Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Elementální bytosti Země

28. května 2011 v 23:54 |  ŽIVEL ZEMĚ


Elementární bytosti, jež pracují se silami Země, jsou gnómové. Gnómové je souhrnné pojmenování a nemělo by se plést s našim obvyklým pojetím gnómů, tak, jak bývají zobrazováni v knížkách - alespoň ne na elementární úrovni vílí říše. Jejich podoba a tvar jsou různé, avšak mají zemskou povahu. Nemohou létat a nemohou shořet v ohni. Stárnou podobně , jako lidé.Do této obecné kategorie spadají různé entity, z nichž každá má svou úroveň vědomí. Tyto bytosti mají na starosti fyzickou strukturu Země. Vytvářejí barevnost světa a přinášejí barvu i do našich životů. Pomáhají nám spojit se s energiemi samotné Země a pochopit, jak tyto skryté síly využívat. Gnómů je potřeba k tomu, aby žily veškeré rostliny, květiny a stromy. Dávají jim barevné odstíny, tvoří minerály a krystaly a starají se o Zemi, na niž žijeme a rozvíjíme se. Jsou to bytosti velmi dovedné a zručné. Střeží poklady země a když se na ně člověk naladí, pomáhají mu je najít. Může jít o skryté poklady, o energie krystalů, nebo o to, najít skryté zlato vlastního života
Gnómové pracují s lidmi hlavně skrze přírodu. Každému kameni dávají jeho vlastní individualitu - jeho vlastní energii. Takto pracují s každým prvkem přírody. Každý strom, každá skála a květina nás tedy mohou něco naučit.
Gnómové také udržují fyzické tělo člověka - jeho skladbu, přijímání minerálů apod. Bez nich bychom ve fyzickém světě nefungovali. Jeden zemský elementál bývá určen k tomu, aby nám v životě pomáhal udržovat náš fyzický nástroj funkční a v pořádku, Díky tomu důvěrnému spojení se gnómové vyvíjejí a stávají se oduševnělými bytostmi. Ovlivňuje je to, co děláme. Zneužíváme-li tělo, zneužíváme také elementární bytost, která je mu přisouzena.


Tato bytost nám pomáhá uvědomovat si své fyzické smyly a učí nás spoléhat se na ně. Osobní gnóm nám pomáhá také s odolností a vytrvalostí. Pomáhá nám dávat na sebe pozor, přináší nám opatrnost.
Nedostatek spojení s osobním gnómem a ostatními zemskými elementály může způsobovat naší "vykořeněnost". Máme sklon ignorovat požadavky na přežití. Stále se cítíme, jako bychom nikde nepatřili a ztrácíme se ve světě svých představ. Ignorujeme s oblibou také nároky svého těla. Zásada dvakrát měř a jednou řež, se nás jakoby netýká. Všechny tyto znaky signalizují nutnost vstoupit do kontaktu se svým osobním gnómem.
Příliš těsné spojení se zemskými elementály a zemskými duchy, omezuje naše vnitřní vize. Jsme příliš praktiční, cyničtí a skeptičtí. Jejich energie v nás může vyvolávat přehnanou opatrnost a náchylnost ke konvencím. Jsme nedůvěřiví a podezíraví a naše představivost je omezená.
Jestliže se lépe vyladíme na svého osobního gnóma a jeho energii, rozvineme v sobě rozhodnost a porozumění. Otevřeme-li se jeho vlivu, pomůže nám spontánně a ochotně pomáhat druhým a nají skromnost, prostotu a pokoru. Gnómove se dají nejsnáze ovládnout a řídit pomoci optimismu a šlechetnosti.


Tento text může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi odkazy http://www.slunecnikvet-anna.blog.cz/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 chestnuts | Web | 7. září 2016 v 9:23 | Reagovat

výhodné bankovní půjčky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama