Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Elementální bytosti vzduchu

14. června 2011 v 22:20 |  ŽIVEL VZDUCH


Sylfy (vzdušní elementálové)

Sylfy se pravděpodobně ze všech elementárních bytostí nejvíce blíží našemu pojetí víl a andělů. Často také pracují po jejich boku. Přináleží k tvořivým silám vzduchu a rozsah jejich působení začíná tím nejjemnějším vánkem a končí tím nejsilnějším tornádem.
Vzduch je zdrojem vší životní energie. Na různých místech světa se mu dostalo různých jmen - prána, čchi, ki atd. Je pro život nepostradatelný. Bez potravy a bez vody nějakou dobu přežijeme, ale bez vzduchu nikoli. Je nezbytný pro samotnou naši existenci.
Ne všechny sylfy musí pracovat a žít ve vzduchu. Mnohé sylfy mají vyšší inteligenci. Mají na starosti tvorbu vzduchu a atmosféry a správné vzdušné proudění na planetě Zemi. Když se zhluboka nadechnete a zachytíte sladkou svěžest vzduchu, berete tím na vědomí jejich práci.
Některé sylfy mají zvláštní funkce ve spojení s lidskou aktivitou. Zmírňují bolest a utrpení, podporují inspiraci a tvořivost. Jejich speciálním úkolem je pomáhat dětem, které zůstaly bez dozoru. Slouží také jako dočasní strážní andělé, dokud se více neotevřeme a nepřitáhneme k sobě skutečné svaté anděly strážné.
Jedna sylfa je přisouzena člověku na celý život. Pomáhá udržovat mentální tělo a stará se o mentální rozvoj. Tudíž to, co na ni nejvíce působí, jsou naše myšlenky - dobré i špatné. Sylfy stimulují nové vědomosti a inspiraci. Starají se o pročištění a pozvednutí našich myšlenek a inteligence. Pomáhají nám používat intuici a rozum zároveň.
Na fyzické úrovni nám sylfy pomáhají přijímat ze vzduchu kyslík. Mají na starost veškeré funkce vzduchu v nás i kolem nás. Jestliže žijeme ve znečištěném prostředí nebo kouříme, má to vliv na jejich vzhled a efektivní působení v našem životě. Často se objevují v lidské podobě a vypadají velmi asexuálně. Ve skutečnosti tento rys inspirují i v lidech. Podle mé zkušenosti u lidí vystavených silné okolní aktivitě sylf sexualita rozhodně není na prvním místě v žebříčku jejich priorit a dokonce ani nechápou, že druzí lidé to mohou mít jinak. I když to může znamenat, že daná osoba má zeslabené cítění (které je spojeno s vodním elementálem), je lepší být v takovémto tvrzení opatrní. Sylfy podněcují různé projevy kreativity a mohou sexuální náboj přenést do jiných oblastí života, například do práce. Přesto bychom se měli vyvarovat extrémů, neboť je důležité, aby všechny živly byly v rovnováze.
Příliš silné spojení se vzdušnými duchy nebo elementály má za následek hyperaktivitu mysli, a proto je potřeba ho kontrolovat a řídit. Může vést ke vzniku dvojníka. Může se projevit paralýzou vůle (příliš mnoho analýzy). Může dojít k nadměrné aktivizaci nervového systému, což může nutit člověka k neustálím změnám. Přílišné spojení se vzdušnými elementály se může projevovat také rozmanitými výstřednostmi, fanatismem a obecně nedostatkem emocí a citlivosti, stejně jako odtržením od každodenních fyzických životních aktivit.


Oslabené spojení s obyvateli vzdušné říše a s naší osobní Sylvou se projevuje například sníženou vnímavostí a nedostatkem zdravého selského rozumu. Možná zjistíte, že se angažujete ve všech fyzických aktivitách i v citové oblasti a přesto je nejste schopni ve svém životě projevit. Možná nedokážete zaujmout stanovisko. Může být oslaben rovněž váš nervový systém. Slabé spojení se Sylvami se projevuje také nedostatečnou zvídavostí, nebo představivostí. Sylfy vnášejí do života inspiraci a nejsilněji působí na naše mentální schopnosti. Najdeme-li spojení s naší osobní Sylvou, usnadní nám přijímání a vstřebávání nových dovedností. Může s námi pracovat na rozšiřování vědomí. Obecně mohou sylfy člověku pomoci ochránit dům a majetek. Jejich energie je tak silná, že dokáže ve vetřelci vyvolat zmatek či obavy, nebo ho donutí znova si rozmyslet, zda vůbec na vaše území nebo do vašeho okolí vstoupí.


Spojení s naší osobní Sylvou nás může otevřít říší archetypálních myšlenek a idejí. Pomáhá nám koordinovat vnímání a vyjadřování toho, co vnímáme. Podporuje duševní rovnováhu, svobodu a zvídavost. Naši osobní sylfu ovládneme stálostí. Nejlepší je důsledný a zásadový život, nebo přístup k němu. To znamená, že své závazky bychom měli vždy dotáhnout až ke zdárnému výsledku.

Tento text může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi odkazy http://www.slunecnikvet-anna.blog.cz/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 W | 15. června 2011 v 15:06 | Reagovat

Poslední živel a jeho bytosti.. už jsem je vyhlížel, díky :)

2 B | 25. listopadu 2013 v 12:53 | Reagovat

Hm, som rada, že som sem docválala. Určite som v opatere sylfy. :-) Vravie, že ulietavam, snívam, som rýchla,najradšej tancujem. Aj s tým sexom to pasuje - vždy som sa čudovala, aké blbé to tu na zemi je :-DD .

3 maltworm | Web | 20. června 2015 v 0:20 | Reagovat

půjčka ještě dnes na účtě :-P

4 anoushir | Web | 21. června 2015 v 8:34 | Reagovat

hotovostni pujcka dnes ;-)

5 oxygenator | Web | 22. června 2015 v 21:42 | Reagovat

půjčka před výplatou bez poplatku :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama