Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


POSELSTVÍ SRI AMMYBHAGAVANA K NOVÉMU ROKU 2011

24. ledna 2011 v 0:23 |  Doteky Nového Života
     POSELSTVÍ SRI AMMYBHAGAVANA K NOVÉMU ROKU 2011
Zrychlené změny vedly k nejistotě v každé sféře života. Na individuální úrovni jde o nejistotu ve vztazích, práci a ohledně zdraví a na globální úrovni jde o úzkost z kolísavé tržní ekonomiky, zoufalé ekologie a z konfliktu. A toto, co zažívá lidstvo jako celek, neustále ovlivňuje jednotlivce. Jako tlak celého oceánu působí na každou kapku, stejně tak ovlivňuje celý Vesmír každého jednotlivce.

        Prosazování oddělenosti zničilo naši schopnost spolupráce. Stává se stále větší nutností, že pokud máme přežít, musí být nastolený duch spolupráce s Vesmírem. Člověk nemůže s nikým spolupracovat, pokud je sám zlomený a v konfliktu, spolupráce je možná jen, když je člověk v harmonii. Dokud mysl ovládá všechny naše činy, spolupráce není možná.
                Probuzení je rozkvětem srdce, když vidíme příčiny problému i vznik utrpení. Osobní utrpení je věcí minulosti. Všechny pocity povstávají a zanikají bez jakéhokoli odporu. Je těžké udržet emocionální zranění. Probuzený člověk je doma i mezi cizími lidmi, svět je pro něj domovem. Cítí větší spojení se všemi lidmi a se vším.
                Toho je možné dosáhnout pouze tehdy, když si člověk vytvoří silné spojení s Božstvím. Jedině tehdy projde lidská zodpovědnost radikální změnou. Probuzení je cestou, po které máme kráčet a ne cílem, jehož je třeba dosáhnout. Probuzení je procesem probuzení ze snu do reality. Takový život je tak obyčejný, až je výjimečný. Probuzený člověk cítí, že to tak bylo odjakživa.
 V tomto roce uvidíme víc a víc lidí vystoupat k Božství a Božské sestoupit do lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama