Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Leden 2011

Život bez modlitby je prázdný a bezvýznamný

17. ledna 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Život bez modlitby je prázdný a bezvýznamný, protože modlitba tě spojuje s tvou nejušlechtilejší částí, která ti odhaluje plnost tohoto slavného života, který je tvým pravým dědictvím. Nechť jsou tvé modlitby opravdu pozitivní a tvořivé a děkuj za to, co máš dostat, ještě dříve, než se za to začneš modlit. Modlíš-li se, pociťuj jednotu a pospolitost v celém životě, kde není rozdělení, protože vše je jedním. Modlitba všechny sjednocuje; navzájem všechny přitahuje a vytváří dokonalou jednotu. Hovoř ke Mně a naslouchej Mi. Neztrácej čas žadoněním o to či ono, protože to není skutečná modlitba. Úpěnlivá žádost vede k rozdělení a Já chci, abys vždy vytvářel(a) jednotu. Jsme jedno. Já jsem v tobě; nemusíš Mě hledat venku. Já jsem vždy zde a čekám, až Mě poznáš. Rozpoznej nyní naši jednotu; Já v tobě a ty ve Mně.CENÍK SLUŽEB

16. ledna 2011 v 16:55 CENÍK SLUŽEB

Permanentní make - up:

Obočí 2.500,- Kč
Tetování obočí - vláskováním 3.500,- Kč
Linky horní 1.600,- Kč
Linky spodní 1.200,- Kč
Horní i spodní linky 2.400,- Kč
Rty včetně výplně 4.200,- Kč Kč
1. korekce za 4 týdny od první aplikace: zdarma
další korekce do 6 měsíců od první aplikace: 500,- Kč
oživení do 13. měsíce od první aplikace: 50% plné ceny
pigmentování po více než 13 měsících od první aplikace: plná cena

Intuitivní a klasické tetování na tělo:

Cena od 500 Kč. Celkovou cenu sdělím před započetím práce, která je určena podle velikosti a náročnosti motivu tetování.

Intuitivní malování na tělo

Základní cena 800 Kč
Každý člověk je individuální, nelze určit a odměřit čas práce.
Proto využívám domluvy mezi terapeutem a klientem.

Osobní poradenství

Základní cena 800 Kč
Každý člověk je individuální, nelze určit a odměřit čas práce.
Proto využívám domluvy mezi terapeutem a klientem.

Chromoterapie

Základní cena je 800 Kč
Každý člověk je individuální, nelze určit a odměřit čas práce.
Proto využívám domluvy mezi terapeutem a klientem.

Kosmetické služby

250 - 800 Kč

Míchaný krém pro pleť, tělo i duši

Cena krému je 50 ml - 450 Kč 16.50 euro
30 ml - 250 Kč 10 euro
10 ml vzorek 100 Kč 4 euro

HARA masáž - masáž břicha

1/5 hodiny 350 Kč

Ceník - malované obrazy


FormátOriginálKopie-pasparta
(21 x 30cm) A41500 Kč/58 €450 Kč/17 €
(30 x 42cm) A32500 Kč/97 €650 Kč/24 €
(42 x 60cm) A24500 Kč/175 €1200 Kč/45 €
(60 x 84cm) A16500 Kč/250 €1800 Kč/66 €
Pouze kopie
(15 x 20cm) A5
Pouze kopie
400 Kč/ 16 €

Vnímejte tyto příspěvky vědomě jako výměnu energie!Jmenuji se Anna Vičánková, narodila jsem se ve vodním znamení v divoké přírodě Jeseníku. Žiji v Luhačovicích, v lázeňském městě, v kraji plném lesů, pramenů, víl, elfů, skřítků, najád, gnómů, salamandrů a mnoha dalších bytostí přírody. Momentálně žiji ve Zlíně :-).
Přítomností přírodních bytostí jsem obklopena prakticky celý život. Již od dětství komunikuji s tímto jemnohmotným světem skrze srdeční čakru a přes velmi jemné intuitivní vciťování vibrací v prostředí.
Hledala jsem způsob, jak nejlépe a zároveň jemně prolnout svět hmoty s duchem přírody. A protože od malinka ráda maluji, cítím, že je to ta nejlepší forma vyjádření toho, co mi chtějí přírodní bytosti sdělit. Do tvaru a barev maluji informace pro člověka, prostor, situaci, hudbu, zvířata a přírodu. Nechávám se oslovovat vnitřním vedením, svou intuicí a volně tvořím to, co cítím jako impuls k vyjádření. Díky této činnosti se mi daří propojovat svět lidí a přírodních bytostí.
Tvoření bylo také vždy součástí mého zaměstnání. Jako kosmetička s 18-letou praxí jsem měla možnost pomáhat lidem nejenom na hmotné úrovni za použití různých druhů masáží, přípravků a léčebných technik, ale také na jemnějších úrovních, kdy jsem jakýmsi vnuknutím věděla, proč se klientce některé věci v životě dějí a přirozeně mi přicházela vhodná slova pro pochopení, přijetí a uzdravení situace pro ni.
Zkušenosti, které jsem za tu dobu prožila a pochopila vkládám dál s láskou do své nynější práce ať už jde o malování, kosmetické ošetření, chromoterapii či tetování. Vše je propojeno a tak i veškerá má činnost plyne v dokonalé harmonii a prolínání jednu ve druhou.
Jsem přesvědčena, že ty největší pravdy vesmíru sídlí hluboko v nás, ve velkoleposti lidského srdce, mysli a duše.
V lásce
Anna
Děkuji za návštěvu stránek a přeji klid, mír a harmonii vaši Duši.
Anna Vičánková
terapeutka, výtvarnice a průvodkyně světem přírodních bytostí
Luhačovice
www.slunecnikvet-anna.blog.cz
www.tetovanianna.blog.cz
mail: channah12@seznam.cz
tel: + 420 777 339 159

Vice o službách které nabízím najdete ZDE
Obrazy jsou kresleny téměř výhradně pastelkami a GIOCONDA hart a soft pastels, DERWENT.... Používám různé druhy a typy, hlavně takové s kterými se mi dobře kreslí. Při absolutním myšlenkovém uvolnění proudí energie skrze mé Srdce a v jemném procítění namaluji do obrazu lehkou esenci pro určitou bytost, prostor či přítomný okamžik. Velmi ráda maluji v přírodě a když jsem doma, tak při poslechu hudby.
Namaluji osobní obraz pro váš domov, rodinu, nebo přímo pro jednotlivé členy rodiny.
Také nabízím namalování obrazu jako dárek pro blízkou osobu, potřebuji fotku, nebo datum narození, jméno a příjmení. Na dobírku posílám obraz i s osobním výkladem.
Tvořím logo firmy, nebo osobní vizitku,
Maluji léčivé a harmonizující obrazce v přírodě určitému místu a elementárním bytostem


BARVY A JEJICH VÝZNAM
Každá barva má určitý druh frekvence. Již v dávných dobách bylo známé, že jednu a tu samou frekvenci můžeme vnímat několika vjemy. Je to barva, tón, vůně, chuť a tvar. Barva v sobě obsahuje jangový základní element. V převaze každého tónu je jinový element. Vůni přiřazujeme vzdušný element a chuti pak vodní element. Staré tradice hovoří, že v dotyku se mísí všechny živly . Dotyk je důležitý pro člověka bezprostředně po narození. Na straně druhé je velmi důležitý i pro umírajícího člověka, často více než slovo.
 • Tmavě modrá
  Souvisí se vzdušným živlem . Pomocí této barvy můžeme upravit vzdušný živel v organizmu. Je vhodná pro ztišení a harmonizaci.
 • Červená
  Koresponduje s živlem ohně. Jedná se o velmi dynamickou barvu související s teplem. Pomocí této barvy můžeme opravit ohnivý živel organizmu a stimulovat 1 čakru.
 • Zelená
  SOUVISÍ s vodním živlem. Je spjata se základním archetypem vitalizace. Zelená jako frekvence může být podpůrně využita jako čistící nástroj v případě energetického znečištění.
 • Fialová
  Tato barva je syntézou červené a modré. Archetypálně reprezentuje duchovní majestát a pozitivní vztah k vyšším úrovním. Další charakteristikou jsou dobré čistící účinky na jemnohmotných úrovních.
 • Bílá
  Je jednou z nejčastějších vibrací v přírodě, jelikož archetypálně souvisí se světlem. Z hlediska analogického zosobňuje čistotu, přirozenou pokoru, citlivost a jemnost. Hodí se jako pomocný prvek do všech energeticky náročných prostředí.
 • Žlutá
  Má své osobité zastoupení mezi barvami, jelikož vytváří teplé účinky a přitom není extrémně dynamická jako červená. Žlutá je schopna stimulovat změny na jakékoliv úrovni. Často se používá při transformačních změnách.
 • Světle modrá
  Charakterizuje stav volnosti, který je prezentován vnitřním duchovní moudrostí. Svým významem se velmi podílí na komunikaci. Tato barva velice dobře tlumí stavy extrémního tepla na všech úrovních. Dobře působí na oblast dutiny ústní.
 • Oranžová
  Je směsicí frekvence červené a žluté. Zastupuje kreativitu na fyzické úrovni. Z pohledu lidského těla je oranžová užitečná v oblasti ženských orgánů.
 • Světle zelená
  Obsahuje v sobě nejvyšší náboj vitality. Má silně regenerační účinky a zlepšuje schopnost přizpůsobivosti.
 • Stříbrná
  Podle zdrojů stříbrná souvisí se skupinou tzv. andělských frekvencí. Z tohoto důvodu může pozitivně působit jako rozpouštědlo negativních energií a těžkých životních situací. Lze říci, že tato barva souvisí s odpuštěním.
 • Zlatá
  Z duchovního pohledu tato barva patří mezi božské barvy, jelikož její frekvence má nejvyšší kmitočet. Má univerzální užití. Používá se tam, kde je potřeba pozvednout vibraci. Vzhledem k vibrační příbuznosti, je velice dobrým vodičem sluneční prány.

Ceník

FormátOriginál - pastel, pastelkaKopie-ekologický tisk - kapa
(21 x 30cm) A41500 Kč/58 €450 Kč/17 €
(30 x 42cm) A32500 Kč/97 €650 Kč/24 €
(42 x 60cm) A24500 Kč/175 €1200 Kč/45 €
(60 x 84cm) A16500 Kč/250 €1800 Kč/66 €
Pouze kopie
(15 x 20cm) A5
Pouze kopie
400 Kč/ 16 €Vnímejte tyto příspěvky vědomě jako výměnu energie!


Ztišíš-li se a počkáš na Mne, nebudeš marnit čas

16. ledna 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne
Jsi-li v pochybnostech, máš-li něco podniknout, proč se neztišit a nepočkat na Mne a nikdy nespěchat dopředu a nedělat nic bez Mého požehnání? Vždy bys měl(a) vědět, kam se ubíráš, a pak na cestě nezabloudíš; proto je důležité počkat, až ti dám zelenou, než vykročíš. Ztišíš-li se a počkáš na Mne, nebudeš marnit čas. Ušetříš nakonec mnoho času, když činíš správnou věc, spíše než když spěcháš kupředu, a pak uděláš věc nesprávnou a musíš své kroky napravovat a odčinit vše, cos učinil(a) svým neuváženým jednáním. Když víš, že je něco správné, pak to neváhej ihned uskutečnit. Jakmile je zde však v něčem onen slabý pocit nejistoty, pak trpělivě čekej, až se věci vyjasní, než je začneš uskutečňovat.
Patrícia Janečková

15. ledna 2011 v 20:17 Oblíbená videa
Vyjádřit slovy co cítím když slyším Patrícii zpívat, je těžko popsatelné. Anděl, který se zrodil na Zemi, aby otvíral Srdce a pomohl nám se rozpomenout, kdo jsme .Je to nádherná bytost s hlasem anděla.

