Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 17.4. - 24.4. 2011

19. dubna 2011 v 23:10 |  Doteky Nového Života


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 17.4. - 24.4. 2011
Uveřejnil(a) Lenka
Úterý, 19 Duben 2011 10:56
Drazí,

přišel čas vystoupit na další stupínek žebříku Nanebevstoupení. Je čas zmáčknout tlačítko a rozsvítit své Vnitřní Světlo. Všichni jste Zářící Bytosti a nyní šíříte záři, která pokrývá vaše fyzické tělo a může být zřetelná pro lidi, kteří mají oči proto, aby viděli. Mnozí z vás začínají objevovat kouzlo a zázrak úžasných synchronicit, které probíhají ve ve vašich každodenních životech a odhalují se vám mnohá požehnání od Zdroje. Teď je doba odhalování a realizace všeho, po čem jste toužili a co nyní připlouvá nádhernými způsoby do vašich životů.

Udělejte si čas a napište si každou úžasnou událost, neboť ty se dějí každý den, každý zázrak, jedno jak malý, se objeví.
Po jednom týdnu začnete chápat, kolik jich je ve vašich každodenních existencích a vy je berete jako samozřejmost. Vše kolem vás, veškerý život se rozvíjí a bují novým potenciálem a možnostmi a štědrost Přírody radostně přináší zázraky nového cyklu života a nové vegetační doby, aby vám žehnala svou krásou a laskavostí. Učte se schopnosti být více naladěni na rytmy Přírody a každý den děkujte za všechna Její požehnání. Projevením vděčnosti a uznání Živlům, bytostem světa Divů a Přírody na počátku nového cyklu vegetace přitáhnete tyto Bytosti k sobě a zaznamenáte mnohá zázračná zdokonalení na svých zeleninových a květinových zahradách.
Zvedněte svou tvář ke Slunci s poděkováním za jeho životadárné paprsky zlatého světla a tepla a vzdávejte čest Měsíci vysílajícímu k vám v noci své stříbrné ženské paprsky. Zkoušejte poslouchat a uvědomovat si hravé energie větru a vzduchu líbajících vás na tvář na své cestě do neznáma. Na Zemi se rodí nový život v cyklech, vše, co bylo staré, se opět zrodilo v novém a zahajuje svůj tanec života. Zhluboka dýchejte a nasávejte sladkost vzduchu, aby naplnila vaše plíce a prošla celou cestou do vaší základní čakry, tam tuto sladkost držte co nejdéle a pak ji prudce vypusťte ústy tak, aby celá odešla. To posílí vaše elementární tělo novou energií.

Drazí, během těchto dní velkých změn přicházejících na Zemi zůstaňte a udržujte se pevně v kontaktu s vaší nejvnitřnější bytostí pomocí vaší srdeční čakry, neboť vaše srdeční čakra je klíč. Naplňte své emocionální tělo mírem a láskou a maximalizujte přirozený odliv a příliv Vesmíru.Pozvedněte své vědomí a fyzický stav do vyšších vibrací, které se pojí se zdravím, radostí a hojností a přijměte vědomí Jednoty, které je vědomím celku. Pamatujte na svou nesmírnost, kterou jste a vysílejte svou záři objektivem svého života. Sjednoťte se s Vesmírnými principy a ztělesňujte uvědomění každou buňkou svého Bytí.

Jste stvořeni z podivuhodného materiálu! Dovolte si zážitky a hru v energiích, které víří a hemží se vámi, zatímco vy se pohybujete, uvědomujte si všechno, co se vás týká. Procvičujte si soustředění na přítomný okamžik a žijte své životy naplno. Udělejte si z toho dobrodružství, Milovaní.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama