close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Březen 2011

Světelná Medicína

31. března 2011 v 17:19 Doteky Nového ŽivotaSvětelná Medicína
Uveřejnil(a) Lenka
Úterý, 29 Březen 2011 06:40
Ochrana a Léčení před Radiačním Znečištěním, Neurotoxiny, Bakteriemi a Viry.
Vzkaz od Hathorů pro Planetu skrze Toma Kenyona
Po zemětřesení na Novém Zélandu, následovaném zemětřesením v Japonsku je jasné, že jstevstoupili do komplexnější fáze Vrcholu Chaosu.
Rádi bychom vám předali metodu ochrany a léčení radiačního znečištění stejně jako jiných fyzických stavů.
Nazýváme to Léčení Světlem (Světelná Medicína).
Samozřejmě se to vztahuje k událostem, které probíhají v Japonsku, ale jak se projevují změny na Zemi, můžete čelit i dalším podobným výzvám ve vaší blízké budoucnosti i na jiných místech tohoto světa.
Tato metoda vám pomůže s obojím - ochranou i léčením sebe sama od projevů - nejen radioaktivity, ale i neurotoxinů a mutujících forem bakterií a virů. Z naší perspektivy můžete ve vaší blízké budoucnosti očekávat jejich nárůst.
Tato metoda vyvolává spojení s vaší Božskou Duší, vaším BA. Tato akce je spojena s říšemi světla, které jsou vaší součástí.
Vše, co ve vašem Kosmu existuje, může být viděno jako působení či energetické vyjádření světla - dokonce i vaše nejhrubší formy hmoty jsou ve své podstatě tvořeny světlem.Postup:
Při této metodě se spojujete se svou Božskou Duší, soustředíte se na svůj záměr přinést energii, která vás ochrání či vyléčí. Tento záměr vyšlete své Božské Duši s emoční vibrací přijetí či vděčnosti. Je to jednoduchá vibrační rezonance, která aktivuje vyšší aspekt vašeho bytí.
Vyšlete záměr spojený s oceněním či vděčností svému BA, přesunete své vědomí do své srdeční čakry a pak do svého srdce přijmete energii léčení či ochrany. Můžete tuto energii vnímat jako formu světla či geometrické vzory nebo můžete cítit navýšení energie. Nebo to naopak můžete prožívat velmi jednoduše jako myšlenku či pocit.
Jakmile je energie přijata do srdeční čakry, pak je okamžitě připravena k vyslání.
Pro tuto fázi budete potřebovat čistou vodu, protože voda tento typ informace drží extrémně dobře. Zatímco držíte v ruce nádobu s vodou, posíláte skrze svůj záměr energii, která se nachází ve vaší srdeční čakře dolů skrze paže až do rukou a skrze čakry, které jsou uprostřed každé dlaně. Energie touto cestou přejde do vody.
Doporučujeme vám zesílit tuto energii tím, že tuto proceduru zopakujete ještě dvakrát, takže jí celkem provedete třikrát. Poté se napijte vody. Voda pronikne do elementu vody ve vašem těle a léčba a ochranné kvality nakonec vstoupí do každé vaší buňky.
Tímto způsobem umožňujete vstup světlu a způsobujete jeho sestup skrze střed svého těla do vašeho srdce a poté jej vysíláte do elementu vody. Vědomí vody obdrží tuto energii a jakmile vodu vypijete, obdrží tuto energii i vaše tělo.
Jakmile se ocitnete v situaci, kdy jste vystaveni radioaktivitě, proveďte tuto proceduru tak, jak jsme jí popsali, umožněte energii, která sestupuje z BA, aby vás chránila a léčila od jakékoli možnosti otravy radioaktivitou. Pokud máte jakýkoli jiný prostředek ochrany, můžete ho obvykle provádět také. Ale pokud jste někde, kde s sebou nemáte žádný jiný nástroj než své vlastní vědomí, můžete se chránit a léčit sami.
Pokud jste vystaveni neurotoxinům, můžete udělat totéž a totéž vám doporučujeme i pokud jste uprostřed epidemie, která vyvolává bakteriální či virové infekce.
Jakmile kolektivně vstoupíte hlouběji do tohoto komplexnějšího a intenzivnějšího Vrcholu Chaosu, bakterie a viry budou mutovat rychleji. Tato metoda vám umožní chránit a léčit se z těchto mutujících forem života.
Je důležité pochopit, že vytváříte ochranu a léčení skrze sílu svého vlastního vědomí. Máte přímý přístup ke svým vlastním říším světla. Máte výhradní právo "zaměstnat" říše světla ve svůj vlastní prospěch či ve prospěch svých milovaných.
Pokud se ocitnete v některé z těchto obtížných situací, které jsme popsali, doporučujeme vám vzít si Světelnou Medicínu - což znamená vodu, kterou jste dobili - několikrát denně, tak jak vás povede vaše intuice.
Fyzické větvení zemětřesení v Japonsku a následné tsunami jsou velmi těžké pochopit. Ale rádi bychom přesunuli vaši pozornost od fyzických k myšlenkovým, emočním a duševním následkům takových neštěstí.

Vzhledem k faktu, že jste na Vrcholu Chaosu a energie z hlubokého vesmíru spojená s aktivitou slunečního záření ovlivňují vaše energetická těla
, jste vy - jako kolektiv - ovlivňováni ještě vice. Myslíme tím to, že svědectví utrpení vašich blízkých se dotýká vašich srdcí. Také si uvědomujete, že jejich nesnáze by velmi snadno mohla být i vaší. Toto poznání může způsobit otevření vašeho srdce a je to právě srdce - vaše srdce - kde se projevují vyšší stavy vašeho vědomí. A tím se otřesy v Japonsku stávají jakýmsi zemětřesením kolektivního srdce.
Časy, kterou jsou před vámi rozhodně nejsou jednoduché.
Z naší perspektivy se změny Země, které jsou před vámi, navýší. Ale jedním z výsledků takových událostí je to, že jste otřeseni až ke kořenům a masová hypnóza je na chvíli zastavena. A při takovém naprostém a surrealistickém ničení mnoho z nás velmi jasně vidí, že vaše civilizace spočívá na velmi slabých základech.
A proto je naší radou pro tuto fázi Vrcholu Chaosu - naučit se a ovládnout schopnost vytvořit Světelnou Medicínu pro sebe, takže jakmile nastane čas, budete vědět, jak použít tuto sílu pro ochranu a léčení, kterou budete mít již zcela zažitou. Také vám doporučujeme neřídit se v této době pouze svou myslí, ale spíše svým srdcem - a dovolit mu být dotčený (ve smyslu dojatý), protože je to vaše srdce, skrze které se spirálou povznesete ke své vlastní velikosti.Hathoři
16. března 2011

Tomovy Myšlenky a Pozorování
Už je to asi dvacet let, co channelluji Hathory a jejich Planetární Vzkazy jsem začal předávat v únoru 2003. A za celou dobu jsem ještě nikdy necítil takovou naléhavost předat jedno z jejich poselství.Obvykle mám několik dní na to, abych rozjímal o jejich vzkazech než přidám svůj komentář. Ovšem tento luxus mi tentokrát nebyl dopřán. Požádali mě a Judi, abychom tento speciální vzkaz předal co nejdříve a proto jej okomentuji pouze stručně a věcně.
Ústředním vzkazem je zde to, že lidské bytosti mají schopnost vytvořit to, co Hathoři nazývají Medicínou světla a tento druh léku má zásadní moc a potenciál ochránit a vyléčit nás nejen od radioaktivního znečištění, ale i od účinků neurotoxinů a stejně tak i bakteriálních či virových infekcí.
Tato metoda je jednoduchá a věcná. Pro některé z vás může být celá myšlenka Božské Duše (BA) nová a proto mi dovolte vyjasnit její "umístění" a to, jak ji lze "použít". BA, či Božská Duše, je aspektem vašeho vlastního vědomí, který je mimo omezení času a prostoru. Někteří z vás svou Božskou Duši možná nazývají Vyšší Já. Ale ať už ji nazýváte jakkoli, vaše Božská Duše existuje v tom, co Hathoři nazývají říšemi světla, a tento váš aspekt je povolán kdykoli mu vyšlete myšlenku ocenění či vděčnosti.
Vaše BA nemá místo v čase či prostoru, jelikož přesahuje obojí.
Ale má vstupní bod do vašeho energetického pole, které je asi na délku paže nad vaší hlavou. Pokud byste zvedli své ruce nad hlavu a dotkli se vzájemně konečky prstů na obou rukách, vaše prsty by byly velmi blízko tomuto vstupnímu bodu. A sem směřujte svojí pozornost v první fázi této metody tvoření Světelné Medicíny. (Umístění rukou nad hlavou je pouze kvůli představě, kde se toto místo nachází. Ve skutečnosti při tomto ruce vůbec nezvedáte.)
Jakmile zaměříte svou pozornost na oblast vašeho bodu BA, držte ve své mysli představu světla, které chcete obdržet. Řekněme například, že jste byli nebo budete vystaveni nebezpečným formám radioaktivity a jste v nebezpečí radiačního znečištění. Jakmile zaměříte svou pozornost na svůj bod BA nad vaší hlavou, držte záměr, aby energie z vašeho BA byla energií léčení a ochrany před otravou z radiace.
Poté pošlete pocit ocenění či vděčnosti nahoru z vaší srdeční čakry do bodu BA nad vaší hlavou - a jak budete držet svůj záměr, vaše Ba vás ochrání či vyléčí od znečištění radiací.
Poté přesuňte svou pozornost od bodu BA do své srdeční čakry (ve středu vaší hrudi pod sternem) a poté čekejte než obdržíte energii ochrany a léčení od vašeho BA.
Pokud je pro vás toto nové, můžete svůj záměr společně s pocitem ocenění či vděčnosti vyslat směrem k vašemu BA několikrát, dokud nepocítíte odpověď, dokud nepocítíte navýšení energie. Jakmile ucítíte energii od vaší Božské Duše, přesuňte svou pozornost do své srdeční čakry a dovolte středu vašeho srdce, aby přijalo tuto energii.
Poté rukama obemkněte nádobu s čistou vodou a vyšlete tuto energii vaší Božské Duše do vody. Energetické léčení a/či ochrana, která vstoupila do středu vašeho srdce projde vašimi pažemi do vody skrze dvě čakry, které jsou ve středu každé dlaně.
Tento proces opakujte celkem třikrát a poté vypijte vodu.
Pokud jste ve vážné situaci, Hathoři vám doporučují vytvořit tuto Světelnou Medicínu několikrát denně a pít ji dle své intuice.
Jak Hathoři zdůrazňují, Medicína Světla má mnohem vice způsobů využití než jen ochranu a léčení radiačního znečištění. Můžete se takto chránit před neurotoxiny stejně jako před bakteriálními či virovými infekcemi. Ačkoli to nezmínili, zeptal jsem se Hathorů po přijetí jejich vzkazu, zda by tato metoda mohla fungovat i při takových fyzických výzvách jako je rakovina. A oni řekli, že Světelná Medicína by zcela určitě mohla být vytvořena stejným způsobem i pro takovýto druh situace - stejně jako pro mnoho dalších.
Vždy, když se setkáte s takovými situacemi jako je otrava z radiace, vystavení se neurotoxinům a/nebo epidemie bakteriálních a virových infekcí, podpoříte takto účinky léků. Jinými slovy, tato metoda není určena k tomu, aby nahradila lékařské či léčitelské řešení, ale je myšlena jako doplněk - něco, co můžete udělat sami pro sebe.
Poté, co mi Hathoři předali tento vzkaz, zeptal jsem se jich na ty, kteří si nedokáží tento lék vytvořit sami - jako děti nebo zvířata. Řekli, že můžeme pro ně můžete použít stejnou metodu pouze s tím rozdílem, že při tvorbě této medicíny se soustředíte i na to, komu je určena. Pokud ji tvoříte pro sebe, žádáte svou Božskou Duši o energii ochrany a léčení pro sebe. Pokud ji vytváříte pro své děti, vyšlete své Božské Duši myšlenku, že je tato medicína určena pro vaše děti.
Zde bych chtěl ještě něco dodat. Je mnohem lepší naučit někoho, jak si vytvořit Světelnou Medicínu než vytvářet závislost. Schopnost tvorby tohoto léku je vrozená všem lidským bytostem. Je to součástí vašeho multidimenzionálního dědictví. A umožnit někomu, aby toto učinil sám pro sebe je službou jeho či jejímu mistrovství.
Osobně bych velmi nerad viděl, tuto metodu používanou "léčiteli" s tím, že oni mají nějakou speciální sílu, kterou ostatní nemají. Tato metoda je lidským právem od jejich zrození a byl bych velmi rád, kdyby mohla být používána všemi lidmi.
Je toho mnohem víc, o co bych se rád v souvislosti s touto metodou podělil, ale z filosofického I metafyzického pozorování budu muset počkat na vhodnější dobu.
Hathoři trvají na tom, abychom tuto informaci předali a nechali ji kolovat co nejrychleji.
Převzato z www.tomkenyon.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.sacredheart.cz awww.posvatnesrdce.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.Jsi-li v souladu se životem, zjistíš, že děláš vše v pravý čas

31. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jsi-li v souladu se životem, zjistíš, že děláš vše v pravý čas. Vše, co musíš udělat, aby ses naladil, je najít si čas pro ztišení, abys našel přímý kontakt se Mnou. Z tohoto důvodu jsou ony okamžiky míru a ztišení pro tebe tak životně důležité, mnohem důležitější, než si uvědomuješ. Hudební nástroj, není-li naladěn, vydává, falešný tón; ty, nejsi-li naladěn, děláš totéž. Hudební nástroj musí být udržován stále naladěný; také ty se musíš udržovat v naladění a to nedokážeš, aniž by sis našel čas se ztišit. To se ti nepodaří, jestliže se za něčím ženeš, stejně jako hudební nástroj nemůže být laděn, když se na něj právě hraje. Jen v tichu můžeme tóny slyšet a znovu vyladit. Jen v tichosti můžeš slyšet Můj slabý, tichý hlas a Já ti mohu říci, co máš udělat.Květina se nenamáhá, aby se rozvila ve slunečních paprscích

30. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Nic není náhoda. Existuje dokonalý vzor a plán celého života a ty jsi součástí tohoto celku, a tedy i součástí tohoto dokonalého vzoru a plánu. Když vidíš, že se v tvém životě dějí podivné věci, a divíš se, proč se ti přihodily, najdi si čas, abys viděl, jak vše do sebe zapadá, a najdeš pro všechno příčinu. Příčiny mohou být někdy zcela neočekávané, ale přesto buď ochoten je přijmout a poučit se jimi a nebojuj proti nim. Život by neměl být namáhavý. Květina se nenamáhá, aby se rozvila ve slunečních paprscích, tak proč ty bys měl zápasit o to, aby ses rozvinul v paprscích Mé bezmezné lásky? Jestliže tak činíš, je to tvoje věc a není to část Mého dokonalého vzoru a plánu pro tebe. Mým znamením je jednoduchost, proto veď prostý život. Buď ve stálém spojení se Mnou a pozoruj, jak se v Mé lásce rozvíjíš.


Vidíš všechny Mé zázraky a krásy kolem sebe?

29. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Žij tak prostě, jak je to jen možné, a plně užívej prostých divů a krás, které jsou zde pro všechny, aby se o ně dělili, ale které jsou tak často brány jako samozřejmost. Buď jako dítě schopen vidět a radovat se z malých, zdánlivě bezvýznamných zázraků v životě: z krásy květiny, zpěvu ptáka, slavnostního východu slunce, dešťových kapek stékajících po okenním skle. Jak prosté a přitom opravdu krásné jsou tyto zázraky, když se na ně díváš očima, které opravdu vidí, a přestaneš se hnát životem v takovém spěchu, že si jich opomeneš povšimnout! Vidíš všechny Mé zázraky a krásy kolem sebe? Nebo je tvá mysl tak plná všedních starostí a obav, že jsi slepý a hluchý a sklíčený a nic nevidíš, protože jsi tak ponořen do sebe? Proč se již dnes nepokusíš být stále bdělý ke všemu, co se kolem tebe děje?

Mistr Hilarion - poselství pro týden od 27.3. do 9.4. 2011

28. března 2011 v 23:33 Doteky Nového Života


Mistr Hilarion - poselství pro týden od 27.3. do 9.4. 2011
Uveřejnil(a) Lenka
Pondělí, 28 Březen 2011 12:18
Milovaní,
energie obnovy právě přicházejí s proudem života a s cykly na vaší Planetě a přinášejí s sebou energie nových počátků. Jak si tyto nové začátky přeložíte do svého osobního života, to závisí na vašich postojích a vnímání a vaší schopnosti stát se Mistrem svých myšlenek a emocí a svých záměrů vytvořit lepší cestu. Jsou cykly v rámci cyklů a dalších cyklů a na vaší Planetě a v Kosmu, mnohé z těchto cyklů se nyní sbíhají do uspořádání s daleko větším Plánem, než bylo dosud Lidstvem chápáno.
V následujících časech bude velmi záležet na myšlenkách a emocích každého z vás. Většina z vás se již naučila milovat s určitým odstupem, který umožňuje láskyplně akceptovat, že druzí musí dělat své vlastní volby a jít po svých vlastních Cestách a vy jim to umožňujete bez pokusů o vměšování. To je to, co znáte jako bezpodmínečná láska a ta vás osvobozuje od pocitů zodpovědnosti za činy a volby druhých a umožňuje vám poznat svůj vlastní směr s větší čistotou a soustředěním a především - s radostí. Život ve fyzickém těle je příležitost zažít úplný rozsah a hloubku pocitů, emocí a kreativity, což umožňuje rozkvět veškerého vašeho bohatství a nádhery.

Jak začínáte být multi-dimenzionálními vědomějším způsobem, zjistíte, že jste vlastně došli mnohem dál, než vám vaše dříve limitované vjemy umožnily pochopit. Práce na vyšších dimenzích zahrnuje užívání kreativity, vizualizaci a myšlenky a každý z vás to dělá tak snadno, že máte sklony nevnímat, že to vůbec děláte. Zkuste být více znalí vašich kreativních myšlenkových procesů, neboť si tím více ujasníte Vesmírné Zákony, se kterými pracujete a vaše myšlenkové procesy odhalí vaše nejvýznamnější a častokrát podvědomé myšlenky.

Teď je čas ukáznit svou mysl a soustředit ji na to, co chcete ve svém životě dokázat, a ne, co nechcete, neboť Vesmír je nestranný a dá vám to, na co se ve svých myšlenkových procesech trvale soustředíte. Vesmír je živá síla a energie a vytvoří vám to, po čem toužíte, nebo co vnímá jako vaši touhu prostřednictvím vašich opakujících se myšlenek, vizualizací a kreativity. Ujišťujte se pečlivě, že to, co jde z vás, je to, po čem toužíte, aby na oplátku přišlo zpět k vám. Proto metoda modliteb a pronášení afirmací vede k vašemu nejvyššímu a nejlepšímu dobru a v této době velké změny pomáhá tato disciplína soustředit se a zůstat ukotvený.

Vám, kteří potřebujete spíš soustředění než každodenní meditaci: velká síla je ve slovech mluvených nahlas, tato slova odhalují vyšší aspekty vašeho vlastního Já a zvyšují vaši vibrační frekvenci, neboť zvuk má vibrace a vytváří mocnou energii a vy, kdo tuto metodu používáte, chápete, jak obrovský vliv má tento proces na vaši osobní a Planetární transformaci. Dokonce i jediná modlitba denně pro vaši osobní ochranu a růst a jedna jako Velká Invokace opakující se každý den může zvýšit frekvenci ve vašem energetickém poli, když ji opakujete v cyklu tří, sedmi, devíti, jedenácti atd. Intonace každého slova a opakování těchto slov vytváří vaše silnější a centrálnější Já a pomáhá vám stát se vědomější Bytostí tvořící a projevující se v této oktávě života.

Vědomé tvoření vám může přinést více radosti, svobody, šarmu a lehkosti, jakmile využijete sebekázeň ve svých myšlenkových procesech. Učiňte ze své mysli konstruktéra, Milovaní, mocný nástroj svého Mistrovství ovládajícího každou situaci, se kterou se setkáte při putování po Zemi. Připomínáme vám, že je zde mnoho nevyužitých Andělů stále čekajících na vaše zavolání a jsou jich skutečně Armády, Armády Andělů... kteří čekají...

Nová zpráva přijde až za dva týdny ( 9. dubna), jelikož autorka channelingu odjíždí do Kalifornie, kde nebude moci aktualizovat své internetové stránky...

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Jsem Duch. Jsem všude. Jsem ve všem.

28. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jsem Duch. Jsem všude. Jsem ve všem. Není místo, kde bych nebyl. Když si zcela uvědomíš tuto skutečnost a dokážeš ji přijmout, poznáš, že království nebeské je v tobě, a budeš moci zanechat hledání a obrátit se dovnitř. Potom najdeš v sobě vše, co hledáš. Jak málo dnešních lidí tak činí! Jsou tolik zaměstnáni hledáním odpovědí všude kromě svého nitra. Dokážeš-li přijmout, že Já jsem v tobě, nikdy více se nebudeš cítit osamocen; nikdy více nebudeš muset hledat odpovědi na své problémy vně. Když vyvstane cokoli, co si žádá odpovědi, vyhledáš v sobě mír a klid, předložíš své otázky a problémy přede Mne a Já ti dám odpověď. Potom se budeš muset naučit následovat a přesně provést, co ti odhalím zevnitř. Musíš se učit podle Mého slova žít, a ne mu jen naslouchat.

Mír buď s tebou

27. března 2011 v 21:57 Myšlenka Nového dne


Mír buď s tebou. Aby ses mohl se Mnou sjednotit, je třeba být v míru, protože mír začíná hluboko v duši, a potom se odráží navenek. Jakmile najdeš vnitřní mír a stabilitu, můžeš jít kamkoliv a odolat čemukoliv. Můžeš se dokonce procházet údolím stínu smrti a ničeho se nebát, protože s vnitřním mírem přichází jas a klid, který nic a nikdo nemůže narušit nebo překazit. Jakmile poznáš a přijmeš svůj pravý vztah ke Mně a uděláš to tak prostě jako dítě bez jakýchkoliv komplikací, celý tvůj život bude naplněn radostí a díkůvzdáním. Potom nemůže přijít žádná obava a ty budeš žít kouzelný život a budeš zcela chráněn, protože kde není bázně, tam je plná ochrana. Strach otvírá dveře do nebezpečí a způsobuje tvou zranitelnost. Zbav se tedy strachu, nech se prostoupit Mým mírem a láskou a vzdávej věčné díky.

Život je pohyb, je to změna, je to růst

26. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Vždy existuje další příčka žebříku, která má být zdolána. Nebuď bázlivý, ale vždy jdi vpřed a vzhůru, sahaje vždy po nejvyšším. Život je pohyb, je to změna, je to růst. Žádná duše nemůže zůstat stále ve stejném stavu. Příroda nemůže zůstat beze změny. Stále se mění a rozpíná a přechází z jednoho stádia do druhého. Žalud roste v mocný dub; cibulka roste a vytváří nádherné květy; obilná zrna dávají klasy. Změny probíhají neustále. Jestliže v tobě k žádné změně nedochází, můžeš si být jist, že něco není v pořádku a je pro tebe nutné, abys zjistil, co to je, a potom s tím něco udělal. Nebraň se změně, ale splyň s ní a přijmi ji. Možná to nebude vždy pohodlné, ale buď ochoten přijmout malé nepohodlí, aby se sláva nového mohla projevit v tobě a skrze tebe a proměnit tě v novou bytost, naplněnou světlem, láskou a inspirací.

Láska začíná uvnitř nás a přišla, aby zde zůstala.

25. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jestliže do světa proudí stále více lásky, dochází k zázračnému ozdravění. Je jako balzám litý na rány, léčící a zcelující. Láska začíná uvnitř jednotlivce. Začíná v tobě a roste jako sémě, rozpuká a odhaluje velkou nádheru a celistvost. To je to, co teď probíhá. Mnohé duše cítí, že se s nimi něco děje, ale jsou zmatené a neuvědomují si, co to je. Hledají vně a doufají, že najdou klíč, který jim ukáže, co se děje. Jiné duše cítí pohyb, ale obávají se ho, protože je nový, zvláštní a neznámý, a pokoušejí se mu zabránit. Nic nebude moci zastavit tento příval lásky. Je jako duch v láhvi; jestliže se uvolnila, nemůže se vrátit zpět. Nemůže být skryta nebo ignorována. Postupně se začne objevovat v každém. Přišla, aby zde zůstala.


Otevři své oči a nezmeškej nic z toho, co právě probíhá.

24. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Nepokoušej se hledět příliš dopředu nebo dělat příliš daleké plány, protože pokud tak činíš, může se stát, že je všechny budeš muset změnit. Bylo by nejlepší nechat vše, aby se samo odvíjelo, a shledáš, že vše se bude dít mnohem rychleji, než si umíš představit. Nebuď ani trochu netrpělivý; prostě čekej na Mne a dívej se, jak se vše odhaluje tím nejúžasnějším způsobem. Ale musí to být správně načasováno. Když zima vrcholí, vždy máš pocit, že nikdy neskončí, ale dříve neež si uvědomíš, co se děje, začne se nenápadně prosazovat jaro. Tentýž proces probíhá se vším novým. Nové, stejně jako jaro, je zde a staré, stejně jako zima, pominulo. Ale ty si to nemusíš vždy plně uvědomovat nebo přijímat, a dokud tak neučiníš, tvé oči se neotevřou pro všechny ty zázraky. Otevři své oči a nezmeškej nic z toho, co právě probíhá.

Uč se využívat všeho, co máš

23. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Proč nezačít hned teď přemýšlet o hojnosti? Uvědom si, že není ctností být chudákem. Chci, abys porozuměl, že peníze jako takové nejsou dobré ani špatné, prostě jen jsou. Jsou tu, aby byly používány, a musí se držet v oběhu, nikoli hromadit. Je to moc a s mocí je třeba zacházet moudře. Elektřina je také moc a nenakládáš s ní nerozumně, protože kdybys tak učinil, mohla by tě zničit. Tak proč zacházet s penězi nezodpovědným způsobem? Dokážeš-li přijmout pravou svobodu Ducha, můžeš ze sebe setřást všechny pocity omezenosti, všechny pocity nedostatku. Uč se využívat všeho, co máš, s opravdovou moudrostí a pochop, že vše, co ti poskytuji, musí být použito pro Mou čest a slávu a ty musíš být dobrým správcem všech Mých dobrých a dokonalých darů.

Mistr Hilarion Poselství pro týden 20.3. - 27.3. 2011

22. března 2011 v 23:28 Doteky Nového ŽivotaMistr Hilarion Poselství pro týden 20.3. - 27.3. 2011
Uveřejnil(a) Lenka
Pondělí, 21 Březen 2011 15:50
Milovaní,
během svého proplouvání energiemi Rovnodennosti najdete mnoho odpovědí na palčivé otázky, které jste přespříliš dlouho nosili ve svých srdcích. Potom přijde jasno, jako kdybyste stáli na vrcholu hory s výhledem do údolí pod vámi sledujíce všechny ty věci z ptačí perspektivy.
Správně, toto je další krok, další úroveň ve vašem procesu Nanebevstoupení - jasno. S "jasnem" přichází porozumění a větší pochopení toho, co ve vašich životech vyplývalo na povrch od začátku vaší inkarnace této i těch ostatních.
Světlo je zde, Drazí. Ještě chvíli potrvá, než bude zřejmé u těch kolem vás, ale u lidí ve vašem okolí a ve vašem sousedství ho budete moci pozorovat snadněji než víry proudící k nim z vašich zpravodajských médií, což je bohužel cesta oddělení, cesta strachu. Vy, kdo se vyhýbáte sledování zpravodajství a dokonce i dnešním nízkovibračním filmům, jste zjistili, že dokážete dosahovat harmonie a rovnováhy na mnohem vyšším stupni než lidé kolem vás, kteří se nedrží těchto příkazů. Bezpochyby uvidíte, že je to tak v pořádku.
Ve vašich myšlenkách a činech bude více jistoty a začnete vyzařovat obrovskou důvěru v sebe sama a své rostoucí možnosti. S rozkvětem těchto skvělejších možností bude také přicházet pokora, neboť budete přirozeně vědět, že přijmout tyto dary znamená sdílet je s ostatními kolem vás a nenechávat si je pro sebe z prostého důvodu, že byste se báli zářit. Vy prostě BUDETE tím, co skutečně jste a stanete se magnety pro ty, kdo nyní uvidí a rozpoznají vaše Světlo.

Teď také vaše vlastní moudrost, kterou jste během věků načerpali ve škole Země a v jejích lekcích, dojde plně do vašeho vědomí a vy začnete kráčet po Zemi světelně, v úctě k Velkému Duchu spočívajícímu uvnitř této velkolepé Planety. S velkou Vášní budete co nejrychleji obnovovat lesk Její bývalé slávy z dob, než vstoupil v platnost velký experiment duality. Budete s nadšením napravovat špatnosti, které byly od té doby Zemi a jejím obyvatelům prováděny.

V úžasně krátké době bude odškodněno všechno, co bylo učiněno a bude obnovena pravda, která byla tenkrát potlačena. Vše, co bylo skryto, bude odhaleno ve všech oblastech života na Zemi. Nezbude žádné místo, které by někdo skrýval před zraky jiných. Vše bude odhaleno v plnosti času a je to právě teď, kdy vaše trénování trpělivosti a vytrvalosti v plné důvěře v Božský Plán pomůže Lidstvu pokračovat v pohybu vpřed s Láskou, mírem, harmonií a v dobré víře se vším.

Jakmile všichni dojdou poznání, že Lidstvo se zrodilo z Hvězd, dostaví se skvělý kolektivní moment obnovení paměti a od té chvíle se rozjede ještě rychlejší pokrok ve sjednocování všeho. Během právě probíhajících událostí se bude život, jaký jste dosud znali, měnit a to, co přijde, bude Láskyplnější společnost, kde všichni pečují o sebe, o druhé, o Zemi a všechna království na Ní. Láska je ta největší síla ve Vesmírech a Láska zvítězí.

Jděte tedy Cestou Světla, Lásky, jednoty a míru a procvičujte to Zlaté Pravidlo ve všech svých záležitostech; na oplátku vám Vesmír bude žehnat a přinese vašemu Světu zdraví, hojnost a mír.

Do následujícího týdne...

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.Každé překonané pokušení ti dává hlubší vnitřní sílu a jistotu

22. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jestliže toužíš vykonat správnou věc a zvolit správnou cestu, podaří se ti to. Musíš být silný a odolat pokušením, která by tě mohla svést z cesty, a rozpoznat, proč tady jsou. Každé překonané pokušení ti dává hlubší vnitřní sílu a jistotu a vytváří v tobě schopnost čelit čemukoli bez zakolísání. Mé cesty jsou velmi zvláštní, ale pamatuj, že Já vidím celek obrazu, zatímco ty jen jeho malou část. Já vidím všechny herce života, ty vidíš jen ty nejbližší v tvém okolí. Jednomu po druhém jim ukazuji cestu a oni ji sledují a berou na sebe svou roli v celém tom nesmírném všezahrnujícím plánu; tak se plán naplňuje v pravé dokonalosti. Sleduj jeho rozvoj a slávu jeho zázraků. Přijmi vše se srdcem plným vděčnosti a poznávej Mou ruku ve všem, co se děje.

Jaro je zde. Nový věk je zde.

21. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Jaro je zde. Nový věk je zde. Probuď se ze své dřímoty, a spatříš div časů, protože žiješ v opravdu zázračném období. Spatřuj opravdu to nejlepší ve všem, co se děje. Očekávej změny a jdi spolu s nimi a nedovol, aby je cokoli v tobě zdržovalo. Nikdy se neboj nového, neznámého, ale vykroč vpřed bez bázně a věz, že Já jsem vždy s tebou a že tě nikdy nezradím a neopustím. Poznávej Mě ve všem a vzdávej Mi čest a slávu. Věz, že směřuješ do Zlatého věku, tak neměj starost a nebojuj proti změnám, které nyní probíhají. Před slavným rozbřeskem přichází nejtemnější hodina. Rozbřesk je zde; přichází v dokonalém rytmu a nic nemůže jeho příchod zastavit. Celý vesmír pracuje v tomto dokonalém rytmu, tak proč bys tak neměl činit i ty?


Maok - Bosými nožkami

20. března 2011 v 12:12 Oblíbená videa

Konečným cílem je dokonalost "Já jsem"

20. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Vše, co si myslíš, co děláš a jak se chováš, může mít obrovský vliv na stav světa. Proto se začni hned teď dívat na život z té lepší stránky a hledej to opravdu nejlepší v každé situaci, která vznikne. Díváš-li se dost hluboko, najdeš to; je to tam, ale velmi skryté, až téměř ztracené. Věz, že všechno spolupůsobí pro dobro těch duší, které Mě opravdu milují a dávají Mě ve všem na první místo. Tvá víra musí být silná a neotřesitelná. Musíš být ochoten vytrvat, bez ohledu na to, jak temná nebo skličující se ti situace jeví. Může se dokonce stát, že bude muset přijít zhoršení, dřív než se situace zlepší. Prostě věz, že vše si najde cestu k pravé dokonalosti v pravý čas a že je vše v Mých rukou. Uvědom si, že Já jsem všude a ve všem, že není nic, kde bych nebyl, a že konečným cílem je dokonalost.

Maok - Dar

19. března 2011 v 19:32 Oblíbená videa

Přednáška - poselství andělů, víl, elfů, dévů a jiných elementárních bytostí, Matka Země a přírodní chrámy.

19. března 2011 v 13:16 PŘEDNÁŠKY,SEMINAŘE A DALŠÍ AKCE
Své tělo udržuj a pohlížej na ně jako na prosycené světlem, jako na podivuhodnou svátost! ( Poselství andělů )
Terapeutka a duchovní průvodkyně Sluneční květ
Srdečně Vás zvu na přednášku s názvem
Poselství andělů, víl, elfů, dévů a jiných elementárních bytostí, Matka Země a přírodní chrámy.


Kdo jsou duchové přírody a co znamenají pro lidi?
Jsou to bytosti z ušlechtilé látky, které žijí na Zemi
a oživují přírodu. Pohybují se ve stromech, doprovázejí
květiny, bažiny vítr, moře, prameny i kameny. Jejich mnohotvárnost je nekonečná. Díky těmto nadpřirozeným bytostem vnímáme krásu přírody a její poezii.Jestliže se naučíme s nimi žít, pochopíme sebe sama jako součást přírody, jako výtvor velkého řádu a prožijeme plnohodnotný život v pravém slova smyslu jeho stvoření. Společně s dobrými duchy se nám podaří ochraňovat přírodu i klid vlastního života.
Centrum Arkána, nám. TGM 1281 (3. budova nad Obchodní akademií, 4. patro) dne 14.4. v 18:00 hod. Cena 190 Kč. www.centrumarkana.cz
Těším se na setkání www.slunecnikvet-anna.blog.cz
Tel: 777 339 159

Buď jako otevřená kniha a nic neskrývej

19. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Buď jako otevřená kniha, jejíž každá stránka je čitelná pro všechny, a nic neskrývej. Nemáš-li co skrývat, víš, co znamená být zcela svoboden a zbaven pout. Poděl se o vše, co je v tvém srdci, a neboj se posměchu. Stále si buď silně vědom Mne a Mé božské přítomnosti a buď tak prostý jako malé dítě. Jednoduchost je hlavní znak duchovního života; není v tom nic složitého. Jestliže se ti to zdá složité, sám jsi to způsobil; změň tedy na to svůj pohled a uvidíš, co se stane. Nehoň se marně za nedosažitelným. Vše, co potřebuješ, je hluboko v tobě a čeká na své odhalení a projevení. Vše, co musíš udělat, je ztišit se a najít si čas k hledání toho, co je uvnitř, a určitě to najdeš. Odpověď je tam. Buď velmi trpělivý, čekej na Mne a vše se ti v pravý čas zjeví.

Vkládáš do každé své činnosti své srdce?

18. března 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Vkládáš do každé své činnosti své srdce? Nemůžeš stvořit nové nebe a novou Zemi, jestliže to, co děláš, postrádá znaménko lásky a odevzdání. Věz, že to, co děláš, ať je to cokoli, děláš pro Mou čest a slávu. Pak to budeš chtít dělat dokonale. Pamatuj, abys nikdy nedělal práci proto, že musí být udělána. Máš-li tento postoj, dříve než začneš něco dělat; jdi do sebe, hledej milost a vylaď se. Až se změní tvůj postoj a pocítíš klid a harmonii, pak se pust do díla. Zjistíš, že bude-li tvůj postoj správný, budeš schopen udělat práci nejen dokonale, ale budeš ji moci vykonat i rychleji. Čím více je duší, které mohou dělat to, co má být uděláno, ve správném duchu, tím rychleji bude sneseno Mé nebe dolů na Zem.