Rok Lásky 2011

15. ledna 2011 v 19:16 Doteky Nového Života

ROK LÁSKY 2011
2011 je rokem Venuše, planety lásky, harmonie, malého štěstí a potěšení z darů těla a hmoty...
Symbol Venuše je kruh s křížem směřujícím dolů. Kruh jako nashromážděná energie a kříž její harmonické využití v každodenním životě. Horizontální a vertikální linie kříže je propojení jang a jin, mužského a ženského principu.
Venuše je žena m‎ilenka, učitelka krásy a lásky, hojnosti a prožitku... skutečná umělkyně Života.
Jakou lásku a jaké dary nám tedy tento rok nabízí a přináší?
Dvě jedničky v datu mohou poukazovat na dva jedince, na dvě slunce, dvě jedinečné individuality stojící vedle sebe. Připomíná nám to ideální pár: dvě bytosti, které jsou spolu nerozlučně propojeny a při tom každá z nich zůstává sám sebou... Dvojka je též spojena s Lunou jako ženou přijímající muže, ženou, která se z muže vyděluje a při tom je stále jeho součástí. Každý jsme zde zdánlivě oddělenou bytostí,
která je však neoddělitelně spojena jak se svým zdrojem, se svou podstatou, tak i s ostatními bytostmi. Jsem tu sám za sebe a zároveň v jednotě a propojení s ostatními - pochopení a uskutečnění tohoto paradoxu je a bude naším velkým úkolem.
Předchozí rok Slunce byl jakousi nepřetržitou meditací na téma já, má jedinečnost, jak poznávám sebe sama, jak si tvořím svůj život, co vlastně chci, co si bytostně přeji... Rok Venuše bude jakýmsi zhmotněním, ohodnocením či materializací naší práce na sobě. Podle toho, nakolik jsme se přijali, začali si věřit, nakolik jsme se sami v sobě zpevnili v roce 10, budeme v roce 11 sklízet úrodu, poznáme výsledek své práce na konkrétních změnách ve svém životě a ve svých partnerských vztazích.
Venuše se 1.ledna 2011 nalézá ve znamení Štíra, v místě svého vyhnanství. Klasická pozemská krasavice, poživačná, spokojená se sebou a naivní, zde získává zcela protikladnou podobu bájné bohyně Kálí, podobu ženy, která se již vymaňuje z pout hmoty a závislosti na
smyslových prožitcích a radostech. Ženy, která ostrým nožem odsekává pouta závislostí a projevy ega, která za pomíjivou láskou v těle hledá skutečné spojení, za sexuálními radovánkami a poživačností vnímá posvátný rozměr, spojení muže a ženy, které vede k mystické svatbě, osvícení a stavu Jednoty. Odvráceným projevem tohoto postavení je však tendence zneužívat daru sexuality, způsobovat sobě i druhým emocionální bolest, trpět a všemožně a narušovat harmonický vztah mužského a ženského principu.
Nedělejme druhým co nechceme, aby dělali oni nám, neubližujme si ani na těch nejjemnějších úrovních - jen tak tisíciletá "válka pohlaví" může dospět ke konečnému míru...
Venuše ve Štíru je nesmlouvavá a odhodlaná - zeptejme se tedy sami sebe, co vlastně chceme, co si slibujeme od vztahů a co doopravdy děláme pro změnu, zeptejme se, nakolik jsme připraveni osvobodit se od iluzí a uvidět pravdu. Zeptejme se dříve, než se tato mocná žena zeptá nás. Dříve či později stejně nalezneme harmonický vztah k hmotě a k tělu, ke svému vnitřnímu i vnějšímu muži
a ženě - tak nač to odkládat, zvláště když jsou před námi úkoly mnohem náročnější...
Ve znamení Štíra se ve volném spojení s Venuší nalézá v prvních okamžicích roku 11 také Luna, jejíž postavení v tomto znamení je považováno za nejnáročnější. Luna ve Štíru představuje touhu naší duše po prozření a hlubokém vhledu, k němuž však potřebujeme nashromáždit dostatek psychické energie, projevit obrovskou vůli a disciplínu, zpracovat traumata z minulosti. Na symbolické štíří
dno svých strachů a pochyb si tedy zřejmě v některých chvílích ještě sáhneme, nicméně neztrácejme víru v to, že z tohoto procesu vyjdeme očištěni a transformováni, s rozšířenou schopností vnímavosti a intuice, která nás dokáže ochránit a vést bezpečně mnohými úskalím nejen tohoto roku.
Spočinutí a uvolnění, které poté konečně zažijeme, nebude krátkodobým a pomíjivým, bude trvalým a zaslouženým, nepodkopáváno strachy, vyvěrajícími z podvědomí.
Pravdivost ve vztazích stále velmi přísně hlídá kosmický komisař Saturn,
který se již stabilně usadil ve znamení Vah, kde spočine po celý rok 2011 a většinu roku 2012.
Veškeré vztahy, které nejsou v souladu s naším vnitřním nastavením, naší bytostnou potřebou ve společném růstu a sdílení, jsou pomalu, ale jistě ukončovány. Pokud ještě setrváváme reálně či myšlenkově v neuspokojujících
partnerstvích všeho druhu, pokud stále děláme kompromisy, pak můžeme Saturnův tlak pocítit obzvláště silně. Zároveň
je nám při troše pozornosti každý den s obrovskou moudrostí a trpělivostí ukazováno, jaké jsou naše vnitřní bloky a nejrůznější překážky, které nám harmonii brání.
Mnohé zdánlivě nefunkční vztahy také mohou projít doslova znovuzrozením, jakýmsi saturnským odříznutím se od minulosti, nicméně radikální ukončení starých přístupů a modelů je prostě nezbytné.
Ano, v podstatě je již kosmickou nezbytností osvobodit se od minulosti, zpracovat si nejrůznější traumata, rozeznat hry, jaké v partnerství sami se sebou skrze druhé lidi hrajeme, převzaté modely chování, které napodobujeme, odložit masky, které si nasazujeme. Začít vždy sami od sebe, nalézt spojení se svým zdrojem, být dokonalým partnerem sám sobě. Jen tehdy můžeme pochopit, co nám je v těchto podivuhodných letech nabízeno: zážitek bezpodmínečné lásky, tolik jedinečný a vzácný na této planetě, rodící se doslova jako světlo z temnot...
Láska nemusí bolet, nemusíme si jí spojovat s utrpením, ztrátami, touhami po nedostižném ideálu…. Láska
může vycházet z nás, nezávislá na odezvách vnějšího světa, bez očekávání potvrzení a odezvy... Zkusme to prožít alespoň pár minut denně, až se tento prožitek postupně rozšíří do celého dne, do celého života.
Být ve spojení se svým zdrojem, být partnerem sám sobě... Již ve slunečním roce 2010 nám v tomto procesu napomáhal Jupiter s Uranem, pohybující se na vrcholu tzv. atmanického těla, na hranici mezi znameními Ryb a Berana.
Štědrý dárce, učitele, léčitel a
zasvěcovatel Jupiter vstupuje do Berana 23.1 2011. Dalších pět měsíců můžeme pocítit jeho blahodárný vliv na naše sebepřijetí, rozšíření sebedůvěry, odvahy žít naplno, začít nové věci a projekty, být sami sebou, dělat co nás baví a svou životní práci, k níž jsme skutečně předurčeni. Intenzivně léčeny budou prenatální a porodní traumata a mnohé situace z našeho raného dětství /do sedmi let/, které nás dosud ovlivňují a energeticky oslabují. Spojení s naším vnitřním dítětem, plnění jeho přání, objevování hluboko zasunutých potřeb bude v těchto měsících důležitější než cokoli jiného!
Expanzi aktivity a činorodosti, vrhání se do nových projektů a dobrodružství všeho druhu však bude bedlivě sledovat Jupiterův protiklad Saturn, navíc v protikladném znamení Vah. Jejich přesnou opozici jsme již mohli zažít v srpnu 2010,
kdy jsme mnozí museli upustit od svých záměrů, přehodnotit své plány, řešit prvotně úkoly, před kterými se snažili uniknout
. K přesné opozici Jupitera a Saturna dojde znovu 29.3 2011. V tyto dny bychom se měli více soustředit na zakončování, rovnováhu a harmonii ve své pracovní činnosti. Nezačínat nové věci, dokud jsme nedotáhli do konce ty předchozí, dobře si rozmyslet, zda máme opravdu dost sil a energie k uskutečnění toho, co jsme si usmysleli. Jinak přílišné rozšíření Jupitera bude dle principu
fungování opozice vypnuto zúžením a omezením Saturna, který nás všemi způsoby chce dovést k harmonii a vyrovnání našich dluhů, závazků a povinností vůči okolí. Věnujme prostě soustředěnou pozornost každém kroku, který děláme a poté nám bude tato jinak náročná konstelace naopak ku prospěchu...
Již
5. června 2011 vstupuje Jupiter do znamení Býka a tehdy můžeme zažít pravé "nebe na zemi"...
Nastane velké léčení našich emocionálních traumat, zlomených srdcí a záležitostí, které mají svůj původ v dětství, mezi 7 a 14 rokem, životním obdobím Býka. Právě tehdy se zakládala informace o tom, jak přijímáme své ženské a mužské tělo, jak budeme celý život milovat /a milovat se.../. Úspěch a uspokojení a nové možnosti a podněty pro svou práci mohou prožívat obzvláště ti, kdo se věnují tantře, tantrickým masážím a kultivaci sexuality.
Přáno bude také všem, kdo pracují se zemí a jejími dary, ať už jako bylinkáři, léčitelé či zahradníci a zemědělci -
všem, kdo inklinují k přírodnímu a zdravému životnímu stylu.
Doufejme, že se i v politické oblasti projeví Jupiterův vliv jako rozšíření zájmu o ekologii a přijetí dalších užitečných opatření a zákonů chránících životní prostředí. Ovšem pro každého jedince bude toto postavení výzvou uskutečnit v praxi ekologické ideály na svém vlastním políčku, ve své domácnosti, ve svém těle, mysli, na zahradě svého srdce...
Jupiter bude ve znamení Býka na návštěvě u Venuše, která je patronkou celého roku.
Bůh hojnosti a moudrosti se spojuje s bohyní lásky a krásy… Záleží na nás, co z tohoto setkání vzejde...
I v tom směru je rok 11 podivuhodný svou vyvážeností: v první polovině roku bude Jupiter v Beranu podporovat a léčit mužský princip Mars, v druhé polovině roku pak při svém pobývání v Býku Venuši, princip ženský... Druhá polovina roku bude tedy pravděpodobně mnohem harmoničtější, ovšem opět mnohé záleží na tom, jak jsme pracovali v té první. Jupiter nám v těchto měsících může přinést také výrazné zlepšení finanční situace, pokud ovšem děláme to, co nás
baví
a těší.
Energie radosti z práce se tak zhmotňuje do
podoby energie peněz, které si navíc dokážeme naplno užít. Takový je kosmický zákon a Jupiter rád napomůže všem, kdo v této oblasti ještě nemají jasno a požádají o vedení a poučení.
Přijměme láskyplně sebe sama a přijde k nám láska a hojnost
ve všech podobách - takové by mohlo být klíčové poselství roku 2011. Ovšem, nebude to zřejmě jen láska v té podobě, jak jsme si jí představovali a znali
dříve - bude prostě jiná, nechme se překvapit!
Jak na nás v roce 11 budou působit vyšší, transpersonální planety?
Především vliv Urana téměř jistě zaznamenáme a pocítíme. Již 13.března dochází k jeho konečnému vstupu do znamení Berana. Po 84 letech se znovu zopakuje tento fenomenální okamžik: urychlení procesu našeho probuzení, uvědomění si sebe sama a své svobodné vůle, díky níž jsme se sami rozhodli vstoupit do tohoto života, v tomto těle, do podmínek, které jsou nejlepší pro nás rozvoj a sebepoznání. Na rozdíl od Jupitera je Uranův vliv mnohem razantnější a změny, které přinese, jsou již nezvratné, na celý život, často také nečekané a šokující, vždy nás však vyvádějící na novou úroveň. Období doslova kvantového skoku v našem chápání sebe sama a svého místa ve vesmíru bude trvat celých sedm let. Uran nám v této době bude přinášet osvobození v situacích, kde jsme si dosud sebou samými nebyli jistí, byli na někom nebo na čem závislí, obávali jsme se změny. Napomůže rozpomenout se na své poslání, objevit svou životní práci, realizovat svůj potenciál, schopnosti a dovednosti.
Rozpomenutí se na to, kdo skutečně jsme, odkud a proč jsme přišli, zažijí jednoznačně ti, kteří jsou na něj připraveni, kteří k němu již po celý život směřovali. Mnohé informace, dosud skryté v třináctých komnatách našich mozků budou rozkódovány...
Uran v Beranu však může zesílit nejen odvahu a vůli vypořádat se s potížemi a dlouho neřešenými problémy. Odvrácená strana Berana a jeho vládce Marsu,
který bývá také nazýván "malé neštěstí", je hrubost, agrese, násilné přesvědčování druhých o své pravdě, tendence podřídit se silným osobnostem a "pseudootcovským" autoritám. Letitá potlačovaná nespokojenost lidí s politickou a hospodářskou situací se může v následujících letech projevit do podoby válečných ideologických konfliktů a revolucí, především v politicky nestabilních zemích. Válek, které mohou být zdánlivým řešením problémů. Doufejme, že lidstvo je již na zcela nové úrovni, než v době posledního přebývání Urana v Beranu, v letech 1927-35, v době početí druhé světové války.
O to větší bude úkol všech mírotvorců, úkol meditativně pracovat na vnitřní harmonii tak, aby se mohla ve větší míře projevit v našem momentálně domovském světě. Naslouchejme i své nespokojenosti , nepotlačujme hlasy, které volají po nasycení a uspokojení, uvědomme si ty části naší bytosti, které také chtějí být přijaty a respektovány a hlásí se o své slovo a právo na existenci často šokujícím a bolestným způsobem…
Pluto se již stabilně usazuje ve znamení poustevníka Kozoroha a nabírá na síle s každým dalším rokem. Lidstvo se po šoku z tzv. hospodářské krize začíná orientovat na transformaci hodnot. Namísto překotného rozšiřování jsme ve fázi soustřeďování se na praktické využití toho, co už máme. Pod větším či menším tlakem okolností objevujeme svůj vnitřní duchovní potenciál, sílu své jedinečnosti a nezávislosti na vnějších podmínkách. Učíme se spoléhat sami na sebe, dělat první kroky z navyklých stereotypů, kroky směřující ven ze zmatku a chaosu zmanipulovaných myslí k uchopení vesmírného řádu a pořádku a sním i mnohem moudřejšího a smysluplného zacházení s darem života...
Mystický Neptun, planeta umožňující naše spojení s duchovním světem vstupuje 5. dubna do Ryb, do místa své vlády. Bude zde pobývat několik měsíců až do 6.8 2011, kdy se znovu navrací do Vodnáře. Jako vyšší Venuše je nám Neptun mlčenlivým učitelem bezpodmínečné lásky, zpřítomnění, meditativního prožívání. Po letech pobytu Neptuna ve Vodnáři, kdy jsme skrze tento podivuhodný "kosmický přijímač" dostávali stále intenzivnější osvobozující
sdělení, nám nezbývá
než se ztišit, zastavit, spočinout v přítomnosti, prožívat vše, co jsme se v minulých patnácti letech dozvěděli, na těch nejjemnějších úrovních si vychutnat obrovské změny, kterými jsme prošli. Natrvalo vstoupí Neptun do Ryb až v únoru 2012. Věřme, že
přímé spojení a napojení "nahoru" se stane v příštích letech pro mnohé připravené prakticky stabilním, naše otevřenost vnímání podivuhodné vesmírné poezie, zázračnosti a blaženosti existence již nebude výsadou umělců, mystiků a výjimečně obdařených jedinců…
V prvních třech měsících roku 11 bude ještě dost silně projeveno téma karmické očisty, odpuštění, zpracování si strachů ze smrti, nejrůznějších fobií a závislostí. V této době bude stále obydlena poslední dekáda znamení Ryb, které jsou také nazývány nepříliš lichotivě avšak výstižně "zodiakálním smetištěm". Ke zpracování zde zůstává vše, co jsme dlouhodobě odmítali vnímat a řešit. Kromě Jupitera a Urana, kteří postupně Ryby opouštějí, zde od června 2010 až do 21.března 2011 setrvává Černá luna. Situace Černé luny v Rybách je považována za nejtěžší vůbec, protože potíže, které s ní přicházejí jsou naprosto iracionální, jde spíše o náročné psychické stavy, které však také volají po iracionální pomoci a podpoře v podobě modlitby, odevzdání se, spojení s božstvím... V těchto měsících trpí především ty části v nás, které staví rozum a logiku a často i ego s jeho pomíjivými zájmy na místo nejvyšší. Proto je hlava občas vypínána a emoce se zesilují na nepříjemnou úroveň hlasitosti. Snad je nám takovým způsobem připomínáno To, na co často zapomínáme - To nejdůležitější, To hlavní, z čeho vycházíme a kam se navracíme…  
Jedním z klíčových dnů bude 4.duben, kdy se Černá luna spojí v prvních stupních Berana s Uranem a Marsem. V tyto dny buďme obzvláště opatrní s rozhodováním, nevrhejme se zbrkle do aktivit, které nerezonují s naší vnitřní pravdou. Raději se zklidněme a zastavme, než bychom dělali věci, které nás nenaplňují. Rozhodnutí by měla vycházet ze srdce a Beran představuje hlavu, která se potřebuje se srdcem spojit. Pozor tedy na rozhodnutí učiněná jen intelektem, bez hlubšího procítění, pozor na náhlé zdánlivě výhodné možnosti rychlého posunu či pracovního uplatnění. V tomto místě, v prvních stupních Zodiaku se učíme se jednat v souladu se svým vyšším já, s boží vůlí. Černá luna bude znamením Berana procházet až do 16.12 2011. Jakožto pokušitelka a svůdkyně zatemňující naše bdělé vědomí a oslabující naší sebedůvěru, bude tedy intenzivně prověřovat, nakolik je naše rozhodnutí být sebou opravdu jednoznačné...
Ano, rok 11 může být také rokem volby, rokem častých a nečekaných zvratů. Naše bdělost a sebevědomí, náš osvícený přístup k životu ještě nejsou zcela jednoznačně zakotveny. Mohou přijít chvíle pochybností a propadů, mohou přijít okamžiky, kdy se ještě do našich myslí budou vracet staré přístupy a tendence.
Dvě jedničky jako dvě možnosti. Soutěska, kterou potřebujeme proplout, než se ocitneme na volném moři Jednoty a Lásky… Naším kompasem budiž schopnost přebývat ve svém srdci, ve spojení se Zdrojem, odvaha rozhodovat se sami za sebe a ze sebe.
Schopnost využít všeho,čemu jsme se předchozích letech naučili. Mluvme srdcem, jednejme srdcem, dýchejme srdcem, milujme a nemůžeme se zmýlit...
Šťastnou plavbu směr 2012 vám všem spřízněným bytostem přeje
Alita Zaurak

Welcome to: www.mandalia.cz
osvobozený prostor pro osvobozenou mysl - výklad horoskopu, kursy astrologie a tarotu, posvátná putování…

Uvolni se, splyň s přírodou a přenech všechny starosti Mně

15. ledna 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne
Proč se neuvolnit? Přenech své starosti Mně, protože čím více shonu a napětí je v tvém životě, tím méně toho dokážeš. Proč nesplynout s přírodou, nesplynout s přílivem a odlivem a nedělat to, co musí být uděláno, zcela prostě, přirozeně a radostně? Proč se netěšit ze života, proč se místo toho řídit přísnou determinací a nutit se dělat to či ono bez sebemenší radosti a lásky? Život je nádherný, jsi-li s ním v harmonii a přestaneš-li se čemukoliv vzpírat. Proč si vše komplikovat? Proč si z dneška neudělat zvláštní den a nevidět ve všem to nejlepší? Vzdávej za všechno díky. Raduj se ze všeho, tak jak to má být. Chtěl bych, aby ses těšil(a)  ze života. Začni vnímat krásy přírody všude kolem sebe a zjistíš, že jedna nádherná věc tě povede k další, dokud celý tvůj život nebude jediný úžas a radost.


Konej své dílo a raduj se z něj

14. ledna 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne
Je tolik nádherných věcí, které lze v životě dělat, ale co umíš nejlépe? Objev to a potom jdi za tím, konej své dílo a raduj se z něj. Neplýtvej časem a energií v touze dělat něco jiného nebo být někde jinde s jinými možnostmi. Uvědom si, že jsi přesně na správném místě ve správný čas a že jsi zde za určitým účelem pro určitou práci. Proto dej vše, co máš, této práci a konej ji s radostí a láskou. Pohled',jak zábavný může být život, nejen pro tebe, ale také pro všechny duše kolem tebe. Nemůžeš doufat, že se staneš částí celku, aniž bys mu přispěl(a) tím opravdu nejlepším. Odtrhneš se od něj a nebude v tobě celistvosti. Jak hluboké uspokojení nacházíš, když děláš to, co musí být uděláno, dokonale a děláš to pro blaho celku !
Archanděl Gabriel

13. ledna 2011 v 23:58 Oblíbená videa

Všichni jsme božští tvůrci - zpráva od Kieshi Crowther "Little Grandmother"

13. ledna 2011 v 23:33 MATKA ZEMĚ

Přišli jsme sem a nevzpomínáme si na všechno....
Je přitom úžasné a je velký dar to,
že jsme mohli přijít na tuto nádhernou planetu
a vzpomenout si, kdo jsme
vzpomenout si, co máme dokázat
a vzpomenout si na své opravdové Já

Rozpomínáte se na boha a na své božství
je to tak nádherné a krásné, že si naprostá většina z vás
vzpomněla na to, kdo jsme...
uvědomili si duši v nás
Že hlavním zdrojem nekonečnosti v nás je bůh a božství v nás
A přes všechny vzestupy a pády
ve všech rozhodnutích, která činíte každý den
se chcete rozpomenout na vaše Vyšší já
že jsme jím spojeni se vším co je!

Žít tento úkol je pro mě úžasné, fantastické ...
a jestli si vzpomínám na své minulé životy nebo ne,
to není opravdu důležité ...

Vím, že jsem se rozhodla přijít sem,
Byla jsem požádána, jestli chci přijít na tuto planetu - a já jsem řekla "ANO!"
A tak jsem vstoupila do těla a jsem zde
na této nádherné, posvátné matce.
Mnoho duší netoužilo po tom zde být
ale všichni jsme byli požádáni a jsme tady.

Zvolili jsme si mluvit naším srdcem a naší duší
Jsem jenom jedna ale také jsem Jedním.
Budu dělat to nejlepší co umím, abych přinesla změnu
Budu se snažit si co nejlépe vzpomenout kým jsem
a přišla jsem sem učit, že naše Matka Země je posvátná
že je božskou bytostí a já ji opravdu velmi miluji ...

A nezáleží mi na tom, jak těžké to je,
Jsem člověk a už to je ohromující ...
Je někdy těžké mluvit s národy různých barev ...
chcete-li mluvit o světě, který je někdy také ohromující
Ale jsem tady, řekla jsem "Ano" - a přišela jsem ...
A cítím v každé buňce svého těla, jak je důležité, že k vám mluvím,
že vám mohu pomoci si vzpomenout na své Vyšší já.

Jste všichni tvůrci, kteří mohou změmit tuto planetu
Můžete změnit to, kým jste.
Můžete rozhodnout o tom,
že zachráníte zvířata před vyhynutím ..
Můžete milovat neznámé lidi
Můžete milovat lidi bez domova i tuláky
a dát jim stejně tolik lásky jak mnoho milujete své rodiče ...
Můžete milovat všechny bez přesudků
A můžeme mít všechna požehnání a můžeme žít s láskou ..
a proto jsem přišela sem ...

Bez ohledu na to, jak těžké to je, věnuji svůj život k šíření těchto zpráv
Musíme si uvědomit naši matku Zemi
Musíme mít na paměti, že je posvátná
Nesmíme zapomínat, že i my jsme posvátní
Jsme našimi vlastními božskými stvořitely!
Jsme bratři a sestry a neexistuje nic, co by nás rozdělovalo ...

Už nemůžou být odděleny náboženství, rasy a vlády ...
Jste mí bratři a sestry bez ohledu na to, kde a jak daleko žijete ...
A já vás miluji
Můžeme se navzájem milovat, jsme Jedním!
To je ten důvod, proč jsem sem přišla ...
A já se budu snažit být co nejlepší, abych dostála své myšlenky ...

© translation: 2010 by Sanny pro http://novazeme2010.ning.com/

Bez víry se nemůžeš vydat na svou duchovní cestu

13. ledna 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne
Bez víry se nemůžeš vydat na svou duchovní cestu. Bez důvěry není Lásky; a bez Lásky je život prázdný. Otevři své Srdce a dovol Lásce plynout, ať se jeví život na povrchu sebenesnadnějši. Povznes se nad své vnější podmínky a okolnosti do těch říší, v nichž vše je světlo, vše je mír, vše je dokonalé a kde není rozdělení. Musíš se rozhodnout tak učinit, a pak tak musíš konat. Nenech se ničím z vnějšku uvést  do depresí. Pohleď na onen skvělý stříbrný obrys za každým černým mrakem a soustřeď se na něj, dokud mrak nezmizí. Nauč se vzlétat jako skřivan do výšek za zpěvu písně chvály a díkůvzdání. Nebuď zakotven ve způsobech tohoto světa, v materialismu života. Jsou to cesty Ducha, na nichž záleží. Začni hned teď žít Duchem a kráčej cestami Ducha.
Tvůj postoj musí vždy vycházet z tvé absolutní vnitřní jistoty

12. ledna 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne
Když malé dítě, které se učí chodit, upadne, neztratí odvahu, ale zvedne se a zkouší to znovu a znovu, dokud nezvládne umění chůze. Stejné je to s duchovním životem. Nikdy v žádném případě nedovol, aby ti zdánlivé porážky vzaly odvahu jít dál duchovní cestou. Jestliže upadneš, jednoduše se seber a zkus to znovu. Nesmiř se s tím, že se budeš litovat a říkat, že nemůžeš dál a že život je příliš obtížný. Tvůj postoj musí vždy vycházet z tvé absolutní vnitřní jistoty, že jestliže jsi jednou vkroči(a) l na duchovní cestu, nakonec dosáhneš cíle, bez ohledu na to, s jakými překážkami se na cestě setkáš. Zjistíš, že čas strávený o samotě v klidu tě duchovně povzbudí a pomůže ti čelit čemukoli, co se před tebe postaví, bez úleku a klopýtání. Proto čas, který se Mnou strávíš o samotě každé ráno, tě může posílit pro cokoli, co ti může den přinést.
Poselství Archanděla Uriela Přijměte dar LÁSKY

11. ledna 2011 v 20:36 Jednoduchost života
Poselství Archanděla Uriela Přijměte dar LÁSKY

Vše, co k vám ve vašich životech přichází, je dar, každá osoba na vaší cestě je dárcem a láska spočívá v přijímání jak daru, tak dárce. Přijímání vám pomáhá ukončit cyklus, vyrovnat energii, rozpustit závazky, milovat a ocenit sami sebe a připravit se na nový cyklus bytí. Nemůžete být skutečným dárcem pokud zároveň nejste ochotni přijímat, neboť dary se stávají bezcennými pokud nemohou být přijaty. Může za tím být strach ze závazku, pocit, že toho nejste hodni nebo budete vlastněni druhými anebo podnítíte tímto přijímáním vznik karmy, avšak ve skutečnosti všechny tyto věci jsou tím, co se může stát, pokud odmítáte přijímat.

Dar lásky k vám přichází v mnoha různých podobách, z nichž mnohé nebudete nazírat jako lásku. Mnohdy je zamaskován ve formě karmy, složitého problému nebo ztráty. V jiných případech se objevuje v podobě lekcí týkajících se síly a odevzdání se, které působí bolest a zármutek. Myslíte si, že dar lásky je něco nádherného, laskavého, jemného a starostlivého, nicméně je to plnou měrou o odhodlání, čištění, směřování vpřed a potenciálu k vzestupu, což je to, o co jste žádali. Tímto darem je rozpuštění nejhustších třídimenzionálních energií. Pokud tento dar posuzujete, protože vám namísto radosti přináší bolest, hodnotíte dárce, protože máte pocit, že je to váš nepřítel nebo odsuzujete lásku, protože vám nepřinesla pocit štěstí, zmařili jste příležitost k léčení. Každý dar, který přijmete, se stane světlem prozařujícím váš život, aby vám pomohl rozpustit vše, co omezuje ozdravnou cestu vaší duše. A v každém aktu přijímání je zároveň uzavření, které potřebujete, abyste mohli rozpustit strach a ostatní energie, které vnímáte jako překážky na vaší cestě k uzdravení. Ve sktutečnosti to nejsou překážky, ale jednoduše jsou to energie, které jste souhlasili pozvednout do jejich vyšší formy a rozpustit je z planetární mřížky.

Všichni učitelé jsou těmi, kdo vás milují, nikoli dle vaší romantické představy, ale z pozice, ze které souhlasili, že budou zrcadlit některé aspekty vaší energie.

Ti, kteří prožívají svoji temnotu vám pomáhají najít vaše vlastní světlo. Ti, kteří jednají z pozice závislosti, pochybností a bezmoci, vám dávají dar míru, svobody, síly a radosti. Hledejte dar lásky v každé okolnosti, abyste mohli požehnat, ocenit a propustit dárce s vědomím, že každý dar a každý dárce je láskou. Poté přijměte tento dar s vděčností a věnujte sami sobě dar léčení a uzavření.

Copyright ©2010 Jennifer Hoffman a Englightnening Life OmniMedia, Inc.
Zdroj: www.urielheals.com

Z anglického originálu pro www.kruhysvetla.blog.cz přeložila Lenka S.
Podmínky pro kopírování článku: Tento článek je možné volně kopírovat a nekomerčním způsobem dále šířit pokud bude uvedena celá tato poznámka se zdroji textu a aktivními odkazy.


Je mnoho možných cest, ale jejich cíl je společný

11. ledna 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne
Je mnoho možných cest, ale jejich cíl je společný. Vždy existuje snadná i obtížná cesta k dosažení cíle. Existuje cesta buď přímá, nebo klikatá; k cíli lze jít přímo vzhůru, či oklikou. Volba je vždy na každém jednotlivci. Jsi absolutně svobodný(a)  při volbě své vlastní cesty. Tudíž ji hledej a sleduj ji, i když si nakonec uvědomíš, kolik času jsi promarnil(a)  volbou zdlouhavé cesty, když jsi tak snadno mohl(a)  jít přímo. Víš, kam jdeš a co děláš? Víš, zda jsi na správném místě, zda v sobě chováš mír? Je důležité, že hledáš své vlastní Srdce a objevuješ je, protože nemůžeš vydávat ze sebe to nejlepší, jestliže se necítíš být na pravém místě a neděláš to, co víš, že bys měl(a)  dělat, s radostí a láskou.
Uč se hledat v sobě odpovědi na všechny otázky

10. ledna 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne
Uč se hledat v sobě odpovědi na všechny otázky. Věnuj čas ztišení a v klidu najdi odpověď. Nikdy nezoufej, jestliže odpověď nepřichází hned. Prostě čekej na Mne a věz, že Mé načasování je vždy dokonalé a v dokonalém rytmu s celkem stvoření. Jak snadné je, nejde-li život příliš lehce, rozhodit ruce v zoufalství a snažit se od všeho utéci, místo aby ses tváří v tvář postavil(a)  ke svým odpovědnostem a umožnil(a)  klidu a důvěře, aby ti byly posilou. Hledej především Mou vůli. Jestliže Mě opravdu miluješ, budeš chtít konat Mou vůli, protože Láska touží udělat vše pro milovaného. Proto až uslyšíš Můj slabý, tichý hlas hluboko v sobě, učiň to, oč tě žádám, pro svou opravdovou Lásku ke Mně. Věz, že Já na tebe nikdy nezapomenu ani tě neopustím. Věz, že jen to opravdu nejlepší vzejde ze všeho, co děláš kvůli Mně.
Archanděl Michael - Celia Fenn: Světelné frekvence pro rok 2011

9. ledna 2011 v 12:31 Vývoj vědomí bytostí

Archanděl Michael - Celia Fenn: Světelné frekvence pro rok 2011


Posun do nové časové osy a manifestace míru na Zemi

Žití pravého duši naplňujícího života v nové realitě
Energie Nové Země : Leden 2011

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Světelné frekvence pro rok 2011

     Milovaná Světelná rodino, jak radostné a krásné je, že Země dokončila transformaci, která začala v době vyrovnání velkého kříže v roce 2010. V té době jste věděli, že se ve vašem světě vyskytují zásadní změny, jak se Planeta sama začala přestavovat pro konečné fáze jejího posunu do páté dimenze a do nové časové osy.
V době zatmění Slunce dne 4. ledna, bude Země plně v souladu s její novou dráhou a její novou frekvencí, což zajistí, že v prosinci 2012 přijde včas na schůzku
s galaktickou Časovou bránou a ke vstupu do stavu "bezčasovosti" anebo "frekvence nekonečna ".

     Vskutku
Milovaní, posun, k němuž došlo v posledních měsících roku 2010 byl především o čase a vašem vnímání času, v souvislosti s vaším životem na planetě Zemi. Posun do páté dimenze světla je posunem do vyšší frekvence vědomí. Energie na této úrovni vibruje ve vyšším a rychlejším tempu než je tomu ve třetí dimenzi. Ale - a tady žádáme o vaši pozornost, protože zde existuje paradox, který je důležitý pro vaše prožívání Nové Reality.
V páté dimenzi světla je zrychlená frekvence prožívána jako pomalejší čas! V třetí dimenzi je nová frekvence vnímána jako rychlejší čas a připadá vám, že se věci pohybují
příliš rychle.

     Země sama se nyní zcela přesunula do nové
časové osy páté dimenze, ale jako projev
milosti,
umožňuje časové ose
třetí dimenze pokračovat a koexistovat s novou časovou osou
až do roku 2012.
Obyvatelé Země mají tak čas na přizpůsobení se nové frekvenci a nové časové ose. Obě budou k dispozici jako volitelné až do poloviny roku 2012, kdy se stará tří-dimenzionální časová osa zhroutí, když Země zahájí svou cestu přes časovou bránu 2012
"bezčasovosti /frekvence nekonečna ", anebo - do zóny nekonečného vědomí. V této době se všichni na Zemi začnou připravovat na obří skok
"evoluce vědomí" do nového věku světla a míru.

     Milovaní, byli jste
průkopníky tohoto posunu a nyní vás žádáme, abyste si uvědomili,
jaký
bude mít vaše vnímání času zásadní význam pro váš osobní posun v příštích osmnácti měsících.
Naučíte se poznat, kdy jste ve starém paradigmatu mířícím do slepé uličky a kdy jste v paradigmatu nového času a na cestě vpřed. Na staré časové ose budete vnímat
zrychlení frekvence jako pocit příliš rychlého plynutí času, s pocity stresu, spěchu, obav, přílišného množství úkolů.

    
V nové časové ose páté dimenze budete cítit, jako by se všechno zpomalilo a že je spousta času udělat to, co je nezbytné. Budete se cítit klidní a pokojní a budete vědět, že ve vašem životě je vše dle
božího řádu. Zažijete pocit hojnosti a blahobytu, bez ohledu na to, jaká je
vaše finanční situace. A budete mít pocit, že se ve vašem životě mohou uskutečnit zázraky, jak budete postupovat vpřed v dobrodružství života na Zemi.

Uzemnění do Nové časové osy

Milovaní, je důležité, aby jste se uzemnili do této nové časové osy a umožnili vašemu světelnému tělu a vašemu fyzickému tělu, aby si zvykly na tyto nové frekvence a vibrace.                Protože vaše tělo bude energeticky vibrovat ve zvýšené míře, ale budete prožívat život pomaleji.

     Zpočátku
můžete pociťovat určitý vnitřní zmatek, můžete mít pocit, že je vaše tělo nekoordinované a těžké, můžete mít pocit nemotornosti a nesouladu sama se sebou. Můžete také zažívat úzkost, poruchy spánku, vyčerpání, závratě a nevolnost, jak vaše tělo pracuje s frekvencemi
nového času. Tyto dočasné příznaky jsou něco, co bychom nazvali
"nemoc z posunu", jak se vaše tělo přizpůsobuje
a přelaďuje do nových frekvencí.

     Vím také, Milovaní, že vaše fyzické tělo je také v tomto procesu přesunu a srovnávání, aby mohlo projít v roce 2012 časovou bránou do Nekonečného času. Takže doporučujeme, abyste živili své tělo
láskou a péčí, abyste si zajistili žití vyváženého života.
Propusťte všechna stará dramata z minulosti a vstupte plně do energii lásky a odpuštění. Denně se ujišťujte, že vaše světelné a fyzické tělo jsou v souladu s Boží vůlí.

   
Za účelem dosažení tohoto cíle, vám zde nabídneme
denní aktivace a meditace, které budou užitečné.
Je to podobné jako poslední meditace, kterou jsme nabídli, ale byla aktualizována tak, aby se přizpůsobila novým energetickým posunům s nimiž
budete pracovat
poté, co skončí zatmění Slunce dne 4. ledna. Začněte tím, že prostě zaměříte svou energii do srdce a budete zhluboka dýchat. Vězte, že v páté dimenzi je vaše vědomí zakotveno ve vašem srdci. Prociťte tuto skutečnost
jako hluboký pocit bezpodmínečné lásky a spojení se vším co je. Prociťte
i hluboký klid, který je součástí tohoto vědomí.

     Poté dovolte této energii, aby se spustila dolů přes solar plexus, přes sakrální a základní čakry a dolů do čakry zemské hvězdy, která se nachází v Zemi těsně pod vašimi chodidly. Prociťujte,
jak ukotvujete energii do Země, do nové krystalické mřížky páté dimenze, jak se to všechno propojuje
s vaší čakrou zemské hvězdy. Nyní
pošlete tuto energii
dolů, aby se spojila s křišťálovým srdcem ve středu Země. Zde prociťte hlubokou
a bezpodmínečnou lásku Matky Země přicházející k vám přes čakru zemské hvězdy do vašeho srdce. Podržte tuto lásku ve svém srdci a vězte,
že jste hluboce milováni a živeni Matkou Zemí, a že jste v souladu s Boží vůlí pro Zemi, která se projevuje tak, že se Planeta vyvíjí do multi-dimenzionální reality.

     Nyní nechte energii proudit svým tělem nahoru, přes hrdlo, obočí a korunní čakry,
až do čakry duchovní hvězdy, která je umístěna těsně nad hlavou. Zde se spojte s vaší duší a vašim Vyšším Já, vaší JÁ JSEM Přítomností,
které se ukotvují do vaší fyzické formy. Zde se také můžete spojit s vaším Důvodem pro to, že jste teď tady a s vaší Božskou podstatou. Prociťujte bezpodmínečnou lásku a krásu vaší duše, když se spojujete s Vyšším Záměrem tohoto vašeho života. Je to krásné a plné nádherného a zářivého
světla. Nyní nechte tuto energii plynout nahoru přes světelné dimenze do Velkého Kosmického Srdce Všeho Co Je. Tady cítíte nekonečnou lásku zdroje Všeho Co Je. Stáhněte toto pulzující a zářivé světlo zpět do svého srdce a podržte
ho tam.


     Teď - jste v souladu s Boží vůlí, se sebou a se Zemí. Když jste v tomto uspořádání, zjistíte, že je jednoduché
být zakotven do časové osy páté dimenze a prožívat energie míru, klidu a hojnosti. Život se stane jednoduchým a jasným, jak budete postupovat podle Božího vedení, které k vám přijde v této nové časové ose milosti
a lásky.

Manifestace Míru v časové ose Nové Země

     Milovaná Světelná rodino, teď bychom
vám chtěli něco říct o energii míru, která je nyní tak důležitá.

     Mír není jen nepřítomnost války a konfliktu.
Mír je spíše zvláštní energie, která
vyzařuje
bezpodmínečnou lásku,
soucit a přijetí všeho.
Je to především vnitřní energie, která musí být nejdříve pěstována v srdci, než může být prožívána ve vnější realitě.

     Milovaní, my víme, že jste v posledních letech tvrdě pracovali, abyste vyléčili všechny ty vnitřní konflikty a hněvy které bránily, abyste prožívali vnitřní klid a teď mnozí z vás
tuto vnitřní radost a klid zažíváte a tak se můžete stát ukotvovacím článkem pro tyto energie v
Nové Zemi.

    
Žádáme vás,
milovaní, abyste pokračovali v práci pro dosažení tohoto krásného stavu vnitřního klidu a lehkosti, abyste mohli
sdílet tyto energie s ostatními.
Klíč k tomuto stavu vnitřního míru je mít vědomí ukotvené v srdci a žít stále ve stavu uvědomění a odpuštění. Buďte
připraveni vždy odpouštět a propouštět a uvědomujte si,
kdy a jak vypadáváte z tohoto stavu vnitřního míru.
V tomto vědomém stavu budete schopni udržet svůj vnitřní klid na delší dobu a tak vytvářet kolem vás tyto energie míru a lásky.
Tato energie bude semínkem, prostřednictvím kterého se bude projevovat Nová Země a časová osa Nové Země. Každý,
který toho dosáhne se stane Pánem Světla a bude schopen začít okamžitě manifestovat ve svém životě Novou Zemi v nové časové ose.

     Milovaní, v době, kdy vstoupíte do časové brány 2012, mnozí
z vás budete Pány Světla a Času a budete vůdci,
kteří povedou lidstvo přes bránu času do
nové reality. Nyní vás žádáme, abyste s těmito dovednostmi a schopnostmi začali intenzivně pracovat, abyste mohli opravdu splnit účel, pro který jste v této době přišli na Zemi.

Žití pravého a duši naplňujícího života

   
Milovaní, můžete se samozřejmě ptát, co to znamená v mém každodenním životě? A my
odpovídáme, že v této nové časové ose bude váš život stále více "opravdový" a naplněný energií a světlem vaší duše a vaší
Božskou Já Jsem Přítomností.

     Budete si uvědomovat, jak světlo vaší duše proudí do vašeho každodenního života a uslyšíte
usměrnění a doporučení přicházející
z Vyšších Zdrojů. Naučíte se důvěřovat těmto pokynům a plynout se synchronicitami a přáními
a zázraky, které se objeví v tomto proudu
tvůrčího partnerství mezi Vyšším Já, a Já Egem coby Pánem Světla.
To je to, co znamená žít "duši naplňující" život, kdy je každý den plný nadšení
a světla,
kdy vás vede duše a Vyšší Já.

    
Když budete takto žít, Milovaní, pak se váš život stane věrným vyjádřením toho, kým jste na všech úrovních. Vyšší Já, a Já - Ego spolupracují v nádherném partnerství, které zajistí, že budete prožívat mír a radost na všech úrovních svého bytí, jak začínáte ve svém vlastním životě manifestovat realitu
Nové Země.

     A tak, Milovaná Světelná rodino, v tomto roce, který leží před námi, se budete učit a žít
nádherným způsobem. Nejdůležitější datum pro vás v tomto roce bude 11. listopad, kdy Hvězdná brána 11/11/11
poskytne konečné přeladění
Země pro její cestu
ke
galaktickému zarovnání
dne 12-12-12 a cestu přes časovou bránu dne 21-12-12.

     Tak, milovaní, přejeme vám hodně radosti a lásky na vaší cestě v roce 2011.


Copyright a zdroj originálu: Celie Fenn, http://starchildglobal.com/. Do češtiny pro www.transformace.info
přeložila Mirka K.
Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů a aktivních odkazů. Děkujeme za respektování této podmínky.

Akemi Gaines - Jak vzestoupit

9. ledna 2011 v 12:29 Vývoj vědomí bytostí

Akemi Gaines - Jak vzestoupit

Zajímavé je, že se doposud nikdo nezeptal přímo: Tak jak vzestoupíme ke Světlu?
Specializuji se na čtení v Akašické kronice, mohu tedy pozorovat, jak duše vzestupuje. Nemohu se přičinit o to, abyste vzestoupili. Nicméně se s vámi mohu podělit o své vlastní myšlenky ohledně toho, co se děje a co s tím vy můžete dělat.

Příznaky vzestupu
Abyste vzestoupili, nemusíte znát slovo "vzestup" a ani nic dalšího v této souvislosti. Výměna duše v rámci vzestupu nastává podle svého vlastního načasování. Avšak není na závadu něco o tom vědět předem, abyste pak věděli, oč jde. Důkladná znalost značně snižuje případný následný strach či úzkost.

Zde je tedy soupis příznaků vzestupu, které možná poznáte:

> Náhlá ztráta zájmu o lidi a věci, o něž jste se zajímali předtím. Jednoduše nejste schopni již dále dělat tuto práci či snášet tamtu osobu. Konec.

> Zvláštní toulavost či potřeba se přestěhovat. Možná prostě "víte", kde máte být.

> Vnitřní potřeba si zjednodušit život. Obvyklé úvahy: "Proč s sebou tahám tolik zbytečností? Vždyť už si ani nepamatuji, proč jsem je chtěl." Všechno proberte a věnujte třeba na dobročinné účely. Stejně tak můžete vnímat potřebu detoxikace svého těla.

> Náhlá změna chutí. Já sama jsem se jednoho dne probudila a zjistila jsem, že jsem vegetariánka. Mé tělo se rozhodlo nadále maso nepřijímat (aniž by se mne ptalo). Několikrát jsem trvala na svém a snědla maso, avšak velmi rychle jsem se musela odebrat do koupelny. Během několika měsíců z mého jídelníčku zmizela vejce a mléčné výrobky. Teď jím čerstvou stravu - ovoce a zeleninu.

> Náhlá změna vkusu v oblékání a vybavení interiéru. Jsem asiatka a vím, že v černé vypadám elegantně - stačí přidat trochu bílé či jiné barvy, a vida! Pořád je to pravda, jenže já už černou nemohu nosit. Miluji barvy. V současnosti se oblékám jako bohém. Stejné je to s interiérem. Mívala jsem ráda takový ten čistý, asijský styl s tmavým dřevěným nábytkem. Jenže mi začal připadat příliš tmavý, takže jsem se ho při stěhování zbavila a pořídila levný, bílý a snadno sestavitelný nábytek -  s barevnými krabicemi. Áááá!

> Někdo hlásí při této příležitosti náhlé "duchovní probuzení" spojené s pocitem  jasnosti a posílení.

> Pocity lehkého omámení a oddělení od zbytku světa.

> Je stále těžší chápat konvenční způsob myšlení. ("Proč bych se měl snažit… držet krok s Novákovými… udržet si status … být organizovaný a uvážlivý, atd.").

> Bezpodmínečná potřeba odpočinku a relaxace.

> Připadáme si mladší nebo dětinští. Vlastně si vaši přátelé mohou všimnout, že mladší vypadáte.

> Potřeba dělat to, co děláte rádi. Opět jako u malých dětí. Setrvávat v radosti se pro vás stává čím dál důležitějším, nahrazuje to jiné priority.

> Změna sexuální touhy. Myslím, že celkově potřeba sexuálních aktivit klesá, ale může docházet k obdobím aktivnějším. Když jste šťastní takoví, jací jste, není vlastně příliš důvod vyhledávat tento druh potěšení.

> Změna spánkového rytmu. Někdy se probudíte ve 3 nebo 4 hodiny ráno a nevadí vám to. Jindy spíte 10 hodin či si potřebujete přes den zdřímnout.

> Fyzické symptomy jako zvonění v uchu, změna vidění (někdy každodenně) nebo zvláštní svědění a cukání kdekoliv po těle.

> A někteří přecházejí tam a zpátky mezi novými a starými způsoby - to se často stává, pokud si sami nedovolíte existovat novým způsobem.

Citlivost každého jednotlivce je jiná. Analytická duše si možná změn sotva všimne, zatímco jiné se budou ptát, co že se jim to stalo… A tyto příznaky nejsou dočasné. Vzhledem k výměně duše v rámci vzestupu toto bude  nový způsob vaší existence, takže byste raději měli tyto změny s láskou přijmout.
© Akemi Gaines 2009
(Reprodukce celku nebo částí českého překladu je povolena pro jakékoliv médium, pokud je připojen odkaz na původní zdroj a tato poznámka - pro
www.reiki-centrumpraha.cz přeložila Lucka K.)Svým živoucím příkladem můžeš pomoci změnit temnotu ve světlo.

9. ledna 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Ty duše, které jsou Mi věrné, žijí, jednají a své bytí uskutečňují v Mém světle a v Mé lásce, jsou plně ochraňovány před ničivými silami. Proto se neohýbej pod starostmi světa nebo podmínkami svých bližních. Když se pod touto tíhou ohneš, nemůžeš pomáhat, neboť se staneš částí chaosu, v němž se svět nachází. Protože temnota světa stále houstne, musí tvé vnitřní světlo nabýt na síle a mohutnosti, abys překonal(a) svět a demonstroval(a) věčný život a světlo. Nedovol ničemu negativnímu v sobě, aby uhasilo toto světlo, ale nech je v sobě ještě více vzplanout. Vnitřní světlo nemůže být zhášeno ničím zvenčí, ale bude svítit jasně navěky, ať budou podmínky světa jakékoliv. Svým živoucím příkladem můžeš pomoci změnit temnotu ve světlo. Udržuj stálý kontakt se Mnou a dovol, abych tě inspiroval na každé cestě.


Co chováš ve své mysli?

8. ledna 2011 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Co chováš ve své mysli? Chci pro tebe opravdu jen to nejlepší, to opravdu nejvyšší. Když si zvolíš ze své vlastní svobodné vůle něco menšího a přivoláš to k sobě a spokojíš se s podružným, pak není nic, co bych Já v tom mohl udělat. Nikdy se neboj očekávat to nejlepší. Nikdy se nesmíš cítit nehodným(ou)  nebo neoprávněným(ou)  mít to nejlepší. Říkám ti, že je to tvé pravé dědictví, ale musíš se o ně přihlásit; musíš je přijmout a očekávat. Je tvé, Můj dar pro tebe. Jsi připraven(a)  je přijmout s plným a vděčným Srdcem, nebo je odmítnout? Nechť ti falešná skromnost nebrání přijmout vše, na co máš právo; a nepřijímej to pouze, ale též to oslavuj a vzdávej za vše věčný dík. Střež to jako poklad a sleduj, jak se v tvém životě objevují zázraky; a věz bez stínu pochybnosti, že vše, co mám Já, je i tvé.


2011: Rok Indigo" Poselství Archanděla Michaela

8. ledna 2011 v 5:55 Vývoj vědomí bytostí

2011: Rok Indigo"
Poselství Archanděla Michaela

přijala Doreen Virtue, 30.12. 2010

Český přepis videa:


Zdraví vás Doreen Virtue. Jako každý rok v tento čas na konci prosince, medituji za přítomnosti Archanděla Michaela a jeho energií. Žádám ho o vedení a o poselství v nadcházejícím roce. Od té doby, co tohle dělám, mi každý rok dává témata a poznámky pro nás všechny. Chci se o ně s vámi podělit. Přijímám tuto zprávu 30. prosince 2010, večer před silvestrovskou nocí, kdy budeme vkráčet do roku 2011. Už jsem obdržela nějaká poselství o nadcházejícím roce, která jsou velmi zajímavá. Jedno z nich je v jiném YouTube videu, kde se pracuje s 12 různými druhy věšteckých karet. Můžete se na něj také podívat, abyste se dozvěděli detaily o každém měsíci roku 2011. Teď bych chtěla začít.

Právě teď si představuji a volám Archanděla Michaela. Cítím jeho sílu a jeho přítomnost skrze moje tělo a obzvláště v mojí hlavě. I když je tu právě noc, začal právě foukat vítr, což je v noci v tomhle místě, kde bydlím, neobvyklé. Cítím jeho přítomnost a začínám vidět jeho zlatou auru a jasně purpurově modré světlo. Vidím ho se svatozáří, která se rozprostírá až ke mně. Poselství mi sděluje skrze svou nekonečnou boží mysl; je to jako by byl na telefonu s Bohem a sdílel se mnou sluchátko, takže mohu slyšet tu konverzaci.
Říká, že jsou tu planetární svazky nebo raději seskupení, které jsou právě teď přichystané k činům, a slyším, že ten, kdo váhá, prohrál. Okna se nám otevírají, může to vypadat jako malý záblesk příležitosti, ale přesto se k nim máme chovat jako ke dveřím a nečekat až se nám naskytne větší příležitost, ale všímat si jakéhokoli záblesku světla a směru toho světla ve vašem životě. Říká, vykročte kupředu, začněte činit, říká, že vás povede ve všem, co to bude obnášet. Někteří si ale stále libují v pochybnostech a váhají a pak jim vyprší čas. Ukazuje mi, že vesmír je velmi podobný posuvným dveřím, které se stále otevírají a zavírají v božském rytmu a božském pořádku. A říká, že když se tyto dveře znovu otevřou, nezáleží na tom, jak malé mohou být, měli byste jimi projít beze strachu a pochybností. Říká, pokud budete potřebovat jakékoliv znamení nebo vedení, určitě si jej máte zavolat na pomoc.
Ukazuje mi, že právě teď, ke konci roku 2010, je skvělý čas k odhození doslovné a metaforické váhy. Říká, že cokoli vás trápilo, tohle byla výborná doba k vyřešení nedorozumění, mluvení s ostatními lidmi. Občas se to může stát spontánně, aniž byste chtěli, aby se to stalo. Říká, že pravdomluvnost je klíčem, ukazuje mi doslova klíč k otevření dveřím zítřka. Ti z vás, kteří jste nároční, měli byste si napsat seznam toho, co byste chtěli zpravit, změnit nebo učinit nějaké rozhodnutí. Sepište si ten list, protože tak ty věci přivedete na vědomí více, než když je máte v podvědomí, chce, abyste je měli na povrchu. Říká, odevzdejte tyto věci Bohu. Doslova je dejte Bohu. Můžete ten list ceremoniálně spálit, můžete ho položit pod polštář, prostě se ho nějakým způsobem symbolicky a doslova zbavte.
Jste ve spojení s božskou nekonečnou myslí, mnoho z vás pracovníků světla, vaše duše cestuje ve spánku na mnohem vyšší úrovně než kdy předtím. Každý večer vás vítáme, ukazuje mi tunel světla, stejný jako popisují lidé se zážitkem blízké smrti, skrze který cestujeme. Svou duší cestujete skrze tento tunel, bez jakéhokoli ohrožení svého těla. Někteří z vás se každou noc setkáváte s Archandělem Michaelem, Ježíšem a ostatními svatými mistry. Občas se setkáme s ostatními pracovníky světla a učíme se a vyučujeme se v kruhu, občas oslavujeme, protože radost je opravdu vysoká energie. Ukazuje mi mnoho motýlů, kteří jsou posílání z těchto setkání. Tito motýli letí přímo z nebe, skrze speciální tunel světla. Proto se motýli tak zázračně objevují. V jejich kukle je fyzická metafora tunelu světla, skrze který motýli procházejí. A také je to odkaz na proměny v roce 2011. Celý rok 2010 jsem dostávala zprávy o tom, jak na konci února, hlavně února 2011 bude energeticky krásný čas. Mnoho světla se otevře. Ukazuje mi, že v čínském roce bude podstatné posunutí z roku tygra do dalšího roku v čínské astrologii. Bude podstatný ve zbavování se starých obav. Lidé budou šťastnější. Ukazuje mi mnoho usměvavých lidí. V jejich očích a tvářích a hlavně v jejich srdcích je smích.
Ukazuje mi zvýšený růst zájmu o duchovno v roce 2011. Říká, že z části to bude kvůli blížícímu se roku 2012. Něco podobného jako se dělo před rokem 2000, kdy se mnoho lidí začalo věnovat duchovnu, jen pro případ, že by se něco stalo. Bude se hodně mluvit o konci světa. Říká, že rituály založené na strachu nám nijak nepomohou, spíše nás táhnout zpět.
Říká, že je nutné být v kontaktu s přírodou, ochraňovat přírodu. Ukazuje mi, že 2011 je čas pro pozdvižení ekologie na místní, osobní a globální úrovni.
Říká, že 2011 bude rokem indigo, už to začalo, plně se to rozvine okolo 15. března. Ukazuje mi, že indigo se přestanou bát toho, co si ostatní lidé myslí, jestli uspějí nebo ne. Půjdou do toho a dostane se jim všechna podpora, kterou potřebují. Takže hurá, indigo. Ukazuje, že je potřeba, aby se indigo zapojovali do ekologických záležitostí. Takže ti z vás, kteří se zajímají o vzduch, pevninu nebo moře, ptáky, zvířata, ryby - nebojte se něco udělat a zbytek bude následovat. Přijde k vám podpora, kterou potřebujete, vše co potřebujete se vám dostane. Znovu říká, že ten, kdo bude váhat, prohraje.
Takže pokud se budete cítit během roku 2011 ztracení nebo zastavení, pamatujte si tato slova a začněte něco dělat.
Musíte chtít vedení, které k vám přijde přímo od Boha skrze anděly. Je ve vašem srdci a bude cítit teplo a uspokojení, když na něj pomyslíte. Je opravdu dobré praktikovat vizualizaci, přitahovat si věci k sobě. Velmi doporučuji udělat si nástěnku vizí, kam si budete dávat obrázky, slova a každý den se na ní dívat a představovat si, že už to máte.
Je čas zbavit se starých obav a stížností, ty patří do starého roku. 2011 je období pro čistou, čistou a čistou energii. To znamená, že vaše myšlenky, slova, psaná slova, mluvená slova, zpívaná slova - držme si je na nejvyšší pozitivní úrovni. Pokud se přistihnete při stěžování si, občas se to stává, neočekává se, že budete svatí, záleží ale na tom, co s tím uděláte. Archanděl Michael říká, že stojí po boku každému, kdo si jej zavolá. Říká, abyste mu odevzdali své stížnosti, udělejte si z něj svého zpovědníka. On už se o to postará. Už žádné oběti, říká, že všichni máme tu sílu, každý z nás, abychom s tím něco udělali. Začněte pracovat. Máte tu moc právě teď. Pokud si myslíte, že ne, je to jen trik ega. Aby zamezilo vašemu pokroku a vašemu štěstí. A také podpoře, kterou potřebujete. Pamatujte si, že ego vás vždy vede cestou strachu a nikdy nemyslí nic dobře. Vaše vyšší já je zajedno s Bohem a Archandělem Michaelem a dalšími mistry jako je Ježíš. Vaše vyšší já je plné lásky a víry. A víme, že s vírou je vše možné, ať už pro vás osobně nebo celosvětově. Takže ještě jednou, 2011 je čas na ekologii. Recyklujte, používejte znovu a redukujte. Je to čas, kdy budeme tvořit pro děti a děti budou tvořit pro nás. Přece jen to vše děláme pro děti. To ony zdědí planetu.
Ukazuje mi, že v roce 2011 se naše životy zjednoduší. Když zjednodušíme naše životy, říká, že můžeme zpomalit, relaxovat a opravdu si užívat našeho života. Říká, že chce, abychom si opravdu užívali každou chvíli, ať se děje cokoliv. Užívali si každý moment v duchovním smyslu radosti, užívejte si ho, jako by byl vaším posledním. Dýchejte a užívejte si, bez ohledu co se děje kolem vás. Pamatujte, říká, už žádné oběti. Je to všechno o síle, můžete mě zavolat, kdykoliv, a já tam budu.
Ukazuje mi politiku, vidím silnější ekonomii. Vidím nárůst vojenských sil. Tady bude potřeba, aby pracovníci světla povstali, vedli mírové protesty. Aby se zajímali o místní úřady. Prosím nestrkejte hlavu do písku a nemyslete si, že to něčemu pomůže. Jsme tu v těle z nějakého důvodu, také abychom mluvili a psali. Nebojte se veřejně promluvit. Obzvláště pokud chcete změny. Indigo, tohle se týká vás, potřebujeme, abyste se politicky zapříčinili o mír, světový mír. Ukazuje mi, že můžeme dosáhnout změny, že může nastat ústup vojenských sil. Opravdu máme na výběr v roce 2011, jsme na správné cestě k lásce.
Starejte se o sebe, dělejte věci, které jsou podle vás správné. Dobře se starejte o své nádherné tělo, zaslouží si to, věřte mi - poznáte ten rozdíl. Čiňte kroky, ke kterým budete vedeni, i kdybyste se báli nebo byli zastrašováni, i tak je udělejte. Mluvte o dění kolem vás, říkejte pravdu. Ať už vašemu partnerovi, přátelům, zaměstnancům, klientům nebo vaší vládě. Mluvte. Potřebujeme, abyste mluvili a vyvíjeli se. 2011 je velmi zajímavý rok, budeme více na cestě lásky. Více budeme vysílat lásku, i když je to v této třetí dimenzi. Není to jako bychom najednou zmizeli. 2012 je vlastně metafora příchodu světla. Májové přestali psát kalendář, protože museli odejít. Odešli, proto přestali psát kalendář. Nevytvářejte, prosím, žádné teorie. Bude to další "neudálost" jako příchod roku 2000. Je to pro nás šance jít cestou vyšší lásky. Vždy se ptejte sami sebe, která cesta mě vede blíže k mému účelu? Tu cestu si zvolte.
Bude to vzrušující rok, o mnoho radostnější, než jaký jsme tu měli. Doufám, že dáte na Michaelovu radu a budete si užívat každý okamžik a žit tady a teď. Zjednodušte svoje životy, užívejte si lásku a ochraňujte přírodu. A do toho indigo, je to váš rok. Karty mi také ukazují, že je to výborný rok pro změnu zaměstnání, obzvláště pro ty, kteří chtějí začít sami obchodovat. Očekávejte to nejlepší.
Chci vám poděkovat za to, že jste tu se mnou dnes byli. Posílám vám mnoho a mnoho lásky a světla a mnoho a mnoho požehnání. Šťastný nový rok.

Tady je shrnutí konverzace:

Archanděl Michael sděluje věci, týkající se postupu, ke kterému nás povede. Ohledně 2011 mi Michael sdělil, že to bude rok kdy:
* Indigo vystoupí ze zákoutí a vezmou na sebe důležité vůdcovské role. Indigo jsou silné osobnosti, které jsou vysoce citlivé na energie. Indigo mají přesný měřič a poznají když někdo jedná čestně nebo ne, protože mají vnitřní detektor pravdy. A Indigo VĚŘÍ tomu, co cítí. Gratuluji Indigo: 2011 je VÁŠ rok.
*2011 je velmi podporující pro změnu kariéry, zvláště pro ty, kteří zakládají vlastní podnikání. Říká, že světová ekonomika se bude zlepšovat.
* Požádal nás, abychom nechali jít jakékoliv myšlenky nebo pocity oběti a posílili sami sebe (v tom vám pomůže, pokud požádáte)
* Řekl, že nastane vojenský nárůst a stupňování a požádal ty, kteří jsou vedeni, aby mluvili a dali své názory všem najevo. Nestyďte se! Pamatujete na knihu Dr. Seusse o malém človíčkovi, jehož hlas zachránil planetu. A Indigo, obzvláště na vás spoléháme, že promluvíte.
* Řekl, že v roce 2011 bude podstatná ekologie a spojení s přírodou. Požádal nás, abychom trávili hodně času venku a osobně pomáhali životnímu prostředí a to recyklováním, redukováním a znovupoužíváním věcí. Také řekl, že těm, kteří mají ekologicky založené povolání se bude v 2011 dařit.
* Archanděl Michael zdůraznil, že někteří lidé se budou obávat blížícího se roku 2012. Ujistil mě, že 2012 je stejné jako 2000: neudálost. NENÍ to konec ničeho. Májové by v kalendáři pokračovali, ale byli náhle přerušeni a museli opustit vesnice, kde pracovali na tomto projektu. Nicméně pocítíme zvýšenou pozornost k duchovnu (stejně jako 1999) ze strany těch, kteří si chtějí dát život do pořádku pro případ "co kdyby". Přirovnal to k efektu "V zákopech nejsou  žádní ateisté".  Hlavní bod je, abychom se udržovali v LÁSCE a odevzdávali jakékoliv obavy Bohu, Ježíši a andělům.
* 2011 bude velmi pozitivním rokem pro většinu lidí, obzvláště po únoru. Řekl, že "rok Tygra" měl opravdu agresivní dopad na svět a nový rok "rok Králíka" bude více mírumilovným. Léta Králíka jsou plná pracovité aktivity, která odpovídá Michaelovu přichystanému vedení k pomoci nám ve věcech, které jsou pro nás důležité.
* Všechno se děje přesně tak, jak má, včetně zdánlivě negativních a bolestivých věcí, které musíme vydržet. Požádejte své anděly, aby našli skryté lekce a požehnání v každé události, vztahu a situaci a oni vám pomohou najít mír a porozumění.
* A to hlavní, zdůrazňuje, abychom si UŽÍVALI každý moment. Povzbuďte a vdechujte potěšení, radost a božskou dokonalost všeho každou minutu. A pamatujte, že vždy můžete zavolat Archanděla Michaela na podporu, povzbuzení, ochranu a vedení. Je opravdu neomezený a může pomoci současně každému, kdo jej zavolá.
Šťastný nový rok, s láskou Doreen

Z webových stránek Doreen Virtue, Ph.D. http://www.angeltherapy.com/
pro vás přeložil Allaniel

Křišťál vás spojí s matkou Zemí

7. ledna 2011 v 22:53 MATKA ZEMĚ

Little Grandmother - Křišťál vás spojí s matkou Zemí

9. 12. 2010
Matka Země se probouzí. V těchto dnech probíhá mnoho věcí. A my se musíme vzájemně spojit v lásce a napojit se na milovanou matku Gaiu. To je velmi  důležité, drahá rodino, a velmi brzy o tom napíšu více.


Prozatím vás prosím: Obstarejte si malý krystal a noste ho na krku. Je čas, abychom se znovu spojili s matkou. Malý kousek krystalu na jednoduché kožené šňůrce nebo jiném přírodním materiálu. Nemusí být velký, stačí malý. Dejte ho i svým dětem a svým milovaným.
Energie matky Země je obnovována přes milující lidské bytosti a její krystaly, obnovuje se její srdce a její spojení s naší energií. Je to důležitější, než zde mohu vyjádřit. Ale udělejte to prosím, má rodino, a noste krystal ve dne v noci. Více bude vysvětleno později.

Ale udělat je to třeba teď, ne později. Spojte se dohromady a noste opět krystaly, které nás sjednocují s mateřskou energií naší planety. Předtím, než si dáte krystal na krk, držte ho v rukou a modlete se z celého srdce, z celé své dobroty svého velkého Já Jsem, aby se lidský rod sjednotil v lásce s krystaly matky Země a v její lásce, v jejích záměrech a jejím vědomí. Noste v lásce kousek posvátné matky kolem svého krku, tak, aby se krystaly probuzené energií planety Země spojily s vámi. Tak se opět spojíme, jak tomu bylo kdysi v době Atlantidy, kdy matka Země a její děti byly Jedno!

Prosím, předejte tuto informaci těm, které milujete. Umožněte všem členů Kmene mnoha barev slyšet moje slova a napojit se jeden na druhého a na Matku pomocí malého čirého krystalu.

Pouhý čirý křišťál .. a prosím, podělte se o tuto informaci. Lidské děti si opět vzpomenou, kdo jsou a kde stojí, aby chránily svou matku a sebe skrze lásku. My jsme ti, na které se čeká, a přišel čas spojit se opět s matkou Gaiou. Ať naše srdce bijí jako jedno. K tomu je potřeba čirý křišťál!!!

Little Grandmother