pomocníků dostal nelehký úkol. Ač neviděl a nevěděl, měl tvořit. Je to velmi obtížné. Obzvláště mysl člověka ráda přijímá jen vjemy, které může potvrdit pěti smysly - hmatem, čichem, zrakem, sluchem a chutí. Na nejdůležitější smysl - intuici - se jaksi pozapomíná.
Jsem. Já Jsem. Jsem dokonalost božího království. Není jiného nade mne a Já rozhoduji o stavu věcí příštích. Nevyroste květina na kraji pole, pokud k tomu nedám požehnání. Nevyroste člověk ve své velikosti, pokud nedostane mé požehnání.
Jděte a opět tvořte v lásce a s láskou. Vše, co na zemi najdete, jsem vám svěřil do rukou. Ne k ničení, ale k životu v harmonii a lásce. Jen ten, kdo život ztratí, aby druhého zachránil, jen ten je hoden mého jména. Neboť všichni jedno jsou/jsme. Dám vám ještě jednu šanci.
Pomni člověče: "Blahoslavený budiž ten, kdo neviděl a přesto uvěřil." Vaše srdce je stvořeno pro lásku, jedině láska smí rozhodovat ve věci života a smrti. Nikdo jiný. Láska se nyní vrátila na planetu Zemi, aby mi pomohla v nelehké době planetárního přeskupování. Zemi jste připravili k zániku. Natolik jste dokázali zničit její přirozené schopnosti regenerace, že jde do souboje nebeských titánů velmi oslabena. To, co může Matce Zemi, vaší Matce Zemi pomoci, je uvědomění si souvislostí sepětí jednoho s druhým a každého s každým. Děje-li se bezpráví tady a teď jednomu z vás, děje se to samé mnohonásobně zvětšené i nedaleko od vás.
Vězte, že síla lásky je nejvyšší silou vesmírného pohybu. Jestliže kdokoliv na planetě Zemi dá život za lásku, mnohonásobně násobí sílu lásky zde. Duše, které v době válečných konfliktů umíraly a odcházely z vašeho bytí - se nyní ve velkém vracejí, aby vám pomohly překonat strach z neznámého. Celé řady generací provázené strachem z hrůz válečného utrpení (hlad, mor, znásilňování...) nyní přicházejí očistit zlo stvořené strachem z bolesti, utrpení - z nepochopení.
Nyní více než kdy dříve otevřete svá srdce a objímejte, radujte se, smějte se a milujte… Milujte své bližní, ale i rostliny, stromy, ptáky, hvězdy. Milujte vnitřním zrakem a intuicí. Poezie života vás obklopuje. Vaše fantazie dokáže mnohem víc než tupě sledovat televizní obrazovky. Vytvářejte svět, ve kterém můžete žít v lásce a harmonii. Jen jednota všeho se vším vám pomůže zvětšit prostor, který teď tolik potřebujete. Jen vzájemná láska, ne vzájemné utrpení, vás vrátí k jednotě. Dualita je překonána. Nyní nastává ten správný čas pro každého z vás, abyste uchopili krásu svého bytí a vydali se s úsměvem zpět k Bohu.
Zlo se pokusí zneužít duchovních nauk a touhy lidí po nich a po poznání, aby lidi dále ovládalo. Navlékne se do Ježíšova kabátu, ale uvnitř bude tma a touha ovládat dál. Stane se tak ve chvíli, kdy lidé budou již přesyceni a zklamáni materiálními touhami.
Jen láska a Já můžeme změnit stvořené. Jen láska a Já můžeme změnit stávající. Jen láska a Já dosáhneme plného kosmického vědomí v jednom jediném okamžiku.
Tento okamžik rozhodne o vašem osudu. Tento okamžik je důležitým mezníkem vývoje planety Země. Tento okamžik rozhodne o osudu každého z vás bez výjimky. Není vám dána možnost volby.

Vzhledem ke zkušenostem z galaktických projevů všehomíra jsme převzali odpovědnost za dílo svého Tvoření.
Není vina a trest. V našich podmínkách nic takového neexistuje. Pro nás vše, co bylo stvořeno a je spjato s planetou Zemí, má stejnou hodnotu. Blíží se den, kdy rozhodneme, co a jak dál. Blíží se den, kdy naše rozhodnutí pocítí každý z vás. Jedině Láska může rozhodovat o životě a smrti. Jedině Láska zná hranice, které lidská duše nedokáže překročit. Jedině Láska ví, jak dojít naplnění a jednoty s otcem Bohem.
Ještě ve svých srdcích nic necítíte?
Ještě stále trváte na žebříčcích hodnot, které vaše společnost nastavila jako jediné správné? Ještě pořád jste ochotni obětovat sebe sama pro výdělek druhých? Ještě vám nestačily zkušenosti z dob minulých? Ještě každý z vás netouží po radosti a lásce?
Tak zapojte srdce, probuďte intuici, vzpomeňte si, odkud přicházíte... A že vás tu je - z mnoha planet i galaxií.
S přibývajícím se zrychlením otáčení vaší zemské osy, se začnou přitahovat vibračně stejní jedinci. Začnete objevovat "známé a příbuzné" ze "svých" galaxií. Několik hvězd, několik planetárních systémů sem na zemi vyslalo své zástupce. Ti všichni se začnou rozpomínat. V okamžiku, který určím Já sám, budete vědět, jaký byl váš původní záměr, když jste souhlasili s odchodem na planetu Zemi.
V jednom jediném okamžiku síla lásky probudí vaše vědomí společného úkolu tak, abyste dokázali zapojit to nejlepší, co je ve vás ukryto. Jen pomocí aktivace všech vědomí najednou dokážeme probudit sílu nutnou k přechodu na novou dimenzi bytí. Jste požehnanými lidmi nového národa. Jste nyní vědoucími plamínky nové doby. Každý z vás, kdo čte obsah a rozumí srdcem, je "ten vyvolený". Je vás mnoho, proto předávejte má sdělení ostatním.
Vibrace provázející nyní vaše konání je přesně určována a směrována do míst, kde jsou oči, co vidí, uši, co slyší, a srdce, které cítí…
Jsem s vámi.
MYŠLENKA A REALITA
Svými myšlenkami tvoříte svoji realitu. Připustíte-li nedostatek základních potravin - bude nedostatek potravin. Proč u vás prší a soused přes ulici má zahrádku suchou? Kdo z vás řekl "a nezaprší a nezaprší"? Skutečnost vaší reality může být tvořena silou vaší myšlenky. Může a nemusí. Záleží na síle, s jakou je záměr vytvořen.
Spánek, usínání, vaše představy, sny, lucidní snění, pohyb v čase a prostoru…
Jistě zajímavá témata. Ach, jak je mysl úžasná. Co rozmanitých forem a stále nevidíte konce. Je to stejné.
Když se díváte na rozkvetlou louku, nenapadne vás říct: "určitě znám všechny květiny". Neexistuje žádná, se kterou jsem se dosud nepotkal. Tak i vaše sny, představy - jsou součástí dalších nekonečných spletitostí nereálného bytí. Pro projevené existují jasná pravidla. Pokud nejsou dodržena, zůstává snění sněním a realita realitou.
Ano, duch, duše a tělo jedno jsou a pak ještě spousta dalších maličkostí musí dokonalosti nebeského tvoření předcházet.

KDE A JAK VZNIKÁ NEMOC
Ve slově nemoc je slovní hříčka - Ne moc.
Je-li něčeho moc, vzniká nerovnováha. Nerovnováha tekutin, šťáv, hlenu, slizu…
Všechny systémy léčení se zaobírají tím, jak ulevit od bolesti. Pokud jste pozorně četli celou knihu, pak víte, že bolest (strach, nenávist) je pouze opačná (nižší vibrace) síly (lásky, porozumění). Bolest vám říká - zastav, člověče. Odpočiň a dopřej sluchu své duši.
Kde se přepínáš, jaká část tvého těla není v rovnováze? Co potřebuješ změnit, aby ses opět vrátil k harmonii?
Ale jak můžete slyšet svoji duši, když popíráte lásku. Popíráte Boha.
Každá buňka vašeho těla zná kód zdraví, i ta sebemenší částice zná kód zdraví. To co potřebuje - je impuls.
Nejúčinnějším lékem i lékařem jste vy sami. Požádejte - zeptejte se svého těla, co potřebuje, a pak tento impuls sledujte a naplňujte. Sami znáte nejlépe odpověď na všechny otázky. Vaše mysl, vaše ego vás zavádí od lásky. Každá otázka by měla začínat: "Ve jménu lásky, co potřebuji, abych opět nastolil kód zdraví ve svém těle?" Odpověď: "Bůček" zcela určitě pochází z ega - nižší vibrace vašeho já.
Uvědomte si, že není přirozené v řádu tvoření, aby jedinec požíral druhého jedince. Pokud jíte maso, které jste si sami obstarali, pak v okamžiku skonu vám zvíře odevzdá s láskou i svoji sílu. Vědoucí, kteří žili v souladu s přírodou, používali rituál odvedení duše. V dnešní době je třeba se vrátit k původním znalostem. Příšerná útočiště týraných zvířat, kterým říkáte stáje, nemohou dát nic jiného než nemoc, stres, bolest.
Nedali jste lásku, péči rostlině, zvěři, bylinám. Co chcete, aby ony předaly vám?
Dávání a braní. V mém řáduje vše v rovnováze. Dáváš - dostaneš. Nedáváš, bereš - pak se nediv Jedině rovnováha a harmonie ducha, těla, mysli může přinést úspěch.
Proč existují zázračná uzdravení?
Proč dva jedinci se stejnou diagnózou a stejným způsobem léčby mají tak rozdílné výsledky?
Protože neexistuje stejné, dal jsem vám pestrost, nekonečné možnosti. Na nerovnováhu má vliv prostředí, vztahy, bydlení, stravování. Každý jste svého štěstí strůjce.
Když vás každé ráno bolí záda a vy jste navštívili tucet lékařů, snědli již 20 druhů léků, a nic nezabírá. Poradím vám.
A co postel?
Vždy hledejte příčinu své nemoci v nejbližším prostředí. Nejčastěji bývá projevem fyzické nerovnováhy psychická příčina. Nesoulad na pracovišti, hádky v rodině, strach ze ztráty zaměstnání, nedostatek podnětů pro činnost a následná apatie.
Vaše tělo je tvořeno 80 % z tekutin. Leckdy pro odstranění nejvážnějších projevů nemoci stačí přidat několik litrů vody denně a problém zmizí sám.
A opět vaše jednání má provázet láska. Nemocí vaše duše volá po pozornosti. Strádá, touží po vyjádření, inspiraci…
Nechte ostatní, ať se trápí, souží, naříkají. Vaším projevem budiž láska. Láska a světlo.
Světlo, které prozáří všechna zákoutí, světlo, které vnese zpět soulad do stvoření.
Vašimi léčebnými prostředky je harmonie. Harmonie barev vám opět pomůže nastolit rovnováhu. Nemoc znamená - uber. Ne - moc. Bylin, léků, práce - ne-moc. Pak budete zdraví vy i vaši blízcí.
LÉKAŘI A LÉČITELÉ
Kam se ztratila pradávná učení a moudrosti starších kmene uchovávaná po věky věků z generace na generaci? Kdy sít, sklízet úrodu, kdy mají byliny největší účinek, kdy přidáním jedné rostliny změníte účinek celé bylinné směsi?
Šamanské obřady a rituály vzývající božstva a povolávající déšť, hojící zranění a umožňující bezbolestné porody. Co zbylo? Možná pár knih, možná bezzubý stařec u ohně a jeho vyprávění. Lidé dnešní doby potřebují mnohem méně. Potřebují jen uvědomit si svůj původ. Neboť ve spojení s božským mizí i nemoci všeho druhu. Veškerý projev ve hmotě řídí mysl. A je-li mysl chorá - je i tělo nemocné.
Proto víc než cokoliv budete potřebovat hudbu - harmonickou, prvotní tóny bytí, abyste dokázali skládat novou DNA. Více než cokoliv jiného budete potřebovat klid. Příjemné prostředí živé přírody umožní naladění vyššího já na boží vibrace.
Veškerá jádra rostlin, veškeré buněčné struktury obsahují základ informace stvoření. Ne genetické mutace a mrtvá strava. Ale jádra plodů oživí vaše mrtvá či umírající těla. Pohyb na čerstvém vzduchu, jednoduchá strava, mysl v harmonii - to je vaše nynější šance pro život. Žádný člověk ani živočich, ani rostlina nemůže fungovat bez vody. Voda tvoří 80% všech informací, které vaše tělo potřebuje k růstu. Voda nezmizela a nikdy nezmizí z povrchu zemského. Matka Země to prostě nedovolí.
Součástí Stvoření jsou i různé úmluvy a dohody a každý, kdo se ve Stvoření ocitne, nemůže jednat jinak. Člověk nové doby nepotřebuje lékaře. Snadno odstraníte zdravotní a životní pojišťovny, když přestanete využívat jejich služeb. Jste součástí mého dokonalého díla Božího. Jste součástí úžasného kolosu Bytí. Jste schopni sami sobě cokoliv udělat. Můžete tvořit i ničit. Že si vědomě ničíte tělo, víte již dávno. Proto přestaňte poslouchat lenost a dejte sluch lásce. Láskaje nejvyšší vibrací tvoření. Pokud dáte svůj hlas lásce i lásce ke své osobě, zvolili jste život. A život nikdy neznamená zánik. Naopak. Život je i mnoho jiných forem. Zdraví. Staňte se tím, čím chcete být. Jen Já jsem vám umožnil dokonalou buněčnou proměnu. Jen Já jsem vám ukázal cestu z nemoci ven.
Jak chcete, aby vás uzdravily byliny spálené sluncem letní oblohy pod ozářeným nebem. Vibrace zloby a násilí se dotýká i jich. Kyselé deště, zničená suchem spálená zem.
Každý váš pohled z okna doprovázený slovy: "Zase sucho, ta zem je vyprahlá na souš", právě vytvořila tato realitu. Vaše důvěra provázená slovy: "Věřím, že vše je tak, jak má být. Bůh zajistí dostatek vody/vláhy/potravy/slunce/chladu… pro nás, pro všechny. Tak se staň," tvoří zcela jinou realitu.
Vše je vůle boží. Vše spočívá ve vašem záměru. Splním vám jen to, oč žádáte. A vy s láskou vnímejte každou zkušenost.


Z knihy DAR SVĚTLA - Askal
Tento text může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi odkazy http://www.slunecnikvet-anna.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama