Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Elementální bytosti ohně

5. června 2011 v 18:43 |  ŽIVEL OHEŇ

Salamandři (ohnivý elementálové)
Salamandry najdeme všude. Bez jejich pomoci nevzplane žádný oheň. Bez nich není teplo. Většinou působí pod zemí a uvnitř těla a mysli. Jsou odpovědni za veškeré světlo, teplo, exploze a vulkány. Nepleťte si je díky jejich názvu s mloky. Když tyto elementály pozorujeme v jejich přirozeném projevu v ohni, podobá se jejich pohyb hadům, kteří tančí v plamenech, vypadají, jako by se chtěli roztáhnout až nad samotný oheň. Jejich tanec se podobá plazivému pohybu ocasu různých ještěrek. To je však jediné spojení s těmito živočichy.
Salamandři v člověku vyvolávají silné emoce. Podněcují také plamen duchovních ideálů a cítění. Jejich energie pomáhá bořit věci staré a tvořit nové, protože oheň je ve svém projevu destruktivní i tvořivý. Ohniví elementálové pracují s lidmi a se světem prostřednictvím tepla, ohně a plamene, ať je to plamen svíčky, nebo plameny nadpozemské a světlo Slunce. Velmi účinně mohou být nápomocni při léčitelské práci, zvláště v kritických situacích a pomáhají detoxikovat tělo. Jsou přítomni všude tam , kde jde o léčení. Je však třeba pracovat s nimi opatrně, protože jejich energie je dynamická a není snadné je ovládnout. Ohniví elementálové pracují s našim duchovním tělem. Podporují záření energie , která prochází jemnými těly a prostupuje do těla fyzického. Podněcují duchovnost, víru a nadšení. Probouzejí duchovní vhled a zabarvují naše vnímání.


Pro celý život je nám také přiřazen jeden salamandr. Pomáhá fungovat našemu fyzickému tělu. Napomáhá cirkulaci a udržování tělesné teploty. Má na starosti tělesný metabolismus. Zpomalený metabolismus je zpravidla známkou stagnující aktivity salamandra v těle. Zrychlený metabolismus je známkou jeho zvýšené aktivity. Dobré spojení s ohnivým salamandrem a dobrý vztah k němu, podporuje vitalitu a věrnost, stimuluje sebevědomí a asertivitu, pocit hrdosti a sebeúcty. Povzbuzuje rovněž silné duchovní cínění, udržuje v životě dramatické napětí a stálé a silné aspirace.
Příliš slabé spojení s osobním ohnivým elementálem, nebo jiným ohnivým duchem, se projevuje nedostatkem duchovnosti, nedůvěrou v život, nedostatkem víry a rostoucím pesimismem.
Příliš silné spojení s tímto elementálem, nebo jinými příslušníky ohnivé říše, přináší nedostatek sebekontroly a citlivosti. Roste v nás pocit neklidu a hyperaktivita, které mohou vést až k vyčerpání nebo k vyhoření našeho já. Silný vliv ohnivé říše má za následek také nedostatek trpělivosti.


Salamandrům je ze všech bytostí nejtěžší porozumět a vyladit se na ně. Nejlépe se dají zvládnout klidem a mírností. Svůj vnitřní oheň můžeme kontrolovat pomocí pokojné, tiché pohody a spokojenosti.. Znamená to přijímat život takový, jaký je, přijímat ho v jeho "tady a teď". Ačkoli jsou salamandři přírodní bytosti, milují hudbu. Hudba je přitahuje zvláště v procesu zrodu - tehdy když je komponována.. Energie salamandrů je strhující a plamenná a vyžaduje to velké umění, ovládat je a směřovat k dosažení nejlepších tvůrčích výsledků. Žádný skladatel, básník nebo člověk, který pracuje s tvůrčí silou slova, nemůže pro svou tvorbu udělat nic lepšího, než vyladit se na ohnivé elementály.
Náš osobní salamandr nám pomáhá porozumět mystériu ohně. Pomáhá ožit našim vyšším duchovním vyzím a aspiracím. Stimuluje a posiluje celou auru, takže se snadněji naladíme na duchovní síly, jež dlí v každém aspektu života a dokážeme je rozpoznat.

Tento text může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi odkazy http://www.slunecnikvet-anna.blog.cz/
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 elena747 | 5. června 2011 v 21:40 | Reagovat

zajímavý blok

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama